Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 10:14   #1
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Smile

Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.


przyszlo mi do glowy, ze moglybysmy dzielic sie w tym watku informacjami na temat aplikacji ulatwiajacych (badz nie) zycie i umilajacych czas


moze zaczne- DIGI clock- fajny widget- zegarek. mozna zmieniac jego wielkosc, czcionke, polozenie, kolor.


W Player- wyszukiwarka utworow mp3, duzy zasob rowniez polskich piosenek. nie trzeba sciagac piosenki na telefon, by ja odsluchac- decycujesz o tym po przesluchaniu.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:55   #2
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Sleep-as-an-Droid - całkiem fajna aplikacja monitorująca przebieg Twojego snu po prostu przed zaśnięciem uruchamia się ją i zostawia telefon koło głowy. jednocześnie ustawiamy budzik i wybieramy czas (od jednej minuty do chyba 2 godzin), w jakim PRZED budzikiem (czyli np. ustawiamy budzik na 8:00 i wybieramy jako czas pół godziny, to budzik zadzwoni między 7:30 a 8:00) aplikacja nas obudzi, w fazie najpłytszego snu, żebyśmy byli jak najbardziej wyspani do tego zapisywane są wykresy snu, można włączyć też nagrywanie i wtedy telefon zarejestruje wszystkie odgłosy jakie wydajemy podczas snu (można ustawić czułość, od 10 do 90%) oraz ma funkcję "odchrapywania" tzn. jeśli ją aktywujemy, to budzik obudzi nas wtedy, kiedy będziemy za głośno chrapać (i tutaj też można dopasować czułość telefonu). w sklepie androida można dostać 2-tygodniową wersję próbną, ale możecie na chomiku znaleźć wersję pełnowymiarową, która nie jest płatna.
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 11:00   #3
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Easy Filter Pro- aplikacja za pomocą której możesz zablokować sobie w telefonie niechciane numery,aby do Ciebie nie dzwoniły i nie wysyłały smsów. W tej aplikacji jest wiele funkcji. Możesz zablokować swoją całą listę kontaktów bądź tylko pojedyncze numery. Możesz także zablokować numery zastrzeżone. Podczas połączenia do nas będzie włączać się poczta,a podczas wysyłania smsa, niechciany numer dostanie smsa zwrotnego,w którym jest napisane,że został zablokowany. My oczywiście śpimy słodko,bo nasz telefon nie będzie reagował na jego połączenia i smsy. Haczyk polega na tym,ze dopiero po wejściu w tę aplikację możemy i tak odczytać smsy, które do nas wysłał oraz zobaczyć jego połączenia wykonywane do nas
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2012-09-12 o 11:04
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 11:53   #4
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Moja koleżanka korzysta z Viber, podobno można dzwonić i smsować za darmo, jeśli druga osoba też ma tę aplikację.
Ja mam głównie aplikacje użytkowe, typu Quickoffice do otwierania załączników w mailach, czy eBay i Amazon. Czasem ściągam też animowane tapety.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:04   #5
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez Ayrine Pokaż wiadomość
Sleep-as-an-Droid - całkiem fajna aplikacja monitorująca przebieg Twojego snu po prostu przed zaśnięciem uruchamia się ją i zostawia telefon koło głowy. jednocześnie ustawiamy budzik i wybieramy czas (od jednej minuty do chyba 2 godzin), w jakim PRZED budzikiem (czyli np. ustawiamy budzik na 8:00 i wybieramy jako czas pół godziny, to budzik zadzwoni między 7:30 a 8:00) aplikacja nas obudzi, w fazie najpłytszego snu, żebyśmy byli jak najbardziej wyspani do tego zapisywane są wykresy snu, można włączyć też nagrywanie i wtedy telefon zarejestruje wszystkie odgłosy jakie wydajemy podczas snu (można ustawić czułość, od 10 do 90%) oraz ma funkcję "odchrapywania" tzn. jeśli ją aktywujemy, to budzik obudzi nas wtedy, kiedy będziemy za głośno chrapać (i tutaj też można dopasować czułość telefonu). w sklepie androida można dostać 2-tygodniową wersję próbną, ale możecie na chomiku znaleźć wersję pełnowymiarową, która nie jest płatna.
straszną zagwozdkę miałam z tą aplikacją. naprawdę działa? opłaca się? budzisz się bardziej wyspana? bo ja mam zazwyczaj straszny problem ze wstawaniem i muszę się dosypiać przez pół godziny

