Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 16:47   #1471
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomości: 127
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Paolla88 Pokaż wiadomość
No to nadeszła pora na werdykt Metoda dobra na tyle , że dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu mam zamiar wyjść w rozpuszczonych włosach.. a to ogromny sukces , są prawie proste
Powywijały się troszkę końcówki , mogłam założyć na nie jedną gumkę więcej
No i niestety na moich marniuśkich i cienkich włosach gumki się odbiły , a całość nieco straciła na objętości , ale "poczochrałam" trochę włoski i jest oki
Największym minusem tej motody jest czas schnięcia włosków .. Pospinałam je po 13stej , a teraz jest 17:30 i po zdjęciu gumek dalej czuję na włosach odrobinę wilgoci. Dzisiaj miałam dzień wolny , więc mogłam sobie pozwolić na takie coś , jednak w inny dzień może być nieco gorzej
Dziękuję Garfieldek
Tak na marginesie , to zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam się na podbój drogerii w poszukiwaniu maski Pollena Malwa Gloria . Niestety w moim mieście jej nie znalazłam ,więc wybrałam się do sąsiedniego miasta do Auchan i od razu kupiłam dwa opakowania , a dzisiaj użyłam jej pierwszy raz. Moim zdaniem rewelacja Włoski są błyszczące (co może być również zasługą rycyny i oliwy z oliwek, którą od rana "nosiłam" na włoskach ) , sypkie i wyglądają na zdrowe
Zdałam sobie sprawę z tego , że moje włosy zaczęły się wywijać w momencie , kiedy zaczęłam eksperymentować za młodu z rozjaśniaczem . Potem zmieniłam kolor na ciemny brąz , dodatkowo zaczęłam używać prostownicy , przez co niemiłosiernie przesuszyłam włosy . Przed eksperymentowaniem nie miałam problemu z wywijającymi się włosami. Więc teraz przedewszystkim NAWILŻANIE i oczekiwanie pięknej chwili , kiedy moje włoski będą naturalnie zdrowe i proste
Ale się rozpisałam , gaduła ze mnie :P

Dobrze, ze nie zapomnialas zdac relacji No ja mysle, ze skorzystam z tej rewolucyjnej metody od Garfildka Moze by uzyc takich szerszych gumek, a raczej frotek? Moze nie zostawialy by takich sladow i dobic na wlosach? Lub tez poczielic czuprynke na 2 kucyki w celu szybkiego wyschniecia ??

Podzielam Twoja opinie co do Polleny Malwy. moje tez jest swiezo zakupiona, ale jestem bardzo na zachwycona. Heh, na mojej glowie rownierz sa "poeksperymentalne zgliszcza" a do tego prostownica Ja juz postanowialm: radykalne ciecie, zadnych rozjasniaczy ( chociaz mam ochote na cienmy kolorek), regeneracja, regeneracja, regeneracja i KONIEC Z PROSTOWNICA. Kropka.
__________________
Jestem jak każdy inny człowiek
Czasem swych błędów nieświadoma
Przychodzę swym ciepłem się podzielić
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 17:18   #1472
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja ograniczyłam się do prostowania włosów prostuje je tylko dwa razy w tygodniu Ostatnio byłam u fryzjera ściąć te ochydne końcówki i teraz mam zamiar zakupić sobie lepszą prostownicę (z tytanowymi plytkami), zakupiłam sobie tez odżywkę Ziaji z olejem rycynowym do włosów farbowanych i jestem bardzo z niej zadowolona, polecam A po skonczeniu sesji letniej mam taki ambitny plan, żeby przez cały okres wakacji do końca września nie prostować włosów (ew jakieś większe wyjścia), od ok tygodnia biorę takżę Skrzypowitę.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2009-04-25 o 17:37
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 17:24   #1473
Paolla88
Raczkowanie
 
