Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 14:08   #3571
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość



dodałam do szamponu spora porcję maseczki anuli - maseczka ma drobinki peelingujące. Wyszła mi gęsta pasta, bardzo dobrze się pieniła, fajnie oczyściła włosy, ale jednak to nie to co phenome będe kombinować dalej
a próbowałaś zwykły cukier?ja czułam,że potrzebuję peelingu no i skusiłam się na ten cukier.Byłam bardzo sceptycznie nastawiona,ale o dziwio u mnie zadziałał rewelacyjnie,niemal jak peeling phenome.Tyle tylko,że trzeba go częściej stosować
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 14:12   #3572
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a próbowałaś zwykły cukier?ja czułam,że potrzebuję peelingu no i skusiłam się na ten cukier.Byłam bardzo sceptycznie nastawiona,ale o dziwio u mnie zadziałał rewelacyjnie,niemal jak peeling phenome.Tyle tylko,że trzeba go częściej stosować
na razie jeszcze nie używałam cukru.
następnym razem dodam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 14:34   #3573
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Przekopałam wątek o Revitalash'u. Ma ten sam składnik co w lekach na jaskrę, którego skutkiem ubocznym jest nadmierny porost rzęs. Zresztą skutków ubocznych jest więcej. Normalnie taki steryd dla rzęs . Po zobaczeniu zdjęć dziewczyn kusi. Jednak bałąbym się go używać. Nie mówię nie, ALE.....
Mam nadzieję, że naturalna wersja również da radę. Zachęcona pobiegłam nałożyć olejek rycynowy na rzęsy .
Olejek rycynowy nie zdziała takich efektów jak xlash, wiem bo też przez jakiś czas nakładałam go na rzęsy. Ogólnie też mam bardzo wrażliwe powieki i oczy ale nie mam skutków ubocznych w postaci uczulenia, pieczenia czy też czerwonych oczu przy xlash.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 16:34   #3574
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja mam wrażliwe oczy, gdzie byle co i trę ile wlezie, efekt królika gwarantowany. Przy Revilashu nie czułam żadnego dyskomfortu,tym bardziej, że on przeznaczony jest dla osób po chemioterapii zdaje się. Miałam też Latisse i Lumigan - tu czasem coś zaswędziało, ale też żadnej krzywdy mi nie zrobiło. Z tego wszystkiego najbardziej służył mi Revitalash, właśnie dlatego, że był najbezpieczniejszą wersją, z atestem, etc.
Patrz. O ateście nie doczytałam

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
pat&rub uznalo moja reklamacje i wyslali mi to o co prosilam w ladnych firmowych workach wczoraj odebralam paczuche
Mam pytanko czy ktoras z was bylaby chetna na zamowienie z lauress??
Super

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mam takie same odczucia,te zamówiłam maskę i gratuluje akcji z p&r. przed świętami robiłam zamówienie jedno dla siebie (było po 3 dniach u mnie) i dla koleżanki u niej po 8 dniach, a że to okres przed świąteczny w paczce prezenty wiec lekkie nerwy, dzwoniłam do p&r panie sprawdzały ect, ale w zamian za długi czas oczekiwania i niedogodności dostałam od nich prezent krem do rąk z serii home spa i mala świeczkę
No nieźle. Ja dostałam kod na 15zł i ucieszyłam się jak głupia. Potem okazało się, że można wpisać tylko 1 kod na raz. Kupon poszedł do kosza.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez mam taka nadzieje w szczegolnosci ze bardzo lubie ich samoopalacz z bronzerem, BBB krem no i ostatnio oczarowana jestem seria hipoalergiczna ze wzgledu na zapach
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
miej litość dobra kobieto
ja własnie wykańczam scruby do ciała i zamierzam szybko zużyć masło do ciała nie wiem, czy przez Ciebie nie popełnię zakupów na p&r
a mi sie jakoś tak głupio wydawało, że ta seria hipo nie pachnie - dlatego mnie nie interesowała
a co lepsze - balsam czy masło do ciała???
masło! Jest bardziej 'konkretne'. No chyba, ze uda się kupić w takiej cenie jak hola ola balsam.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anulka pachnie i to naprawde wisoną, latem, cuuddnieee, przeslę probki tylko adressoo prosze na PW, jutro ide na pocztę )

uwielbiam i masło i balsam jednakowo, ale masło jest jak krem dłuzej nawilża i odżywia, balsam mniej tresciwy ale równiez nawilza odpowiednio, zuzyłam 4 butelki balsamu wiec wiesz i 3 w szafce na zapas kupiłam w ście świetniej cenie po 27 zł z groszami







kusisz wiesz


zapraszam na PW jak bedziesz chciała zamawiać mam 25%

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



mam 25%
Ja czekam na swoje 30% z racji urodzinek. Ponoć dają 20% z z tej okazji.