ma któraś z was słownik color dict? nie umiem sobie z nim poradzić jak z nim wystartować? POMOCY - ponoć to bardzo fajny słownik offline a ja jakoś nie ogarniam

ja mam takie aplikacje [bezpłatne]:
Advanced Task Killer - jednym kliknięciem zamyka nieużywane aplikacje = więcej pamięci i mniejsze zużycie baterii
AVG antywirus
ASTRO - manager plików, pomaga na przykład instalować aplikacje z karty pamięci
GO SMS Pro - program do smsów, można ustawiać fajne wyglądy i w ogóle jakoś tak lepiej imho działa niż ten androidowy manager wiadomości
Gotujemy - fajne przepisy na dania bardzo różne
jakdojade.pl - wiadomo
KWC - też wiadomo
Mobile MPK - trochę jak jakdojade, tylko więcej miast i działa offline
moBILET - aplikacja do kupowania biletów mpk i parkingowych w wybranych miastach, przydatne np w Katowicach, gdzie nie ma automatów w pojazdach
Moje trasy - działa z GPSem, włączmy i pokazuje nam długość trasy, różnice wysokości, spalone kalorie, etc możemy to sobie potem wysłać na maila i zrobić jakieś statystyki
Opera mobile - wiadomix
Sudoku Free
Tłumacz google
Wyszukiwanie głosowe [działa z wyszukiwarką i z nawigacją]

Z płatnych mam offline nawigację iGO, ale oczywiście nie płaciłam za nią
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:07   #6
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Ja mam aplikację: "gdzie moja paczka?!", monitoruję przesyłki kurierskie
ponadto mam jeszcze jakieś zegarki, mapy, radia, poziomica , kalkulator VAT i... kamasutra
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:09   #7
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

A ja uwielbiam mój program do smsów handcent czy jakoś tak ;-)
Mam jeszcze do muzyki jeśli się nie wie jaka piosenka jest grana gdzieś koło nas to wtedy włączamy program on nagrywa i pokazuje się wykonawca i tytuł
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2012-09-12 o 12:12
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 12:37   #8
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
straszną zagwozdkę miałam z tą aplikacją. naprawdę działa? opłaca się? budzisz się bardziej wyspana?
Na pewno to nie jest tak, że w chwili, w której dzwoni budzik, jest się naprawdę mega wypoczętym, ale nigdy nie miałam tak, że musiałam jeszcze iść spać w zasadzie nawet lepiej mi się wstawalo jai korzystałam z tej aplikacji
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:43   #9
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

dziewczyny, jesli mozecie, podajcie nazwy tych aplikacji.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:42   #10
lkc
Raczkowanie
 
Avatar lkc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 173
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
ma któraś z was słownik color dict? nie umiem sobie z nim poradzić jak z nim wystartować? POMOCY - ponoć to bardzo fajny słownik offline a ja jakoś nie ogarniam
Ściągnęłaś inne słowniki? ColorDict to jakby baza, do niej potrzeba słowników np. pol-ang, które to instalują się na karcie pamięci.
lkc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:09   #11
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

no właśnie nic nie ściągnęłam bo nie wiem co jak i gdzie.
skąd brać te słowniki?
np jakieś bardziej egzotyczne
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 14:37   #12
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Wow, niektóre naprawdę fajne, ja mam tylko KWC, QR Droid (do kodów) i Listonic (lista zakupów).

No nie wspominając o jakiś tam FB, Pudelkach czy innych Allegro
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:44   #13
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam mój program do smsów handcent czy jakoś tak ;-)
Mam jeszcze do muzyki jeśli się nie wie jaka piosenka jest grana gdzieś koło nas to wtedy włączamy program on nagrywa i pokazuje się wykonawca i tytuł
Czyli shazam i/lub trackid - obie działają w ten sam sposób, nie wyobrażam sobie telefonu bez tej apki

Dlaczego jeszcze nie padły angry birds? :P Najlepszy czasozapychacz na świecie

Od siebie polecę RINGDROID - programik do robienia dzwonków z mp3 - wybiera się piosenkę z pamięci telefonu/karty i się wyznacza, który moment ma wyciąć na dzwonek. Działa sprawnie i szybko

