zmysłowe perfumy... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 18:35   #31
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: zmysłowe perfumy ;-)

Cytat:
Napisane przez eiri
MN może i nie pasują do młodej dziewczyny, ale podałam je dla przykładu i inspiracji Zawsze można na podstawie nut poszukać czegoś bardziej młodzieżowego...
Oczywiście
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 11:18   #32
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Talking Dot.: zmysłowe perfumy ;-)

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Jeszcze chciałam wrócić do tematu, nie ma zapachu, który byłby zmysłowy na każdej kobiecie, bo zapach reaguje ze skórą i na każdej pachnie nieco inaczej.
Zapachy uważane za zmysłowe to często aromaty ciężkie, które na bardzo młodej osobie ( odnoszę wrażenie, że jestes młodą osóbką ) mogą robić wrażenie wręcz odwrotne od oczekiwanego. Mężczyźni też różnie odbierają zapachy.
Moi dorośli już synowie , na przykład , bardzo lubią zapach Iria Yves Rocher.Można je kupić w salonie firmowym w oryginalnym flakoniku, lub we fiolce w mniejszej pojemności chyba.15 ml.Fiolka -o ile się nie mylę -ma stałą cenę 29.90.
zajrzyj tutaj :http://www.yves-rocher.com.pl/YR
Rozterka jak proponujemy komus jakies perfumy to zawsze sie pisze ile one kosztuja! to wtedy nie bedzie nikt petał o cene.Acha i mam 21 lat

dziekuje wszystkim za propozycje
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 13:26   #33
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: zmysłowe perfumy ;-)

Cytat:
Napisane przez JOANNA16
Rozterka jak proponujemy komus jakies perfumy to zawsze sie pisze ile one kosztuja! to wtedy nie bedzie nikt petał o cene.Acha i mam 21 lat

dziekuje wszystkim za propozycje

Zazwyczaj nikt nie pyta
Jest link do KWC gdzie są nie tylko opisy zapachów ale często też ceny, jest wątek dotyczący wiarygodnych perfumerii internetowych , a poza tym każdy ma google

A dlaczego trochę bez sensu jest pytanie o ceny to napisałam we wczesniejszym poście, albo nie doczytałaś albo nie zrozumiałaś.

Pozdrawiam
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 14:03   #34
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: zmysłowe perfumy ;-)

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Zazwyczaj nikt nie pyta
Jest link do KWC gdzie są nie tylko opisy zapachów ale często też ceny, jest wątek dotyczący wiarygodnych perfumerii internetowych , a poza tym każdy ma google

A dlaczego trochę bez sensu jest pytanie o ceny to napisałam we wczesniejszym poście, albo nie doczytałaś albo nie zrozumiałaś.

Pozdrawiam
dobra nie wazne moze i nie doczytałam ale jak mi ktos proponuje to lubie jak jest cena napisana nie stac mnie na perfumy za np.160zł ale i tak dziekuje za propozycje
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:03   #35
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: zmysłowe perfumy ;-)

Joasiu na Allego wiele perfum, które w pefumeriach kosztuja cięzkie pieniądze można kupić sporo taniej>>>>patrz wątek o weryfikowanych aukcjach na Allegro. Czasami mozna trafić np. na tester, który jest sporo tańszy lub perfumy używane(ale przez to nie mniej wartościowe) i cieszyć się wysokopółkowymi perfumami za rozsądne pieniadze. Nie podałam ceny w swoich propozycjach, bo często wymieniam się perfumami na forum gazetowym i nie mam pojęcia ile kosztują w perfumerii. Pozdrawiam.
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:30   #36
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: zmysłowe perfumy ;-)

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Joasiu na Allego wiele perfum, które w pefumeriach kosztuja cięzkie pieniądze można kupić sporo taniej>>>>patrz wątek o weryfikowanych aukcjach na Allegro. Czasami mozna trafić np. na tester, który jest sporo tańszy lub perfumy używane(ale przez to nie mniej wartościowe) i cieszyć się wysokopółkowymi perfumami za rozsądne pieniadze. Nie podałam ceny w swoich propozycjach, bo często wymieniam się perfumami na forum gazetowym i nie mam pojęcia ile kosztują w perfumerii. Pozdrawiam.
ok dziekuje
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:31   #37
Dolce
Przyczajenie
 
Avatar Dolce
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: zmysłowe perfumy ;-)

