efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 16:57   #361
tu_ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Witajcie Kochane 😘 ja od dzis walcze o piekna figure na tegoroczne wakacje, nie jest to moj pierwszy raz. Ponad 4lata temu na dukanie schudlam ponad 15kg, do tego cwiczenia i bylo swietnie!!! Potem poplynelam bo stwierdzilam ze kilka ciasteczek i kielbasek z grilla mi nie zaszkodzi 😅 a jednak 😅 na dodatek zaczelam brac w lutym 2014r. tabletki anty i apetyt mam jak swinka 🐖 i tak teraz wygladam, z 51kg zrobilo sie 65 tragedia, dodam ze ta waga wzrosla w przeciagu roku, brak ruchu, lenistwo i poszlo 🐖nie dostrzegalam problemu poki nie zobaczylam starych zdjec i nie wyciagnelam ciuszkow na cieplejsze dni, ktore wlasnie nadchodza 🌞 az w koncu mowie sobie koniec! I od dzis walcze o swoje marzenia!
Kobietki jestem z Wami i wspieram kazda z osobna, do lata juz niedaleko, caluje i mam nadzieje ze bedziemy w kontakcie 😘😘😘
tu_ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 14:05   #362
karolla19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cytat:
Napisane przez tu_ewa Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane �� ja od dzis walcze o piekna figure na tegoroczne wakacje, nie jest to moj pierwszy raz. Ponad 4lata temu na dukanie schudlam ponad 15kg, do tego cwiczenia i bylo swietnie!!! Potem poplynelam bo stwierdzilam ze kilka ciasteczek i kielbasek z grilla mi nie zaszkodzi �� a jednak �� na dodatek zaczelam brac w lutym 2014r. tabletki anty i apetyt mam jak swinka �� i tak teraz wygladam, z 51kg zrobilo sie 65 tragedia, dodam ze ta waga wzrosla w przeciagu roku, brak ruchu, lenistwo i poszlo ��nie dostrzegalam problemu poki nie zobaczylam starych zdjec i nie wyciagnelam ciuszkow na cieplejsze dni, ktore wlasnie nadchodza �� az w koncu mowie sobie koniec! I od dzis walcze o swoje marzenia!
Kobietki jestem z Wami i wspieram kazda z osobna, do lata juz niedaleko, caluje i mam nadzieje ze bedziemy w kontakcie ������
Nie masz dużo do z zrzucenia w porównaniu np. ze mną ... szybciutko zleci powodzenia

Edytowane przez karolla19
Czas edycji: 2015-03-26 o 19:22
karolla19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 07:27   #363
McCdA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej dukanki moje. Mam pytanie ...dzis mija 26 dzień mojej diety ważyłam się 2tyg.temu miałam 72,9 a dziś waga pokazała 73,9 ;o czyli generalnie w 2 tyg.przytyłam 1 kg.jestem załamana myslałam że będzie chociaz -2kg a tu jeszcze na plusie;/ Przypominam że 2 marca zaczęłam dietę z wagą 78,2kg . Poradźcie mi co robić czy ktoraś z Was też odnotowała taki wzrost wagi;o????
McCdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 08:44   #364
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Dawno się tu nie udzielałam....
U mnie waga rewelacyjnie, myslalam, że chcę dojść do 57-58,ale w chwili obecnej przy 61-62kg czuję się świetnie.... Trzymam się 4 fazy

Cytat:
Napisane przez undiscovered Pokaż wiadomość
chciałabym wstawić zdjęcia, ale się wstydze. wyglądam masakrycznie nigdy nie należałam do osób szczupłych ale teraz przeszłam samą siebie. Próbuję też namówić moją mamę, bo też waży ponad 90 kg, ale jakoś motywacji nie ma. to działaj szybko z zakupami i zaczynamy prawie na tym samym etapie. założyłam dzis konto własnie po to żeby z kimś wymieniać zdania, i doświadczenia a co wazniejsze zeby się motywowac.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

