AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 17:02   #1291
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Położyłam podkład na sucho, trzy warstwy i wyglądał dość ładnie, nawet chyba lepiej jak na mokro. krył tak samo dobrze jak na mokro. Po 2 godzinach dalej dobrze lezał. Poprawiłam go tylko pudrem, bo wychodzilam z domu,a upał mamy dzisiaj. Po 3 godzinach zaczęłam sie swiecic, ale podklad nie zszedł. Delikatnie zaczynaja przebijac przebarwienia. Jestem pod wrazeniem ze na sucho tak ładnie leży. Az muszę przetestować teraz na sucho AM. Wczesniej zle mi lezalo, ale mialam kiepski krem.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 17:16   #1292
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Położyłam podkład na sucho, trzy warstwy i wyglądał dość ładnie, nawet chyba lepiej jak na mokro. krył tak samo dobrze jak na mokro. Po 2 godzinach dalej dobrze lezał. Poprawiłam go tylko pudrem, bo wychodzilam z domu,a upał mamy dzisiaj. Po 3 godzinach zaczęłam sie swiecic, ale podklad nie zszedł. Delikatnie zaczynaja przebijac przebarwienia. Jestem pod wrazeniem ze na sucho tak ładnie leży. Az muszę przetestować teraz na sucho AM. Wczesniej zle mi lezalo, ale mialam kiepski krem.
Super! fajnie, ze się udało
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 19:08   #1293
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zdecyduje sie na pełne opakowanie tylko jeszcze musze pomyśleć na kolorem.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Wracając do tematu pudru, dry flo. Chcialabym zamowić. Dziewczyny czy on przychodzi w gotowym opakowaniu taki z dziurkami jak w BU , czy trzeba sobie kupić osobno??Kusi mnie, chcę zamowić. Warto z mazideł wziąć hydrolaty, olejki do twarzy, czy coś do mycia twarzy?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 19:52   #1294
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Wracając do tematu pudru, dry flo. Chcialabym zamowić. Dziewczyny czy on przychodzi w gotowym opakowaniu taki z dziurkami jak w BU , czy trzeba sobie kupić osobno??Kusi mnie, chcę zamowić. Warto z mazideł wziąć hydrolaty, olejki do twarzy, czy coś do mycia twarzy?
Ja właśnie go dziś zamówiłam + 2 hydrolaty ( moja woda różana w końcu się kończy ) Mam pytanie, czy można używać go do podkładów płynnych?
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 22:34   #1295
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Ja właśnie go dziś zamówiłam + 2 hydrolaty ( moja woda różana w końcu się kończy ) Mam pytanie, czy można używać go do podkładów płynnych?
mozna go do wszystkiego uzywac
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Zdecyduje sie na pełne opakowanie tylko jeszcze musze pomyśleć na kolorem.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Wracając do tematu pudru, dry flo. Chcialabym zamowić. Dziewczyny czy on przychodzi w gotowym opakowaniu taki z dziurkami jak w BU , czy trzeba sobie kupić osobno??Kusi mnie, chcę zamowić. Warto z mazideł wziąć hydrolaty, olejki do twarzy, czy coś do mycia twarzy?
trzeba kupic osobno, on przychodzi w takim wielkim pudelku, cos jak 500 ml biovaxow na zdjeciach w mazidlach jest to opakowanie pokazane
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 22:37   #1296
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

O to spory jest, musi na długo starczać :-D
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 05:54   #1297
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Wink Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
O to spory jest, musi na długo starczać :-D
Mi starczył na 6 miesięcy codziennego (prawie) stosowania, ale ja filtry tym matuje więc trochę tego idzie
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 08:21   #1298
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No właśnie też zauważyłam ostatnio, po nałożeniu ok 2, 3 warstw nie jest tak źle z tym ścieraniem, ale świecę się paskudnie też dosyć szybko, po 2,3 h :/ Już sama nie wiem...z Annabelle nawet próbek nie miałam, więc nie wiem czy trafię w ciemno z kolorem. A miałaś AM formułę kryjącą czy matującą?
Z Annabellsa miałam formułę matującą, bo kryjąca mnie zapychała

teraz nakładam amilie na sucho i nie świecę się już
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:08   #1299
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Mi starczył na 6 miesięcy codziennego (prawie) stosowania, ale ja filtry tym matuje więc trochę tego idzie
a używasz filtrów razem z minerałami?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:15   #1300
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

