Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 13:22   #2761
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dlaczego nikt mi nie wspolczuje
Ja Cię pożałuję Nic już nie poradzisz Szkoda zdrówka
Ja w sierpniu roztrzaskałam moją Mighty Aphrodite z WW, do dziś, gdy jej używam, marudzę pod nosem na swoje sieroctwo

Wszystkiego najlepszego Dziewczynki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:43   #2762
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dlaczego nikt mi nie wspolczuje
Wszyscy zaaferowani nowymi kolekcjami , ale oczywiście szczerze współczuję. Nie martw się
- choć puder stłuczony, to pewnie coś tam z niego da się wykrzesać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:57   #2763
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Postaram sie to zrobić na dniach, a jeśli złapię dobre światło, to dodatkowo wstawię zdjęcie porównawcze posiadanych przeze mnie korektorów.
ślicznie dziękuję
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:10   #2764
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Moze ma ktoras sliwkowy roz i chcialaby go wytransferowac na Dainty?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:56   #2765
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Istotnie nie wszystkie wzięłam
Zdrowy rozsądek zaczyna brać górę, choć nie powiem, Quick Sizzle kusiła bardzo mocno . Wzięłam jednak ze sobą Pink Pigeon i doszłam do wniosku, że choć takie same nie są, to jednak mniej więcej to ten sam typ wściekłego neonu, więc odpuściłam. Szczerze mówiąc trochę żałuję zakupu Pink Pigeona - wolałabym Quick Sizzle, ale trudno.
Mój zdrowy rozsądek nazywa się TŻ
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:39   #2766
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odnośnie podobieństwa szminek Nicky, WMS i FoL, link pierwszy jest swatche porównawcze Nicky i FoL http://www.mybeautyblackbook.com/?p=5619
link drugi porównawcze FoL i WMS http://www.yousaytoo.com/mac-force-o...atches/2012755

Bo już sie bałam że się zdublują jak wezmę je wszystkie
Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość


OluM nie żałuj zakupu Pink Pigeona dzis na amazon.com znalazłam Mac Candy Yum Yum za 169,99 $$$$$$$$$$ więc jeszcze zarobisz na tej swojej miliony
OMG, sprzedam za połowę tego moją Candy Yum Yum
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dlaczego nikt mi nie wspolczuje
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:26   #2767
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wszyscy zaaferowani nowymi kolekcjami , ale oczywiście szczerze współczuję. Nie martw się
- choć puder stłuczony, to pewnie coś tam z niego da się wykrzesać.
OlaM, jakie piękne pandy na swatchowym
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 19:29   #2768
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Oluuuu muszę mieć ten korektor... wszystko przez Ciebie!
Ładny, żółciutki, jasny, z pędzelkiem! No po prostu WOW!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:38   #2769
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
OlaM, jakie piękne pandy na swatchowym

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Oluuuu muszę mieć ten korektor... wszystko przez Ciebie!
Ładny, żółciutki, jasny, z pędzelkiem! No po prostu WOW!
Ja nie kuszę, ja tylko pokazuję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:06   #2770
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja nie kuszę, ja tylko pokazuję .
eeee nie będę Cię już czytać, o! najpierw skusiłaś mnie na Petals & Peacocks a teraz na korektor...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:09   #2771
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Potwierdzam, panda klasowa A ja właśnie korektory nowy zakupiłam I tak go wymacam
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 22:19   #2772
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kurczaki, jaka panda? Ide na swatchowy, bo cos jestem nie na biezaco. Powiem wam tylko, ze ja mam na nastepnej liscie wlasnie ten korektor i ktorys z paintow tubkowych - makijaz na nim okazal sie nie do zdarcia, a ostatnio splywa ze mnie wszystko, nawet na bazie UD z paint potem.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:53   #2773
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
eeee nie będę Cię już czytać, o! najpierw skusiłaś mnie na Petals & Peacocks a teraz na korektor...
Ooo, skusiłam Cię na Petals & Peacocks ? - super .
No to jesteśmy kwita Kochana, choćby za Horizona

