Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 21:16   #1051
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez malwerre Pokaż wiadomość
Tydzień temu byłam na kawitacji w Wrocławiu i zdecydowanie nie dla mnie. Co prawda skóra robi się ładniejsza i bielsza ale po tym zabiegu przez ponad półtora dnia męczył mnie tak straszny ból głowy że zdecydowanie go nie powtórzę!
Zdarza się że ktoś właśnie tak reaguje na ultradżwięki i nie tylko klienci ale czasem kosmetyczki mają z tym problem po wykonaniu wielu zabiegów. Na szczęście rzadko się to zdarza.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:04   #1052
olarsmin
Przyczajenie
 
Avatar olarsmin
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Jutro jadę na pierwszą kawitacje. Poleciła mi to kosmetyczka po około roku oczyszczania. Napiszę jakie będą efekty. Myślę, że będę zadowolona
__________________
CZEŚĆ OLA JESTEM
MÓJ BLOG
POLUB BLOG NA FACEBOOKU
olarsmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:11   #1053
LadyL_K
Raczkowanie
 
Avatar LadyL_K
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam Was,
potrzebuję Waszej pomocy. We wrześniu biorę ślub i chciałabym wykupić sobie pakiet oczyszczanie manualne+peeling kawitacyjny+maska. Moje pytanie: ile wcześniej powinnam wykonać zabieg aby efekt był widoczny ale ewentualne opuchlizny i zaczerwienienia (po oczyszczaniu manualnym) zeszły?
LadyL_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:43   #1054
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez LadyL_K Pokaż wiadomość
Witam Was,
potrzebuję Waszej pomocy. We wrześniu biorę ślub i chciałabym wykupić sobie pakiet oczyszczanie manualne+peeling kawitacyjny+maska. Moje pytanie: ile wcześniej powinnam wykonać zabieg aby efekt był widoczny ale ewentualne opuchlizny i zaczerwienienia (po oczyszczaniu manualnym) zeszły?
Najlepiej gdybyś manualne oczyszczanie zrobiła sobie na miesiąc przed ślubem. A w ostatnim tygodniu np w środę zabieg nawilżający, odżywczy bądź dostosowany to aktualnej kondycji skóry, właśnie z peelingiem kawitacyjnym, ampułką wtłoczoną sonoforeza i najlepiej maską algową. Mnie się takie zestawienie baaardzo sprawdza od wielu lat dodatkowo klijentka dostaje wtedy odemnie gratis dekolt czyli peeling kawitacyjny i maską kremowa mocno nawilżająca.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 16:15   #1055
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Chodziłam regularnie na kawitacje z sonoforezą po dwa razy w tygodniu.
Kuracja ta trwała ponad dwa miesiąca i...Cóż, teraz kiedy to odłożyłam moja cera jest w kondycji wspaniałej niż przed tymi zabiegami
__________________
Regeneruje się od wewnątrz.
Łykam dzielnie magnez i popijam pokrzywą
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 18:14   #1056
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Treys Pokaż wiadomość
Chodziłam regularnie na kawitacje z sonoforezą po dwa razy w tygodniu.
Kuracja ta trwała ponad dwa miesiąca i...Cóż, teraz kiedy to odłożyłam moja cera jest w kondycji wspaniałej niż przed tymi zabiegami
Nie chce nawet pytać ile cie to kosztowało. Ja na pewno nie mialabym sumienia namawiać którakolwiek z klientek na to. Ponadto taki sam efekt można było uzyskać o wiele szybciej i na pewno za mniejsze pieniądze.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 21:19   #1057
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie chce nawet pytać ile cie to kosztowało. Ja na pewno nie mialabym sumienia namawiać którakolwiek z klientek na to. Ponadto taki sam efekt można było uzyskać o wiele szybciej i na pewno za mniejsze pieniądze.
Niestety ale to kosztowało sporo... Teraz moja cera jest wręcz idealna ale gdyby znowu( tfuuu) coś się porobiło to raczej nie wróce do tych zabiegów ze względu właśnie na wysokie koszty.

