slub w Zakopanem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 16:10   #31
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki ogolnie to bylam ciekawa czy mozna zalozyc obrusy takie biale, bo jakos mi to w karczmie za bardzo nie pasuje, a powiedzmi te serwetki to byly papierowe czy z materialu?



Oj szkoda, jakbys mogla jeszcze raz sprobowac to bylabym wdzieczna
No pewnie, juz probuje jak mi sie teraz nie uda sprobuje pozniej z innego kompa
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 14:42   #32
RozowaPantera007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: slub w Zakopanem

Hej,
ja też chciałabym ślub w zakopanym. Zastanawiam się czy warto robić wesele bo będę mieć około 15 osób. I czy na taka ilość osób będę mogła jakąś knajpę znaleść czy np nie lepiej wynająć domek i tam zrobić przyjęcie? Jak myślicie? Przeraża mnie zorganizowanie tego wszystkiego i znalezienie odpowiedniego miejsca.
RozowaPantera007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 16:40   #33
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: slub w Zakopanem

Witam!
Mój, a w zasadzie Nasz ślub odbędzie się w Góralskim Dworze.
Chciałabym sięgnąć opinii osób, które robiły tam wesele, czy w tej sali co siedzą goście zmieści się 80 osób i czy pomieszczenie, gdzie znajduje się ten cudny piec starczy miejsca do zabawy?
Miejsce jest przecudne..macie może jakieś zdjęcia udekorowanych stołów i sali podczas wesela..?
Pozdrawiam
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 16:33   #34
_eta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do _eta
Dot.: slub w Zakopanem

witam, zmieścić się zmieści ale ew 1-2 stoły będą na sali to tańczenia.. ja miałam do 70 os i spoko było.. wiesz wszystko zależy od was ciasno nam nie było miejsce jest wymarzone na ten dzien
ja mam na FB jak coś to pisz na GG - podam więcej info

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez RozowaPantera007 Pokaż wiadomość
Hej,
ja też chciałabym ślub w zakopanym. Zastanawiam się czy warto robić wesele bo będę mieć około 15 osób. I czy na taka ilość osób będę mogła jakąś knajpę znaleść czy np nie lepiej wynająć domek i tam zrobić przyjęcie? Jak myślicie? Przeraża mnie zorganizowanie tego wszystkiego i znalezienie odpowiedniego miejsca.
na pewno nie znajdziesz karczmy która ci zamknie ja, tylko da ci stoły na ta okazje, w dworze były organizowane takie małe wesela
zorganizowanie to tylko tak ciężko wygląda ale jak juz sie wciągniesz to poleci szybko, wiem bo sama organizowałam w Zakopanem wesele domek tez fajny pomysł ale kto się tym zajmie, jedzeniem, stołami itp?
__________________
15.01.2011 --> data ślubu
Góralski Dwór Gościniec - Kościelisko - Zakopane
_eta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 00:01   #35
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: slub w Zakopanem

wiadomość wysłana - dzięki, pozdrawiam
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:32   #36
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
Witam!
Mój, a w zasadzie Nasz ślub odbędzie się w Góralskim Dworze.
Chciałabym sięgnąć opinii osób, które robiły tam wesele, czy w tej sali co siedzą goście zmieści się 80 osób i czy pomieszczenie, gdzie znajduje się ten cudny piec starczy miejsca do zabawy?
Miejsce jest przecudne..macie może jakieś zdjęcia udekorowanych stołów i sali podczas wesela..?
Pozdrawiam
Hej, moj maz robil tam ostatnio zdjecia na slubie. Tutaj masz linka do strony ze zdjeciami
file:///Users/seba/projekty/strony/s...a/weddings.htm
W Goralskim Dworze jest ta para laska z dlugimi ciemnymi wlosami i gosc blondyn, ale pewnie zauwazysz sama
Szczezre mowiac moim zdaniem jest to miejsce za male jak na 80 osob, ale to tylko moje zdanie Szczerze mowic miejsce jest rzeczwiscie cudne, ale bardziej na male wesele...nie ma tam za bardzo miejsca na jakis wiekszy stol dla pary modej w centralnym puncie. Ja sie spodziewalam wiecej po ten knajpie, ale jestem dosc wymagajaca. Mysle, ze jakby zrobic lepsze dekoracje mogloby byc super, ale powiedzmy tak na 50 osob. No ale tak jak mowie to tylko moje zdanie Jakbys chciala moge przeslac wiecej fotek na maila (takich ze stolami i dekoracjami).

