Polskie sklepy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-30, 09:17   #31
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Polskie sklepy

Zgadzam się, ale nie do konca.
Mysle ze w wiekszych miastach jest lepiej a w mniejszych niektore sklepy wieja klimatem lat 80. Mam na mysli obsluge.

Co do ciuchow, mowiac szczerze nigdy nie mialam problemow z zakupem stanika ale moze dlatego ze nosze triumpha a tam rozmiarowka jest bardziej 'ludzka'.

Co do innych ciuchow to nawet moje kolezanki noszace rozmiar 36 czuja sie czasami grube w polskich sklpeach. Sweterek ktory nie chce przejsc przez glowe, spodnie zatrzymujace sie na wysokosci kolan, itp .

Moze to dziwne ale ta rozmiarowka troche mnie cieszy bo moze w jakims stopniu to dyscyplinuje ludzi zeby troche jednalk sie pilnowac - mam na mysli to ze skoro w ameryce kupisz rozmiar np 50 w sklepie a u nas w takim 'zwyklym' (tzn nie dla puszystych) sklepie jest to trudne to jakos to trzyma na wodzy zeby nie przytyc Teoria wysoce naciagnieta, ale jakys wszedzie byly wielkie ciuchy to nie wiem czy ludzie nie poslzi by na latwizne. Niektorzy

Nie narzekam na sklepy, mam swoje ulubiobe, chodze raczej wydeptanymi i pewnymi sciezkami, jesli chodzi o poznan to nie jest chyba najgorzej.Maly powiew optymizmu.
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 09:42   #32
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Polskie sklepy

Oj, Kasienka zdradz jakimi to ścieżkami chodzisz i jakie masz zaufane sklepy?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:03   #33
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Polskie sklepy

Ja uwazam ze w polskich sklepach oplaca sie kupowac jedynie na wyprzedazach, chociaz to tez nie zawsze..A najbardziej dla mnie sa smieszne ceny w Reserved i Croppie - przeciez to sa polskie firmy!!!A jakosc calkowicie nieadekwatna do ceny. Ostatnio kupilam w Reserved torebke przeceniona z 99zl na 59zl (jesli ktos ja kupil za 99zl to jest, za przeproszeniem, idiota). Torebka wiszaca na wieszaku nie miala metki, wiec pani wyciagnela mi taka sama spod lady (tak tak, spod lady!), nie dala mi jej nawet do reki, tylko od razu zaczela nabijac na kase... Ja sobie w domu patrze na metke a tam napis WYROB NIEPELNOWARTOSCIOWY. Co za oszustwo!!! Na szczescie torebka sie jeszcze trzyma w calosci. Jestem calkowicie przekonana ze ta na wieszaku specjalnie nie miala metki nienawidze Reserved i wiecej tam nic nie kupie.
W Reserved tez kiedys mama mojej kolezanki chciala kupic cos swojej najmlodszej corce - ladna rzecz byla na wsytawie, na sklepie jej nigdzie nie bylo. Mama kolezanki poprosila o pokazanie rzeczy z wystawy, a oni na to ze nie moga smiech na sali, po co wystawiaja na wystawe cos, czego nie mozna kupic?
Ja czasami potrafie obleciec cala Gdynie i pol Gdanska, i wrocic z kolczykami.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:07   #34
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Polskie sklepy

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Oj, Kasienka zdradz jakimi to ścieżkami chodzisz i jakie masz zaufane sklepy?
Cubus - Stary Browar
C&A, H&M - kupiec +plaza
Na przyklad

Moze komus te sklepiki nie pasuja ale ja dla Cubusa gotowam sie powiesic
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:11   #35
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Polskie sklepy

kasiakasienka tylko wiekszosci osob nie stac na Cubusa... jak dla mnie ceny tam sa kosmiczne.
Mi sie podobaja ciuszki w Tally Weijl ale tam niestety tylko rozm 36 i ceny tez bardzo fajne..
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:14   #36
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Polskie sklepy

Cytat:
Napisane przez Papiszynka
Moja ciocia z USA jak uslyszala dzisiaj ile u nas kosztuja dzinsy Wranglera to jej szczena opadla bo u nich to nie jest zadna fajna firma...
w stanach wranglery nie maja skorki na kieszonce. sa to klasyczne spodnie dla kazdego kowalskiego. wszystkich na wranglery stac, a u nas to rarytas dla bogatszych.
u nich rarytasem sa dzinsy calvin klein i armani.
w ogole co tu porownywac stany zjednoczone do polski... daleko w tyle jestesmy.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:14   #37
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Polskie sklepy

