nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 21:02   #2281
KittyM
Przyczajenie
 
Avatar KittyM
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Under the iron sea
Wiadomości: 16
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hey dziewczyny! (;
To mój pierwszy post, do tej pory kilka lat byłam krwiopijcą, korzystałam z waszych różnych porad, choć ani razu nic nie napisałam. Wiem, wiem, wstrętne, teraz mam zamiar jednak się nieco poprawić. (:

Mam taki problemik, otóż niedawno, bo wczoraj, zakupiłam Revlon Colorstay odcień Buff do cery mieszanej/suchej. Próbowałam go nakładać gąbeczką, ale strasznie dużo mi go wtedy wypływa, a jako, że jeszcze na siebie nie zarabiam, wolałabym, by starczył mi na dłużej. Potem nakładałam palcami - lepiej, aczkolwiek szczerze mówiąc nie przepadam za tego typu `babraniem się`. Tak więc chciałabym was spytać, moje drogie, czy jest jakiś pędzel, który mogłabym wcisnąć do tego słoiczka, i który ułatwiłby mi życie?
Jeżeli powtarzam pytanie po kimś - przepraszam, ale nie znalazłam żadnych konkretnych informacji na ten temat.
KittyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:18   #2282
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

pprzelej lepiej sobie do sloiczka po jakiejs probce.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:38   #2283
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam do Was pytanko. A mianowicie używam aktualnie odcienia 180 sand beige do cery tłustej i mieszanej, ale że zostało mi kilka kropelek, więc zamierzam zakupić nowy, ale że zbliża się lato, to chciałabym coś ciemniejszego kupić. I zastanawiam się czy wybrać odcień 250 fresh beige czy też 300 golden beige. Chodzi mi przede wszystkim o to, aby miał żółtawy odcień, ale żeby nie wpadał w żadną pomarańcz, i żeby nie był za ciemny, bo karnację mam raczej średnią. Byłabym bardzo wdzięczna za Wasze sugestie i podpowiedzi
agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:14   #2284
KittyM
Przyczajenie
 
Avatar KittyM
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Under the iron sea
Wiadomości: 16
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
pprzelej lepiej sobie do sloiczka po jakiejs probce.
Jakbym ja taki miała...
__________________


Bo ty tak pięknie pachniesz

Kiedy przechodzisz pod oknem
śmiejesz się w głos,
nie obchodzi Cię to, czy ustoję czy upadnę.



KittyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:32   #2285
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a nie masz perfumerii jakis w okolicy zeby poprosic o probke ? bo jak nie masz to ja ci skombinuje jakies pudeleczko i wysle zwyklym listem
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:15   #2286
Lasti
Przyczajenie
 
Avatar Lasti
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 25
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej!
Orientujecie się może, czy gdziekolwiek w polskich drogeriach/perfumeriach można ujrzeć "na żywo" próbnik odcieni mineralnego ColorStay'a?
Zwiedziłam dziś wszystkie 3 toruńskie Douglasy i wszędzie był tylko płynny z Softflexem. Bardzo zastanawiam się nad kupnem mineralnej wersji na Allegro, jednak nie chciałabym spudłować z odcieniem.
Mam jasną cerę, ale o chłodnobeżowej, nie różowawej tonacji, włosy ciemnobrązowe, ciemną oprawę oczu, oczy zielone, czyli raczej zimowy typ, dobrze mi w chłodnych kolorach. Waham się między odcieniami 020 (Fair/Light) i 030 (Light).
Ostatnio bardzo podpasowały mi dwa odcienie minerałów z Everyday Minerals: Cool Medium i Cool Multi Task Neutral, szukam czegoś podobnego.

Edytowane przez Lasti
Czas edycji: 2009-05-30 o 19:16
Lasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 20:37   #2287
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ale on jest jasny wedlug Ciebie bo sama miesz ciemna skore, ale ogolnie na niego patrzac, Polki maja jasna skore, w wiekszosci i to duzej i dla nich ten odcien jest za ciemny.
Wlasnie tylko jaki odcien z tego active? bo jakas inna numeracja i inne nazwy sa, a jak mam trafic na jakis wchodzacy w roz to sie zdenerwuje

