kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 14:56   #631
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny czy warto sobie kupić zestaw Redness Solution? Bo naczynka na polikach dają się mi we znaki.
Bo się zastanawiam czy nie wziąć go zamiast mydełka dla tłustej, toniku nr. 2 i DDMG oraz Moisture Surge.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:43   #632
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja uwazam, ze nie warto kupowac zestawu. Tam sa same male pojemnosci. Polecam ten krem ale uwazam, ze on tylko troszke lagodzi. Jesli naczynka Cie drecza to pierwsza rzecza jaka powinnas zrobic to pozbyc sie toniku nr 2. A zamiast kremu moisture surge kup redness solutions. Moisture surge jest bardzo lekki i na zime wg mnie sie nie nadaje. Jest taki zelowaty. Cera naczynkowa potrzebuje jednak jakiejs warstwy ochronnej. Fajna jest tez baza redness soltions ale a zestawie jest bardzo mala pojemnosc. Chyba 15ml...no i jest jeszcze zel do mycia twarzy ktory wg mnie nie jest wcale taki fajny, zwyklak. Polecam zamienic tonik na anti blemish, reszte 3 krokow zostawic a zamiast moisture surge kupic redness. Ja bardzo lubie tez super rescue antioxidant. Taki zielony. Najlepiej nawilza ze wszystkich kremow clinique. Tylko filtrow nie ma. ale na zime nie sa az tak strasznie potrzebne- biorac pod uwage, ze filtry sa jeszcze w podkladzie i pudrze bardzo czesto- chyba ze ktos bez filtrow sobie zycia nie wyobraza
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:51   #633
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Tylko, że tonik anty blemish mi do niczego nie potrzebny, na moje towarzysze lepszy będzie jakiś żel punktowy (mam uraz do wszelkich specyfików na trądzik poza żelami punktowymi - moja wieloletnia schiza odkąd zaszkodziły mi).
Ale krem zamienię na pewno. Nie wiem czy nie zrezygnuje w takim wypadku z toniku.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:49   #634
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

3 kroki sa bez sensu bez toniku. Nie spelnia zadania. Cera odzysuje blask wlasnie dzieki tonikowi. Ja uwazam ze on jest nawazneijszy w 3 krokach. A polecilam Ci anti blemish nie ze wzgledu na to ze jest on na wypryski tylko z tego wzgledu ze dziala lepiej niz toniki ze zwyklych 3 krokow. Zluszcza bardzo dobrze (tzn. odnawia skore) a przy tym jest najdelikatniejszy. Nie wysusza, nie podraznia naczynek. No i jest przy okazji antybakteryjny. Jesli nie chcesz uzywac 3 krokow to moze lepiej bedzie Ci sluzyl jakis plyn miceralny? No bo mydelko z 3 krokow tylko usuwa zanieszczyszczenia, a DDML ma lagodzic skore po toniku. Jesli nie bedzie toniku to lepiej kupic jakis inny oczyszczacz niz takie mydlo clinique-cos delikatniejszego. Bo skora niezztonizowana moze sie wysuszyc. Tonik ma zadanie przywracac skorze odpowiednie pH.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:03   #635
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

mi sie tez wydaje ze toik tu najwiecej dziala. Ja rowniez kupie ten krem redness solution, mydelko a jesli starczy mi fundusz to moze i tonik 4 dokupie bo mi najbardziej pasowal.

w usa sa fajne zestawiki, szkoda ze mam juz zestaw 3 krokow w ducyh rozmiarach bo teraz fajna promocja jest za nie duze pieniadze zawsze nie trafiam na te okazje hehe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:23   #636
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

asik - ja nie chcę czegoś innego niż Clinique
tylko podchodzę jak pies do jeża bo się boję, że mnie uczuli. Po toniku 2 nie było najgorzej. Pewnie wezmę ten anty blemish.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 23:16   #637
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
mi sie tez wydaje ze toik tu najwiecej dziala. Ja rowniez kupie ten krem redness solution, mydelko a jesli starczy mi fundusz to moze i tonik 4 dokupie bo mi najbardziej pasowal.