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Potwierdzam, panda klasowa A ja właśnie korektory nowy zakupiłam I tak go wymacam


Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kurczaki, jaka panda? Ide na swatchowy, bo cos jestem nie na biezaco. Powiem wam tylko, ze ja mam na nastepnej liscie wlasnie ten korektor i ktorys z paintow tubkowych - makijaz na nim okazal sie nie do zdarcia, a ostatnio splywa ze mnie wszystko, nawet na bazie UD z paint potem.
Paintsy w tubkach są super i mają fajne, ciekawe kolory . Ja na razie mam tylko Bare Canvas, ale chyba się skuszę na inne odcienie, bo ostatnio wpadły mi w oko dwa inne kolorki, tylko nie zapamiętałam nazwy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:15   #2774
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Paintsy w tubkach są super i mają fajne, ciekawe kolory . Ja na razie mam tylko Bare Canvas, ale chyba się skuszę na inne odcienie, bo ostatnio wpadły mi w oko dwa inne kolorki, tylko nie zapamiętałam nazwy .
Jakie paintsy w tubkach dlaczego ja nic nie wiem o ich istnieniu ????

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

(....)
OMG, sprzedam za połowę tego moją Candy Yum Yum

Okazuje się że MAComania to bardzo dobra inwestycja za kilkanaście lub ...dziesiat lat niektóre limitki będą jak "białe kruki"
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:30   #2775
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kurczaki, jaka panda? Ide na swatchowy, bo cos jestem nie na biezaco. Powiem wam tylko, ze ja mam na nastepnej liscie wlasnie ten korektor i ktorys z paintow tubkowych - makijaz na nim okazal sie nie do zdarcia, a ostatnio splywa ze mnie wszystko, nawet na bazie UD z paint potem.
U mnie też się świetnie sprawdziły Painty w tubce, jednakże po zrobieniu sobie dosyć długiej przerwy widzę ,że Paint Pot w słoiczku znowu działa jak należy!?!?!!? To chyba kwestia przyzwyczajenia się skóry do produktu czy co??? Baza UD działa od kilku lat bez żadnych niespodzianek

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Jakie paintsy w tubkach dlaczego ja nic nie wiem o ich istnieniu ????
Ha ha ha polecam stronę internetową www.maccosmetics.com

http://www.maccosmetics.com/product/...nts/index.tmpl

Bardzo fajny wynalazek, moim skromnym zdaniem lepiej sprawuje się niż tradycyjne PP w słoiczkach......tylko wybór kolorów jest bardzo słabiutki
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:31 Powód: dopisek
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:40   #2776
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Oluś, dziękuję Ci Kochana za takie piękne porównanie wygląda na to, że muszę zainteresować się tym korektorem choć on strasznie żółty, jak na NW i mi chyba jednak lepiej w bardziej różowych tonach pod oczami.. ale podejdę do MACa i obmacam dziękuję raz jeszcze
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:26   #2777
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
U mnie też się świetnie sprawdziły Painty w tubce, jednakże po zrobieniu sobie dosyć długiej przerwy widzę ,że Paint Pot w słoiczku znowu działa jak należy!?!?!!? To chyba kwestia przyzwyczajenia się skóry do produktu czy co??? Baza UD działa od kilku lat bez żadnych niespodzianek

