Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 11:20   #3391
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Będziesz zadowolona
Mam nadzieję Zawsze używałam tylko mocy własnych dłoni do oczyszczania twarzy (poza peelingami i kwasami), a w sumie ciekawa jestem efektu z Luną - czy faktycznie poczuję większe oczyszczenie porów itd. Nie mam większych problemów z cerą, ale czasem pojawiają się u mnie jakieś grudki i nierówności, więc mam nadzieję, że Luna je zwalczy
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:22   #3392
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam nadzieję Zawsze używałam tylko mocy własnych dłoni do oczyszczania twarzy (poza peelingami i kwasami), a w sumie ciekawa jestem efektu z Luną - czy faktycznie poczuję większe oczyszczenie porów itd. Nie mam większych problemów z cerą, ale czasem pojawiają się u mnie jakieś grudki i nierówności, więc mam nadzieję, że Luna je zwalczy
Ja zmniejszenia porów, lepszego oczyszczenia i znikania grudek nie zaobserwowałam (i tak muszę używać retinoidów) ale widzę że skóra lepiej wciąga kosmetyki pielęgnacyjne, jest gładsza, rozjaśniona i dużo lepiej wygląda na niej makijaż. No i zapomniałam co to suche skórki.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:26   #3393
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja zmniejszenia porów, lepszego oczyszczenia i znikania grudek nie zaobserwowałam (i tak muszę używać retinoidów) ale widzę że skóra lepiej wciąga kosmetyki pielęgnacyjne, jest gładsza, rozjaśniona i dużo lepiej wygląda na niej makijaż. No i zapomniałam co to suche skórki.
Efekty pewnie też w dużej mierze zależą od cery i indywidualnych uwarunkowań, a i na pewno od wieku - ja jestem o 10 lat starsza od Ciebie, więc Luna będzie miała większe pole do popisu
Ale zanik suchych skórek brzmi bardzo miło
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:29   #3394
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Efekty pewnie też w dużej mierze zależą od cery i indywidualnych uwarunkowań, a i na pewno od wieku - ja jestem o 10 lat starsza od Ciebie, więc Luna będzie miała większe pole do popisu
Ale zanik suchych skórek brzmi bardzo miło

U mojej 60-letniej mamy bardzo poprawiła się jędrność skóry. U mnie nie bo nie miało sie jeszcze co poprawiać ale za największy plus uważam właśnie tą niesamowitą gładkość
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:33   #3395
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Luna to bardzo delikatny, ale solidny zdzierak. U mnie potrafi zdjąć strupki, krostki, suche skórki. Ja widzę dużą różnicę.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:45   #3396
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
we Wrocławiu Peach nie ma. Pani z Renomy rozmawiała ze mną tak jakby ta paleta była już dostępna przez internet
No obawiam sie, czy Peach jednka nie będzie dopiero od 15 maja, tak jak była przewidziana premiera na europe... z drugiej strony to po kija umeiszczaja w katalogu waznym od dzisiaj? Jesli od późniejszego terminu, to powinni dopisać to pdo spodem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:49   #3397
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczynki te pomadki Burberry macała może już któraś?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 11:51   #3398
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No obawiam sie, czy Peach jednka nie będzie dopiero od 15 maja, tak jak była przewidziana premiera na europe... z drugiej strony to po kija umeiszczaja w katalogu waznym od dzisiaj? Jesli od późniejszego terminu, to powinni dopisać to pdo spodem
Tak samo było z Tony Moly w poprzednim katalogu - dostarczyli te kosmetyki do sklepów i dali online jak się skończyła ważność katalogu

Wczoraj rozmawiałam z babką w Sephorze i mi powiedziała, że specjalnie tak robią, że piszą w mediach społecznościowych, że jakiś produkt już jest dostępny (pytałam od Angel Muse, niby od 2.05 jest, a od środy online...taaa...dopiero wczoraj w Arkadii rozkładali), a wcale go nie ma i oni doskonale o tym wiedzą Ale to jest logiczne - ludzie pójdą do stacjo i kupią coś innego, skoro już przyszli

