Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 09:16   #4561
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziewczyny szukam dobrego pędzla do rozcierania cieni w miarę małego i precyzyjnego. Możecie coś polecić z MACa?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 09:24   #4562
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie zachwyciła ta baza http://www.maccosmetics.com/product/...nce/index.tmpl i szminka Mehr
również mam tę bazę i choć użyłam jej dopiero 2 razy, to chyba się polubimy

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam dobrego pędzla do rozcierania cieni w miarę małego i precyzyjnego. Możecie coś polecić z MACa?
może 219
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 09:49   #4563
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
również mam tę bazę i choć użyłam jej dopiero 2 razy, to chyba się polubimy
Ja się z nia więcej niźli polubiłam. Uważam, ze to jedna z lepszych baz, jakie sa dostępne na rynku

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A który testowałaś?
I'm the One i musiałam potem ratować się pędzlem z odrobiną pudru, bo wyglądałam jak matrioszka a dosłownie nabrałam raz i niewiele rózu. Skubany mocny jak nie wiem co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 09:53   #4564
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się z nia więcej niźli polubiłam. Uważam, ze to jedna z lepszych baz, jakie sa dostępne na rynku
no to wiesz, co teraz musisz zrobić
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:09   #4565
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Cool Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
również mam tę bazę i choć użyłam jej dopiero 2 razy, to chyba się polubimy

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


może 219
właśnie o nim myślałam,ale zastanawiam się też nad 217...jak myślicie?

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Laseczki chciałam się was też poradzić odnośnie cieni MAC. Niedługo mam swój slub i postanowiłam się pomalować sama. Które cienie moglybyscie mi polecić? Myślałam o makijażu bardziej stonowanym. Interesują mnie beze, jasne róże i cienie rozświetlające. Może macie jakies doświadczenia w połączeniu tego typu cieni i zechcecie się podzielic;-)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:11   #4566
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
właśnie o nim myślałam,ale zastanawiam się też nad 217...jak myślicie?
no 217 to zdecydowany must have ale napisałaś małego, dlatego zaproponowałam 219
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:24   #4567
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no to wiesz, co teraz musisz zrobić
Nie, nie wiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 10:42   #4568
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny czy któraś z was używała pudru transparentnego z MACa prep+prime ? jesteście zadowolone? pytam ponieważ kończy mi się mineralize skinfinish natural ale szukam czegoś, co jest lekkie a zapewnia w miarę matową twarz, bo po msn twarz świeciła mi się po godzinie! Macie jakieś uwagi odnośnie tego produktu? Faktycznie tak ładnie wygląda na twarzy?
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:48   #4569
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I'm the One i musiałam potem ratować się pędzlem z odrobiną pudru, bo wyglądałam jak matrioszka a dosłownie nabrałam raz i niewiele rózu. Skubany mocny jak nie wiem co
Easy Manner też jest właśnie mocniej napigmentowany, niż mogłoby się wydawać.

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was używała pudru transparentnego z MACa prep+prime ? jesteście zadowolone? pytam ponieważ kończy mi się mineralize skinfinish natural ale szukam czegoś, co jest lekkie a zapewnia w miarę matową twarz, bo po msn twarz świeciła mi się po godzinie! Macie jakieś uwagi odnośnie tego produktu? Faktycznie tak ładnie wygląda na twarzy?
Zużyłam już kilka opakowań (w wersji sypkiej) i ze swej strony bardzo polecam. Ładnie matuje, zmiękcza rysy, efekt jak po photoshopie. Jedyna moja uwaga to taka, że mogłoby być go więcej w opakowaniu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:53   #4570
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Easy Manner też jest właśnie mocniej napigmentowany, niż mogłoby się wydawać.