Jako mężczyzna mogę dodać, że wyjątkowo działają na mnie Gucci - wszystkie właściwie, z czasów zdaje się Tom'a Ford'a, a może w kolejności:
1. Envy Me (wygodny do rzucania ;-)
2. Gucci Eau de Parfum II (hmm...)
3. Rush2 (ulubiony mojej żony, nie można potłuc)
Ogólnie jestem wielbicielem tej marki za wyjątkowość produktów, kunszt wykonania flakonów (Eau de Parfum http://www.dolce.pl/gucci/eau_de_parfum/779.php5 ma np. wypiaskowaną białą etykietę na szkle, sam napis to przezroczyste szkło, słabo widać na tym małym zdjęciu, cudowne wzorki na Envy Me to oczywiście zmultiplikowane logo firmy http://www.dolce.pl/gucci/envy_me/587.php5 ).
Sam czasami używam Rush for Men, na razie brakuje mi do kolekcji Gucci pour Homme ;-)

Może napiszecie jak jest w drugą stroną - z tego co sam widzę dobry jest HUGO Energize no i oczywiście Code Ale omińmy Le Male i Fahrenheita bo to trochę już nudne czytać to samo... ;-)
Dolce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 08:00   #38
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: zmysłowe perfumy ;-)

Jeśli chodzi o tańsze i zmysłowe( według mnie) zapachy to polecam trylogie avonu ze szczególnym naciskiem na Tomorrow na allegro ich cena nie przekracza 50 zł a trzymają się bardzo dobre i jak na mój gust są bardzo uwodzicielskie
Wspomniane już C-thru black diamonds też bardzo mi się podobają niestety tu z trwałością gorzej , cena na allegro 30zl
No i musze wspomnieć o wodzie toaletowej o zapachu wanilii z Yves rocher bo pachnie mega apetycznie , jak słodkie ciachommm ale nie każdemu odpowiada o czym świadczą opinię na KWC trzeba osobiście wyniuchać.
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:03   #39
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Mam pytanie do Wizażanek. Ja- jako osoba niezbyt doświadczona w kwestii wód toaletowych (czasami mylnie nazywam je perfumami) poszukuję czegoś uwodzicielskiego, zmysłowego i kobiecego. Czegość co zachwyci chłopaka. Otóż będę tańczyć poloneza z wymarzonym kolesiem i mam zamiar zawrócić mu w głowie, a myślę, że woda toaletowa o jakimś pięknym zapachu mi w tym pomoże . Wpisujcie swoje propozycje (takie łatwo dostępne w sprzedarzy bo w mojej mieścinie jest ledwo kilka drogerii) i...cenę , bo to bardzo istotne.
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:17   #40
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

A jaki przedzał cenowy cię intersuję?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:37   #41
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A jaki przedzał cenowy cię intersuję?
Do 100 złotych maximum
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 22:09   #42
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a
Otóż będę tańczyć poloneza z wymarzonym kolesiem i mam zamiar zawrócić mu w głowie, a myślę, że woda toaletowa o jakimś pięknym zapachu mi w tym pomoże .
Niby jak? Jeśli osoba nie zachwyca partnera, to najpiękniejsze perfumy jej nie pomogą.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:14   #43
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka

Ponoć panowie lubią - generalnie - perfumy kwiatowe. Np. J'adore. Jednak zapach musi na Tobie "grać", współpracować z Twoim nastrojem i temperamentem. A także z wiekiem W perfumach musisz się po prostu dobrze czuć.
Faceci lubią też - znowu generalnie - zapachy niezbyt skompliowane (czasami wręcz banalne), dość słodkie.
Jeśli nie chcesz się zrujować finansowo z okazji studiówkowego podrywu proponuję Ci zakup próbki lub miniaturki (np. na Allegro).

Poradziłabym Organzę Indecence - obecnie można kupić miniaturkę za 30 zł (Kup Teraz). A może Dolce Vita?

