rurki-jak w nich wygladam?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 14:00   #31
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

wyczytałam gdzieś, że przy grubszych nogach należy nosić spodnie z prostymi nogawkami. nosiłam tylko takie dżinsy przez 2 lata. ponad rok temu koleżanka wyciągnęła mnie na zakupy i pod jej wpływem kupiłam sobie rurki. najpierw podchodziłam do nich sceptycznie i w sumie leżały w szafie a ja uznałam, że bez sensu wydałam pieniądze. ale jakoś tak się zlożyło, że je raz ubrałam i zaczęłam słyszeć, że jakoś chyba schudłam, że ładnie wyglądam, tak szczupło. wtedy sobie pomyślałam a co mi tam, będę chodzić w rurkach i łażę cały czas i uważam, że lepiej w nich wyglądam niż w tych z prostą nogawką.
ale moje rurki są zawsze ciemne i noszę do nich dłuższe bluzki i tuniki. i czuję się dobrze a mam 179 cm i ważę ok 70 kg

ja uważam, że wyglądasz dobrze w tych spodniach i że powinnaś w nich chodzić
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:02   #32
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Zgadzam sie calkowicie. Rurki nie wszystkim pasuja. Wprawdzie nie wygladaja one na Tobie zle, ale tez uwazam, ze w prostych byloby ci lepiej, gdyz rurki podkreslaja twoje masywne uda.
Masywne uda? Litości... czy ja widzę zupełnie inne zdjęcia niż inni?

Autorko wątku masz najzupełniej na świecie zgrabne i kobiece nogi i uważam, że powinnaś być z nich dumną i prezentować je zawsze, jeśli tylko masz na to ochotę
Co by nie powtarzać podpisuje się rękami i nogami pod wypowiedzią cytowaną poniżej. Bo to, co tu niektóre osoby wypisują na temat gurbości/szczupłości nóg wprawia mnie z niezmienne osłupienie (bo wiele razy spotykałam się z takim podejściem, nie tylko na tym forum... i mnie to przeraża)

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Czytam i oczom nie wierze Czyli ona jest gruba tak? Skoro nie szczupla i nie chuda. A te mankamenty to gdzie? Ze nie ma w udzie 43 tylko pewnie 50?
Z calym szacunkiem, ale bardzo chude nogi moim zdaniem wygladaja w obcislych rurkach jeszcze gorzej niz za grube (absolutnie nie mowie tu o nogach autorki watku), wiec nie rozumiem jak komus moga sie bardziej podobac odziane w rurki odnoza o obwodzie uda 35 a nie normalne, kobiece SZCZUPLE a nie strasznie chude nogi.

Pewnie ze kazdy ma prawo sie wypowiedziec. Ale uznaje wlasnie ze swiat popadl w paranoje na punkcie CHUDEGO wygladu

Do autorki - no oczywiscie ze mozesz w nich smialo chodzic bo nogi masz ladne (proste, nie krzywe a to sie rzadko zdarza) i szczuple (no wprawdzie nie XXXXS ale jednak ;D).
speare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:20   #33
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Masywne uda? Litości... czy ja widzę zupełnie inne zdjęcia niż inni?

Autorko wątku masz najzupełniej na świecie zgrabne i kobiece nogi i uważam, że powinnaś być z nich dumną i prezentować je zawsze, jeśli tylko masz na to ochotę
Co by nie powtarzać podpisuje się rękami i nogami pod wypowiedzią cytowaną poniżej. Bo to, co tu niektóre osoby wypisują na temat gurbości/szczupłości nóg wprawia mnie z niezmienne osłupienie (bo wiele razy spotykałam się z takim podejściem, nie tylko na tym forum... i mnie to przeraża)
nie powiesz chyba że to są szczupłe uda??? rozumiem że nie chcecie nikogo urazić ale taka prawda,też mam podobne
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:20   #34
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez LagunaBeach Pokaż wiadomość
Tydzień temu zaszalałam i kupiłam sobie rurki, chociaż teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam ponieważ moje nogi nie zaliczają sie do najzgrabniejszych doradzcie czy moge tak wyjsc czy wygladam w nich baardzo grubo?? Oczywiscie jezeli juz to bede je nosic tylko z długimi bluzkami(tylko zdj zrobłiam z krótka bluzka) A i nie patrzcie tak zabardzo na te marszczenia na kolanach bo mi sie takie zrobily bo musialm sie troche powyginac zeby zrobic sobie samej tak zdjecie. Jak stoje to nie jest tak pomarszczone:P

