Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 12:22   #331
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

a najgorsze jest, że kuzynka, z którą mieszkam, też lubi zmywać i czasami się kłócimy, która z nas ma to zrobić
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:34   #332
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)


dla mnie kosmos!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:12   #333
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
a najgorsze jest, że kuzynka, z którą mieszkam, też lubi zmywać i czasami się kłócimy, która z nas ma to zrobić
marzenie

Anula widziałaś? jak ślepej kurze ziarno... że niby fuksem nam się udało, a nie że sobie zasłużyłyśmy

Moje nieprasowanie ma drugą stronę medalu, tż chodzi tylko w bojówkach i luźnych bluzkach czy bluzach. Jak trzeba się gdzieś ładniej ubrać to on tam nie idzie , kiedyś w pracy musiał jeden dzień zastąpić kierownika i ktoś mu od razu zwrócił uwagę, że nie widział jeszcze tak wyluzowanego kierownika...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:19   #334
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
marzenie

Anula widziałaś? jak ślepej kurze ziarno... że niby fuksem nam się udało, a nie że sobie zasłużyłyśmy

Moje nieprasowanie ma drugą stronę medalu, tż chodzi tylko w bojówkach i luźnych bluzkach czy bluzach. Jak trzeba się gdzieś ładniej ubrać to on tam nie idzie , kiedyś w pracy musiał jeden dzień zastąpić kierownika i ktoś mu od razu zwrócił uwagę, że nie widział jeszcze tak wyluzowanego kierownika...
Widziałam, ale uznałam to za oznakę zazdrości i postanowiłam nie reagować
Gdybym była złośliwa to na dobicie bym napisała, że mój mąż codziennie rano biega po świeże bułeczki i robi mi kanapki do pracy (zasłynął zresztą tym u mnie w firmie ) - ale że złosliwa nie jestem to nie napiszę!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:23   #335
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Widziałam, ale uznałam to za oznakę zazdrości i postanowiłam nie reagować
Gdybym była złośliwa to na dobicie bym napisała, że mój mąż codziennie rano biega po świeże bułeczki i robi mi kanapki do pracy (zasłynął zresztą tym u mnie w firmie ) - ale że złosliwa nie jestem to nie napiszę!
o kurcze to nas teraz zagięłaś.
A przed chwila pisałaś że masz jeszcze kilka takich faktów w zanadrzu...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:29   #336
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
o kurcze to nas teraz zagięłaś.
A przed chwila pisałaś że masz jeszcze kilka takich faktów w zanadrzu...

kurcze...... ten mój mąż jest naprawdę całkiem, calkiem
chyba musze mu częściej dawać to do zrozumienia i starać się, żeby wiedział jak strasznie go kocham....często zapomina sie o takich rzeczach, bo z czasem wiele kwestii wydaje sie byc tak oczywistymi, że nie czuje się potrzeby mówienia o nich. A mówić trzeba.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:35   #337
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Widziałam, ale uznałam to za oznakę zazdrości i postanowiłam nie reagować
Gdybym była złośliwa to na dobicie bym napisała, że mój mąż codziennie rano biega po świeże bułeczki i robi mi kanapki do pracy (zasłynął zresztą tym u mnie w firmie ) - ale że złosliwa nie jestem to nie napiszę!
Ja zazdrosna?! Skąd! Mi mój facet pisze piosenki, gra na gitarze i śpiewa! I nie gra byle jak, on na prawde gra! Ja rzuciłam gitarę w cholerę jak go poznałam i zobaczyłam co to znaczy grac... Po bułki też biega jak do mnei przyjedzie, robi też genialny masaż A że biedaczek prasować nie umie, no to cóż. On ma dusze artysty
Ciesze się, że macie dobrze w swoich związkach, dzięki temu nie można powiedzieć, że każdy facet to świnia i można wierzyć w to, że się znajdzie w końcu tego jedynego wspaniałego co będzie na rękach nosił.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 13:44   #338
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Anula, Ty już sie nie odzywaj. Bo to jest nienormalne by mieć tak dobrze z mężem
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Widziałam, ale uznałam to za oznakę zazdrości i postanowiłam nie reagować
Gdybym była złośliwa to na dobicie bym napisała, że mój mąż codziennie rano biega po świeże bułeczki i robi mi kanapki do pracy (zasłynął zresztą tym u mnie w firmie ) - ale że złosliwa nie jestem to nie napiszę!
nie pisz takich rzeczy bo Ci go porwiemy i nie będziesz mieć jutro śniadania do pracy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:45   #339
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Gdybym była złośliwa to na dobicie bym napisała, że mój mąż codziennie rano biega po świeże bułeczki i robi mi kanapki do pracy (zasłynął zresztą tym u mnie w firmie ) - ale że złosliwa nie jestem to nie napiszę!
Ha, mój po pieczywo nie biega, ale robi mi śniadania i śniadania do pracy
Normalnie w pracy też się śmieją, bo przychodzę jak do przedszkola - z torebeczką, a w torebeczce: kanapka, jogurcik, soczek i jakiś owoc
A teraz (dieta) w torebeczce miewam: dietetyczną kanapkę i sok pomidorowy, a także do wyboru: wieśniaka, jajka na twardo (gotuje mi rano, sałatkę (niestety to muszę przygotować sama wieczorem )

