Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 13:03   #31
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
no dobra dziewczyny rozumiem was. ale co ja mam zrobić, już mam dosyć gadania o mnie że gruba jestem itp. To juz taka bede musiala byc do konca życia. Ćwiczyc bym ćwiczyła 3 godziny dziennie ale jako tako nie mam warunków bo i czasu nie ma a po drugie mieszkac w dziurze zabitej dechami gdzie nikt nie wie o istnieniu siłowni czy basenu itp.
Ale dieta 1200 kcal własnie jest uważana we wszelkich wypowiedziach za najlepsza ze wszystkich innych diet. I badz tu mądra :/
a ile Ty ważysz i ile masz wzrostu i ile lat

jeść 6 razy dziennie w każdym posiłku białko warzywa i trochę zdrowego tłuszczu oraz ww o niskim ig
chcieć to móc - nie wierzę żebyś miała mniej czasu niż 30 letnia żona prowadząca dom i pracująca w 3 miejscach a ja czas na trening mam ( około 10-12h tygodniowo)
możesz biegać i ćwiczyć w domu

dieta 1000 to nie to samo co 1200
1200 to minimum do którego można zejść, połączona z wolnymi posiłkami i bardzo staraniwe ułożona ujdzie
wpisz proszę jadłospis jak się odżywiasz np co zjadłaś wczoraj
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:04   #32
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez amberlinka
dori7 efekt jo-jo pojawia się, gdy człowiek przestaje się pilnować i obżera się jak świnia.

Efekt jojo pojawia się, kiedy po diecie 1000 kcal przeskoczysz nawet na 1300.
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:04   #33
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 172
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Naprawdę,jak czytam te bzdury,co te dziewczyny wypisują,to mi normalnie kopara opada.Niedługo sama zwatpię i stwierdzę chyba,że dieta 1700-1800kcal to nie ma sensu.Oczywiście żartuję.Sama schudłam przy takiej diecie 9 kilo,niestety przytyłam,bo zaczęłam brać leki powodujące zwiększenie łaknienia i przyrost masy ciała.Normalnie zaczęłam się obżerać.I muszę Wam powiedzieć jedno-cieszy mnie bardzo,że będąc na dwóch lekach powodujących nadmierny apetyt,od kilku dni nie jem na noc,choć wydawało mi się to wcześniej niemożliwe.Z chemią ciężko jest wygrać,ale jak się chce to się potrafi.
I znowu zaczynam od początku zrzucanie kilogramów,bo trochę się ich nagromadziło.Niestety,ale wiem,że to moja wina.Po prostu muszę się teraz pilnować i duuużo się ruszać.


A najlepszą dietą odchudzającą jest zmiana na stałe nawyków żywieniowych,przestawieni e się na zbilansowaną dietę.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:19   #34
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez pingwin2
a ile Ty ważysz i ile masz wzrostu i ile lat

jeść 6 razy dziennie w każdym posiłku białko warzywa i trochę zdrowego tłuszczu oraz ww o niskim ig
chcieć to móc - nie wierzę żebyś miała mniej czasu niż 30 letnia żona prowadząca dom i pracująca w 3 miejscach a ja czas na trening mam ( około 10-12h tygodniowo)
możesz biegać i ćwiczyć w domu

dieta 1000 to nie to samo co 1200
1200 to minimum do którego można zejść, połączona z wolnymi posiłkami i bardzo staraniwe ułożona ujdzie
wpisz proszę jadłospis jak się odżywiasz np co zjadłaś wczoraj
mam 176 wzrostu i około 70 kg .Wiek 16 lat. A mój jadłospis no to chciałam go zmienić własnie.Bo ostatnio jadłam koło 1500 kcal a nawet i wiecej. Wiec to nowe menu to
Rano -200 ml mleka i musli ( w sumie 400 kcal)
Śniadanie II któe jem o 12:00 to jogurt naturalny mieszam z jabłkiem i np: banan, albo kiwi, albo pomarańcza. (W sumie około 250 kcal.)
Obiad o 15:00 to ryż połowa torebki i surówka jakaś i mieso z kurczaka (300 kcal)
Kolacja o 18:00 to serek wiejski z czymś.(200kcal)
I w miedzy czasie z 2 kawy z cukrem pije.