Cytat:
Napisane przez RozowaPantera007 Pokaż wiadomość
Hej,
ja też chciałabym ślub w zakopanym. Zastanawiam się czy warto robić wesele bo będę mieć około 15 osób. I czy na taka ilość osób będę mogła jakąś knajpę znaleść czy np nie lepiej wynająć domek i tam zrobić przyjęcie? Jak myślicie? Przeraża mnie zorganizowanie tego wszystkiego i znalezienie odpowiedniego miejsca.
Czy warto robic wesele? To juz zalezy tylko od Was tak na prawde kwestia tez tego jakie bedzie towarzystwo, moze lepiej zrobic cos na ksztalt obiadu dluzszego z muzyka np goralska... Knajpe na pewno znajdziesz, tzn wiadomo ze na tyle osob nikt Ci nie zamknie ale np mozesz zrobic w pietrowej i np Wy bedziecie sami na gorze, a goscie knajpy na dole. Osobiscie polecam cI KNAJPE przy Mlynie - tam jest wlasnie tak, ze masz 3 poziomy, sa elastyczni kierownik bardzo fajny i jedzonko tez pyszne Dekoracje mozesz zrobic swoje, a mozesz postawic na te z knajpy. Osobiscie moge polecic, bo sama organizowalam tam swoje weslele
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 09:15   #37
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Hej, moj maz robil tam ostatnio zdjecia na slubie. Tutaj masz linka do strony ze zdjeciami
file:///Users/seba/projekty/strony/s...a/weddings.htm
W Goralskim Dworze jest ta para laska z dlugimi ciemnymi wlosami i gosc blondyn, ale pewnie zauwazysz sama
Szczezre mowiac moim zdaniem jest to miejsce za male jak na 80 osob, ale to tylko moje zdanie Szczerze mowic miejsce jest rzeczwiscie cudne, ale bardziej na male wesele...nie ma tam za bardzo miejsca na jakis wiekszy stol dla pary modej w centralnym puncie. Ja sie spodziewalam wiecej po ten knajpie, ale jestem dosc wymagajaca. Mysle, ze jakby zrobic lepsze dekoracje mogloby byc super, ale powiedzmy tak na 50 osob. No ale tak jak mowie to tylko moje zdanie Jakbys chciala moge przeslac wiecej fotek na maila (takich ze stolami i dekoracjami).

Hmm.. u Nas ma być góra 80 osób, tak pomiędzy 60-80. Z tego co Pani Ewa (zajmująca się weselami) mówiła, że max wchodzi 120 osób, tak więc myslę, że damy rade Co do stołu dla Pary Młodej..my siadamy ze świadkami na tym podwyższeniu, co znajduje się w salce obok, gdzie będą siedzieć goście. Dekoracje będą robione przez właścicielke, po czym my co już uzgodniliśmy dodamy własne świeże kwiaty i jakieś nasze przyozdobienia
Nie mogę otworzyć tego co wysłałaś, tak więc poproszę o zdjątka na maila: monia1743@wp.pl Dzięki


Czy warto robic wesele? To juz zalezy tylko od Was tak na prawde kwestia tez tego jakie bedzie towarzystwo, moze lepiej zrobic cos na ksztalt obiadu dluzszego z muzyka np goralska... Knajpe na pewno znajdziesz, tzn wiadomo ze na tyle osob nikt Ci nie zamknie ale np mozesz zrobic w pietrowej i np Wy bedziecie sami na gorze, a goscie knajpy na dole. Osobiscie polecam cI KNAJPE przy Mlynie - tam jest wlasnie tak, ze masz 3 poziomy, sa elastyczni kierownik bardzo fajny i jedzonko tez pyszne Dekoracje mozesz zrobic swoje, a mozesz postawic na te z knajpy. Osobiscie moge polecic, bo sama organizowalam tam swoje weslele
Co do knajpy Przy Młynie..również zaszliśmy tam szukając "czegoś dla Nas". Dla mnie osobiście od razu odpadła..
po pierwsze ze względu na to, że nie byliby wszyscy na jednym poziomie.. nie wyobrazałam sobie wesela, że ja w jednym miejscu a gości w innym,
po drugie nie odpowiadała mi cena od 160zł w górę,
po trzecie od razu z góry mieliśmy narzucone, że ma u Nas grać zespół góralski i to ICH.. kierownik spytał się jaki zespół chcielibyśmy? my podaliśmy nazwe.. a on: eeee jakieś wynalazki będziecie tu brali..
Mina mi zrzędła ale to są tylko moje wrażenia, jakie odniosłam po byciu tam...
Pozdrawiam
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 13:34   #38
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
Co do knajpy Przy Młynie..również zaszliśmy tam szukając "czegoś dla Nas". Dla mnie osobiście od razu odpadła..
po pierwsze ze względu na to, że nie byliby wszyscy na jednym poziomie.. nie wyobrazałam sobie wesela, że ja w jednym miejscu a gości w innym,
po drugie nie odpowiadała mi cena od 160zł w górę,
po trzecie od razu z góry mieliśmy narzucone, że ma u Nas grać zespół góralski i to ICH.. kierownik spytał się jaki zespół chcielibyśmy? my podaliśmy nazwe.. a on: eeee jakieś wynalazki będziecie tu brali..
Mina mi zrzędła ale to są tylko moje wrażenia, jakie odniosłam po byciu tam...
Pozdrawiam
Co do kwestii pierwszej...mowie no wszystko kwestia gustu i wyobrarzen jakie macie co do wesela. Dla mnie wazne bylo zeby goscie nie byli za bardzo porozrzucani, zeby mozna bylo wygodnie siedziec (niestety bylam i na takich weselach gdzie przy stolach byl straszny scisk) no i zeby jedzenie bylo w formie szedzkiego stolu, a do tego zeby bylo duzo miejsca i wygodnie mozna bylo chodzic miedzy goscmi
Wrzuce jeszcze raz link, moze ja cos pomieszalam dodajac tamten
www.sebastiangrzywa.com
i wejdz sobie w slubne. A na maila wysle swoja droga
W kazdym razie mam nadzieje ze bedziecie zadowoleni widoki sa przepiekne


