Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 17:11   #3091
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na razie chyba tylko w Marionnaud - 50% rabatu na drugi produkt do 14.08
O marrio wiem, ale dziękuję. Ja chciałam tylko tusz, wiec S. i vipy byłyby mi na ręke

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię wielkie wiszące kolczyki.
Ja Swarovskiego właśnie za tą bogatość lubię, brylanty też chętnie przytulę.
Moja kolekcja biżuterii ze Swarovskiego zaczęła przekraczać granicę rozsądku, ale i tak zawsze maja coś co mi tyłek urywa i muszę no muszę kupić. Wiem, ze to jest sztuczna biżuteria i ceny są z kosmosu, ale to moja ulubiona firma, Kruk czy Apart jest dla mnie za stary
Cholercia, pod tym wszystkim co piszesz i ja mogłabym się podpisać
I tez wiem, ze to sztuczne, drogie, ale dałabym się pokroic za coś, co mi sie akurat spodoba. Ostatnio męczy mnie wielki ring-u
Kiedyś wolałam mniejsze kolczyki, a teraz ciagnie mnie do coraz większych włąsnie. Ale chwilowo nie ma takich, co by wołaly "buy me!"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:20   #3092
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Milko, o właśnie mi przypomniałaś po co to ja miałam iść do Mario
do usług ja na razie nie mam żadnych potrzeb z Mario

Przydałaby mi się za to jakaś zniżka do stacjonarnego Douglasa, bo skończył mi się podkład mineralny Bobbi Brown. Na Tru jest w dobrej cenie, ale nie ma mojego koloru
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:21   #3093
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W temacie biżuterii - lubię Swarovskiego, ale mam tylko 4 klasyczne komplety (kolczyki i łańcuszek z zawieszką) i jak się dobrze poszuka, to mozna i tam dorwać coś, co wcale nie wygląda tak bardzo "na bogato" . Mam też jeden duży pierścień, czarny, Nirvana Ring.

Poza tym lubię zwykłe srebro, ale raczej w wydaniu minimalistycznym (np. prosta obróżka, kolczyki kółka itp.- bez kamieni nawet).

Ostatnio też kupiłam parę drobiazgów z Tous (srebro z onyksem i bransoletka z czarnych kulek) i bardzo je lubię.

Przechowuję w kartonikach, w których mi biżuterię sprzedano, bo przynajmniej wiem, co gdzie jest .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:58   #3094
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O marrio wiem, ale dziękuję. Ja chciałam tylko tusz, wiec S. i vipy byłyby mi na ręke

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------



Cholercia, pod tym wszystkim co piszesz i ja mogłabym się podpisać
I tez wiem, ze to sztuczne, drogie, ale dałabym się pokroic za coś, co mi sie akurat spodoba. Ostatnio męczy mnie wielki ring-u
Kiedyś wolałam mniejsze kolczyki, a teraz ciagnie mnie do coraz większych włąsnie. Ale chwilowo nie ma takich, co by wołaly "buy me!"
Zazdroszczę bo mi się jesienna kolekcja Swarovskiego bardzo podoba i już mam kilka typów

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W temacie biżuterii - lubię Swarovskiego, ale mam tylko 4 klasyczne komplety (kolczyki i łańcuszek z zawieszką) i jak się dobrze poszuka, to mozna i tam dorwać coś, co wcale nie wygląda tak bardzo "na bogato" . Mam też jeden duży pierścień, czarny, Nirvana Ring.

Poza tym lubię zwykłe srebro, ale raczej w wydaniu minimalistycznym (np. prosta obróżka, kolczyki kółka itp.- bez kamieni nawet).

Ostatnio też kupiłam parę drobiazgów z Tous (srebro z onyksem i bransoletka z czarnych kulek) i bardzo je lubię.

Przechowuję w kartonikach, w których mi biżuterię sprzedano, bo przynajmniej wiem, co gdzie jest .
Mierzyłam te czarne bransoletki w Tous, ale mi jakoś coś w ich biżuterii nie leży, natomiast uwielbiam ich torebki i portfele.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2013-08-12 o 19:03
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 20:35   #3095
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Kupiłam dziś w Dougim ten peeling Collistara polecany przez Pingwina (akurat był na promo). Właśnie użyłam i normalnie Ciało gładziusieńkie i cudownie nawilżone Jedynie zapach może nie wszystkim podpasować, bo jest specyficzny, ale mi się spodobał
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 22:40   #3096
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Talasso Collistara faktycznie jest świetny - teraz wersja anti acqua jest w D. za 149zł normalnie 199zł. Niestety jak klasyczna wersja mi podpasowała to Anti Acqua mnie uczula więc proponuję najpierw zrobić test na ręcę w D.
Jedynie jego wydajność jest średnio i mimo wszystko jako miłośniczka mocnego ścierania wolę pobawić się w peeling kawowy+sól morka lub rękawica kessa i czarne mydło alepia.

Tallaso fajnie sprawdza się przed zastosowaniem samoopalacza
Nie trzeba stosować kremu bo zostawia dość tłustą powłoczkę.

