odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-04-19, 20:19   #4171
basia_ww
Zakorzenienie

Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

cześć dziewczynki

myślę sobie co tu taka cisza, w Wyście się rozpisały no i musiałam Was nadrabiać bo nie otrzymywałam znowu powiadomień ...

witaj Malinka

ja jestem grzeczna - próbuje uskuteczniać dietę nawet mi idzie, małe spadki widzę więc zaczynam myśleć jak nasze guru - jak Jej się udało czemu ma mnie się nie udać, i jak to historia lubi się powtarzać, bo to powtórka z rozrywki
basia_ww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 20:53   #4172
Milennka03
Zakorzenienie

Kupiłam sobie książkę M.Dymek "Nowa Jadłonomia" w Biedrze - przepisy roślinne z całego świata.Ciekawe przepisy są.
Jedzeniowo w miarę ok dziś.Na jutro mam resztę sałatki z dziś .

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

http://stephenking.pl/

siestowo

Milennka03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 08:07   #4173
Malinka_Malinka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
A ile masz wzrostu? Bo 70kg to nie tragedia, zależy jak to się ma do reszty.
Niestety jestem z metra cięta -158 cm.
Moje starsze dziecko już mnie przerosło

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Moją największą bolączką jest zajadanie problemów, na stres reaguję opróżnieniem lodówki do światła. I nie ważne, którą zegarek godzinę pokazuje.
Nie pomaga mi też fakt, iż w domu mam męża chudzielca, który może pochłonąć 3 tabliczki czekolady, blachę ciasta, kg schabu w panierce popić wszystko chmielówką i nie przytyje nawet 10 dag.
Ja zaś zobaczę na obrazku czekoladę, kliknę polubienie fotki i automatycznie kasuję + 0,5 kg

Malinka_Malinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 08:19   #4174
SovaEvree
Rozeznanie

Malinka czyli wzrost masz podobny do mnie....
W ogole cale zycie mialam 160cm, ostatnio mnie pani mierzy a tu 159.....no serio? zmalalam? Ja wiem ze na starosc sie czlowiek kurczy ale chyba za wczesnie....

U mnie spadek i to spory bo 0.9kg....ale na razie sza, zeby nie zapeszyc.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2018-04-20, 08:57   #4175
Malinka_Malinka
Zadomowienie

Dziewczyny chciałam się z Wami podzielić fajnym przepisem na ciepłe dni, ostatnio wręcz go ubóstwiam i robię sobie do pracy.
Wykonanie łatwizna, smakuje pysznie.
Jogurt (może być mleko), banan i mrożony szpinak.
Blendujemy i mamy orzeźwiający napój.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30729692_1622675831195373_4462627009461223424_n.jpg (127,0 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez Malinka_Malinka
Czas edycji: 2018-04-20 o 09:00
Malinka_Malinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 10:27   #4176
Milennka03
Zakorzenienie

Ja jeszcze niższa od Was
Malinka-znam to połączenie -choć preferuje bardziej z kefirem.
Na dziś nie mam obiadu-ale mam gotowy wege bigos bez chemii -będzie na dziś.Jeszcze nie ma 12-stej a ja zaczynam drugą butlę mineralnej.Choć tyle że pije sporo.

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2018-04-20, 19:26   #4177
basia_ww
Zakorzenienie

Cześć dziewczynki

Ja właśnie wróciłam z rowerków - nawet trener był niezadowolony z naszego przyjścia - wczorajsze zajęcia odwołali , więc dziś nie odpuściłam - było super.

To co nabyłam przez zeszłą niedzielę gubiłam przez cały tydzień- takie to niesprawiedliwe.
Szkoda że nie działa to odwrotnie. Mam nadzieję że nie ogarnie mnie weekend rozpusty- postaram się opanować. Bym nie robiła kroku do przodu i dwóch do tyłu.

Lyrcia jest wysoka ale źle się czuje w takiej wadze, mnie na dziś satysfakcjonowała by diabelska no ale to jeszcze sporo przede mną.