100 g dry flo wykańczasz w 6 miesięcy?? Jestem bardzo zdziwiona, bo mi schodzi ok. 1g na miesiąc. Wprawdzie nie używam filtrów przez okres jesień/zima, ale i tak, tak szybko bym go nie skończyła.
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:51   #1301
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez rozdwojona Pokaż wiadomość
100 g dry flo wykańczasz w 6 miesięcy?? Jestem bardzo zdziwiona, bo mi schodzi ok. 1g na miesiąc. Wprawdzie nie używam filtrów przez okres jesień/zima, ale i tak, tak szybko bym go nie skończyła.
ja uzywam bardzo duzo, tak zeby skora byla matowa i nie lepila sie po nalozeniu filtra oraz przez nastepne kilka godzin no i tez nie omiatam twarzy delikatnie tylko stempluje, bo ziaja matujaca w przepisowej ilosci straszliwie sie lepi i naprawde sporo trzeba tej skrobi zeby ja porzadnie zmatowac
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
a używasz filtrów razem z minerałami?
nie
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 11:22   #1302
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez rozdwojona Pokaż wiadomość
100 g dry flo wykańczasz w 6 miesięcy?? Jestem bardzo zdziwiona, bo mi schodzi ok. 1g na miesiąc. Wprawdzie nie używam filtrów przez okres jesień/zima, ale i tak, tak szybko bym go nie skończyła.

Dry-Flo też mi szybko teraz schodzi, ciągle muszę ją dosypywać do opakowania na puder. Ale ja używam jej pod podkład jako bazę, na podkład jako puder wykańczający i potem w ciągu dnia przynajmniej z 2 razy do matowienia. Jedyny problem, jaki z nią mam jest taki, że nie znalazłam porządnego pędzla do pudru, którym bym mogła nakładać ją poza domem. Teraz męczę się z puszkami z Rossmana, ale są o wiele gorsze od pędzla, część podkładu ścieram podczas wklepywania pudru tym puszkiem. Nie wyobrażam sobie matowić nim filtra, wszystko by mi się starło.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:24   #1303
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dry-Flo też mi szybko teraz schodzi, ciągle muszę ją dosypywać do opakowania na puder. Ale ja używam jej pod podkład jako bazę, na podkład jako puder wykańczający i potem w ciągu dnia przynajmniej z 2 razy do matowienia. Jedyny problem, jaki z nią mam jest taki, że nie znalazłam porządnego pędzla do pudru, którym bym mogła nakładać ją poza domem. Teraz męczę się z puszkami z Rossmana, ale są o wiele gorsze od pędzla, część podkładu ścieram podczas wklepywania pudru tym puszkiem. Nie wyobrażam sobie matowić nim filtra, wszystko by mi się starło.
W biedronce można dostać fajne pędzelki- dupki ekotoolsów za 25
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:27   #1304
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dry-Flo też mi szybko teraz schodzi, ciągle muszę ją dosypywać do opakowania na puder. Ale ja używam jej pod podkład jako bazę, na podkład jako puder wykańczający i potem w ciągu dnia przynajmniej z 2 razy do matowienia. Jedyny problem, jaki z nią mam jest taki, że nie znalazłam porządnego pędzla do pudru, którym bym mogła nakładać ją poza domem. Teraz męczę się z puszkami z Rossmana, ale są o wiele gorsze od pędzla, część podkładu ścieram podczas wklepywania pudru tym puszkiem. Nie wyobrażam sobie matowić nim filtra, wszystko by mi się starło.
ja tylko odciskam w chusteczke nadmiar sebum i nie matuje juz potem, bo niestety mam taka, nie wiem jak to nazwac, ze nie uzyje pedzla do pudru 2 razy z rzedu... w sensie ze raz a potem za godzine czy 2 znowu
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:40   #1305
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W biedronce można dostać fajne pędzelki- dupki ekotoolsów za 25
O, dzięki, rozejrzę się. Chociaż w kwestii pędzli do pudru jestem bardzo wybredna, moim zdaniem większość z nich się do pudru nie nadaje, zwłaszcza te do wszystkiego (kabuki do podkładu, różu i pudru), bo mają zwyczajnie za gęste i zbyt zbite włosie, które wbija proszek w skórę zamiast ją omiatać.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ja tylko odciskam w chusteczke nadmiar sebum i nie matuje juz potem, bo niestety mam taka, nie wiem jak to nazwac, ze nie uzyje pedzla do pudru 2 razy z rzedu... w sensie ze raz a potem za godzine czy 2 znowu
Mam bibułki, które działają podobnie jak chusteczka, ale u mnie one tylko zbiorą trochę sebum, ale skóra świeci się dalej, więc bez matowienia w ciągu dnia nie mogę się obejść. A już w ogóle nie wyobrażam sobie zbliżać się do nafiltrowanej facjaty z puszkami, gąbeczkami czy chusteczkami, wydaje mi się, że połowa filtra by na nich została
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:43   #1306
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O, dzięki, rozejrzę się. Chociaż w kwestii pędzli do pudru jestem bardzo wybredna, moim zdaniem większość z nich się do pudru nie nadaje, zwłaszcza te do wszystkiego (kabuki do podkładu, różu i pudru), bo mają zwyczajnie za gęste i zbyt zbite włosie, które wbija proszek w skórę zamiast ją omiatać.
To ten nie jest gęsty. Masz tam jeszcze do różu, mały koci język i miotełkę do cieni. Uważam że zestaw bardzo fajny.
Syntetyczne włosie, drewniane trzonki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:39   #1307
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Z okazji Dnia Matki na Amilie.pl rabat 10% na wszystkie produkty pełnowymiarowe ważny do 26 maja do północy; kod HAPPYMOTHER
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:23   #1308
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Z okazji Dnia Matki na Amilie.pl rabat 10% na wszystkie produkty pełnowymiarowe ważny do 26 maja do północy; kod HAPPYMOTHER
ja już skorzystałam (eh te promocje),
o dziwo ostatnio wydaje mi sie ze pine nut jakos na mnie ciemny jest i wzięłam Olive Fair ciekawe czy też będzie tak fajnie kryc jak pine nut ( bo roznie to z tym bywa u amilie:P)