ale dziś zrobię sobie foto i wsadzę gdzieś do jakiegoś folderu ukrytego, aby później móc zrobić zdjęcie z "przed' i "po". dla pewności po powrocie stanę na wadze żeby mieć pewność ile naprawdę ważę to co karolla zaczynamy?
Nie ma co się wstydzić, a zdjęcia przed i po sąmotywujące, w pewnymmomencie mialam problem. niby 15kg schudłam, ale ja tego nie czułam. Zrobiłam zdjęcia i zobaczyłam efekty.... teraz gdy komuś pokazuję starą mnie pytają kim jest ta osoba ze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Milenaa95 Pokaż wiadomość
Mam w sumie jedno pytanie - jak wygląda skóra po utracie tylu kg? Zmienia się, wygląda brzydko, czy całkowicie normalnie? Nurtuje mnie to, bo zrzuciłam 7kg a jeszcze dyszka przede mną
Jeżeli ćwiczysz to wszystko będzie ok. Polecam piling, masaż, nigdy nie miałam super jędrnej skóry wiec dla mnie nie ma wiekszej roznicy. Poza biustem, stracił jędrność jak po karmieniu...

Cytat:
Napisane przez McCdA Pokaż wiadomość
Hej dukanki moje. Mam pytanie ...dzis mija 26 dzień mojej diety ważyłam się 2tyg.temu miałam 72,9 a dziś waga pokazała 73,9 ;o czyli generalnie w 2 tyg.przytyłam 1 kg.jestem załamana myslałam że będzie chociaz -2kg a tu jeszcze na plusie;/ Przypominam że 2 marca zaczęłam dietę z wagą 78,2kg . Poradźcie mi co robić czy ktoraś z Was też odnotowała taki wzrost wagi;o????
To całkiem możliwe.... czy ważysz sie zwracając uwagę na swój cykl? Ja zauważylam, że kilka dniprzed miesiaczka nabieram wody, potrafie ważyć wtedy nawet 3kg więcej. Dlategoważe sie po miesiączce i w okolicach dni płodnych, nigdy przed miesiączka(po co mi dodatkowy stres)
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 08:49   #365
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Moja ciocia na Dukanie zjechała 15 kg, byłam w szoku,
zwłaszcza że sama dość krytycznie wypowiadałam się o "kurczakowej" diecie,
ale musze przyznać, że ciocia po prostu wygląda zarąbiście, naprawdę wrażenie niesamowite i w dość krótkim czasie, chociaż nie wiem jak takie wagowe skoki odbijają się potem na organizmie i na zdrowiu...
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 15:50   #366
McCdA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hejo. Niestety mój weekend nie był dukanowy i całkowicie nie 3małam się diety. Jużńie mogę patrzeć na białko a fuuuu!!! Od jutra modyfikuję dietę wprowadzam warzywa generalnie dużo ważyw i troszkę białka, dalej zero pieczywa, słodyczy , makaronów itp. zobaczę czy to przyniesie efekty wagowe. bo obecnie moja waga od 2 tyg.nic nie spadala mimo przestrzegania diety dukana. Jak idzie pozostałym?
McCdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 06:08   #367
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cytat:
Napisane przez McCdA Pokaż wiadomość
Hej dukanki moje. Mam pytanie ...dzis mija 26 dzień mojej diety ważyłam się 2tyg.temu miałam 72,9 a dziś waga pokazała 73,9 ;o czyli generalnie w 2 tyg.przytyłam 1 kg.jestem załamana myslałam że będzie chociaz -2kg a tu jeszcze na plusie;/ Przypominam że 2 marca zaczęłam dietę z wagą 78,2kg . Poradźcie mi co robić czy ktoraś z Was też odnotowała taki wzrost wagi;o????
A ja uwazam ,ze jesli nic nie schudlas ,a nawet przytyłas ,to robisz cos zle.przeanalizuj swoje posilki ,moze za duzo tłuszczu ? a moze za duzo wegli?Być moze jesz jogurty naturalne ,ale greckie ,bo lepsze w smaku .Pamietaj ,ze Dukan z zasady "pozwala " na wszystko co ma mniej niz 3 % tluszczu mówie o mleku ,jogurtach ,serkach itp.
Moje pierwsze odchudzanie z DUKANEM było takie ,co mi będzie jak dam trz łyzki otrąb zamiast jednej i dawałam ,schudlam wtedy 10 kilo ,ale w bardzo dłuuugim czasie .Teraz juz wiem,ze mozna to było zrobić szybciej i lepiej.