Oprócz tego Rage Face Photo -apka, dzięki której możemy do robionych przez nas zdjęć dodać animowane twarze z memów, wiecie, te fuuu i te inne fajne fotki wychodzą to ta z tych śmiesznych :P (niektóre twarze: http://2.bp.blogspot.com/-whhEX9ZlQY...esnt-shine.jpg)

Oczywiście podpisuję się pod task killerem i chętnie poznam nowe, gdyż telefon mam od ok. miesiąca
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-09-12 o 14:47
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:23   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez Ayrine Pokaż wiadomość
Sleep-as-an-Droid - całkiem fajna aplikacja monitorująca przebieg Twojego snu po prostu przed zaśnięciem uruchamia się ją i zostawia telefon koło głowy. jednocześnie ustawiamy budzik i wybieramy czas (od jednej minuty do chyba 2 godzin), w jakim PRZED budzikiem (czyli np. ustawiamy budzik na 8:00 i wybieramy jako czas pół godziny, to budzik zadzwoni między 7:30 a 8:00) aplikacja nas obudzi, w fazie najpłytszego snu, żebyśmy byli jak najbardziej wyspani do tego zapisywane są wykresy snu, można włączyć też nagrywanie i wtedy telefon zarejestruje wszystkie odgłosy jakie wydajemy podczas snu (można ustawić czułość, od 10 do 90%) oraz ma funkcję "odchrapywania" tzn. jeśli ją aktywujemy, to budzik obudzi nas wtedy, kiedy będziemy za głośno chrapać (i tutaj też można dopasować czułość telefonu). w sklepie androida można dostać 2-tygodniową wersję próbną, ale możecie na chomiku znaleźć wersję pełnowymiarową, która nie jest płatna.
a ta wersja probna wygasa w calosci czy tylko wygasa opcja tego nagrywania?

podoba mi sie ten watek
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:39   #15
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Z tego co wiem, wygasa cala aplikacja, nie tylko ta jedna funkcja
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:44   #16
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

ja mam aldiko do czytania ebookow jak mi sie nudzi :P
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:45   #17
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

ja mam u siebie :
shazam - do rozpoznawania muzyki,
angry birds - 4 rodzaje (rio,standard,seazon,spac e) zapychają mi kartę i zabierają czas
sudoku free - jak sama nazwa wskazuje
avast mobile security
i to chyba na tyle nic specjalnego,jakos nie wiem,co mogłabym ściąfnąć więcej
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:58   #18
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Czyli shazam i/lub trackid - obie działają w ten sam sposób, nie wyobrażam sobie telefonu bez tej apki

Dlaczego jeszcze nie padły angry birds? :P Najlepszy czasozapychacz na świecie

Od siebie polecę RINGDROID - programik do robienia dzwonków z mp3 - wybiera się piosenkę z pamięci telefonu/karty i się wyznacza, który moment ma wyciąć na dzwonek. Działa sprawnie i szybko

Oprócz tego Rage Face Photo -apka, dzięki której możemy do robionych przez nas zdjęć dodać animowane twarze z memów, wiecie, te fuuu i te inne fajne fotki wychodzą to ta z tych śmiesznych :P (niektóre twarze: http://2.bp.blogspot.com/-whhEX9ZlQY...esnt-shine.jpg)

Oczywiście podpisuję się pod task killerem i chętnie poznam nowe, gdyż telefon mam od ok. miesiąca
SoundHound ten od muzyki

O grach nie pisałam tylko o programach a gier trochę mam
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:53   #19
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Advanced Task Killer - jednym kliknięciem zamyka nieużywane aplikacje = więcej pamięci i mniejsze zużycie baterii
AVG antywirus
skąd mogę ściągnąć te aplikacje? fajnie się zapowiadają
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 17:57   #20
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

z marketu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:47   #21
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

A ja poszukuję fajnych babskich gier na androida, poleci ktoś? Myślę nad jakimiś Simsami. Od siebie Angry Birds polecam oczywiście
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:56   #22
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
A ja poszukuję fajnych babskich gier na androida, poleci ktoś? Myślę nad jakimiś Simsami. Od siebie Angry Birds polecam oczywiście
Jeśli lubisz logiczne typu ptaki, to polecam Cut the rope experiments - świetna, wciagająca - musisz obcinać linki, żeby nakarmić lizakami takiego stworka
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-09-12 o 18:57
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:46   #23
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Viber - można smsować i dzwonić za darmo, tylko ta druga osoba też musi mieć go zainstalowanego. Jak się instaluje to od razu inne osoby z kontaktów wiedzą, że go masz.

