Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-30, 18:41   #3121
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No ja wlasnie tez lubie Pharmacerisa hydrolipidowego, jest wrecz idealny pod mineraly. Ale tak jak napisalam musze go zamawiac przez internet, nawet w aptekach w wiekszych miastach jest ciezko dostepny, a cena waha sie od 33 zl do 40

Jeszcze nie zachodzilam do rosmana w moim miescie, ale jakby sie okazalo, ze tam bedzie, to przebosko
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 18:14   #3122
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Widzialyscie może podkład mineralny HEAN? Nigdzie nie mogę znaleźć składu :-/
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 20:08   #3123
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Też szukałam z ciekawości i niestety nie mogłam znaleźć... Chyba jedyne wyjście to napisać e-maila do Hean
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:14   #3124
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;75180501]Też szukałam z ciekawości i niestety nie mogłam znaleźć... Chyba jedyne wyjście to napisać e-maila do Hean [/QUOTE]



Poszłam za Twoja rada i w przeciągu 15 minut dostałam odpowiedz


MINERAL make up Cover & Matte (900, 901,902,903)
Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Kaolin, Dimethylimidazolidinone, CI 77491, CI
77492, CI 77499
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:01   #3125
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Poszłam za Twoja rada i w przeciągu 15 minut dostałam odpowiedz


MINERAL make up Cover & Matte (900, 901,902,903)
Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Kaolin, Dimethylimidazolidinone, CI 77491, CI
77492, CI 77499
W sumie jak na drogeryjny podkład mineralny to nieźle aż mam ochotę wypróbować, ciekawe jak z kolorami. Ktoś wie, gdzie we Wrocławiu mają szafy Hean? :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:02   #3126
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
W sumie jak na drogeryjny podkład mineralny to nieźle aż mam ochotę wypróbować, ciekawe jak z kolorami. Ktoś wie, gdzie we Wrocławiu mają szafy Hean? :P
Hebe na Podwalu.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:04   #3127
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Poszłam za Twoja rada i w przeciągu 15 minut dostałam odpowiedz


MINERAL make up Cover & Matte (900, 901,902,903)
Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Kaolin, Dimethylimidazolidinone, CI 77491, CI
77492, CI 77499
No i super

Też jestem zaskoczona składem Ciekawe jak kolory na żywo.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 14:05   #3128
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Hebe na Podwalu.
Dziękuję, widzę, że według strony mają też w mojej ulubionej osiedlowej drogerii, więc pewnie się przejdę

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2017-07-04 o 14:06
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 13:29   #3129
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mam ten podkład z Hean ale nie jestem zadowolona. Tzn formuła w sumie okej, ani za bardzo kremowa ani zbyt pylista i sucha. Krycie można fajnie budować. Ale kolory są niezbyt ciekawe. Mam odcień 901 bo najjaśniejszy wydawał mi się różowy, ale ten też robi ze mnie prosiaka. Kolejny jest już zbyt ciemny
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:34   #3130
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A ja juz nic nie kupuje Mam tyle zapasow mineralowych, ze nie wiem kiedy je zuzyje...

Ale przekonalam sie ostatnio, ze jednak nie ma co se wyzbywac mineralow, ktore w danym momencie nam nie podchodza formula, bo potrzeby cery sie zmieniaja. Mi tak z dwa lata temu podklad LL srednio podchodzil, choc kolorystycznie super pasowal.

Od kilku dni znowu uzywam i jestem w szoku, bo podklad ladnie sie trzyma, cera wyglada naturalnie, jest wygladzona.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 13:57   #3131
kolorowymotylek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 17
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja wlasnie tez lubie Pharmacerisa hydrolipidowego, jest wrecz idealny pod mineraly. Ale tak jak napisalam musze go zamawiac przez internet, nawet w aptekach w wiekszych miastach jest ciezko dostepny, a cena waha sie od 33 zl do 40

Jeszcze nie zachodzilam do rosmana w moim miescie, ale jakby sie okazalo, ze tam bedzie, to przebosko
Kurczę muszę wypróbować
kolorowymotylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 17:01   #3132
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja juz nic nie kupuje Mam tyle zapasow mineralowych, ze nie wiem kiedy je zuzyje...

Ale przekonalam sie ostatnio, ze jednak nie ma co se wyzbywac mineralow, ktore w danym momencie nam nie podchodza formula, bo potrzeby cery sie zmieniaja. Mi tak z dwa lata temu podklad LL srednio podchodzil, choc kolorystycznie super pasowal.

Od kilku dni znowu uzywam i jestem w szoku, bo podklad ladnie sie trzyma, cera wyglada naturalnie, jest wygladzona.
Mam to samo. Tylko u mnie jest odwrotnie - LL kiedyś święty graal, teraz moja skóra ich nie lubi, bo formuła jest zbyt sucha; wolę coś bardziej kremowego.

