Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 18:06   #1681
Aniula82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Drogie Kolezanki i Koledzy, ja przez lata nie potrafiłam wyleczyc tradziku i wydawało mi sie ,ze moja sytuacja jest beznadziejna.... Gorąco polecam 2 rzeczy, dzieki ktorym odżyła nie tylko moja cera ale i ja stałam się bardziej pewna siebie (kiedyś moja trądzikowa buzia to byłą moja obsesja):
1) sypka GLINKA ZIELONA
2) urządzenie D'Arsonval (to dla tych z duuużym trądzikiem)

To drugie to była bardziej kosztowna sprawa ale zamiast wydawać na kosmetyczki, dermatologów, leki i kosmetyki "z serii", wydałam na D'Arsonval 280 zł i mam spokój. Jakbyście nie wiedzieli gdzie D'Arsonval można dostac dużo taniej - polecam Allegro.

A glinka- nie kupujcie gotowej maski ani w tubce bo zasychają! I przy nakładaniu nie stosujcie metalowych łyżeczek. Ja mam drewniana szpatułkę.

Jak macie jakieś wątpliwosci albo miałabym polecić u kogo można kupić jedno i drugie i nawet dostac rabat to napiszccie do mnie.
Aniula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:39   #1682
Kanno
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Tak, Aniula ma rację.
Znam doskonale glinkę! Bardzo dobrze zwęża pory i wygładza buzię tylko, że zaraz po zabiegu trzeba stosować krem nawilżajacy albo odżywczy.

O urządzeniu D'Arsonval też słyszałam. Moja siostrzenica dostała ode mnie taki prezent przed rokiem.To dla osób z dużym trądzikiem. Wiem, że takie zabiegi wykonują kosmetyczki po czyszczeniu skóry bo prądy d'Arsonvala działają odkażająco. Takie zabiegi są wskazane też do skóry ze zmarszczkami.

Troszkę się znam na tym, bo moja mama jest dermatologiem a ja absolwentką farmacji:P

Edytowane przez Kanno
Czas edycji: 2010-02-24 o 18:41
Kanno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:06   #1683
veronicagetsnaked
Raczkowanie
 
Avatar veronicagetsnaked
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Z BU nigdy nic nie kupowałam i się nie zapowiada, bo większość rzeczy to gotowe zestawy a ja wolę sobie pomieszać po swojemu .
Z mazideł na pewno wcześniej wspomniany balsam copaiba, olej tamanu, macerat z nagietka to z olejów/olejków. Te będą miały realny wpływ na ilość powstających wyprysków. Inne oleje mogą wpływać na ich ilość pośrednio przez odżywienie i natłuszczenie skóry dzięki czemu będzie ona produkować mniej łoju.
Na mazidłach są kwasy, wszystkie będą dobre na trądzik ale trzeba wcześniej o nich poczytać żeby rozważyć wszelkie za i przeciw.
Jest też dużo ekstraktów, ja próbowałam tylko z zielonej herbaty, ale jest więcej nadających się do cery trądzikowej.
Z substancji nawilżających godny polecenia jest koncentrat żelu aloesowego, d-pantenol i mocznik, kwas hialuronowy.
Poza tym nie uwzględnione wyżej : hydrolat oczarowy, hydrolat aloesowy i inne hydrolaty, ale nie powiem jakie bo nie pamiętam
Można też zainwestować w spirulinę, glinkę multani mitti i beta glukan.
To takie moje typy, na pewno coś przeoczyłam, być może doradziłam coś co będzie nieskuteczne ale tak to już jest przy cerach trądzikowych, co jednemu pasuje innemu nie musi.
dziekuje bardzo, skorzystam.
veronicagetsnaked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 00:35   #1684
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Aniula82 Pokaż wiadomość
Drogie Kolezanki i Koledzy, ja przez lata nie potrafiłam wyleczyc tradziku i wydawało mi sie ,ze moja sytuacja jest beznadziejna.... Gorąco polecam 2 rzeczy, dzieki ktorym odżyła nie tylko moja cera ale i ja stałam się bardziej pewna siebie (kiedyś moja trądzikowa buzia to byłą moja obsesja):
1) sypka GLINKA ZIELONA
2) urządzenie D'oooool (to dla tych z duuużym trądzikiem)

To drugie to była bardziej kosztowna sprawa ale zamiast wydawać na kosmetyczki, dermatologów, leki i kosmetyki "z serii", wydałam na D'oooool 280 zł i mam spokój. Jakbyście nie wiedzieli gdzie Dooooool można dostac dużo taniej - polecam Allegro.

