Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 22:04   #3001
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zadurzyłam się w szminkach Too Supreme Dzięki Pasmal
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:10   #3002
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zadurzyłam się w szminkach Too Supreme Dzięki Pasmal

A ja w Grand Galaxy i Rich Core z Extra Dimension. Było już coś podobnego kiedyś?
Czy ktoś ma False Lashes Extreme Black? Jakie wrażenia?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:31   #3003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość

A ja w Grand Galaxy i Rich Core z Extra Dimension. Było już coś podobnego kiedyś?
Czy ktoś ma False Lashes Extreme Black? Jakie wrażenia?
Ja miałam ten pierwszy False Lashes (bez extreme black) i żadna rewelka. Mac tusze to ma słabe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:42   #3004
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No dobra, Superb Extra Dimension Skinfinish/Highlighter oraz Modern Pewter muszą być moje. Ten pierwszy to ponoć odpowiednik nieodżałowanego Gelee od EL, ten drugi mnie zachwyca niezwykłym kolorem. Znaczy - na pewno nie będzie ich w PL, pytał ktoś i wie, że tylko ebay nam został?
A może ktoś w kwietniu zechce nas tu w wątku poratować zakupowo, z zagranicznych koleżanek/ wojażujących kolegów i zanabyć najfajniejsze Extra Dimensiony, hmmm?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:40   #3005
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Jedna z zagranicznych kolezanek smiga za pare dni do PL na caaaly dlugi miesiac
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:36   #3006
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mnie na razie tak bardzo nic nie kusi z Extra Dimension, chociaż zainteresowały mnie cienie Young Venus, Warm Thunder, Grand Galaxy i ewentualnie Lunar.
Zdecydowanie wolałabym jednak móc je pomacać osobiście , niż kupować w ciemno. Niestety nie mam żadnych potwierdzonych informacji co do dostępności tej kolekcji w PL .
Za to wiem, że u nas na pewno będzie kolekcja Reel Sexy (pewnie Ameryki nie odkryłam ), ale z niej to mam na liście na razie tylko szminkę Pink Popcorn. Kolekcja ma wejść w maju, ale szczegóły będą znane po 20 kwietnia.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:40   #3007
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie na razie tak bardzo nic nie kusi z Extra Dimension, chociaż zainteresowały mnie cienie Young Venus, Warm Thunder, Grand Galaxy i ewentualnie Lunar.
Zdecydowanie wolałabym jednak móc je pomacać osobiście , niż kupować w ciemno. Niestety nie mam żadnych potwierdzonych informacji co do dostępności tej kolekcji w PL .
Za to wiem, że u nas na pewno będzie kolekcja Reel Sexy (pewnie Ameryki nie odkryłam ), ale z niej to mam na liście na razie tylko szminkę Pink Popcorn. Kolekcja ma wejść w maju, ale szczegóły będą znane po 20 kwietnia.
Mnie się ona wydaje dosyć podobna do Budding Love
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 14:57   #3008
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie się ona wydaje dosyć podobna do Budding Love
Zasadniczo tak, ale na swatchach allurabeauty widziałam, że ma takie jakby drobinki . W każdym razie są tam porównane Pink Popcorn, Budding Love i Play Time i widać, że niuanse kolorystyczne między nimi występują, a że to moja ulubiona kolorystyka, to i tak Pink Popcorn będę brała, z tym że tym razem liczę na B2M .
Czytałam też, że ponoć Pink Popcorn na ustach wygląda bardziej subtelnie i generalnie po prostu ładniej od Budding Love, ale to oczywiście rzecz gustu. Ja w każdym razie na wszelki wypadek kupiłam druga sztukę Budding Love .
A powiedz mi jeszcze Corii - warto brać Dish It Up - ona jest na pewno zimna? We Wro jeszcze się ostała i tak się zastanawiam, czy jej nie brać, bo kusi mnie bardzo .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:03   #3009
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej girlsy, mam pytanie, uzywam korektora pod oczy w kolorze NW20, i chcialam podpytac, czy wiecie moze jaki jest jego zamiennik od Bobbi Brown, chodzi mi o Corrector BB (?)
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:51   #3010
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No dobra, Superb Extra Dimension Skinfinish/Highlighter oraz Modern Pewter muszą być moje. Ten pierwszy to ponoć odpowiednik nieodżałowanego Gelee od EL, ten drugi mnie zachwyca niezwykłym kolorem. Znaczy - na pewno nie będzie ich w PL, pytał ktoś i wie, że tylko ebay nam został?
A może ktoś w kwietniu zechce nas tu w wątku poratować zakupowo, z zagranicznych koleżanek/ wojażujących kolegów i zanabyć najfajniejsze Extra Dimensiony, hmmm?
raz na ruski rok się człowiek na coś napali to od razu niedostępne, dużo mi sie z tej kolekcji podoba
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-03-30 o 16:27
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:02   #3011
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zasadniczo tak, ale na swatchach allurabeauty widziałam, że ma takie jakby drobinki . W każdym razie są tam porównane Pink Popcorn, Budding Love i Play Time i widać, że niuanse kolorystyczne między nimi występują, a że to moja ulubiona kolorystyka, to i tak Pink Popcorn będę brała, z tym że tym razem liczę na B2M .
Czytałam też, że ponoć Pink Popcorn na ustach wygląda bardziej subtelnie i generalnie po prostu ładniej od Budding Love, ale to oczywiście rzecz gustu. Ja w każdym razie na wszelki wypadek kupiłam druga sztukę Budding Love .
A powiedz mi jeszcze Corii - warto brać Dish It Up - ona jest na pewno zimna? We Wro jeszcze się ostała i tak się zastanawiam, czy jej nie brać, bo kusi mnie bardzo .
Czyli na ustach róznica między nimi nie będzie zbytnio widoczna.
No, jak cos mi sie uzbiera na B2M to owszem, wymienie, ale jeśli nie, tp nie kupię
Przyznam, ze Asian Flower tez bym na zapas chetnie przygarnela, tak mi się spodobała, ale wiedząc ile mam szminek, to to bez sensu