4HerMenstrualCalendar - ja mam czasami problem, żeby od razu zaznaczyć dzień, ale jest całkiem fajny. Od razu pokazuje orientacyjnie "przewidziane" miesiączki kilka miesięcy do przodu i statystyki. Szkoda, że trzeba mieć regularne.

Jakdojade.pl - działa w kilku miastach w Polsce, używam od dłuższego czasu i nie zawiodła mnie. Pokazuje trasy komunikacją miejską, przystanki po kolei i czasy odjazdu, przejazdu itp. Sam czyta lokalizację obecną. Z tego co wiem można mieć dodatkowe opcje w rozszerzonej wersji, ale nie korzystałam z niej, bo jest płatna.

Słówka 2 - świetny pożeracz czasu. Gra polegająca na łączeniu liter w słowa, każdą literę można wykorzystać raz w jednym słowie i żeby ją połączyć z drugą musi z nią sąsiadować.

Snake'97 - najlepsza gra, bez zbędnej animacji. Aż się łezka w oku kręci.

Out of Milk - aplikacja w której można utworzyć listę zadań do zrobienia, listę zadań do wykonania i można sukcesywnie odznaczać to co zrobimy/kupimy i zmieniać kolejność. Można zapisać zapasy, skanować kody. Korzystam z wersji bezpłatnej po polsku.

TuneInRadio - odbiera radia z całego świata, we wszystkich językach. Uwielbiam to.

Solo Lite - można pograć na gitarze
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100

Edytowane przez winklepicker
Czas edycji: 2012-09-12 o 19:59
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:05   #24
lkc
Raczkowanie
 
Avatar lkc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 173
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

W sklepie Google Play są słowniki do ColorDict, wystarczy je pobrać, uruchomić, a program sam je dołączy do bazy. Następnie uprzejmie powiadomi, że instalkę można usunąć. Szczerze polecam, niezastąpione na studiach

Transportoid - rozkład autobusów, można ściągnąć offline dla wybranego miasta. Warto tylko pamiętać, aby od czasu do czasu sobie zaktualizować.

3gWatchdog - monitoruje zużycie internetu, dobre, jeśli mamy pakiet danych, np. 100 MB/miesiąc.

TuneInRadio - dołączam się do zachwytów. Bajka! Szczególnie, gdy mamy telefon z wifi + sieć w domu.

Go launcher - niezły bajer na zmianę wyglądu Androida.

Go SMS - alternatywny (i moim zdaniem ładniejszy) program do SMSów, dużo opcji.

Gra: Where's my water - nie wiem, czy płatna, ale w razie czego na pewno na chomiku będzie za darmo. Fajna gra, w której musimy doprowadzić wodę do krokodyla.

Draw Something - polega na rysowaniu hasła dla kogoś, sami też możemy zgadywać rysunek innej osoby. + nauka języka
lkc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:10   #25
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

to ja mam:
3D Watchdog - monitoruje ilość wykorzystywanych pakietów internetowych (taki nadzorca, czy jeszcze nie przebiłam abonamentowej paczki Mb)
Alchemy - fajna gierka - startujesz mając cztery podstawowe żywioły i łącząc je (nakładając na siebie) tworzy się nowe rzeczy (np. człowiek + wódka = alkoholik)
Angry Birds
APNdroid - do wyłączania internetu (tego od operatora) - przedłuża żywotność baterii prawie 2x czasem
Battery Indicator - wskazuje poziom zużycia baterii, ile od ostatniego ładowania itp
Bubble blast - gierka
Jakdojade
Kolekcja 250 pasjansów , Mahjong, Moron test 1 i 2 (ta gra jest genialna w swej prostocie - polecam), Sudoku
Intercom - aplikacja dzięki której mogę rozmawiać z drugą osobą, która ją posiada za darmo (jedyne ograniczenie - odległość). U nas się sprawdza jak chcemy z mężem pogadać podczas jazdy motocyklem
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:33   #26
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

to ja ze swojej strony polecam

WomanLog- kalendarzyk menstruacyjny, można zaznaczać również temperaturę, samopoczucie, kiedy był sex itd itp. Fajny