A glinka- nie kupujcie gotowej maski ani w tubce bo zasychają! I przy nakładaniu nie stosujcie metalowych łyżeczek. Ja mam drewniana szpatułkę.

Jak macie jakieś wątpliwosci albo miałabym polecić u kogo można kupić jedno i drugie i nawet dostac rabat to napiszccie do mnie.
Cytat:
Napisane przez Kanno Pokaż wiadomość
Tak, Aniula ma rację.
Znam doskonale glinkę! Bardzo dobrze zwęża pory i wygładza buzię tylko, że zaraz po zabiegu trzeba stosować krem nawilżajacy albo odżywczy.

O urządzeniu D0000000l też słyszałam. Moja siostrzenica dostała ode mnie taki prezent przed rokiem.To dla osób z dużym trądzikiem. Wiem, że takie zabiegi wykonują kosmetyczki po czyszczeniu skóry bo prądy d'\\\\\ działają odkażająco. Takie zabiegi są wskazane też do skóry ze zmarszczkami.

Troszkę się znam na tym, bo moja mama jest dermatologiem a ja absolwentką farmacji:P
No to jeszcze powinnaś się przyznać do spamowania forum i rozmawiana sama ze sobą.

Idę wplepić Bana.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:51   #1685
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Nie radziłabym.



Ja uwielbiam olejki z BU ale właśnie do demakijażu, jeśli chodzi o mycie twarzy preferuję żel.



Nie można zaprzestać nawilżania bo przesuszona cera reaguje nadprodukcją łoju czego efektem jest trądzik.



Oleje.



Starcza na długo ale żel hialuronowy solo ściąga twarz. żeby tego nie robił radziłabym go łączyć z olejami właśnie.
A jakie oleje poleciłabyś? I gdzie można je nabyć?
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:26   #1686
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja wrocilam niedawno od dermatologa. W poniedzialek skonczyl mi sie metronidazol. O i dziwo dermatolog nie kazala mi dalej go brac. Przepisala mi jedynie azimycin raz na tydzien. Myslicie, ze takie rzadkie branie tego leku cos da?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:01   #1687
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
A jakie oleje poleciłabyś? I gdzie można je nabyć?
Ja polecam tamanu z BU i serum LEMON też z BU. Polecam też kapsułki olejowe Allergal albo Dermogal, do kupienia w aptece.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 20:15   #1688
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja polecam tamanu z BU i serum LEMON też z BU. Polecam też kapsułki olejowe Allergal albo Dermogal, do kupienia w aptece.
Dzięki
A ten olej to bezpośrednio na twarz czy z czymś trzeba mieszać?
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:22   #1689
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
Dzięki
A ten olej to bezpośrednio na twarz czy z czymś trzeba mieszać?
Można sam, ale najfajniej z żelem hialuronowym, wtedy na 100% nie zapcha.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:09   #1690
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ja wrocilam niedawno od dermatologa. W poniedzialek skonczyl mi sie metronidazol. O i dziwo dermatolog nie kazala mi dalej go brac. Przepisala mi jedynie azimycin raz na tydzien. Myslicie, ze takie rzadkie branie tego leku cos da?
ja mam prawie to samo: wit.PP, azimycin (antybiotyk) raz na tydzień łyknąć i metronidazol ale krem i do smarowania. Metronidazol w sumie nie pomagał , ale połączyłam to z czymś z nadtlenkiem benzoilu ( akneroxid lub epiduo) i jest fajnie. Metronidazol wyciąga krostki i zaskórniki-wtedy te najgorsze wyciskam (inaczej nie da rady), odkażam i na to akneroxid . Rezultat- po ok miesiącu z mojej strasznej twarzy zostały same blizny (większość starych) , 2 krostki i trochę wągrów.
A. I jeszcze raz w tygodniu robię sobie peeling i maseczkę ściągającą pory.
Kremy tylko na noc. rano pudruję sobie twarz minerałkami.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:39   #1691
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Moja nowa kuracja anty:
ZEWNETRZNIE
-mycie twarzy mydlem Alepp
-na dzien krem ziaja med ( rózowy)
-tylko korektor punktowo
-po przyjsciu z pracy i umyciu twarzy oczar w sprayu
-na noc propolis krople na cala twarz bez rozcienczania
-Akneroxid L w plynie po umyciu wieczornym na 2 minuty
-maseczki z glinki i blota
WEWNETRZNIE:
-srebro koloidalne
-lisc oliwny

