Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 21:54   #3301
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kolejna OPI-zainfekowana zgłasza się,szkoda że dopiero terz odnalazłam te lakierowe wątki,jakoś nie przyszło mi do głowy szukać
Burn! Czyżbyś z perfum przerzuciła się na lakiery?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 22:01   #3302
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Na moje podziękowanie Pan mi napisał, że jakby było większe zamówienie a czegoś by nie mieli na stanie to kompletują zamówienie bezpośrednio w US. Ale nie wiem czy to wtedy idzie do mnie na domowy adres od razu? bo jeśli tak to zawsze mogą mnie oclić, nie? tu by się jednak zgadzało, że jeśli coś jest w Szczecinie to idzie bezpośrednio stąd a jeśli nie ma to ze Stanów i wtedy idzie dłużej, około 14 dni właśnie...
Nie. Ze stanów idzie wspólną paczką do Szczecina a oni później rozsyłają do klientów. Ja tak właśnie miałam
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 22:23   #3303
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Nie. Ze stanów idzie wspólną paczką do Szczecina a oni później rozsyłają do klientów. Ja tak właśnie miałam
jeśli mogę zacytować, nie wiem czy można, ale w dobrej wierze, więc myślę, że nikt się nie obrazi...
"Zapraszamy o każdej porze dnia i nocy 7/24.
Gdy będziesz miła większe zamówienie a nie będą dostępne wszystkie produkty w jednym czasie to proszę o info wówczas przygotuję zamówienie bezpośrednio w USA."
dosłowny cytat z maila.. to ja juz nie wiem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 22:31   #3304
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jeśli mogę zacytować, nie wiem czy można, ale w dobrej wierze, więc myślę, że nikt się nie obrazi...
"Zapraszamy o każdej porze dnia i nocy 7/24.
Gdy będziesz miła większe zamówienie a nie będą dostępne wszystkie produkty w jednym czasie to proszę o info wówczas przygotuję zamówienie bezpośrednio w USA."
dosłowny cytat z maila.. to ja juz nie wiem
eh.
Jak już pisałam - przed zlożeniem zamówienie nie wiedziałam, że będzie robione w Stanach Przy towarze był napis typu 'dostęp w ciągu 2 dni' A zamawiałam tylko klej i mini RapiDry-TopCoat...
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 23:00   #3305
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
eh.
Jak już pisałam - przed zlożeniem zamówienie nie wiedziałam, że będzie robione w Stanach Przy towarze był napis typu 'dostęp w ciągu 2 dni' A zamawiałam tylko klej i mini RapiDry-TopCoat...
a to akurat uparcie twierdzę, że trochę nie fair z ich strony, bo powinna być informacja na stronie że towar będzie dostępny ale czas oczekiwania na niego jest dużo dłuższy. Także masz rację. Dlatego też można do nich pisać maila i pytać. Od tego są, ale od razu zastrzegam, że do mnie odp dopiero po jakimś czasie przychodziły, pewnie kwestia stref czasowych.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 06:40   #3306
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Burn! Czyżbyś z perfum przerzuciła się na lakiery?
Witaj kochana .Lakierów zawsze miałam ekem...dużo ale ostatnio rzeczywiście jakoś manictwo się nasiliło(a to perfumerynje ograniczyło do zużywania tego co mam)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:32   #3307
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny, zastanawiam sie nad Cajun Shrimp tylko mam juz Opi on Colllins Ave i nie wiem czy te dwa kolory nie będą za bardzo do siebie podobne. Ma któraś porównanie?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 15:12   #3308
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Witaj kochana .Lakierów zawsze miałam ekem...dużo ale ostatnio rzeczywiście jakoś manictwo się nasiliło(a to perfumerynje ograniczyło do zużywania tego co mam)
To samo, co u mnie... patrzę na perfumy i myślę: Boże, kiedy ja je zuzyję, bo chcialabym sobie jakies nowe kupić. I nic! One mi się, skubańce, chyba w nocy przez podział w szafce rozmnażają!
Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam sie nad Cajun Shrimp tylko mam juz Opi on Colllins Ave i nie wiem czy te dwa kolory nie będą za bardzo do siebie podobne. Ma któraś porównanie?
Cajun Shrimp mam - mogę powiedzieć, że jest to pomidorowa czerwień. Kremowa i piękna, ale ma w sobie nuty pomarańczy. Odcień dośc podobny do tego, jak na zdjęciu - nie jest to typowy pomarańcz, ale czerwień przełamana pomarańczą. Odcień na paznokciach dłoni jest nieco mniej pomarańczowy niz na zdjęciu, zbliżony odcień ma paznokcieć dużego palca nogi.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:13   #3309
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To samo, co u mnie... patrzę na perfumy i myślę: Boże, kiedy ja je zuzyję, bo chcialabym sobie jakies nowe kupić. I nic! One mi się, skubańce, chyba w nocy przez podział w szafce rozmnażają!
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Witaj kochana .Lakierów zawsze miałam ekem...dużo ale ostatnio rzeczywiście jakoś manictwo się nasiliło(a to perfumerynje ograniczyło do zużywania tego co mam)
mam tak samo Od dawna nie kupiłam żadnej flaszki a nawet testować mi się nie chce (może to chwilowe tylko )