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Jeśli sama tak uważasz, to ich nie noś.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:30   #35
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Rece mi opadaja jak czytam wypowiedzi.

Ja uwazam, ze fajnie w nich wygladasz. Zaloz do tego jakiegos longa (ogolnie widze do tych rurek marszczona przy biuscie bluzke, taka szerszą ogolnie, cos ala bombka, na dole gumka..).

Masz normalne nogi! Nie popadaj w jakas paranoje

Wiesz moze niektore komentarze pisza osoby ktore nosza rozmiar MEGAxxxxxxxxxxxxxxxxxxxS

Napisze tylko ze bardzo zazdroszcze nog, bo ja jestem za szczupla na rurki i chodze sobie w prostych, szerszych spodniach
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:00   #36
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Tu wyglądają łądnie, ale moim zdaniem powinnaś dać zdjęcie całej sylwetki. Pokazać, czy masz np. szerokie ramiona, wtedy rurki jeszcze bardziej tu uwydatniają..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:08   #37
Deborah23
Zadomowienie
 
Avatar Deborah23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 027
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

pewnie,że chodzić;]
Deborah23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 17:58   #38
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Czytam i oczom nie wierze Czyli ona jest gruba tak? Skoro nie szczupla i nie chuda. A te mankamenty to gdzie? Ze nie ma w udzie 43 tylko pewnie 50?
Z calym szacunkiem, ale bardzo chude nogi moim zdaniem wygladaja w obcislych rurkach jeszcze gorzej niz za grube (absolutnie nie mowie tu o nogach autorki watku), wiec nie rozumiem jak komus moga sie bardziej podobac odziane w rurki odnoza o obwodzie uda 35 a nie normalne, kobiece SZCZUPLE a nie strasznie chude nogi.

Pewnie ze kazdy ma prawo sie wypowiedziec. Ale uznaje wlasnie ze swiat popadl w paranoje na punkcie CHUDEGO wygladu

Do autorki - no oczywiscie ze mozesz w nich smialo chodzic bo nogi masz ladne (proste, nie krzywe a to sie rzadko zdarza) i szczuple (no wprawdzie nie XXXXS ale jednak ;D).
Spokojnie, każdy ma prawo do swojego zdania tak jak i każdy ma prawo nosić co chce oraz wrzucić swoje zdjęcia do Szafy w celu uzyskania obiektywnych opinii nie wydaje mi się, żeby autorka tego wątku wyglądała dobrze w tych rurkach, więc skoro pyta (między innymi) mnie o zdanie, to się wypowiadam. Sama nie mam jakiś super szczupłych ud, jednak sporo szczuplejsze od tych zaprezentowanych, jednak mimo wszystko nie noszę zbyt chętnie rurek. Spodnie, które wyglądają, jakby miały zaraz puścić na szwach nigdy nie wyglądają dobrze takie jest moje zdanie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:03   #39
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Masywne uda? Litości... czy ja widzę zupełnie inne zdjęcia niż inni?