I mam nadzieję, że podryw na perfumy traktujesz z przymrużeniem oka
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:18   #44
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Niby jak? Jeśli osoba nie zachwyca partnera, to najpiękniejsze perfumy jej nie pomogą.
Nie napisałam, że nie zachwycam partnera
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:20   #45
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka

Cytat:
Napisane przez konfitura
Ponoć panowie lubią - generalnie - perfumy kwiatowe. Np. J'adore. Jednak zapach musi na Tobie "grać", współpracować z Twoim nastrojem i temperamentem. A także z wiekiem W perfumach musisz się po prostu dobrze czuć.
Faceci lubią też - znowu generalnie - zapachy niezbyt skompliowane (czasami wręcz banalne), dość słodkie.
Jeśli nie chcesz się zrujować finansowo z okazji studiówkowego podrywu proponuję Ci zakup próbki lub miniaturki (np. na Allegro).

Poradziłabym Organzę Indecence - obecnie można kupić miniaturkę za 30 zł (Kup Teraz). A może Dolce Vita?

I mam nadzieję, że podryw na perfumy traktujesz z przymrużeniem oka
Oczywiście , że tak. Po prostu chciałam coś urozmaicić Gdzieś czytałam, że zapachy mocno działają na facetów
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:31   #46
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka

O właśnie, próbki to jest to. Niekoniecznie z Allegro, jeśli zapach się spodoba, to można zażyczyć sobie próbkę z perfumerii
Tylko mała uwaga, Dolce Vita czy Organza, moim zdaniem, nie są zapachami dla uczennic
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:35   #47
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
O właśnie, próbki to jest to. Niekoniecznie z Allegro, jeśli zapach się spodoba, to można zażyczyć sobie próbkę z perfumerii
Tylko mała uwaga, Dolce Vita czy Organza, moim zdaniem, nie są zapachami dla uczennic
Wszystko to racja. Ale bardziej Organza niż Shalimar Ciężko tak doradzać...
Zwłaszcza, że nie za bardzo znam lżejsze perfumy, ale myślę, że jeszcze dziewczyny przyjdą z pomocą
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:41   #48
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka

Podaję linki do OI:
http://www.allegro.pl/item105496990_...de_parfum.html
http://www.allegro.pl/item105995673_...iniaturka.html
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:14   #49
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Nie znam twoich upodobań, jednak pamiętam, iż będąc w liceum nie za bardzo odpowiadały mi ciężkie zapachy, co się zmieniło z czasem. Myślę, że powinnaś pachnieć smakowicie , pamiętam, że zbierałam komlpementy za słodziutkiego kokoska oraz brzoskwinkę YR seria plaisir de nature. to taka moja sugestia
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 08:11   #50
roxanne1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Może Naomi Campbell? klasyczna, albo Cat Deluxe - nie jest brzydki, słodki, faceci raczej takie lubią. no i cena zachęcająca.
roxanne1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:42   #51
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez roxanne1702
Może Naomi Campbell? klasyczna, albo Cat Deluxe - nie jest brzydki, słodki, faceci raczej takie lubią. no i cena zachęcająca.
Tez właśnie chciałam doradzić Naomi Campbell - jakoś darzę sentymentem zapachy tej marki Mamy tu np. w klimacie orientalnym delikatnie pikantną Mystery albo waniliowo-pudrową Naomagic. Warto też sprawdzić kwiatowo-owocową nowość Cat Deluxe Najmniejsze pojemności zapachów Campbell tj. 15ml, kosztują coś koło 60 złotych.

Ciekawą propozycją może okazać się też - również średniopółkowa - zmysłowa kwiatowo-owocowa woda Esprit Collection z jaśminem, heliotropem, nutkami pomarańczy i piżmem
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 14:24   #52
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

A może Elizabeth Arden 5th avenue, 30ml napewno mniej niż 100, w rossmanie widziałąm za 79zł, według mnie może podziałać na męskie zmysły;]
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 15:22   #53
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Nie ma zadnej reguly moim zdaniem. Jedni lubia slodkie, zmyslowe zapachy, a inni swieze i proste (tak jak moj).
Zgadzam sie z dziewczynami - na probe kupilabym cos z allegro, jakas miniaturke. Dolce vita jest dobra propozycja, podobnie jak Naomi Campbell (ta pierwsza, slodka, waniliowa).
Nie do konca zgodze sie z tym, ze uczennicom nie przystoi zapach ciezki, zmyslowy. To wszystko zalezy od osobowosci. Ja w liceum mialam bardzo dziwne upodobania Jesli jednak chcesz cos dziewczecego, ale slodkiego to moze Envy me Gucci? Na allegro mozna kupic za jakies 90 zl.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:51   #54
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