Odpowiem tak: Dish It Up to jedna z niewielu szminek, którą bym kupiła ponownie bez namysłu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 17:03   #3012
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli na ustach róznica między nimi nie będzie zbytnio widoczna.
No, jak cos mi sie uzbiera na B2M to owszem, wymienie, ale jeśli nie, tp nie kupię
Przyznam, ze Asian Flower tez bym na zapas chetnie przygarnela, tak mi się spodobała, ale wiedząc ile mam szminek, to to bez sensu

Odpowiem tak: Dish It Up to jedna z niewielu szminek, którą bym kupiła ponownie bez namysłu.
No ja zdecydowanie liczę na B2M przy Reel Sexy, w końcu tam nie ma chyba jakichś innych opakowań czy kartoników .
Co do Asian Flower to też się strasznie napaliłam, ale we Wro jej nie ma .
Jeśli się uda, to będę ją miała dzięki pewnej miłej osóbce - mam nadzieję (to ta sama duszyczka, od której Ty upolowałaś swoją, w każdym razie mnie ubiegłaś ).
A Dish It Up też biorę - a co!
I pomyśleć, że kiedyś miałam może z 5 szminek i ponad 20 błyszczyków, a teraz ta relacja jest odwrotna .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:16   #3013
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zasadniczo tak, ale na swatchach allurabeauty widziałam, że ma takie jakby drobinki . W każdym razie są tam porównane Pink Popcorn, Budding Love i Play Time i widać, że niuanse kolorystyczne między nimi występują, a że to moja ulubiona kolorystyka, to i tak Pink Popcorn będę brała, z tym że tym razem liczę na B2M .
Czytałam też, że ponoć Pink Popcorn na ustach wygląda bardziej subtelnie i generalnie po prostu ładniej od Budding Love, ale to oczywiście rzecz gustu. Ja w każdym razie na wszelki wypadek kupiłam druga sztukę Budding Love .
A powiedz mi jeszcze Corii - warto brać Dish It Up - ona jest na pewno zimna? We Wro jeszcze się ostała i tak się zastanawiam, czy jej nie brać, bo kusi mnie bardzo .
Wg mnie Dish It Up ma w sobie trochę ciepłych tonów Olu... ale nie ulega wątpliwości że jest śliczna!

