Czarnow³ose;) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-17, 07:28   #2851
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
To zdjêcie na dworku
Bardzo ³adny
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 17:09   #2852
gallatea82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja wlosy farbuje od 11 lat(zaczelam jak mialam 18 lat. Farbuje regularnie co miesiac pokrywam odrosty i wlosy farba w domu. Nigdy w zyciu mi sie nie rozdwajaly i nie byly zniszczone. Ja uzywam PolyColor-Shwarzcopf- Uwielbiam Shwartzkopf bo jest silna i wszystko pokrywa. Oprocz jej probowalam prawie wszyskiego co reklamowane i nie. Garnier, L'oreal, Nice'n Easy.


Jako odrzywki stosuje(jajko ,cytryne i olej z oliwek) a tak ze Henne w kremie.
gallatea82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-22, 12:22   #2853
dodu¦
Rozeznanie
 
Avatar dodu¦
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez gallatea82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wlosy farbuje od 11 lat(zaczelam jak mialam 18 lat. Farbuje regularnie co miesiac pokrywam odrosty i wlosy farba w domu. Nigdy w zyciu mi sie nie rozdwajaly i nie byly zniszczone. Ja uzywam PolyColor-Shwarzcopf- Uwielbiam Shwartzkopf bo jest silna i wszystko pokrywa. Oprocz jej probowalam prawie wszyskiego co reklamowane i nie. Garnier, L'oreal, Nice'n Easy.


Jako odrzywki stosuje(jajko ,cytryne i olej z oliwek) a tak ze Henne w kremie.

ale czy cytryna nie rozja¶nia??? to ma sens?
__________________


"Najwiêkszym wiêzieniem jest przesz³o¶æ"



"nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia... "
dodu¦ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-22, 17:08   #2854
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Farbowa³a, która¶ z Was Palette Color&Clos - Jagodowa Czerñ? Jak wra¿enia?
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-23, 09:04   #2855
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³a, która¶ z Was Palette Color&Clos - Jagodowa Czerñ? Jak wra¿enia?
jak kiedy¶ farbowa³am,nadaje bardzo mocny i piêkny granatowy blask.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-23, 09:22   #2856
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
jak kiedy¶ farbowa³am,nadaje bardzo mocny i piêkny granatowy blask.

Oj, tak. Dzi¶ rano siê o tym przekona³am
Weso³ych ¦wi±t
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-23, 09:48   #2857
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Moze dodacie zdjecie jak wygladaja wloski po tej jagodowej czerni bo na pudelku sa kuszace
Wesolych swiat
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 12:17   #2858
gallatea82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Czarnow³ose;)

Rozjasinia, jak pol kubka na glowe wylejesz i przytrzymasz na 30 min.
Ale jesli 1-2 lyzeczek do herbaty zmieszasz z obfita iloscia oleju i 3 zoltkami, to ic ci nie zrobi. Ja to trzymam 30 min pod czepkiem plywackim. A potem zmywam i wlosy myje szamponem i znow ordzywke nakladam na konce. Wlosy staja sie miekkie ,puszyste i lsniace.

Nie rob tego za czesto 1-2 razy w miesiacu- bo mozesz wlosy przetluscic bo to silnie nawilzajaca odzrzywka....Najlepie sie sprawdza na wlosy rozjasniane, suche...
gallatea82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-24, 11:17   #2859
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Moze dodacie zdjecie jak wygladaja wloski po tej jagodowej czerni bo na pudelku sa kuszace
Wesolych swiat

Jagodowa Czerñ Palette Color&Gloss
Uwielbiam taki kolor.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0821.jpg (56,5 KB, 162 za³adowañ)
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-25, 07:08   #2860
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Dzieki ³adny kolorek.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-25, 15:55   #2861
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: Czarnow³ose;)

Witajcie Kochane Czarnule Ja rowniez jestem farbowana czarnula Z poczatku farbowalam Castingiem teraz farbuje od 2 lat Joanna Multi Cream ( tne po kosztach ),i czy jestem zadowolona? Coz...farbuje dobrze,zawsze wlosy sa czarne,moje odrosty ( koloru mysi braz ) tez sa dobrze porkyte,ale kurcze strasznie mi sie teraz placza wlosy,konce sa kruche i lamliwe( kto wie czy nie przez ta farbe nie wiem co z nimi zrobic Jakies rady?
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2011-04-25 o 16:00
Silvia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 09:34   #2862
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Czarnow³ose;)