Czas na prysznic

Stary 2018-04-20, 19:48   #4178
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
Nie pomaga mi też fakt, iż w domu mam męża chudzielca, który może pochłonąć 3 tabliczki czekolady, blachę ciasta, kg schabu w panierce popić wszystko chmielówką i nie przytyje nawet 10 dag.
Ja zaś zobaczę na obrazku czekoladę, kliknę polubienie fotki i automatycznie kasuję + 0,5 kg
Mam identycznie, co prawda małż chudy nie jest ale przez ostatnie problemy sporo schudł a ja tyję jak mam stresa.No i od patrzenia na zakazane też tyję

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że nie ogarnie mnie weekend rozpusty- postaram się opanować. Bym nie robiła kroku do przodu i dwóch do tyłu.
Basiu nie daj się, wiem że trudno ale wierzę w Ciebie.
Ja natomiast popłynę jutro - na pewno % wpadną i nie zamierzam się oszczędzać Za to mam taki plus że jak piwkuję to nie jem do tego bo mi za ciężko.
Za to zrobiłam sałatkę jarzynową i potrawkę śmietnik czyli wszystko co było w lodówce- to dla małża.Dziś bardzo kiepsko z żarciem.W pracy 2 żytnie bułki z jajkiem ,serem i warzywami a potem długo nic... na obiad jednak nie zjadłam bigosu bo za gorąco i skończyło się na niczym bo głodu nie czułam - zaraz natomiast otworzę sobie piwko bo akuratnie jedno mam- w ramach kolacji.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2018-04-20, 21:40   #4179
basia_ww
Zakorzenienie

Ja też tylko popatrzę na jedzenie to tyję. Mąż za to potrafi zjeść ile chce i co chce - mimo że jest chudy to intensywnie jeździ na rowerze- zniknie niedługo

Milenko baw się jutro dobrze
No super kolacja
Dzięki za wiarę we mnie, muszę jakoś dać radę by co najmniej 68 zobaczyć . Może kiedyś się uda ...

Dobrej nocy
Stary 2018-04-20, 21:53   #4180
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Milenko baw się jutro dobrze
No super kolacja
dzięki
I piwo nie zostało wypite bo jakoś przestałam mieć na nie ochotę za to zjadłam 3 dziś bułkę.Brawo ja...

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary Wczoraj, 06:52   #4181
basia_ww
Zakorzenienie

Cześć dziewczynki

Już wstałam- więc dziś dzień długi tym bardziej że zapowiada się piękny, słoneczko już mnie wita .
Muszę ogarnąć m - bo moja Luśka tak się leni że wszędzie jest jej sierść mimo codziennego odkurzania, przewalone. U nas w galerii dziś jakieś rabaty może pojadę i coś upoluję.

A teraz biegnę na zakupy co by szybko jakiś obiad zrobic i czymś zapełnić zamrażalnik co by było na zaś; potem zapewne mąż wyciągnie na rowerki .

Dziś na wadze -0,40 więc osiągnąłam najniższą wagę od dłuższego czasu, ale mnie to nie zadawala dążę do mojej diabelskiej. A to jeszcze 5 kilo - zdawać by się mogło tylko- a to jedak aż tyle. Więc może w dwa miesiące się uda.

Miłego dnia

Stary Wczoraj, 06:55   #4182
SovaEvree
Rozeznanie

Doberek....
Ja juz w pracy
Za to waga pokazala rowny kilogram wiecej niz wczoraj i zeby bylo lepiej....nie zgrzeszylam niczym.... moze to woda.... no nie panikuje na razie ale juz tak milo bylo :/

Milego dnia

Stary Wczoraj, 08:03   #4183
LyraBea
Zakorzenienie

GG do LyraBea

Dzien dobry Dziewczyny.
Wczoraj i dzisiaj wolne. Wczoraj wykorzystalam przepiekna letnią pogoda na maxa. Samochód zostawilam w warsztacie a dama pojechalam na dlugi spacer do Orłowa. Tego mi było trzeba...Zrobiłam tyle km, ilu chyba nie zrobilam w sumie przez ostatni rok. Wpadło tez piwo, ale wypocilam. Waga spoko. 68,1kg. Jestem na czasie jeśli chodzi o wyznaczony cel.
Dzis idę na impreze rodzinną. Na pewno będę sięgać po wszystko....Bo moge ))