Ja chcę tą marynarską kolekcję ) Rozświetlacz, róże, cienie, może jakąś szminkę czerwona ładnie się zapowiada...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:27   #3014
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wg mnie Dish It Up ma w sobie trochę ciepłych tonów Olu... ale nie ulega wątpliwości że jest śliczna!

Ja chcę tą marynarską kolekcję ) Rozświetlacz, róże, cienie, może jakąś szminkę czerwona ładnie się zapowiada...
Dzięki Kasiu , choć z tymi ciepłymi tonami troszkę mnie zmartwiłaś, bo nie wytrzymałam i właśnie przed chwilą ją sobie zaklepałam . Ona tak pięknie wygląda na ustach bloggerki Keiko Lynn, u Christine i Corii . A u Ciebie jej chyba jeszcze nie można zobaczyć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:33   #3015
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No ja zdecydowanie liczę na B2M przy Reel Sexy, w końcu tam nie ma chyba jakichś innych opakowań czy kartoników .
Co do Asian Flower to też się strasznie napaliłam, ale we Wro jej nie ma .
Jeśli się uda, to będę ją miała dzięki pewnej miłej osóbce - mam nadzieję (to ta sama duszyczka, od której Ty pupolowałaś swoją, w każdym razie mnie ubiegłaś ).
A Dish It Up też biorę - a co!
I pomyśleć, że kiedyś miałam może z 5 szminek i ponad 20 błyszczyków, a teraz ta relacja jest odwrotna .
Mam i dla Ciebie Asian Flower Ale nie ma gwałtu generalnie bo dzisiaj sprawdzałyśmy z wizażystką w Macu w katalogu i do stałej nie wchodzi tylko Sheer Mandarin i Happy Hibiscus.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:04   #3016
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Mam i dla Ciebie Asian Flower Ale nie ma gwałtu generalnie bo dzisiaj sprawdzałyśmy z wizażystką w Macu w katalogu i do stałej nie wchodzi tylko Sheer Mandarin i Happy Hibiscus.
Jestem megaszczęśliwa, dziękuję
A ja dziś ponownie dowiadywałam się, które mają wejść do stałej, ale nie odpowiedziano mi na to "na poczekaniu", tylko kazano dzwonić w tej sprawie później.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:08   #3017
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki Kasiu , choć z tymi ciepłymi tonami troszkę mnie zmartwiłaś, bo nie wytrzymałam i właśnie przed chwilą ją sobie zaklepałam . Ona tak pięknie wygląda na ustach bloggerki Keiko Lynn, u Christine i Corii . A u Ciebie jej chyba jeszcze nie można zobaczyć .
A wiesz co, bo ona tak do końca nie jest ani ciepła ani zimna, jest taka pomiędzy, może to zależy od ogólnej kolorystyki ??
Pracuję nad postem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:16   #3018
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No ja zdecydowanie liczę na B2M przy Reel Sexy, w końcu tam nie ma chyba jakichś innych opakowań czy kartoników .
Co do Asian Flower to też się strasznie napaliłam, ale we Wro jej nie ma .
Jeśli się uda, to będę ją miała dzięki pewnej miłej osóbce - mam nadzieję (to ta sama duszyczka, od której Ty upolowałaś swoją, w każdym razie mnie ubiegłaś ).
A Dish It Up też biorę - a co!
I pomyśleć, że kiedyś miałam może z 5 szminek i ponad 20 błyszczyków, a teraz ta relacja jest odwrotna .
Tak Olu, ta sama Pasmal winnyśmy ogromne buziole
I już masz szminkę
No weź, bo po co masz potem żałować, prawda? Najwyżej wymiensiz się, albo sprzedasz ja, jak stwierdzisz, że to nie to

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wg mnie Dish It Up ma w sobie trochę ciepłych tonów Olu... ale nie ulega wątpliwości że jest śliczna!
A ja przyznam, ze nie umiem określić, czy DIU jest ciepła czy zimna po prostu nie jest to takie dla mnie jednoznaczne
Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Mam i dla Ciebie Asian Flower Ale nie ma gwałtu generalnie bo dzisiaj sprawdzałyśmy z wizażystką w Macu w katalogu i do stałej nie wchodzi tylko Sheer Mandarin i Happy Hibiscus.
O, super wiadomość, ze tylko dwie szminki sa LE. No wiec opłacało się Mandaryna ustrzelić