Jak przeczytalam Twoja opinie, a raczej zachowanie kierownika to az nie moglam i nie moge uwierzyc Chodzi Ci o karczme Przy Mlynie na Bylwarach Slowackiego na Bystrem przy tym malym potoku??? Kurde bo az dziwne, ze myslismy o tym samym kierowniku
Jesli chodzi o sama knajpe to nie wiem czy dobrze rozumiem...chodzi Ci o to zeby wszyscy goscie siedzieli na tym samym poziomie tak? U nas tak bylo i mysle ze Twoje 60-80 osob bez problemu by weszlo. Akurat my mielismy tak, ze stoly byly na gorze razem z bufetem a parkiet na dole Nam na tym zalezlo zeby byl oddzielnie od jedzenia i mozna bylo spokojnie jesc i pogadac, a na dole potanczyc No ale to wszystko rzecz gustu. A jesli chodzi o kierownika to ja wydziwialam az nadto i zadnego zlego slowa od niego nie uslyszalam...i z dekoracjami (robilam wlasne, na dzien przed slubem przyjechalismy do knajpy i robilismy i sam Stasiek -kierownik z kelnerami nam pomagali). Dla nich to byly dosc nietypowe dekoracje, ale slowa nie powiedzieli. Mielismy i DJ i orkiestre goralska i tez nie bylo zadnego problemu, a wchodzilismy do knajpy (samo przywitanie) do Uwertury z Upiora w Operze no i samo menu..ja jestem wegetarianka wiec bylo duzo rzeczy bezmiesnych i dla mnie i na bufecie. W ogole praktycznie raz w miesiacu bylismy tam u niego z jakimis ustaleniami albo dzwonilam ciagle i tez zawsze nie bylo problemu dlatego tak sie dziwie troche A no i my placilismy hmm albo 150 albo 160 ale mielismy jakos ponad 50 osob i zamykalismy cala knajpe wiec wtedy drozej sie placi, a slub mielismy w czerwcu 2010. A kiedy macie slub? Bo z tego co wiem to jakos lipiec, sierpien chyba rzeczywiscie jest drozej bo duzo gorali tez wtedy bierze no i jak oni organizuja wesela na 200-300 osob to wtedy im sie bardziej oplaca
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 14:40   #39
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Co do kwestii pierwszej...mowie no wszystko kwestia gustu i wyobrarzen jakie macie co do wesela. Dla mnie wazne bylo zeby goscie nie byli za bardzo porozrzucani, zeby mozna bylo wygodnie siedziec (niestety bylam i na takich weselach gdzie przy stolach byl straszny scisk) no i zeby jedzenie bylo w formie szedzkiego stolu, a do tego zeby bylo duzo miejsca i wygodnie mozna bylo chodzic miedzy goscmi
Wrzuce jeszcze raz link, moze ja cos pomieszalam dodajac tamten
www.sebastiangrzywa.com
i wejdz sobie w slubne. A na maila wysle swoja droga
W kazdym razie mam nadzieje ze bedziecie zadowoleni widoki sa przepiekne


Jak przeczytalam Twoja opinie, a raczej zachowanie kierownika to az nie moglam i nie moge uwierzyc Chodzi Ci o karczme Przy Mlynie na Bylwarach Slowackiego na Bystrem przy tym malym potoku??? Kurde bo az dziwne, ze myslismy o tym samym kierowniku
Jesli chodzi o sama knajpe to nie wiem czy dobrze rozumiem...chodzi Ci o to zeby wszyscy goscie siedzieli na tym samym poziomie tak? U nas tak bylo i mysle ze Twoje 60-80 osob bez problemu by weszlo. Akurat my mielismy tak, ze stoly byly na gorze razem z bufetem a parkiet na dole Nam na tym zalezlo zeby byl oddzielnie od jedzenia i mozna bylo spokojnie jesc i pogadac, a na dole potanczyc No ale to wszystko rzecz gustu. A jesli chodzi o kierownika to ja wydziwialam az nadto i zadnego zlego slowa od niego nie uslyszalam...i z dekoracjami (robilam wlasne, na dzien przed slubem przyjechalismy do knajpy i robilismy i sam Stasiek -kierownik z kelnerami nam pomagali). Dla nich to byly dosc nietypowe dekoracje, ale slowa nie powiedzieli. Mielismy i DJ i orkiestre goralska i tez nie bylo zadnego problemu, a wchodzilismy do knajpy (samo przywitanie) do Uwertury z Upiora w Operze no i samo menu..ja jestem wegetarianka wiec bylo duzo rzeczy bezmiesnych i dla mnie i na bufecie. W ogole praktycznie raz w miesiacu bylismy tam u niego z jakimis ustaleniami albo dzwonilam ciagle i tez zawsze nie bylo problemu dlatego tak sie dziwie troche A no i my placilismy hmm albo 150 albo 160 ale mielismy jakos ponad 50 osob i zamykalismy cala knajpe wiec wtedy drozej sie placi, a slub mielismy w czerwcu 2010. A kiedy macie slub? Bo z tego co wiem to jakos lipiec, sierpien chyba rzeczywiscie jest drozej bo duzo gorali tez wtedy bierze no i jak oni organizuja wesela na 200-300 osob to wtedy im sie bardziej oplaca
dla mnie też ważne jest by goście nie byli porozrzucani ja jestem z Mazur, więc u mnie każde wesele (na którym byłam) wyglądało tak samo... prostokątna sala, stoły wokół i wszyscy jedzą i się patrzą jak inni tańczą... dlatego też skoro wesele robię w górach, to chcę by było troszkę inaczej :P
A widoczki..ja wiem, że są przepiękne... w ogóle jak się można domyśleć jestem miłośniczką gór... od 7 lat wciąż tu przyjeżdżamy i zdobywamy nowe, tatrzańskie szczyty