Malinka
dokładnie tak samo mam jesli chodzi o czekoladę. Popatrze i juz mnie wiecej. Ostatnio udaje mi sie omijać wzrokiem )) Wymiatanie lodówki opanowalam skutecznie. Nie mam nic, co by mnie w niej pociagalo. A jesli tak, proszę: szponak, marchew, wiesniaki, kefir i hurtowe ilosci jaj.
Koktajle znamy i kochamy. Z Maleńką zaopatrzylysmy sie swego czadu w blender i szalejemy. Min. 4xtyg blenduje co mam pod ręką. Szpinak Baby (oczywiscie umyty, bo ma byc milo lekko i przyjemnie) jest główna bazą i koktajli na słodko i pikantnie. Mrozony dodaje seler naciowy. Kupuje taki seler, kroję na kawaleczki i wrzucam do zamrazarki. Potem dodaję do koktajli.
Basiu, brawo za rowerki. Zobacz jak niewiele brakuje do diabelskiej wagi. Idealna pora roku, by nadbagaz zgubić.

Widzę, ze lody kusza...Mnie jakos nie. I chwała Boziu.
Milej, przyjemnej soboty. Nie dajcie się kaloriom!

LyraBea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 08:25   #4184
Milennka03
Zakorzenienie

Bry.
Witam się i ja.
Dajcie trochę tej energii....
U mnie totalny jej brak ,mimo że pogoda piękna.Potem będzie gorąc a tego nie ciepię...
Ewidentnie mi węgle z pieczywa nie służą bo brzuch jak balon ale powiem Wam w sekrecie że kupiłam wczoraj w akcie desperacji litrowe lody -nawet je nie otwarłamNiech se siedzą w zamrażarce.Na wagę nie wchodzę bo i po co.Basiu-idziesz jak burza, ja jeszcze tydzień z hakiem i ruszam z dietą.
U mnie dziś na śniadanie ....kawa- i tylko to bo na razie apetytu brak ,dopiero potem zjem śniadanie-wstałam niedawno.
Zaraz biorę się za odkurzanie, potem mycie podłóg bo najwyższa pora i zrobienie paznokci u stóp bo chyba pora na sandały wkrótce.Obiad chyba dziś odpuszczę bo będą% - jutro juz wrócę na dobre tory , no może nie do końca bo małz ma robić tą enchiladę warzywną co kiedyś wiec zjem pewnie sporo.
Lyrcia- jak piszesz o spacerach nad morzem to mi się płakać z żalu chce że my nieprędko nad morze pojedziemy, no chyba że ja sama bo małż się nie wyrwie w najbliższych ...latach (?) Bardzo Ci zazdroszczę że masz je tak blisko, bardzo dobrze się czuję nad morzem, cudnie uspakaja.Kiedyś jak wygram te miliony w totka to mam już miejsce upatrzone do osiedlenia Ślubny teraz mnie namawia żebym jechała na urlop sama ale ten rok sobie daruję, nie powiem kusi mnie wizja samotnej podróży bo bardzo lubię sama gdzieś się wybrać, ja trochę taka aspołeczna jednostka- ale w tym roku mam inne plany.Ale za rok na pewno odwiedzę morze.Nie odpuszczę już.
Kawa wypita- pora na sprzątanie.
Miłej soboty

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: Wczoraj o 08:28
Stary Wczoraj, 08:33   #4185
SovaEvree
Rozeznanie

Beata...ja za tydz jade nad morze i jedziemy przez Orlowo zeby kawe poranna na molo wypic

Stary Wczoraj, 14:01   #4186
basia_ww
Zakorzenienie

Milenko przesyłam Ci trochę mojej energii- choć dziś już mnie opuściła.
Jak weszłam do kuchni to dopiero wyszłam - całą zamrażalkę zapełniłam - jedzenia na co najmniej trzy tygodnie - chyba mnie powaliło.