Bede dawac znac jak sie sprawuje kuracja
__________________
...I looked for You
under the rocks and couldn't find You
I looked for You in the cold morning and at night
until I became crazy
but You came into my life like a light
healing the wounds of my heart
making me feel
alive again....
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 15:18   #1692
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
ja mam prawie to samo: wit.PP, azimycin (antybiotyk) raz na tydzień łyknąć i metronidazol ale krem i do smarowania. Metronidazol w sumie nie pomagał , ale połączyłam to z czymś z nadtlenkiem benzoilu ( akneroxid lub epiduo) i jest fajnie. Metronidazol wyciąga krostki i zaskórniki-wtedy te najgorsze wyciskam (inaczej nie da rady), odkażam i na to akneroxid . Rezultat- po ok miesiącu z mojej strasznej twarzy zostały same blizny (większość starych) , 2 krostki i trochę wągrów.
A. I jeszcze raz w tygodniu robię sobie peeling i maseczkę ściągającą pory.
Kremy tylko na noc. rano pudruję sobie twarz minerałkami.
A u mnie straszne pogorszenie cery.... Było ładnie, a teraz jest masakra. Pełno czerwonych gul mi powychodziło Nie wiem co z tym zrobic... Smaruje ta mascia robiona i nic to nie daje...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:44   #1693
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:51   #1694
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja tak mam ostatnio po każdym kremie... teraz wypróbuję tylko jeszcze pityval LRP i jak się nie sprawdzi to koniec ze mną.
A jutro kupię ten olej z BU, i to chyba już na prawdę będzie ostatnia deska ratunku.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 22:01   #1695
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
Dzięki
A ten olej to bezpośrednio na twarz czy z czymś trzeba mieszać?
Można w stanie nierozcieńczonym nakładać go bezpośrednio na twarz, ale jedynie punktowo. Stosując na całą twarz zaleca się rozcieńczanie z innymi olejami w stosunku 50% ze względu na jego silne działanie. Ja często dodaję dwie, trzy krople do kremu. Olej jest rzeczywiście bardzo dobry, również polecam.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A długo stosujesz już babydream?
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 22:02   #1696
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dziewczyny, przy wyborze kremów musicie patrzeć na składy. Wszelkie oleje mineralne i pochodne, masło shea powinny od razy krem wykluczyć. Mogą Was zapychać też inne składniki, ale z moich obserwacji wynika, że te zapychają najczęściej.
Ja teraz używam kremu AA do cery naczynkowej i mnie absolutnie nie zapycha
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 22:14   #1697
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przy wyborze kremów musicie patrzeć na składy. Wszelkie oleje mineralne i pochodne, masło shea powinny od razy krem wykluczyć. Mogą Was zapychać też inne składniki, ale z moich obserwacji wynika, że te zapychają najczęściej.
Ja teraz używam kremu AA do cery naczynkowej i mnie absolutnie nie zapycha
Ja miałam ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...okserutyna.htm i mnie strasznie zapychał.
W ogóle mam cerę bardzo problematyczną, tłustą, do tego bardzo wrażliwą, naczynkową. Dobór odpowiedniego kremu graniczy niemalże z cudem. Moim ostatnim odkryciem jest właśnie babydream, którego skład wzbogacam olejami z BU i póki co jestem bardzo zadowolona. Do mycia twarzy używam żelu babydream zmieszanego z niewielką ilością żelu hialuronowego.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 06:22   #1698
magdunia8007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witam, mam dawa pytanka...co to jest BU i jaki ma działanie ten olej, o którym piszecie??z góry dziękuję za odp

