Mamusie marcowe 2018 - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-11, 08:32   #5041
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
A ja mam odwrotnie. Wydaje mi się, że pisze więcej
Parapet ty bardzo ładnie piszesz bo cytujesz wszystko w jednym poście :brawo:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 08:34   #5042
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Parapet ty bardzo ładnie piszesz bo cytujesz wszystko w jednym poście :brawo:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a Ty na każdy cytat odpowiadasz w nowym poście ?
To dlatego masz tyle postów nastukanych Aaaa no i jesteś na L4

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

A gdzie nowy wątek
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 08:36   #5043
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
A gdzie nowy wątek
U moderatora
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 08:37   #5044
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Parapet ty bardzo ładnie piszesz bo cytujesz wszystko w jednym poście :brawo:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha, widzę co radzisz.
Rozbijać na więcej

Żartuję Wiecie, co tak naprawdę, to super, że się nam fajnie razem gada. Gdyby nie to, to wątły byłby ten watek. Wiele takich na wizażu. Fajna ekipa nam się zebrała i tyle. Oby razem do końca
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 08:40   #5045
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1169131

Zapraszam
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 09:50   #5046
motyllek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 324
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Witam się w piąteczek

Gratuluję wszystkich udanych wizyt Jak bobasy szybko rosną
Dzisiaj rano widziałam fajny filmik o ciąży na fb aż się wzruszyłam. Jak znajdę to Wam rzucę

U mnie w pracy dzisiaj padło pytanie czemu przestałam kawę pić ale w dziale mam samych facetów więc mam nadzieję że żaden się nie domyśla

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Znalazłam ! Prawda, że uroczy?
Tylko klikajcie na ikonkę 'napisy' żeby je włączyć

Jakie slooooodzkie az sie wzruszylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
motyllek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 11:01   #5047
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Ilsa, a możesz podpiac link do klubu na pierwsza stronę? Bo tylko tak z apki da się wejść.
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 13:22   #5048
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Hejka



Ja posze z tel i nie pamietam ktora z Was polecila mi prevomit, ale mam i jeat super czuje aie o wiele lepiej



A jesli chodzi o infekcje to ja polecam zmienic zel na taki do kobiet w ciazy, one maja kwasne ph i hamuja namnazanie infekkcji sama zmienilam bo mnie cos tam swedzilo a potem poczulam ulge no i gin niczego sie nie doszukal na badaniu

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Hejka



Ja posze z tel i nie pamietam ktora z Was polecila mi prevomit, ale mam i jeat super czuje aie o wiele lepiej



A jesli chodzi o infekcje to ja polecam zmienic zel na taki do kobiet w ciazy, one maja kwasne ph i hamuja namnazanie infekkcji sama zmienilam bo mnie cos tam swedzilo a potem poczulam ulge no i gin niczego sie nie doszukal na badaniu

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Hejka



Ja posze z tel i nie pamietam ktora z Was polecila mi prevomit, ale mam i jeat super czuje aie o wiele lepiej



A jesli chodzi o infekcje to ja polecam zmienic zel na taki do kobiet w ciazy, one maja kwasne ph i hamuja namnazanie infekkcji sama zmienilam bo mnie cos tam swedzilo a potem poczulam ulge no i gin niczego sie nie doszukal na badaniu
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 16:20   #5049
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Gratuluję



Dobrze maluchy, świetna sprawa będziesz miała kogoś do pomocy po porodzie oprócz tż?
Moja wtedy już 3latka chyba nie chce nikogo więcej. Moja mama daleko by musiała specjalnie przyjeżdżać i nocować a my i tak na 46 m w 5 osób wtedy. Zresztą średnio się z mamą dogaduje jak jesteśmy bliżej:p
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
To znaczy że są dwujajowe ? Naprawdę super że oba dzieciątka się tak dzielnie rozwijają

Ale się wystraszyłam od rana, ze zmywarki mi kapała woda coś mi nie pasowało jak zamykałam drzwiczki ale zamiast najpierw sprawdzić ustawienie naczyń to rozkręciłam sitko i pompę odpływową Jak już to wszystko rozkręciłam i przeczyściłam to zauważyłam że kubek był zatknięty za kosz i drzwi się nie zamykały szczelnie bo kosz nie był na maksa wciśnięty do końca przez ten kubek
Tak dwujajowe
Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Daj jakaś fotkę z usg
Niestety na NFZ nie dał żadnej, dopiero przy wizycie odbiór wyników. Ale 25.08 mam prenatalne w boramed. Więc powinnam wtedy coś fajnego wkleić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Któraś z Was pytała o gin w wawie. Ja rodziłam pierwszy raz na żelaznej i teraz chyba też się na nią zdecyduje. Jeszcze jak się uda planuje chodzić na NFZ na karową bo tam tylko dział dla bliźniąt mają plus prywatnie do mojego lekarza z pierwszej ciąży bardzo polecam.