Hmm, a o jakim szybszym efekcie mówisz?
__________________
Regeneruje się od wewnątrz.
Łykam dzielnie magnez i popijam pokrzywą
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 09:39   #1058
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Treys Pokaż wiadomość
Hmm, a o jakim szybszym efekcie mówisz?
Nie wiem jaka masz cerę, jaki miałaś problem. Ale seria mikrodermabrazji z kwasami, albo same kwasy szybciej by przyniosły efekty.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:37   #1059
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie wiem jaka masz cerę, jaki miałaś problem. Ale seria mikrodermabrazji z kwasami, albo same kwasy szybciej by przyniosły efekty.
Miałam problemy z bardzo suchą skórą i dośc częstymi powiedzmy pojedynczymi wypryskami co mnie doprowadzało do rozpaczy.
I oczywiście problem z przebarwieniami,a o ile mi wiadomo to po mikrodermbrazji nie wolno się opalac,a z tego było by mi ciężko zrezygnowac
__________________
Regeneruje się od wewnątrz.
Łykam dzielnie magnez i popijam pokrzywą
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:02   #1060
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Treys Pokaż wiadomość
Miałam problemy z bardzo suchą skórą i dośc częstymi powiedzmy pojedynczymi wypryskami co mnie doprowadzało do rozpaczy.
I oczywiście problem z przebarwieniami,a o ile mi wiadomo to po mikrodermbrazji nie wolno się opalac,a z tego było by mi ciężko zrezygnowac
Tak jak najbardziej po mikro nie mozna sie opalac, dlatego wykonuje sie ja jesienią.
Musiałaś miec bardzo plytkie i delikatne przebarwienia ze zeszly ci tylko po peelingu kawitacyjnym.
Z twoimi problemami zalecilabym mikro i kwasy naprzemiennie. Kwasy oprocz tego ze ladnie zluszczaja, wyrownuja koloryt skory to na dodatek powoduja nawilżenie skóry. Oczywiscie nie bede sie tutaj wdawac w pisanie jakie kwasy itd
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:26   #1061
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez malwerre Pokaż wiadomość
Tydzień temu byłam na kawitacji w Wrocławiu i zdecydowanie nie dla mnie. Co prawda skóra robi się ładniejsza i bielsza ale po tym zabiegu przez ponad półtora dnia męczył mnie tak straszny ból głowy że zdecydowanie go nie powtórzę!
ja zawsze przed zabiegiem sie pytam czy klient ma bole migrenowe, poniewaz ultradzwieki moga je wywolac. Ja sama nie moge miec wykonywanego zabiegu, bo niestety pozniej rowniez sie mecze z glowa.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 17:12   #1062
wandamon20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
witam ,
czy są tutaj wizażanki z Łodzi ,które wiedzą ,gdzie można tanio tak do 50 zł wykonać zabieg oczyszczania twarzy ? będę bardzo wdzięczna za pomoc