Dziewczyny, możecie mi podpowiedzieć w jakie marki mam celować? Po czterech latach odwyku, wracam do proszków. Pojawiła się masa nowych firm, i nie wiem od czego zacząć. Które minerały są najbardziej kremowe, które najlepiej kryją itd? Do tej pory przerobiłam Pixie, Annabelle Minerals i Uoga Uoga. Z całej trójki zdecydowanie najbardziej podchodzi mi UU.
Acha, i jeszcze jedno - co się stało z marką Lumiere? Bo to były chyba moje, obok LL, ukochane minerały.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2017-07-13 o 17:10
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:09   #3133
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Quench Neauty Minerals koniecznie przetestuj. Świetne są, zarówno podkład kryjący, jak i róże czy cienie do powiek
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:51   #3134
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mam to samo. Tylko u mnie jest odwrotnie - LL kiedyś święty graal, teraz moja skóra ich nie lubi, bo formuła jest zbyt sucha; wolę coś bardziej kremowego.

Dziewczyny, możecie mi podpowiedzieć w jakie marki mam celować? Po czterech latach odwyku, wracam do proszków. Pojawiła się masa nowych firm, i nie wiem od czego zacząć. Które minerały są najbardziej kremowe, które najlepiej kryją itd? Do tej pory przerobiłam Pixie, Annabelle Minerals i Uoga Uoga. Z całej trójki zdecydowanie najbardziej podchodzi mi UU.
Acha, i jeszcze jedno - co się stało z marką Lumiere? Bo to były chyba moje, obok LL, ukochane minerały.
Jezeli mialas 4-letnia przerwe to sporo Cie ominelo

Niestety z tego, co sie orientuje, duzo firm zakonczylo dzialalnosc w tym i Lumiere. W sumie LUmiere po prostu zniknelo z rynku i nikt nie wiedzial za bardzo dlaczego.

Dziwi mnie to, ze UU CI podchodiz, bo one dla mnie sa wlasnie "suchszymi" mineralami.

Z kremowych zdecydowanie polecam Lucy Minerals - bardziej kremowych i kryjacych mineralow nie poznalam, a przerobilam sporo tych firm.

Kremowy bedzie tez kryjacy z Neauty. Mam i tez polecam.

Fajne minerlay byly tez Clair, ale Clair zawiesilo dzialalnosc.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 14:19   #3135
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Quench Neauty Minerals koniecznie przetestuj. Świetne są, zarówno podkład kryjący, jak i róże czy cienie do powiek
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jezeli mialas 4-letnia przerwe to sporo Cie ominelo

Niestety z tego, co sie orientuje, duzo firm zakonczylo dzialalnosc w tym i Lumiere. W sumie LUmiere po prostu zniknelo z rynku i nikt nie wiedzial za bardzo dlaczego.

Dziwi mnie to, ze UU CI podchodiz, bo one dla mnie sa wlasnie "suchszymi" mineralami.

Z kremowych zdecydowanie polecam Lucy Minerals - bardziej kremowych i kryjacych mineralow nie poznalam, a przerobilam sporo tych firm.

Kremowy bedzie tez kryjacy z Neauty. Mam i tez polecam.

Fajne minerlay byly tez Clair, ale Clair zawiesilo dzialalnosc.
Dzięki dziewczyny. Właśnie kliknęłam próbki Neaty. Mam nadzieję, że mi podpasują
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 16:59   #3136
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Prosze o porade.
Mam jasna cere, naczynkowa i od goraca,wysilku pojawia sie rumieniec jako taki pod podkladem. W "normalne" pory roku (wiosna jesien zima) uzywam rozowego rozu, ktory uwielbiam. W takich tez sie sobie podobam. Niestety latem juz od kilku sezonow robilam podchody do rozy o kolorach jasnej brzoskwini, ktore podobaja mi sie bardzo w sloiczku i na palcu, jednak po pomazaniu nim twarzy nie widze tego "czegos', co dzieje sie z moja twarza przy uzyciu rozowego rozu.
Pytanie brzmi: Jaki kolor radzicie przetestowac, w jakie celowac by ozywic buzie, ale nie sprawic tym efektu wielkiego rumienca? Nie chce rezygnowac z rozu.
Jesli to cos da to mam niebieskie oczy, usta sa bladorozowe, wlosy ciemny blond choc dla mnie to zawsze byl jasny braz, zima sa w chlodnym odcieniu a latem robia sie cieple i na ok 20cm dlugosci sa lekko kasztanowe (nosze dlugie). Cere mam w cieplym odcieniu gdyz uzywam przybrązowiaczy.

