Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 10:11   #1591
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
marzy mi się jasny ew. średni brąz - fabra, ehhhhh wiem, ale ja z naturalnymi wygladam nienaturalnie... w tym wasnie problem - mam czarne brwi, ciemniejsza karnacje a wlosy blond, i wygladam z naturalnymi "niewyraznie" kusi mnie kusi nie wiem co robic, racją jest to o czym napisalyscie - odrosty, włosy potem sa matowe ale co mam zrobic? Naprawde nie czuje sie dobrze z takimi wlosami

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

a z farbowania zrezygnowałam poniewaz przesadzałam z malowaniem - koloryzacja była farbami co miesiac na całe włosy az pewsnego dnia obudzialam sie z włosami na poduszce i musiałam sciac je na krótko
no to nie wiem może pomaluj jak masz się męczyć, ale na tym wątku raczej nikt Cię nie będzie do tego zachęcał
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:12   #1592
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
marzy mi się jasny ew. średni brąz - fabra, ehhhhh wiem, ale ja z naturalnymi wygladam nienaturalnie... w tym wasnie problem - mam czarne brwi, ciemniejsza karnacje a wlosy blond, i wygladam z naturalnymi "niewyraznie" kusi mnie kusi nie wiem co robic, racją jest to o czym napisalyscie - odrosty, włosy potem sa matowe ale co mam zrobic? Naprawde nie czuje sie dobrze z takimi wlosami

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

a z farbowania zrezygnowałam poniewaz przesadzałam z malowaniem - koloryzacja była farbami co miesiac na całe włosy az pewsnego dnia obudzialam sie z włosami na poduszce i musiałam sciac je na krótko
Kamila szkoda wlosow mi tez sie nie podobal moj odrost, jakis taki dziwny i wgl, marzylam o rudym wiec kiedy zrobilam rudawe ombre (krzywe jak cholera po fakcie sie dowiedzialam ze fryzjerka robila to pierwszy raz, a pokazywalam jej tyle zdjec), teraz chodze w kucyku bo raz ze ten rudy wgl do mnie nie pasuje, a dwa ze ... wlasnie jest krzywo Nie raz nie dwa mnie korcilo na rudy, podoba mi sie (sama kiedys mialam i bylo ok ale z wiekiem to juz nie to samo) ale coz teraz wole swoj odrost, w takim smiesznym kolorze ktorego nie potrafie zdefiniowac.
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:19   #1593
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
marzy mi się jasny ew. średni brąz - fabra, ehhhhh
a nie da się tej farby zastąpić henną?? dziewczynom takie fajne włoski po hennie wychodzą pokaż nam foto Twoich włosow, chciałabym (pewnie nie tylko ja) zobaczyć jaką masz teraz długość
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:21   #1594
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
nie malowalam wlosow 2 lata - strzeli 20 sierpnia a korci mnie zeby je pomalowac, problem jest w tym ze wszyscy mowia mi ze dobrze wygladam w tym kolorze jaki treaZ MAM - mysi blond a ja natomiast nie czuje sie w nim dobrze i pewnie, nie pasuje do mnie poprostu , wlosy mam odzywione, gladkie, koncówki nie rozdwojone itd, malowac ????
No akurat na tym watku nie uzyskasz wsparcia w decyzji o farbowaniu No i pomysl - jak naturalne wlosy moga wygladac nienaturalnie? Mam kolezanke z naturalnymi blond wlosami i z brwiami czarnymi jak wegiel i nie uwazam, ze wyglada nienaturalnie. Taka uroda i juz

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Kamila szkoda wlosow mi tez sie nie podobal moj odrost, jakis taki dziwny i wgl, marzylam o rudym wiec kiedy zrobilam rudawe ombre (krzywe jak cholera po fakcie sie dowiedzialam ze fryzjerka robila to pierwszy raz, a pokazywalam jej tyle zdjec), teraz chodze w kucyku bo raz ze ten rudy wgl do mnie nie pasuje, a dwa ze ... wlasnie jest krzywo Nie raz nie dwa mnie korcilo na rudy, podoba mi sie (sama kiedys mialam i bylo ok ale z wiekiem to juz nie to samo) ale coz teraz wole swoj odrost, w takim smiesznym kolorze ktorego nie potrafie zdefiniowac.
Pin up, a nie zapomne jak Cie ostrzegalysmy przed tym rudym Zasluzylas na wielkie baciory, no ale coz, teraz musisz cierpiec. I ogolnie z tego co widzialam Cie na zdjeciu to rudy pasuje jak kwiat do kozucha
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:22   #1595
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
zrobilam rudawe ombre (krzywe jak cholera po fakcie sie dowiedzialam ze fryzjerka robila to pierwszy raz, a pokazywalam jej tyle zdjec)
a ile fryzjerka wzięła za to nieudane ombre?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:32   #1596
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No akurat na tym watku nie uzyskasz wsparcia w decyzji o farbowaniu No i pomysl - jak naturalne wlosy moga wygladac nienaturalnie? Mam kolezanke z naturalnymi blond wlosami i z brwiami czarnymi jak wegiel i nie uwazam, ze wyglada nienaturalnie. Taka uroda i juz