Aż takiej ciemnej skóry nie mam raczej taką lekko opaloną i jak używam jaśniejszych odcieni to wyglądam w nich blado.
No właśnie inna numeracja z tych 5ml raczej odcienia dla mnie nie będzie bo zależy mi na golden beige a takich nie ma jedyne co to musiałabym kupić pełnowymiarowy ale nie ma to jak przetestować...
Jak już kupisz to napisz czy w ogóle warto


Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. A mianowicie używam aktualnie odcienia 180 sand beige do cery tłustej i mieszanej, ale że zostało mi kilka kropelek, więc zamierzam zakupić nowy, ale że zbliża się lato, to chciałabym coś ciemniejszego kupić. I zastanawiam się czy wybrać odcień 250 fresh beige czy też 300 golden beige. Chodzi mi przede wszystkim o to, aby miał żółtawy odcień, ale żeby nie wpadał w żadną pomarańcz, i żeby nie był za ciemny, bo karnację mam raczej średnią. Byłabym bardzo wdzięczna za Wasze sugestie i podpowiedzi

250 fresh beige jest lekko pomarańczowy i tak też na mojej twarzy wyglądał według mnie lepszy byłby 300 golden beige sama teraz go używam i jest to kolor idealny lekko opalony z żółtawym pigmentem na pewno jest to ciepły odcień. Dziewczyny a macie porównanie z
300- golden beige a 310-warm golden ?? bo jak skończy mi się 300 który na teraz jest ok to wolała bym coś ciemniejszego gdy się trochę opalę...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 10:45   #2288
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. A mianowicie używam aktualnie odcienia 180 sand beige do cery tłustej i mieszanej, ale że zostało mi kilka kropelek, więc zamierzam zakupić nowy, ale że zbliża się lato, to chciałabym coś ciemniejszego kupić. I zastanawiam się czy wybrać odcień 250 fresh beige czy też 300 golden beige. Chodzi mi przede wszystkim o to, aby miał żółtawy odcień, ale żeby nie wpadał w żadną pomarańcz, i żeby nie był za ciemny, bo karnację mam raczej średnią. Byłabym bardzo wdzięczna za Wasze sugestie i podpowiedzi
zalezy jak szybko i jak bardzo sie opalasz 250 jest ciemniejsza od 180, o jakis jeden stopien, 300 juz nie wiem bo nie kupowalam nigdy, z reguly jak sie opale przeskakuje na cos lzejszego, albo wogole nie uzywam musialabym przejsc do sklepu i posprawdzac kolory bo gdzies revlon na pewno jestjednak zanim sie opalisz to 300 bedzie o wiele za ciemny

Cytat:
Napisane przez KittyM Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny! (;
To mój pierwszy post, do tej pory kilka lat byłam krwiopijcą, korzystałam z waszych różnych porad, choć ani razu nic nie napisałam. Wiem, wiem, wstrętne, teraz mam zamiar jednak się nieco poprawić. (:

Mam taki problemik, otóż niedawno, bo wczoraj, zakupiłam Revlon Colorstay odcień Buff do cery mieszanej/suchej. Próbowałam go nakładać gąbeczką, ale strasznie dużo mi go wtedy wypływa, a jako, że jeszcze na siebie nie zarabiam, wolałabym, by starczył mi na dłużej. Potem nakładałam palcami - lepiej, aczkolwiek szczerze mówiąc nie przepadam za tego typu `babraniem się`. Tak więc chciałabym was spytać, moje drogie, czy jest jakiś pędzel, który mogłabym wcisnąć do tego słoiczka, i który ułatwiłby mi życie?
Jeżeli powtarzam pytanie po kimś - przepraszam, ale nie znalazłam żadnych konkretnych informacji na ten temat.
ja zawsze wylewam troche na dlon i ciapie na twarz tak opuszkami palcow a dopiero pozniej rozsmarowuje. Jak cos zostanie na dloni to zgarniam i tyle nic sie nie marnuje ale chyba najlepiej jest palcami rozsmarowywac

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Aż takiej ciemnej skóry nie mam raczej taką lekko opaloną i jak używam jaśniejszych odcieni to wyglądam w nich blado.
No właśnie inna numeracja z tych 5ml raczej odcienia dla mnie nie będzie bo zależy mi na golden beige a takich nie ma jedyne co to musiałabym kupić pełnowymiarowy ale nie ma to jak przetestować...
Jak już kupisz to napisz czy w ogóle warto

