Szampon = 2w1 szampon z odżywką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 19:49   #1
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686

Szampon = 2w1 szampon z odżywką


Ostatnio dodałam do Katalogu KWC Pantene Pro-V Lśniący Kolor, 2w1 szampon z odżywką, porównałam skład z szamponem tejże samej firmy do włosów farbowanych. i okazało się, że skład jest taki sam . Porównywałam na obu "buteleczkach", bo oba mam akurta w domu. I teraz nic nierozumiem cały czas uzywałam szamponu, myśląc że używam 2 w 1 Czuje się oszukana.

Dziewczyny czy cos takiego jest normalne?
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 21:39   #2
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Szampon = 2w1 szampon z odżywką

ostatnio na wątku o nowych odzywkach Pantene bez spłukiwania był szum bo jedna z wizażanek zauwazyła ze odzywka nadajaca objetosc ma taki sam skład jak do fal i lokow czy jakos tak i chyba wyszło ze wszystkie 5 maja takie same składy ja mam prostującą i robi ona to co pisze na opakowaniu wiec nie wiem jak to rzeczywiscie jest
hmmm nie wiem ja używałam ostatnio szamponu jedwabista miękkość 2w1 i był niesamowity teraz używam intensywną regeneracje bo zaciekawiły mnie oba i z tego jestem również strasznie zadowolona Byc moze ze i te 2 maja takie same składy ale ja np widze różnice w tych dwóch szamponach wiec nie czaje tego bo gdyby składy były takie same i szampony takie saame tylko w innych butelkach to w sumie tak jakbym myła włosy cały czas tym samym szamponem a widze ze nie i dobrze cholera ale zamotałam pewnie nikt nie zrozumiał
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 11:22   #3
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Szampon = 2w1 szampon z odżywką

To widze, że nie tylko szampony tak mają
A pewnie chodzi o różne proporcje składników w produkcie, choć wtedy mogłby być inna kolejność
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.