Co do mojej opinii... napisałam taką, jakie odniosłam wrażenie, gdy tam byłam.. ale nie ma co wnikać hehe bo tyle co ludzi to tyle opinii :P
Aha...i na pewno chodzi nam o tę samą karczmę..karczmę na Bystrem
Ja chcę, aby wszyscy siedzieli na tym samym poziomie..
Dlaczego? otóż nie wiem, czy starsze osoby latałyby tak z góry na dół..a nawet i młodzi jakby się napili :P a nóż by ktoś spadł..a schody są kręte w Góralskim Dworze jest fajnie zrobione, bo wokół są ławeczki, zmęczy się ktoś może sobie odpocząć, nie koniecznie idąc do swojego stolika.
druga sprawa, bo słyszałam też opinie osób które miały dwupoziomowe wesele...zespół który prowadził wesele nie był w stanie wszystkich zebrać do zabawy..

Nasz ślub jest 01.09.2012
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem

Edytowane przez moniczqamarcineq
Czas edycji: 2011-10-16 o 14:42
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 16:32   #40
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
dla mnie też ważne jest by goście nie byli porozrzucani ja jestem z Mazur, więc u mnie każde wesele (na którym byłam) wyglądało tak samo... prostokątna sala, stoły wokół i wszyscy jedzą i się patrzą jak inni tańczą... dlatego też skoro wesele robię w górach, to chcę by było troszkę inaczej :P
A widoczki..ja wiem, że są przepiękne... w ogóle jak się można domyśleć jestem miłośniczką gór... od 7 lat wciąż tu przyjeżdżamy i zdobywamy nowe, tatrzańskie szczyty

Co do mojej opinii... napisałam taką, jakie odniosłam wrażenie, gdy tam byłam.. ale nie ma co wnikać hehe bo tyle co ludzi to tyle opinii :P
Aha...i na pewno chodzi nam o tę samą karczmę..karczmę na Bystrem
Ja chcę, aby wszyscy siedzieli na tym samym poziomie..
Dlaczego? otóż nie wiem, czy starsze osoby latałyby tak z góry na dół..a nawet i młodzi jakby się napili :P a nóż by ktoś spadł..a schody są kręte w Góralskim Dworze jest fajnie zrobione, bo wokół są ławeczki, zmęczy się ktoś może sobie odpocząć, nie koniecznie idąc do swojego stolika.
druga sprawa, bo słyszałam też opinie osób które miały dwupoziomowe wesele...zespół który prowadził wesele nie był w stanie wszystkich zebrać do zabawy..