Może jakaś jasna naczynkowa buzia ma ten sam problem?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 18:20   #3137
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała proszki na polskiej stronie Lucy Minerals? Zamówiłam tydzień temu i nie dostałam żadnego info oprócz przyjecia płatności i potwierdzenia zamówienia
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 18:31   #3138
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała proszki na polskiej stronie Lucy Minerals? Zamówiłam tydzień temu i nie dostałam żadnego info oprócz przyjecia płatności i potwierdzenia zamówieniaala:
Zamawiałam kilka razy i też nie było żadnych maili po potwierdzeniu zamówienia ale po kilku dniach przesyłka była u mnie. Na pewno krócej niż tydzień..
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 21:08   #3139
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Zamawiałam kilka razy i też nie było żadnych maili po potwierdzeniu zamówienia ale po kilku dniach przesyłka była u mnie. Na pewno krócej niż tydzień..
Dzieki. Jesli jutro nie dostane przesylki, napisze do nich maila
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 18:09   #3140
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja 2 razy sie z nimi kontaktowalam i raz mi odpisali, a za drugim razem (może miesiąc temu) już nie. Chodzilo mi o zmiane opakowań i odezwalam sie po paru miesiącach, czy już mają. Zastanawiam się, czy sie jeszcze dobijac, czy olac to.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 19:26   #3141
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dzieki. Jesli jutro nie dostane przesylki, napisze do nich maila
Dostałaś przesyłkę? Chciałam zrobić zamówienie, bo kończy mi się puder ale jeśli mają duże opóźnienia to kupię gdzies indziej
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 22:15   #3142
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dostałaś przesyłkę? Chciałam zrobić zamówienie, bo kończy mi się puder ale jeśli mają duże opóźnienia to kupię gdzies indziej
Tak, dostałam w poniedziałek. Czyli po 1,5 tygodnia.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 23:33   #3143
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tak, dostałam w poniedziałek. Czyli po 1,5 tygodnia.
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:51   #3144
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Poradzicie coś jak przechowywać odsypki?
Teraz, kiedy się opaliłam, poprzednie podkłady są zbyt jasne, a zakup nowego, pełnowymiarowego opakowania mija się z celem, bo w październiku będę ponownie blada. Testowałam neuty golden medium, jest ok, myślałam, żeby zamówić ze 3-4 próbki, w coś wsypać i do czasu zblednięcia by mi wystarczyły. Nie chcę sie bawić z ich słoiczkami, bo mam taki 2g, ale cały czas wypada z niego siteczko Macie jeszcze jakieś pomysły w czym można przechowywać minerały w miarę komfortowo? Woreczki strunowe mnie nie urządzają, ciężko mi z nich coś wysypać, a jak już leci, to za dużo.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 17:39   #3145
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej dziewczyny. Doradzicie mi, proszę?
Mam obecnie podkład Bare Minerals matte fairly light i ten odcień jest dla mnie prawie odpowiedni na opaleniznę, musiałam go w różnych proporcjach (w zależności od stopnia opalenizny) mieszać z jaśniejszym odcieniem. Zaczęłam zimą od podkładów z serii original i wtedy fairly light IDEALNIE mi pasował (jest jaśniejszy, niż ten z serii matowej). No ale zaczynam myśleć o zakupie nowego podkładu i chciałabym wypróbować kosmetyki Lily Lolo. Chcę kupić próbki, na stronie producenta jest mapka, ale nie wiem z jakiego zakresu zamawiać próbki, bo nigdy nie widziałam tych podkładów "na żywo". Myślałam o odcieniach neutralnych i chłodnych, ale chciałabym jakoś zawęzić poszukiwania. Jestem chłodnym latem z szaro-niebieskimi oczami i brązowymi włosami. Na pewno potrzebuję jednego odcienia, który odpowiada fairly light original z bare minerals i jednego ciemniejszego, którego mogłabym używać latem lub mieszać z tym jasnym. Jak myślicie, próbki których odcieni powinnam zamówić?
Aha, no i w sumie nie jestem pewna jak z tymi chłodnymi odcieniami. Na stronie jest napisane, że mają różowe tony, a ja mam beżową cerę i jeśli już mam się w niej doszukiwać dodatkowego odcienia,to jest to raczej żółć, na pewno nie róż
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-08-07 o 17:43
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 17:56   #3146
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Poradzicie coś jak przechowywać odsypki?
Teraz, kiedy się opaliłam, poprzednie podkłady są zbyt jasne, a zakup nowego, pełnowymiarowego opakowania mija się z celem, bo w październiku będę ponownie blada. Testowałam neuty golden medium, jest ok, myślałam, żeby zamówić ze 3-4 próbki, w coś wsypać i do czasu zblednięcia by mi wystarczyły. Nie chcę sie bawić z ich słoiczkami, bo mam taki 2g, ale cały czas wypada z niego siteczko Macie jeszcze jakieś pomysły w czym można przechowywać minerały w miarę komfortowo? Woreczki strunowe mnie nie urządzają, ciężko mi z nich coś wysypać, a jak już leci, to za dużo.
przesypuję do: pustych pojemniczków po próbkach z Lily lolo lub Clare Blanc (mają sitko), pojemniczków kupionych w Kolorówce lub w Neauty
teraz zużywam tak Brown Sugar z Pixie, który przez prawie cały rok jest zdecydowanie za ciemny