Zafarbowa³am wczoraj wieczorem ni±: "Schwarzkopf, Essential Color" nr 290 zwyk³a czerñ bez ¿adnych niebieskich czy bordowych refleksów.
Idealnie pokry³o 1 siwe w³osy i wszystkie inne przebarwione, trzyma³am j± przepisowo jak w ulotce 30 minut, potem za³±czona od¿ywka po sp³ukiwaniu, a po wysuszeniu w³osy by³y piêknie b³yszcz±ce i po prostu ¶liczne.
Mankamentem mo¿e byæ cena, dla mnie 22z³ za farbê to trochê za du¿o.

W recenzjach kosmetycznych na kwc ona nie ma zbyt wysokich not, ale s± tam recenzje tylko blondów, tak wiêc nie ma co siê za bardzo sugerowaæ blondami bo kolorów jest znacznie wiêcej.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-01, 15:00   #2863
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Kochane Czarnule Ja rowniez jestem farbowana czarnula Z poczatku farbowalam Castingiem teraz farbuje od 2 lat Joanna Multi Cream ( tne po kosztach ),i czy jestem zadowolona? Coz...farbuje dobrze,zawsze wlosy sa czarne,moje odrosty ( koloru mysi braz ) tez sa dobrze porkyte,ale kurcze strasznie mi sie teraz placza wlosy,konce sa kruche i lamliwe( kto wie czy nie przez ta farbe nie wiem co z nimi zrobic Jakies rady?
A stosujesz jakie¶ od¿ywki, maski, wcierki? Farba niszczy w³osy, a je¶li do tego u¿ywasz prostownicy albo suszarki, to nie ma siê co dziwiæ... Najlepiej zajrzyj na w±tek o pielêgnacji w³osów zniszczonych, albo na "Doskona³y wygl±d w najdrobniejszych szczegó³ach". Na pewno dziewczyny co¶ doradz± Ja ze swojej strony proponujê olejek rycynowy i amlê. Z masek sporo osób chwali Waxy, ale ja jeszcze nie próbowa³am.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-01, 16:21   #2864
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka¿ wiadomo¶æ
A stosujesz jakie¶ od¿ywki, maski, wcierki? Farba niszczy w³osy, a je¶li do tego u¿ywasz prostownicy albo suszarki, to nie ma siê co dziwiæ... Najlepiej zajrzyj na w±tek o pielêgnacji w³osów zniszczonych, albo na "Doskona³y wygl±d w najdrobniejszych szczegó³ach". Na pewno dziewczyny co¶ doradz± Ja ze swojej strony proponujê olejek rycynowy i amlê. Z masek sporo osób chwali Waxy, ale ja jeszcze nie próbowa³am.

U¿ywam maski z Timotei avokado i olejek migdalowy,ale chyba bede musiala wyprobowac cos "mocniejszego",po umyciu daje mleczko prostujace ktore ma termoochrone w sobie,rzeczywiscie mam po nim lepsze wlosy,ale i tak sa dalej kruche.Nie uzywam prostownicy hohoho natomiast zazwyczaj susze wlosy sa bardziej puszyste ( a moje sa cienkie,lamliwe).Myje wlosy co 2 dzien,zeby ich dodatkowo nie przesuszyc szamponem

W ogole mam dziwne wlosy,u nasady przetluszczajace a od polowy do dolu suche i lamliwe

Wax miala moja mama,i jej przesuszal wlosy ,wiec juz nie wiem.Chcialabym znalezc cos najlepiej niedrogiego a dobrego,zeby moje wlosy staly sie sprezyste i grubsze.Znacie cos takiego?

P.S. Dziekuje za odpowiedz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-01, 21:13   #2865
Raspberry77
Przyczajenie
 
Avatar Raspberry77
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Czarnow³ose;)

Farby : kiedy¶ - RENEE BLANCHE granatowa czerñ
Teraz garnier 100%color o tej samej nazwie bo nie widzê ró¿nicy.