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-06 o 12:06
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:57   #3399
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jest kolekcja Tom Ford:


https://www.douglas.pl/douglas/searc...arch&init=true
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:01   #3400
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak samo było z Tony Moly w poprzednim katalogu - dostarczyli te kosmetyki do sklepów i dali online jak się skończyła ważność katalogu

Wczoraj rozmawiałam z babką w Sephorze i mi powiedziała, że specjalnie tak robią, że piszą w mediach społecznościowych, że jakiś produkt już jest dostępny (pytałam od Angel Muse, niby od 2.05 jest, a od środy online...taaa...dopiero wczoraj w Arkadii rozkładali), a wcale go nie ma i oni doskonale o tym wiedzą Ale to jest logiczne - ludzie pójdą do stacjo i kupią coś innego, skoro już przyszli
A to takie buty ... czyli wielkie halo o nic. Nie rozumiem tego, w moim przypadku taka strategia zawodzi,bo jesli ja pójdę po coś, co zobaczyłam w katalogu i tego nie będzie, to wyjde z niczym. Nie zwykłam kupowac coś, bo czegoś nie było
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:04   #3401
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Efekty pewnie też w dużej mierze zależą od cery i indywidualnych uwarunkowań, a i na pewno od wieku - ja jestem o 10 lat starsza od Ciebie, więc Luna będzie miała większe pole do popisu

Ale zanik suchych skórek brzmi bardzo miło

U mnie jest tak samo- nie ma skorek suchych ( wiekowowo tuz przed 40)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 12:06   #3402
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A ja jestem zachwycona kremami pod oczy Eisenberga, chyba sobie któryś kupie w końcu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:07   #3403
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to takie buty ... czyli wielkie halo o nic. Nie rozumiem tego, w moim przypadku taka strategia zawodzi,bo jesli ja pójdę po coś, co zobaczyłam w katalogu i tego nie będzie, to wyjde z niczym. Nie zwykłam kupowac coś, bo czegoś nie było
Też tak kiedyś to u mnie wyglądało, ale teraz często kupuję coś innego i potem zaglądam milion razy w oczekiwaniu na to co chciałam Dużo osób tak robi
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:09   #3404
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś to u mnie wyglądało, ale teraz często kupuję coś innego i potem zaglądam milion razy w oczekiwaniu na to co chciałam Dużo osób tak robi
No domyślałam się, ze w niektórych przypadkach to musi działać, jednak w moim na szczęscie nie, co wiecej, jesli coś obiecuja a tego nie ma, będe wkurzona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:10   #3405
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Podobno Peach jest w Arkadii w Wawie a tylko tester Można iść pomacać, powąchać, napalić sie i wyjść z niczym
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:11   #3406
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Za to u mnie nie działa metoda zamiennika - przychodzę po coś w promocyjnej cenie, a babki mi mówią, że nie ma, ale mają bardzo podobny zamiennik i mi go wciskają - super, ale 3x droższy? Nigdy nie biorę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:15   #3407
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Podobno Peach jest w Arkadii w Wawie a tylko tester Można iść pomacać, powąchać, napalić sie i wyjść z niczym