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Olejek rycynowy nie zdziała takich efektów jak xlash, wiem bo też przez jakiś czas nakładałam go na rzęsy. Ogólnie też mam bardzo wrażliwe powieki i oczy ale nie mam skutków ubocznych w postaci uczulenia, pieczenia czy też czerwonych oczu przy xlash.
Z tego, że olej rycynowy nie da takich efektów zdaję sobie w 100% sprawę. Jednak na początek chyba wystarczy?
Mam w planach krem do twarzy, paletkę do oczu lub bransoletkę pandory dlatego pozostaje przy rycynie w tym miesiącu.
Nie mówiąc już o wspólnych zakupach z promolcią

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-01-10 o 16:35
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 16:56   #3575
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

zamówiłam xlash Nat to wszystko przez Ciebie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:10   #3576
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Już parę razy chciałam poruszyć temat składów w niektórych rosyjskich kosmetykach. Wydaje mi się, że rosyjscy producenci trochę nas "oszukują". Spójrzcie np. na skład tego szamponu:

Skład INCI: Aqua with infusions of Ghassoul Clay, Olea Europaea Fruit Oil, Organic Cistus Ladaniferus Oil, Organic Argania Spinosa Kernel Oil (olej arganowy), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (eukaliptus), Commiphora Gileadensis Bud Extract (balsamowiec), Citrus Aurantium Dulcis Flower Extract (kwiat pomarańczy), Rosa Damascena Flower Extract (róża damasceńska); Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Glycol Distearate, Xanthan Gum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Parfum, Citric Acid.

Wydawałoby się, że glinka jest już na drugim miejscu... Ale chwileczkę, co oznacza to "aqua with infusions"? Moim zdaniem chodzi o to, że w wodzie rozpuszczono pewną ilość (pytanie jaką?) składników i potraktowano to jako jeden składnik - "wodę z naparami". W takim razie na pierwszym miejscu składu w rzeczywistości jest owa woda z naparami, a na drugim pierwszy składnik po średniku, czyli Magnesium Laureth Sulfate. To w sumie tłumaczy niską cenę tych produktów, mimo pozornie rewelacyjnego składu.

Wracając do Twojego pytania, Olasia, myślę że te szampony są oryginalne, tylko producent trochę ściemnia.

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Lavery szampony też są perłowe a są bardzo dobre.
A możesz podać skład szamponu?

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------




A ja z rozczesaniem później włosów? Ja obawiam się że ze nie dam rady później w te poplątane włosy grzebienia nawet wbić

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

A ja chciałam Wam przedstawić produkt który odkryłam 3 miesiące temu a jest do odżywka do rzęs Xlash http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...lash-3-ml/1604

Jeżeli marzycie o długich i gęstych rzęsach to jest to produkt który sprawi cuda z Waszymi rzęsami. Dodałam już swoją opinie na KWC bo jest to mój największy HIT 2012
Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Olejek rycynowy nie zdziała takich efektów jak xlash, wiem bo też przez jakiś czas nakładałam go na rzęsy. Ogólnie też mam bardzo wrażliwe powieki i oczy ale nie mam skutków ubocznych w postaci uczulenia, pieczenia czy też czerwonych oczu przy xlash.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
zamówiłam xlash Nat to wszystko przez Ciebie
Meya

Też to zauważyłam dlatego nie czytam za bardzo opisu tylko od razu przechodzę do składu,np: w tym kremie przeciwzmarszczokwym pod oczy Organic Therapy w opisie widnieje tylko owoce ACAI i ekstrakt czarnej borówki a w składzie prawie na końcu retinol,który nie wszyscy mogą używac zwłaszcza w okolicach powiek(dla mnie ta vit. A to duży plus akurat)
No ale i tak rosyjskie kosmetyki to odkrycie 2012 i moje włosy i ciało je uwielbiają zwłaszcza te z receptur b. Agafii.