Witam ) W salonie "Sfera Fryzur" ul. Tuwima 14 . peeling kawitacyjny (zabieg podstawowy ) kosztuje 50 zł . Dokładny cennik ,jest na stronie www.sferafryzur.pl jest to gabinet fryzjersko -kosmetyczny . Kosmetyczka pani Sylwia,jest przemiła. Polecam.
wandamon20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 14:32   #1063
martam84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja długo walczyłam z tą moją skórą, głównie domowymi sposobami. No ale – dezynfekcja ok, tylko że dalej objawy wracały. Więc odłożyłam trochę kaski i odwiedziłam spa na ochocie – Trivento. Ja akurat wybrałam mlekowo-kojowy http://trivento.com.pl/?menu=oferta , który rozjaśnił i na dłuuugo wygładził moją skórę A dodam, że najmłodsza już nie jestem
martam84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 17:45   #1064
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Lowczyni a mogłabyś mi przybliżyc dokładnie peeling migdałowy?
Otóż, wygrałam kupon na taki oto zabieg ale nie jestem pewna czy mojej suchej cerze nie zaszkodzi?
__________________
Regeneruje się od wewnątrz.
Łykam dzielnie magnez i popijam pokrzywą
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:19   #1065
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Treys Pokaż wiadomość
Lowczyni a mogłabyś mi przybliżyc dokładnie peeling migdałowy?
Otóż, wygrałam kupon na taki oto zabieg ale nie jestem pewna czy mojej suchej cerze nie zaszkodzi?
Jak wpiszesz na googlach zabieg kwas migdałowy wyskoczy ci mnóstwo informacji Na pewno nie zaszkodzi twojej suchej cerze, chodź bardziej jest zalecany do cery mieszanej, tłustej. Zalezy też ile masz lat, bo jeśli po 30 to dobry jest glikolowy, ale z tym trzeba jeszcze troszkę poczekać (bo słońce).
Ja mam suchą cerę i przez całe lato robie sobie migdałowy kwasik bo innego nie można a dziaął bardzo dobrze
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:51   #1066
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Jak wpiszesz na googlach zabieg kwas migdałowy wyskoczy ci mnóstwo informacji Na pewno nie zaszkodzi twojej suchej cerze, chodź bardziej jest zalecany do cery mieszanej, tłustej. Zalezy też ile masz lat, bo jeśli po 30 to dobry jest glikolowy, ale z tym trzeba jeszcze troszkę poczekać (bo słońce).
Ja mam suchą cerę i przez całe lato robie sobie migdałowy kwasik bo innego nie można a dziaął bardzo dobrze
Już dużo na ten temat wyczytałam i chyba się skusze tym bardziej jeżeli mówisz,że na suchą cerę to nie szkodzi
Mam 20 lat i obecnie z czym teraz walcze to cienka skóra wokół oczu chociaż zdaje sobie z tego sprawę,że to walka z wiatrakami
__________________
Regeneruje się od wewnątrz.
Łykam dzielnie magnez i popijam pokrzywą
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 18:38   #1067
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Lowczyni a moglabys polecić coś z zabiegów na cienie pod oczami, albo chociaz na ogólną regenerację tej części twarzy?
czytałam że mozna zrobić pod oczami zabieg argepeel - warto sprobować?
widziałam też w ofercie kilku salonów power patch -to chyba jakies płatki pod oczy
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 08:02   #1068
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
Lowczyni a moglabys polecić coś z zabiegów na cienie pod oczami, albo chociaz na ogólną regenerację tej części twarzy?
czytałam że mozna zrobić pod oczami zabieg argepeel - warto sprobować?
widziałam też w ofercie kilku salonów power patch -to chyba jakies płatki pod oczy
nie robie zabiegu argepeel ale wyglada ciekawie fajny sklad i moze byc dobry efekt. Jesli chodzi o platki to wszystko zalezy jaki maja sklad i na pewno slabiej dzialaja niz kwasy. Chodz tutaj znalazlam cos co mnie zaciekawilo, bo platki z jonoforeza http://www.sklepestetyka.pl/szczegol...atch_eye_light
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:16   #1069
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
nie robie zabiegu argepeel ale wyglada ciekawie fajny sklad i moze byc dobry efekt. Jesli chodzi o platki to wszystko zalezy jaki maja sklad i na pewno slabiej dzialaja niz kwasy. Chodz tutaj znalazlam cos co mnie zaciekawilo, bo platki z jonoforeza http://www.sklepestetyka.pl/szczegol...atch_eye_light
dziekuję za odpowiedź
właśnie o te platki mi chodzilo może teraz sprobuje z tymi płatkami, a jesienią kwas
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 20:47   #1070
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedź
właśnie o te platki mi chodzilo może teraz sprobuje z tymi płatkami, a jesienią kwas
Próbuj i napisz jakie rezultaty po płatkach, sama jestem ciekawa bo firma dobra
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 02:50   #1071
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

chciałabym się wybrać na oczyszczanie manualne we Wrocławiu, czy któraś z Was mogłaby mi kogoś polecić?
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 16:46   #1072
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Lowczyni, widzę, że znasz się na rzeczy i w związku z tym mam do Ciebie pytanie: czy zrobienie w jednym dniu manualnego oczyszczania, peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji i maski to kompletna głupota? podejrzewam, że tak, ale wolę się upewnić. czy jeżeli wywalić by z tego zestawu oczyszczanie manualne, to będzie ok jak na jedną wizytę?
z gory dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2012-09-01 o 17:01
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 21:04   #1073
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Lowczyni, widzę, że znasz się na rzeczy i w związku z tym mam do Ciebie pytanie: czy zrobienie w jednym dniu manualnego oczyszczania, peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji i maski to kompletna głupota? podejrzewam, że tak, ale wolę się upewnić. czy jeżeli wywalić by z tego zestawu oczyszczanie manualne, to będzie ok jak na jedną wizytę?
z gory dziękuję za odpowiedź