Avatar Paolla88
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 38
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Pokaż wiadomość
Moze by uzyc takich szerszych gumek, a raczej frotek? Moze nie zostawialy by takich sladow i dobic na wlosach?
Słuszne spostrzeżenie . Ja związałam cienkimi gumkami ,bo tylko takie miałam w domu . Z frotką na pewno nie było by "odcisków"
Kurcze , już zapomniałam swojego widoku w prostych włosach, ale przyjemnie mmm
__________________
9.04.2009 - Magiczna data - prostownicy mówimy "nie"

PRIORYTET - Przywracam włoskom dawną świetność
Dbam o pazurki
Poprawiam stan cery
Paolla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 19:59   #1474
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hehh to sie ciesze, ze moja metoda choc troche pomaga w uzyskaniu prostych wlosow A tak z rad praktycznych, to ja owijam wlosy jak juz sa dosc mocno wyschniete (zeby tak dlugo nie czekac az beda suchutkie) a po drugie, staram sie gumek nie owijac w jednym miejscu tylko jak najszerzej (tak zeby sie nie nakladaly, bo potem robia sie odciski)
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:22   #1475
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomości: 127
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

No ja zachecona pozytywna opinia zamierzam tej metody uzyc jutro? A moze dzis? jutro kolo 10 rano musze byc "piekna" wiec nie wiem, czy umyc wlosy dzis i powiazac je na noc, czy moze tez rano zrobic szybki eksperyment?? )
__________________
Jestem jak każdy inny człowiek
Czasem swych błędów nieświadoma
Przychodzę swym ciepłem się podzielić
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:29   #1476
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja tydzien temu, umylam wieczorem wloski, powiazalam gumkami a rano na 8 do szkoly szlam i bylo gitt

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Aaa przypomnialo mi sie cos hehh Jak bylam mlodsza i mialam grzywke, ktora strasznie mi sie wywijala (wtedy nie bylo jeszcze prostownic) to cala noc w czapce spalam, a rano mialam gladziutka grzyweczke hehe Ja to mam czasami pomysly ehhh
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:35   #1477
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomości: 127
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Ja tydzien temu, umylam wieczorem wloski, powiazalam gumkami a rano na 8 do szkoly szlam i bylo gitt

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Aaa przypomnialo mi sie cos hehh Jak bylam mlodsza i mialam grzywke, ktora strasznie mi sie wywijala (wtedy nie bylo jeszcze prostownic) to cala noc w czapce spalam, a rano mialam gladziutka grzyweczke hehe Ja to mam czasami pomysly ehhh

heh, Ty to masz wyobraznie Jak to sie mowi " cel uswieca srodki..." czy jakos tak?? Tak sie sklada, ze wlasnie mam niesforna grzywke i twoj pomysl wcale nie jest taki absurdalny Ale potraktujmy go raczej jako zimowy sposob na grzywke
__________________
Jestem jak każdy inny człowiek
Czasem swych błędów nieświadoma
Przychodzę swym ciepłem się podzielić
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 20:43   #1478
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
[/COLOR]Aaa przypomnialo mi sie cos hehh Jak bylam mlodsza i mialam grzywke, ktora strasznie mi sie wywijala (wtedy nie bylo jeszcze prostownic) to cala noc w czapce spalam, a rano mialam gladziutka grzyweczke hehe Ja to mam czasami pomysly ehhh
ja nakladalam taka gruba opaske materialowa, ale nie na noc bo sie zsuwalo i bylo jeszcze gorzej, ale rano mylam sama grzywke i tak chodzilam zanim wyschla
uf nie tylko ja jestem nienormalna wizaz przywraca wiare w siebie
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:45   #1479
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Pokaż wiadomość
heh, Ty to masz wyobraznie Jak to sie mowi " cel uswieca srodki..." czy jakos tak?? Tak sie sklada, ze wlasnie mam niesforna grzywke i twoj pomysl wcale nie jest taki absurdalny Ale potraktujmy go raczej jako zimowy sposob na grzywke
Ooo to znow pomoglam Ja to sie ciesze, ze nie mam grzywki, jeszcze tego by mi brakowalo, zeby sie meczyc nad nia i myslec jak wyprostowac ja bez prostownicy