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Ponadto, chciałam podzielić się moimi doświadczeniami, od dwóch tygodni korzystam z naszego forum i poważnie wziełam się za cerę, miałam okropną, ale już jest duża poprawa>>>zastosowałam oprócz codzioennego oczyszczanie twarzy żelami (planete spa-biała herbata i ziaja), używam tonik z przeisu z wizażu>>ocet winny 1:6 mieszany z wodą mineralną, maseczka z cynamonu co drugi dzień, pali jak cholercia, ale naprawdę super oczyszcza, czerwone plamy schodzą po ok 20minutach, dwa razy w tygodniu zielna glinka/sypka/, okłady z płatków owsianych, i raz zrobiłam peeling migdałowy 25%/w sumie żadnej wylinki, ale nos i czoło świecą się nową skórką /rano oczyszczam i przed makijażem nawilżam \cetaphil lotion, po20 min zmywam resztki, które się nie wchłonęły i nakładam make-up/loreal true match lub AA matujący/, ponadto i najlepsze chyba co może być*****aloes**** jest super-wyciskam go z kwiatka i kładę bezpośrednio na twarz--naprawdę jest poprawa, a to dopiero drugi tydzień..aha z maści tylko skinokrem na poliki/aby blizny zniknęły/
pozdrawiam wszystkie wizażystki i bardzo dziękuję za przepisy na domowe sposoby walczenia z tym paskudztwem
magdunia8007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 10:01   #1699
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez magdunia8007 Pokaż wiadomość
Witam, mam dawa pytanka...co to jest BU i jaki ma działanie ten olej, o którym piszecie??z góry dziękuję za odp
BU czyli Biochemia Urody to sklep, w którym znajdziesz surowce i półprodukty kosmetyczne do wyrobu własnych, naturalnych i efektywnych kosmetyków w warunkach domowych. , jest wątek o BU tu na forum poczytaj. Ja korzystam z dobrodziejstw BU od jakiegoś czasu i zauważam pozytywne działanie tych specyfików.

O oleju tamanu poczytasz tutaj http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-tamanol.html
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass




Edytowane przez gorzka prawda
Czas edycji: 2010-03-01 o 10:03
gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 12:13   #1700
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witam
cały czas rozważam wizytę u dermatologa. Ostatni, do którego trafiłam ( "z polecenia") chciał mi na siłę wcisnąć retinoidy doustne, a to zdecydowanie za silny środek jak na moje problemy. Czy możecie mi polecić dobrego lekarza z Warszawy?
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:11   #1701
satsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To mnie wysypało po filtrze Babydream 50 Już nie wiem co mam robić, ponieważ teraz niestety przypływu gotówki nie będę miała, a jak nawet to jedynie na takie filtry do 20-30zł. Nawet nie widać efektów kwasu BHA 2% A już było tak ładnie
satsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:23   #1702
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przy wyborze kremów musicie patrzeć na składy. Wszelkie oleje mineralne i pochodne, masło shea powinny od razy krem wykluczyć. Mogą Was zapychać też inne składniki, ale z moich obserwacji wynika, że te zapychają najczęściej.
Ja teraz używam kremu AA do cery naczynkowej i mnie absolutnie nie zapycha
Mnie zapycha Caprylic Triglyceride (Physiogel, Clean-Ac Avene), Butylene Glycol (Humektan), najprawdopodobniej też Hydrogenated Polyisobutene (Cetaphil MD) no i pewnie wiele innych. Najgorsze jest to że kiedyś tak źle nie było.