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------


Ha ha ha polecam stronę internetową www.maccosmetics.com

http://www.maccosmetics.com/product/...nts/index.tmpl

Bardzo fajny wynalazek, moim skromnym zdaniem lepiej sprawuje się niż tradycyjne PP w słoiczkach......tylko wybór kolorów jest bardzo słabiutki
Dziekuję już "wyguglałam" sobie przy najbliższej okazji muszę je obmacać a wracając do aktualnej kolekcji to oczywiście nabyłam kolejny quad Colour Added i uważam że jest najfajniejszy z trzech i dochodze do wniosku że Shop&Drop mogłam sobie darować bo nie jest aż tak unikatowy (ale może mi sie jeszcze zmieni)
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:02   #2778
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Oluś, dziękuję Ci Kochana za takie piękne porównanie wygląda na to, że muszę zainteresować się tym korektorem choć on strasznie żółty, jak na NW i mi chyba jednak lepiej w bardziej różowych tonach pod oczami.. ale podejdę do MACa i obmacam dziękuję raz jeszcze
A proszę bardzo Kochana
Faktycznie ten korektor jest dość żółtawy, jak na NW, ale może ten efekt spotęgowało umieszczenie obok YSL nr 1 .
Poza tym UWAGA - dziś korektor bardzo brzydko zwarzył mi się w ten najdelikatniejszej części strefy pod oczami, w kącikach, przy nasadzie nosa . Może go za dużo nałożyłam, a może nieopatrznie dałam zbyt wiele sypkiego P+P ??? Muszę to zjawisko poobserować - mam nadzieję, że to tylko "wypadek przy pracy".
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:17   #2779
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No i widziałam pandę! Fajne porównanie Olu, mam dokładnie takie same odczucia - że lepiej kryje i rozjaśnia niż YSL.
Mówisz, że się warzy ten korektor? Ja go nosiłam cały dzień bez problemowo, ale nakładał mi go w koncu fachowiec, hmmm. I tak mnie kusi, widać trzeba z nim sobie ostrożnie poczynać sobie.
Z paintów miałam używany fajny brązik Bamboom, a z opisu na stronie kusi mnie może bardziej uniwersalny Sublime Nature - beż nudkowy. Czemu ja ich jeszcze nie mam? Gdzieś wyczytałam, że wysuszają oko, ale to chyba bujda jednak.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 14:09   #2780
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kurczaki, jaka panda? Ide na swatchowy, bo cos jestem nie na biezaco. Powiem wam tylko, ze ja mam na nastepnej liscie wlasnie ten korektor i ktorys z paintow tubkowych - makijaz na nim okazal sie nie do zdarcia, a ostatnio splywa ze mnie wszystko, nawet na bazie UD z paint potem.
hehe
polecam painty, mam trzy, i z każdego jestem zadowolona.... Choć ja akurat lubię i "farbki" i słoiczki, więc nie powiem, które lepsze
Bardzo fajny do makijaży w chłodniejszej tonacji jest też Stilife
Ja generalnie różnicę widzę tylko w konsystencji tych produktów, farbki są bardziej suche, paint poty mają tłustszą konsystencję aczkolwiek zastygają na powiece i u mnie też są nie do ruszenia
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ooo, skusiłam Cię na Petals & Peacocks ? - super .
No to jesteśmy kwita Kochana, choćby za Horizona

skusiłaś skusiłaś... Babolu
mam nadzieję, że zbyt zimny nie będzie
taaaaak Horizon to samo zło hehe

Cytat:
Paintsy w tubkach są super i mają fajne, ciekawe kolory . Ja na razie mam tylko Bare Canvas, ale chyba się skuszę na inne odcienie, bo ostatnio wpadły mi w oko dwa inne kolorki, tylko nie zapamiętałam nazwy .
Olu, biorąc pod rozwagę Twoje zamiłowanie do chłodniejszych odcieni to polecam ten Stilife jest błyszczący ale chłodny.

Cytat:
Okazuje się że MAComania to bardzo dobra inwestycja za kilkanaście lub ...dziesiat lat niektóre limitki będą jak "białe kruki"
taaaa tylko kto kupi 10-letnią szminkę... z cieniami inna sprawa )
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
U mnie też się świetnie sprawdziły Painty w tubce, jednakże po zrobieniu sobie dosyć długiej przerwy widzę ,że Paint Pot w słoiczku znowu działa jak należy!?!?!!? To chyba kwestia przyzwyczajenia się skóry do produktu czy co??? Baza UD działa od kilku lat bez żadnych niespodzianek
nie wiem sama.... może przez to powietrze co się do niego dostało przed przerwą trochę właściwości zmienił?