Teraz znowu zaczełam walke o lepsze ciało tym raziem po ciazy mam do zrzucenia z 15 kilo ,których przed ciazą nie zdarzyłam zrzucić.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 17:56   #368
szmergiel1000
Przyczajenie
 
Avatar szmergiel1000
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BYTOM
Wiadomości: 17
GG do szmergiel1000
Smile Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hejka dziewczynki Jestem na dukanie 5 dzień ( 3 dni I fazy miałam ) teraz niby II, ale oprócz białka tylko kapustę kiszoną jadłam, bo mnie takie smaki na kwaśne wzięły, że nie mogłam wytrzymać. Na dukanie 2 lata temu schudłam 8 kg przez 6 tyg, ale po tych 2 latach wróciło mi 10kg, bo się zapomniałam i jadłam wszystko co popadło . Teraz ostro się wzięłam za siebie i nawet dzisiaj mój facet chipsy wcinał, a ja poszłam sobie z psami na spacer , żeby na to nie patrzeć.... żuję gumę, bo mi to pomaga na te różne smaki Nie mam wagi w domu, ale po bluzkach widzę , że mi brzuch spada. Lato tuż tuż cosik trzeba ze sobą zrobić, bo ćwiczenia odpadają, bo jestem po operacji nogi, także ewentualnie brzuszki.
KOCHANE A JAK WY TAM SOBIE DAJECIE RADĘ ????
__________________
173 cm
13.04.- 70kg ;(
szmergiel1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 13:18   #369
marlena026
Przyczajenie
 
Avatar marlena026
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hey Dziewczyny Trafiłam na ten wątek przypadkowo i po powrocie z majówki tez planuje zacząć dietę. Od jakiegoś czasu chodze regularnie na siłownie i staram się jeść zdrowo .Niestety z tym drugim mam duży problem.Pracuje jako Niania .Mój podopieczny to 6 miesieczny maluszek i wyjątkowy spioch.On spi a ja podjadam. A tu sobie cukierka zjem, tu ciasteczko ,czekoladki itp.W domu jest pełno słodyczy którym nie potrafię się oprzeć.Nie wiem jak to zrobię bo silna wolna w moim przypadku nie istnieje ale muszę.. Macie na to jakieś sposoby?Pozdrawiam
marlena026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 23:04   #370
Komandofoki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej wszystkim,

Jako że lato za pasem dołączam się do diety i waszego wątku!
Słowem wstępu, Dukana zaczęłam 10 maja , przez 6 dni byłam na I fazie, waga spadłą z 63,5 do 60,5 czyli jedynie 3kg!! Jutro piąty dzień II fazy i niestety przez całą 2 fazę nie spadł mi żaden kilogram Jem tak naprawdę to samo czyli głównie ryby z pieca + trochę gotowanej fasolki szparagowej. Od czwartku zaczynam kolejne pięć dni białkowych, w końcu wyszperałam u was w wątku kilka ciekawych przepisów żeby urozmaicić 5dni białek bo szczerze powiedziawszy mimo że uwielbiam łososia z pieca powoli zaczyna mi on brzydnąć Zauważyłam coś bardzo ciekawego, od zawsze miałam cellulit, zaraz po zakończeniu fazy uderzeniowej zniknął całkowicie!!! Gdyby ktoś mi powiedział że po 5 dniach jest to wykonalne to absolutnie bym nie uwierzyła, byłam w szoku. Tydzień z warzywami chyba nie wpłynął na mnie dobrze bo cellulit wrócił ale wiążę duże nadzieje z końcem kolejnego tygodnia białek.
Dla podsumowania wzrost 163cm, waga początkowa 63,5 teraz 60,5 po 9 dniach, cel 54kg, termin - jak najszybciej!!! )).