Nasz ślub jest 01.09.2012
Czyli nie tyle chcesz zeby wszyscy siedzieli na tym samym poziomie (to jest jakby oczywiste poza tym napisalam, ze tez jestem za tym) a zeby i stoly i tance byly na tym samym No i ok tutaj przyznaje racje, bo Przy Mlynie rzeczywscie nie da sie tego zorganizowac przy 80 osobach.
Co do spadniecia to w sumie przy pijanych ludziach i na prostej drodze moze sie cos stac takze akurat tutaj schody nie sa przeszkoda
A jesli chodzi o kapele/DJ i zbieranie gosci to mi sie wudaje, ze wszystko jest kwestia dobrego DJ/wodzireja czy kogos w kapel kto sie tym zajmuje i ludzi obecnych na wesleu. BYlam tez na takich weselch gdzie niestety mimo jednego poziomu ludzie sie rozpierzchli, powylazili na zewnatzr i nikt nie chcial tanczyc i przychodzic w waznych momentach No nic mam nadzieje, ze u WAs na weselu wszystko bedzie tak jak sobie to wymarzyliscie
A probowaliscie juz tam jedzenia? Jesli moge cos doradzic to sprobujcie sobie (nie chodzi o ta karczme tylko ogolnie jest dobrz wyprobowac). Polecam rowniez cukiernie Samante, maja genialne torty i przybieraja tez super. Wlascicielem jest taki spoko gosc, artysta i on szybko lapie wizje i z niczym nie ma problemu
W ogole w tym Goralskim Dworze kreca SZpilki na Giewoncie jakbys chciala sobie jeszcze zobaczyc
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 16:42   #41
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Czyli nie tyle chcesz zeby wszyscy siedzieli na tym samym poziomie (to jest jakby oczywiste poza tym napisalam, ze tez jestem za tym) a zeby i stoly i tance byly na tym samym No i ok tutaj przyznaje racje, bo Przy Mlynie rzeczywscie nie da sie tego zorganizowac przy 80 osobach.
Co do spadniecia to w sumie przy pijanych ludziach i na prostej drodze moze sie cos stac takze akurat tutaj schody nie sa przeszkoda
A jesli chodzi o kapele/DJ i zbieranie gosci to mi sie wudaje, ze wszystko jest kwestia dobrego DJ/wodzireja czy kogos w kapel kto sie tym zajmuje i ludzi obecnych na wesleu. BYlam tez na takich weselch gdzie niestety mimo jednego poziomu ludzie sie rozpierzchli, powylazili na zewnatzr i nikt nie chcial tanczyc i przychodzic w waznych momentach No nic mam nadzieje, ze u WAs na weselu wszystko bedzie tak jak sobie to wymarzyliscie
A probowaliscie juz tam jedzenia? Jesli moge cos doradzic to sprobujcie sobie (nie chodzi o ta karczme tylko ogolnie jest dobrz wyprobowac). Polecam rowniez cukiernie Samante, maja genialne torty i przybieraja tez super. Wlascicielem jest taki spoko gosc, artysta i on szybko lapie wizje i z niczym nie ma problemu
W ogole w tym Goralskim Dworze kreca SZpilki na Giewoncie jakbys chciala sobie jeszcze zobaczyc
Co do jedzenia....jak wróciliśmy z Zakopanego..okazało się po rozmowie z moją ciocią i wujkiem, że oni byli tam dwa razy na sylwestrze i raz ciocia robiła imieniny.. pisze o tym, bo od nich wiem, że jedzenie jest przepyszne.
Pani Ewa również polecała nam Samantę i tam też pewnie będziemy zamawiać tort..co do ciast niewiem, bo ciasta mają tam drogie.
O szpilkach na Giewoncie dowiedziałam się, jak zobaczyłam zdjęcie w środku Góralskiego Dworu tzn jak się wchodzi do karczmy
P.S czekam na mailowe zdjęcia Pozdrawiam!
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:08   #42
JuskaKamil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: slub w Zakopanem

Chciałam się dowiedzieć, jakiego rzędu kosztów należy się spodziewać przy organizacji wesela w Góralskim Dworze? Rozumiem, że ostatecznie wszystko zależeć będzie od miesiąca, liczby gości, itd. Jednak na stronie wyczytałam, ze organizują oni wesela z całą oprawą i pobytem 3-dniowym za 1800zł/os, stąd moje pytanie. Czy istnieje możliwość zrezygnowania z takiego "pakietu" i owszem wykupienia noclegu dla gości i zorganizowania imprezy, ale jednak w nieco niższej cenie? Czy któraś z Pań się orientuje? Jeśli tak, to bardzo będę wdzięczna za jakąs informację dotyczącą kosztów. Pozdrawiam, Justyna
JuskaKamil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 20:00   #43
kate197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: slub w Zakopanem

Czesc, ja rowniez chcialabym zeby moje wesele odbylo sie w zakopanym, i Góralski Dwor zrobil na mnie niesamowite wrazenie (widziany wylacznie na stronie web)!!! Podoba mi sie rowniez Karczma Mlynska, czy ktos wie cos o tej karczmie, weselach tam organizowanych? Bardzo bym prosila rowniez o wiecej szczegolowych informacji na temat Goralskiego Dworu, opinie na temat jedzenia, organizacji. Niestety mieszkam za granica i poki co nie bylo mi dane wybrac sie do Zakopanego zeby zobaczyc oba obiekty na zywo (mysle, ze wkrotce uda mi sie odwiedzic Zakopane ). Please pomozcie w podjeciu decyzji, ktory lokal wybrac
kate197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 16:36   #44
kate197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: slub w Zakopanem

Rowniez chcialabym zorganizowac wlasne wesele w Zakopanem i bardzo podoba mi sie polecany przez _eta Goralski Dwor (widziany poki co tylko na ich stronie internetowej). Podoba mi sie rowniez Karczma Mlynska. Czy kto moglby mi udzielic jakis informacji na temat tej karczmy? A co do Goralskiego Dworu to moglabym prosic kogos z Was kto urzadzal tam wesele o jakies dodatkowe informacje, fotki itp.? Bardzo bede Wam wdzieczna. Niestety poniewaz mieszkam za granica dopiero za jakis miesiac a nie wczesniej bede mogla wybrac do Zakopanego i osobiscie zobaczyc oba lokale. W miedzy czasie chcialabym przynajmnie miec dobre rozeznanie, bo chcialibysmy z moim partnerem, aby nasze wesele odbylo sie jeszcze w tym roku, a najlepiej w lecie br . Z gory wielkie dzieki
kate197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:01   #45
Astiza
Przyczajenie
 