MAComaniacy! Czy któreś z Was dzieliło może cień mineralny? wiem, że to głupio brzmi, ale potrzebuję ciachnąć cienia na pół mam ochotę zabawić się w małego naukowca i szukam inspiracji jak to zrobić, żeby była najmniejsza strata... zastanawiam się czy to w ogóle możliwe...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:16   #2781
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No i widziałam pandę! Fajne porównanie Olu, mam dokładnie takie same odczucia - że lepiej kryje i rozjaśnia niż YSL.
Mówisz, że się warzy ten korektor? Ja go nosiłam cały dzień bez problemowo, ale nakładał mi go w koncu fachowiec, hmmm. I tak mnie kusi, widać trzeba z nim sobie ostrożnie poczynać sobie.
Z paintów miałam używany fajny brązik Bamboom, a z opisu na stronie kusi mnie może bardziej uniwersalny Sublime Nature - beż nudkowy. Czemu ja ich jeszcze nie mam? Gdzieś wyczytałam, że wysuszają oko, ale to chyba bujda jednak.
Panda mi wyszła, jak się patrzy . Ale na co dzień tak nie wyglądam
Ze zwarzeniem korektora to chyba incydent, pewnie moja wina .
A co do paintsów to nie zauważyłam, żeby wysuszały powiekę.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe
polecam painty, mam trzy, i z każdego jestem zadowolona.... Choć ja akurat lubię i "farbki" i słoiczki, więc nie powiem, które lepsze
Bardzo fajny do makijaży w chłodniejszej tonacji jest też Stilife
Ja generalnie różnicę widzę tylko w konsystencji tych produktów, farbki są bardziej suche, paint poty mają tłustszą konsystencję aczkolwiek zastygają na powiece i u mnie też są nie do ruszenia
Jeśli chodzi o trwałość to ja też nie widzę różnicy między nimi a paint potami
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
skusiłaś skusiłaś... Babolu
mam nadzieję, że zbyt zimny nie będzie
taaaaak Horizon to samo zło hehe
Polecam się na przyszłość
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olu, biorąc pod rozwagę Twoje zamiłowanie do chłodniejszych odcieni to polecam ten Stilife jest błyszczący ale chłodny.
Chyba właśnie ten kolor oglądałam w środę jako kandydata do następnego zakupu

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
MAComaniacy! Czy któreś z Was dzieliło może cień mineralny? wiem, że to głupio brzmi, ale potrzebuję ciachnąć cienia na pół mam ochotę zabawić się w małego naukowca i szukam inspiracji jak to zrobić, żeby była najmniejsza strata... zastanawiam się czy to w ogóle możliwe...
Oj, pomysł odrobinę karkołomny . Ja bym się nie podjęła takiej operacji .

Btw - na Temptalii jest informacja, że Candy Yum Yum ma być w jakiejś nowej kolekcji By Request, razem z innymi najbardziej pożądanymi produktami z poprzednich kolekcji (o ile dobrze zrozumiałam, bo biegła w angielskim niestety nie jestem ).
Tak więc ceny na ebay'u pewnie spadną .
Doczytałam, że niestety tylko online ... Ale lepsze to, niż nic

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-03-09 o 15:20
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:25   #2782
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość




MAComaniacy! Czy któreś z Was dzieliło może cień mineralny? wiem, że to głupio brzmi, ale potrzebuję ciachnąć cienia na pół mam ochotę zabawić się w małego naukowca i szukam inspiracji jak to zrobić, żeby była najmniejsza strata... zastanawiam się czy to w ogóle możliwe...
Ja wycinałam kawałek z pudru - rozświetlacza. Mi nie zależało na zachowaniu tego co wycinałam. Kruszy się i mało prawdopodobne że uda ci się zrobić dwa całe kawałki.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:34   #2783
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć, dziewczyny
Pewnie mój post zginie w tłumie, ale spróbuję
Otóż od dłuższego czasu poszukuję dla siebie podkładu, a problem polega na tym, że wszystkie podkłady, które testowałam były zbyt różowe, pomarańczowe, przygaszone lub po prostu za ciemne. Potrzebuję czegoś jasno żółtego. Nawet te podkłady, które wg większości osób są bardzo żółte - dla mnie i tak są za różowe/pomarańczowe.
Postanowiłam dziś wpaść do salonu M.A.C. spróbować szczęścia, ale nie udało mi się... Ekspedientka (bardzo brzydko pomalowana, tak a propos) była mocno nastawiona, że od razu kupię ich podkład. Najpierw wybrała dla mnie NC25, później stwierdziła, że NC30 też będzie ok. Mi wydawało się, że są one za ciemne dla mnie. Poprosiłam o maźnięcie NC20 i chyba był w miarę ok. Ale tak naprawdę po paru minutach w ogóle już nie widziałam różnicy pomiędzy tymi trzema odcieniami - w takim świetle sztucznym wydaje się, że wszystko jako tako pasuje Kilkanaście minut później wyszłam na światło dzienne i w ogóle nie widziałam nigdzie tych podkładów na mojej twarzy A miałam na twarzy pierwotnie podkład YSL (wybrany przez ekspedientkę z Douglasa - też miał być jasno żółty, okazał się być ciemno-pomarańczowy), więc twarz odcinała mi się od szyi i reszty ciała. Myślałam, że te podkłady M.A.C. zostawią na podkładzie YSL jakieś żółte "plamy" (pożądane przeze mnie), ale nic takiego nie zauważyłam.
Do czego dążę.... Bardzo chciałabym wypróbować tych podkładów, ale nie mam jak Próbek pewnie nie dają, ta wizyta w salonie NIC mi nie dała... Więc jak mam się przekonać, który odcień będzie dla mnie dobry i czy W OGÓLE (boję się, że NC i tak będą za mało żółte). Miałam nadzieję, że np. na Allegro będzie można kupić jakieś próbeczki, ale nic z tego.
Przecież nie kupię w ciemno podkładu za ponad 100 zł
Co radzicie?

Załączam zdjęcie z internetu, które pokazuje mniej więcej jaki mam kolor skóry (żółtawo-złotawo-oliwkowy). Drugie zdjęcie - chyba w takim kolorze potrzebowałabym podkładu, żeby pasował do mojej skóry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golden2.jpg (8,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg golden.jpg (20,9 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-03-09 o 15:44
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:40   #2784
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Umów się w Macu specjalnie na dobór podkładu - będą Cię spokojnie malować różnymi odcieniami na miejscu i zmywać, aż trafisz na kolor. To bezpłatne, ale rzeczywiscie oczekują raczej, że od razu kupisz podkład i coś jeszcze zapewne. Nie wiem dokładnie, czego w zamian oczekują, ale na pewno taką usługę mają.
A z jakiego miasta jesteś? Jak z mojego, to mogę Ci oddać zaproszenie na gratisowy makijaż - wtedy też dobiorą Ci podkład gratis, no ale po makijażu zapytają oczywiście: "które z użytych kosmetyków Pani kupuje?", więc tak czy siak wypada po coś nabyć.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:47   #2785
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Umów się w Macu specjalnie na dobór podkładu - będą Cię spokojnie malować różnymi odcieniami na miejscu i zmywać, aż trafisz na kolor. To bezpłatne, ale rzeczywiscie oczekują raczej, że od razu kupisz podkład i coś jeszcze zapewne. Nie wiem dokładnie, czego w zamian oczekują, ale na pewno taką usługę mają.
A z jakiego miasta jesteś? Jak z mojego, to mogę Ci oddać zaproszenie na gratisowy makijaż - wtedy też dobiorą Ci podkład gratis, no ale po makijażu zapytają oczywiście: "które z użytych kosmetyków Pani kupuje?", więc tak czy siak wypada po coś nabyć.
Dziękuję, ale to wciąż jest w salonie, gdzie jest sztuczne światło (i presja ekspedientek) Dopiero w świetle dziennym, na spokojnie, "wszystko wychodzi na jaw".
Nie można gdzieś dostać/kupić jakichś próbek?

