'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 15:27   #1
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Question

'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??


Cześć;
rozglądam się za miejscem na wesele i trafiłam na 'Kozi Gród' (chodzi o ten pod Gdańskiem). Nie byłam tam jeszcze, żeby zobaczyć, jak to naprawdę wygląda, ale www jest całkiem obiecująca. Czy znacie to miejsce? Lub kogoś kto tam był? Nie chodzi mi tylko o Wasze doświadczenia (lub zasłyszane plotki) dotyczące wesel w tym miejscu, ale też np. nocowania czy oglądania tego miejsca. A także kuchni.
Za wszelkie informacje bardzo dziękuję
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 12:09   #2
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

nikt tego nie zna..?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 01:13   #3
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

z nadzieją na odpowiedź.. up..
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 11:20   #4
delina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

hej bylam tam na weselu w zeszlym roku. Miejsce piekne!!! jedzonko smaczne i nie brakowalo (ale to tez pewnie od menu, ktore wybierzecie), obsluga mila. Na zewnatrz jak w bajce, labedzie plywajace, mostek,powoz -no miejsce na zdjecia niesamowite! pokoje tez pierwsza klasa!!! tylko, ze drogo straznie ale jak kogos stac super!!!pozdr
delina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 23:38   #5
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

dziękuję Weźmiemy Twoje wrażenia pod uwagę
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:54   #6
kapellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

witaj,
penie juz dawno zdecydowalas gdzie bedziecie sie bawic. jesli padlo ostatecznie na kozi grod to uwazaj - fakt miejsce piekne i urokliwe , ale jak przychodzi co do czego to strasznie tna na kase. znajomi sie pobierali rok temu i w trakcie wesela (goscie byli i tak zachwyceni) wyszlo wiele "niedomowien" np. chcieli skrocic impreze, pobierac jakies dodatke oplaty itp.a wwszystko bylo z nimi wczesniej szczegolowo ustalane. poprostu wiedzac ze para mloda nie ma wyjscia stawiali ich pod murem. pozdrawiam i zycze udanej imprezy
kapellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 12:59   #7
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

dziękuję! Chyba tam zdecydujemy się robić, w końcu wesele ma się jedno w życiu i za uwagi dziękuję - łatwiej jest nie dać sobie w kaszę dmuchać, jeśli się wie, że coś takiego może wyniknąć- będziemy mieć wszystko na oku
buziaki
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 20:57   #8
tatiana009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Angry Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

Ja znam i potwierdzam to co napisała już kapelka, miejsce wydaje się ładne do czasu, jak sie poniej okazuje to najgorsze miejsce na slub i cokolwiek innego, mają bardzo dużo niezadowolonych klientów, ale wszytskie opinie kasują, zostawiają im tylko te pozytywne, dlatego tak niewiele osób wie czego może się spodziewać tak naprawdę. Mają od włąścicielki przykazane żeby trzymać klienta za tzw. "mor..dę", chodzić patrzeć i szpiegować i kasować za co się tylko da. Celowo są niedomówienia. Często tam bywałam i sama byłam świadkiem jak włascicielka darła się na klientów ,obrażała ich, a chodziło o pierdołę i to raczej oni powinni jej zrobić awanturę,w zyciu czegoś takiego nie widziałam, to jakaś osoba chora psychicznie, przecież to klienci....Ona nic nie rozumie.Co tam byłam, był jakiś problem, nieprzychylna atmosfera, jakieś dziwne napięcie.Gdy się zatrułam ich jedzeniem i bardzo to odchorowałam, zostałam wyzwana od oszutek i naciagaczek , chociaz niczego od niej nie chciałam.Nie znam żadnego innego hotelu w którym działy by się takie rzeczy, skandal!! Dużo kasy tam wydałam,ale tej wariatki wrzeszczącej nie chcę juz tam oglądać, przykre...Nigdy tam już niczego nie zjem ani tam nie pojadę, po moim trupie!
tatiana009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:32   #9
Laura_MataHari
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 28
Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

Ja uważam, że to bardzo eleganckie miejsce- podlega nawet pod projekt Pomorskie Prestige- czyli takich miejsc o wysokim standardzie, które mogą być wizytówką regionu. Można sobie sprawdzić- http://pomorskie-prestige.eu
Laura_MataHari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:32   #10
PC_WeddingPhotojournalism
Przyczajenie
 
Avatar PC_WeddingPhotojournalism
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: 'Kozi Gród' k. Gdańska - zna ktoś??

jeśli chodzi o Kozi Gród, to robiliśmy tam ostatnio zdjęcia ślubne. Młoda Para organizowała tam wesele i przy okazji taką mini sesję plenerową. Niesamowicie ciekawe miejsce, zarówno jeśli chodzi o wnętrze jak i bardzo dużą i fajnie zagospodarowaną przestrzeń na zewnątrz.



Możecie obejrzeć kilka zdjęć robionych tam w zakładce „wesele" na naszej stronie: http://pawel-ciolkiewicz.com niestety ciężko będzie dojść do tego, które akurat pochodzą z tego miejsca. Dlatego najlepiej proszę do mnie napisać maila, a ja udostępnię galerię z tego wydarzenia - będzie dzięki temu można obejrzeć to miejsce naszymi oczami



Miejsce jest szczególnie ciekawe, gdy jest ciepło. Ma dużo wolnej przestrzeni, taras, małe jeziorko z łódką, plac zabaw dla dzieci, altankę, trampolinę do skakania i mnóstwo innych atrakcji - byliśmy naprawdę pod wrażeniem tego miejsca. Są też zwierzęta za siatką, chyba jakaś lama, koza, etc :P



Osobiście polecam zarówno samo miejsce pod względem aranżacyjnym, obsługę oraz kuchnię. Zwłaszcza ta ostatnia zachwyca. Muszę przyznać, że dania jakich tam próbowałem były perfekcyjne: krem z pomidorów - najlepszy jaki jadłem w życiu Byłem tam w pracy, więc też inaczej odbieram pewne aspekty, ale nie spotkałem się z ani jedną nieuprzejmą sytuacją w tym miejscu i oceniam je naprawdę bardzo dobrze.



Pozdrawiam!

Paweł
PC_WeddingPhotojournalism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 20:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.