Pin up, a nie zapomne jak Cie ostrzegalysmy przed tym rudym Zasluzylas na wielkie baciory, no ale coz, teraz musisz cierpiec. I ogolnie z tego co widzialam Cie na zdjeciu to rudy pasuje jak kwiat do kozucha
Wybacz wez daj spokoj wstyd z tymi wlosami ale je scinam to nie bede ich farbowac chociaz bym polozyla cos na nie jeszcze 5lat temu wygladalam w rudych wszyscy sie zachwycali z tym ze wtedy to jezdzialam do Wloch non stop opalona bylam i bylo ok a teraz wygladam jak "idz w piz*u i nie wracaj"

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a ile fryzjerka wzięła za to nieudane ombre?
lepeij sie poloz bo spadniesz z krzesla zaspiewala za to 80zl
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:37   #1597
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Kamila szkoda wlosow mi tez sie nie podobal moj odrost, jakis taki dziwny i wgl, marzylam o rudym wiec kiedy zrobilam rudawe ombre (krzywe jak cholera po fakcie sie dowiedzialam ze fryzjerka robila to pierwszy raz, a pokazywalam jej tyle zdjec), teraz chodze w kucyku bo raz ze ten rudy wgl do mnie nie pasuje, a dwa ze ... wlasnie jest krzywo Nie raz nie dwa mnie korcilo na rudy, podoba mi sie (sama kiedys mialam i bylo ok ale z wiekiem to juz nie to samo) ale coz teraz wole swoj odrost, w takim smiesznym kolorze ktorego nie potrafie zdefiniowac.
cale szczescie ze zostawilas odrosty
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 10:39   #1598
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
cale szczescie ze zostawilas odrosty
jeszcze tego brakowalo zebym odrost na rudo machnela to bym wygladala juz wgl jak jakas ruska baba handlujaca fajkami na deptaku
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:50   #1599
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

lepeij sie poloz bo spadniesz z krzesla zaspiewala za to 80zl
no to ja jak chciałam kolor najbardziej zbliżony do naturalnego to wzięła ode mnie 90zł + strzyżenie i modelowanie. Kurde 80zł? mogła wziąć taniej z racji, że jej "nie wyszło"
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 11:04   #1600
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
jeszcze tego brakowalo zebym odrost na rudo machnela to bym wygladala juz wgl jak jakas ruska baba handlujaca fajkami na deptaku
oo padne ładnie to ujęłaś
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 11:12   #1601
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
oo padne ładnie to ujęłaś
ale u mnie naprawde takie stoja na deptaku jako ze do granicy ode mnie jest pol godz drogi wiec pelno ich i stoja takie seksowne i ponetne kobietki z rudymi kedziorami, kobaltowym cieniem na powiece, czerwona szminka i plamami z rozu doslownie fuksji na policzkach ach me gusta:pP
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 11:24   #1602
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej, dziewczęta, zyjecie? u mnie taki upał, że nie wychodze z domu.

cholera, wiecie co, po tej niebieskiej płukance włosy mi się wolniej przetłuszczają!!!! niesamowite!!! nie codzi o to, że stały się bardziej suche, ale... sa takie lejące się i faluja na wietrze
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 14:21   #1603
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
hej, dziewczęta, zyjecie? u mnie taki upał, że nie wychodze z domu.

cholera, wiecie co, po tej niebieskiej płukance włosy mi się wolniej przetłuszczają!!!! niesamowite!!! nie codzi o to, że stały się bardziej suche, ale... sa takie lejące się i faluja na wietrze
nic nie mow z tym upalem ale u mnie juz grzmi i burza idzie btw i tak wole nawet 40stopni w gore(we Włoszech) niz zime lato moglo by trwac 12 miesiecy