Od¿ywki do zniszczonych lub farbowanych k³aków - LOREAL
Raspberry77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 11:10   #2866
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Silvia proponujê zakupiæ amlê i nak³adaæ j± mniej wiêcej od ucha, a na koñcówki olejek rycynowy. Przy tym trzeba zakupiæ szampon, który nie bêdzie mia³ problemu ze zmyciem olei. Ja u¿ywam zio³owych z Barwy.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 14:01   #2867
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka¿ wiadomo¶æ
Silvia proponujê zakupiæ amlê i nak³adaæ j± mniej wiêcej od ucha, a na koñcówki olejek rycynowy. Przy tym trzeba zakupiæ szampon, który nie bêdzie mia³ problemu ze zmyciem olei. Ja u¿ywam zio³owych z Barwy.

Tak te¿ zrobie,mo¿e to pomo¿e moim w³oskom

Dziêkujê za rady
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-11, 13:37   #2868
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Czarnow³ose;)

Do³±czam do Was dziewczyny! A to za spraw± londy-mokka br±z Za chwilê bêdê j± zmywaæ, ale ju¿ widzê, ¿e wyjdzie czarna jak smo³a A ju¿ praktycznie zesz³am z czerni do ¶redniego br±zu! Ale w sumie siê cieszê, zawsze mnie co¶ wewnêtrznie ci±gnê³o do tej czerni, i co bym nie zrobi³a z w³osami, po jakim¶ czasie zawsze do wiernie do niej wracam
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-11, 14:52   #2869
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Do³±czam do Was dziewczyny! A to za spraw± londy-mokka br±z Za chwilê bêdê j± zmywaæ, ale ju¿ widzê, ¿e wyjdzie czarna jak smo³a A ju¿ praktycznie zesz³am z czerni do ¶redniego br±zu! Ale w sumie siê cieszê, zawsze mnie co¶ wewnêtrznie ci±gnê³o do tej czerni, i co bym nie zrobi³a z w³osami, po jakim¶ czasie zawsze do wiernie do niej wracam
No to gratulacje Poka¿ siê w nowym kolorku Te¿ kiedy¶ mia³am mokkê i po kilku myciach zrobi³ mi siê bardziej br±z z tej pocz±tkowej czerni. Teraz farbujê ciemnym br±zem, bo chcê zachowaæ czerñ.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 00:27   #2870
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Czarnow³ose;)

Szczerze powiedziawszy czarny siê on wydawa³ przed zmyciem. Po zmyciu, ³adny ciemny br±z. Ale ju¿ raz my³am g³owê od tego farbowania i muszê przyznaæ ¿e (JU¯!) siê strasznie wyp³uka³ W gruncie rzeczy kusi mnie bardzo po³o¿enie sobie nast. razem ciemnego br±zu (który jak wiadomo wyjdzie czarny z br±zowym po³yskiem).Ale zastanawiam siê, bo oko³o 2 lata schodzi³am z czarnego, i teraz wreszcie mi siê to uda³o. Szkoda mi wiêc "zamalowywaæ" znowu ten upragniony br±zo który tak d³ugo walczy³am... Ale ci±gle mi siê wydaje ¿e jest on za jasny. Ja wiem ¿e du¿o os. mi mówi, ¿e w czarnym nie wygl±dam za dobrze bo mam jasn± karnacjê, ale kiedy jestem umalowana to wg mnie ³adnie wygl±dam i chyba najlepiej czuje siê w czarnym... No i jestem w kropce.
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-17, 09:09   #2871
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Je¶li dobrze siê czujesz w czarnym, to sobie przyciemnij trochê w³osy Mo¿e spróbuj jak±¶ farb±, która nie w¿era siê we w³osy (w tym przypadku odradzam palette) i na pocz±tku bêdzie czarny, a potem stopniowo bêdzie siê zmywa³. Je¿eli stwierdzisz, ¿e jednak rezygnujesz z czerni, to bêdzie mniejszy problem, bo niektóre farby potrafi± siê baaardzo wyp³ukaæ....
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-18, 22:50   #2872
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Czarnow³ose;)