Moje ostatnie chciejstwo opikowe to Parlez Vous coś mnie wzięło na ten kolor ale nie mam gdzie kupić
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:38   #3310
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
mam tak samo Od dawna nie kupiłam żadnej flaszki a nawet testować mi się nie chce (może to chwilowe tylko )

Moje ostatnie chciejstwo opikowe to Parlez Vous coś mnie wzięło na ten kolor ale nie mam gdzie kupić
Parles vous jest piękny.Widzałam ostatnio w Sephorze ale niestety za zbójecką cenę.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:37   #3311
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Fanki czewieni, ponawiam pytanie, bardzo proszę o pomoc
poszukuję koloru w wykończeniu kremowym w kolorze typu French Bordeaux. Coś co nie jest identyczne z Malaga Wine i The Thrill of Brazil
wiem że mam wymagania ale uparłam się na taką czerwień i już mi się czarno przed oczyma robi od tych wszelkich kolorków. Pomoc by się przydała
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 21:48   #3312
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Fanki czewieni, ponawiam pytanie, bardzo proszę o pomoc
poszukuję koloru w wykończeniu kremowym w kolorze typu French Bordeaux. Coś co nie jest identyczne z Malaga Wine i The Thrill of Brazil
wiem że mam wymagania ale uparłam się na taką czerwień i już mi się czarno przed oczyma robi od tych wszelkich kolorków. Pomoc by się przydała

Mi się podobają takie czerwienie, ale nie wiem, czy czegoś takiego szukasz:
Bullish on
Red Little Wagon
Red Hot gift
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 22:06   #3313
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mi się podobają takie czerwienie, ale nie wiem, czy czegoś takiego szukasz:
Bullish on
Red Little Wagon
Red Hot gift
Dla mnie wyglądają identycznie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 00:09   #3314
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mi się podobają takie czerwienie, ale nie wiem, czy czegoś takiego szukasz:
Bullish on
Red Little Wagon
Red Hot gift
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dla mnie wyglądają identycznie
Red Hot Gift to by było coś dla mnie. Bullish on OPI za bardzo mi przypomina The Thrill ale RHG taki krwisty, ładniusi. dziękuję
Mariolu, nie są aż tak podobne!
aczkolwiek French Bordeaux ma coś w sobie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-05-07 o 00:14
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 07:38   #3315
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A może Comet loves cupid?Piękna strażacka czerwień.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:50   #3316
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dla mnie wyglądają identycznie
W rzeczywistości pewnie lepiej można by określić różnice, zdjęcia jednak nie oddają tak dobrze kolorów.

kasiaj85 - ja też poszukuję jakiejś ładnej czerwieni, także daj znać jak się na coś zdecydujesz i czy jesteś zadowolona z wyboru.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:16   #3317
kisielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny, o jakie to kropelki chodzi? bo ja przestałam malować paznokcie, utwardzacz nic nie daje, rano budzę się z odbiciami od materaca na pazurach:/ pod tym względem essie ma przewagę nad długo schnącymi opi. a i jeszcze ogroooomna prośba: gdzie w Warszawie i okolicach (Janki, Pruszków, Raszyn) można kupić nail tek 2 odżywkę? widziałam paznokcie dziewczyny, z kt. pracuję, po stosowaniu od kilku miesięcy tej odżywki i... wow! twarde i mocne jak sztuczne! też chce takie! na mnie suplementy ze skrzypu nie działają, niestety.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w instrukcji jest napisane, ze 1 do 2 kropli na paznokieć i tak robię - zależy jak się rozleje - czasem jedną czasem 2 kropelki, zeby pokryć paznokieć

oczywiście, ze się rozlewa po skórkach, ale to ma formułę takiej oliwki, więc nie przeszkadza mi to wcale

po pomalowaniu odczekuje chwilkę, żeby lakier nie spłynął razem z kropelkami ale to chyba tylko moja schiza

w każdym razie polecam
kisielina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:29   #3318
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A może Comet loves cupid?Piękna strażacka czerwień.
właśnie strażacką imho czerwień mam The Thrill of Brazil podobnie wygląda. ale dziękuję za sugestię

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
W rzeczywistości pewnie lepiej można by określić różnice, zdjęcia jednak nie oddają tak dobrze kolorów.

kasiaj85 - ja też poszukuję jakiejś ładnej czerwieni, także daj znać jak się na coś zdecydujesz i czy jesteś zadowolona z wyboru.
wiadomo, że zdjęcie sobie, kolor sobie, ale po obejrzeniu wielu swatchy można mniej więcej się domyśleć czego się spodziewać póki co odpukać, wszystkie zamówione w ciemno się udały
Stwierdziłam, że chyba jednak wezmę tego Frencha bo w sumie obie czerwienie które mam są kremowe, a tylko FB ma taki kolor jakiego szukam ryzyk fizyk, jedna czerwień w wykończeniu perłowym może być. dam znać jak dojdzie czy mi się podoba oby się udała!

Słuchajcie, jeszcze jedno pytanko Mam base coat OPI, używam zwykle jak mam czas jako bazy. Ostatnio zakupiłam też kropelki wysuszające, ale jeszcze się chyba nie nauczyłam ich używać, bo po 10 min od zakroplenia zahaczyłam o sznurówkę buta i poszło wsio. :/ chciałabym coś co wykończy ładnie manicure, i przedłuży trwałość lakieru. U mnie troche w ten sposób działał kiedyś lakier z Inglota, ten z UV. Chciałabym coś podobnego. Możecie wyrazić opinie o tych dwóch rzeczach:
http://www.opinails.pl/opi/3/42/54/
http://www.opinails.pl/opi/3/42/52/

zastanawia mnie też czy brać sobie odżywkę Nail Envy Original... W sumie na stronie OPI jest napisane, że nadaje się do słabych i zniszczonych paznokci, a moje Bogu dzięki do takich nie należą... i nie wiem czy jest sens...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:34   #3319
kisielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mi się podobają takie czerwienie, ale nie wiem, czy czegoś takiego szukasz:
Bullish on
Red Little Wagon
Red Hot gift
piękne! zwłaszcza środkowy.
kisielina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 19:10   #3320
Archilochus
Raczkowanie
 