A tak poza tematem wiecie co dzisiaj z siostra na przypal sprawdzilysmy jakimi farbami mozemy farbnac nasze naturalki (strona palette takie cos ma ze wybierasz odcien swoich wlosow, potem czy farbowane czy nie i Ci pokazuje jaka farbe mozesz polozyc) no i mi wyszedl nawet JASNY BLOND, dobre ciekawe jakim cudem
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:35   #1604
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, a ja zlapalam jakiegos dola. Nie ze wzgledu na wlosy ale tak ogolnie.
Chyba musze ograniczyc moj czas na Wizazu, bo niedlugo zrobi sie ze mnie pusta lala bez zadnych zainteresowan oprocz kosmetykow i wygladu Tak czytam te watki i instruktaze i widze, ze niektore laski wygladaja wprawdzie jak z zurnala wyciete, ale nie robia tez nic innego tylko sie peelinguja, pudruja, kremuja itp. itd.
O nie, czas to zmienic, bo niedlugo moi jedynym zmartwieniem w zyciu bedzie wyglad...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:07   #1605
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja zlapalam jakiegos dola. Nie ze wzgledu na wlosy ale tak ogolnie.
Chyba musze ograniczyc moj czas na Wizazu, bo niedlugo zrobi sie ze mnie pusta lala bez zadnych zainteresowan oprocz kosmetykow i wygladu Tak czytam te watki i instruktaze i widze, ze niektore laski wygladaja wprawdzie jak z zurnala wyciete, ale nie robia tez nic innego tylko sie peelinguja, pudruja, kremuja itp. itd.
O nie, czas to zmienic, bo niedlugo moi jedynym zmartwieniem w zyciu bedzie wyglad...
no co ty jakbym miała tak myśleć to już dawno bym wpadła w depresję.. to że siedzę dużo na wizażu to jeszcze nie koniec świata, po za tym ja wchodzę tylko na ten wątek a po za tym na kompie nie robię nic innego i cały czas siedzę na dworze, albo ze znajomymi, po za tym praca a co do tych panienek, to wiesz jak nie mają innych zainteresowań to co mają zrobić, hobby jak każde inne jedni lubią robić makijaże, a drudzy jeździć na rowerze, wcale nie uważam, żeby jedno było gorsze od drugiego i żeby od razu obrażać te dziewczyny