Papi, mialam taka sama sytuacje w reserved, moja mama chciala przymierzyc bluzke ktora byla na manekinie na wystawie byla w 2 egzemplarzach nawet, a na sklepie zadnej i tez nie zdjeli, powiedzieli, ze to ekspozycja stala wiec niech sie nia wypchaja
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 10:16   #38
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Polskie sklepy

Cytat:
Napisane przez dore
w stanach wranglery nie maja skorki na kieszonce. sa to klasyczne spodnie dla kazdego kowalskiego. wszystkich na wranglery stac, a u nas to rarytas dla bogatszych.
u nich rarytasem sa dzinsy calvin klein i armani.
w ogole co tu porownywac stany zjednoczone do polski... daleko w tyle jestesmy.
Zgadzam się w 100% !
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:40   #39
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Polskie sklepy

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka

Moze to dziwne ale ta rozmiarowka troche mnie cieszy bo moze w jakims stopniu to dyscyplinuje ludzi zeby troche jednalk sie pilnowac - mam na mysli to ze skoro w ameryce kupisz rozmiar np 50 w sklepie a u nas w takim 'zwyklym' (tzn nie dla puszystych) sklepie jest to trudne to jakos to trzyma na wodzy zeby nie przytyc Teoria wysoce naciagnieta, ale jakys wszedzie byly wielkie ciuchy to nie wiem czy ludzie nie poslzi by na latwizne. Niektorzy

sugerujesz ze beda ludzie mniej jesc zeby kupic sobie spodnie w reserved albo h&m? <lol2>
uwierz mi, ograniczanie spozywanych pokarmow nie jest az tak latwe i proste zeby robic to tylko po to zeby wejsc w spodnie albo bluzke z sieciowego sklepu.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:41   #40
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Polskie sklepy

Cytat:
Napisane przez Olunia90
Zgadzam się w 100% !
dzieki;-)
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 11:46   #41
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Polskie sklepy

Cytat:
Napisane przez dore
sugerujesz ze beda ludzie mniej jesc zeby kupic sobie spodnie w reserved albo h&m? <lol2>
uwierz mi, ograniczanie spozywanych pokarmow nie jest az tak latwe i proste zeby robic to tylko po to zeby wejsc w spodnie albo bluzke z sieciowego sklepu.
hihihih nie. wiesz co ja dzis mam cos spuchnietą glowe chyba chodzi mi o to ze dobrze ze nie ma workow w skelpach tylko sa ciuchy do pewnego rozmairu bo jakbym zawsze mogla kupic ciuch w sowim sklepie ulubionum to nie wiem czy bym sobie nie pofolgowala i myslala ze jest wszystko w porzadku, ale w sumie niewazne, to taka dyygresja byla

a co do cubusa - nie uwazam ze to taki dorgi sklep
czesto udaje mi sie kupic tam cos w promocji - np w sobote byla obnizka 30% na wszystkie produkty i kupilam super bluzeczke za 40 zl

w h&m tez czesto mozna trafic na cos fajnego-mi udalo sie w ramach wiosennych zakupow kupic za 60 zl 3 bluzeczki

teraz mam pelno bluzeczek i permanentny brak spodni
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 12:28   #42
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Polskie sklepy

Od siebie dodam, że mnie najbardziej irytuje oświetlenie w przymierzalni, to właśnie na zakupach dowiaduje się na jakim etapie jest mój cellulitis
Akcent optymistyczny: panie w Big Star rozebrały dla mnie manekina z wystawy i własnym ciałem zasłaniały „jej” części intymne (nie wiem czy to polski sklep )
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 12:52   #43
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Polskie sklepy

Co do H&M mam duzo ich ciuchow ale kupuje mi je ciocia w austrii w lumpexach, i przywozi mi je od czasu do czasu do Polski ,za grosze ostatnio kupiła mi biale spodnie United Colors of Benetton i marynarke Dolce Grabbana za 30 euro, ja co 3 miesiace odkladam sobie pieniazki i kupuje ciuchy wlasnie w Wiedniu, tam w jedym lumpexie moge spedzic caly dzien ale wyjde cala oblozona naprawde fajnymi ciuchami, dobrej jakosci
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 13:22   #44
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Polskie sklepy

Cytat:
Napisane przez Ananke
Od siebie dodam, że mnie najbardziej irytuje oświetlenie w przymierzalni, to właśnie na zakupach dowiaduje się na jakim etapie jest mój cellulitis
Akcent optymistyczny: panie w Big Star rozebrały dla mnie manekina z wystawy i własnym ciałem zasłaniały „jej” części intymne (nie wiem czy to polski sklep )
Big Star jest polski, a nawet wielkopolski, fabryka jest w Kaliszu
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.