Autorko wątku masz najzupełniej na świecie zgrabne i kobiece nogi i uważam, że powinnaś być z nich dumną i prezentować je zawsze, jeśli tylko masz na to ochotę
Co by nie powtarzać podpisuje się rękami i nogami pod wypowiedzią cytowaną poniżej. Bo to, co tu niektóre osoby wypisują na temat gurbości/szczupłości nóg wprawia mnie z niezmienne osłupienie (bo wiele razy spotykałam się z takim podejściem, nie tylko na tym forum... i mnie to przeraża)
Ja wcale nie uwazam, ze autorka ma grube nogi. Po prostu ma masywne uda, co wcale nie znaczy grube.
Poza tym kazdy ma prawo do wlasnego zdania i wydaje mi sie, ze proste spodnie by lepiej wygladaly. A jesli juz rurki to tak jak ktos napisal z tunika.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:02   #40
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Super wyglądasz tylko nie wiem czy w ciemniejszym kolorku nie będzie Ci ładniej
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:43   #41
LagunaBeach
Przyczajenie
 
Avatar LagunaBeach
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 20
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

niestety teraz nie mam mozliwosci wklejenia zdjecia calej sylwetki.
ale ja mam typ figury pomiedzy klepsydra a gruszka, sama nie wiem bo ramiona i biodra(99cm) sa rowniej szerokosci, ale mam maly biust. talie tez mam dosyc waska-67cm. a moj wzrost 170cm

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

a i dziekuje za wszystkie odp
oczywiscie jak wiekszosc dziewczyn mowi jezeli bede nosila to tylko do dlugich bluzek
dzieki za rady
LagunaBeach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 19:56   #42
LagunaBeach
Przyczajenie
 
Avatar LagunaBeach
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 20
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

A co myslicie o legginsach?? Czy to już kompletnie odpada??
LagunaBeach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:09   #43
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

do dłuższej tuniki ok
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:16   #44
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

trudno ocenić jak wyglądasz widząc 2/3 Twoich nóg i nic więcej.. gdybyś chociaż całe nogi pokazała w tym ujęciu wygląda to nieładnie. nogi wydają się krzywe i szerokie, choć pewnie z normalnej perspektywy prezentowałyby się duuuzo lepiej trudno cokolwiek powiedziec.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:17   #45
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
nie powiesz chyba że to są szczupłe uda??? rozumiem że nie chcecie nikogo urazić ale taka prawda,też mam podobne
Szczupłymi bym ich nie określiła. Ale uważam, że nogi nie muszą być jakieś super szczupłe, żeby były zgrabne. Tak, jak napisałam według mnie autorka posta ma przeze wszystkim bardzo kobiece uda, które ja uważam za zgrabne i na pewno bardziej sexy od wychudzonych patyków (w wersji mega chudej, nie mówię o normalnych szczupłych udach).
Również mam uda,które uważam za "normalne". A jestem przekonana, że wiele osób, widząc je tez by powiedziało, że nie są może odpowiednie do noszenia rurek, bo nie są szczupłe (w ich mniemaniu).
Ogólnie nie chodzi o ich wymiary i zakwalifikowanie nóg na ich podstawie do chudych czy grubych, tylko o podejście do swojego wyglądu i ocena... Uznanie normalnych nóg (wg. mnie oczywiście) za masywne czy grube jest typowe w obecnych czasach, kiedy lansuje się patykowe modelki... Tylko, że dla mnie to jest wypaczenie wyglądu kobiety... takie jest moje zdanie i już

