co sądzicie o bonprix - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 20:26   #181
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez paolaa07 Pokaż wiadomość
Ja czekam na sukienkę zamówioną 24 września do dziś!
Odpisali dopiero na 3go emaila ode mnie czy w ogóle zamierzają się zainteresować moim zamówieniem. A co odpisali, że CYTUJE "spodziewają się tego towaru gdzieś na początku listopada i wtedy ewentualnie zostanie zrealizowane"
Rozumiem, że to taaaaak "ekskluzywna marka", że każą czekać na swoje ciuchy tak długo. Do tego są bezczelni. To na pewno moja ostatnio przygoda z BONPRIXEM. i nie polecam.
no co ty?? ja wlasnie w ciagu ost 1,5 tyg drugi raz mamie zamawiam 1sze zamowienie przyszlo po tygodniu 2gie dopieor dizisaj zrobilam;p w kazdym razie zawsze jak byly problemy to przysylali adnotacje ze danego artykulu nie maja .
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 10:03   #182
paolaa07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 30
Dot.: co sądzicie o bonprix

Może akurat zeszła im ta sukienka.. nie wiem, ale w takim razie po co udostępniają artykuł do sprzedaży na stronie? Zresztą, oczywiście, najpierw zamówiłam a potem dopiero poczytałam opinie... o BP. Już powinno mi dać do myślenia to, że wysyłają towar tylko za pobraniem.. gdybym zapłaciła przelewem i tyle czekała....
a dziewczyny wyżej mają rację, że nigdy nie wiadomo czy przyślą za 2, 3 tygodnie, w moim przypadku jeszcze trochę i będzie grubo ponad miesiąc, a grubą gotówkę zawsze trzeba mieć w domu pod ręką..
paolaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 08:03   #183
isabell1990
Przyczajenie
 
Avatar isabell1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: co sądzicie o bonprix

Pytanie do dziewczyn,które ubierają się w bon prixie najlepiej takie,które zamawiały przez internet ubrania.
Mianowicie mam kilka rzeczy z bon prixu ze sklepu w Łodzi czyli sama je przymierzałam i tak spodnie mam rozmiar jedne 44 drugie 46 ,płaszczyk rozmiar 44 a bluzka rozmiar 44/46(ta bluzka mogłaby być ciaśniejsza).
Chciałabym zamówić wiele rzeczy przez internet bo są śliczne i podobają mi się jednak w prawdziwym sklepie ich niema.Możecie mi powiedzieć jaki rozmiar mam zamawiać przez internet?Dodam,że wolę bardziej dopasowane ubrania niż luźniejsze poprostu lepiej się czuję w takich.
Serdecznie proszę o pomoc i z góry dziękuję.
isabell1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 10:14   #184
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez isabell1990 Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn,które ubierają się w bon prixie najlepiej takie,które zamawiały przez internet ubrania.
Mianowicie mam kilka rzeczy z bon prixu ze sklepu w Łodzi czyli sama je przymierzałam i tak spodnie mam rozmiar jedne 44 drugie 46 ,płaszczyk rozmiar 44 a bluzka rozmiar 44/46(ta bluzka mogłaby być ciaśniejsza).
Chciałabym zamówić wiele rzeczy przez internet bo są śliczne i podobają mi się jednak w prawdziwym sklepie ich niema.Możecie mi powiedzieć jaki rozmiar mam zamawiać przez internet?Dodam,że wolę bardziej dopasowane ubrania niż luźniejsze poprostu lepiej się czuję w takich.
Serdecznie proszę o pomoc i z góry dziękuję.
musisz się dobrze zmierzyć i sprawdzić ich rozmiarówkę
ja normalnie noszę ciuchy S/M i zamawiam u nich 36/38
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 10:49   #185
isabell1990
Przyczajenie
 
Avatar isabell1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
musisz się dobrze zmierzyć i sprawdzić ich rozmiarówkę
ja normalnie noszę ciuchy S/M i zamawiam u nich 36/38