w usa sa fajne zestawiki, szkoda ze mam juz zestaw 3 krokow w ducyh rozmiarach bo teraz fajna promocja jest za nie duze pieniadze zawsze nie trafiam na te okazje hehe

Tylko pamietaj ze 4 jest do bardzo tlustej skory! Jak masz inna to sobie mozesz zniszczyc. Chyba, ze lubisz sobie wypalac skore Niektorym sie wtedy wydaje ze tonik dobrze dziala (ja naleze do tych osob) Lubie jak szczypie bo wtedy mam pewnosc ze wypalilam wszystkie bakterie Ale ostatnio sie przezucilam na toniki bezalkoholowe
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 09:17   #638
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

asik wiem ze do tlustej ja mam mieszana w kierunku tlustej wiec mi dlatego pasuje nie mam po nim wysypu zaskornikow ja uzywam na przemiennie na dzien 4 na noc 1
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 09:22   #639
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

to lepiej kup 3 i jej uwywaj i na noc i na dzien.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 13:40   #640
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
swerdelek a ja z koleji wolalabym byc psychologiem albo masazystka hehe

ja wlasnie zrobilam test dla tz i pokazalam mu ten tonik nr 1 i ja mam jakies dziwne zwidy zapachowe on twierdzi ze pachnie tak samo jak nr 4 tyle ze 4 jak to okresil "wali bardziej Wóda"

a teraz przemyslalam i ma on dopiero rok, wiec jeszcze rok jest wazny szkoda mi wyrzucic butelke 400 ml gdzie mam zuzyte 1/3 wiec chyba zmiast prosic o kolejny tonik cos w to miejsce innego wezme clinique

tylko tak sobie mysle czy to aby nie pogorszy uzywam nr 4 teraz to niby do cery tlustej, ja mam mieszana a teraz grzejniki chodza itp to jeszcz mi sie bedzie odwadniac to chyba ta jedynka powinna byc ok jesli chce jeszcze uzywac krem z kwasem.

zakupie tez ten redness solution mam nadzieje ze mi nie zapcha skory i faktycznie lagodzi

a moze polecacie jakis podklad??

mam teraz superbalance i ogolnie jestem chyba zadowolona, malo go uzywam bo odkad uzywam 3 krokow to mi puder sam starczy ale od czasu do czasu podklad idzie w ruch. Pasuje mi ze ladnie stapia sie ze skora, dlugo sie trzyma bez waznieja, plackow itp. i daje naturalny wyglad.
A ja odkrylamswietny kosmetyk, wlasciwie to moja siostra odkryla. Jak byla w ciazy strasznie ja wysypalo na buzi latemTestowala rozne podklady az odkryla mineralny puder z Loreala" true match- minerals-" jest lekki, idealny na lato, nie zatyka porow i wszystko kryje. Uwielbiam go, nie masz wrazenia, ze jestes zatknieta. Od kiedy zaczelam go stosowac nie uzywam rzadnych podkladow, bo on doskonale radzi sobie z moja skora. i ma fajna zalete.. nie brudzi rak, bo nakladasz go pedzelkiem.
Polecam.
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 19:40   #641
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
to lepiej kup 3 i jej uwywaj i na noc i na dzien.

popieram bo mnie też strasznie zdziwiły te skrajności w skrajność, praktycznie większej rozbieżności być nie może. Polecam skończyć obecne toniki a następnym razem kupić sobie trójkę lub dwójkę
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 19:06   #642
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

tak tak dziewczyny ja wiem kiedys uzywalam 2 ale mam jedynke calatube itroche 4 to sobie pierw to zuzyje i wtedy kupie 2 badz 3.

mam jeszcze pytanie czy uzywalaktoras z was filtrow typu city block 40 ? widze ze ma nagrode i dobre opinnie zastanawiam sie czy nie jest tlusty. hmmm
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:22   #643
pumka_83
Raczkowanie
 