Avatar Astiza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: slub w Zakopanem

Więc i ja podnoszę temat ślubu w Zakopanem.
Z salą zdaje się, że udało nam się dojść do porozumienia jednakże zostaje cała reszta:

1. fotograf/kamerzysta
2. fryzjer/makijaż
3. bukiet/butonierki
4. DJ/zespół (tu trwa jeszcze dyskusja z moim TŻ)
i pewnie jeszcze coś o czym w tej chwili nie myślę

Czy byłybyście w stanie polecić mi kogoś zajmującego się którąkolwiek z tych rzeczy?
__________________
1 VI 2013 ZAKOPANE
"Odtąd jedno chociaż nadal dwoje"


VII 2015

No i będzie nas już troje




Astiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:26   #46
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Astiza Pokaż wiadomość
Więc i ja podnoszę temat ślubu w Zakopanem.
Z salą zdaje się, że udało nam się dojść do porozumienia jednakże zostaje cała reszta:

1. fotograf/kamerzysta
2. fryzjer/makijaż
3. bukiet/butonierki
4. DJ/zespół (tu trwa jeszcze dyskusja z moim TŻ)
i pewnie jeszcze coś o czym w tej chwili nie myślę

Czy byłybyście w stanie polecić mi kogoś zajmującego się którąkolwiek z tych rzeczy?
Bralam slub w Zakopcu w 2010 wiec moge cos niecos powiedziec
Jesli chodzi o fotografa to nie musi byc koniecznie z Zakopca, wiekszosc fotografow dojezdza i spokojnie przyjedzie tez tam, ale jesli zalezy Ci na kims z tamtych okolic to zrobie troche prywaty i polece meza mojego Teraz mieszkamy w Wawie, ale fotografuje tez sluby i plenery w Zako Poki co zdjecia slubne mozna zobaczyc na jego ogolnej stronie:
sebastiangrzywa.com w zakladce wedding, ale niedlugo juz bedzie strona slubna i wiecej zdjec
Fryzjera moge Ci polecic tego u ktorego ja sie czesalam Babeczka nie bierze duzo za czesanie, a na prawde robi to bardzo dobrze. Mi fryzurka trzymala sie jeszcze do nastepnego dnia (spalam w niej) no i najwazniejsze, ze w 100% spelniala moje oczekiwania Co do makijazu to malowalam sie sama (jestem wizazystka) wiec akurat w tym temacie rozeznania nie mam chociaz podejrzewam, ze w gre wchodzi zamowienie kogos z Krakowa albo w salonie kosmetycznym, ale tak jak mowie nie dowiadywalam sie w tej kwestii.
Kwiaciarnia jest swietna na Bystrem - nie pamietam w tej chwili jak sie nazywa, ale moge sprawdzic jesli bedziesz chciala. Niestety tam dosc wczesnie trzeba rezerwowac zamowienie, ale babeczka robi fajne bukiety itp. Cukiernie polecam Samante -przepyszne torty i ciacha i cudowny wlasciciel, z ktorym mozna sie dogadac
Jesli chodzi o DJ to u nas gral nasz kumpel, ktory jest bardziej klubowym DJ aczkolwiek wesela tez robil tylko on w tej chwili chyba juz wesel nie bierze takze musisz popytac, ale z tego co wiem to w karczmie powinni Ci kogos polecic
Jakbys chciala to moge polecic tez fajny kwartet smyczkowy do kosciola, sa z Krakowa i bez problemu dojezdzaja

Dodam zdjecie mojej fryzury zebys miala mniej wiecej poglad na fryzjerke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0211_1 (Medium).jpg (75,7 KB, 69 załadowań)
__________________


Edytowane przez signa
Czas edycji: 2012-03-21 o 17:25
signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 07:19   #47
Astiza
Przyczajenie
 
Avatar Astiza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: slub w Zakopanem

Baaaaardzo Ci dziękuję
Fryzurka śliczna Prześlesz mi namiary na tą fryzjerkę?
Niestety my z Narzeczonym nie mamy żadnych znajomych w Zakopcu i stąd ciężko nam idzie organizacja całego przedsięwzięcia. Ale mówią, że marzenia się spełniają więc musi się udać
__________________
1 VI 2013 ZAKOPANE
"Odtąd jedno chociaż nadal dwoje"


VII 2015

No i będzie nas już troje




Astiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:52   #48
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Astiza Pokaż wiadomość
Baaaaardzo Ci dziękuję
Fryzurka śliczna Prześlesz mi namiary na tą fryzjerkę?
Niestety my z Narzeczonym nie mamy żadnych znajomych w Zakopcu i stąd ciężko nam idzie organizacja całego przedsięwzięcia. Ale mówią, że marzenia się spełniają więc musi się udać