Koleżanka próbowała mnie wyciągnąć a jakieś % Ale z racji diety rezygnuje no i chyba to jeszcze nie czas...

Mąż ciągnie na rower ale nie mam siły.
Mimo ładnej pogody robię dzień domatora .

Stary Wczoraj, 15:43   #4187
Milennka03
Zakorzenienie

Basiu-dzięki.U nas zmiana planów i zamiast do kumpla idziemy do baru....Póki co do teraz zjadlam wiesniaka ,banana i gałki sorbetowych lodów. Za to kupiłam se nowe adidaski pumy leciutkie i biale

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary Wczoraj, 17:42   #4188
basia_ww
Zakorzenienie

Pochwal się butkami, też szukam jakiś tenisówek

Stary Dzisiaj, 08:22   #4189
Milennka03
Zakorzenienie

Basiu -takie jak poniżej -sa lekkie i wygodne
https://www.sklepmartes.pl/kobieta/1...-white_tempest

stacjonarnie były jeszcze tańsze i z kartą klienta dałam 135zl.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: Dzisiaj o 08:28
Stary Dzisiaj, 08:34   #4190
basia_ww
Zakorzenienie

Fajne - szukam ale na nic nie mogę się zdecydować.

Stary Dzisiaj, 09:05   #4191
Stylowa1
Raczkowanie

Witam was kochane. Waga się nie chwalę jak niektóre bo nie mam czym... Czekam na @ więc nie widzę tego kolorowo. Ale ostatnio mam fazę na dzialkowanie. Przesadzam, przekopuje uwielbiam to robić. A jak ogródek ogarnięty to robię sobie kawkę siadam i podziwiam... Taka mam korbę. Troszkę mnie róże i maliny podrapaly ale trudno. Słoneczko wczoraj mnie nieco smyrnelo. Teraz poluje na glicynie chińską. Może małż mi kupi na imieniny o ile nie zapomni nazwy
Stylowa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 12:09   #4192
LyraBea
Zakorzenienie

GG do LyraBea

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Bry.
Witam się i ja.
Dajcie trochę tej energii....
U mnie totalny jej brak ,mimo że pogoda piękna.Potem będzie gorąc a tego nie ciepię...
Ewidentnie mi węgle z pieczywa nie służą bo brzuch jak balon ale powiem Wam w sekrecie że kupiłam wczoraj w akcie desperacji litrowe lody -nawet je nie otwarłamNiech se siedzą w zamrażarce.Na wagę nie wchodzę bo i po co.Basiu-idziesz jak burza, ja jeszcze tydzień z hakiem i ruszam z dietą.
U mnie dziś na śniadanie ....kawa- i tylko to bo na razie apetytu brak ,dopiero potem zjem śniadanie-wstałam niedawno.
Zaraz biorę się za odkurzanie, potem mycie podłóg bo najwyższa pora i zrobienie paznokci u stóp bo chyba pora na sandały wkrótce.Obiad chyba dziś odpuszczę bo będą% - jutro juz wrócę na dobre tory , no może nie do końca bo małz ma robić tą enchiladę warzywną co kiedyś wiec zjem pewnie sporo.
Lyrcia- jak piszesz o spacerach nad morzem to mi się płakać z żalu chce że my nieprędko nad morze pojedziemy, no chyba że ja sama bo małż się nie wyrwie w najbliższych ...latach (?) Bardzo Ci zazdroszczę że masz je tak blisko, bardzo dobrze się czuję nad morzem, cudnie uspakaja.Kiedyś jak wygram te miliony w totka to mam już miejsce upatrzone do osiedlenia Ślubny teraz mnie namawia żebym jechała na urlop sama ale ten rok sobie daruję, nie powiem kusi mnie wizja samotnej podróży bo bardzo lubię sama gdzieś się wybrać, ja trochę taka aspołeczna jednostka- ale w tym roku mam inne plany.Ale za rok na pewno odwiedzę morze.Nie odpuszczę już.
Kawa wypita- pora na sprzątanie.
Miłej soboty
Milenko, sama mieszkając blisko morza tak rzadko jezdże je ogladac Czas to zmieniać. Stad mój wyjazd ot tak po prostu. To prawda, morze uspokaja. Plażować się nie lubię, ale spacery brzegiem pod wieczór, albo w nieupalne dni to cudny czas.
Po co kupilaś lody?Chyba żeby ćwiczyć silną słabą wolę Niepotrzebnie tak...
Euforia do potęgi entej u mnie minęła, ale dzieję się z Tobą nadwyżką dobrego humoru.
Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Beata...ja za tydz jade nad morze i jedziemy przez Orlowo zeby kawe poranna na molo wypic