Avatar Archilochus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 186
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dzisiaj na VB pojawiły się lakierki ze shrekowej kolekcji jeśli komuś zależy radzę się pospieszyć- z każdego kolorku 5, 6sztuk tylko jest.
Archilochus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 22:42   #3321
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny, czy któraś jest może chętna na OPI Baguette me not? Kupiłam, używałam chwilke i od dawna leży spokojnie na półeczce w lodówce nieużywany. Chętnie bym wymieniła na jakiś fajny beżyk/ szarość czy coś
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 23:09   #3322
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Kochane szukam takiego jakby cielistego kolorku, znacie moze taki?
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 23:20   #3323
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Beżu? Beżu łamanego szarością? Do frencza?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 23:39   #3324
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

nie, nie do frencha, tylko jakis taki kolorek w kolorze skory hehe ale nie rozowy
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 23:59   #3325
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jeszcze jedno pytanko Mam base coat OPI, używam zwykle jak mam czas jako bazy. Ostatnio zakupiłam też kropelki wysuszające, ale jeszcze się chyba nie nauczyłam ich używać, bo po 10 min od zakroplenia zahaczyłam o sznurówkę buta i poszło wsio. :/ chciałabym coś co wykończy ładnie manicure, i przedłuży trwałość lakieru. U mnie troche w ten sposób działał kiedyś lakier z Inglota, ten z UV. Chciałabym coś podobnego. Możecie wyrazić opinie o tych dwóch rzeczach:
http://www.opinails.pl/opi/3/42/54/
http://www.opinails.pl/opi/3/42/52/

zastanawia mnie też czy brać sobie odżywkę Nail Envy Original... W sumie na stronie OPI jest napisane, że nadaje się do słabych i zniszczonych paznokci, a moje Bogu dzięki do takich nie należą... i nie wiem czy jest sens...
Nie miałam kropelek wysuszających OPI, ale od niedawna jestem posiadaczka utwardzacza-wysuszacza Seche Vite.
Wcześniej używałam Sally Hansen Insta-Dri i tez był świetny, ale Seche Vite bije go na głowę - połysk jest niesamowity, wg mnie lepszy niż po użyciu Insta-dri, paznokcie lsnia jak szkło, no i najważniejsze dla mnie - niezależnie od ilości użytych warstw (ja zawsze daje bazę +2 warstwy lakieru, czasem 3) lakier jest twardy, po 15 minutach mogę spokojnie kłaść się spać i rano zero odgnieceń od pościeli, normalnie jestem w szoku. Na początku obawiałam się nakładania Seche Vite, ale okazuje się, że nakłada sie go jeszcze łatwiej niż np Insta-Dri.

Tak więc gorąco polecam ten wysuszacz, szkoda, ze tak trudno u nas dostępny, ja go dorwałam tanio na allegro i w dodatku z lakierem Essie gratis
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 00:01   #3326
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Nie miałam kropelek wysuszających OPI, ale od niedawna jestem posiadaczka utwardzacza-wysuszacza Seche Vite.
Wcześniej używałam Sally Hansen Insta-Dri i tez był świetny, ale Seche Vite bije go na głowę - połysk jest niesamowity, wg mnie lepszy niż po użyciu Insta-dri, paznokcie lsnia jak szkło, no i najważniejsze dla mnie - niezależnie od ilości użytych warstw (ja zawsze daje bazę +2 warstwy lakieru, czasem 3) lakier jest twardy, po 15 minutach mogę spokojnie kłaść się spać i rano zero odgnieceń od pościeli, normalnie jestem w szoku. Na początku obawiałam się nakładania Seche Vite, ale okazuje się, że nakłada sie go jeszcze łatwiej niż np Insta-Dri.