i co drugi dzień na rowerze w po 45 minut.
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:19   #35
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

dubel
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:30   #36
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
mam 176 wzrostu i około 70 kg .Wiek 16 lat. A mój jadłospis no to chciałam go zmienić własnie.Bo ostatnio jadłam koło 1500 kcal a nawet i wiecej. Wiec to nowe menu to
Rano -200 ml mleka i musli ( w sumie 400 kcal)wysokie ig, laktoza, brak białka, brak zdrowego tłuszczu
Śniadanie II któe jem o 12:00 to jogurt naturalny mieszam z jabłkiem i np: banan, albo kiwi, albo pomarańcza. (W sumie około 250 kcal.)brak białka, brak tłuszczu
Obiad o 15:00 to ryż połowa torebki i surówka jakaś i mieso z kurczaka (300 kcal) ok
Kolacja o 18:00 to serek wiejski z czymś.(200kcal)ok
I w miedzy czasie z 2 kawy z cukrem pije lepiej pij gorzkie

i co drugi dzień na rowerze w po 45 minut.
dieta fatalna
za mało posiłków
ostatni posiłek powinno się zjeść 2 h przed snem, niejedzenie po 18 to głupota
za mało białka, warzyw
całkowity brak zdrowych tłuszczy


posiłek to białko zdrowe tłuszcze warzywa i ww o niskim ig lub owoc
owoce do 3 dziennie


jak długo się odchudzasz i ile już schudłaś
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:50   #37
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez pingwin2
dieta fatalna
za mało posiłków
ostatni posiłek powinno się zjeść 2 h przed snem, niejedzenie po 18 to głupota
za mało białka, warzyw
całkowity brak zdrowych tłuszczy


posiłek to białko zdrowe tłuszcze warzywa i ww o niskim ig lub owoc
owoce do 3 dziennie


jak długo się odchudzasz i ile już schudłaś
Ja wiem że może i fatalna ale nie mam doradcy ani nikogo kto by mi naprawde dobre menu ułożył. Do dietetyka nie pójde. A i widziwiac nie chce z jedzeniem bo sie u mnie z kasa nie przelewa. Hm to co napisalam menu to chcialam zaczac jesc ale widocznie złe. Do tej pory jadłam chleb razowy rano i wiczorem z czyms tam np szynka z indyka warzywa itp. Każdy mi polecał musli na sniadanie ale widocznie źle. Schudłam w sumie około 13 kg i nie wiem w 5 miesiecy. Nie było to trwale że chudłam 1 kg na tydzien. Miałam kryzys i jadłam rózne prawie wszystkie produkty to waga nie spadała. I potem znowu.
A zdrowe tłuszcze to jakie polecasz?
acha nie dodałam że robie wszelkie surówki z pomidorka ogórka i cebuli, i że jem 3 marchewki dziennie te duże.
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 14:12   #38
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
Ja wiem że może i fatalna ale nie mam doradcy ani nikogo kto by mi naprawde dobre menu ułożył. Do dietetyka nie pójde. A i widziwiac nie chce z jedzeniem bo sie u mnie z kasa nie przelewa. Hm to co napisalam menu to chcialam zaczac jesc ale widocznie złe. Do tej pory jadłam chleb razowy rano i wiczorem z czyms tam np szynka z indyka warzywa itp. Każdy mi polecał musli na sniadanie ale widocznie źle. Schudłam w sumie około 13 kg i nie wiem w 5 miesiecy. Nie było to trwale że chudłam 1 kg na tydzien. Miałam kryzys i jadłam rózne prawie wszystkie produkty to waga nie spadała. I potem znowu.
A zdrowe tłuszcze to jakie polecasz?
acha nie dodałam że robie wszelkie surówki z pomidorka ogórka i cebuli, i że jem 3 marchewki dziennie te duże.
chleb razowy z szynką to dobre jedzenie 100 razy lepsze niż musli z płatków to dobre są owsiane

dobra dieta nie musi być droga: twaróg, jajka, trochę mięsa, sezonowe warzywa, owsiane, chleb razowy

drogie to są słdycze itp
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.