No tak zmierzyłam się i wychodzi mi rozmiar 46,ale tą bluzkę co mam ze sklepu rozmiar 44/46 jest ciut za luźna i niechce poprostu kupić za luźnej rzeczy a niewiem czy w sklepie normalnym i internetowym jest ta sama rozmiarówka?
isabell1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 22:14   #186
agniecha1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: co sądzicie o bonprix

Nie polecam nikomu bonprixa. Zamówiłam chyba 5 ciuchów i wszystkie odesłałam. Były ogromne,kiepskiej jakości i chyba nawet modelka nie wyglądałaby w nich dobrze. I nie dajcie się nabrać na te pozytywne recenzje produktów na ich stronie, oni po prostu negatywne odrzucają- napisałam dwie,żadna nie przeszła. Na ich plus trzeba zaliczyć to,że dość szybko oddają kasę, ok.10 dni. Jeśli ktoś lubi kupować ciuchy przez internet to polecam halens. Dużo zamawiałam i przeważnie było ok. Najlepsze są ubrania ich własnej marki -halens, i next,ale one są dla mnie dość drogie. Rozmiarówka raczej standardowa. Na przesyłkę czeka się dość długo-ok 2 lub 3 tygodnie i niestety nie ma możliwości wyboru między kurierem a pocztą. Ale ciuszki fajne.
agniecha1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 18:09   #187
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: co sądzicie o bonprix

a ja od jakiegoś roku regularnie wchodzę na stronę sklepu i się zachwycam tymi wszystkim ciuszkami. We Wrocławiu niestety nie ma ich sklepu, a ja nigdy nie kupowałam ciuchów przez internet. Wiem, że zawsze można zwrócić, ale to nie to samo. Zwykle nie mam dobrego oka do ubrań. Jak nie założę i nie zobaczę na sobie to nie wiem, czy będzie mi w tym ładnie. Musiałabym wydać kilkaset złotych za jednym razem, aby to miało jakiś sens. Kupiłabym wtedy kilka ciuchów z założeniem że pewnie niektóre (większość) będę musiała oddać. Ale jak się naczytałam że ubrania przychodzą oddzielnie to i takie rozwiązanie nie miałoby żadnego sensu..... Ehhhhh........pozostaje mi "ślinienie" do monitora :P
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 21:22   #188
lizka903
Raczkowanie
 
Avatar lizka903
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 75
Dot.: BonPrix

ja chce kupic stroj kapielowy ale pewnie w ciagu tyg nie dojdzie a na wtedy mi potrzebny;/
lizka903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 09:10   #189
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: co sądzicie o bonprix

a ja niew iem czy zamówiłam sobie to co chciałam zamówić, nic mi sie nie wyświetliło, że zakupiłam przedmioty... i nie wiem... wykonałam wszystkie kroki... jakoś tak dziwnie. na maila też mi nic nie przyszło...
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:35   #190
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
BON PRIX na allegro, real fotki

Przeglądając ostatnio allegro trafiłam na paru użytkowników którzy sprzedają tanio ubrania, co prawda są to licytacje ale i tak można znaleźć coś dla siebie.

Napisałam do jednej dziewczyny która tam kupowała i odpisała mi że są to ubrania Bon Prix - nowe i ładne

I teraz ciekawi mnie czy za 15zł można rzeczywiście kupić sukienkę z dobrą jakością. Co najdziwniejsze sprzedający mają same pozytywne komentarze

Może jest tu jakaś wizażanka która zamawiała coś od tych użytkowników i może podzielić się opinią na temat tych rzeczy i wkleić real zdjęcia?


http://allegro.pl/show_user.php?uid=24600608

http://allegro.pl/show_user.php?uid=23596496
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:55   #191
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: BON PRIX na allegro, real fotki

to chyba sprzedaz wysylkowa bon prix?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 14:56   #192
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: BON PRIX na allegro, real fotki