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ale u mnie naprawde takie stoja na deptaku jako ze do granicy ode mnie jest pol godz drogi wiec pelno ich i stoja takie seksowne i ponetne kobietki z rudymi kedziorami, kobaltowym cieniem na powiece, czerwona szminka i plamami z rozu doslownie fuksji na policzkach ach me gusta:pP
wow, takich obrazków jeszcze nie widziałam u mnie są tylko cyganie i rumuni... nie wiadomo co gorsze..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:20   #1606
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
wow, takich obrazków jeszcze nie widziałam u mnie są tylko cyganie i rumuni... nie wiadomo co gorsze..
ale tacy prawdziwi cyganie? hmm przydaloby sie taka spotkac moze by mi powrozyla
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:52   #1607
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ale tacy prawdziwi cyganie? hmm przydaloby sie taka spotkac moze by mi powrozyla
daj spokój z tymi cyganami i ich wróżbami... U nas w mieście teraz jakoś na dniach, cyganka złapała dziwczynę i chciała jej powróżyć i wyciągnęła od niej 200zł i srebrny łańcuszek (wartość 1000zł). W gazetach o tym pisali. Cytuję wypowiedź okradzionej dziewczyny: "tamta (Cyganka) tak machała rękami, że nie wiem kiedy zniknęło jej to wszystko z rąk (kasa i łańcuszek)" a najlepsze jest to, że mnie TA SAMA Cyganka dorwała po maturze i mi wróżyła!! Nic praktycznie się nie spełniło, ba mało tego, nie potrafiła "wywróżyć" ile mam rodzeństwa także tego...nie polecam
btw zamawiam kitę
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:09   #1608
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
daj spokój z tymi cyganami i ich wróżbami... U nas w mieście teraz jakoś na dniach, cyganka złapała dziwczynę i chciała jej powróżyć i wyciągnęła od niej 200zł i srebrny łańcuszek (wartość 1000zł). W gazetach o tym pisali. Cytuję wypowiedź okradzionej dziewczyny: "tamta (Cyganka) tak machała rękami, że nie wiem kiedy zniknęło jej to wszystko z rąk (kasa i łańcuszek)" a najlepsze jest to, że mnie TA SAMA Cyganka dorwała po maturze i mi wróżyła!! Nic praktycznie się nie spełniło, ba mało tego, nie potrafiła "wywróżyć" ile mam rodzeństwa także tego...nie polecam
btw zamawiam kitę
hehe niezle dobra bania z tej cyganki ja kiedys napisalam esa do wrozki i mi sie sprawdzilo ale to bylo jakies 3lata temu a ostatnio gdzies czytalam ze jakas babka umiera (jej wnuczka pisala) i ze cale zycie wrozyla i pomagala ludziom i teraz tez chce do konca swych dni to robic, byl podany mail wypilam dwie setki i machnelam maila poza odpowiedzia na moje pytanie, napisala mi ze teraz jestem szczesliwa bo zmienilam uczelnie i ze to przyniesie pozytywne skutki w przyszlosci bo ide w dobrym kierunku. a ja o to nie pytalam. nawet nic nie napisalam co by zasugerowalo cos o studiach. wgl duzo ludzi w komentarzach pisalo ze ona podaje jakis szczegol z przeszlosci by udowodnic wiarygodnosc.
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:39   #1609
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kurde, ja mam ochotę czasem iść do wróżki, ale żal mi kasy. a te smsowe to nie wiem, czy są prawdziwe
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 19:43   #1610
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hehe niezle dobra bania z tej cyganki ja kiedys napisalam esa do wrozki i mi sie sprawdzilo ale to bylo jakies 3lata temu a ostatnio gdzies czytalam ze jakas babka umiera (jej wnuczka pisala) i ze cale zycie wrozyla i pomagala ludziom i teraz tez chce do konca swych dni to robic, byl podany mail wypilam dwie setki i machnelam maila poza odpowiedzia na moje pytanie, napisala mi ze teraz jestem szczesliwa bo zmienilam uczelnie i ze to przyniesie pozytywne skutki w przyszlosci bo ide w dobrym kierunku. a ja o to nie pytalam. nawet nic nie napisalam co by zasugerowalo cos o studiach. wgl duzo ludzi w komentarzach pisalo ze ona podaje jakis szczegol z przeszlosci by udowodnic wiarygodnosc.
daj namiary
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:46   #1611
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
daj namiary
ja tam nie wierzę w takie rzeczy, czasem jest fajnie przeczytać horoskop, ale to tak bardziej dla jaj a te wszystkie przesądy są nie powiem do czego... do matury podobno nie powinno się obcinać włosów, a ja obcięłam i jakoś zdałam dobrze i co
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:54   #1612
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
daj namiary
problem w tym ze maila usunelam zaraz poszperam w koszu gdzie mam ok 700wiadomosci i powinien byc to od razu Ci dam

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja tam nie wierzę w takie rzeczy, czasem jest fajnie przeczytać horoskop, ale to tak bardziej dla jaj a te wszystkie przesądy są nie powiem do czego... do matury podobno nie powinno się obcinać włosów, a ja obcięłam i jakoś zdałam dobrze i co
a ja w przesady niektore wierze czyli np nie stawianie butow na stole, nie trzymanie umarlego do pogrzebu przez niedziele, nie spanie nogami do okna i najwazniejsze czerwona wstazeczka przy noworodku

btw smiejsz sie z tych maturalnych przesadow ale moja kolezanka straszna syfiara swoja droga (nawet nauczyciele jej zwracali uwage ze ma brudne ciuchy etc) zalozyla na studniowke czerwone majtki a po studniowce majtki do worka i do lodowki a potem wszystkie matury w nich przechodzila, chwalila sie tym swojej "przyjaciolce" a ze ja bylam blisko to wlaczylam gumowe ucho i uslyszalam co mowi, chociaz nie wierze w to
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:54   #1613
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

WRÓCIŁAM
Spalona jak skwarka (na tyle na ile pozwala moja karnacja ), zadowolona i rozczarowana, że czas tak szybko minął
Włosy nie oberwały specjalnie, choć się rozjaśniły widocznie, na farbowańcach szczególnie rozpieszczałam je jak mogłam podczas wyjazdu. Od razu dorzucam kilka zdjęć zrobionych z nudy w aucie i z fleszem jedno, ale w końcu widać jaki kształt ma ta moja fryzura