Dziekuje Ci bardzo pewnie, ze wysle Ci namiary tylko dogrzebie sie do numeru do salonu.
My mimo, ze mamy znajomych tam i tesciow (maz pochodzi z Zako) to wszystko organizowalismy sami i zalatwialismy albo jezdzac albo telefonicznie/mailowo, nie taki diabel straszny Wam na pewno tez sie wszystko uda
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 08:39   #49
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: slub w Zakopanem

A daleko mieszkacie od Zakopca? bo my aż z Mazur jesteśmy ) Co do załatwiania, to też wszystko sami załatwiamy..bo nie mamy tam nikogo. Słuchajcie chciałam się spytać, czy może jechał ktoś z Was karocą do ślubu, albo ma zamiar jechać? bo potrzebuję namiary na jakąś ładną )
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 13:17   #50
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
A daleko mieszkacie od Zakopca? bo my aż z Mazur jesteśmy ) Co do załatwiania, to też wszystko sami załatwiamy..bo nie mamy tam nikogo. Słuchajcie chciałam się spytać, czy może jechał ktoś z Was karocą do ślubu, albo ma zamiar jechać? bo potrzebuję namiary na jakąś ładną )

Mieszkamy w Warszawie wiec kawalek tez mamy mielismy o tyle dobrze, ze oboje mamy taka prace ze moglismy sobie pozwolic na czeste bywanie i zalatwianie, ale duzo rzeczy tez mozna spokojnie uzgodnic telefonicznie czy mailowo
Co do karocy to niestety nie pomoge w tej kwestii, ale mysle ze nalezaloby sie udac do jakiegos muzeum motoryzacji i tam wypozyczyc Mysle, ze w okolicach Krakowa powinno cos takiego byc
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:21   #51
jolsze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Astiza Pokaż wiadomość
Więc i ja podnoszę temat ślubu w Zakopanem.
Z salą zdaje się, że udało nam się dojść do porozumienia jednakże zostaje cała reszta:

1. fotograf/kamerzysta
2. fryzjer/makijaż
3. bukiet/butonierki
4. DJ/zespół (tu trwa jeszcze dyskusja z moim TŻ)
i pewnie jeszcze coś o czym w tej chwili nie myślę

Czy byłybyście w stanie polecić mi kogoś zajmującego się którąkolwiek z tych rzeczy?
Witam
moze i ja cos podpowiem
1. foto Adam Brzoza Zakopane
2 makijaz Teresa Nykaza
3 dekoracjeszewczyk.pl
4 przy czym lubicie sie bawic
Pozdrawiam
jolsze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:20   #52
Astiza
Przyczajenie
 
Avatar Astiza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez jolsze Pokaż wiadomość
Witam
moze i ja cos podpowiem
1. foto Adam Brzoza Zakopane
2 makijaz Teresa Nykaza
3 dekoracjeszewczyk.pl
4 przy czym lubicie sie bawic
Pozdrawiam
Dziękuje ogromnie za podpowiedzi. W końcu stanęło na zespole najlepiej z południa, tak aby robił i za kapelę góralską i za zespół wykonujący nasze ceperskie hity. Kilka takich znalazłam w internecie, ale niestety mają ogromne obłożenie...
__________________
1 VI 2013 ZAKOPANE
"Odtąd jedno chociaż nadal dwoje"


VII 2015

No i będzie nas już troje




Astiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 14:17   #53
Morelcia_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: slub w Zakopanem

Witam!
Ja robię dekoracje ślubne... nie twierdzę że robię cuda ale..... mieszkam w okolicach Zakopanego.
Chętnie podejmę każde wyzwanie ;-) i pomogę w organizacji ;-)
na prv podam str. www i tel. bo nie wiem czy tu mogę ....
Morelcia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:55   #54
kate197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Bralam slub w Zakopcu w 2010 wiec moge cos niecos powiedziec
Jesli chodzi o fotografa to nie musi byc koniecznie z Zakopca, wiekszosc fotografow dojezdza i spokojnie przyjedzie tez tam, ale jesli zalezy Ci na kims z tamtych okolic to zrobie troche prywaty i polece meza mojego Teraz mieszkamy w Wawie, ale fotografuje tez sluby i plenery w Zako Poki co zdjecia slubne mozna zobaczyc na jego ogolnej stronie:
sebastiangrzywa.com w zakladce wedding, ale niedlugo juz bedzie strona slubna i wiecej zdjec
Fryzjera moge Ci polecic tego u ktorego ja sie czesalam Babeczka nie bierze duzo za czesanie, a na prawde robi to bardzo dobrze. Mi fryzurka trzymala sie jeszcze do nastepnego dnia (spalam w niej) no i najwazniejsze, ze w 100% spelniala moje oczekiwania Co do makijazu to malowalam sie sama (jestem wizazystka) wiec akurat w tym temacie rozeznania nie mam chociaz podejrzewam, ze w gre wchodzi zamowienie kogos z Krakowa albo w salonie kosmetycznym, ale tak jak mowie nie dowiadywalam sie w tej kwestii.
Kwiaciarnia jest swietna na Bystrem - nie pamietam w tej chwili jak sie nazywa, ale moge sprawdzic jesli bedziesz chciala. Niestety tam dosc wczesnie trzeba rezerwowac zamowienie, ale babeczka robi fajne bukiety itp. Cukiernie polecam Samante -przepyszne torty i ciacha i cudowny wlasciciel, z ktorym mozna sie dogadac
Jesli chodzi o DJ to u nas gral nasz kumpel, ktory jest bardziej klubowym DJ aczkolwiek wesela tez robil tylko on w tej chwili chyba juz wesel nie bierze takze musisz popytac, ale z tego co wiem to w karczmie powinni Ci kogos polecic
Jakbys chciala to moge polecic tez fajny kwartet smyczkowy do kosciola, sa z Krakowa i bez problemu dojezdzaja