---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Za to u mnie nie działa metoda zamiennika - przychodzę po coś w promocyjnej cenie, a babki mi mówią, że nie ma, ale mają bardzo podobny zamiennik i mi go wciskają - super, ale 3x droższy? Nigdy nie biorę
Takie rzeczy to u mnie nigdy nie działaly
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:17   #3408
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To są po prostu ichniejsze drogeryjne kosmetyki Te wszystkie Tony Moly, It's Skiny, Lioele i inne. U nas urosły do rangi nie wiadomo czego a i ceny są z kosmosu. Można próbować, testować, ale ja już dawno się z tego wyleczyłam i jak mam kupować coś ichniejszego to wolę jednak zainwestować w coś porządniejszego.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:18   #3409
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Podobno Peach jest w Arkadii w Wawie a tylko tester Można iść pomacać, powąchać, napalić sie i wyjść z niczym
W Arkadii to już standard Poszłam po bazę - waham się między dwoma, ale jedna bardziej mnie przekonuje - babka usilnie wciska mi tę drugą...w końcu okazuje się, że nie mają tej co chcę w sprzedaży, tylko sam tester
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 12:22   #3410
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
To są po prostu ichniejsze drogeryjne kosmetyki Te wszystkie Tony Moly, It's Skiny, Lioele i inne. U nas urosły do rangi nie wiadomo czego a i ceny są z kosmosu. Można próbować, testować, ale ja już dawno się z tego wyleczyłam i jak mam kupować coś ichniejszego to wolę jednak zainwestować w coś porządniejszego.
Mnie do początku Tony składem nie przekonywał, a jak potestowałam krem do rak, to tym bardziej sie upewniłam, ze to wielkie nic. Taki gadżet dla dzieci prędzej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:28   #3411
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie do początku Tony składem nie przekonywał, a jak potestowałam krem do rak, to tym bardziej sie upewniłam, ze to wielkie nic. Taki gadżet dla dzieci prędzej
Dokładnie . Ja się tym strasznie jarałam jakies dwa lata temu jak to do nas przyszło, myślałam, że te kosmetyki to będzie jakieś nie wiadomo co, bo tak wszyscy w internetach zachwalali, no i te opakowania . "Zainwestowałam" w kupę rzeczy, których ceny u nas są na prawdę z . Teraz jestem mądrzejsza i nie nakładam takich paskudztw na twarz
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:31   #3412
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Mnie z Tony Moly zainteresował ten sztyft pod oczy, często mam podpuchnięcia i jestem ciekawa czy by pomógł chociaż odrobinę.

A Arkadia dała... czadu Takiego wciskania zamienników też nie lubię. Rozumiem że nie chcą mnie wypuścić bez zakupów ale ostatnio to już nabiera takiego rozpędu że stacjonarne Sephory w miarę możliwości omijam. Kiedyś Panie pytały spontanicznie "czy mogę jakoś pomóc/doradzić" itp. a teraz maja obowiązkową formułkę"jakiego produktu Pani poszukuje".
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 12:42   #3413
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No domyślałam się, ze w niektórych przypadkach to musi działać, jednak w moim na szczęscie nie, co wiecej, jesli coś obiecuja a tego nie ma, będe wkurzona
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Za to u mnie nie działa metoda zamiennika - przychodzę po coś w promocyjnej cenie, a babki mi mówią, że nie ma, ale mają bardzo podobny zamiennik i mi go wciskają - super, ale 3x droższy? Nigdy nie biorę
Na mnie też to nie działa
Jak sobie coś upatrzę to to chcę, a nie coś innego

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mnie z Tony Moly zainteresował ten sztyft pod oczy, często mam podpuchnięcia i jestem ciekawa czy by pomógł chociaż odrobinę.

A Arkadia dała... czadu Takiego wciskania zamienników też nie lubię. Rozumiem że nie chcą mnie wypuścić bez zakupów ale ostatnio to już nabiera takiego rozpędu że stacjonarne Sephory w miarę możliwości omijam. Kiedyś Panie pytały spontanicznie "czy mogę jakoś pomóc/doradzić" itp. a teraz maja obowiązkową formułkę"jakiego produktu Pani poszukuje".
Chyba przyciągasz czymś do siebie
do mnie nie dość, że nie podchodzą, zawsze sama muszę szukać pani Sephorzanki to nawet średnio doradzają może patrzę zbyt świdrującym wzrokiem ale zawsze miałam problem z próbkami, a teraz dostaję tyle ile chcę i to bez zwłoki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 13:29   #3414
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kurczę, mnie te szczotki do twarzy totalnie nie kręcą, a wręcz odrzucają. Wydaje mi się to po pierwsze niehigieniczne, a po drugie zbednym wymysłem marketingowców, że teraz już szczotkę trzeba mieć, żeby twarz umyć Przepraszam w tym miejscu fanki szczotek, może się nie znam i rzeczywiście są fajne, ale czuję przynajmniej błogi spokój, że nie mam ochoty wpisywać ich na chcęlistę

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W sensie, że 750zł to mało? Ja tam bym się chętnie nimi zaopiekowała Do listopada to jeszcze mnóstwo nowych rzeczy i chciejstw się pojawi.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 13:40   #3415
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
.
uwielbiam Cię.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Za to nowe perfumy Muglera juz sa.
A czym one pachną, że jest na nie taki szał?