Ze mnie naiwnej cyganicha tak "ściągała urok", że straciłam przy tym naiwna 50 zł niechcący. A niby z dobrego serca mi wróżyła, bo chciałam kupić jej chleb, że niby za dobre serce bla bla bla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07206.jpg (71,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07208.jpg (65,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07185.jpg (46,7 KB, 42 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:59   #1614
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
WRÓCIŁAM
Spalona jak skwarka (na tyle na ile pozwala moja karnacja ), zadowolona i rozczarowana, że czas tak szybko minął
Włosy nie oberwały specjalnie, choć się rozjaśniły widocznie, na farbowańcach szczególnie rozpieszczałam je jak mogłam podczas wyjazdu. Od razu dorzucam kilka zdjęć zrobionych z nudy w aucie i z fleszem jedno, ale w końcu widać jaki kształt ma ta moja fryzura

Ze mnie naiwnej cyganicha tak "ściągała urok", że straciłam przy tym naiwna 50 zł niechcący. A niby z dobrego serca mi wróżyła, bo chciałam kupić jej chleb, że niby za dobre serce bla bla bla
super ze wakacje udane i fajne wlosy a fota nr 3
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:09   #1615
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja tam nie wierzę w takie rzeczy, czasem jest fajnie przeczytać horoskop, ale to tak bardziej dla jaj a te wszystkie przesądy są nie powiem do czego... do matury podobno nie powinno się obcinać włosów, a ja obcięłam i jakoś zdałam dobrze i co
u mnie jest dziwnie z tym. niby nie wierzę, ale czasem mam jakieś schizy i sobie myślę, że się spełnia itd.
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
problem w tym ze maila usunelam zaraz poszperam w koszu gdzie mam ok 700wiadomosci i powinien byc to od razu Ci dam


też chcę!
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:11   #1616
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witaj Kat wiedziałam, że jak wrócisz to obdarujesz nas jakimiś fotkami jak Ci szybciutko włoski rosną
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:12   #1617
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
WRÓCIŁAM
Spalona jak skwarka (na tyle na ile pozwala moja karnacja ), zadowolona i rozczarowana, że czas tak szybko minął
Włosy nie oberwały specjalnie, choć się rozjaśniły widocznie, na farbowańcach szczególnie rozpieszczałam je jak mogłam podczas wyjazdu. Od razu dorzucam kilka zdjęć zrobionych z nudy w aucie i z fleszem jedno, ale w końcu widać jaki kształt ma ta moja fryzura

Ze mnie naiwnej cyganicha tak "ściągała urok", że straciłam przy tym naiwna 50 zł niechcący. A niby z dobrego serca mi wróżyła, bo chciałam kupić jej chleb, że niby za dobre serce bla bla bla
najwazniejsze, że wypoczynek udany
a włoski rzeczywiście jaśniejsze
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:13   #1618
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
u mnie jest dziwnie z tym. niby nie wierzę, ale czasem mam jakieś schizy i sobie myślę, że się spełnia itd
Hehe niezle
Espoir, kokaina lapcie maila: jusywitek@op.pl. Tylko ja na swoja odpowiedz czekalam tydzien bo ta babcia chora i w zaleznosci od sily wrozy

BTW szkoda ze nie ma mailowych wrozek tylko wszystkie kitraja kase
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:14   #1619
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
WRÓCIŁAM
Spalona jak skwarka (na tyle na ile pozwala moja karnacja ), zadowolona i rozczarowana, że czas tak szybko minął
Włosy nie oberwały specjalnie, choć się rozjaśniły widocznie, na farbowańcach szczególnie rozpieszczałam je jak mogłam podczas wyjazdu. Od razu dorzucam kilka zdjęć zrobionych z nudy w aucie i z fleszem jedno, ale w końcu widać jaki kształt ma ta moja fryzura

Ze mnie naiwnej cyganicha tak "ściągała urok", że straciłam przy tym naiwna 50 zł niechcący. A niby z dobrego serca mi wróżyła, bo chciałam kupić jej chleb, że niby za dobre serce bla bla bla

Dobrze, że urlop udany no i faktycznie strasznie szybko minął ten czas.
No a z cygankami nie zadzieram. Zawsze w lbn na dworcu głównym chodzą i chcą wróżyć;d Raz jedna mnie za rękę złapała i szarpnęła, że mi powróży za 20 zł.. warknęłam na nią wyrwałam się i poszłam. Strasznie mnie denerwują.
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:35   #1620
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Hehe niezle
Espoir, kokaina lapcie maila: jusywitek@op.pl. Tylko ja na swoja odpowiedz czekalam tydzien bo ta babcia chora i w zaleznosci od sily wrozy

BTW szkoda ze nie ma mailowych wrozek tylko wszystkie kitraja kase
a co jej podawałaś? date urodzenia itd?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.