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
a najgorsze jest, że kuzynka, z którą mieszkam, też lubi zmywać i czasami się kłócimy, która z nas ma to zrobić
Zuza, jakbyście się pokłóciły znowu i jedna przegrana czuła się "niepocieszona" to zapraszam do mnie... Wrocław nie jest na końcu świata... a osobę, która lubi zmywać powitam chlebem i solą (albo winkiem i dobrym serem)
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:50   #340
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja zazdrosna?! Skąd! Mi mój facet pisze piosenki, gra na gitarze i śpiewa! I nie gra byle jak, on na prawde gra! Ja rzuciłam gitarę w cholerę jak go poznałam i zobaczyłam co to znaczy grac... Po bułki też biega jak do mnei przyjedzie, robi też genialny masaż A że biedaczek prasować nie umie, no to cóż. On ma dusze artysty
Ciesze się, że macie dobrze w swoich związkach, dzięki temu nie można powiedzieć, że każdy facet to świnia i można wierzyć w to, że się znajdzie w końcu tego jedynego wspaniałego co będzie na rękach nosił.
Święta racja!
Fajni faceci są, wystarczy poszukać

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie pisz takich rzeczy bo Ci go porwiemy i nie będziesz mieć jutro śniadania do pracy
uprzedzę go, żeby sie miał na baczności, bo chyba przywiezie mnie na targi w niedzielę......
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ha, mój po pieczywo nie biega, ale robi mi śniadania i śniadania do pracy
Normalnie w pracy też się śmieją, bo przychodzę jak do przedszkola - z torebeczką, a w torebeczce: kanapka, jogurcik, soczek i jakiś owoc
A teraz (dieta) w torebeczce miewam: dietetyczną kanapkę i sok pomidorowy, a także do wyboru: wieśniaka, jajka na twardo (gotuje mi rano, sałatkę (niestety to muszę przygotować sama wieczorem )



Zuza, jakbyście się pokłóciły znowu i jedna przegrana czuła się "niepocieszona" to zapraszam do mnie... Wrocław nie jest na końcu świata... a osobę, która lubi zmywać powitam chlebem i solą (albo winkiem i dobrym serem)
dla Chłopa - należą mu się!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:55   #341
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
uprzedzę go, żeby sie miał na baczności, bo chyba przywiezie mnie na targi w niedzielę......
To chyba musisz go zostawić i zamknąć w samochodzie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 14:05   #342
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
a najgorsze jest, że kuzynka, z którą mieszkam, też lubi zmywać i czasami się kłócimy, która z nas ma to zrobić
To zazdroszczę, bo ja tego wprost nie znoszę.
Jak wszystkie chwalicie swoich, to ja też pochwalę. Robi nam śniadania, kolacje i często też obiady. Chodzi na zakupy, zmywa naczynia, a odkąd go nauczyłam, potrafi też zrobić pranie (pod warunkiem, że ja posegreguję). Razem ze mną sprząta, myje podłogi i ściera kurze. Nie znosi tylko prasowania, układania ubrań i zajmowania się łazienką (a wyjmowanie włosów z odpływu przyprawia go o mdłości). Muszę przyznać, że dobry z niego facet. A teraz jeszcze jedzie ze mną po kosmetyki na koniec miasta. Kochany.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:09   #343
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
To chyba musisz go zostawić i zamknąć w samochodzie

poproszę, żeby zaparkował jedno skrzyżowanie wcześniej....