Ja bardzo dobrze wspominam wątek marcowek 2015 zresztą nadal mamy codzienny kontakt na fb. Tu mam nadzieję też fajna ekipa się stworzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 16:21   #5050
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Moja wtedy już 3latka chyba nie chce nikogo więcej. Moja mama daleko by musiała specjalnie przyjeżdżać i nocować a my i tak na 46 m w 5 osób wtedy. Zresztą średnio się z mamą dogaduje jak jesteśmy bliżej:p

Tak dwujajowe

Niestety na NFZ nie dał żadnej, dopiero przy wizycie odbiór wyników. Ale 25.08 mam prenatalne w boramed. Więc powinnam wtedy coś fajnego wkleić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Któraś z Was pytała o gin w wawie. Ja rodziłam pierwszy raz na żelaznej i teraz chyba też się na nią zdecyduje. Jeszcze jak się uda planuje chodzić na NFZ na karową bo tam tylko dział dla bliźniąt mają plus prywatnie do mojego lekarza z pierwszej ciąży bardzo polecam.

Ja bardzo dobrze wspominam wątek marcowek 2015 zresztą nadal mamy codzienny kontakt na fb. Tu mam nadzieję też fajna ekipa się stworzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana jest nowy wątek. Link parę postów wyżej

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 17:11   #5051
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Jesteś z Wawy?
Też mam abonament w LM...ale sprzęt mają huba bardzo kiepski, bo u mnie na zdjęciach widać jakaś bliżej nie określoną kulkę, żadnych zasysów aliena
Nie to co u Czarodziejki- śliczny malec

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

heja, ja z Wrocka. ten sprzet co maja w kazdym gabinecie na pewno jest sredni. nie wszystkie placówki maja ten do uSG prenatalnego to wtedy sa to aparaty z certyfikatem.

Moj Pan doktor mnie zaskoczył dobrym humorem wczoraj. Wszystko dobrze, na USG prenatalne umowilam sie na 5 września a kolejna wizyte u gina mam jeszcze 1go.

Kupilam dziś Prevomit bo coś tak mi sie wczoraj mdłości nasiliły na wieczór ze stwierdziłam że mam tego dosc. Wzielam 2 tabletki dziś i czuje sie o dziwo bardzo dobrze, nawet cala chate wysprztątalam!

dziewczyny ktore zamierzaja robic pappa - wiecie jakie sa wskazania co do wieku zeby robic te badania? ciagle sie waham ...

Edytowane przez lisa87
Czas edycji: 2017-08-11 o 17:14
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 15:00   #5052
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
A to mi też tak się dzieje. Przy wstawaniu. Za każdym razem praktycznie. Albo przy gwałtownym ruchu... A taki atak to zdarzył mi się kilka razy... Najczęściej spacerze z psem...

Witam nowa podwójną mamę

Laski kupiłam wczoraj nowe witaminki (mam nadzieję, że o tym nie pisałam). Chciałam coś bardziej bogatego i w necie znalazłam vitaminer prenatal. Jest taki dla starających się oraz w ciąży w 1 trymestrze. Jest też vitaminer prenatal plus dha i to jest niby od 12 tygodnia. Jednak stwierdziłam, że biorę ten z dha. I wiecie co? Skład jest taki sam. Dodatkowo ma kwasy które wg najnowszych badań przyjmować najlepiej od początku ciąży.

Co sądzicie?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa ja planuję całą ciążę brać mama dha premium, choc dopiero jesteśmy na etapie starań to już zaczęłam brać, tam jest i kwas foliowy i dha, magnez, nie trzeba brać kilku rzeczy. W poprzedniej ciąży miałam problemy z niedoborem magnezu, chociaż probowałam to wszystko dieta uzupełnić to niestety nie było zadowalającego efektu i musiałam dodatkowy magnez brać, narobilo się wtedy tych tabletek mnóstwo :/
floragia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 02:53   #5053
mynightwish
Vanillika
 
Avatar mynightwish
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
GG do mynightwish Send a message via Skype™ to mynightwish
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Dziewczyny Mam nadzieje ze u Was wszystko xxxxx
__________________
Love me tender, love me sweet, never let me go.
You have made my life complete and I love you so.
Love me tender, love me true, all my dreams fulfill.
For, my darlin', I love you and I always will.

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2017-08-14 o 08:28 Powód: konkurs!
mynightwish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-13 03:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.