250 fresh beige jest lekko pomarańczowy i tak też na mojej twarzy wyglądał według mnie lepszy byłby 300 golden beige sama teraz go używam i jest to kolor idealny lekko opalony z żółtawym pigmentem na pewno jest to ciepły odcień. Dziewczyny a macie porównanie z
300- golden beige a 310-warm golden ?? bo jak skończy mi się 300 który na teraz jest ok to wolała bym coś ciemniejszego gdy się trochę opalę...
no ale jednak wiekszosc ma jasna skore bo uzywaja najjasniejszych odcieni
heh w 250 najwyzej jest zolty pigment mi pasuje bo i mam zoltawy w skorze
jakis zamowie ten active ale jeszcze na pewno nie teraz szkoda tylko ze zawsze na tych fotkach z all inaczej wyglada odcien niz w rzeczywistosci
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:20   #2289
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
250 fresh beige jest lekko pomarańczowy i tak też na mojej twarzy wyglądał według mnie lepszy byłby 300 golden beige sama teraz go używam i jest to kolor idealny lekko opalony z żółtawym pigmentem na pewno jest to ciepły odcień.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zalezy jak szybko i jak bardzo sie opalasz 250 jest ciemniejsza od 180, o jakis jeden stopien, 300 juz nie wiem bo nie kupowalam nigdy, z reguly jak sie opale przeskakuje na cos lzejszego, albo wogole nie uzywam musialabym przejsc do sklepu i posprawdzac kolory bo gdzies revlon na pewno jestjednak zanim sie opalisz to 300 bedzie o wiele za ciemny
Dzięki za podpowiedzi Z tego co wiem to Goldem Beige nie ma w drogeriach, ale Fresh Beige to chyba jest ?? Bo jak jest, to jutro sobie go obejrzę, bo ostatnio to inne odcienie brałam pod uwagę, ale nie podeszły mi
agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:30   #2290
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi Z tego co wiem to Goldem Beige nie ma w drogeriach, ale Fresh Beige to chyba jest ?? Bo jak jest, to jutro sobie go obejrzę, bo ostatnio to inne odcienie brałam pod uwagę, ale nie podeszły mi
250 powinna byc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:16   #2291
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi Z tego co wiem to Goldem Beige nie ma w drogeriach, ale Fresh Beige to chyba jest ?? Bo jak jest, to jutro sobie go obejrzę, bo ostatnio to inne odcienie brałam pod uwagę, ale nie podeszły mi


Golden beige to jedynie na allegro możesz kupić co do 250 to powinien być bynajmniej u mnie w mieście w Douglasie jest
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 06:30   #2292
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
250 powinna byc
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Golden beige to jedynie na allegro możesz kupić co do 250 to powinien być bynajmniej u mnie w mieście w Douglasie jest
Dzięki W takim razie idę dziś na testy, jak mi nie podpasuje, to wezmę tą 300
A tak na marginesie, to u kogo kupujecie ten podkład na allegro?? Bo u tej babeczki u której ostatnio kupowałam nie ma tych kolorów, które mnie interesują więc muszę poszukać kogoś innego
agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:16   #2293
KittyM
Przyczajenie
 
Avatar KittyM
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Under the iron sea
Wiadomości: 16
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a nie masz perfumerii jakis w okolicy zeby poprosic o probke ? bo jak nie masz to ja ci skombinuje jakies pudeleczko i wysle zwyklym listem
Hmm zależy w jakich perfumeriach dają takie próbki w słoiczkach. Ja Revlon kupiłam w Douglasie, od razu. (; I nie wiem czy tam dają w słoiczkach próbki? Bo jak tak to się przejdę, ale mam trochę daleko, więc wolę wiedzieć. (:
I dziękuję sabbatha za pomoc. <3
__________________


Bo ty tak pięknie pachniesz

Kiedy przechodzisz pod oknem
śmiejesz się w głos,
nie obchodzi Cię to, czy ustoję czy upadnę.



KittyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:33   #2294
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mozesz poprosic o probke czegokolwiek to ci zrobia do pudeleczka, w douglasie z reguyl powinni robic chyba ze trafisz na jakas jedze
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 13:30   #2295
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez KittyM Pokaż wiadomość
Hmm zależy w jakich perfumeriach dają takie próbki w słoiczkach. Ja Revlon kupiłam w Douglasie, od razu. (; I nie wiem czy tam dają w słoiczkach próbki? Bo jak tak to się przejdę, ale mam trochę daleko, więc wolę wiedzieć. (:
I dziękuję sabbatha za pomoc. <3

Dają w słoiczkach tylko nie wiem czy w każdym Douglasie ja za każdym razem gdy poprosiłam o próbkę podkładu (nie mogłam zdecydować się jaki kolor wybrać) to zawsze dostałam
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:23   #2296
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Dzięki W takim razie idę dziś na testy, jak mi nie podpasuje, to wezmę tą 300
A tak na marginesie, to u kogo kupujecie ten podkład na allegro?? Bo u tej babeczki u której ostatnio kupowałam nie ma tych kolorów, które mnie interesują więc muszę poszukać kogoś innego
ja kupuje od roznych sprzedawcow. Zazwyczaj patrze na komentarze i oglada za co sa np pozytywy, ktore niedawno otrzymal. Ile ma negatywow, za co itd. Tylko raz trafilam na podejrzany podklad, ale chyba byl ok bo ani mnie nie uczulil ani nic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:31   #2297
MissKisss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja polecam na początek próbki 5ml nowych sofltflexow z revlona

Wypróbowane i tanio można kupić na allegro u sprzedawcy _Monter_

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?ui d=357128


Polecam bo warto
MissKisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:49   #2298
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

reklama
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:51   #2299
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A zdecydowalam sie na sand beige. I nie jest za ciemny, za to lepiej kryje niz buff. Teraz mam wrazenie ze ten buff byl za jasny skoro tak slabo kryl.
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 14:57   #2300
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Tak sobie myślę, że na początek też chyba kupię Sand beige. Jeśli okaże sie za jasny, to kupię ciemniejszy, a jeśli będzie za ciemny, to zawsze będę mogła jeszcze kupić Buff
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:49   #2301
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

kupilam na allegro probki. natural beige i medium beige w formule activ. i jestem zachywcona! moja buzia wyglada jak po photoshopie mam na mysli klor medium beige, bo tylko ten testuje teraz. kolor idealny, w sumie toroche ciemniejsyz bede musiala kupic jednak, kupujac duze opakowanie. ale stapia sie idealnie, nei widac do na buzi, a moje czerwone poliki sa ukryte. polecam
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:10   #2302
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Postanowiłam zainwestować w Revlona . Przejrzałam wątek, lecz nadal mam mętlik dotyczący wyboru odpowiednego koloru. Mam jasną cerę, która złapała parę promieni solariowych i chciałabym to ładnie podkreślić . Zupełnie jasne odcienie odpadają. Zastanawiam się nad sand beige, natural tan, true beige, fresh beige, a może golden beige... Baaaaardzo proszę o sugestie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:42   #2303
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Postanowiłam zainwestować w Revlona . Przejrzałam wątek, lecz nadal mam mętlik dotyczący wyboru odpowiednego koloru. Mam jasną cerę, która złapała parę promieni solariowych i chciałabym to ładnie podkreślić . Zupełnie jasne odcienie odpadają. Zastanawiam się nad sand beige, natural tan, true beige, fresh beige, a może golden beige... Baaaaardzo proszę o sugestie

No to ja od siebie mogę polecić Golden Beige śliczny ciepły odcień
Myślę że i dla Ciebie będzie dobry chyba że jesteś teraz bardziej opalona to wtedy odcienie od 310 wzwyż
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 23:10   #2304
migotka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 64
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja to nie wiem co mnie skłonilo zeby kupic buff kolor normalnie za jasny ten 180 by byl w sam raz no i dlamnie to on wogóle nie jest mam do cery suchej a jednak mnie wysusza zuzylam go 5 razy i caly wciaz jest szkoda mi kasy która wydalam nie wiem co zrobic wymieniac sie nie lubie bo ja musze widziec co kupuje kolezanek tak jasnych nie mam
migotka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 07:59   #2305
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
No to ja od siebie mogę polecić Golden Beige śliczny ciepły odcień
Myślę że i dla Ciebie będzie dobry chyba że jesteś teraz bardziej opalona to wtedy odcienie od 310 wzwyż
Siuniaaa i chyba mnie tez przekonałas do odcienia golden
chodze na solar wiec chyba będzie git ide na all w poszukiwaniu
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 08:07   #2306
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez migotka007 Pokaż wiadomość
ja to nie wiem co mnie skłonilo zeby kupic buff kolor normalnie za jasny ten 180 by byl w sam raz no i dlamnie to on wogóle nie jest mam do cery suchej a jednak mnie wysusza zuzylam go 5 razy i caly wciaz jest szkoda mi kasy która wydalam nie wiem co zrobic wymieniac sie nie lubie bo ja musze widziec co kupuje kolezanek tak jasnych nie mam
Wystaw na targowisko
Poza tym na pewno masz oryginalny? Ten oryginalny nie powinien wysuszać a te podróbki z allegro cholera wie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:47   #2307
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mnie tak ostatnio naszło, że Revlon jest najlepszy...