PS. To zdaj potem relacje z ta grzywka+czapka

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
ja nakladalam taka gruba opaske materialowa, ale nie na noc bo sie zsuwalo i bylo jeszcze gorzej, ale rano mylam sama grzywke i tak chodzilam zanim wyschla
uf nie tylko ja jestem nienormalna wizaz przywraca wiare w siebie



Tez tak mysle
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 21:11   #1480
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomości: 127
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Ooo to znow pomoglam Ja to sie ciesze, ze nie mam grzywki, jeszcze tego by mi brakowalo, zeby sie meczyc nad nia i myslec jak wyprostowac ja bez prostownicy

PS. To zdaj potem relacje z ta grzywka+czapka

ehm, w co ja sie pakuje
NAprawde, grzywka to przeklenstwo. Wiec zapuszczam, zapuszczam, zapuszczam... Wlasnie caly wieczor robie symulacje mojej nowej fryzury na kompie, boba w kolorze braz ( jak narazie tu i tam rozjasniona blondynka jestem) bez grzywki (oczywiscie). Pytam mojego Tz, ktora ladniejsza? A on na to: " mnie sie podoba tak jak jest.." I badz tu madra ...
__________________
Jestem jak każdy inny człowiek
Czasem swych błędów nieświadoma
Przychodzę swym ciepłem się podzielić
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 21:21   #1481
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Pokaż wiadomość
ehm, w co ja sie pakuje
NAprawde, grzywka to przeklenstwo. Wiec zapuszczam, zapuszczam, zapuszczam... Wlasnie caly wieczor robie symulacje mojej nowej fryzury na kompie, boba w kolorze braz ( jak narazie tu i tam rozjasniona blondynka jestem) bez grzywki (oczywiscie). Pytam mojego Tz, ktora ladniejsza? A on na to: " mnie sie podoba tak jak jest.." I badz tu madra ...


Skad ja to znam Ehhh faceci..... Oni nie rozumieja tego, ze kobieta czasem musi cos pozmieniac w sobie, zeby poczuc sie lepiej
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 21:24   #1482
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Pokaż wiadomość
ehm, w co ja sie pakuje
NAprawde, grzywka to przeklenstwo. Wiec zapuszczam, zapuszczam, zapuszczam... Wlasnie caly wieczor robie symulacje mojej nowej fryzury na kompie, boba w kolorze braz ( jak narazie tu i tam rozjasniona blondynka jestem) bez grzywki (oczywiscie). Pytam mojego Tz, ktora ladniejsza? A on na to: " mnie sie podoba tak jak jest.." I badz tu madra ...
tjaaaa faceta nie pytaj
a dla mnie grzywka to nie przeklenstwo- odkad przestalam farbowac sama sie ladnie uklada- mialam rozjasniane wlosy i zniszczone i pewnie przez to sie nie ukladaly
a bob to naprawde fajna fryzurka- dobrze sie ja pozniej zapuszcza i w ogole
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 21:34   #1483
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomości: 127
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
tjaaaa faceta nie pytaj
a dla mnie grzywka to nie przeklenstwo- odkad przestalam farbowac sama sie ladnie uklada- mialam rozjasniane wlosy i zniszczone i pewnie przez to sie nie ukladaly
a bob to naprawde fajna fryzurka- dobrze sie ja pozniej zapuszcza i w ogole
A ja u niego szukalam wsparcia i obiektywnego spojrzenia Oduczylam sie wciagi 3 sekund Mam problemy z grzywka, mam rozjasniane wlosy i bez zelazka sie nie obejdzie. Mysle tez o ciemniejszym kolorku, bo moze wtedy bede wygladac nieco powazniej. Mysle tez , ze farby do wlosow nie niszcza ich tak jak rozjasniacze. Jejku, tak mi dodalas nadziei, ze moze byc lepiej!!
A "ten" mi mowi, ze czlowiekowi sie najbardziej podoba to, do czego przywykl... Hmmm,czyli ze co? Kocha moje rozdwojone koncowki i siansko na glowie?? I nadazyc za facetem... Mam 1. byc piekna. 2. nie zmieniac sie... 3. wciaz byc piekna,,,
__________________
Jestem jak każdy inny człowiek
Czasem swych błędów nieświadoma
Przychodzę swym ciepłem się podzielić
Zostawiam zgliszcza...


