Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-07, 18:51   #2701
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Zochawks- ja całkiem lubiłam bydgoskiego, bo tam tigi można było kupić o wiele taniej
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 19:01   #2702
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Miss, masz na myśli np tą sephorową? http://www.sephora.com/boar-detangling-brush-P239501
Bo taką mam a ten teezer tak mnie zawsze swędzi i może byś mi w końcu go z głowy wybiła że mi niepotrzebny
Nie, ja akurat kupowałam w sklepie fryzjerskim, za 20zł Ma takie ostre, giętkie szpikulce (jak to się nazywa?), otoczone gęsto włosiem dzika. Łatwo się nią podrapać, ale włosy czesze jak żadna inna. Nie wyrywa, lśnią, raz dwa i rozczesane. Ich kondycja poprawiła się chyba w ciągu dwóch tygodni używania. Czarna obudowa, środek bordowy, no name. Zobacz przy okazji w jakimś sklepie fryzjerskim, mi panie doradziły nawet, która by była odpowiednia.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36377071]Lepiej nie .



Masz bardzo grube i krecone wlosy? Pytam, bo dla takich wlasnie miks dzika i nylonu jest polecany.
[/QUOTE]
Niestety nie, wręcz przeciwnie. Typowo "polskie", czyli delikatne i dość cienkie, choć jest ich sporo, podatne na wszelkie stylizacje, też łatwo je przeciążyć i ulizać, czego nienawidzę. Nic specjalnego

A apropos czesania kołtunów grzebieniem, to mam traumę z wf-u na basenie w podstawówce, kiedy pani wychowawczyni szarpała moje długie włosy grzebieniem Coś strasznego. Wszędzie były moje kłaki i "przez basen" zawsze miałam mało włosów.
Szczotą opisaną powyżej energicznie machnę kilka razy i włosy po myciu rozczesane. W ogóle zawsze je porządnie rozczesuję również przed myciem.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
JAKOS MNIE LAMINOWANIE NIE PORWAŁO i jak widac dobrze, nie lubię takich włosów jak piszesz u siebie, mam kręcone lekko i niech tak zostanie, dzięki sprayowi z iherba (Milko ) mam kręciołki
a miękkie i sypkie to kocham u mojego dziecia tylko
Jaki to spray, jaki?

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Niby fajnie, ale przesyłka 13zł.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A co do essie- w tk maxx są odżywki za 19,90 i jeszcze dziś udało mi się kupić zestaw 4 lakierów z serii navigate her za 50 zł.
Zazdroszczę...

Zrobiłam dziś napad na sklepy. Kupiłam Essie Sew Psyched, Demure Vixen, pomadkę i lakier Pupa China Doll, 3 róże i szminkę MACa z limitki, maseczkę i krem pod oczy Plante Systems, jakiś olejek TBS, brązowy tusz Diorshow... Ogłaszam przed Wami zakaz kupowania dla siebie kosmetyków przez co najmniej 3 tyg, bo to już uzależnienie. Nie wiem, gdzie to wszystko trzymać, kończą mi się pomysły, szczególnie lakiery do paznokci. Macie jakieś sprytne rozwiązania tej kwestii?

A, i zostałam obdarowana przez panią Sephorzankę próbką podkładu - może do wymalowania nosa starczy. Podkład widać na lewej ściance próbki. Tester był oczywiście pełny.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 20:04   #2703
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

dziewczyny proszę o radę. dzis w d babeczka namawiała mnie na sypańca la prairie. tak sie w myślach biję czy mi on jest potrzebny? jaki kolor wybrać?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 20:23   #2704
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
w sp sa w promocji tylko lakiery kolorowe. nie wphdzialam zadnej odzywki przecenionej ani topa.