Żaden Dior, Estee Lauder czy Clinique nie robią z moją twarzą tego co robi Revlon
Ostatnio na nowo się w nim zakochałam

Mam trochę problemów z cerą i on super kryje, współpracuje z kremem. Nie wchodzi mi w pory, nie podkreśla ich. Wcale nie jest jakiś mocno ciężki. Nie podkreśla suchych skórek. Mam wersję do cery tłustej z Soft-flexem.

Kurde, wychodzi na to, że zawsze wracam do Revlona, mimo tego, że nieustannie go zdradzam

Sand beige to mój kolor
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:54   #2308
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja jestem mojemu Revlonowi wierna. Daje mi wszystko czego chce, wiec nie mam potrzeby go zdradzac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:24   #2309
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że na początek też chyba kupię Sand beige. Jeśli okaże sie za jasny, to kupię ciemniejszy, a jeśli będzie za ciemny, to zawsze będę mogła jeszcze kupić Buff
zawsze mozesz rozmieszac revlona z czyms jasnym np z rozswietlaczem fajnie wtedy wyglada, no ale juz mnie kryje

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
kupilam na allegro probki. natural beige i medium beige w formule activ. i jestem zachywcona! moja buzia wyglada jak po photoshopie mam na mysli klor medium beige, bo tylko ten testuje teraz. kolor idealny, w sumie toroche ciemniejsyz bede musiala kupic jednak, kupujac duze opakowanie. ale stapia sie idealnie, nei widac do na buzi, a moje czerwone poliki sa ukryte. polecam
podobno activ rozswietla buzke, zauwazylas cos takiego? chcialabym sobie kupic ta probke na all, bo na lato zwykly wydaje mi sie za matowy, tylko nie wiadomo jaki kolor wybrac
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Postanowiłam zainwestować w Revlona . Przejrzałam wątek, lecz nadal mam mętlik dotyczący wyboru odpowiednego koloru. Mam jasną cerę, która złapała parę promieni solariowych i chciałabym to ładnie podkreślić . Zupełnie jasne odcienie odpadają. Zastanawiam się nad sand beige, natural tan, true beige, fresh beige, a może golden beige... Baaaaardzo proszę o sugestie
jezeli masz jasna to teraz pytanie jak bardzo sie opalilas bo jak kupisz za ciemny to troche bedzie to wygladac "nie ladnie" ale w sumie twarz zawsze jest jasniejsza od reszty ciala wiec bedzie, ze koloryt wyrownasz

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Mnie tak ostatnio naszło, że Revlon jest najlepszy...

Żaden Dior, Estee Lauder czy Clinique nie robią z moją twarzą tego co robi Revlon
Ostatnio na nowo się w nim zakochałam

Mam trochę problemów z cerą i on super kryje, współpracuje z kremem. Nie wchodzi mi w pory, nie podkreśla ich. Wcale nie jest jakiś mocno ciężki. Nie podkreśla suchych skórek. Mam wersję do cery tłustej z Soft-flexem.

Kurde, wychodzi na to, że zawsze wracam do Revlona, mimo tego, że nieustannie go zdradzam

Sand beige to mój kolor
hehe to dobrze ze ci sie podoba w takim razie ja juz nie testuje innych chce tylko jakas wersje bardziej rozswietlajaca wiec musze kliknac activa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:29   #2310
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a ja zdradzilam z kremem koloryzujacym z tej najtanszej serii z oriflame i revlonu uzywam tylko na wieksze okazje ;] w ogole jakos lezy mi odlogiem ten podklad ciekawe jak dlugo bedzie swiezy
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.