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
To zazdroszczę, bo ja tego wprost nie znoszę.
Jak wszystkie chwalicie swoich, to ja też pochwalę. Robi nam śniadania, kolacje i często też obiady. Chodzi na zakupy, zmywa naczynia, a odkąd go nauczyłam, potrafi też zrobić pranie (pod warunkiem, że ja posegreguję). Razem ze mną sprząta, myje podłogi i ściera kurze. Nie znosi tylko prasowania, układania ubrań i zajmowania się łazienką (a wyjmowanie włosów z odpływu przyprawia go o mdłości). Muszę przyznać, że dobry z niego facet. A teraz jeszcze jedzie ze mną po kosmetyki na koniec miasta. Kochany.
Proszę!!
Kolejny egzemplarz przywracający wiarę w płeć męską
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:57   #344
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ojej to teraz mój wychodzi na niegodziwca.
Chociaż nie dziwię mu się, sama uważam że wstawanie wcześniej dla kogoś jest niewyobrażalnym poświęceniem
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:20   #345
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

poproszę, żeby zaparkował jedno skrzyżowanie wcześniej....

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------
to nic nie da bo go wcześniej porwę.nawet nie będziesz wiedzieć kiedy. porwę, sklonuję i oddam. I stworzę sobie faceta w wersji 20+
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:27   #346
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-02-02 o 15:29
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:38   #347
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
ale tylko u siebie czy u kogoś też ? [COLOR=Silver]
podłogi u siebie ale jak jestem w gościach też często pomagam :P

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No patrz, a ja tak I wstyd się przyznać, ale bardzo to lubię
Ogólnie prasować nie lubię, spodni wprost nie cierpię, jedyny wyjątek to te koszule... normalnie odpoczywam przy tym Kwalifikuję się już do leczenia?
ja nie cierpieeeeee prasować:P ale też mam to szczęscie że męskich koszul nie muszę, mój TŻ też sam to robi- ogólnie twierdzi, że sam lepiej prasuje więc ja tam spierać się o to nie będe :P
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:51   #348
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ile to ja kiedyś namęczyłam się z uciekającymi "orkami", przesuwającym się i podjeżdżającym na plecach stanikiem... A jednak naprawdę nie musi tak być.

Największą zasługą mojego TŻa też jest właściwie wytrzymywanie ze mną. On jest ten spokojny, a ja histeryczka.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:15   #349
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
podłogi u siebie ale jak jestem w gościach też często pomagam :P



ja nie cierpieeeeee prasować:P ale też mam to szczęscie że męskich koszul nie muszę, mój TŻ też sam to robi- ogólnie twierdzi, że sam lepiej prasuje więc ja tam spierać się o to nie będe :P
A wiesz, że to jest najlepsza metoda, zrobić coś kilka razy źle i wtedy ktoś woli sobie sam się do tego zabrać

Mnie nie niestety mój tż tak wykiwał z odkurzaniem chaty, tyle razy jechałam po nim odkurzaczem że w końcu został oddelegowany do innych czynności a ja odkurzam
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 16:19   #350
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
oj nie musi, idealny stanik tak trzyma piersi że nawet ramiączka nie są potrzebne i tak zbiera że się wydają przynajmniej 2 rozmiary większe. mi kilka razy mówiono że niby mi się wielkość poprawiła a wcale nie mam dużych, tak na ogólnie przyjętą rozmiarówkę to mam C. w ogóle po kilku miesiącach noszenia dobrego stanika przy młodym wieku i niedużych rozmiarach można osiągnąć taki efekt, że jak zdejmiesz stanik to nic nie migruje i nie opada, i się ładnie kształtnie trzyma. bo dobry biustonosz to najlepszy naturalny kosmetyk do biustu.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:25   #351
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I nie musze już poprawiac biustonosza w ciągu dnia.
Dokładnie! ja mogę odpiąć ramiączka i śmigać w bluzce bez ramion i wszystko jest tam, gdzie powinno
Kiedys była taka reklama staników sportowych z jakąś tenisistką z podpisem: tylko piłka może skakać
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość


Ja podsumowując ostatni miesiąc:
-przestałam się budzić co rano z łzami w oczach że moja bajka się skończyła
- nawet odrobinkę się już cieszę
- jestem panią swojego czasu, nie rezygnuje dla nikogo z niczego
-nie muszę prasować męskich koszul i prać skarpetek
-znalazłam śliczne mieszkanie z przemiłymi ludźmi
- byłam na 3 randkach, każdej z innym facetem. Jedna była nudna, na drugiej nasłuchałam się 1000 komplementów,a ta wczoraj była mega romantyczna i mam nadzieje na kolejne, ale zgodnie z polecana przez Was literaturą nie okazuje tego. Ale wieczorem będę odświeżała fejsbuka co sekundę...
Na wszelki wypadek mam ochotę kupić nowa sukienkę
Na wszelki wypadek kup!!!
Cudowne podsumowanie! Tak trzymaj!
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość




Falabella, no to ja Ci sie nie dziwię, że podskakuje, bo B nie podskakuje D to nie jest DUŻE, tylko normalne... DUŻE to jest J albo K. D 70 to najbardziej popularny (właściwie mierzony) rozmiar. Pomyśl o tym tak - między obwodem pod biustem a w biuście masz tylko 17 cm - 17 cm na przód tułowia z piersiami... Idź do dobrego sklepu ze stanikami, ubierz sobie D70 i ładnie się uśmiechnij do swoich piersi, które wreszcie nie będą ściśnięte, ani rozsmarowane na klatce piersiowej za małym stanikiem Powiem więcej, jeśli do tej pory nosiłaś miseczkę B, to jest duże prawdopodobieństwo, ze piersi sobie "zmigrowały" w różne strony, i jak zaczniesz nosić dobry stanik i odpowiednio wygarniać, to po jakimś czasie i powrocie na swoje miejsce wyjdzie Ci większa miseczka

A co do "D jest DUŻE" to jak znajdę chwile to wkleję typologię zrobioną przez moich kolegów z grupy na studiach


Zgadzam się z Ewunią
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Zrobiłam krok do przodu, usunęłam go z czatu na fejsbuku (nie chciałam usuwać go całkiem ze znajomych, bo po pierwsze to trochę płytkie, po drugie rozstaliśmy się mimo wszystko w w miarę spokojnej atmosferze. ale nie chcę widzieć, czy jest, czy go nie ma i czekać, że może napisze ). I naprawdę mi trochę lepiej!

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość

o dziękuję hehe. a sprzątanie dobra rzecz:P
Aaaa jakbym moją mamę słyszała! chociaż może..
Mamo?
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dołączam do ulubienic staników Ewy Michalak
Wlazłam przez Was na stronę. Zbieram szczękę- są piękne!
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja miałam jeden 60C (albo 65C, nie pamiętam już) z Triumpha, ale wydaje mi się, że miseczka byłą trochę za mała.
muszę się wreszcie dokładnie zmierzyć i coś odpowiedniego kupić
Triumph to nie jest imo dobra firma
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


to nie wstyd - to godne podziwu
skoro lubisz to sama przyjemność a ciężka praca fizyczna - innymi kategoriami sie to mierzy
jak sie rozwinie na uwielbienie do prasowania spodni to zacznij szukac lekarza
Ja baaardzo lubię prasować, ale zgadzam się- nie spodnie raz mojemu Krecikowi wyprasowałam spodnie w dwa kanty
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja się relaksuję przy zmywaniu
Zapraszam do mnie Zuziu! Zadbam o to, żebyś miała chwilę relaksu
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Widziałam, ale uznałam to za oznakę zazdrości i postanowiłam nie reagować
Gdybym była złośliwa to na dobicie bym napisała, że mój mąż codziennie rano biega po świeże bułeczki i robi mi kanapki do pracy (zasłynął zresztą tym u mnie w firmie ) - ale że złosliwa nie jestem to nie napiszę!
Ona nie żartuje.
Serio



Mój mąż nie gotuje za dużo i dobrze- mnie gotowanie, pieczenie (chleba, bułeczek, ciast, ciasteczek, muffinek) tak relaksuje ze nie odbiorę sobie tej czynności. Zmywanie jest dla mnie obojętne ale ja nienawidzę wyrzucać śmieci. Wszystkich to dziwi ale ja wolę iść zmywać, podłogi odkurzać albo myć ale do śmietnika? nigdy. Przez rok mieszkałam w innym mieście i do dzisiaj nie wiem gdzie tam był śmietnik
Teraz mam w kamienicy w podwórku więc to akurat wiem. I ja nie rozmarażam lodówki w domu (nigdy w życiu tego nie zrobiłam, nigdy sama nie zapłaciłam rachunków i nigdy nie umyłam u nas okien, nie licząc małego w przedsionku)
Ha współcześni mężczyźni jednak są fajni!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:44   #352
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Nie czytam tego wątku od kilku dni, więc nie wiem o co loto, ale ja chciałam tylko powiedzieć, że ja też lubię zmywać naczynia.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 17:01   #353
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aaaa jakbym moją mamę słyszała! chociaż może..
Mamo?
Mój mąż nie gotuje za dużo i dobrze- mnie gotowanie, pieczenie (chleba, bułeczek, ciast, ciasteczek, muffinek) tak relaksuje ze nie odbiorę sobie tej czynności. Zmywanie jest dla mnie obojętne ale ja nienawidzę wyrzucać śmieci. Wszystkich to dziwi ale ja wolę iść zmywać, podłogi odkurzać albo myć ale do śmietnika? nigdy. Przez rok mieszkałam w innym mieście i do dzisiaj nie wiem gdzie tam był śmietnik
Teraz mam w kamienicy w podwórku więc to akurat wiem. I ja nie rozmarażam lodówki w domu (nigdy w życiu tego nie zrobiłam, nigdy sama nie zapłaciłam rachunków i nigdy nie umyłam u nas okien, nie licząc małego w przedsionku)
Ha współcześni mężczyźni jednak są fajni!
czas mieć dzieci na to wygląda :P

ja gotować mogę, uwielbiam robić sałatki, makarony , ryże
co do pieczenia mam dwie lewe ręce , zawsze mi zakalce wychodzą:P śmieci moge wynieść ale najmniej lubie prać i prasować wrrrrrrrr :P

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
A wiesz, że to jest najlepsza metoda, zrobić coś kilka razy źle i wtedy ktoś woli sobie sam się do tego zabrać

Mnie nie niestety mój tż tak wykiwał z odkurzaniem chaty, tyle razy jechałam po nim odkurzaczem że w końcu został oddelegowany do innych czynności a ja odkurzam
hehe ja zamiatam bo dywanów brak- w ogóle odkurzacza brak
no i jak już wiadomo z uwielbieniem myje podłogi:P hehe
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 17:56   #354
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to nic nie da bo go wcześniej porwę.nawet nie będziesz wiedzieć kiedy. porwę, sklonuję i oddam. I stworzę sobie faceta w wersji 20+
powiem tak - z mojego starego można zrobic nawet dwie wersje 20+..... wystarczy go podzielić na 2
Agusia - bardzo Ci dziękuję, że mi go oddasz jak juz Ci nie będzie potrzebny
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oj nie musi, idealny stanik tak trzyma piersi że nawet ramiączka nie są potrzebne i tak zbiera że się wydają przynajmniej 2 rozmiary większe. mi kilka razy mówiono że niby mi się wielkość poprawiła a wcale nie mam dużych, tak na ogólnie przyjętą rozmiarówkę to mam C. w ogóle po kilku miesiącach noszenia dobrego stanika przy młodym wieku i niedużych rozmiarach można osiągnąć taki efekt, że jak zdejmiesz stanik to nic nie migruje i nie opada, i się ładnie kształtnie trzyma. bo dobry biustonosz to najlepszy naturalny kosmetyk do biustu.
Amen!!!!
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Ona nie żartuje.
Serio