Ja kupiłam kiedyś na allegro żakiet za 22zł +przesyłka
jakosc bardzo dobra, fajny kolor, jestem zadowolona
na metce jest własnie bonprix
niestety nie mam jak zrobić teraz zdjęcia temu żakietowi
imersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:23   #193
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
bikini bon prix rozmiary

Witam, mam takie pytanie, chciałabym zamówić bikini w bon prix ale widzę taką informację: "Obowiązkowe latem bikini dwustronne z kolekcji b.p.c. beach. Troczki wiązane na szyi i z tyłu. Do noszenia na obu stronach: jedna w czarnym kolorze, druga z roślinnym wzorem. Figi z dekoracyjnymi kokardkami po bokach. Dla pań o rozm. miseczki A + B." Następnie na dole wybieram rozmiar bikini. Czy to znaczy że miseczki są tylko w rozmiarze a i b? ale widzialam gdzie indziej oznaczenie a-b. Co to znaczy?

link bikini

http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...25.1.&pr=96750
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:03   #194
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: bikini bon prix rozmiary

kupiłam tam kiedys majtki w rozmiarze 36, przyszły tak duże, jakby to były XXl;/
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:19   #195
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: bikini bon prix rozmiary

Właśnie wiem, że są tam różne rozmiarówki, ale co mają oznaczać te opisy na bikini jeśli chodzi o miseczkę
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 22:29   #196
welmas
Raczkowanie
 
Avatar welmas
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 273
Dot.: bikini bon prix rozmiary

pewnie chodzi o to że miseczka pasuje tylko na rozmiar a i b, a niżej masz do wyboru rozmiar majciochów i obwód stanika pod biustem
welmas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 05:51   #197
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: bikini bon prix rozmiary

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
pewnie chodzi o to że miseczka pasuje tylko na rozmiar a i b, a niżej masz do wyboru rozmiar majciochów i obwód stanika pod biustem
Też tak myślala, ale przeczytałam komentarz od pewnej pani która rzekomo ma C i jej pasuje. I widziałam tez że jest rozmiar A-B, a tu A +B
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 14:58   #198
Do_
Raczkowanie
 
Avatar Do_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 317
Dot.: co sądzicie o bonprix

kupilam szlafrok rozmiar 36/38 i jest za duzy mimo iz chuda nie jestem ;/
__________________
1.04.2013

Today I close the door of my past, open the door of my future, take a deep breath and step to a new life
Do_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:13   #199
Estrella94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Fanki Bon Prix.

Czy są tu jakieś?
Estrella94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 13:34   #200
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Fanki Bon Prix.

Cytat:
Napisane przez Estrella94 Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś?
Podbijam pytanie

Podobają mi się zwłaszcza bluzki, ale, że ja jakaś taka od zawsze nieproporcjonalna jestem, to muszę mieć rzeczy dobrze dopasowane korygujące sylwetkę. Bo mam górę 38, mały biust, a dół od bioder 40 i mam ten problem, że jak bluzka jest dobra w biuście, to na dole mi opina, a lubię luźniejsze rzeczy, ale jednak nie "ciążowe". Czy jest sens coś zamawiać, czy jednak sobie odpuścić Czy recenzje w sklepie internetowym są godne zaufania, jak myślicie?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 18:34   #201
ana29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13
Dot.: Fanki Bon Prix.

Nie zamawiaj nic od nich! Ja zamówiłam, nieświadoma ich oszustw. Zamówiłam strój kąpielowy dostępny w chwili zamówienia a odpisali mi meilem, że dziękują za złożone przeze mnie zamówienie ale niestety w chwili obecnej nie maja tego towaru na magazynie i nie wiedzą kiedy będzie. Każą mi cierpliwie czekać. Za trzy tygodnie wylatuję na urlop i jeżeli do tego czasu mi nie przyślą to się wścieknę . Oczywiście już wysłałam im pieniądze . Zawsze tak robię ale teraz po tym doświadczeniu chyba będę płaciła przy odbiorze a w razie takiego lub podobnego zachowania firmy podziękuję za towar i go nie odbiorę.
Polak mądry po szkodzie, teraz to sobie poczytałam o nich opinie i na dzień dzisiejszy to bym ich olała
ana29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 20:14   #202
ninka84
Raczkowanie
 
Avatar ninka84
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 390
Dot.: Fanki Bon Prix.