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jestem megaszczęśliwa, dziękuję
A ja dziś ponownie dowiadywałam się, które mają wejść do stałej, ale nie odpowiedziano mi na to "na poczekaniu", tylko kazano dzwonić w tej sprawie później.
Jak one tam nic nie wiedza w tym macu, kurcze fela, no

Będziesz zadowolona z Asian Flower, jak odka ją wyciągnełam z kartonika, to używam bez przerwy, obawiam się iz w takim tempie prędko będe następna kupować, tym bardziej, ze na wydajna mi nie wygląda, bo coś za łatwo jej ubywa przez ta konsystencję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:24   #3019
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A wiesz co, bo ona tak do końca nie jest ani ciepła ani zimna, jest taka pomiędzy, może to zależy od ogólnej kolorystyki ??
Pracuję nad postem
To u mnie wybije ciepłe tony jak nic .
Trudno, jakoś znajdę na nią patent .
A, i czekam z niecierpliwością na dalszą część recenzji z Shop/Cook
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak Olu, ta sama Pasmal winnyśmy ogromne buziole
I już masz szminkę
No weź, bo po co masz potem żałować, prawda? Najwyżej wymiensiz się, albo sprzedasz ja, jak stwierdzisz, że to nie to


A ja przyznam, ze nie umiem określić, czy DIU jest ciepła czy zimna po prostu nie jest to takie dla mnie jednoznaczne

O, super wiadomość, ze tylko dwie szminki sa LE. No wiec opłacało się Mandaryna ustrzelić

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



Jak one tam nic nie wiedza w tym macu, kurcze fela, no

Będziesz zadowolona z Asian Flower, jak odka ją wyciągnełam z kartonika, to używam bez przerwy, obawiam się iz w takim tempie prędko będe następna kupować, tym bardziej, ze na wydajna mi nie wygląda, bo coś za łatwo jej ubywa przez ta konsystencję
Z Asian Flower cieszę się wybitnie . A jak się szybko zużywa, to będę oszczędzać . No chyba, że jednak wejdzie do stałej, to wtedy luzik, żadnego oszczędzania .
A Dish It Up, jak okaże się za ciepła, to i tak pewnie będzie u mnie pokutować - chyba, że na jakąś wymiankę się załapię.
No i wielkie dzięki i duże buziaki dla Pasmal

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-03-30 o 18:30 Powód: dopiski ;)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 19:17   #3020
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To u mnie wybije ciepłe tony jak nic .
Trudno, jakoś znajdę na nią patent .
A, i czekam z niecierpliwością na dalszą część recenzji z Shop/Cook

Z Asian Flower cieszę się wybitnie . A jak się szybko zużywa, to będę oszczędzać . No chyba, że jednak wejdzie do stałej, to wtedy luzik, żadnego oszczędzania .
A Dish It Up, jak okaże się za ciepła, to i tak pewnie będzie u mnie pokutować - chyba, że na jakąś wymiankę się załapię.
No i wielkie dzięki i duże buziaki dla Pasmal
Cieszę się, że mogłam pomóc.
A ja dzisiaj skusiłam się jeszcze na Corean Candy i Blossom Coulture.
Z Chen man Budding Love mi się podoba. Błyszczyk też całkiem fajny jest.
A ktoś mi rozszyfruje szminki z tego poczwórnego zdjęcia? Ta najbardziej "winna" to Rebel?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.