Dodam zdjecie mojej fryzury zebys miala mniej wiecej poglad na fryzjerke
Czesc, Twoja fryzura bardzo mi sie podoba. Moglabys mi dac namiary na fryzjerke, u ktorej sie czesalas? Biore slub z zakopcu w lipcu i jeszcze nie mam ani fryzjerki ani wizazystki, a czas goni...i zaczynam sie martwic
kate197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:41   #55
Kingus2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: slub w Zakopanem

Witam, czy miał ktoś może wesele w "Dworze Ślebody" na krzeptówkach lub w "Tatrzańskim Borze" w Małym Cichym?? Jeżeli tak to bardzo proszę o opinie. Chcemy zorganizować w jednej z tych karczm wesele ale nie potrafimy się zdecydować. Z góry bardzo dziękuję
Kingus2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:12   #56
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Kingus2089 Pokaż wiadomość
Witam, czy miał ktoś może wesele w "Dworze Ślebody" na krzeptówkach lub w "Tatrzańskim Borze" w Małym Cichym?? Jeżeli tak to bardzo proszę o opinie. Chcemy zorganizować w jednej z tych karczm wesele ale nie potrafimy się zdecydować. Z góry bardzo dziękuję
Co prawda swojego wesela tam nie mialam, ale w Tatrzanskim Borze bylismy na weselu u znajomych i bylo bardzo fajnie okolica jest przepiekna, sama karczna tez fajnie zrobiona, jedzenie bylo dobre
Nie powiem Ci od strony organizacyjnej jak to wygladalo, ale od strony goscia jak dla mnie bylo w porzadku
Jesli chodzi o to drugie miejsce to niestety nie pomoge bo nie znam kompletnie
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:02   #57
Kingus2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: slub w Zakopanem

oooo a czy możesz napisać jak wyglądała sala do tańczenia?? tzn. jak z miejscem?? Bo jak byliśmy oglądać tę karczmę to w środku wydawało nam się bardzo ciasno. Może dlatego że wszędzie były stoły porozkładane.. a wesele planujemy na około 120 osób dlatego pytam
Kingus2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 10:39   #58
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Kingus2089 Pokaż wiadomość
oooo a czy możesz napisać jak wyglądała sala do tańczenia?? tzn. jak z miejscem?? Bo jak byliśmy oglądać tę karczmę to w środku wydawało nam się bardzo ciasno. Może dlatego że wszędzie były stoły porozkładane.. a wesele planujemy na około 120 osób dlatego pytam

Wiesz co z tego co pamietam to oni mieli na dole tance, a na gorze stoly do jedzenia. Nie pamietam dokladnie co i jak bo na weselu bylismy ponad 2 lata temu, ale wydaje mi sie ze oni mieli tez cos kolo tylu osob moze nawet wiecej i bylo w porzadku
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:38   #59
merdedes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 5
Dot.: slub w Zakopanem

Ja miałam wesele w góralskim dworze we wrześniu br. Było super. Miejsce przepiękne, zachwyciła wszystkich gości, jedzenie pyszne i dużo. Pani Ewa czuwała nad wszystkim i bardzo nam pomogła. Pani Ewa poleciła nam góralska kapele, kwiaciarnie która zrobiła mi przesliczny bukiecik, dekorację auta i kościoła, cukiernie samante itp. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy tam wracać przy okazji rocznicnaszego ślubu wesele było na ok. 60 osób i goście spali w pokojach we dworze, co było dla nich bardzo komfortowe. Ogólnie polecam
merdedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 15:51   #60
Astiza
Przyczajenie
 
Avatar Astiza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: slub w Zakopanem

No proszę dawno mnie tu nie było W między czasie zmieniła nam się data ślubu na 1 czerwca. Wesele ostatecznie odbędzie się w Zajeździe Furmańskim. Fotograf na sesje z Waszego polecenia - Adam Brzoza
Ooooo właśnie mam pytanie a'propos cukierni Samanty Na ile wcześniej trzeba zamówić u nich tort? Bo wybieramy się dopiero w marcu do Zakopanego i zastanawiam się czy dwumiesięczne wyprzedzenie jest ok
Dziewczyny ja znowu po prośbie: potrzebuję kwiaciarnie najlepiej gdzieś na Pardałówce polecicie coś fajnego?
__________________
1 VI 2013 ZAKOPANE
"Odtąd jedno chociaż nadal dwoje"


VII 2015

No i będzie nas już troje




Astiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-14 13:16:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.