edit: z kolorówki i z neauty mam na myśli większe opakowania. Jeszcze AM ma chyba takie większe opakowanie z sitkiem
__________________


Edytowane przez sand
Czas edycji: 2017-08-07 o 18:02
sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 18:08   #3147
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Poradzicie coś jak przechowywać odsypki?
Teraz, kiedy się opaliłam, poprzednie podkłady są zbyt jasne, a zakup nowego, pełnowymiarowego opakowania mija się z celem, bo w październiku będę ponownie blada. Testowałam neuty golden medium, jest ok, myślałam, żeby zamówić ze 3-4 próbki, w coś wsypać i do czasu zblednięcia by mi wystarczyły. Nie chcę sie bawić z ich słoiczkami, bo mam taki 2g, ale cały czas wypada z niego siteczko Macie jeszcze jakieś pomysły w czym można przechowywać minerały w miarę komfortowo? Woreczki strunowe mnie nie urządzają, ciężko mi z nich coś wysypać, a jak już leci, to za dużo.
Jeżeli to odsypka z kategorii "użyję raz/dwa na ruski rok i głównie leży", to w woreczkach strunowych. Jeżeli mocno eksploatowana, to w pojemniczku z sitkiem (Neauty) lub bez sitka (AM, zostało mi sporo po próbkach 1g)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 18:40   #3148
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Zdecydowanie bardziej wolę trzymać to w pudełku z sitkiem Mam jakieś próbki z AM i nigdy nie sypnie mi się tyle, ile trzeba, tylko co najmniej 3 razy tyle
Chyba jednak zaryzykuję i ponownie wezmę pudełeczka z neuty, tylko jakoś przykleję to sitko, może nie zmarnuję od razu całego podkładu. Jakbym zamawiała oddzielnie pudełeczko z kolorówki, to jednak wtedy bardziej opłacałoby mi się duże opakowanie z neauty
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 18:44   #3149
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zdecydowanie bardziej wolę trzymać to w pudełku z sitkiem : Mam jakieś próbki z AM i nigdy nie sypnie mi się tyle, ile trzeba, tylko co najmniej 3 razy tyle
Chyba jednak zaryzykuję i ponownie wezmę pudełeczka z neuty, tylko jakoś przykleję to sitko, może nie zmarnuję od razu całego podkładu. Jakbym zamawiała oddzielnie pudełeczko z kolorówki, to jednak wtedy bardziej opłacałoby mi się duże opakowanie z neauty
ja odmierzam proszek z opakowań bez sitka patyczkiem po lodach albo trzonkiem łyżeczki wtedy nie wysypie się za dużo
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 19:53   #3150
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zdecydowanie bardziej wolę trzymać to w pudełku z sitkiem Mam jakieś próbki z AM i nigdy nie sypnie mi się tyle, ile trzeba, tylko co najmniej 3 razy tyle
Chyba jednak zaryzykuję i ponownie wezmę pudełeczka z neuty, tylko jakoś przykleję to sitko, może nie zmarnuję od razu całego podkładu. Jakbym zamawiała oddzielnie pudełeczko z kolorówki, to jednak wtedy bardziej opłacałoby mi się duże opakowanie z neauty
Hmmm ja też mam pudełka z Neauty i sitko nie lata, może trafiłaś na jakiś wadliwy egzemplarz lub często wsypywałaś i się "wyrobiło"?

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
ja odmierzam proszek z opakowań bez sitka patyczkiem po lodach albo trzonkiem łyżeczki wtedy nie wysypie się za dużo
A ja używam szpatułek, mam dwie - cienką metalową i szeroką plastikową z Kryolanu, jestem bardzo zadowolona Zależy ile chcę wydobyć, po taką sięgam Do kremów i innych produktów też się przydają no i bardzo łatwo je utrzymać w czystości - umyć, zdezynfekować. A ta metalowa to chyba na całe życie.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.