Mam jeszcze do was pytanie, pisałyście w poprzednich postach że dodajecie kakao do babeczek dukana, sam dukan w swojej książce poleca kakao „Van Houten" ale to wcale nie jest kakao odtłuszczone... to tak to jest z tym kakaem ? Dodatkowo znalazłam w jego książce kolejną nieścisłość w rozdziale na temat tygodnia białkowego w przepisie podaje "wysmarować blachę masłem" ... to jest coś takiego jak odtłuszczone masło i można go normalnie używać już podczas pierwszych dwóch faz ? Zaraziłam tym pomysłem również koleżankę z pracy i chłopaka, mam nadzieję że jeśli nie będę otaczać się przez jakiś czas osobami wcinającymi pyszne czekoladki łatwiej mi będzie przez to przebrnąć.
Komandofoki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 17:02   #371
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

komandofoki kucze ja bym z chęcią wróciła do Dukana ale narazie nie mogę bo karmię piersią a i mój tż się buntuje ale szczerze mówiąc była to dla mnie super dieta dużo schudłam czułam się rewelacyjnie no i jadłam kiedy chciałam no i sama robiłam sobie czekoladki dukanowe...jak będziesz chciał to mam linka do forum a tam mnóstwo super przepisów
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 14:21   #372
muszka_ta
Przyczajenie
 
Avatar muszka_ta
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

A ja dukam tak:
I faza - 5 dni 60-55kg
II faza - 7 dni - 55-53kg
III faza (mija 5 dni) waga waha się 52,5-53,5 chce taka zatrzymać
Jutro pierwsza uczta, jestem ciekawa bardzo co to będzie
__________________
Dukam III faze od 07-06-15
muszka_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 22:56   #373
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Muszka a jaka mialas wage poczatkowa

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Niedoczytalam czyli 60 kg i przez 5 dni 5 kg zjechalas
Kurde gratulacje👍👍👍
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 09:21   #374
malwik 1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa.od poniedziałku planuje zacząć dukana. Rok temu ważyłam 53 kg przy wzroście 164, odchudzalam sięz 63 , efekt bbył super, czułam się w końcu pewna siebie itp, o wakacjach przytyłam znowu, poczatkowo nic sobie z tego nie robiłam, ale teraz znowu ważę prawie 61, i czuje sie okropnie. Wszystkie ubrania z tamtego okresu są za małe. Najbardziej poszło mi w brzuch i uda .moja zmora są słodycze. Poradźcie jak wytrwać na dukanie bo już nie mogę na siebie patrzeć i jestem zdesperowana :
malwik 1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 15:57   #375
MadziaHo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cześć!
Dziś i ja do was dołączam.
Waga wyjściowa 76, cel 58-60 (marzeniaaa! :P), wzrost 163.

Mam do tych bardziej doświadczonych pytanie na zapas. Test dukanowy zalecił mi 6 dni fazy I ale pytanie dotyczy już II. Jaki system jest najefektywniejszy? 5/5, 3/3, 1/1 czy może jeszcze jakoś inaczej?
Dzięki i trzymajcie kciuki! Obym osiągneła takie rezultaty jak niektóre z was
MadziaHo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 17:11   #376
ChaneleMademoiselle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Red face Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Witam

no to zaczynamy odchudzanie choć wiele osób dziwi się dlaczego i z czego chce schudnąć, ale kiedy całe życie jest się chudym ( odkąd sięgam pamięcią ważyłam zawsze max 57 kg ) a później "dobiera" około 7 kg to nie jest się w swojej skórze-bynajmniej ja. Zaczęło się od tego, że rzuciłam palenie i dziś zastanawiam się czy było to dobre posunięcie bo zaczęłam dość szybko ( ja dla mnie ) tyć...i albo wrócę do swojej wagi albo zaczne palić na nowo...

waga wyjściowa 63 kg
wzrost 172 cm
waga docelowa 56 kg

Zaczęłam dziś 1 dzień, nie jest tak źle ale brakuje mi słodyczy widziałam fajny przepis na sernik, zmykam do sklepu po słodzik i biorę się za prace
ChaneleMademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 21:01   #377
ChaneleMademoiselle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

za dużo białka jak dla mnie chyba.. niezbyt sie czuje :/

Edytowane przez ChaneleMademoiselle
Czas edycji: 2015-07-06 o 21:03
ChaneleMademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 13:02   #378
anetka1923
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