Pixlr-o-matic - program do obróbki zdjęć, ramek itd

Endomondo- dla osób aktywnych, mierzy dystans, pokazuje trasę, podaje mniej więcej ilość spalonych kalorii, wszystko później wysyłane jest na stronę gdzie masz statystyki itd

Edytowane przez souvenir
Czas edycji: 2012-09-12 o 21:57
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:39   #27
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Fajne te aplikacje dziewczyny

Ja od siebie dodam jeszcze:

Milionerzy - fajna, ale jak się w nią trochę pogra to pytania zaczynają się powtarzać

Skype - co prawda nie rozmawiałam jeszcze przez kamerkę, ale pisałam i wydawało się wszystko ok. Mam przednią kamerę więc myślę, że aplikacja będzie działała normalnie Ściągnęłam ją ze strony skypa, nie wiem czy jest dostępna w sklepie android.
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:50   #28
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
A ja poszukuję fajnych babskich gier na androida, poleci ktoś? Myślę nad jakimiś Simsami. Od siebie Angry Birds polecam oczywiście
Może nie babska, ale mnie strasznie wciągnęła gra Slice it!. Reguły są banalnie proste - polega na podzieleniu figury na równe części według podanych wytycznych. Ćwiczy mózgownicę.

Z innych aplikacji polecę Map MyFitness - aplikacja umożliwia rejestrowanie treningów (rower, chód, aerobic, bieganie czy nawet chodzenie po górach) oraz wysyłanie ich na stronę. Zarówno na stronie i w aplikacji jest możliwość sprawdzenia trasy, przebytej odległości, średniego tempa, czasu ogólnie, spalonych kalorii a także w trybie hiking - średniej pokonanej wysokości.
W apce można również zapisywać swoją dietę.

Amuse - demotywatory, piekielni itp w pigułce. Serwery Polskie i zagramaniczne,

Accuweather - pogoda

Google Sky Map - mapa nieba. Po włączeniu aplikacji i wycelowaniu telefonem w niebo, pokazują nam się nazwy widocznych (i tych niej widocznych) ciał niebieskich.
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:27   #29
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

Cytat:
Napisane przez Ayrine Pokaż wiadomość
Sleep-as-an-Droid - całkiem fajna aplikacja monitorująca przebieg Twojego snu po prostu przed zaśnięciem uruchamia się ją i zostawia telefon koło głowy. jednocześnie ustawiamy budzik i wybieramy czas (od jednej minuty do chyba 2 godzin), w jakim PRZED budzikiem (czyli np. ustawiamy budzik na 8:00 i wybieramy jako czas pół godziny, to budzik zadzwoni między 7:30 a 8:00) aplikacja nas obudzi, w fazie najpłytszego snu, żebyśmy byli jak najbardziej wyspani do tego zapisywane są wykresy snu, można włączyć też nagrywanie i wtedy telefon zarejestruje wszystkie odgłosy jakie wydajemy podczas snu (można ustawić czułość, od 10 do 90%) oraz ma funkcję "odchrapywania" tzn. jeśli ją aktywujemy, to budzik obudzi nas wtedy, kiedy będziemy za głośno chrapać (i tutaj też można dopasować czułość telefonu). w sklepie androida można dostać 2-tygodniową wersję próbną, ale możecie na chomiku znaleźć wersję pełnowymiarową, która nie jest płatna.
a jak ją hmmm zainstalować?
wrzuciłam do jakiegoś folderu z innymi aplikacjami przez kabel usb ale nigdzie tego nie widzę
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:54   #30
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Przydatne, ciekawe, śmieszne...- aplikacje dla androida.

tu chyba Astro pomoże. Przynajmniej ja tak instalowałam aplikacje ściągane z kompa (a nie przez sklep play).
Btw. przypomniała mi się jeszcze jedna fajna aplikacja - swype (czy jakoś tak) dzięki której można pisać smsa nie odrywając palców od ekranu (przesuwając po klawiszach) - komórka się "uczy" i rozpoznaje pisane wyrazy. Całkiem wygodne - testowałam u znajomego. Mój HTC ma niestety zbyt starego Androida żeby to dobrze śmigało
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-20 12:23:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.