kuszą mnie ich pędzelki jeszcze (to chyba przez te kolory ) ...
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:32   #1309
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
ja już skorzystałam (eh te promocje),
o dziwo ostatnio wydaje mi sie ze pine nut jakos na mnie ciemny jest i wzięłam Olive Fair ciekawe czy też będzie tak fajnie kryc jak pine nut ( bo roznie to z tym bywa u amilie:P)

kuszą mnie ich pędzelki jeszcze (to chyba przez te kolory ) ...
Ja też już kupiłam Tylko jakoś dziwnie, bo kupiłam jeden podkład plus przesyłka za 8.90 i mam do zapłaty równe 36 zł, tak jakby odjęli mi koszty przesyłki
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 16:02   #1310
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A ja mam dylemat, czy kupować ponownie Amilie, czy wrócić do Annabelle i skłaniam się do tego drugiego.
Między nimi nie widzę znaczącej różnicy w wyglądzie na twarzy czy trwałości, na plus dla Amilie to o wiele lepsza gama kolorystyczna i Pine Nut, który jest dla mnie odcieniem idealnym.
Niestety nie mogę pochwalić wydajności - przez to, że są słabiej kryjące, muszę nałożyć ich więcej na twarz, niż Annabellek, aby ładnie się zakryć (ta naczynkowa cera...). Przez to schodzi mi ich o wiele więcej, niecały miesiąc temu pisałam, że zakupiłam i już mam tylko... połowę słoiczka.
Ale ja sobie nie żałuje, w pracy muszę być idealnie zaszpachlowana (taka robota).
Popróbuje sobie jeszcze ponakładać różnymi metodami, jak nic przełomowego nie nadejdzie, to stwierdzam, że to była jednorazowa przygoda :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 16:20   #1311
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ale ja sobie nie żałuje, w pracy muszę być idealnie zaszpachlowana (taka robota).
Mam to samo No i niestety też mi w miare szybko schodzi.
W dodatku mam wrażenie, że niektóre pędzle (hakuro 50s) 'zjadają' więcej podkładu niż mi go nakładają.
Ja chętnie wróciłabym do meow, ale wnerwia mnie to czekanie a na allegro ceny jakoś mniej zachęcające są.
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 07:57   #1312
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To ten nie jest gęsty. Masz tam jeszcze do różu, mały koci język i miotełkę do cieni. Uważam że zestaw bardzo fajny.
Syntetyczne włosie, drewniane trzonki
Kupiłam ten zestaw, ale dopiero dzisiaj przetestuję.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
A ja mam dylemat, czy kupować ponownie Amilie, czy wrócić do Annabelle i skłaniam się do tego drugiego.
Między nimi nie widzę znaczącej różnicy w wyglądzie na twarzy czy trwałości, na plus dla Amilie to o wiele lepsza gama kolorystyczna i Pine Nut, który jest dla mnie odcieniem idealnym.
Niestety nie mogę pochwalić wydajności - przez to, że są słabiej kryjące, muszę nałożyć ich więcej na twarz, niż Annabellek, aby ładnie się zakryć (ta naczynkowa cera...). Przez to schodzi mi ich o wiele więcej, niecały miesiąc temu pisałam, że zakupiłam i już mam tylko... połowę słoiczka.
Ale ja sobie nie żałuje, w pracy muszę być idealnie zaszpachlowana (taka robota).
Popróbuje sobie jeszcze ponakładać różnymi metodami, jak nic przełomowego nie nadejdzie, to stwierdzam, że to była jednorazowa przygoda :P