kupilam sand tropez, lapiz luxury i szynszylkowy;-)
do tego effaclar duo za 34zl

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

i zazdroszczę Wam tkmaxa bo u nas w bydg jest ale lakierow opi i essie sie nie uświadczy.
mozna kupowac na amazonie amerykańskim? bo dziś mi nie chciało adresu do wysyĺłki przyjać:-( a z uk drogo wychodzi przez te cholerne funciaki
Nie dalej jak dwa dni temu byłam w bydgoskim TK Maxx i były OPI. Zestaw miniaturek i pakiety- pakowane po 4 pełnowymiarowe za 90-kilka zł za pakiet. Kilka wariantów kolorystycznych do wyboru.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 20:46   #2705
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o radę. dzis w d babeczka namawiała mnie na sypańca la prairie. tak sie w myślach biję czy mi on jest potrzebny? jaki kolor wybrać?
Jeśli masz inny puder, to lepiej najpierw wykończyć tamten i potem kupować z czystym sumieniem i już tylko przyjemnością

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Ale wiesz, u mnie taki rozsądek tylko w radach dla innych
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 21:07   #2706
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Nie dalej jak dwa dni temu byłam w bydgoskim TK Maxx i były OPI. Zestaw miniaturek i pakiety- pakowane po 4 pełnowymiarowe za 90-kilka zł za pakiet. Kilka wariantów kolorystycznych do wyboru.
to ja mam pecha bo za kazdym razem jak tam jestem to nic nie ma. Powiedz mi w ktorym miejscu one stoją?
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeśli masz inny puder, to lepiej najpierw wykończyć tamten i potem kupować z czystym sumieniem i już tylko przyjemnością

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Ale wiesz, u mnie taki rozsądek tylko w radach dla innych
hehe tak dobre rady sa dla innych a same zero racjonalizmu. Mam 2 kolory pryzm plus kilka puszek meteorkow ale i tak mnie kusi la prairie
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 21:12   #2707
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, jaka jest nazwa nowego Aliena (żółtego)? Pytam, bo dziś bardzo mi sie spodobał w Sephorze, ale raczej kupię go na all.na aukcjach widzę podobne flakoniki, jedne mają w nazwie Sunessence, drugie Ambre i nie wiem, który to ten wąchany
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 21:17   #2708
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

QUOTE=zochawks;36392874]to ja mam pecha bo za kazdym razem jak tam jestem to nic nie ma. Powiedz mi w ktorym miejscu one stoją?
[/QUOTE]

Widziałam je na wieszaku z kosmetykami przy kasach, z lewej strony. Pod wieszakami, na półkach były miniaturki.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka jest nazwa nowego Aliena (żółtego)? Pytam, bo dziś bardzo mi sie spodobał w Sephorze, ale raczej kupię go na all.na aukcjach widzę podobne flakoniki, jedne mają w nazwie Sunessence, drugie Ambre i nie wiem, który to ten wąchany
Nowość z Sephory to Alien Essence Absolue.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 21:55   #2709
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
hehe tak dobre rady sa dla innych a same zero racjonalizmu. Mam 2 kolory pryzm plus kilka puszek meteorkow ale i tak mnie kusi la prairie
A to się nie liczy. Kulki i pryzmy są wielokolorowe, a LP nie, to inny rodzaj produktu przecież
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 10:45   #2710
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Niestety nie, wręcz przeciwnie. Typowo "polskie", czyli delikatne i dość cienkie, choć jest ich sporo, podatne na wszelkie stylizacje, też łatwo je przeciążyć i ulizać, czego nienawidzę. Nic specjalnego
A to szczote powinnas miec z samego dzika . Nylon za ostry na Twoje wloski.