Teraz daję szansę BU, właśnie zamówiłam olej tamanu, żel hialuronowy, i olej z kocanki. Zobaczymy jak się sprawdzą. Oby było dobrze!
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:48   #1703
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Wiecie co, powiem Wam, że jeśli chodzi o zapychanie, to u mnie jest naprawdę dużo mniejsze, praktycznie znikome po paru miesiącach używania Atredermu. O tym też pisała Patryka w wątku atredermowym. Ja się nawet ostatnio na noc posmarowałam maścią oliwkową Zai, gdzie jest pewnie sama parafina z wazeliną i gliceryną na dokładkę i nic
Polecam Atrederm, bo jest niesamowity
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:22   #1704
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

hmm artrederm... ok pomyślę nad tym- pewnie na recepte? a i jak z jego używaniem gdy na dworze jest cieplo,można?
ja z tego co wyczailam to wiem,że zapycha mnie talc w pudrach...
a w kosmetykach jeszcze precyzuje listę zapychaczy :P
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:26   #1705
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
hmm artrederm... ok pomyślę nad tym- pewnie na recepte? a i jak z jego używaniem gdy na dworze jest cieplo,można?
ja z tego co wyczailam to wiem,że zapycha mnie talc w pudrach...
a w kosmetykach jeszcze precyzuje listę zapychaczy :P
Na receptę i przy nim cały czas trzeba używać filtra 50+ i nie wystawiać się na słońce.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:13   #1706
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja najsłabszy atrederm kupuję bez recepty,ale co do filtrów to prawda są absolutnie konieczne.
Mam dylemat z tym Atredermem widzę wyraźnie jak redukuje mi zaskórniki i przebarwienia po trądziku, jednak to ciągłe nie do opanowania łuszczenie mnie denerwuje, przez nie cera nie wygląda wcale lepiej,a prowadzę tryb życia taki, że nie mam żadnego dnia w tygodniu którego nie wychodzę do ludzi
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:38   #1707
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez satsu Pokaż wiadomość
To mnie wysypało po filtrze Babydream 50 Już nie wiem co mam robić, ponieważ teraz niestety przypływu gotówki nie będę miała, a jak nawet to jedynie na takie filtry do 20-30zł. Nawet nie widać efektów kwasu BHA 2% A już było tak ładnie
Poproś w aptece o próbki filtrów. Opłaca się kupować największe pojemności, te w sprayu kosztują tyle samo co w kremie, a pojemność mają kilka razy większą więc starczają na dłużej. Warto też przeglądać allegro, ostatnio była promocja filtrów Avene za 19,90.

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Ja najsłabszy atrederm kupuję bez recepty
A ile płacisz?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:41   #1708
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez satsu Pokaż wiadomość
To mnie wysypało po filtrze Babydream 50 Już nie wiem co mam robić, ponieważ teraz niestety przypływu gotówki nie będę miała, a jak nawet to jedynie na takie filtry do 20-30zł. Nawet nie widać efektów kwasu BHA 2% A już było tak ładnie
u mnie to samo wystarczył jeden dzień z babydream +50 i pełno małych czerownych plamek na twrzy ...podziękowałam i z ainwestowalam w Bioderme AKN +40 o niebo lepszy, ale strasznie drogi
natalli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:49   #1709
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

A ile płacisz?[/QUOTE]

W zależności od apteki 20-24 zł.
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:13   #1710
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Hej dziewczyny. Ja od tygodnia stosuje krople propolis na twarz wieczorem , od miesiac myje buzie mydlem Alepp,widze roznice nic mi nie wyskakuje( odpukac),pide srebro koloidalne, nie uzywam zadnych mleczek tonikow ,acha jeszcze spray oczar.
zauwazylam ze odkad oduzaleznilam sie od czekolady tez poprawila mi sie cera.
narazie taka mam kuracje zobaczymy jak dalej.
__________________
...I looked for You
under the rocks and couldn't find You
I looked for You in the cold morning and at night
until I became crazy
but You came into my life like a light
healing the wounds of my heart
making me feel
alive again....
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.