Edytowane przez pasmal
Czas edycji: 2012-03-30 o 20:57
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:27   #3021
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
a o ile czasu efekt matowej skóry się utrzymywał?
U mnie mat jest na 5-6 h nie jest to taki płaski mat, pudru na buźce nie widać
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:34   #3022
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mogłam pomóc.
A ja dzisiaj skusiłam się jeszcze na Corean Candy i Blossom Coulture.
Z Chen man Budding Love mi się podoba. Błyszczyk też całkiem fajny jest.
A ktoś mi rozszyfruje szminki z tego poczwórnego zdjęcia? Ta najbardziej "winna" to Rebel?
Tak zgadza się, to Rebel w górnym rogu, mam ja i wielbię, warta grzechu
U mnie na ustach wygląda tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg la ribelle5.jpg (36,5 KB, 18 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-03-30 o 21:36
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 22:05   #3023
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak zgadza się, to Rebel w górnym rogu, mam ja i wielbię, warta grzechu
U mnie na ustach wygląda tak

W ogóle to kolejna nowa kolekcja czyli lato obfite się szykuje.
U nas dopiero w maju nowa kolorówkowa LE czyli Reel Sexy. Teraz, w kwietniu coś z pielęgnacji wchodzi.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 22:14   #3024
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość

W ogóle to kolejna nowa kolekcja czyli lato obfite się szykuje.
U nas dopiero w maju nowa kolorówkowa LE czyli Reel Sexy. Teraz, w kwietniu coś z pielęgnacji wchodzi.
Nowa, ale nie nie końca nowa, bo wszystkie szminki sa ze stałej, za to błyszczyki i lakiery chyba nie, ale mogę się mylić oczywiście
No, a w USA Reel lada chwila. Szlag by trafił temptalię, przez nią zachciało mi sie wszystkich 3 szminek za to wyleczyłam sie z kredek do oczu, chociaz jakiś plus
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-03-31 o 09:58
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 00:02   #3025
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mogłam pomóc.
A ja dzisiaj skusiłam się jeszcze na Corean Candy i Blossom Coulture.
Z Chen man Budding Love mi się podoba. Błyszczyk też całkiem fajny jest.
A ktoś mi rozszyfruje szminki z tego poczwórnego zdjęcia? Ta najbardziej "winna" to Rebel?
kurczaki, Impassioned w błyszczyku bomba )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:02   #3026
magdazzz18
Zadomowienie
 
Avatar magdazzz18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć dziewczyny! mam pytanko, a zarazem pośbe. Zachorowałam na pędzel 217. Byłam dzisiaj w Krakowie i się okazało że się im te pędzle skończyły, a dostawa bęzie dopiero za 3tygodnie a ja specjalnie po niego jechałam ponad 150km :/ I tu moja prośba czy któraś z Was mogłaby mi kupić ten pędzel np. w Warszawie?
magdazzz18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 21:59   #3027
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez magdazzz18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! mam pytanko, a zarazem pośbe. Zachorowałam na pędzel 217. Byłam dzisiaj w Krakowie i się okazało że się im te pędzle skończyły, a dostawa bęzie dopiero za 3tygodnie a ja specjalnie po niego jechałam ponad 150km :/ I tu moja prośba czy któraś z Was mogłaby mi kupić ten pędzel np. w Warszawie?
Ja dzisiaj próbowałam go kupić w Warszawie, byłam w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach i nie ma. Babka w ZT powiedziała, że w całej Warszawie nie ma i może przyjedzie w dostawie za tydzień dwa.
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 22:21   #3028
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez magdazzz18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! mam pytanko, a zarazem pośbe. Zachorowałam na pędzel 217. Byłam dzisiaj w Krakowie i się okazało że się im te pędzle skończyły, a dostawa bęzie dopiero za 3tygodnie a ja specjalnie po niego jechałam ponad 150km :/ I tu moja prośba czy któraś z Was mogłaby mi kupić ten pędzel np. w Warszawie?
Cytat:
Napisane przez Pogoria88 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj próbowałam go kupić w Warszawie, byłam w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach i nie ma. Babka w ZT powiedziała, że w całej Warszawie nie ma i może przyjedzie w dostawie za tydzień dwa.
Dobrze wiedzieć, wybierałam się po niego jutro
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 22:28   #3029
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, wybierałam się po niego jutro
A to miałam szczęście, jak go niecały miesiac temu upolowałam w krakowie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 22:57   #3030
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, wybierałam się po niego jutro
Niestety musimy poczekać na dostawę :/ ja się też napaliłam na niego, a tu
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.