Miks nylonu i dzika jest do grubych, sztywniejszych wlosow a sam nylon to twardych wlosow czarnoskorych ludzi.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A apropos czesania kołtunów grzebieniem, to mam traumę z wf-u na basenie w podstawówce, kiedy pani wychowawczyni szarpała moje długie włosy grzebieniem Coś strasznego. Wszędzie były moje kłaki i "przez basen" zawsze miałam mało włosów.
Szczotą opisaną powyżej energicznie machnę kilka razy i włosy po myciu rozczesane. W ogóle zawsze je porządnie rozczesuję również przed myciem.
Ja sie czesze tylko grzebieniem. Kupilam najtanszy grzebien w Rossmanie z szeroko rozstawionymi zebami. Polamalam pare zebow dodatkowo, aby byl jeszcze rzadszy i tak sie czesze.
Tez mam traume jesli chodzi o koltuny. Mokrych wlosow nawet nie dotykam zanim nie wymiziam ich olejkiem Joico. Prob0walam roznych sprejow, w tym nawet ksiezniczkowego z Rossmana (zapach super), ale dzialanie na moje koltuny zerowe.

Z plataniem sie i tak jest teraz o niebo lepiej niz bylo. Nie dosc, ze te najbardziej suche wlosy scielam to nie nosze gumku do wlosow prawie wcale. Okazalo sie, ze nosilam zbyt mocne gumki, ktore bardzo sciskaly mi wlosy i je lamaly. Tym bardziej, ze lubilam miec zwiazane wlosy non stop.


btw: propo's ksiezniczkowej serii to goraco polecam zel do mycia. Jest rozowy z "brokatem" i pachnie cudnie .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-08 o 10:48
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 11:06   #2711
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Hej, przepraszam Was bardzo za offtop, ale nie mam pojęcia, gdzie indziej mogę zadać to pytanie: dostałam balsam marki Marionnaud i chciałabym odszyfrować kod i poznać datę ważności, jednak w żadnym dekalkulatorze nie ma tej marki. Czy ktoś zna producenta kosmetyków marki Marionnaud? Chodzi o ten produkt http://www.marionnaud.at/Shimmering-...585.11501.html
__________________
konsultantka Oriflame
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 11:21   #2712
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A ja podpytam - coby się nie okazało, że coś przeoczyłam - rozbiórka Bena Nye jeszcze się nie rozpoczęła w sensie wątku itd?
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 11:49   #2713
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36398446]
btw: propo's ksiezniczkowej serii to goraco polecam zel do mycia. Jest rozowy z "brokatem" i pachnie cudnie .[/QUOTE]

A ten brokat zostaje na skórze?
Już go tyle razy oglądałam, ale kurcze skład mi się nie podoba
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 11:52   #2714
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
A ten brokat zostaje na skórze?
Już go tyle razy oglądałam, ale kurcze skład mi się nie podoba
Z zalem musze powiedziec, ze nie . Drobinki sa w zelu, wiec wszystko sie splukuje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 12:02   #2715
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36399642]Z zalem musze powiedziec, ze nie . Drobinki sa w zelu, wiec wszystko sie splukuje.[/QUOTE]

szkodaaa

A co do pytania odpiszę Ci tu:
Lidlowe kremy są na limitowankach niestety. Ale myślę, że pewnie niedługo będą, bo już dawno ich nie było
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 12:59   #2716
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36398446]A to szczote powinnas miec z samego dzika . Nylon za ostry na Twoje wloski.

Miks nylonu i dzika jest do grubych, sztywniejszych wlosow a sam nylon to twardych wlosow czarnoskorych ludzi.



Ja sie czesze tylko grzebieniem. Kupilam najtanszy grzebien w Rossmanie z szeroko rozstawionymi zebami. Polamalam pare zebow dodatkowo, aby byl jeszcze rzadszy i tak sie czesze.
Tez mam traume jesli chodzi o koltuny. Mokrych wlosow nawet nie dotykam zanim nie wymiziam ich olejkiem Joico. Prob0walam roznych sprejow, w tym nawet ksiezniczkowego z Rossmana (zapach super), ale dzialanie na moje koltuny zerowe.