hej, czy ktos tu jeszcze zaglada? potrzebuje porady

jestem 3 tydzien na diecie. przez 7 dni fazy 1 schudlam 5kg. teraz na fazie 2, ledwo kilogram. jestem na 1/1. wyczytalam,ze 5/5 jest lepsze. chce zaczac od jutra. czasem ten stracony kilogram (nie liczac fazy uderzeniowej) skacze do gory. sama juz nie wiem co mam robic, bo pomalu sie zniechecam. mam prawie 180cm, waga wyjsciowa 92, teraz 86-87. podpowie mi ktos, co robic? zmieniac z 1/1 na 5/5 ? a moze wiecej ruchu`?
i kolejne pytanie, czy surimi mozna jesc?
anetka1923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 11:22   #379
kielka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 6
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

w ksiazce z tego co pamietam napisane bylo iz surimi to dobra rzecz ja bym zmienila na 5/5 system
kielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 09:31   #380
minxior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hejka,
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagłada, ale dzięki motywującym wpisom, zaczynam dzisiaj Dukana po raz drugi.

170cm, waga startowa: 62,6. Cel: 52kg.

Trzymam kciuki za wszystkich dukanowcow i jednocześnie proszę o to samo!
minxior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 09:51   #381
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej ja tez zaczynam
Waga i wzrost to samo co u Ciebie Minxior
We dwie bedzie razniej
Robisz 3/3 czy 5/5?
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 05:06   #382
minxior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Ależ mi miło, ze ktoś tez zaczyna i mam z kim się mobilizować!Właśnie wstałam i się zdążyłam- 62,3. Czuje, ze będzie naprawdę cieżko zrzucić te kg, bo w końcu to nie jakaś wielka nadwaga...


A może możemy komunikować się w inny sposób niż tu? Gmail, skype, Facebook? Co myślisz?


Pozdrawiam i życzę ogromnej wytrwałości!!!
minxior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:13   #383
martunia1131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

cześć, to ja też się dołączę ;-) start dzisiaj , wga 66,2. Cel 58. Dam radę?? Kiedyś schudłam ok 15kg ;-) Ależ się wtedy super czułam... Trzymam kciuki za Was i za siebie ;-)
martunia1131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:47   #384
minxior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej Martunia!
Witamy i oczywiście trzymamy kciuki.
Ja planuje robić 5/5, drugi dzień za mną-o dziwo wytrzymałam bez grzechów...

Pozdrawiam serdecznie!
minxior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 06:37   #385
minxior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Jak Wam idzie dziewczyny?
Ja po 3 dniach fazy uderzeniowej zarejestrowalam -1,6kg Dzisiaj będzie prawdziwa chwila prawdy, ponieważ jadę na weekend do rodziców, u których same smakolyki...

Trzymam za nas kciuki!!

Buziaki
minxior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:13   #386
Pola125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 30
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej
To i ja się dołączę zaczynam dietę od jutra, waga startowa :60,5 cel : 50 wzrost : 161
Pola125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 06:48   #387
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Minxior super gratki👏👏👏👏u mnie cienko tzn cwicze jem ok ale nie dukanowsko dlatego kolejna probe podejmuje jutro
Co wy dziolchy tak jecie przez te dni tylko bialkowe
Bo miesa nie lubie .vhyba zostajs mi tylko jajka😈😈
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 14:56   #388
minxior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej,
Ja jadlam ryby w przeróżnych postaciach no i udka kurczaków. Dziś mój drugi dzień na warzywach, trzymam się dzielnie - aż sama w to nie wierze. Wchodze na wagę w poniedziałek, dam znać czy chudne czy nie...
Jak u Was dziewczynki?
minxior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 20:30   #389
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej ja też niedawno zaczęłam dukana. Jestem w 6 dniu pierwszej fazy, od poniedziałku chcę przejść na drugą.

Jutro będę się ważyć mam nadzieję, że choć trochę się ruszy, bo wszystkie tak tutaj mówicie, że Wam ubyło po 1. fazie, a ja jakoś tego nie widzę

Przed rozpoczęciem ważyłam 58kg, moim celem jest 50

Trzymam za Was kciuki
fatumxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 05:58   #390
minxior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej,
Po 8 dniach diety ( 5+3) stanelam na wadze i 2kg mniej - ważę dzisiaj 60,6 kg. Czem z niecierpliwością na przekroczenie granicy i zbieram siły na następne kg... Jak u Was?

Następne warzenie w środę, po zakończeniu serii dni warzywnych.

Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki!
minxior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-13 22:06:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.