Avatar pumka_83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 63
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie



używam już 1,5 tyg. Turnaround koncentrat i strasznie mnie wysypało

takiej cery to ja jeszcze nigdy nie miałam
pumka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:25   #644
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez pumka_83 Pokaż wiadomość

używam już 1,5 tyg. Turnaround koncentrat i strasznie mnie wysypało

takiej cery to ja jeszcze nigdy nie miałam
nie może być! :O

A ja wczoraj po raz pierwszy użyłam maski i powiem że wrazenie super! Ogólnie maseczka jest pełna mieniącej się miki, bardzo świąteczny, migoczący efekt. Ponadto ma bardzo drobnoziarnisty peeling - z tego co mi się wydaje okrężne wsmarowanie maseczki pod koniec daje lepszy efekt niż 7 day scrub. Ogólnie zachwyt
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-11-18 o 19:27
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 22:16   #645
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ta maseczke stosuje sie inaczej! Nie robi sie masazu peelingiem na koncu tylko na poczatku przy nakladaniu. A potem sie zostawia. Najlepsze efekty po godzinie

Jesli chodzi o filtry to mialam miniature ale tego spf 25 (?)- w kazdym razie mniejszy niz spf 40 Tlusty raczej nie jest. Jest taki jak inne kremy clinique. Zostawia lekka warstewke. Trzeba przypudrowac. Ale najfajniejsze jest w nim to, ze jest jak krem tonujacy. Ma bezowy kolor i bardzo delikatne drobinki rozswietlajace. Przynajmniej ten moj
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 22:45   #646
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ta maseczke stosuje sie inaczej! Nie robi sie masazu peelingiem na koncu tylko na poczatku przy nakladaniu. A potem sie zostawia. Najlepsze efekty po godzinie

Jesli chodzi o filtry to mialam miniature ale tego spf 25 (?)- w kazdym razie mniejszy niz spf 40 Tlusty raczej nie jest. Jest taki jak inne kremy clinique. Zostawia lekka warstewke. Trzeba przypudrowac. Ale najfajniejsze jest w nim to, ze jest jak krem tonujacy. Ma bezowy kolor i bardzo delikatne drobinki rozswietlajace. Przynajmniej ten moj

zostawiasz tą maseczkę na godzinę?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 08:12   #647
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość

A ja wczoraj po raz pierwszy użyłam maski i powiem że wrazenie super! Ogólnie maseczka jest pełna mieniącej się miki, bardzo świąteczny, migoczący efekt. Ponadto ma bardzo drobnoziarnisty peeling - z tego co mi się wydaje okrężne wsmarowanie maseczki pod koniec daje lepszy efekt niż 7 day scrub. Ogólnie zachwyt
ojej... kurcze...musi byc fajna ... a ile ona kosztuje?

hehehe... a dzisiaj w nocy śniły mi się kosmetyczki z produktami Cliniqua
istne szaleństwo...
chyba muszę mniej czytać....
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 10:47   #648
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dziekuje za odpowiedz to w takim razie

zakupie sobie ten krem rednes solution, mydelko, i ten city block ale 40 widze ze do tego gratis dostane torebke clinique srednio mi sie podoba ale jak daja to trzeba brac

musze zerknac na maske ktora sie tak zachwycacie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 13:05   #649
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
zostawiasz tą maseczkę na godzinę?

Tak. Mialam wczesniej ta 15-minutowa wersje i przeczytalam na KWC ze dziewczyny nakladaja ja na dluzej czyli np na godzine albo nawet na cala noc. I tez tak robilam. Na noc srednio lubie bo rano mam nie nawilzona skore (wiadomo, ze skoro nakladam maseczke to juz bez kremu) Ale efekty po godzinie byly duzo lepsze niz po tych 15 minutach. Widac zwlaszcza po kilkukrotnym uzyciu. No i teraz robie tak samo z ta nowa 5-minutowa wersja. Najlepiej jest trzymac tak dlugo jak sie da (dla optymalnych efektow mam zawsze przynajmniej 30min) Sprobuj
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 15:26   #650
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
ojej... kurcze...musi byc fajna ... a ile ona kosztuje?

hehehe... a dzisiaj w nocy śniły mi się kosmetyczki z produktami Cliniqua
istne szaleństwo...
chyba muszę mniej czytać....

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ial-Masque.htm

tutaj masz linka do KWC, pisze 170 ale ja widziałam za 180. Ja akurat najpierw wzięłam wersję 15 ml na allegro do przetestowania, ale następnym razem na pewno wezmę pełnowymiarowe opakowanie lub 4-5 miniaturek, bo to nadal się bardziej opłaca (wychodzi ok. 100 zł) .


Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Tak. Mialam wczesniej ta 15-minutowa wersje i przeczytalam na KWC ze dziewczyny nakladaja ja na dluzej czyli np na godzine albo nawet na cala noc. I tez tak robilam. Na noc srednio lubie bo rano mam nie nawilzona skore (wiadomo, ze skoro nakladam maseczke to juz bez kremu) Ale efekty po godzinie byly duzo lepsze niz po tych 15 minutach. Widac zwlaszcza po kilkukrotnym uzyciu. No i teraz robie tak samo z ta nowa 5-minutowa wersja. Najlepiej jest trzymac tak dlugo jak sie da (dla optymalnych efektow mam zawsze przynajmniej 30min) Sprobuj
No właśnie ja mam tą 5 minutową i ostatnio trzymałam może z 10 minut. Dzisiaj spróbuję na godzinkę tak jak piszesz
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:16   #651
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ta maseczke stosuje sie inaczej! Nie robi sie masazu peelingiem na koncu tylko na poczatku przy nakladaniu. A potem sie zostawia. Najlepsze efekty po godzinie

Jesli chodzi o filtry to mialam miniature ale tego spf 25 (?)- w kazdym razie mniejszy niz spf 40 Tlusty raczej nie jest. Jest taki jak inne kremy clinique. Zostawia lekka warstewke. Trzeba przypudrowac. Ale najfajniejsze jest w nim to, ze jest jak krem tonujacy. Ma bezowy kolor i bardzo delikatne drobinki rozswietlajace. Przynajmniej ten moj

Wg "szkoły Clinique" Turnaround Instant Facial Masque nakłada się jako maskę, a dopiero podczas zmywania wykonuje się masaż drobinkami. Ale po dłuższym zastanowieniu, to nawet trochę nielogiczne
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 21:25   #652
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Wg "szkoły Clinique" Turnaround Instant Facial Masque nakłada się jako maskę, a dopiero podczas zmywania wykonuje się masaż drobinkami. Ale po dłuższym zastanowieniu, to nawet trochę nielogiczne
ja bym to interpretowała tak że maseczka rozmiękcza obumarły naskórek za pomocą kwasów a potem żeby go się pozbyć trzeba troszkę zpeelingować
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:06   #653
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja nie czytalam "instrukcji". Polegalam na tym co powiedziala mi konsultantka clinique Ale moze i racja z tym peelingowaniem po. Najlepiej zrobic i przed i po Nie bedzie watpliwosci
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 17:41   #654
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

kurcze, położyłam wczoraj maskę na 3 godziny (po czym poszłam spać) i rzeczywiście efekt fantastyczny. jak ja mogłam wcześniej tak zmarnować maskę kładąc ją na kilka minut : /...
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 18:08   #655
syska87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 62
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja bardzo lubię tę firmę. Wiadomo, że najtańsza nie jest, ale bardzo dobra jakosciowo - a nie o wszystkich drogich firmach można to powiedzieć...lubię w szczególności kosmetyki do twarzy. Mam żel do mycia twarzy i WYŚMIENITY peeling, polecam z czystym sumieniem. No i kosmetyczki też mają ładne;p
syska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 20:21   #656
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny to jak prawidłowo stosować maskę Turnaround Instant Facial Masque ?
Pytam o to czy peelingować na początku jej założenia, czy na końcu prze myciem? To mój pierwszy peeling jaki używam (cerę mam delikatną mieszaną z tendencją do wyskakiwania czasami niespodzianek), po użyciu tego peelingu(nakładam i czekam 1h później robię bardzo delikatny peeling), mam podczerwienioną skórę i wyskakują mi czerwone chrostki... co mnie smuci, bo bardzo podoba mi się efekt skóry po masce i nie chciałabym zaprzestać jej używania.
Kolejne pytanie: po masce użyć DDML i Turnaround Concentrate? czy odwrotnie? W Douglasie powiedziano mi, że najpierw DDML i później serum.
Byłabym wdzięczna za wskazówki
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 21:22   #657
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez dorwos Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jak prawidłowo stosować maskę Turnaround Instant Facial Masque ?
Pytam o to czy peelingować na początku jej założenia, czy na końcu prze myciem? To mój pierwszy peeling jaki używam (cerę mam delikatną mieszaną z tendencją do wyskakiwania czasami niespodzianek), po użyciu tego peelingu(nakładam i czekam 1h później robię bardzo delikatny peeling), mam podczerwienioną skórę i wyskakują mi czerwone chrostki... co mnie smuci, bo bardzo podoba mi się efekt skóry po masce i nie chciałabym zaprzestać jej używania.
Kolejne pytanie: po masce użyć DDML i Turnaround Concentrate? czy odwrotnie? W Douglasie powiedziano mi, że najpierw DDML i później serum.
Byłabym wdzięczna za wskazówki