Edytowane przez pipi1984
Czas edycji: 2009-04-25 o 21:53
pipi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 21:49   #1484
kateBB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 92
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja za to codziennie słysze od ojca że wylecą mi włosy w wieku 30 lat i będę łysa od tych wszystkich odżywek

Facetów lepiej nie pytać o zdanie, naprawde
kateBB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:16   #1485
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Pokaż wiadomość
A ja u niego szukalam wsparcia i obiektywnego spojrzenia Oduczylam sie wciagi 3 sekund Mam problemy z grzywka, mam rozjasniane wlosy i bez zelazka sie nie obejdzie. Mysle tez o ciemniejszym kolorku, bo moze wtedy bede wygladac nieco powazniej. Mysle tez , ze farby do wlosow nie niszcza ich tak jak rozjasniacze. Jejku, tak mi dodalas nadziei, ze moze byc lepiej!!
A "ten" mi mowi, ze czlowiekowi sie najbardziej podoba to, do czego przywykl... Hmmm,czyli ze co? Kocha moje rozdwojone koncowki i siansko na glowie?? I nadazyc za facetem... Mam 1. byc piekna. 2. nie zmieniac sie... 3. wciaz byc piekna,,,
obiektywnego spojrzenia TZ mozesz szukac jak np kupujesz samochod ale nie przy zmianie fryzury
co do koloru- nie wiem jakie masz wlosy tzn jak mocno rozjasniala, ale mi pomogly szamponetki kupowalam z mariona- jakies 4zl kosztowaly- bez amoniaku i innych wiec nie niszcza teoretycznie wlosow.. teraz wlasnie usiluje wrocic do naturalnego koloru co mnie kosztuje duuuzo nerwow bo jak patrze w lusterko i mam odrosty na pol glowy mam ochote wejsc do pierwszego lepszego salonu i zrobic z tym porzadek, ALE z drugiej strony jak widze jakie ladne i gladkie sa te "moje" wlosy nie chce ich juz wiecej katowac
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:34   #1486
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomości: 127
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
obiektywnego spojrzenia TZ mozesz szukac jak np kupujesz samochod ale nie przy zmianie fryzury
co do koloru- nie wiem jakie masz wlosy tzn jak mocno rozjasniala, ale mi pomogly szamponetki kupowalam z mariona- jakies 4zl kosztowaly- bez amoniaku i innych wiec nie niszcza teoretycznie wlosow.. teraz wlasnie usiluje wrocic do naturalnego koloru co mnie kosztuje duuuzo nerwow bo jak patrze w lusterko i mam odrosty na pol glowy mam ochote wejsc do pierwszego lepszego salonu i zrobic z tym porzadek, ALE z drugiej strony jak widze jakie ladne i gladkie sa te "moje" wlosy nie chce ich juz wiecej katowac

Racja racja Eham, wlasnie mam za sloba klotnie "malzenska" o wszystkim i o niczym, wiec tematu Tz nie bede poruszac, bo mi sie wlos na glowie jezy - a przeciez wlosy trzeba szanowac
Wlasnie mysle zeby jakis dobry fryzjer zrobil mi kolorek jak nalezy, bo boje sie na poczatku sama zaeksperymentowac na calych wlosach, a potem sama poprawiac szamponetkami - bezamoniakowymi jak mowisz. Mam wlosy po balejazu na wlasnym kolorze - stosunkowo jasnym zreszta. Ale chcialabym cos radykalnie zmenic - nijaki kolor i nijakie oklaple wlosy na fajny ciemniejszy odcien i ciekawe ciecie- mam nadzieje bezprostownicowe
A moge zapytac jak czesto musisz farbowac wloski szamponetkami? szybako zmywa sie ten kolor? I czy na odrosty sa one wystarczajaoco skuteczne?