Też mam taki dylemat, z tym, że ja wolę kolorystykę AM. W Amilie ciągle mi coś nie pasuje, cool są za chłodne, Cream Beige za pomarańczowy, pozostaje mi chyba tylko Cashmere, ale przez te smętne próbeczki nie przetestowałam go dobrze.
Dlatego nie wiem, czy skusić się na promocję, czy czekać aż Annabelle zrobią swoją (u nich wzięłabym jeszcze róż).
U mnie Amilie też są niewydajne, słoiczek to 2 miesiące używania. No i Annabelle są tańsze jednak, a naprawdę nie widzę między nimi wielkiej różnicy w tym, jak się zachowują na skórze.

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
Mam to samo No i niestety też mi w miare szybko schodzi.
W dodatku mam wrażenie, że niektóre pędzle (hakuro 50s) 'zjadają' więcej podkładu niż mi go nakładają.
Ja chętnie wróciłabym do meow, ale wnerwia mnie to czekanie a na allegro ceny jakoś mniej zachęcające są.
To nie wrażenie, Hakuro są żarłoczne
Ja bym chętnie wróciła do Lily Lolo: kolory idealne dla świnkowatej arystokracji i brak efektu maski (słabe krycie) to jest to, co lubię.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:33   #1313
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kupiłam ten zestaw, ale dopiero dzisiaj przetestuję.

.
No to się boję
Jak Nie podpasuje to mnie ścigać będziesz
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:51   #1314
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No to się boję
Jak Nie podpasuje to mnie ścigać będziesz
Jest dobrze
Dziękuję za namiary
Mały kabuki ma rzadkie, wiotkie i bardzo miękkie włosie, więc ładnie zmatowił mi filtr. Na dodatek w zestawie jest saszetka z materiału, do której idealnie mieszczą się mały puder i ten właśnie mały kabuki - zestaw idealny do torebki
Reszty pędzli nie testowałam jeszcze, ale nawet jak będą słabe, to sam mini kabuki do pudru + torebka są warte tych 25 złotych.

Chyba jednak się skuszę na tę promocję Amilie, bo koleżanka jest chętna na wspólne zamówienie, więc będzie taniej. Mam też ochotę na Angel Dust.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:53   #1315
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jest dobrze
Dziękuję za namiary
Mały kabuki ma rzadkie, wiotkie i bardzo miękkie włosie, więc ładnie zmatowił mi filtr. Na dodatek w zestawie jest saszetka z materiału, do której idealnie mieszczą się mały puder i ten właśnie mały kabuki - zestaw idealny do torebki
Reszty pędzli nie testowałam jeszcze, ale nawet jak będą słabe, to sam mini kabuki do pudru + torebka są warte tych 25 złotych.

Chyba jednak się skuszę na tę promocję Amilie, bo koleżanka jest chętna na wspólne zamówienie, więc będzie taniej. Mam też ochotę na Angel Dust.
Bardzo się cieszę, że pomogłam
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:20   #1316
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy któraś z was ma pędzel angled blush? Mam na niego ochotę ale chciałabym wcześniej wiedzieć czy bliżej mu z włosiem do pędzli edm czy hakuro.
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:49   #1317
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny rozumiem, ze nie polecacie hakuro? Chcialam sobie kupic własnie. Mam od pixie ale mam wlasnie wrazenie ze pędzel zrobił się mało zbity i wchłania dużo podkładu.

Teraz nie wiem czy brac hakro...Co polecacie?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:54   #1318
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Nie podpowiem, nie posiadam Hakuro
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 12:00   #1319
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Jest rabat z okazji dnia matki a ja dalej nie wiem jaki kolor chcem kupić. Dzisiaj przetestuje golden fair i zobaczymy.
Wczoraj podkla nalozony na sucho wytrzymal pare godzin na sloncu, buzia sie swiecila, ale podklad dalej ladnie krył
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 12:24   #1320
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hakuro są świetnie, tylko mają za duże rączki żeby je nosić ze sobą. Po prostu potrzebuję pędzla z gęstym włosiem, tak jak hakuro, i z krótką rączką, jak edm, dlatego pytam o porównanie amile do nich.
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.