Edytowane przez speare
Czas edycji: 2009-06-26 o 09:19
speare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:29   #46
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Wydaje mi sie,ze ladniej bys wygladala w spodniach z prostymi nogawkami Mi tez podobaja sie rurki ale nie mam odwagi ich nosic
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:31   #47
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Szczupłymi bym ich nie określiła. Ale uważam, że nogi nie muszą być jakieś super szczupłe, żeby były zgrabne. Tak, jak napisałam według mnie autorka posta ma przeze wszystkim bardzo kobiece uda, które ja uważam za zgrabne i na pewno bardziej sexy od wychudzonych patyków (w wersji mega chudej, nie mówię o normalnych szczupłych udach).
Również mam uda,które uważam za "normalne". A jestem przekonana, że wiele osób, widząc je tez by powiedziało, że nie są może odpowiednie do noszenia rurek, bo nie są szczupłe (w ich mniemaniu).
Ogólnie nie chodzi o ich wymiary i zakwalifikowanie nóg na ich podstawie do chudych czy grubych, tylko o podejście do swojego wyglądu i ocena... Uznanie normalnych nóg (wg. mnie oczywiście) za masywne czy grube jest typowe w obecnych czasach, kiedy lansuje się patykowe modelki... Tylko, że dla mnie to jest wypaczenie wyglądu kobiety... takie jest moje zdanie i już
ale nikt nie napisał, że te masywne uda nie sa zgrabne. jesteś przeczulona
sama mam masywne uda i nie bede zaciekle bronić ich rzekomej zgrabności. to część ciała którą staram się tuszować, a nie wmawiać ludziom, że są seksi takie jest moje zdanie. nie jestem zwolenniczką patykowatych sylwetek, ale szczupłość, smukłość delikatność są bardziej kobiece, niż masywność. oczywiście to tylko moja opinia, w dodatku w odniesieniu do samej siebie.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 18:23   #48
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
ale nikt nie napisał, że te masywne uda nie sa zgrabne. jesteś przeczulona
sama mam masywne uda i nie bede zaciekle bronić ich rzekomej zgrabności. to część ciała którą staram się tuszować, a nie wmawiać ludziom, że są seksi takie jest moje zdanie. nie jestem zwolenniczką patykowatych sylwetek, ale szczupłość, smukłość delikatność są bardziej kobiece, niż masywność. oczywiście to tylko moja opinia, w dodatku w odniesieniu do samej siebie.
Hmmm... dochodzę do wniosku, że po prostu mamy inną definicję określenia "masywne uda" i z tego wynika cały ambaras
A co dla kogo jest bardziej seksi to też kwestia umowna Pzdr
speare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:22   #49
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Hmmm... dochodzę do wniosku, że po prostu mamy inną definicję określenia "masywne uda" i z tego wynika cały ambaras
A co dla kogo jest bardziej seksi to też kwestia umowna Pzdr
co prawda, to prawda! pozdrawiam
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 18:37   #50
wakingdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 41
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

To, ze mamy całkiem inne definicje masywnych ud zależy od tego, jakie mamy sylwetki. Zazwyczaj jest tak, że nie doceniamy naszych kształtów, zapatrujemy się za to w sylwetki nam nie osiągalne

Ja np. mam figurę modelki, ale takiej raczej normalnej, nie patyczka I wcale nie mówię tego, bo jestem nieskromna, sylwetka modelki wcale mi się nie podoba. Wolałabym mieć tu i ówdzie więcej, dlatego autorce tego tematu ZAZDROSZCZĘ takich, a nie innych ud
wakingdream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 22:03   #51
Domiinuss
Raczkowanie
 
Avatar Domiinuss
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: gdzies daleko...
Wiadomości: 138
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

no pewnie ze mozesz
Domiinuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:45   #52
fanka100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Miłości;*
Wiadomości: 7 340
GG do fanka100 Send a message via Skype™ to fanka100
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

nosić,nosić kochana
__________________
Wojtuś !

Razem

fanka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 02:18   #53
Limaka
Zadomowienie
 
Avatar Limaka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 167
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Wyglądasz w nich dobrze. Szkoda, że nie widać całej twojej sylwetki.
__________________
"Są rzeczy, w które trzeba wierzyć, by je zobaczyć."

Miquel Cervantes
Limaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 23:27   #54
Michalina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 122
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

Uważam, że lepiej Ci będzie w spodniach z prostymi nogawkami. Jeśli upierasz się przy rurkach, załóż dłuższą tuniczkę.
Michalina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 08:28   #55
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: rurki-jak w nich wygladam??

no pewnie, że noś te rurki, wcale nie wyglądasz w nich grubo
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.