Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 16:25   #3091
Pinki:)
Raczkowanie
 
Avatar Pinki:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dziura zabita dechami
Wiadomości: 151
Dot.: Problemy z kolczykiem w pępku

a moze octenisept?? powinno pomóc mojej kolezeance tez paprał sie pępek i przemywała i pomogło
Pinki:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 16:33   #3092
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

[quote=erin1988;3397311]Hej dziewczyny mam pytanie w sierpniu przebijalam pepek i ostatnio pod gorna kulka pojawila mi sie na skorze taka czerwona kuleczka wyglada jakjakis pecherzyk czy cos co z tym zrobic


ta kuleczka czy pecherzyk to sie nazywa "dzikie mieso"po przekuci trzeba uwazac aby nie moczyc kolczyka w wodzie tylko dezynfekowac miejsca i nie wolno zmieniac kolczyka przez conajmniej miesiac(Trzeba nosic z tytanu).A moze zmienilas kolczyk na inny za wczesnie albo moczylas to miejsce??



Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jesteś taka pewna że by zrobił wszystko?:P z kolczykami lepiejbyć 100% pewnym jesli chodzi o takie miejsca - beż pod uwagę że to ciężkie miejsce do kłucia, może się długo goić itd. Jak nie jesteś pewna lepiej poczekaj.

Miejsce intymne to takie samo miejsce do kucia jak pepek ,goi sie okolo miesiaca czytaj moj post wyzej
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 17:14   #3093
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

akurat co do czaus przeklucia roznie bywa - mi sie pepek nigdy nie zagoil az wyciagnelam. broda natomiast w 3 tygodnie. jednej osobie sie zagoi w miesiac innej w pol roku. ja nie pisze zeby komus odradzac tylko jak ktos nie jest pewny to niech lepiej nie przekluwa.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 17:24   #3094
erin1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ta kuleczka czy pecherzyk to sie nazywa "dzikie mieso"po przekuci trzeba uwazac aby nie moczyc kolczyka w wodzie tylko dezynfekowac miejsca i nie wolno zmieniac kolczyka przez conajmniej miesiac(Trzeba nosic z tytanu).A moze zmienilas kolczyk na inny za wczesnie albo moczylas to miejsce??


No ja mam caly czas ten sam kolczyk , a dopiero ze 2 tyg temu zmienilam kulki tylko. I nie moczylam tego kolczyka nie plywalam z nim a ni nic i tylko prysznic bralam . Wiec nie rozumiem od czego to sie moglo zrobic
erin1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 18:19   #3095
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
akurat co do czaus przeklucia roznie bywa - mi sie pepek nigdy nie zagoil az wyciagnelam. broda natomiast w 3 tygodnie. jednej osobie sie zagoi w miesiac innej w pol roku. ja nie pisze zeby komus odradzac tylko jak ktos nie jest pewny to niech lepiej nie przekluwa.







Silly:
Sluchaj jesli ktos nie dba o to aby systematycznie dezynfekowac i zeby go nie roszac to moze sie nawet rok czasu goic,ja mialam tak samo jak svinecka problem z nosem zrobila mi sie narosc tzw"dzikie mieso naroslo" i co bylo przyczyna zmienienie kolczyka tak mi powiedzial facet u ktorego przekowalam.Jak wlozylam ten sam kolczyk wszystko sie zroslo i powrocilo do normalnego stanu......a co do doradzania to kazdy kto jest pelnoletni niech sam podejmnie decyzje o tym czy chce miec pircing czy nie....




Erin1988
No ja mam caly czas ten sam kolczyk , a dopiero ze 2 tyg temu zmienilam kulki tylko. I nie moczylam tego kolczyka nie plywalam z nim a ni nic i tylko prysznic bralam . Wiec nie rozumiem od czego to sie moglo zrobic
Silly:
Nawet prysznic mogl zaszkodzic .....dostalo sie troszeczke zelu czy cos nie zauwazylas ....i zaczelo sie paprac...ja radze ,zdezynfekowac,wlozyc te same kulki co byly wczesniej i nie ruszac a jesli chcesz brac prysznic kup sobie taki plaster przezroczysty i zaklejaj pepuszek przed kapaniem i mysle ze bedzie lepiej ..a jak nie pomoze zglos sie tam gdzie to robilas powodzenia.
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 18:43   #3096
Evelyna0309
Raczkowanie
 
Avatar Evelyna0309
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 308
GG do Evelyna0309
Dot.: Problemy z kolczykiem w pępku

JA przemyawałam kwasem borowym i już po kilku użyciach było oki, a trochę mi si paprało
__________________

Evelyna0309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 18:55   #3097
erin1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kurcz myslalam ze prysznic mozna spokojnie brac , ok no to tak zobie zdeynfekuje i wloze stare kulki wystarczy zdezynfekowac spirytusem?? Noi gdzie taki plasterek moge nabyc i jak on sie nazywa jak by co :P bo nie wiem czy ona jakis specjalny ma byc czy nie
erin1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 19:10   #3098
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez erin1988 Pokaż wiadomość
kurcz myslalam ze prysznic mozna spokojnie brac , ok no to tak zobie zdeynfekuje i wloze stare kulki wystarczy zdezynfekowac spirytusem?? Noi gdzie taki plasterek moge nabyc i jak on sie nazywa jak by co :P bo nie wiem czy ona jakis specjalny ma byc czy nie

moze byc spirytus lub woda utleniona codziennie pielegnuj naprawde plasterek mozna spokojnie kupic w aptece lub w rossmanie ale w rossmanie niewiem czy maja ,w aptece napewno powinni miec.To jest normalny plaster tylko przezroczysty nakleja sie go i kolczyk bedzie widac tylko woda sie nie dostanie do niego co jest najwazniejsza rzecza aby sie nie dostala jako cos to pisz sluze pomoca
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 19:24   #3099
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nazwa plastra przezroczystego to Derma Plast Aqua-jest to plaster dla osob ktore chca zabezpieczyc skaleczenie,ranke przed woda.Stosowac na sucha i czysta skore...
Opakowanie jednostkowe zawiera:
6 szt.30mm x40 mm
4 szt.40mm x60 mm
Ceny niestety nie znam
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:06   #3100
erin1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
Nazwa plastra przezroczystego to Derma Plast Aqua-jest to plaster dla osob ktore chca zabezpieczyc skaleczenie,ranke przed woda.Stosowac na sucha i czysta skore...
Opakowanie jednostkowe zawiera:
6 szt.30mm x40 mm
4 szt.40mm x60 mm
Ceny niestety nie znam
ok to jeszcze jedno pytanko czym pilegnowac codzinie tribiotikiem czy przemywac woda utleniona bo tu widze ze roznie dziewczyny pisza
erin1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 22:18   #3101
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez erin1988 Pokaż wiadomość
ok to jeszcze jedno pytanko czym pilegnowac codzinie tribiotikiem czy przemywac woda utleniona bo tu widze ze roznie dziewczyny pisza

mozna tym i tym ja osobiscie moje 9 pircingow (oprocz jezyka)ktorego plucze sie czyms innym.... przemywalam woda utleniona
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 11:52   #3102
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Poblemik

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jesteś taka pewna że by zrobił wszystko?:P z kolczykami lepiejbyć 100% pewnym jesli chodzi o takie miejsca - beż pod uwagę że to ciężkie miejsce do kłucia, może się długo goić itd. Jak nie jesteś pewna lepiej poczekaj.
jestem pewna ze zrobilby wszystko zreszta robi caly czas ale nie wazne. chodzi o to ze ja jeszcze wlasnie nie robie tego kolczyka bo nie jestem pewna, zrobie jak bede. ale chcialabym porozmawiac z kims kto ma juz kolczyka w tym miejscu. Silly ma inne przeklucie niz to o ktorym myslalam. ja w zyciu nie wsadzilabym sobie niczego w lechtaczke. myslalam o wzgorku....ale nie ma z kim pogadac na ten temat
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 12:42   #3103
ThugLove
Raczkowanie
 
Avatar ThugLove
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 84
Dot.: Re: kolczyk w pępku - Roxi

Moja siostra zrobiła sobie (16 lat) u kosmetyczki, ale nic jej się nie paprało itp.

Moja koleżanka zrobiła sobie sama bodajże agrafką jak rozmawiała przez telefon o___O
ThugLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 12:51   #3104
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Re: kolczyk w pępku - Roxi

ja sobie sama zrobilam ale potem zaniedbalam bo sie nim bawilam - nie polecam bawienia sie kolczykiem - rok sie goil i wyciagnelam :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 14:01   #3105
erin1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
mozna tym i tym ja osobiscie moje 9 pircingow (oprocz jezyka)ktorego plucze sie czyms innym.... przemywalam woda utleniona
ok bardzo dziekuje za pomoc bo kurcze starsznie mi sie ten kolczyk podoba i nie chce zeby cos sie zwalilo. jeszczeraz dziekuje bardzo
erin1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 14:21   #3106
sylwia1027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ziębice
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja przebilam sobie pepek na wakacjach mialam jeszcze 14 lat pielęgnuje go przemywam i smaruje mascia nawet nieraz 3 razy dziennie ale strasznie mi sie paprze ale mowia ze ropa to normalny objaw u kazdego nie tylko mlodych osob bolalo mnie strasznie nawet ze znieczoleniem ale nie zaloje bo wyglada to zarabiscie tobie tez polecam ot tego jeszcze nikt nie umarl troche pocierpisz ale jakie beda efekty
sylwia1027 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 14:22   #3107
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez erin1988 Pokaż wiadomość
ok bardzo dziekuje za pomoc bo kurcze starsznie mi sie ten kolczyk podoba i nie chce zeby cos sie zwalilo. jeszczeraz dziekuje bardzo


Polecam sie na przyszlosc
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 15:23   #3108
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a woda utleniona wystarczy 3 razy dziennie - wiecej to wysusza. to tak a propo:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 18:02   #3109
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie woda utlenioną, nie spirytem, tylko i wyłącznie SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ. nie smarujcie tribioticiem, kładziecie tę maść, zatykacie kanał przekłucia, nie ma dostępu tlenu, a potem wielka niespodzianka, że się nie chce goić. to samo się tyczy gdzieś wspominanych plastrów, nie słyszałyście nigdy, że rana do wygojenia potrzebuje tlenu?

svinecka, nie radzę umieszczania sobie 'na wzgórku' kolca, nazywającego się zresztą christina, dopóki nie ma się naprawdę bardziej zaawansowanej wiedzy na ten temat. to miejsce jest prawie nie do wygojenia, na 90% wymigruje, zostawiając bliznę.

nie przekłuwa się łechtaczki, tylko napletek łechtaczki, bzdury piszecie.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 20:24   #3110
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
nie woda utlenioną, nie spirytem, tylko i wyłącznie SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ. nie smarujcie tribioticiem, kładziecie tę maść, zatykacie kanał przekłucia, nie ma dostępu tlenu, a potem wielka niespodzianka, że się nie chce goić. to samo się tyczy gdzieś wspominanych plastrów, nie słyszałyście nigdy, że rana do wygojenia potrzebuje tlenu?

svinecka, nie radzę umieszczania sobie 'na wzgórku' kolca, nazywającego się zresztą christina, dopóki nie ma się naprawdę bardziej zaawansowanej wiedzy na ten temat. to miejsce jest prawie nie do wygojenia, na 90% wymigruje, zostawiając bliznę.

nie przekłuwa się łechtaczki, tylko napletek łechtaczki, bzdury piszecie.
Bzdury to Ty piszesz!!!!!

Dziwne tylko ze wszystkie kolczyki ktore przekowalam kazali przemywac woda utleniona lub spirytusem...i zadna niespodzianka nie wynikla dopoki nie zaczelam bawic sie kolczykiem w nosie ....a co do plastrow to te plastry sa po to zeby mozna bylo sie w nich kapac a nie chodzic na codzien najpierw przeczytaj dobrze co bylo juz pisane.....co do przekocia lonowego na wzgorku to tak samo zostanie blizna jak na pepku lub gdzie kolwiek indziej....
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 20:43   #3111
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

niestety ma racje co do tej wody utlenionej i spirytusu a trybiotyk mi rozpapral kolczyk. i powodowal ze zaczal mi sie babrac kolczyk zagojony praktycznie w brodzie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2007-01-09 o 20:28
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 09:44   #3112
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mi tez tribiotic spapral kolczyk

Yaza wszyscy wiemy ze przekluwa sie napletek a nie sama lechtaczke no bo jak? ale nazywamy to w uproszczeniu ze przekluwamy lechtaczke. po co sie czepiasz slowek i osadzasz nas o pisanie bzdur??

co do wzgorka lonowego dlaczego piszesz ze to miejsce jest nie do wygojenia? skoro jakos dziewczyny maja takie kolczyki i je nosza to chyba jednak sie goi!!!
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 08:31   #3113
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chciałabym sobie przekłuć pępek- do lata się chyba zdąży zagoić. Czy robił to ktoś w Bielsku-Białej, tak żeby polecić mi jakiś sprawdzony salon?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 09:49   #3114
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
kolczyk w pępku - bielsko

Witam,
chciałabym sobie zrobić kolczyk w pępku. Jestem z bielska-białej i bardzo chętnie zapoznałabym się z opinią osób które korzystały w tym mieście z takiego przekłuwania.
Jest masa salonów i kosmetyczek, ale czy ktoś może poradzić mi coś sprawdzonego?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 18:13   #3115
Skiba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 232
GG do Skiba
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Uważam,że kolczyki w pępku po pierwsze nie sa modne a po drugie wcale ładnie sie nie prezentują..tym bardziej gdy posiada go i dumnie prezentuje dziewczyna o brzuszku niczym nie przypominajacym kaloryferka:rot fl:to po prostu tragedia
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca...
Skiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:12   #3116
dzidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 332
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jestem posiadaczka kolczyka w pepku od 3 lat i od pewnego czasu juz mi sie nie chce go nawet zakladac
przekluwalam sama, kupilam kolczyk, zamowilam w necie igle w o grubosci 2.1 mm i do dziela (wczesniej sie bardzo duzo oczytalam o tym)... wyszlo bardzo ladnie. ropialo przez pol roku, przemywalam woda utleniona. dopiero gdy kupilam tribiotic wszystko sie wygoilo w tydzien. woda utleniona nie jest dobrym pomyslem, poniewaz podraznia rane, wskazana jest sol fizjologiczna.
nie chodzcie do koemstyczki, a juz bron Boze nie dajcie sobie przekluc pepka pistoletem. tym narzedziem powinno sie przekluwac tylko platek ucha, nawet nei chrzastke. lepiej zaiwestowac i wybrac sie do profesionalnego studia. izadnych srebrnych czy zlotych kolczykow na poczatek, najlepiej ptfe lub tytan czy stal chirurgiczna.
dzidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:38   #3117
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez dzidka Pokaż wiadomość
jestem posiadaczka kolczyka w pepku od 3 lat i od pewnego czasu juz mi sie nie chce go nawet zakladac
przekluwalam sama, kupilam kolczyk, zamowilam w necie igle w o grubosci 2.1 mm i do dziela (wczesniej sie bardzo duzo oczytalam o tym)... wyszlo bardzo ladnie. ropialo przez pol roku, przemywalam woda utleniona. dopiero gdy kupilam tribiotic wszystko sie wygoilo w tydzien. woda utleniona nie jest dobrym pomyslem, poniewaz podraznia rane, wskazana jest sol fizjologiczna.
nie chodzcie do koemstyczki, a juz bron Boze nie dajcie sobie przekluc pepka pistoletem. tym narzedziem powinno sie przekluwac tylko platek ucha, nawet nei chrzastke. lepiej zaiwestowac i wybrac sie do profesionalnego studia. izadnych srebrnych czy zlotych kolczykow na poczatek, najlepiej ptfe lub tytan czy stal chirurgiczna.
no wiec tak:
1.nie chodzcie do kosmetyczki ale same mozecie sobie przebijac tak? zenujace.....

2. nie masz pojecia co piszesz bo np stal chirurgiczna powinno sie stosowac tylko na wygojone miejsca gdyz moze uczulac (zawiera nikiel)

3. owszem najlepszy jest tytan

4. mylisz sie co do zlota - ja mialam pepek przebijany 4 razy i tylko zlotym kolczykiem mi sie wygoil

5. woda utleniona jest dobra ale nie wolno jej uzywac zbyt czesto i za dlugo bo wysusza skore

reasumujac.....nie pisz na temat, o ktorym Twoje pojecie jest marne
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:54   #3118
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A mnie się kolczyk podoba, bo nie moda jest najważniejsza, ale własny gust i samopoczucie, ale może do takiego wniosku się z wiekiem dopiero dochodzi (przynajmniej w niektórych przypadkach) ...
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
4. mylisz sie co do zlota - ja mialam pepek przebijany 4 razy i tylko zlotym kolczykiem mi sie wygoil
Masz rację, złoto ma jakieś właściwości chemiczne (w tej chwili już nie pamiętam dokładnie) ale m. in. działa antyseptycznie, więc nie powinno sprawiać problemów i poleca się złote kolczyki. Ma tylko taką wadę, że jest drogie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 22:17   #3119
dzidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 332
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Svinecka
mialam 15 lat, gdy przekluwalam i juz zmadrzalam co w tym zenujacego?
nie dowiedzialam sie nigdy o uczulajacych wlasciwosciach stali, dzieki za info, nadal obstaje przy tym, ze najlepszy jest teflon lub tytan ;]
cos jeszcze??
dzidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 00:45   #3120
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

zauwazylam ze tu wiekszosc ma tyle do powiedzenia ktore sobie same przekowaly kolczyki i sa takie doswiadczone w tym ze szkoda juz mi slow zmykam i nara
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.