__________________
Jestem jak każdy inny człowiek
Czasem swych błędów nieświadoma
Przychodzę swym ciepłem się podzielić
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 09:21   #1487
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

A ja niedawno zaczęłam znów prostować A tyle już wytrzymałam...
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 13:34   #1488
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomości: 127
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

A ja sie musze pochwalić, ze dzis rano przed "wielkiem wyjsciem " zastosowalam metode Garfildka - te z gumkami. Wlosy mialam juz prawie suche. A zrobilam sobie 2 kucyki, grzywe i to co z kucykow wypadlo nawinelam na rzepowe grube walki, spryskalam sie z lekka lakierem i.... jestem piekna Nie no, naprawde, efekt niezly. Fryzura ma wieksza objetosc niz po prostowaniu i naprawde moge bez wahania wyjas na ulice Takze jak narazie prostownice zaczyna przykrywac warstwa kurzu w szafie
Milej niedzieki dziewczynki
__________________
Jestem jak każdy inny człowiek
Czasem swych błędów nieświadoma
Przychodzę swym ciepłem się podzielić
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 14:01   #1489
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Pokaż wiadomość
Racja racja Eham, wlasnie mam za sloba klotnie "malzenska" o wszystkim i o niczym, wiec tematu Tz nie bede poruszac, bo mi sie wlos na glowie jezy - a przeciez wlosy trzeba szanowac
Wlasnie mysle zeby jakis dobry fryzjer zrobil mi kolorek jak nalezy, bo boje sie na poczatku sama zaeksperymentowac na calych wlosach, a potem sama poprawiac szamponetkami - bezamoniakowymi jak mowisz. Mam wlosy po balejazu na wlasnym kolorze - stosunkowo jasnym zreszta. Ale chcialabym cos radykalnie zmenic - nijaki kolor i nijakie oklaple wlosy na fajny ciemniejszy odcien i ciekawe ciecie- mam nadzieje bezprostownicowe
A moge zapytac jak czesto musisz farbowac wloski szamponetkami? szybako zmywa sie ten kolor? I czy na odrosty sa one wystarczajaoco skuteczne?

robilam zawsze szamponetkami na 8myc i przewaznie powtarzalam co ok 3tyg- a myje wlosy codziennie lu czasami co drugi dzien... na moje odrosty bylo ok, ale nie mialam duzej roznicy miedzy farbowanym a naturalnym teraz jak w ogole nie farbuje to widac ta roznice, ale jakos wytrzymam
jezeli chcesz, jak piszesz, zmienic radykalnie lepiej isc najpierw do fryzjera, pozniej jak juz bedziesz miala zrobione latwo bedzie poprawic szamponetkami
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 14:08   #1490
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ale jak tu nie prostować?
jak robię wyjątek i włosy związuję jak tylko się da to tylko standardowo grzywę prostuję , ale laseczki polecicie cosik na choć maleńka ochronę przed tym ogniem i z mojej strony niekończącą się bezdusznością?
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:36   #1491
Paolla88
Raczkowanie
 
Avatar Paolla88
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 38
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

A ja mam takie pytanie .. Jeśli będę prostować włosy na grubej szczotce , za pomocą suszarki z zimnym strumieniem powietrza , to będzie to miało zły wpływ na włosy ? W kwestii pielęgnacji włosów jestem jeszcze laikiem
__________________
9.04.2009 - Magiczna data - prostownicy mówimy "nie"

PRIORYTET - Przywracam włoskom dawną świetność
Dbam o pazurki
Poprawiam stan cery
Paolla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 13:09   #1492
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

I jak tam dziewczyny dajecie rade bez prostowania??