Mój mąż nie gotuje za dużo i dobrze- mnie gotowanie, pieczenie (chleba, bułeczek, ciast, ciasteczek, muffinek) tak relaksuje ze nie odbiorę sobie tej czynności. Zmywanie jest dla mnie obojętne ale ja nienawidzę wyrzucać śmieci. Wszystkich to dziwi ale ja wolę iść zmywać, podłogi odkurzać albo myć ale do śmietnika? nigdy. Przez rok mieszkałam w innym mieście i do dzisiaj nie wiem gdzie tam był śmietnik
Teraz mam w kamienicy w podwórku więc to akurat wiem. I ja nie rozmarażam lodówki w domu (nigdy w życiu tego nie zrobiłam, nigdy sama nie zapłaciłam rachunków i nigdy nie umyłam u nas okien, nie licząc małego w przedsionku)
Ha współcześni mężczyźni jednak są fajni!

widocznie smietnik nie jest godny uwagi Twej masz ciekawsze zajęcia.
Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
co do pieczenia mam dwie lewe ręce , zawsze mi zakalce wychodzą:P śmieci moge wynieść ale najmniej lubie prać i prasować wrrrrrrrr :P



hehe ja zamiatam bo dywanów brak- w ogóle odkurzacza brak
no i jak już wiadomo z uwielbieniem myje podłogi:P hehe
mi tez, mi tez same zakalce!!!!
eeeee....... dywany tylko by Ci w myciu podłóg przeszkadzały
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:30   #355
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ja dzis 2 godziny prasowalam nienawidze tego moge sprzatac, zmywac, odkurzac ale nie prasowac

mam ostatnio jakiegos dola....marzy mi sie spa na tydzien niestety moge tylko pomarzyc.....chyba te mrozy na mnie tak zle dzialaja.....naet zakupy mnie nie ciesza......
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:37   #356
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
mam ostatnio jakiegos dola....marzy mi sie spa na tydzien niestety moge tylko pomarzyc.....chyba te mrozy na mnie tak zle dzialaja.....naet zakupy mnie nie ciesza......
Znam to... Ja bym najchętniej zwinęła się na łóżku pod grubą kołdrą i przeczekała tak do wiosny.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:01   #357
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
powiem tak - z mojego starego można zrobic nawet dwie wersje 20+..... wystarczy go podzielić na 2
Agusia - bardzo Ci dziękuję, że mi go oddasz jak juz Ci nie będzie potrzebny
oj żeby CI nie było całkiem przykro to Ci oddam

wiecie ja mogę wszystko prać, gotować, sprzątać, zmywać. tylko błagam nie prasować!

a zimową deprechę mam od października, dziwię się że nie zapadłam w sen zimowy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-02 o 19:02
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:57   #358
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mi tez, mi tez same zakalce!!!!
eeeee....... dywany tylko by Ci w myciu podłóg przeszkadzały
nie jestem sama w takim razie:P


Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja dzis 2 godziny prasowalam nienawidze tego moge sprzatac, zmywac, odkurzac ale nie prasowac

mam ostatnio jakiegos dola....marzy mi sie spa na tydzien niestety moge tylko pomarzyc.....chyba te mrozy na mnie tak zle dzialaja.....naet zakupy mnie nie ciesza......
mi się na zakupy nie chce ruszać jak pomyśle o tym że tyłek mi zmarznie:P no jedynie że ktoś mnie zawiezie zaniesie i w ogóle:P najchętniej bym siedziała całe dnie przy kominku :P
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:10   #359
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
nie jestem sama w takim razie:P

otwórzmy cukiernie skoro obie takie zdolniachy jestesmy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:15   #360
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
otwórzmy cukiernie skoro obie takie zdolniachy jestesmy
Nie zapomnijcie o mnie.Ja tyż z tych zdolniejszych inaczej jestem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.