Z plataniem sie i tak jest teraz o niebo lepiej niz bylo. Nie dosc, ze te najbardziej suche wlosy scielam to nie nosze gumku do wlosow prawie wcale. Okazalo sie, ze nosilam zbyt mocne gumki, ktore bardzo sciskaly mi wlosy i je lamaly. Tym bardziej, ze lubilam miec zwiazane wlosy non stop.


btw: propo's ksiezniczkowej serii to goraco polecam zel do mycia. Jest rozowy z "brokatem" i pachnie cudnie .[/QUOTE]
Mam też taką z samego dzika, nawet dwie i są kiepskie. Nie rozczesują dobrze włosów, mocniej szarpią i okropnie elektryzują włosy. Ogólnie za nimi nie przepadam. Także chyba trzeba samemu wypróbować, niż zdawać się w pełni na rady ekspertów.

To ciekawe, z tym związywaniem i łamaniem się włosów. Ja praktycznie cały czas wiążę włosy, we wszelkie kucyki, koki itp. Teraz już nawet na noc, bo są długie i przeszkadzają. Może też powinnam im zrobić gumkowy urlop, bo są trochę połamane, co dostrzegłam ostatnio w złowrogim sklepowym świetle przymierzalni.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 13:13   #2717
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam też taką z samego dzika, nawet dwie i są kiepskie. Nie rozczesują dobrze włosów, mocniej szarpią i okropnie elektryzują włosy. Ogólnie za nimi nie przepadam. Także chyba trzeba samemu wypróbować, niż zdawać się w pełni na rady ekspertów.
Pisalam dlatego wlasnie o tym wczesniej: szczotki nie sluza do rozczesania wlosow, ale do stylizacji i nablyszczenia. Dlatego dzik sie u Ciebie nie sprawdzil bo rozczesywalas wlosy zamiast miziac juz rozczesane .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To ciekawe, z tym związywaniem i łamaniem się włosów. Ja praktycznie cały czas wiążę włosy, we wszelkie kucyki, koki itp. Teraz już nawet na noc, bo są długie i przeszkadzają. Może też powinnam im zrobić gumkowy urlop, bo są trochę połamane, co dostrzegłam ostatnio w złowrogim sklepowym świetle przymierzalni.
Sprobuj. Moze pomoze . Ja przywyklam powoli do rozpuszczonych. Jak mnie wkurzaja to spinam te spinka.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość

A co do pytania odpiszę Ci tu:
Lidlowe kremy są na limitowankach niestety. Ale myślę, że pewnie niedługo będą, bo już dawno ich nie było
Szkoda. Nie wiadomo kiedy szukac .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-08 o 13:14
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 13:14   #2718
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A ja podpytam - coby się nie okazało, że coś przeoczyłam - rozbiórka Bena Nye jeszcze się nie rozpoczęła w sensie wątku itd?
O wlasnie mialam o to samo zapytac
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 13:48   #2719
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o radę. dzis w d babeczka namawiała mnie na sypańca la prairie. tak sie w myślach biję czy mi on jest potrzebny? jaki kolor wybrać?
Panie w Douglasie zachwalała bo mają teraz okres sprzedaży LP w związku z wejściem nowej serii kremów

Ja kupiłam w kwietniu w S przy -20%, małe opakowanie sprzedałam na Allegro za 150zł a dużego używam codziennie i zużycia w ogóle nie widać.
Wcześniej miałam białego Kanebo ale w porównaniu do LP był słaby (dodatkowo Kanebo mi szybko schodził). Używam koloru 1 solo albo na kanebo hydrachange tinted gel cream. Nie da się przesadzić nakładając pędzlem... Natomiast nakładając puder gąbeczką mam już wrażenie tapety. A różnicy w kryciu między gąbką a pędzlem nie widzę. Denerwują mnie trochę drobinki ale jestem w stanie to przeżyć.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 13:52   #2720
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Tak naprawde nie ma dobrego rozwiazania w kwestii dlugich wlosow. Gumki sciskaja i lamia wlosy, zas przy rozpuszczonych ocieraja o ubrania i rozdwajaja koncowki.
Czesze sie szczotka z Sephory z naturalnego wlosia, nie jest moze jakas wybitna, ale nie moge tez narzekac, bo miewalam gorsze.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 15:20   #2721
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczęta, nie wiecie przypadkiem czy kolekcja lakierów Essie fall collection 2012 http://www.essie.com/shop/latest-col...ns-c-2_21.html
wejdzie do normalnej sprzedaży w SP, czy to jakaś limitka?
Jakoś nie mogę się w tym połapać, co jest limitką, a co nie

Marzą mi się kolory:
miss fancy pants
don't sweater it
no place like chrome

zamówiłabym na VictoriasBeauty, ale wolę te z szerokimi pędzelkami :/
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:19   #2722
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36357760]A to zelatyna ma zapach? Nigdy nie tykalam zelatyny i jakos dziwnie uznalam, ze ona bezzapachowa .
--------------------------------------------------
Kupilam zgnilka Essie.
Moje paznokcie sa w oplakanym stanie. Lamia sie i rozdwajaja jak szalone. NailTek mi nie pomogl. Eveline odstawilam po dwoch uzyciach bo sprawiala mi odzywka bol. Poza tym nie chce wracac do formaldehydu. Nacieranie roznymi cudami nie pomaga.
Polecicie cos?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

A wlasnie, chcialam sprostowac swoja ostatnia wypowiedz odnosnie limitowanek Essie w SP. Napisalam, ze SP nie sprowadza limitowanek a stand zawiera wybrane stare limitowanki, ktore weszly do regularnej kolekcji. Dzis na standzie stala limitowanka letnia Popyrazzi. Zagailam pania o ta limitowanke. Pani powiedziala, ze to pierwsza limitowanka dostepna u nich. Pani powiedziala, ze to nowosc i sprawdzaja, czy w ogole ktos limitowanki kupi. Biorac pod uwage fakt, ze sprzedaja sie bardzo kiepsko Pani odrzekla, ze raczej limitowanek wiecej nie bedzie.[/QUOTE]

coś takiego, a myślałam ze wszyscy się rzucili na Essie w SP

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, nie wiecie przypadkiem czy kolekcja lakierów Essie fall collection 2012 http://www.essie.com/shop/latest-col...ns-c-2_21.html
wejdzie do normalnej sprzedaży w SP, czy to jakaś limitka?
Jakoś nie mogę się w tym połapać, co jest limitką, a co nie

Marzą mi się kolory:
miss fancy pants
don't sweater it
no place like chrome

zamówiłabym na VictoriasBeauty, ale wolę te z szerokimi pędzelkami :/
nie mam pojęcia, ale biorąc pod uwagę to co wyżej james napisała to raczej nie
ja z kolei nie lubię tych szerokich pędzli - paznokcie dłoni to jeszcze jakoś pomaluję, choć mój paznokieć to cała szerokość pędzla niemalże, ale malowanie u stóp jest u mnie prawie niewykonalne bez umazania skórek ... wolałam te małe pędzelki

w SP kupiłam Bahama Mama na jesień i Eternal Optimist do szybkich mani a w TK Maxx dwie odżywki i balsam do skórek Essie wszystko po 19,99 zł... był jeszcze zestaw Essie Navigate Her, ale nie wzięłam i chyba żałuję

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

która podpowie, który essie ma taki kolor?

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

jeszcze jedno pytanie mam kochane - gdzie kupujecie pędzle real technique?
mam ochotę na
- expert face brush
- stippling brush albo ten ścięty flawless foundation
i nie mogę znaleźć miejsca ze sporym asortymentem, zeby kupic oba w jednym miejscu
tylko na iherb czy jeszcze jakies miejsce europejskie znacie?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2012-09-08 o 17:20
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:44   #2723
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
która podpowie, który essie ma taki kolor?
Dokladnie takiego raczej nie kojarze. Zblizona bedzie Bahama Mama.

edit: Sole Mate w podobnym tonie, ale ciemniejsze.


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jeszcze jedno pytanie mam kochane - gdzie kupujecie pędzle real technique?
mam ochotę na
- expert face brush
- stippling brush albo ten ścięty flawless foundation
i nie mogę znaleźć miejsca ze sporym asortymentem, zeby kupic oba w jednym miejscu
tylko na iherb czy jeszcze jakies miejsce europejskie znacie?
http://www.love-makeup.co.uk/real-techniques-m-64.html
http://www.cocktailcosmetics.co.uk/Real-Techniques/

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-08 o 17:46
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:06   #2724
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36406164]Dokladnie takiego raczej nie kojarze. Zblizona bedzie Bahama Mama.

edit: Sole Mate w podobnym tonie, ale ciemniejsze.




http://www.love-makeup.co.uk/real-techniques-m-64.html
http://www.cocktailcosmetics.co.uk/Real-Techniques/[/QUOTE]

właśnie Bahama mama kupiłam i jednak trochę mało w nim fioletu, a z kolei Sole Mate zbyt czarne na paznokciach się wydaje... jak coś znajdę to napiszę ...

dzięki jesteś niezastąpiona
wiesz może ile kosztuje przesyłka na iherb przy zakupach poniżej 40 dolarów? nie mogę nigdzie znaleźć
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2012-09-08 o 18:13
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:24   #2725
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jeszcze jedno pytanie mam kochane - gdzie kupujecie pędzle real technique?
mam ochotę na
- expert face brush
- stippling brush albo ten ścięty flawless foundation
i nie mogę znaleźć miejsca ze sporym asortymentem, zeby kupic oba w jednym miejscu
tylko na iherb czy jeszcze jakies miejsce europejskie znacie?
na iHerb wychodzi najtaniej, przesyłka 6 USD (choć ja zawsze staram się zamawiać do 30-35 USD, żeby UC przepuścił). Czas dostawy ok 10 dni.

Dzięki za odp w sprawie Essie

Mi tymi szerokimi pędzlami z zaokrąglonym końcem pędzelka idealnie maluje się przy "wewnętrznej" części paznokcia, wychodzi mi takie ładne półokrągłe zakończenie bez umazania skórek. Nie przyciskam go tak mocno, więc nie pokrywa całej płytki, a na prawdę mam wąskie i drobne paznokcie/płytkę/.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:27   #2726
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
właśnie Bahama mama kupiłam i jednak trochę mało w nim fioletu, a z kolei Sole Mate zbyt czarne na paznokciach się wydaje... jak coś znajdę to napiszę ...
Z ciekawosci szukam i cholernie ciezko taki kolor znalezc. U OPI i Essie nic identycznego nie widze.

Znalazlam jednak Savile Row Polish z Nails Inc. Zerknij.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki jesteś niezastąpiona
wiesz może ile kosztuje przesyłka na iherb przy zakupach poniżej 40 dolarów? nie mogę nigdzie znaleźć
6 dolcow

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-09-08 o 18:31
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 19:02   #2727
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36401159]Pisalam dlatego wlasnie o tym wczesniej: szczotki nie sluza do rozczesania wlosow, ale do stylizacji i nablyszczenia. Dlatego dzik sie u Ciebie nie sprawdzil bo rozczesywalas wlosy zamiast miziac juz rozczesane .



Sprobuj. Moze pomoze . Ja przywyklam powoli do rozpuszczonych. Jak mnie wkurzaja to spinam te spinka.
[/QUOTE]
Ale jednak do grzebienia nie wrócę Spinka to dobre wyjście, ale może taka duża miękka frotka (zapomniane słowo) też krzywdy włosom nie zrobi? Zwariować można z włosami zasłaniającymi pole widzenia.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
która podpowie, który essie ma taki kolor?
O, to typ mojego ulubionego koloru, fioleto-burgundu Dla mnie wygląda podobnie jak mocno oświetlony i cienko położony Velvet Voyeur. Albo OPI We'll always have Paris.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A w ogóle to z ciekawości spróbowałam tego laminowania włosów, z metodą z suszarką. Miękkie, może trochę bardziej lśniące. Ale to może być zasługa cytryny, odżywki i olejków, bo tego dałam sporo. Generalnie chyba nie warto się męczyć, tylko nałożyć pachnącą odżywkę i efekt będzie podobny A najlepszy jest przy płukaniu octem. Niestety nie dla mojego nosa.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 19:09   #2728
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A najlepszy jest przy płukaniu octem. Niestety nie dla mojego nosa.
Zwykly ocet?
Jak pluczesz? Mieszasz z woda? Ile teg0 octu?


Napisz nam cos .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 19:17   #2729
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36407470]Zwykly ocet?
Jak pluczesz? Mieszasz z woda? Ile teg0 octu?


Napisz nam cos .[/QUOTE]
Zwykły albo jabłkowy, zależy, co jest pod ręką. Zamyka łuskę włosa, przez co włosy bardzo błyszczą i dłużej utrzymuje się kolor, a wręcz się odświeża. Wystarczy trochę, ja dawałam na oko, łyżka, dwie, albo i czasem więcej, na litr wody i robiłam tym ostatnie płukanie po myciu. Chodzi o to, żeby zakwasić wodę. Podobno blondynki mogą też używać cytryny i da to zbliżony efekt, ale przy innych włosach kolor może zjaśnieć. Tylko ten zapach jest okropny Niby po myciu już go prawie nie czuć, ale mi to przeszkadza.

Jednak może nie doceniłam tego laminowania. Już dwie osoby dzisiaj zwróciły uwagę na to, że błyszczą mi się włosy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 19:22   #2730
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
na iHerb wychodzi najtaniej, przesyłka 6 USD (choć ja zawsze staram się zamawiać do 30-35 USD, żeby UC przepuścił). Czas dostawy ok 10 dni.

Dzięki za odp w sprawie Essie

Mi tymi szerokimi pędzlami z zaokrąglonym końcem pędzelka idealnie maluje się przy "wewnętrznej" części paznokcia, wychodzi mi takie ładne półokrągłe zakończenie bez umazania skórek. Nie przyciskam go tak mocno, więc nie pokrywa całej płytki, a na prawdę mam wąskie i drobne paznokcie/płytkę/.
ja chciałam 2 pędzle, więc ok 26 dolarów z przesyłką by wyszło...

ja też nie przyciskam, bo na pewno bym wyjechała na boki
tak jak pisałam ręce w miarę dobrze mi idą, ale stopy przy tym pędzlichu będę ćwiczyć

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36406809]Z ciekawosci szukam i cholernie ciezko taki kolor znalezc. U OPI i Essie nic identycznego nie widze.

Znalazlam jednak Savile Row Polish z Nails Inc. Zerknij.



6 dolcow[/QUOTE]

hehe, na niektórych zdjęciach jest mega fioletowy na innych bordowy... moze przy okazji obejrzę lakiery ANNY - mają bardzo duży wybór a jakość zadowalającą dla mnie



Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale jednak do grzebienia nie wrócę Spinka to dobre wyjście, ale może taka duża miękka frotka (zapomniane słowo) też krzywdy włosom nie zrobi? Zwariować można z włosami zasłaniającymi pole widzenia.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------


O, to typ mojego ulubionego koloru, fioleto-burgundu Dla mnie wygląda podobnie jak mocno oświetlony i cienko położony Velvet Voyeur. Albo OPI We'll always have Paris.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A w ogóle to z ciekawości spróbowałam tego laminowania włosów, z metodą z suszarką. Miękkie, może trochę bardziej lśniące. Ale to może być zasługa cytryny, odżywki i olejków, bo tego dałam sporo. Generalnie chyba nie warto się męczyć, tylko nałożyć pachnącą odżywkę i efekt będzie podobny A najlepszy jest przy płukaniu octem. Niestety nie dla mojego nosa.
ten OPI podobny do Bahama Mama z essie - zbyt bordowy chyba
a Velvet Voyeaur za ciemny ... zawsze coś sobie znajdę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.