U mnie juz 3 miesiac leci, jak narazie wyprostowalam je tylko raz w ciagu tego czasu (mialam mala imprezke i musialam) Ale oprocz tego "jednego razu" to prostownica lezy w kacie i sie kurzy
__________________
PM2014


Wymianka

Edytowane przez garfieldek
Czas edycji: 2009-05-19 o 14:43
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:19   #1493
InnocentEyes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 231
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Dajemy, dajemy U mnie 1,5 miesiąca bez prostowania i dobrze jest. Cieszę się, że to rzuciłam, bo jak patrze na włosy znajomej to aż mi jej szkoda. Coś okropnego.
Ostatnio wyprostowałam grzywkę na rodzinną imprezę, bo zbytnio się wywinęła.
__________________
Wakacje!

Myśli się materializują!
InnocentEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:27   #1494
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a ja tak ździebko fakt co dzień , ale to nie to co było kiedyś, muszę się obronić
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:43   #1495
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Paolla88 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie .. Jeśli będę prostować włosy na grubej szczotce , za pomocą suszarki z zimnym strumieniem powietrza , to będzie to miało zły wpływ na włosy ? W kwestii pielęgnacji włosów jestem jeszcze laikiem

pewnie będzie miało , ale sądzę że nie aż tak duży jak prostownica, dobre odżywianie i powinno być okej, ale lepiej niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony aaa i zależy też jak często
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:01   #1496
InnocentEyes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 231
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
a ja tak ździebko fakt co dzień , ale to nie to co było kiedyś
A ile to jest to ździebełko?
Dobrze, że mniej niż kiedyś Oh ta prostownica
__________________
Wakacje!

Myśli się materializują!
InnocentEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:38   #1497
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja juz chyba prawie rok nie licze dokladnie; tylko na imprezy prostuje i ostatnio zaczelam grzywke prostowac bo fryzjerka zle sciela i sie nie uklada
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:55   #1498
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
ja juz chyba prawie rok nie licze dokladnie; tylko na imprezy prostuje i ostatnio zaczelam grzywke prostowac bo fryzjerka zle sciela i sie nie uklada
Oooo no to gratulacje (no chyba ze te imprezy to masz co 2 dni)
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:51   #1499
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez InnocentEyes Pokaż wiadomość
A ile to jest to ździebełko?
Dobrze, że mniej niż kiedyś Oh ta prostownica
hehe bałam się napisać że dostane lanie , ale uffff
heh to tak jak andziuchna i troszeczkę więcej
znaczy tu gdzie się tootalnie nie układa nico
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 17:15   #1500
Paolla88
Raczkowanie
 
Avatar Paolla88
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 38
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
pewnie będzie miało , ale sądzę że nie aż tak duży jak prostownica, dobre odżywianie i powinno być okej, ale lepiej niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony aaa i zależy też jak często
Pytałam fryzjerki i mówiła , że skoro mowa o zimnym powietrzu , to nie będzie to szkodzić moim włosom I doradziła zakup suszarki z odpowiednią końcówką do prostowania , aby powietrze z niej wychodzące zamykało łuski włosa .
Ja nie prostuję już miesiąc i tydzień , w tym czasie podprostowałam same końcówki tylko raz, w czasie Świąt Wielkanocnych , a tak poza tym to podobnie jak u większości , prostownica leży i się kurzy Od czasu do czasu przeprostuję włoski za pomocą suszarki i szczotki . I widzę , że włosy mi odżyły, a co najważniejsze , przestały się w końcu tak strasznie łamać ! Jestem mega zadowolona z decyzji
__________________
9.04.2009 - Magiczna data - prostownicy mówimy "nie"

PRIORYTET - Przywracam włoskom dawną świetność
Dbam o pazurki
Poprawiam stan cery
Paolla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.