W Douglasie ekspedientka bardzo niechętnie dała mi próbkę podkładu YSL (200 zł), bardzo namawiała mnie na zakup. Mówiła, że podkład na pewno jest jasny i żółty, nawet maznęła mi nim twarz i w tamtym świetle wyglądało to ok. Dopiero następnego dnia jak się pomalowałam tą próbką, okazało się, że kolor jest straszny, całkiem inny niż reszta ciała.

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-03-09 o 15:49
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:57   #2786
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
MAComaniacy! Czy któreś z Was dzieliło może cień mineralny? wiem, że to głupio brzmi, ale potrzebuję ciachnąć cienia na pół mam ochotę zabawić się w małego naukowca i szukam inspiracji jak to zrobić, żeby była najmniejsza strata... zastanawiam się czy to w ogóle możliwe...

Mi kiedyś spadł, elegancko się oddzielił od opakowania, potem myślę, że trzebaby zrzucić go jeszcze raz, to trzaśnie wzdłuż najsłabszego miejsca






A tak serio, widziałam wczoraj shop shop shop shop shop i powiem Wam, że ciekawie, ciekawie, ale ja się na nic nie porwałam no bo co - tendertony trzebaby paluchem, pomadki i błyszczyki mnie nie kręcą, quady fioletowy i pomarańczowawomiedziany, oraz kredki - dupowalne (przepraszam za wyrażenie), jedyne co, to kupiłabym kredkę industrial - unikalna jest, ale nie lubię na sobie niebieskozabarwionych rzeczy - oraz żółty cień z zielonego quadu, ale kupować cztery, żeby z jednego mieć pożytek.... słabiutko....
Zatrzymałam się tylko jeszcze nad różami w kremie - fajne konsystencje, ale kolory mnie nie porwały aż tak.

Oczekuję teraz na za pesymizm

Wromaczki widzimy się jutro??
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:57   #2787
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

http://www.temptalia.com/mac-by-requ...-for-fall-2012
Całkiem fajna akcja Ciekawa jestem, jakie 3 cienie wygrają i pojawią się w sierpniu Ja bym chciała Solar White i Cool Heat
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:01   #2788
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, jak to jest z quadem Call Me Bubbles????? Dzisiaj byłam na makijażu Shop Cook i evencie w W-wie i sprzedano mi "paletkę" Call Me Bubbles w składzie Brule, Paradisco, Sushi Flower i Coppering ?????????? Wizażystki i obsługa eventu twierdziła, że z tych cieni właśnie składa się ta paletka. O co chodzi? Czy faktycznie cienie ze stałej oferty uzyskały w kolekcji po prostu inne nazwy? Według salonu Mac nie ma takiej paletki jak Call Me Bubbles! Panie chciały włożyc mi te w/w cienie do normalnej paletki.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:04   #2789
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A może któreś z Was mają NC15 i NC20 i mogłyby mi zrobić odlewki? Wiem, że te podkłady troszkę kosztują, więc w tej sprawie dogadałybyśmy się na PW
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:05   #2790
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z quadem Call Me Bubbles????? Dzisiaj byłam na makijażu Shop Cook i evencie w W-wie i sprzedano mi "paletkę" Call Me Bubbles w składzie Brule, Paradisco, Sushi Flower i Coppering ?????????? Wizażystki i obsługa eventu twierdziła, że z tych cieni właśnie składa się ta paletka. O co chodzi? Czy faktycznie cienie ze stałej oferty uzyskały w kolekcji po prostu inne nazwy? Według salonu Mac nie ma takiej paletki jak Call Me Bubbles! Panie chciały włożyc mi te w/w cienie do normalnej paletki.
Nie wiem, co tam w tym salonie się dzieje, ale Call Me Bubbles na bank nie ma podanych przez Ciebie kolorów i jestem mocno zdegustowana tym, co Ci powiedzili
Być moze sprzedali juz ten quad i na fali jego popularności chcieli sprzedać składaka z podobnymi kolorami - tak czy siak niedopuszczalna praktyka i dezinformacja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.