Tak więc gorąco polecam ten wysuszacz, szkoda, ze tak trudno u nas dostępny, ja go dorwałam tanio na allegro i w dodatku z lakierem Essie gratis
ach mój wysuszacz Seche był w tej paczce która zaginęła
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 00:19   #3327
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Cajun Shrimp mam - mogę powiedzieć, że jest to pomidorowa czerwień. Kremowa i piękna, ale ma w sobie nuty pomarańczy. Odcień dośc podobny do tego, jak na zdjęciu - nie jest to typowy pomarańcz, ale czerwień przełamana pomarańczą. Odcień na paznokciach dłoni jest nieco mniej pomarańczowy niz na zdjęciu, zbliżony odcień ma paznokcieć dużego palca nogi.
Dzięki Aggie za odpowiedź, w takim razie następnym razem na Barskiej będę musiała się dokładnie przyjrzeć Cajun Shrimp, bo właśnie szukam pomidorowej czerwieni z odrobiną pomarańczy.
Za każdym razem obiecuję sobie, że moja wishlista powinna zostać definitywnie zamknięta, znów znajduję kolejny odcień, który wpadł mi w oko. Ostatnio nabyłam m.in. Strawberry Margarita, a planuję jeszcze Pamplona Purple.

Aha, ma któraś balsamy do rąk Avojuice? warto? pachną obłędnie, tylko ta cena

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ach mój wysuszacz Seche był w tej paczce która zaginęła
rozumiem Twój żal. A skąd zamawiałaś? Ja zazwyczaj zamawiam z allegro i jeśli jest możliwość to kurierem, ew. odbiór osobisty, jakoś poczcie polskiej nie ufam.

aha, dziewczyny, okazuje się, ze sa podrobki lakierow OPI.
jak byłam ostatnio w OPI na barskiej to pan,ktory mi sprzedawal lakiery pokazał mi, że na oryginalnych lakierach OPI powinny być 2 nr seryjne - jeden czarny bardziej widoczny a drugi biały/polprzezroczysty, ponoc lakiery z Victorias Beauty tego drugiego nr nie maja, co by swiadczylo o tym, ze sa to chinskie podrobki. dystrybutor opi zamowil pare lakierow wlasnie z VB w celu sprawdzenia ich oryginalnosci i nie mialy obu numerow. ja na VB nic nie kupowalam, po tym jak przeczytalam co stalo sie z paczka Agabil, pisze Wam tylko to, co usłyszalam od polskiego dystrybutora OPI.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 00:31   #3328
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
nie, nie do frencha, tylko jakis taki kolorek w kolorze skory hehe ale nie rozowy
Może Samoan Sand?
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 06:52   #3329
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
nie, nie do frencha, tylko jakis taki kolorek w kolorze skory hehe ale nie rozowy
może Tickle My France? Tylko on różnie wygląda, zależy od karnacji.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 07:22   #3330
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
nie, nie do frencha, tylko jakis taki kolorek w kolorze skory hehe ale nie rozowy
Tickle My France-y albo Barefoot in Barcelona
Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Nie miałam kropelek wysuszających OPI, ale od niedawna jestem posiadaczka utwardzacza-wysuszacza Seche Vite.
Wcześniej używałam Sally Hansen Insta-Dri i tez był świetny, ale Seche Vite bije go na głowę - połysk jest niesamowity, wg mnie lepszy niż po użyciu Insta-dri, paznokcie lsnia jak szkło, no i najważniejsze dla mnie - niezależnie od ilości użytych warstw (ja zawsze daje bazę +2 warstwy lakieru, czasem 3) lakier jest twardy, po 15 minutach mogę spokojnie kłaść się spać i rano zero odgnieceń od pościeli, normalnie jestem w szoku. Na początku obawiałam się nakładania Seche Vite, ale okazuje się, że nakłada sie go jeszcze łatwiej niż np Insta-Dri.

Tak więc gorąco polecam ten wysuszacz, szkoda, ze tak trudno u nas dostępny, ja go dorwałam tanio na allegro i w dodatku z lakierem Essie gratis
Ja w Seche też jestem zakochana (ale na początku trochę na niego psioczyłam ). Cudowny utwardzacz. No i niesamowicie przedłuża żywotność lakieru na paznokciach - mani trzymał mi się bez odprysków czy startych końcówek przez tydzień, trzymałby się pewnie dłużej ale miałam już paskudne odrosty
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.