Jeżeli chodzi o XLASH to potwierdzam ,widziałam na własne oczy rzęsy koleżanki i kuzynki myślałam ze sobie przedłużały
Od kuzynki dowiedziałam sie że w tej odżywce jest lek na jaskrę i trzeba jej używać bardzo ostrożnie bo ona już miała kilka razy porządnie podrażnione oczy.
Jest podobno naturalny odpowiednik tej odżywki w podobnej cenie tylko nie pamiętam nazwy.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:11   #3577
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o XLASH to potwierdzam ,widziałam na własne oczy rzęsy koleżanki i kuzynki myślałam ze sobie przedłużały
Od kuzynki dowiedziałam sie że w tej odżywce jest lek na jaskrę i trzeba jej używać bardzo ostrożnie bo ona już miała kilka razy porządnie podrażnione oczy.
Jest podobno naturalny odpowiednik tej odżywki w podobnej cenie tylko nie pamiętam nazwy.
no to właśnie xlash jest naturalny,a revitalash nie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 18:17   #3578
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Przepraszam one używały Revitalash i to ona ma w składzie ten lek na jaskrę a xlash to ta naturalna jak zwykle pokićkałam

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
no to właśnie xlash jest naturalny,a revitalash nie
No własnie (mam spózniony zapłon)
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:18   #3579
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Przepraszam one używały Revitalash i to ona ma w składzie ten lek na jaskrę a xlash to ta naturalna jak zwykle pokićkałam
oj tam,oj tamSzkoda,bo już się cieszyłam,że Twoje koleżanki takie zadowolone z xlasha no nic przetestuję na sobie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:42   #3580
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Moje hity 2012;
Twarz;
-jojoba& ginseng exfoliating face cleanser JMO
-serum vit.C JMO
-Mask of magnaminty Lush
-hydrolat z róży Bułgarskiej ZSK
-micel własnej roboty
-samoopalacz Phytema Bio
-soothing base(w okresie jesienno-zimowym)

Włosy;
Wygrały kosmetyki rosyjskie
-jajeczna maska do włosów b.Agafii
-szampon na zmrożonej wodzie 17 ziół b. Agafii
-lotion wzmacniający recepturyb.Agafii

Ciało;
Wygrywają kosmetyki kręcone przeze mnie
- odmładzająca piana do kąpieli syberyjskie SPA ,NS(zapach)

przed dniami X najlepiej spisuje się przecieranie twarzy serwatką(produkt uboczny przy produkcji twarogu,mogę podać przepis)
Rozjaśnia cerę,zmniejsza pory ,niespodzianki w moment giną ,moja 90 letnia babcia mi poleciła (jak ktoś będzie chciał mogę opisać jak zrobić samemu )

Mam patent na żywe witaminy NS,same nie robią prawie nic ale mam używam ich na kilka sposobów:
-2 kliknięcia na dłoń +2 krople maceratu brzozowego+kropla kompleksu na naczynka na twarz i =
-3 kliknięcia żywych wit.+lotion wzmacniający b.Agafii i wcieram w skalp
-3kliknięcia ż.w.+ 2 krople olejku arganowego wcieram w końcówki włosów
Chyba je polubiłam

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
oj tam,oj tamSzkoda,bo już się cieszyłam,że Twoje koleżanki takie zadowolone z xlasha no nic przetestuję na sobie.
Gdzieś czytałam recenzję jakieś dziewczyny że xlash tak samo świetnie się spisuje tylko sklad ma o niebo lepszy
Koniecznie zdaj relację za jakiś czas.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:57   #3581
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Zapomniałam dopisać, że w moich hitach powinny znaleźć się:
-cynamonowa pomadka Hurray
-puder z SPF 50 i korektor mineralny z Funky Fresh minerals
-mydełko z masłem mango z iherba
(wszystko poznałam dzięki Kotwilce )
PLus szampon Cattiera z Bambusem stanowczo musze zamówić go znowu
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 19:15   #3582
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
zamówiłam xlash Nat to wszystko przez Ciebie
Czułam, że się skusisz To będziemy razem testować
Z próbek, które od nich dostałam przy zakupie odżywki spodobała mi się maska naturalna z glinki wulkanicznej. Chyba zamówię całe opakowanie.