Ja używam maski tak jak piszesz - najpierw delikatnie rozprowadzam okrężnymi ruchami, potem godzinka i przy zmywaniu też peelinguję, tym razem dokładniej. Myślę że sposób kładzenia maski nie zlikwiduje problemu krostek niestety

Co do DDML to nie umiem doradzić bo go nie stosuję. Dla mnie to troche już za dużo - mycie, maska, tonik, DDML, serum, krem.. A potem jeszcze warstwy makijażu :/ (baza, podkład, korektor, puder..)

Czasami aż się dziwię jak skóra z tym wszystkim sobie daje rade. Dla mnie niestety DDML clinique to troche już z cyklu "gadżet" - jakby nie mogli dać skladników aktywnych tego lotionu do swoich kremów :/...

Ale jeśli bym miała go stosowac to pewnie tak jak napisałaś - najpierw lotion, potem serum.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 23:13   #658
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Ja używam maski tak jak piszesz - najpierw delikatnie rozprowadzam okrężnymi ruchami, potem godzinka i przy zmywaniu też peelinguję, tym razem dokładniej. Myślę że sposób kładzenia maski nie zlikwiduje problemu krostek niestety

Co do DDML to nie umiem doradzić bo go nie stosuję. Dla mnie to troche już za dużo - mycie, maska, tonik, DDML, serum, krem.. A potem jeszcze warstwy makijażu :/ (baza, podkład, korektor, puder..)

Czasami aż się dziwię jak skóra z tym wszystkim sobie daje rade. Dla mnie niestety DDML clinique to troche już z cyklu "gadżet" - jakby nie mogli dać skladników aktywnych tego lotionu do swoich kremów :/...

Ale jeśli bym miała go stosowac to pewnie tak jak napisałaś - najpierw lotion, potem serum.



Dzięki za odpowiedź.
Ja stosuje 3 kroki i dodatkowo stosuję maskę i serum, ale na samym początku stosuję 3 kroki a po 2 krokach maskę, serum i DDML a czasem Continuous rescue night. Mam cerę suchą w kierunku mieszanej (bo lekko przetłuszcza się T).
Chrostek dostaje po peelingu, na co dzień mam gładką skórę i nie miewam większych problemów (raz na miesiąc coś pojedyńczego wyskoczy). Dziś aż byłam zaczerwieniona, więc może jednak będę ją trzymała krócej... chyba, że ona w ogóle nie dla mnie...
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 13:29   #659
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Najpierw DDML potem serum. A ja uzywalam clinique przez rok i mi sie znudzilo. Kupilam pielegnacja clarins. I musze wam powiedziec ze mam tragedie na twarzy. Mnostwo pryszczy, krostek, skora sie blyszczy i traci blask. Wracam do clinique
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 17:07   #660
lilmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 279
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

witajcie dziewczyny,
ja rowniez mialam epizod z seria 3 krokow - w formie zestawu miniaturek.
stan cery rowniez mi sie poprawil; mialam wowczas problemy z syfkami a po cilinique cera byla jednolita i... po prostu ładna

obecnie nie mam za duzych problemow, ale mecza mnie zatkane pory na nosie, szara cera i pojedyncze male blizny potradzikowe i zaczelam myslec o zakupie duzego zestawu....

myslicie ze 3 kroki pomoga na mojego problemy z cera?
gdzie kupujecie swoje zestawy? jak to najkorzystniej wychodzi cenowo?

z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
lilmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.