Nie warte te ciuchy tych pieniędzy
ninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 20:54   #203
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Fanki Bon Prix.

Tak szkoda czasu na tego typu zakupy ))
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 09:13   #204
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Fanki Bon Prix.

Dzięki za pomoc dziewczyny, właśnie mnie odwiodłyście od dużych zakupów w bp, być może kiedyś coś u nich zamówię, ale nie w nagłej potrzebie, tylko raczej z ciekawości Nie przypuszczałam, że mają tak skrajne opinie negatywne. Słyszałam jedynie, że często mają bardzo dziwną rozmiarówkę i że rzeczy wyglądają ładnie tylko na obrazku
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 12:49   #205
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Fanki Bon Prix.

Ja z ich oficjalnej strony zamawiałam tylko raz - jakieś cztery/pięć lat temu i byłam zadowolona z zakupów. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że ich np. 38 to jest tak naprawdę 40.

Bardzo często zamawiam ich produkty dla mamy, ale kupuję je na Allegro. Tam jest coś w rodzaju "outletów", ciuszki z poprzednich kolekcji za ułamek ceny. I np. bluzka, która na stronie była po 109 zł., my kupiłyśmy za 12 zł. Jakościowo te rzeczy też były spoko, mama ze wszystkiego, co jej kupiłam była zadowolona.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 16:56   #206
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: Fanki Bon Prix.

Ja zamawiam w BP bardzo często. Mam kartę klubową uprawniającą do 10% zniżki. Mam bardzo dużo ciuchów od nich. Trzeba brać pod uwagę, że większość rzeczy trzeba brać o rozmiar mniejszy niż się nosi faktycznie. Jakość ubrań poprawiła się i na prawdę można trafić fajne ciuszki. Mam super sukienki, które zwracają uwagę Polecam czytać komentarze pod zdjęciami. W razie czego zakupy zawsze można zwrócić i nie ma problemów ze zwrotem kasy. Dodam jeszcze, że "normalnie" noszę rozmiar 38/40 a z BP zamawiam : sukienki biurowe najczęściej w rozm. 36, sukienki bawełniane letnie nawet 32/34, spodnie rozmiar 36. Zwracam uwagę na skład materiału i koniecznie czytajcie komentarze.
__________________
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.
Oskar Wilde

instagram: https://instagram.com/klaudyjkaluna/
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 15:00   #207
Guilty
Przyczajenie
 
Avatar Guilty
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja uwielbiam BonPrix! Kupuje tam już od 5 lat i nie miałam jeszcze porażających problemów. Często zaglądam na fajny serwis gdzie są kody rabatowe Bonprix. Zawsze to jakaś oszczędność, gdy możesz obniżyć cenę o 30-40zł albo jakiś spory procent od produktu. Polecam wam serdecznie, ponieważ sama korzystam i wiem, że to sprawdzony sposób na super ciuchy w niższych cenach!.
Teraz jest rabat na darmową dostawę!
A jak ktoś chce katalog, to ja np. nie zamawiam tylko oglądam online.
Buziaki
Guilty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:04   #208
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: co sądzicie o bonprix

Z tego co mówią niektórzy to niektóre rzeczy ze zdjęć są zupełnie inne niż na żywo
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:54   #209
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: co sądzicie o bonprix

WEdług mnie szkoda czasu, lepiej kupić coś na Allegro
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 19:41   #210
sysia0412
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: co sądzicie o bonprix

W Bon Prix niektóre ciuszki są naprawdę fajne, mam kilka. polecam stroje kąpielowe i bieliznę .
Ostatnio znalazłam stronę z odzieżą z Bon Prix za połowę ceny lub mniej, kupiłam tam śliczną sukienkę, która w katalogu jest za 140 zł a na stronie była za 27 zł
sysia0412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-09 14:13:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.