Mam tylko nadzieję, że Xlash dorówna efektowi Revitalasha, bo inaczej wracam do tej drugiej z podkulonym ogonem...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:17 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:23   #3583
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam recenzję jakieś dziewczyny że xlash tak samo świetnie się spisuje tylko sklad ma o niebo lepszy
Koniecznie zdaj relację za jakiś czas.


---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Czułam, że się skusisz To będziemy razem testować
Z próbek, które od nich dostałam przy zakupie odżywki spodobała mi się maska naturalna z glinki wulkanicznej. Chyba zamówię całe opakowanie.

Mam tylko nadzieję, że Xlash dorówna efektowi Revitalasha, bo inaczej wracam do tej drugiej z podkulonym ogonem...
jeśli xlash mnie zawiedzie to już ryzykować z revitalashem nie zamierzam.Ty masz go sprawdzonego to co innego

mam nadzieję,że też mi dadzą próbę tej maski,bo ciekawa strasznie jej jestem

a już smarujesz się xlashem?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:53   #3584
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Z tego, że olej rycynowy nie da takich efektów zdaję sobie w 100% sprawę. Jednak na początek chyba wystarczy?
Mam w planach krem do twarzy, paletkę do oczu lub bransoletkę pandory dlatego pozostaje przy rycynie w tym miesiącu.
tanim gotowcem z rycynowym są również te rybki gal
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
zamówiłam xlash Nat to wszystko przez Ciebie
też ciekawa jestem jak się spisze

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-01-10 o 20:55
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 22:26   #3585
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



jeśli xlash mnie zawiedzie to już ryzykować z revitalashem nie zamierzam.Ty masz go sprawdzonego to co innego

mam nadzieję,że też mi dadzą próbę tej maski,bo ciekawa strasznie jej jestem

a już smarujesz się xlashem?
Dopiero dwa razy, choć kupiony przed świętami Nie było czasu z powodu wyjazdów świąteczno-sylwestrowych
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 06:57   #3586
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tanim gotowcem z rycynowym są również te rybki gal
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html


też ciekawa jestem jak się spisze
jak prania na nich nie będę mogła powiesić to się wścieknę
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dopiero dwa razy, choć kupiony przed świętami Nie było czasu z powodu wyjazdów świąteczno-sylwestrowych
u mnie teraz gorący czas,dlatego jak będę miała więcej czasu to zacznę,żeby nie zapominać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:15   #3587
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tanim gotowcem z rycynowym są również te rybki gal
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html


też ciekawa jestem jak się spisze
miałam, stosowałam, nie wrócę chociaż efekt był; nie jakiś oszałamiający, ale rzęsy się zagęściły i wreszcie przestałąm mieć dziury typu 'kilka naraz wypadło'.
prawda jest też taka, że jednocześnie przerzuciłam się na naturalną maskarę (Anula - Sante!!! polecam polecam ) oraz micele...

dlaczego nie chcę już rybek? obsługa jest utrudniona, urwanie ogonka i utrzymanie tłustawej rybki w palcach jest już lekką ekwilibrystyką; płynu w rybce jest trochę za dużo, nawet na paznokcie i rzęsy naraz, no i najważniejsze - mnie piekły oczy i rano miałam często zaczerwienione (a do wrażliwców jakichś mega nie należę)...

bosz, nie mogę się już doczekać mojej maskary Green People

BTW, czy któraś ma i mogłaby mi odsypać trochę podkładów Meow w kolorach Manx, Mau i Occicat Naughty-3 (najchętniej w formule Pamperred Puss)?
Muszę się w końcu zebrać i swoje minerałkowe próbki, które bynajmniej nie mają nic wspólnego z kolorystyką mojego pyska wrzucić na wymiankowy

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
jak prania na nich nie będę mogła powiesić to się wścieknę
obyś jak jakis strong-man mogła nimi przeciągać ciężarówki... rzęsy jak ramię Pudziana, to jest myśl

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-01-11 o 10:19
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:08   #3588
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar;38578970[B
]jak prania na nich nie będę mogła powiesić to się wścieknę
[/B]

u mnie teraz gorący czas,dlatego jak będę miała więcej czasu to zacznę,żeby nie zapominać

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

No nieźle. Ja dostałam kod na 15zł i ucieszyłam się jak głupia. Potem okazało się, że można wpisać tylko 1 kod na raz. Kupon poszedł do kosza.
masło! Jest bardziej 'konkretne'. No chyba, ze uda się kupić w takiej cenie jak hola ola balsam.
Ja czekam na swoje 30% z racji urodzinek. Ponoć dają 20% z z tej okazji.
Madziulka z kodem na 15% na P&R nie ma większego problemu cały czas jakies są przeciez dostępne, obecnie WEGE do 14 stycznia toa raz, kode jednorazowy na 15% tez dostałam kiedyś
ja bardzo lubię i masło i balsam

na urodziny jest 20%
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:17   #3589
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

ja z P&R przerzucilam sie na Phenome bardziej mi odpowiada
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 12:27   #3590
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
masło!! i poproś koniecznie o próbkę ampułki anti-age,bo świetna jest

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

a ja przez Natke chyba się skuszę na zakup xlasha

kupuj kupuj nie pożałujesz
mnie ostatnio Pani w sklepie zagadała ze mam bardzo piękne rzesy

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



jeśli xlash mnie zawiedzie to już ryzykować z revitalashem nie zamierzam.Ty masz go sprawdzonego to co innego

mam nadzieję,że też mi dadzą próbę tej maski,bo ciekawa strasznie jej jestem

a już smarujesz się xlashem?

za ile kupiłaś i gdzie?
Na pewno będziesz zadowolona bo odżywka jest mega!

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Meya

Też to zauważyłam dlatego nie czytam za bardzo opisu tylko od razu przechodzę do składu,np: w tym kremie przeciwzmarszczokwym pod oczy Organic Therapy w opisie widnieje tylko owoce ACAI i ekstrakt czarnej borówki a w składzie prawie na końcu retinol,który nie wszyscy mogą używac zwłaszcza w okolicach powiek(dla mnie ta vit. A to duży plus akurat)
No ale i tak rosyjskie kosmetyki to odkrycie 2012 i moje włosy i ciało je uwielbiają zwłaszcza te z receptur b. Agafii.

Jeżeli chodzi o XLASH to potwierdzam ,widziałam na własne oczy rzęsy koleżanki i kuzynki myślałam ze sobie przedłużały
Od kuzynki dowiedziałam sie że w tej odżywce jest lek na jaskrę i trzeba jej używać bardzo ostrożnie bo ona już miała kilka razy porządnie podrażnione oczy.
Jest podobno naturalny odpowiednik tej odżywki w podobnej cenie tylko nie pamiętam nazwy.

XLASH to jest ten naturalny odpowiednik Rewitallash
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:53   #3591
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Klolciu 10% za zakupy i 15% z kodów ogólnie dostepnych
To jak będę miała 20% na urodziny to się do ciebie zgłoszę i będzie 30%


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Zapomniałam dopisać, że w moich hitach powinny znaleźć się:
-cynamonowa pomadka Hurray
-puder z SPF 50 i korektor mineralny z Funky Fresh minerals
-mydełko z masłem mango z iherba
(wszystko poznałam dzięki Kotwilce )
PLus szampon Cattiera z Bambusem stanowczo musze zamówić go znowu
Jestem bardzo ciekawa jak się spiszę mój szampon cattiera z jogurtem do częstego stosowania. Próbkę tego z bambusem też mam, więc chyba skuszę się na spróbowanie przez ciebie

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

bosz, nie mogę się już doczekać mojej maskary Green People
Przez ciebie i ja zamówiłam tę maskarę To będzie moja pierwsza od niepamiętnych czasów
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:03   #3592
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość



Jestem bardzo ciekawa jak się spiszę mój szampon cattiera z jogurtem do częstego stosowania. Próbkę tego z bambusem też mam, więc chyba skuszę się na spróbowanie przez ciebie


Koniecznie spróbuj! Ja też jestem ciekawa tego z jogurtem. W sumie jestem ciekawa każdego szamponu cattiera
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:40   #3593
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Przez ciebie i ja zamówiłam tę maskarę To będzie moja pierwsza od niepamiętnych czasów
oj tam oj tam od razu 'przez Ciebie"
mam nadzieję, że to będzie odkrycie roku

a wrzuciłaś coś jeszcze ciekawego do koszyczka, czy tylko jedna bidna maskara do Ciebie leci?
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:41   #3594
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Wiecie co, od jakiegoś tygodnia używam sprayu alvy... Mi to nic a nic nie pachnie, wczoraj wrócił mi węch ale dalej nie czuje tego smrodu, uważam, że jest delikatniejszy niż olejek herbaciany. Aż się boje, że to podróba Na początku używania trochę mnie wysypało na czole, albo to wysyp po lekach, bo zeszło się razem z chorobą albo aloes
Zrobiłam sobie serum z wit C i tonik z glukonolaktonem, wszystko aby się nie uczyć
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:54   #3595
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wiecie co, od jakiegoś tygodnia używam sprayu alvy... Mi to nic a nic nie pachnie, wczoraj wrócił mi węch ale dalej nie czuje tego smrodu, uważam, że jest delikatniejszy niż olejek herbaciany. Aż się boje, że to podróba Na początku używania trochę mnie wysypało na czole, albo to wysyp po lekach, bo zeszło się razem z chorobą albo aloes
Zrobiłam sobie serum z wit C i tonik z glukonolaktonem, wszystko aby się nie uczyć
Może przywykłaś? Chociaż nie, do tego się nie da przywyknąć...

A jak robisz tonik powiedz
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:56   #3596
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Może przywykłaś? Chociaż nie, do tego się nie da przywyknąć...

A jak robisz tonik powiedz
o tako
Tonik 15%
hydrolat 14 ml
ha 2 ml
glukonolakton 4 ml
mocznik 1 ml


Tonik 10%
hydrolat 15 ml
ha 2 ml
glukonolakton 2,5 ml
mocznik 1 ml

Tonik 5%
hydrolat 16 ml
ha 2 ml
glukonolakton 1,25 ml
mocznik 1 ml
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:57   #3597
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
oj tam oj tam od razu 'przez Ciebie"
mam nadzieję, że to będzie odkrycie roku

a wrzuciłaś coś jeszcze ciekawego do koszyczka, czy tylko jedna bidna maskara do Ciebie leci?
Sama bidna leci Bardzo chciałam coś do niej dorzucić, ale nie znalazłam nic interesującego i taniego chyba, że nie umiem szukać na ich stronie, bo mają dziwną wyszukiwarkę.
A ty co jeszcze wzięłaś ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:11   #3598
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Sama bidna leci Bardzo chciałam coś do niej dorzucić, ale nie znalazłam nic interesującego i taniego chyba, że nie umiem szukać na ich stronie, bo mają dziwną wyszukiwarkę.
A ty co jeszcze wzięłaś ?
no mają - też nie przepadam tam szperać
wzięłam TEN balsamik na różne przesuszenia zimowe skóry oraz TO myjadło do pyska.
myjadła się trochę boję, bo ma skrajne opinie, ale potrzebuję czegoś delikatnego do oczyszczania twarzy - zauważyłam, że delikatność mi służy (mimo tłuszczącej strefy T)
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:11   #3599
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o tako
Dzięki; czy on oczyszcza trochę, czy tylko nawilża???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 14:13   #3600
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja z P&R przerzucilam sie na Phenome bardziej mi odpowiada
wiesz, ja też jakoś bardziej phenome lubie
może dlatego, że p&r ładuje do wszystkiego trójglicerydy, które mi nie służą.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wiecie co, od jakiegoś tygodnia używam sprayu alvy... Mi to nic a nic nie pachnie, wczoraj wrócił mi węch ale dalej nie czuje tego smrodu, uważam, że jest delikatniejszy niż olejek herbaciany. Aż się boje, że to podróba Na początku używania trochę mnie wysypało na czole, albo to wysyp po lekach, bo zeszło się razem z chorobą albo aloes
Zrobiłam sobie serum z wit C i tonik z glukonolaktonem, wszystko aby się nie uczyć
taaaaaaaaaa......
a gdzie kupowałaś spray alvy?
może tez zapomniałaś wymieszać przed użyciem

Ja właśnie dostałam paczuszkę z BU
- zestaw do wykonania toniku dla cery mieszanej
- hydrolat z drzewa oliwkowego
- konserwant
- zestaw do wykonania toniku 6%PHA
Dawno u nich nie zamawiałam, mają teraz śliczne granatowe butelki do hydrolatów dużo ładniej wyglądają niż te poprzednie - przezroczyste.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_5490.jpg (130,4 KB, 57 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-01-11 o 14:14
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.