Zużyłam już kilka opakowań (w wersji sypkiej) i ze swej strony bardzo polecam. Ładnie matuje, zmiękcza rysy, efekt jak po photoshopie. Jedyna moja uwaga to taka, że mogłoby być go więcej w opakowaniu .
A czym go nakładasz? i nie wiesz jak ta wersja w kompakcie? bo zastanawiam się którą kupić
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:57   #4571
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no 217 to zdecydowany must have ale napisałaś małego, dlatego zaproponowałam 219
Dzieki;-) wiec pewnie się skuszę na ten 219;-) posiadam hakuro h79 i myślę ze jest podobny do tego Mac 217 wiec odpuszczę sobie narazie, ten hakuro jest całkiem dobry
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 11:53   #4572
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
A czym go nakładasz? i nie wiesz jak ta wersja w kompakcie? bo zastanawiam się którą kupić
Wszystkie sypańce nakładam miękkim, ale nie włochatym puszkiem - dociskając puder do twarzy. Chodzi mi mniej więcej o TEN typ aplikatorów. Aktualnie używam tego, który ostał mi się po sypkim pudrze Kanebo.
Wersji tego pudru w kompakcie nie znam, w sensie - nie miałam i nie testowałam.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Dzieki;-) wiec pewnie się skuszę na ten 219;-) posiadam hakuro h79 i myślę ze jest podobny do tego Mac 217 wiec odpuszczę sobie narazie, ten hakuro jest całkiem dobry
219 to świetny pędzel, bardzo precyzyjny, ale nie wiem czy się nada do rozcierania, bo to jednak jest "pencil brush" - zależy, co chcesz rozcierać , bo np. do roztarcia kredki, to jak najbardziej, ale do blendowania i miksowania cieni, to może być trochę zbyt mały i zwarty. Tak jak Ci Marti pisze 217-tka to prawdziwy must have.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 12:14   #4573
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wszystkie sypańce nakładam miękkim, ale nie włochatym puszkiem - dociskając puder do twarzy. Chodzi mi mniej więcej o TEN typ aplikatorów. Aktualnie używam tego, który ostał mi się po sypkim pudrze Kanebo.
Wersji tego pudru w kompakcie nie znam, w sensie - nie miałam i nie testowałam.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------


219 to świetny pędzel, bardzo precyzyjny, ale nie wiem czy się nada do rozcierania, bo to jednak jest "pencil brush" - zależy, co chcesz rozcierać , bo np. do roztarcia kredki, to jak najbardziej, ale do blendowania i miksowania cieni, to może być trochę zbyt mały i zwarty. Tak jak Ci Marti pisze 217-tka to prawdziwy must have.
Zależy mi na tym aby był to pędzelek którym będę mogła blendowac cienie w kącikach oraz nakładać na dolna powiekę wiec ten 219 pewnie bedzie idealny. Natomiast do blendowania moze być za mały... A który jest dobry właśnie do blendowania?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 12:17   #4574
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
zależy mi na tym aby był to pędzelek którym będę mogła blendowac cienie w kącikach oraz nakładać na dolna powiekę wiec ten 219 pewnie bedzie idealny. Natomiast do blendowania moze być za mały... A który jest dobry właśnie do blendowania?
217
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 12:57   #4575
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Aha - jesli chodzi o Pink Cult, o którym wspomniałaś, to jest to jedno z moich najbardziej pozytywnych zaskoczeń. Uwielbiam ten róż - uważam, że jest elegancki, naturalny, nienachalny. Wolę go nawet od The Perfect Cheek, który ciut za bardzo się na mnie ociepla, podczas gdy Pink Cult jest dokładnie tak neutralny (aczkolwiek w kierunku chłodniejszego odcienia), jak chciałam. To taki bezpieczny kolor, pomocny wtedy, kiedy nie wiem, jaki róż będzie pasował do reszty makijażu, żeby nie było zbyt krzykliwie, a przy tym ani za ciepło ani za zimno - różowo.
Dziękować, dołącza do mojej listy zakupów
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:18   #4576
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, mam mega prośbę do Was. Na wymiankowym wątku negocjowałam z Wizażanką puder Studio Fix, finalizując wymianę poprosiłam o kod, wyszło że a98, czyli teoretycznie kosmetyk jest już po terminie. Wizażanka twierdzi, że był kupiony pod koniec zeszłego roku, wierzę jej, ale teraz nie wiem czy decydować się na tą wymianę. Puder był użyty zaledwie 2 razy. Myślicie, że będzie z nim wszystko okay?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:33   #4577
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam mega prośbę do Was. Na wymiankowym wątku negocjowałam z Wizażanką puder Studio Fix, finalizując wymianę poprosiłam o kod, wyszło że a98, czyli teoretycznie kosmetyk jest już po terminie. Wizażanka twierdzi, że był kupiony pod koniec zeszłego roku, wierzę jej, ale teraz nie wiem czy decydować się na tą wymianę. Puder był użyty zaledwie 2 razy. Myślicie, że będzie z nim wszystko okay?
Biorąc pod uwagę, ze od daty produkcji kosmetyk jest zdatny do użytku przez 36 miesięcy, to decydujesz się na purchawę ryzykując, że może zaszkodzić cerze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:44   #4578
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość


Laseczki chciałam się was też poradzić odnośnie cieni MAC. Niedługo mam swój slub i postanowiłam się pomalować sama. Które cienie moglybyscie mi polecić? Myślałam o makijażu bardziej stonowanym. Interesują mnie beze, jasne róże i cienie rozświetlające. Może macie jakies doświadczenia w połączeniu tego typu cieni i zechcecie się podzielic;-)
Może spróbuj Jest Bardzo go lubię, jak chcę zrobić naturalny makijaż.

Dziewczyny, od dzisiaj w Krakowskim MACu dostępne są zestawy z najnowszej kolekcji i prawdopodobnie paletki. Dorwałam mój zestaw Quite Coral
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:57   #4579
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę, ze od daty produkcji kosmetyk jest zdatny do użytku przez 36 miesięcy, to decydujesz się na purchawę ryzykując, że może zaszkodzić cerze.
W takim bądź razie czemu tak długo leżał w sklepie? To mnie zastanawia...wolałabym, żeby jednak nie zaszkodził mojej cerze
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 19:06   #4580
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
W takim bądź razie czemu tak długo leżał w sklepie? To mnie zastanawia...wolałabym, żeby jednak nie zaszkodził mojej cerze
Pytanie powinno brzmieć - czemu dziewczyna kupiła w sumie stary puder, tudzież któremu kończyła sie ważnosć - powinnaś je zadać owej Wizażance. Poza tym wierzysz we wszystko co Ci mówią?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:09   #4581
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pytanie powinno brzmieć - czemu dziewczyna kupiła w sumie stary puder, tudzież któremu kończyła sie ważnosć - powinnaś je zadać owej Wizażance. Poza tym wierzysz we wszystko co Ci mówią?
W sumie racja...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:58   #4582
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

To i ja mam pytanie odnośnie daty ważności - dokładnie 19 września kupiłam pigment w krakowskim MACu. Dopiero dziś sprawdziłam kod z opakowania na checkcosmetics i wychodzi, że został wyprodukowany w styczniu 2010 i ważny jest jeszcze tylko przez 2 miesiące. Kurcze, czy to fair sprzedawać kosmetyk, który za chwilę straci ważność?
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 21:02   #4583
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wizażanka, z którą miałam się wymienić, też mówiła że kupiła go w Krakowie...na puder się nie zdecydowałam, ale nie mam powodów żeby jej nie wierzyć, że faktycznie kupiła go niecały rok temu. Jeżeli jest to prawda, to jest to bardzo nie fair ze strony krakowskiego MACa...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 01:20   #4584
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Paletka Smoky ze świątecznej kolekcji moja! I bynajmniej nie zgodzę się z Temptalią, która ją mocno krytykowała - byłam nią malowana i efekt - fenomenalny!

A teraz - na odwyk
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 07:35   #4585
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Wizażanka, z którą miałam się wymienić, też mówiła że kupiła go w Krakowie...na puder się nie zdecydowałam, ale nie mam powodów żeby jej nie wierzyć, że faktycznie kupiła go niecały rok temu. Jeżeli jest to prawda, to jest to bardzo nie fair ze strony krakowskiego MACa...
Też uważam, że to całkiem możliwe, że dziewczynie sprzedano niezbyt świeży kosmetyk. Mnie również zdarzyła się taka sytuacja, tyle że ze szminką i we wrocławskim salonie.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Paletka Smoky ze świątecznej kolekcji moja! I bynajmniej nie zgodzę się z Temptalią, która ją mocno krytykowała - byłam nią malowana i efekt - fenomenalny!

