z rudych (jasnych)na lekko brazowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 14:37   #1
berenika6
Przyczajenie
 
Avatar berenika6
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 11

z rudych (jasnych)na lekko brazowe


witam was,

potrzebuje rady- wczoraj zrobilam sobie wlosy kolor takie jak nizej (rr)
ale niestety jest dla mnie za jasny. Chce je przyceimnic jakims brazem zeby mial poswiate rudego ale nie byl za ciemny tez. Idealem sa dla mnie wlosy ashley simpson (aa) i nie wiem jaki kolor polozyc zeby je przyceimnic? Myslalam o bardzo jasnym brazie (golden very light brown) albo najjasnoejszy braz tylko nie wiem jak to wyjdzie.

Czy ktos tak probowal. ? Wloski sa ladnie pokryte po calosci tylko tzreba je czyms przyceimnic. prosze o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rr.jpg (22,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (20,0 KB, 16 załadowań)
__________________
''Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem.''
berenika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 23:34   #2
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: z rudych (jasnych)na lekko brazowe

Spróbuj najpierw wypłukać nieco pomarańczu. Najlepiej połóż na kilka godzin albo na noc olej kokosowy . Powinien pomóc w tym temacie. Oleje bardzo szybko sobie z rudościami radzą. Kiedyś położyłam olej w tym samym dniu co farbę w odcieniu karmelu i dosłownie wszystko mi spłynęło razem z kokoskiem.
Nastepnie kup zwykłą płukankę Delli- niebieską lub jeśli nie dostaniesz niebieskiej to fioletową i zastosuj ją. Pomarańcze gaszą odcienie niebieskie, a złota czyli żółcie gaszą fiolety. Niemniej jednak wiem po sobie,że fiolety też pomagają w wygaszeniu pomarańczu i wychodzi jasny brązik bez konieczności ponownego farbowania i niszczenia włosów w krótkim odstępie czasu.
Po 3 takich sesjach gwarantuję bardzo ładny jasny spokojny brązik.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-03-28 o 23:36
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 16:23   #3
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: z rudych (jasnych)na lekko brazowe

Jaką farbą uzyskałaś ten rudy odcień włosów?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 23:31   #4
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: z rudych (jasnych)na lekko brazowe

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jaką farbą uzyskałaś ten rudy odcień włosów?
Oj kilka ich było i dość dawno, m.in. chyba 8CG Matriksa, Escalation jakiś karmelowy (poziom 8, ale numerka dalej nie pamiętam już)Safira Tygrysie oko. Domalowywałam też wielokrotnie tonerami w celu uzupełnienia barwnika pomarańczowego, ale już bez utleniacza.Sam toner+ odżywka, była też szamponetka Delii ruda dwa razy. W każdym razie wychodziły dość wyraziste miedzie i karmele. Może nie bardzo, bardzo ostre ale wyraziste. Być może z farbami o bardzo mocnych odcieniach i z amoniakiem będzie trudniej ale zawsze warto spróbować. Oleje sobie doskonale z radzą z wypłukiwaniem koloru , choć na pewnym etapie bywa to deko frustrujące.
Mozna też dodawać do odżywki NMF lub mocznik nie za dużo. Generalnie wszystko co rozmiękcza włoski pozwala szybciej wypłukać się farbie. Potem jakiś mocniejszy szampon przeciwłupieżowy z slsem i tak na zmianę kilka razy.

Na wypłukanie farbek nie polecam ziół typu kora dębu, pokrzywa, płukanek z octu i rycyny oraz pudrów hinduskich. Odcienie wprawdzie ciemnieją i robią się popielate ale pomarańcz się nie wymywa.
Naftę można, też pomaga.
Był też odcień satynowy blond+promienny blond Castinga pół na pół i ten po 1 nałożeniu oleju spłynął całkowicie.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-03-31 o 23:59
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.