Tak chyba zrobiê Bo fakt faktem mo¿e mi siê odmnieniæ za jaki¶ czas Na blond nigdy ju¿ sobie nie zrobiê, najja¶niejszy dla mnie kolor to ewentualnie ¶redni br±z. Ale jak ju¿ zrobiê docelowo na ten czarny, to znowu potem czekanie by wrociæ do br±zu... I znowu 2 lata... Chyba faktycznie jaki¶ ciemny br±z po³o¿ê ktory siê bêdzie wyp³ukiwa³ z czasem... A jak± farbê polecasz?? Ja szczerze powiedziawszy by³am z palette zawsze zadowolona bo by³a b. trwa³a, ale w tym wypadku nie jest to wskazane, skoro chcê by z czasem siê wyp³uka³a Wola³abym chyba co¶ z naturalnych br±zów, nie ¿adne tam ju¿ czekoladowe, czy kawowe £adne bo ³adne, ale zacz±³ mnie wkurzaæ ten rudy poblask w s³oñcuChcia³abym jaki¶ ciemny (ale ch³odny!) br±z... Jakie¶ propozycje???
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-19, 09:42   #2873
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak chyba zrobiê Bo fakt faktem mo¿e mi siê odmnieniæ za jaki¶ czas Na blond nigdy ju¿ sobie nie zrobiê, najja¶niejszy dla mnie kolor to ewentualnie ¶redni br±z. Ale jak ju¿ zrobiê docelowo na ten czarny, to znowu potem czekanie by wrociæ do br±zu... I znowu 2 lata... Chyba faktycznie jaki¶ ciemny br±z po³o¿ê ktory siê bêdzie wyp³ukiwa³ z czasem... A jak± farbê polecasz?? Ja szczerze powiedziawszy by³am z palette zawsze zadowolona bo by³a b. trwa³a, ale w tym wypadku nie jest to wskazane, skoro chcê by z czasem siê wyp³uka³a Wola³abym chyba co¶ z naturalnych br±zów, nie ¿adne tam ju¿ czekoladowe, czy kawowe £adne bo ³adne, ale zacz±³ mnie wkurzaæ ten rudy poblask w s³oñcuChcia³abym jaki¶ ciemny (ale ch³odny!) br±z... Jakie¶ propozycje???
Trudno tak jednoznacznie powiedzieæ, bo jedna farba wyjdzie inaczej u 2 osób.... Mnie siê w miarê szybko wyp³ukuje ciemny br±z z londy i wellatonu. Najpierw jest czarny, a pó¼niej robi siê ciemny br±z. Mia³am kiedy¶ tak± du¿± farbê nak³adan± na 10 minut (z loreala - excell10') i u¿ywa³am najpierw jasny br±z, który do kilku pierwszych myæ by³ czarny, a potem coraz ja¶niejszy. Potem spróbowa³am br±zu, albo ciemnego br±zu- ju¿ nie pamiêtam, i wyszed³ ³adny, ale te¿ do¶æ szybko siê wyp³uka³ do br±zu i nie by³ ju¿ taki fajny. Wg mnie najfajniejsze i najbezpieczniejsze s± te z londy i wellatonu. Sama jutro sobie farbujê lond± i mam nadziejê, ¿e siê nie zawiodê Sprzedawczyni mi chyba mówi³a, ¿e wellaton trzyma trochê s³abiej, ale musia³aby¶ siê popytaæ na w±tku o tych farbach, albo jakiej¶ porz±dnej pani w sklepie, znaj±cej siê na rzeczy. Mam nadziejê, ¿e chocia¿ trochê pomog³am
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-21, 09:43   #2874
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Czarnow³ose;)