Bardzo fajny pomysł z tą kawą Jeśli będfzies przejeżdżała koło Aquaqparku w Redzie to daj znać. Moze wstąpisz do klubu (jeśli będę w pracy). Poznałabym Cię na żywa z przyjemnością.

Cytat:
Basiu-dzięki.U nas zmiana planów i zamiast do kumpla idziemy do baru....Póki co do teraz zjadlam wiesniaka ,banana i gałki sorbetowych lodów. Za to kupiłam se nowe adidaski pumy leciutkie i biale
Cytat:
Basiu -takie jak poniżej -sa lekkie i wygodne
https://www.sklepmartes.pl/kobieta/1...-white_tempest

stacjonarnie były jeszcze tańsze i z kartą klienta dałam 135zl.
Fajne, wygodne. Też lubię takie mieć w szafie do latania.
Ostatnio kupiłąm w Deichmanie takie >>> niebieskie półbuty damskie
Przeszły już chrzest bojowy, bo biegałam w nich po Orlowie właśnie. Fajne są. Najważniejsze dla mnie, że skórzane. W plastikowych mi nogi sie odparzają.
Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Witam was kochane. Waga się nie chwalę jak niektóre bo nie mam czym... Czekam na @ więc nie widzę tego kolorowo. Ale ostatnio mam fazę na dzialkowanie. Przesadzam, przekopuje uwielbiam to robić. A jak ogródek ogarnięty to robię sobie kawkę siadam i podziwiam... Taka mam korbę. Troszkę mnie róże i maliny podrapaly ale trudno. Słoneczko wczoraj mnie nieco smyrnelo. Teraz poluje na glicynie chińską. Może małż mi kupi na imieniny o ile nie zapomni nazwy
Też kiedyś miałam fazę na "działkowanie"...
Glicynię chińską puścilam u siebie w poprzednim mieszkaniu na kracie. Strasznie ekspansywna,, moment i wymknęła się spod kontroli. Ale obłędna, fakt.

Wczoraj na imprezie jak zapowiedziałam, tak uczyniłam czyli pojadałam wszystkiego. Wróciłam do domu i zrobilo mi się niedobrze.
Ostatecznie postraszyłam porcelanę kilka razy i dobrze mi tak. Dzisiaj ostrożne z żarciem, bo mnie mdli :|
I tyle ciekawostek u mnie
LyraBea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 12:22   #4193
Milennka03
Zakorzenienie

Lyrcia-dzięki lody kupiłam żeby. ....je zjeść...Wiesz jak się tyle czasu dietuje z żadnym efektem to w końcu przychodzi załamanie efektem czego sa takie zakupy.Buty super-widziałam je i też rozwazalam.
U mnie niegrzeczne bardzo po wczoraj -były 4 piwka ale i trochę pizzy....myślałam że nie zjem no ale nie oparlam się.Dziś obiadu nie robimy -malż szykuje sałatkę a tak to post bo ciężko mi bardzo.Od jutra delikatne przygotowania do postu robię odstawiajac kawę i mięso.
Poza tym jeszcze lezakuje ale na wieczór idziemy na transmisję koncertu do kina-H. Zimmer-ten od muzy filmowej.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości