Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 09:43   #1651
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Nie wiecie czy gdzieś jest promocja na Lily lolo? Kończy mi się podkład po 9 miesiącach
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:21   #1652
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy gdzieś jest promocja na Lily lolo? Kończy mi się podkład po 9 miesiącach
Była promocja od 31.10 do 03.11 10% na Lily Lolo na kosmetyki-mineralne.com kupiłam podkład i dwie szminki o pięknych nazwach French flirt i Romantic Rose (mam nadzieję że bedę zadowolona nie tylko z nazwy) o innych promocjach które będą, a nie były, nie wiem niestety
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:28   #1653
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O nareszcie kolejna Lublinianka
Niestety musisz przejrzeć ten wątek i poprzedni, tzn tę część i poprzednią
Wejdz sobie jesli chcesz na mój wizażowy blog, tam jest cała masa sklepów internetowych, nie dopisałam tylko bioarpu i kaliny.
W Lublinie można kupić rosyjskie kosmetyki w Aptece Tilla na Bronowicach i w drogerii Mat na Lubartowskiej 25(?)
Poza tym seria babydream dla mam jest super, możesz popróbować Alterry, szczególnie maski z granatem, Organique maski do włosów Ani-coś tam, szampon z YR z pokrzywą jest super oczyszczający i w ogóle dużo dużo tego Powodzenia
No tak właśnie w weekend czytałam..szaleństwo jakieś, tak się w to wciągnęłam Bioarp już poznałam. A zakupy wykonałam na matique.pl (tak sobie wyszperałam w sieci). A na przesyłkę czekam z niecierpliwością. Będę się dzielić spostrzeżeniami jak tylko wypróbuję
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:51   #1654
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No tak właśnie w weekend czytałam..szaleństwo jakieś, tak się w to wciągnęłam Bioarp już poznałam. A zakupy wykonałam na matique.pl (tak sobie wyszperałam w sieci). A na przesyłkę czekam z niecierpliwością. Będę się dzielić spostrzeżeniami jak tylko wypróbuję
witaj
koniecznie zostać z nami, bo my tu na bieżąco podajemy promocje, obniżki itp, więc tylko z nami dużo zaoszczędzisz

zaskoczę was z rana.... byłam w tk maxx i zaczął się klimat świąteczny, bo niektóre produkty dostały nowe ceny i nie, nie wcale nie niższe, wyższe.
jedna sztuka produktu na który się czaję wzrosta o całe 30 zl, więc manadżer doszedł do wniosku, że jak nikt nie kupił przez miesiąc po tańszej cenie, to pewnie kupi po droższej
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 11:57   #1655
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
cloche Piękne zakupy Mam ten sam krem do rąk dr Hauschka - jest świetny na tę porę roku. Zazdroszczę alverde - róż w kulkach cudny! Czy babydream fur mama zmieniło tylko opakowanie, czy sklad też jest inny niż w poprzedni różowym opakowaniu?
potwierdzam, hauschka do rąk spisuje się świetnie
róż już drugi dzień poszedł w ruch, śliczny jest i tak delikatnie się mieni
a co do babydream, to nie wiem, jakie były składy wcześniej. poszperam...
z mojego research'a wychodzi, że składy niezmienione
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:06   #1656
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
witaj
koniecznie zostać z nami, bo my tu na bieżąco podajemy promocje, obniżki itp, więc tylko z nami dużo zaoszczędzisz
yyyyyyyyyyyyyyyyyyy????

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
zaskoczę was z rana.... byłam w tk maxx i zaczął się klimat świąteczny, bo niektóre produkty dostały nowe ceny i nie, nie wcale nie niższe, wyższe.
jedna sztuka produktu na który się czaję wzrosta o całe 30 zl, więc manadżer doszedł do wniosku, że jak nikt nie kupił przez miesiąc po tańszej cenie, to pewnie kupi po droższej
tia, markieting
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:48   #1657
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Powodzenia w akcji. Z tego co pamiętam często chwalone były produkty Jane Carter. Beautiful Curls też ponoć niczego sobie.
Mówisz, że pomada brzydko pachnie? A tak się na nią napaliłam.
O, nawet nie wiedziałam, że ktoś tu miał coś z Jane Carter. Zapach pomady JMO to kwestia gustu. Z tego, co kojarzę, to większości odpowiada. Pachnie ziołowo z lekką nutą mango, ale ten zapach ma coś w sobie, co mnie bardzo drażni.

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Mel - powodzenia w walce; te kosmetyki Jane Carter fajnie wyglądają
A czemu tangler Ci rozdwaja końcówki? Bo na mokro czesałaś, czy wogóle? Bo ja mam bodajże Dtangler (ten tańszy, z rączką) i go kocham jeśli mi krzywdę zrobi, to się zapłaczę....
Już kiedyś o tym pisałam, że na zagranicznych forach niektóre dziewczyny (zwłaszcza kręconowłose) skarżą się, że TT swoimi igiełkami rozrywa im włosy. Ale to zależy od włosów. Anula przecież używa i popatrz, jakie ma śliczne. Jeśli u Ciebie nic się nie dzieje, to nie ma powodów do obaw. Myślę, że bardziej uważać powinny osoby z włosami kręconymi/falowanymi, wysoko porowatymi - jak moje. Jeśli łuski odstają od włosa, to logiczne, że łatwiej je zerwać.

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Była promocja od 31.10 do 03.11 10% na Lily Lolo na kosmetyki-mineralne.com kupiłam podkład i dwie szminki o pięknych nazwach French flirt i Romantic Rose (mam nadzieję że bedę zadowolona nie tylko z nazwy) o innych promocjach które będą, a nie były, nie wiem niestety
Śliczne są te szminki. Widziałam zdjęcia u Agibil. Szkoda, że nie przepadam za używaniem szminek.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-11-06 o 12:52
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 13:10   #1658
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

jak by ktoś coś chciał z phenome, to ja jadę w czwartek na noc zakupów
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:47   #1659
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Była promocja od 31.10 do 03.11 10% na Lily Lolo na kosmetyki-mineralne.com kupiłam podkład i dwie szminki o pięknych nazwach French flirt i Romantic Rose (mam nadzieję że bedę zadowolona nie tylko z nazwy) o innych promocjach które będą, a nie były, nie wiem niestety
szkoda, że nie masz do odsprzedania Warm Peach...
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No tak właśnie w weekend czytałam..szaleństwo jakieś, tak się w to wciągnęłam Bioarp już poznałam. A zakupy wykonałam na matique.pl (tak sobie wyszperałam w sieci). A na przesyłkę czekam z niecierpliwością. Będę się dzielić spostrzeżeniami jak tylko wypróbuję
Ok, czekamy na zdjęcia
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
potwierdzam, hauschka do rąk spisuje się świetnie
róż już drugi dzień poszedł w ruch, śliczny jest i tak delikatnie się mieni
a co do babydream, to nie wiem, jakie były składy wcześniej. poszperam...
z mojego research'a wychodzi, że składy niezmienione
Poszłam dziś do rossa po balsam do kąpieli dla mam i dupa, zamknięty ross
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:59   #1660
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Noc Zakupów w czwartek w Galerii Mokotów
http://www.facebook.com/events/454354834606282/
Zniżki w:
Douglas - 20% zniżki, dodatkowo rozdawane będą zaproszenia:.10szt. zaproszeń do gabinetu kosmetycznego Douglas na zabiegi na twarz, za zakupy na kwotę 599 zł; 20szt. zaproszeń na bezpłatny makijaż, za zakupy na kwotę 250 zł


L'Occitane - 10% zniżki,

Phenome - 40% zniżki

Super-Pharm - 30% dla Członków Klubu Life Style Super-Pharm z wyjątkiem leków i artykułów z obecnie trwającej promocji. Od 17:00 darmowy makijaż i porady konsultantek.


Yves Rocher - 30% na pierwszy produkt, 50% na drugi produkt
(rabaty nie dotyczą produktów oznaczonych zielonym punktem, rabaty nie łączą się z innymi promocjami)

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
yyyyyyyyyyyyyyyyyyy????

tia, markieting
minister finansów mogłby brać u nas korepetycje z oszczędzania i szybko wyciągnąłby kraj na gospodarcze wyżyny

będę obserwować, czy się sprzeda w tej nowej cenie, czy czasem nie wróci do starej ceny z napisem świąteczna promocja

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
szkoda, że nie masz do odsprzedania Warm Peach...

Ok, czekamy na zdjęcia

Poszłam dziś do rossa po balsam do kąpieli dla mam i dupa, zamknięty ross
ale zamknięty tylko na czas remontu itp, czy tak na amen?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-11-06 o 14:41
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:02   #1661
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale zamknięty tylko na czas remontu itp, czy tak na amen?
Na szczęście tylko remont, ale było zimno i nie chciałam iść do kolejnego, troszkę się zdenerwowałam.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 14:50   #1662
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Na bioarpie pojawiły się nowości. Ale oczywiście w wyższych cenach. Stary suflet Love2mix kosztuje 27,50 zł, a nowe są po 32 zł... Najpierw zwodzili i ściemniali, a teraz chcą zarobić na tych, którzy tyle czasu czekali. Nieładnie moim zdaniem.

edit.
Za to krem-żel morela i gruszka jest za 27 zł, Anula.

I właśnie zauważyłam, że masła Eco Hysteria, które w Kalinie są po 29,90 zł, oni wystawili za 36 zł. To chyba strzał w stopę.

Założyłam moją czapeczkę detektywa i wyczaiłam, że na http://eco-esthetique.pl/ też pojawiły się nowe suflety, ale po 26,50 zł.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-11-06 o 15:04
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:08   #1663
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Na bioarpie pojawiły się nowości. Ale oczywiście w wyższych cenach. Stary suflet Love2mix kosztuje 27,50 zł, a nowe są po 32 zł... Najpierw zwodzili i ściemniali, a teraz chcą zarobić na tych, którzy tyle czasu czekali. Nieładnie moim zdaniem.

edit.
Za to krem-żel morela i gruszka jest za 27 zł, Anula.

I właśnie zauważyłam, że masła Eco Hysteria, które w Kalinie są po 29,90 zł, oni wystawili za 36 zł. To chyba strzał w stopę.

Założyłam moją czapeczkę detektywa i wyczaiłam, że na http://eco-esthetique.pl/ też pojawiły się nowe suflety, ale po 26,50 zł.
Mel!
Bioarp wstyd
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:51   #1664
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

TUTAJ całość

Ubawiło mnie to

witaj
ja się czaję na geraniowy bodajże PAI - dawaj znać, jak próbasy
ciekawe badania
powiedziałabym, że gdzieś w domu mam ten krem, ale się będziesz śmiać dam Ci próbkę przy kolejnym spotkaniu. Ogólnie jeszcze go nie otwierałam, ale powinnam się wyrobić do następnego spotkania

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jak by ktoś coś chciał z phenome, to ja jadę w czwartek na noc zakupów
też się chciałam pytać. ale to chyba tylko na pielęgnację twarzy i ciała? Czy włosy też? Ogólnie przechodziłam dziś koło Phenome i maski brak, już się nawet nie pytam kiedy będzie bo głupio...

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Na bioarpie pojawiły się nowości. Ale oczywiście w wyższych cenach. Stary suflet Love2mix kosztuje 27,50 zł, a nowe są po 32 zł... Najpierw zwodzili i ściemniali, a teraz chcą zarobić na tych, którzy tyle czasu czekali. Nieładnie moim zdaniem.

edit.
Za to krem-żel morela i gruszka jest za 27 zł, Anula.

I właśnie zauważyłam, że masła Eco Hysteria, które w Kalinie są po 29,90 zł, oni wystawili za 36 zł. To chyba strzał w stopę.

Założyłam moją czapeczkę detektywa i wyczaiłam, że na http://eco-esthetique.pl/ też pojawiły się nowe suflety, ale po 26,50 zł.
nieładnie z ich strony
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:55   #1665
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

też się chciałam pytać. ale to chyba tylko na pielęgnację twarzy i ciała? Czy włosy też? Ogólnie przechodziłam dziś koło Phenome i maski brak, już się nawet nie pytam kiedy będzie bo głupio...

na wszystko (mam smsa)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:50   #1666
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
O, nawet nie wiedziałam, że ktoś tu miał coś z Jane Carter. Zapach pomady JMO to kwestia gustu. Z tego, co kojarzę, to większości odpowiada. Pachnie ziołowo z lekką nutą mango, ale ten zapach ma coś w sobie, co mnie bardzo drażni.


Śliczne są te szminki. Widziałam zdjęcia u Agibil. Szkoda, że nie przepadam za używaniem szminek.
Stąd to chyba nie. Robiłam rozeznanie w necie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jak by ktoś coś chciał z phenome, to ja jadę w czwartek na noc zakupów
Oj znów kusisz, oj kusisz....
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:18   #1667
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ale miałam nadrabiania. Ale najpierw dziękuję za tak miłe komplementy. Bardzo staram się, żeby włosy jakoś wyglądały. Powiem szczerze, że jak już na nic nie mam siły i mam wybrać maseczkę na twarz, czy olej na włosy, wybieram olej. Dziękuję raz jeszcze Kochane

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
...
Margo - piękne włosy i odcień też taki... niejednoznaczny, nie-płaski i pełny (nie wiem, jak to określić)
Dziękuję, ciekawie to określiłaś

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
...
Margo piękny włos i jaki już długi, [/COLOR]
Dziękuję. Na szczęście rosną i to bardzo szybko! I napiszę raz jeszcze moja maska drożdżowa i kuracja JMO działają cuda.

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Podczas porannej kawy i tępego wpatrywania się w pudło zwane telewizorem zobaczyłam reklamę sklepu internetowego zalando.pl Weszłam z ciekawości - interesujące marki, fajne ciuszki, ceny od rozsądnych po totalny kosmos. Są też i kosmetyki, póki co rzucił mi się w oczy KORRES, Lavera i Burts bees, nie wiem co jeszcze wartego uwagi, bo marek setki, ale może kogoś zainteresuje, pozdrawiam

edit: wypatrzyłam jeszcze YES TO... tomatoes, cucumbers, carrots itd..., Figs& rouge i Cowshed)
Ja bardzo choruję na Cowshed, ale ceny trochę wysokie. Na feelunique wychodzi taniej i przesyłka darmowa

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
...
bieda z nędzą, co?
czas nad tym popracować, serio...
Oj Kochana nie taka bida. Gratuluję zbioru

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moje kochane, widzę, że bardzo skromnie tutaj ostatnio a święta się zbliżają... byłam w dm, żeby sprawdzić, jakie sety zorganizowali na święta. i widziałam tylko jeden: żel pod prysznic i lotion beerentraum http://mein-erfahrungsbericht.de/htm...uschgel_b.html
nietypowy jak na święta - bo zapach podobno truskawkowo-malinowo-... itp. ale podobno ładny, naturalny - jak sorbet owocowy

oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami na zdjęciu również zakupy z ostatnich tygodni, którymi nie zdążyłam się pochwalić (hauschka & babydream). a zatem:
1. hauschka:
- miniaturka kremu z melisą - bardzo przyjemny kremik
- płyn augenfrische na jedno użycie - to taki płyn np. do nasączenia wacików na okład do oczu. jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale jak tylko kiedyś będę miała zaczerwienione czy podpuchnięte oczy, to dam znać, czy to cóś sobie radzi
- krem do rąk - fajny, z miłą chęcią używam
2. babydream dla mam:
- płyn do kąpieli
- lotion do ciała
uwielbiam moją poranną rutynę z użyciem obu kosmetyków a systematyczność sprawiła, że mam mięciutką, gładką skórę - jak pupcia niemowlaka
3. alverde:
- repair haarbutter - masło do włosów (jutro testy)
- repair haarmaske - maska do włosów (pojutrze testy)
- 4 in 1 color and care foundation - a co mi tam, zaryzykowałam sobie... drogi nie jest i właśnie mam na gębie. ładnie się rozprowadza, jest jasny, nie klei się... zobaczymy jak będzie dalej; słocz na ręce - rozsmarowany aż do nadgarstka
- róż w kulkach nie mogłam się powstrzymać! chciałam oba, ale się opamiętałam. ten drugi, w kolorze toffee, zostawiłam na półce, bo podobny efekt dawał mój bronzer. oczywiście już mam na policzkach; słocz na ręce - w okolicy nadgarstka pacnięte
- lash booster - już nałożyłam. to nowa wersja - jest z takim pędzelkiem jak eyeliner, zobaczymy po jakimś czasie, co zdziała
Piękne zakupy. Mogłabym wszystko przygarnąć. Krem z melisą de.Hauschka lubię najbardziej, krem do rąk to już klasyk. Alverde oczywiście także. Ciekawa jestem masełka do włosów.
No i ten lahs booster i róż

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, śliczne włosiska! Ostatnio zażarcie walczę z moimi rozdwojonymi końcówkami. Przechodzę odwyk tangle-teezerowy i naprawdę trudno mi się przyzwyczaić do normalnego grzebienia po zaznaniu tego cudeńka. Niestety jestem na 99% pewna, że to on jest winowajcą. Zmuszam się też do czegoś, co do tej pory wydawało mi się niemożliwe - nieczesania mokrych włosów. Przy suszeniu suszarką tylko przeczesuję je palcami, a gdy schną naturalnie, to wcale. O dziwo po wyschnięciu wcale nie są tak poplątane, jak się tego obawiałam. Poza tym wycinam rozdwojone końcówki nożyczkami fryzjerskimi. Strasznie to pracochłonne, ale co zrobić... Podcięcie u fryzjera nic nie da, bo zniszczenia są na całej długości. Trzymajcie kciuki za powodzenie całej akcji.
Trzymam ksiuki. Ja także nie jestem zadowolona z TT. Coś robi nie tak. Nie rozczesuje "dogłębnie" i rzeczywiście szarpie końcówki. zdecydowanie wolę szczotkę z kołeczkami. Chętnie go oddam.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jp91, poraziłaś mnie swoją urodą


Warszawianki - Noc Zakupów w Galerii Mokotów, już w ten czwartek
http://kobieta.wp.pl/acid,4,aid,1524...gloszenie.html

m.in w Phenome zniżki

Ponadto publikuję listę perfumerii Douglas, w których można kupić Phenome: ...
Jak przeczytałam informację o Phenome w Douglasie, to aż podskoczyłam. Ale z drugiej strony nie będzie tam wyprzedaży i takich promocji jak w salonach Phenome

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, kuszenie to się zacznie, jak już te dopieszczacze włosowe wypróbuję albo może i ostudzę wasz zapał... chociaż wątpię! bo tą maskę Margo już chwaliła dlatego też masła jestem ciekawsza i będzie testowane jako pierwsze.

ano... cicho
Maska może nie jest moją ulubioną, ale jest fajna. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Ale to masło

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu stosunkowo nowa, ale ostatnio "coś mnie wzięło" i po przeczytaniu chyba setek stron Waszego forum, postanowiłam też być "eko" . Kurde, tyle się naczytałam o tej chemii w kosmetykach, których sama używam, że postanowiłam coś z tym zrobić. Długo nie czekałam i zamówiłam swoją pierwszą paczuszkę z kosmetykami organicznymi. Przyznam, że kompletnie się na tym nie znam. Do tej pory używałam Clarinsów, Clinique, Diorów, Chaneli i innych Guerlainów. Zdarzały się też Ziaje i Yves Rocher. I tak jak Yves Rocher całkiem lubię, tak całkowicie rezygnuję z tzw wyższej półki. Wykończę to co mam, a później...to już inna bajka I powiedzcie mi, czy na dobry początek, to co zamówiłam, będzie ok? Nie wiem czy to są typowe kosmetyki eko, ale zależy mi na braku parabenów, silikonów, pochodnych ropy nafrowej,l SLS-ów.

- Olejek arganowy czysty 15 ml
- AnneMarie Börlind Dwufazowy Koncentrat Rewitalizujący 15 ml
- Born to Bio Szampon do włosów suchych i zniszczonych
- Miessence Probiotyczny płyn rozjaśniający tester
- Pai Krem Nawilżający na dzień Avokado & Jojoba (5 ml)
- phenome - dostałam w sklepie 2 próbki emulsji nawilżającej i jakiś żel-krem matujący.

Taki mały początek. Nie znam się na markach eko. Polećcie jakieś Wasze bestsellery. Poza działaniem, ważne jest jeszcze dla mnie fajne opakowanie
Witaj i przygotuj się na niezłe kuszenie. Mało kto jest w stanie się mu oprzeć
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:34   #1668
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

niestety nie miałam siły testować dzisiaj masła do włosów. jakaś taka rozlazła jestem ale co się odwlecze, to nie uciecze! jutro relacja!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:43   #1669
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Melya oby włoski się nawróciły


Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu stosunkowo nowa, ale ostatnio "coś mnie wzięło" i po przeczytaniu chyba setek stron Waszego forum, postanowiłam też być "eko" . Kurde, tyle się naczytałam o tej chemii w kosmetykach, których sama używam, że postanowiłam coś z tym zrobić. Długo nie czekałam i zamówiłam swoją pierwszą paczuszkę z kosmetykami organicznymi. Przyznam, że kompletnie się na tym nie znam. Do tej pory używałam Clarinsów, Clinique, Diorów, Chaneli i innych Guerlainów. Zdarzały się też Ziaje i Yves Rocher. I tak jak Yves Rocher całkiem lubię, tak całkowicie rezygnuję z tzw wyższej półki. Wykończę to co mam, a później...to już inna bajka I powiedzcie mi, czy na dobry początek, to co zamówiłam, będzie ok? Nie wiem czy to są typowe kosmetyki eko, ale zależy mi na braku parabenów, silikonów, pochodnych ropy nafrowej,l SLS-ów.

- Olejek arganowy czysty 15 ml
- AnneMarie Börlind Dwufazowy Koncentrat Rewitalizujący 15 ml
- Born to Bio Szampon do włosów suchych i zniszczonych
- Miessence Probiotyczny płyn rozjaśniający tester
- Pai Krem Nawilżający na dzień Avokado & Jojoba (5 ml)
- phenome - dostałam w sklepie 2 próbki emulsji nawilżającej i jakiś żel-krem matujący.

Taki mały początek. Nie znam się na markach eko. Polećcie jakieś Wasze bestsellery. Poza działaniem, ważne jest jeszcze dla mnie fajne opakowanie
witaj
koniecznie musisz jeszcze spróbowac mydeł naturalnych no i wielu szamponów, odzywek, masek, olejów do włosów
rozejrzyj sie tez może za tonikiem do twarzy
a podkłady mineralne Cię interesują? to jest dopiero kopalnia doznań
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Badania Izmałkowa Consulting na temat zakupowych zachowań kobiet i mężczyzn :

'Kobieta uważa, że jej włosy nie są wystarczająco błyszczące, skóra wystarczająco gładka, a paznokcie twarde. W aptece czy drogerii szuka produktu, który w reklamie zapewnia ją, że dzięki nowemu superaktywnemu składnikowi jej uda będą szczuplejsze. Mężczyzna stale używa tych samych kosmetyków. Gdy jeden będzie mu odpowiadał, to nie będzie szukał innego. Na przykład jeśli chodzi o kremy, to najczęściej używa tylko jednego - przeciwsłonecznego. Jeżeli jest na jego półce drugi, to taki facet ma żonę, która go do stosowania jakiegoś specyfiku przymusza. A pytanie, czy używa kremu na dzień i na noc, jest dla niego pytaniem bez sensu. On ma jedną skórę, jeden krem, nie widzi potrzeby używania aż dwóch.

(...) Byliśmy w łazienkach singli i żonatych, sprawdzaliśmy ich apteczki. Świetnie było też widać to w aptece, gdzie sprzedawczyni proponowała mężczyznom jakiś upiększający kosmetyk, a oni robili wielkie oczy. Mężczyzna twierdzi, że jego włosy są OK, jeśli nie wypadają. Po co więc je poprawiać?
U kobiet zauważyliśmy, że kupno produktu sprawia, że robi się we własnym mniemaniu piękniejsza. Sam fakt posiadania nowego kremu powoduje, że czuje się lepiej. A w momencie podjęcia decyzji o diecie ma wrażenie, jakby była już troszkę szczuplejsza. Mężczyzna jest zadowolony dopiero wtedy, kiedy widzi efekt.'

TUTAJ całość

Ubawiło mnie to



witaj
ja się czaję na geraniowy bodajże PAI - dawaj znać, jak próbasy



muczias gracjas jak zwykle andalou mam próbkę w domu, to sobie zapodam od razu.
a na wspólne zakupy z Tobą to trzeba odważnego ale kuś mnie kuś, co mi tam, podobno mamy tylko jedno życie

gdyby sam zakup dawał efekt to byłabym przepiękna szkoda, szkoda..... że tak nie jest fajny tekst
oj tam odważnego....... a co???? tchórzysz?????
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
witaj
koniecznie zostać z nami, bo my tu na bieżąco podajemy promocje, obniżki itp, więc tylko z nami dużo zaoszczędzisz

zaskoczę was z rana.... byłam w tk maxx i zaczął się klimat świąteczny, bo niektóre produkty dostały nowe ceny i nie, nie wcale nie niższe, wyższe.
jedna sztuka produktu na który się czaję wzrosta o całe 30 zl, więc manadżer doszedł do wniosku, że jak nikt nie kupił przez miesiąc po tańszej cenie, to pewnie kupi po droższej
powiem Ci, że mam kilka znajomych, które dałyby się na to złapać
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jak by ktoś coś chciał z phenome, to ja jadę w czwartek na noc zakupów
ja chcę..... peeling do włosów
gdyby jakims cudem był to baardzo poproszę
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Na bioarpie pojawiły się nowości. Ale oczywiście w wyższych cenach. Stary suflet Love2mix kosztuje 27,50 zł, a nowe są po 32 zł... Najpierw zwodzili i ściemniali, a teraz chcą zarobić na tych, którzy tyle czasu czekali. Nieładnie moim zdaniem.

edit.
Za to krem-żel morela i gruszka jest za 27 zł, Anula.

I właśnie zauważyłam, że masła Eco Hysteria, które w Kalinie są po 29,90 zł, oni wystawili za 36 zł. To chyba strzał w stopę.

Założyłam moją czapeczkę detektywa i wyczaiłam, że na http://eco-esthetique.pl/ też pojawiły się nowe suflety, ale po 26,50 zł.
gruszka

tez nie do końca rozumiem o co bioarp walczy z tymi cenami no bo chyba nie o klienta......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 18:01   #1670
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja chcę..... peeling do włosów
gdyby jakims cudem był to baardzo poproszę

ok
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:17   #1671
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Małgosiu ja też byłabym bardzo chętna na peeling. Jeśli oczywiście będzie.

A wiecie, że zdałam sobie sprawę, że nie miałam niczego oprócz olejku i mgiełki do włosów Phenome. Co sądzicie o ich szamponach, odżywkach, maskach...?

A taka promocja jest w Sephora: Przy zakupie dwóch produktów naszej marki lub marek na wyłączność, trzeci dostaniesz za 1 zł.

Ciekawe, czy dotyczy Pat&Rub...
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-11-06 o 18:31
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:34   #1672
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Małgosiu ja też byłabym bardzo chętna na peeling. Jeśli oczywiście będzie.

A wiecie, że zdałam sobie sprawę, że nie miałam niczego oprócz olejku i mgiełki do włosów Phenome. Co sądzicie o ich szamponach, odżywkach, maskach...?

A taka promocja jest w Sephora: Przy zakupie dwóch produktów naszej marki lub marek na wyłączność, trzeci dostaniesz za 1 zł.

Ciekawe, czy dotyczy Pat&Rub...
myślę,że na pewno dotyczy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:39   #1673
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
myślę,że na pewno dotyczy
Aniu, to kup dwie rzeczy a ja poproszę tą trzecią
Nic nie miałam z P&R jeszcze Wiem, że chwalicie maskę do włosów i peeling tak? Ale te ceny...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:39   #1674
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Małgosiu ja też byłabym bardzo chętna na peeling. Jeśli oczywiście będzie.
czyli ta maska oczyszczająca do włosów??? zapisane
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:45   #1675
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Małgosiu ja też byłabym bardzo chętna na peeling. Jeśli oczywiście będzie.

A wiecie, że zdałam sobie sprawę, że nie miałam niczego oprócz olejku i mgiełki do włosów Phenome. Co sądzicie o ich szamponach, odżywkach, maskach...?

A taka promocja jest w Sephora: Przy zakupie dwóch produktów naszej marki lub marek na wyłączność, trzeci dostaniesz za 1 zł.

Ciekawe, czy dotyczy Pat&Rub...
szampon anti-age phenome
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:47   #1676
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
myślę,że na pewno dotyczy
To dobra wiadomość. Szkoda tylko, że do piątku muszę siedzieć w domu

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
czyli ta maska oczyszczająca do włosów??? zapisane
Tak, to ta sławna maska Dziękuję

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szampon anti-age phenome
Dziękuję, muszę zerknąć.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:55   #1677
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Aniu, to kup dwie rzeczy a ja poproszę tą trzecią
Nic nie miałam z P&R jeszcze Wiem, że chwalicie maskę do włosów i peeling tak? Ale te ceny...
Justynko ja mam tak daleko do S.że raz na miesiąc tam jeżdżę
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szampon anti-age phenome
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-11-06 o 18:57
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:57   #1678
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jak by ktoś coś chciał z phenome, to ja jadę w czwartek na noc zakupów

Małgosiu czy mogę prosić o szampon anti-age phenome
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:04   #1679
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Justynko ja mam tak daleko do S.że raz na miesiąc tam jeżdżę
eee to szkoda, taka okazja
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:12   #1680
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Małgosiu czy mogę prosić o szampon anti-age phenome
Zapisuję rozumiem, że pojemność regularna ? nie mini...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.