Totalna głupota na 10000% i jakby któraś z kosmetyczek zgodziła się na takie zestaw omijaj ją szerokim łukiem.
Lepiej zrób sobie manualne oczyszczanie a potem jak twarz ci sie zagoi zrób mikrodermabrazję. Tak za około 2 -3 tygodnie. Efekt będzie o wieeele lepszy. Ogolnie jest zasada że najpierw twarz się oczyszcza a następnie robie jakiekolwiek zabiegi. Bo jak nie, to wygląda to tak jakbyś nie umyła buzi i nałozyła najlepszy krem, efekt jakiś będzie ale o wieele lepszy byłyb gdyby twarz była czysta
Co do peelingu kawitacyjnego ja go często robie po manualnym oczyszczanie jako doczyszczenie jeszcze skóry i dopiero woda utleniona darsonwal, maską ściągająca ect
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 00:08   #1074
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Lowczyni kochana mam do ciebie pytanie
Mam cerę trądzikową ( pod nadzorem dermatologa) obecnie z wysypem czarnych krop i podskórnych gul w okolicy brody i żuchwy. W piątek miałam wykonany zabieg oczyszczania twarzy metodą Anny Lotan i niestety na brodzie mam masakrę z pozrywanym naskórkiem, czerwone duże plamy itp. niestety moja skóra tak reaguje. Moje pytanie brzmi; Jak mogę złagodzić te podrażnienia, co nakładać na twarz aby się szybciej goiło. Dezynfekować to jeszcze (mam octenisept) czy nawilżać czy złuszczać czy obciąć całą brodę , co robić? Mam glinki, kwas hialuronowy, olejki tamanu, arganowy , z kocanki, spirulinę itp. Może jakiś rumianek czy inne ziółka zaparzać ?
Poradź mi coś bardzo proszę
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 09:23   #1075
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Lowczyni kochana mam do ciebie pytanie
Mam cerę trądzikową ( pod nadzorem dermatologa) obecnie z wysypem czarnych krop i podskórnych gul w okolicy brody i żuchwy. W piątek miałam wykonany zabieg oczyszczania twarzy metodą Anny Lotan i niestety na brodzie mam masakrę z pozrywanym naskórkiem, czerwone duże plamy itp. niestety moja skóra tak reaguje. Moje pytanie brzmi; Jak mogę złagodzić te podrażnienia, co nakładać na twarz aby się szybciej goiło. Dezynfekować to jeszcze (mam octenisept) czy nawilżać czy złuszczać czy obciąć całą brodę , co robić? Mam glinki, kwas hialuronowy, olejki tamanu, arganowy , z kocanki, spirulinę itp. Może jakiś rumianek czy inne ziółka zaparzać ?
Poradź mi coś bardzo proszę
oj bidaku kiedys widzialam te metode ale prawde mowiac bylo to wieeele lat temu kiedy AL dopiero wchodzila na rynek- ale nie ważne.

Moim zdaniem musisz swoje wycierpieć, nakładać kwas hialuronowy, mozesz raz dziennie przecierac octeniseptem, unikac czegokolwiek z alkoholem jak ognia. Glinki nie bo wysusya ta skore dodatowo. Za jakieś parę dni zrób sobie peeling (nie wiem jaki masz zalecony, bo według twego opisu powinien to być enzymatyczny).
hmmm tak mnie zastanawiaja te twoje bolace gole, dermatolog nie polecil ci zrobienie seri kwasu pirogronowego, on głównie własnie jest przy takim problemie i z mojego doswiadczenie dobrze sobie radzi z tym problemem.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 12:31   #1076
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
oj bidaku kiedys widzialam te metode ale prawde mowiac bylo to wieeele lat temu kiedy AL dopiero wchodzila na rynek- ale nie ważne.

Moim zdaniem musisz swoje wycierpieć, nakładać kwas hialuronowy, mozesz raz dziennie przecierac octeniseptem, unikac czegokolwiek z alkoholem jak ognia. Glinki nie bo wysusya ta skore dodatowo. Za jakieś parę dni zrób sobie peeling (nie wiem jaki masz zalecony, bo według twego opisu powinien to być enzymatyczny).
hmmm tak mnie zastanawiaja te twoje bolace gole, dermatolog nie polecil ci zrobienie seri kwasu pirogronowego, on głównie własnie jest przy takim problemie i z mojego doswiadczenie dobrze sobie radzi z tym problemem.
Pani kosmetyczka zapisała mnie za 2 tygodnie na piling kawitacyjny , mogę za kilka dni zrobić sobie piling z bromelainy czy już poczekać do tej kawitacji? Dermatolog wspominała o kwasach ale migdałowych natomiast kosmetyczka polecała mi salicylowy lub mieszankę kwasów salicyl, kojowy i jakiś tam jeszcze. Dermatolog najchętniej walnęłaby mi izotretynoinę ale ja nie chcę bo przeszłam już kilka kuracji antybiotykami i mazidłami złuszczającymi i miałam spokój z cerą na rok a ostatnio dzięki naturalnej pielęgnacji na 2 lata aż tu nagle buuuuum i prychole na japie . Mam też w domu piling migdałowy zakupiony na ZSK i miałam sobie zrobić słabe złuszczanie ale teraz już nie wiem co mam począć . Czy teraz mogę stosować tonik z glukonolaktonem bo ostatnio sobie ukręciłam czy poczekać aż się wszystko wygoi ?
Dziękuję ci serdecznie za pomoc