A może Innocent Muglera? Niewinny, ale moim zdaniem bardzo zmysłowy i kobiecy. To taka niewinność przewrotna. Niewinność kobiety, która zdobywa to czego chce. Na Allegro widziałam niedawno próbki.
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:54   #55
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a
. Czegość co zachwyci chłopaka. Otóż będę tańczyć poloneza z wymarzonym kolesiem i mam zamiar zawrócić mu w głowie, a myślę, że woda toaletowa o jakimś pięknym zapachu mi w tym pomoże . Wpisujcie swoje propozycje (takie łatwo dostępne w sprzedarzy bo w mojej mieścinie jest ledwo kilka drogerii) i...cenę , bo to bardzo istotne.
Hmmm ploneza mówisz...(ciekawe jaka to okazja???)

Moim zdaniem perfumki przedewszystkim powinny pasować do Ciebie, powinny współgrać z Twoja osobowością.
Gdzieś przeczytałam że Coco Chanel bardzo zapada w pamięć, ale są to dość intensywne perfumki, także nie wiem, czy by Ci sie podobały.
Ciekawe jakie jemu sie podobaja? Bo np jest taka opinia że faceci lubia te słodkie, zmysłowe, ciężkie...a mój lubi lekkie i bardzo świerze, chociaż jest jeden wyjątek któremu nie może się oprzec...Sensi Armaniego (na allegro mozna juz kupić do 120 zł oryginały ).

Słyszałam także że bardzo podoba sie Ultraviolet Paco Rabanne...,Amor Amor Chacarel

Myslę, że powinnaś wypróbowac najpierw na skórze, zobaczyc jak sie rozwija zapach i nastepnie kupic, ten który Ci sie najbardziej spodoba, nie ma regóły jakie perfumy zawracaja facetom w głowie, kazdy to ma inny nos...

Napewno wybierzesz coś pieknego...
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:12   #56
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

A co sądzicie o wodzie perfumowanej B.U. Dreamy lub B.U. Sexy?
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 02:45   #57
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Misiu, eleganckie i kobiece, a nie ciężkię są zapachy Yves Rocher, można je kupić w salonach firmowych lub na allegro, ja polecałabym ci zapach Yria , odpowiedni dla młodej kobiety , dyskretny ale bardzo kobiecy, na pewno będzie dobrym "wykończeniem całości " na dodatek trwały zapach.

To nie tylko moje zdanie. Moi synowie ze swoimi kolegami zwócili na ten zapach uwagę

Można go kupić w promocji w cenie ok. 70 zł., a nawet we fiolce w w pojemności "do torebki" taniej.

Dziewczęce i bardzo ładne są " Pret a porter" Coty ( chyba tak sie pisze) na allegro aktualnie są testery w cenie 50 zł za 100 ml, Oryginał można kupić w supermarketach lub Rossmanie poniżej 100 zł. Zalezy od pojemności.

Zapach nie może byc zbyt ciężki bo może zrobic złe wrażenie.

BU tylko różowe mi się podoba, ale nie jest zbyt trwałe,
inne jakoś nie przypadły mi do gustu.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-05-28 o 03:08
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 08:10   #58
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
O właśnie, próbki to jest to. Niekoniecznie z Allegro, jeśli zapach się spodoba, to można zażyczyć sobie próbkę z perfumerii
Tylko mała uwaga, Dolce Vita czy Organza, moim zdaniem, nie są zapachami dla uczennic
Eee tam, jesli tylko sie ich nie nosi do szkoly i nie dusi otoczenia na lekcjach, to czemu nie?
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 09:34   #59
basia_poznań
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka :)

Ja proponuję z tych tańszych Nomadic Oriflame. Kosztuje 90 zł i jest jak najbardziej zmysłowy.. Należy do gatunku tych orientalnych.
__________________
o5.o6.2oo6


Pokonać wroga!!
Wykrzesać z siebie siły i uwolnić pokłady energii!



basia_poznań jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 10:15   #60
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zmysłowe perfumy, które dodadzą pewności siebie i pozostaną w pamięci chłopaka

Cytat:
Napisane przez dori7
Eee tam, jesli tylko sie ich nie nosi do szkoly i nie dusi otoczenia na lekcjach, to czemu nie?
Bo te zapachy najładniej komponują się z dojrzałą skórą, a nie skóra nastolatki. To zdecydowanie zapachy dla kobiet, nie dla dziewczyn.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.