W koñcu kupi³am sobie garniera ciemny br±z, kiedy¶ ju¿ nim farbowa³am i te¿ mi siê szybko wyp³uka³ W zasadzie najmocniej zawsze trzyma³ siê palette. Zobaczymy jak to teraz bêdzie Mam ochotê ju¿ sobie nim pofarbowaæ ¿eby mieæ ciemne Ale siê wstrzymam bo dopiero robi³am t± mokk±. Nie chcê zostaæ bez w³osów, podobno miêdzy farbowaniami powinny byæ minimum 4 tygodnie. Wiêc poczekam
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-21, 13:09   #2875
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 7 982
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny, czy u¿ywa³a która¶ z Was farby Joanna Multi Cream Color Hebanowa Czerñ? Je¶li tak, napiszcie proszê czy wychodzi z niej taka smolista czerñ, czy mo¿e lekko prze³amana ciemnym br±zem?
Sweet :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-21, 16:39   #2876
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Sweet :) Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy u¿ywa³a która¶ z Was farby Joanna Multi Cream Color Hebanowa Czerñ? Je¶li tak, napiszcie proszê czy wychodzi z niej taka smolista czerñ, czy mo¿e lekko prze³amana ciemnym br±zem?

Witaj ja uzywam tejze farby i powiem tak-na poczatku jak nia zaczelam farbowac wlosy to owszem byla taka piekna poswiata w kolrze ciemnego brazu ale taka praie ze niewidoczna,natomiast teraz jak farbuje sie nia od 3 lat to wychodzi raczej smolista pewnie temu ze czarny pigment tak wsiaknal w moje wlosy ( cienkie i slabe od zawsze) ze juz nawet ani cien brazu nie moze "wyjsc",chociaz czasami pod sztucznym swiatlem widze troszke brazowe,ale tak to jest raczej smolista.Wczesniej tez farbowlam na ciemno i zawsze wychodzil mi czarny,wiec moze dlatego mam typowa czern.Wszystko zalezy od wlosow i ich kondycji
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-21, 18:56   #2877
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 7 982
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj ja uzywam tejze farby i powiem tak-na poczatku jak nia zaczelam farbowac wlosy to owszem byla taka piekna poswiata w kolrze ciemnego brazu ale taka praie ze niewidoczna,natomiast teraz jak farbuje sie nia od 3 lat to wychodzi raczej smolista pewnie temu ze czarny pigment tak wsiaknal w moje wlosy ( cienkie i slabe od zawsze) ze juz nawet ani cien brazu nie moze "wyjsc",chociaz czasami pod sztucznym swiatlem widze troszke brazowe,ale tak to jest raczej smolista.Wczesniej tez farbowlam na ciemno i zawsze wychodzil mi czarny,wiec moze dlatego mam typowa czern.Wszystko zalezy od wlosow i ich kondycji
Dziêkujê uprzejmie za odpowied¼!
Sweet :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-24, 09:38   #2878
Irmisia
Raczkowanie
 
Avatar Irmisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny to i ja siê przy³±czam do w±tku. Od pi±tku z jasnego blondu przesz³am na intensywn± czerñ. Mimo ¿e Pani z Loreala odradza³a takie przej¶cie, kolor wyszed³ idealnie.
Chce je jeszcze trochê od¿ywiæ po mêczeniu rozja¶niaczem i bêdzie super.
Irmisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-24, 10:42   #2879
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Irmisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny to i ja siê przy³±czam do w±tku. Od pi±tku z jasnego blondu przesz³am na intensywn± czerñ. Mimo ¿e Pani z Loreala odradza³a takie przej¶cie, kolor wyszed³ idealnie.
Chce je jeszcze trochê od¿ywiæ po mêczeniu rozja¶niaczem i bêdzie super.
Wow.... Ogromna zmiana z blondu na czerñ... Dobrze, ¿e wyszed³ tak jak powinien, ale pewnie kilka osób zobacz±c Ciê prze¿yje szok, bo to strasznie radykalna zmiana.... Poka¿esz siê w obu kolorach?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-25, 12:21   #2880
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Czarnow³ose;)

Ju¿ chyba o tym pisa³am,ale siê powtórzê Ja te¿ przesz³am z blondu na czerñ. Uda³o mi siê zafarbowaæ platynê praktycznie od razu. Wbrew pozorom i wbrew przestrogom znajomych wygl±dam bardzo naturalnie. Wreszcie czujê siê sob± Zawsze preferowa³am zimne odcienie farb, czerñ mam te¿ typow±, nie ocieplam jej br±zem, wiêc mo¿e dlatego nie by³o szoku. Urodê podkre¶lam tymi samymi kolorami, tylko wygl±dam lepiej Przemieni³am siê w szczê¶liw± brunetkê
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.