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Będziesz zadowolona

Remarcable zostawiam, a we Wrocławiu Peach nie ma. Pani z Renomy rozmawiała ze mną tak jakby ta paleta była już dostępna przez internet
Ciekawa jestem, jak się u Ciebie sprawdzi , daj znać

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam nadzieję Zawsze używałam tylko mocy własnych dłoni do oczyszczania twarzy (poza peelingami i kwasami), a w sumie ciekawa jestem efektu z Luną - czy faktycznie poczuję większe oczyszczenie porów itd. Nie mam większych problemów z cerą, ale czasem pojawiają się u mnie jakieś grudki i nierówności, więc mam nadzieję, że Luna je zwalczy
Luna może się tu okazać jednak za słaba. Niemniej co skóra, to inny efekt, więc życzę Ci zadowolenia

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Lecę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 14:10   #3416
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Na mnie też to nie działa
Jak sobie coś upatrzę to to chcę, a nie coś innego


---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

A czym one pachną, że jest na nie taki szał?
Nie wiem,owocowa chyba, krem wachałam,ale nie dosc, ze nie umiem okreslic co to było za bardzo, to mi sie nijak nie podobało jeszcze Moja teściówka tez kręciła nosem na niego.
Myśle, ze na opakowania "leca"

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kurczę, mnie te szczotki do twarzy totalnie nie kręcą, a wręcz odrzucają. Wydaje mi się to po pierwsze niehigieniczne, a po drugie zbednym wymysłem marketingowców, że teraz już szczotkę trzeba mieć, żeby twarz umyć Przepraszam w tym miejscu fanki szczotek, może się nie znam i rzeczywiście są fajne, ale czuję przynajmniej błogi spokój, że nie mam ochoty wpisywać ich na chcęlistę
Mogłabym się pod tym podpisać w większosci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 14:15   #3417
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A propos szczotek i Luny czy któraś z Was robi może masaż twarzy? ja 5,6 dni w tygodniu robię masaż Tanaka i jakby coś chętnie wymienię spostrzeżenia
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 14:17   #3418
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A propos szczotek i Luny czy któraś z Was robi może masaż twarzy? ja 5,6 dni w tygodniu robię masaż Tanaka i jakby coś chętnie wymienię spostrzeżenia
Śmierdzę leniem , ale chętnie poczytam, na czym taki masaż polega.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 14:18   #3419
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Luna może się tu okazać jednak za słaba. Niemniej co skóra, to inny efekt, więc życzę Ci zadowolenia
Dzięki Myślę, że może być wystarczająca - nie chciałabym ostrzejszego zdzieraka, ale jednak czasem czuję, że same ręce nie do końca dają radę w oczyszczaniu skóry tak, jak bym chciała. Różnicę odczuwałam nawet przy umyciu twarzy taką zwykłą szczoteczką z Organique - pory były bardziej oczyszczone i ogólnie dokładniejsza robota ;-) No ale ona jednak jest dość ostra, to zwykła szczotka, więc codziennie nie mogłabym jej stosować, chyba że zapragnęłabym regularnego linienia Liczę, że Luna będzie takim złotym środkiem. A jak wyjdzie w praktyce, to się okaże
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 14:22   #3420
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kliknęłam Lunę mini szarą, nie chce mi się łazić do stacjonarnych Douglasów i pytać/przekonywać o tym, że oferta miesiąca ważna jest też u nich
Można wpisać kod EYE2 i otrzymać miniaturkę tuszu do rzęs Bobbi Brown. Po weekendzie będą testy Mam nadzieję, że będę systematyczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BOBBI_BROWN_SHOPPROMO_NWL_Integrationsteaser_600x237.jpg (28,0 KB, 9 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.