A teraz - na odwyk
Szkoda, że nia ma szans, żebyś pokazała nam efekty zastosowania tej paletki. Myślę, że Corii za to coś wrzuci w tym temacie za jakiś czas .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:16   #4586
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja odradzam z MACa Everything That Glitters. Z lakierami MACa nigdy nie miałam problemów ale ten im się wybitnie nie udał - kolor piękny ale odpryskuje straszliwie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:20   #4587
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szkoda, że nia ma szans, żebyś pokazała nam efekty zastosowania tej paletki. Myślę, że Corii za to coś wrzuci w tym temacie za jakiś czas .
Olu, w sumie nie miałam zamiaru nic wrzucać, ale jeśli będzie takowe zapotrzebowanie, to why not
Na razie sie wzięłam za Dimensiony i podobają mi sie. To nieco inna bajka niż "stare", które mi nie odpowiadały.
A póki co jestem bardzo Ci wdzieczna, ze napisałaś mi o szmince OF, bo pod Twoim wpływem sie zdecydowałam na nią i nie załuję, jest boska i całkiem inna od posiadanych przeze mnie. Miałaś całkowita rację
A przy okazji cieszę się Syrupem z B2M. Wzięłam ja nieco w "ciemno", bez przekonania, alem ostatecznie bardzo ukontentowana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:28   #4588
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziewczyny, wiem że wałkowałyśmy to już wiele razy, ale pytam bo może coś się w PL zmieniło czy w ramach B2M można wymieniać podepotowane opakowanie po cieniach, oczywiście bez metalowego panka, bo taki siedzi z cieniem w palecie czyli sam plastik?

u mnie wiele razy wymieniałam i nigdy problemu nie było, a wczoraj się dowiedziałam, że mają nowe zasady i musi być blaszka i wymienić mi pindy nie chciały.. z czego wynika, że tylko autentycznie zdenkowane opakowania można wymienić, co w przypadku cienie jest raczej never ending story
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:37   #4589
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiem że wałkowałyśmy to już wiele razy, ale pytam bo może coś się w PL zmieniło czy w ramach B2M można wymieniać podepotowane opakowanie po cieniach, oczywiście bez metalowego panka, bo taki siedzi z cieniem w palecie czyli sam plastik?

u mnie wiele razy wymieniałam i nigdy problemu nie było, a wczoraj się dowiedziałam, że mają nowe zasady i musi być blaszka i wymienić mi pindy nie chciały.. z czego wynika, że tylko autentycznie zdenkowane opakowania można wymienić, co w przypadku cienie jest raczej never ending story
Ja wymieniałam jakoś z miesiąc temu w Złotych Tarasach, miałam 3 podepotowane opakowania po cieniach i żadnego problemu nie było z tym
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 13:49   #4590
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja odradzam z MACa Everything That Glitters. Z lakierami MACa nigdy nie miałam problemów ale ten im się wybitnie nie udał - kolor piękny ale odpryskuje straszliwie
Lakiery MAC w ogóle są jakieś nierówne - jedne jakościowo są dobre, z innymi jest problem

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, w sumie nie miałam zamiaru nic wrzucać, ale jeśli będzie takowe zapotrzebowanie, to why not
Na razie sie wzięłam za Dimensiony i podobają mi sie. To nieco inna bajka niż "stare", które mi nie odpowiadały.
A póki co jestem bardzo Ci wdzieczna, ze napisałaś mi o szmince OF, bo pod Twoim wpływem sie zdecydowałam na nią i nie załuję, jest boska i całkiem inna od posiadanych przeze mnie. Miałaś całkowita rację
A przy okazji cieszę się Syrupem z B2M. Wzięłam ja nieco w "ciemno", bez przekonania, alem ostatecznie bardzo ukontentowana
Jak możesz to wrzuć w wolnej chwili jakiś makijaż z użyciem paletki Smoky - choć z drugiej strony aż się boję, że pożałuję, że jej dla siebie nie kupiłam .

Cieszę się, że OF Ci się podoba . Ja też ciągle pozostaję pod jej urokiem.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiem że wałkowałyśmy to już wiele razy, ale pytam bo może coś się w PL zmieniło czy w ramach B2M można wymieniać podepotowane opakowanie po cieniach, oczywiście bez metalowego panka, bo taki siedzi z cieniem w palecie czyli sam plastik?

u mnie wiele razy wymieniałam i nigdy problemu nie było, a wczoraj się dowiedziałam, że mają nowe zasady i musi być blaszka i wymienić mi pindy nie chciały.. z czego wynika, że tylko autentycznie zdenkowane opakowania można wymienić, co w przypadku cienie jest raczej never ending story
Ostatnio w ramach B2M brałam 2 szminki i bez problemu przyjęli mi opakowania po cieniach potraktowane świeczką tudzież zapalniczką .
Mam nadzieję, że te nowe zasady nie są tak ostatecznie przesądzone albo że nie wprowadzą ich chociaż w życie w polskich salonach.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.