Edytowane przez Nanusia76
Czas edycji: 2012-09-02 o 12:33
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:34   #1077
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Pani kosmetyczka zapisała mnie za 2 tygodnie na piling kawitacyjny , mogę za kilka dni zrobić sobie piling z bromelainy czy już poczekać do tej kawitacji? Dermatolog wspominała o kwasach ale migdałowych natomiast kosmetyczka polecała mi salicylowy lub mieszankę kwasów salicyl, kojowy i jakiś tam jeszcze. Dermatolog najchętniej walnęłaby mi izotretynoinę ale ja nie chcę bo przeszłam już kilka kuracji antybiotykami i mazidłami złuszczającymi i miałam spokój z cerą na rok a ostatnio dzięki naturalnej pielęgnacji na 2 lata aż tu nagle buuuuum i prychole na japie . Mam też w domu piling migdałowy zakupiony na ZSK i miałam sobie zrobić słabe złuszczanie ale teraz już nie wiem co mam począć . Czy teraz mogę stosować tonik z glukonolaktonem bo ostatnio sobie ukręciłam czy poczekać aż się wszystko wygoi ?
Dziękuję ci serdecznie za pomoc
Co do toniku sie nie wypowiem bo nie znam go
Peeling mozesz sama zrobic, bo kawitacyjny jest baaaaaaardzo delikatny i jego samego mozna spokojnie powtarzac co tydzien.
Co do kwasów: przyjmuje się że migdałowy jest ogólnie do cery tłustej, salicylowy do trądzikowej a pirogronowy do trądziku ale ropowiczego z bolącymi gulami. Ma ona bardzo mała cząsteczkę, dobrze i szybko wnika w naskórek. Trzyma sie go baaardzo krótko.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:50   #1078
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Co do toniku sie nie wypowiem bo nie znam go
Peeling mozesz sama zrobic, bo kawitacyjny jest baaaaaaardzo delikatny i jego samego mozna spokojnie powtarzac co tydzien.
Co do kwasów: przyjmuje się że migdałowy jest ogólnie do cery tłustej, salicylowy do trądzikowej a pirogronowy do trądziku ale ropowiczego z bolącymi gulami. Ma ona bardzo mała cząsteczkę, dobrze i szybko wnika w naskórek. Trzyma sie go baaardzo krótko.
Pomęczę cię jeszcze troszkę . Czy po tym pilingu pirogronowym bardzo się skóra łuszczy ? Przyznam się szczerze że boję się mega wylinki .
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 22:08   #1079
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Pomęczę cię jeszcze troszkę . Czy po tym pilingu pirogronowym bardzo się skóra łuszczy ? Przyznam się szczerze że boję się mega wylinki .
Jak do tej pory żadna z moich klientek nie narzekała na jakieś złuszczanie mega (oczywiście jeśli ktoś trzyma się odpowiedniego czasu nakładania kwasu, bo jeśli się przesadzi to cera potrafi po każdym kwasie się masakrycznie złuszczać i nie tylko). Jeśli już to czasem w niektórych miejscach powstawały delikatne strupki wyczuwalne pod palcami. Ważne jest aby zabezpieczyć wazeliną np skrzydełka nosa, czerwień wargową, tam gdzie jest przerwana ciągłośc skóry, niektóre pieprzyki
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 22:14   #1080
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Jak do tej pory żadna z moich klientek nie narzekała na jakieś złuszczanie mega (oczywiście jeśli ktoś trzyma się odpowiedniego czasu nakładania kwasu, bo jeśli się przesadzi to cera potrafi po każdym kwasie się masakrycznie złuszczać i nie tylko). Jeśli już to czasem w niektórych miejscach powstawały delikatne strupki wyczuwalne pod palcami. Ważne jest aby zabezpieczyć wazeliną np skrzydełka nosa, czerwień wargową, tam gdzie jest przerwana ciągłośc skóry, niektóre pieprzyki
Dzięki . Znasz może godną polecenia do tego typu zabiegów kosmetyczkę w Warszawie ? Ja byłam pierwszy raz u tej pani i chyba muszę jeszcze poobserwować co i jak w tym gabinecie, mam zboczenie zawodowe na punkcie czystości, sterylności itp. .
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.