A i broń boże nie kupujcie tej limitowanej edycji Oro z brokatem za 99zł - sól jest ok, ale brokat jest dosłownie wszędzie i po jednym użyciu na ciało teraz stosuje go do stóp
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 06:55   #3097
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Milko - gdzieś wspominałas, że na Insomni kupujesz.
Skoro kupujesz, to pewnie jesteś zadowolona, ale tak ze wszystkiego: obsługa, jakość, ... ?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 07:16   #3098
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja się powtórzę, bo mi zależy

Gdzie kupie zestaw smokowych kredek od UD, zeby byla rejestrowana przesylka w rozsadnej cenie?

Zwyklej nie chce, bo z iherba zamowienie mi nie doszlo i bylam stowe w plecy, teraz czekam na cos z feelunique i tez czuje, ze nie dotrze, to bedzie kolejne 300zl i nie usmiecha mi sie znowu komus fundowac kosmetykow
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 07:23   #3099
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja się powtórzę, bo mi zależy

Gdzie kupie zestaw smokowych kredek od UD, zeby byla rejestrowana przesylka w rozsadnej cenie?

Zwyklej nie chce, bo z iherba zamowienie mi nie doszlo i bylam stowe w plecy, teraz czekam na cos z feelunique i tez czuje, ze nie dotrze, to bedzie kolejne 300zl i nie usmiecha mi sie znowu komus fundowac kosmetykow
nie pomogę, ale skomentuję - sliczny avek
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 07:23   #3100
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja się powtórzę, bo mi zależy

Gdzie kupie zestaw smokowych kredek od UD, zeby byla rejestrowana przesylka w rozsadnej cenie?

Zwyklej nie chce, bo z iherba zamowienie mi nie doszlo i bylam stowe w plecy, teraz czekam na cos z feelunique i tez czuje, ze nie dotrze, to bedzie kolejne 300zl i nie usmiecha mi sie znowu komus fundowac kosmetykow
w Debenhamsie są, ale do Pl nie wysyłają chyba
a na Hqhair chyba można dopłacić za inną przesyłkę, poza tym jak paczka nie doszła to wysyłają ponownie - u mnie tak było

w większości sklepów sa przesyłki do wyboru, więc nie rozumiem problemu
na ebayu też można kupić i wybrać rejestrowaą albo kurierską przesyłkę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 07:37   #3101
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w Debenhamsie są, ale do Pl nie wysyłają chyba
a na Hqhair chyba można dopłacić za inną przesyłkę, poza tym jak paczka nie doszła to wysyłają ponownie - u mnie tak było

w większości sklepów sa przesyłki do wyboru, więc nie rozumiem problemu
na ebayu też można kupić i wybrać rejestrowaną albo kurierską przesyłkę
Pytam, bo nie posiadam doświadczenia i nie znam sklepów - jedyne co mi przychodziło do głowy to beautybay, ale oni akurat nie mieli na stanie tego towaru.

Problemem jest, że nie znam sklepów i prosiłam o polecenie czegoś, co na w ofercie UD i przesyłkę rejestrowaną w rozsądnej cenie, bo bywa, że rejestrowana to 20-30euro albo funtów, co czasami przewyższa wartość kosmetyku.

Ebay odpada w większości przypadków, bo nie korzystam z paypala i nie planuję tego zmieniać.

Czy to aż takie dziwne, że poprosiłam o podpowiedź...?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 08:27   #3102
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny z 3miasta czy któraś z Was wybiera się na otwarcie po remoncie S. w GB?Zostałam zaproszona z osobą towarzyszącą i nie wiem czy warto.Kiedyś miałam podobne zaproszenie,ale nie skorzystałam z powodu wyjazdu,a teraz się zastanawiam.Warto?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 09:24   #3103
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny z 3miasta czy któraś z Was wybiera się na otwarcie po remoncie S. w GB?Zostałam zaproszona z osobą towarzyszącą i nie wiem czy warto.Kiedyś miałam podobne zaproszenie,ale nie skorzystałam z powodu wyjazdu,a teraz się zastanawiam.Warto?
Ja jakiś czas temu dostałam zaproszenie do GB na jakiś wieczorek vip dla Goldów czy coś w tym rodzaju. Akurat trwały vipy, ale stwierdziłam, że zakupy przełożę na wieczorek, bo może będzie większy rabat albo jakieś gratisy . Nic z tych rzeczy . Rabat 20%, zero próbek, gratisów, kieliszek szampana, pustki w sklepie ( na chyba z 10 konsultantek trzy klientki w tym czasie gdy ja byłam, a byłam zaraz na początku). No i atrakcją krem Algenist na noc, przeciwzmarszczkowy za 399zł. można było dostać za symboliczną opłatę (nie pamiętam dokładnie za ile) jeśli kupiło się inny produkt tej firmy, gdzie najtańszy był za 269 zł. - krem pod oczy. Tych promocyjnych kremów było tylko kilka, ja kupiłam przedostatni krem, a byłam jedną z pierwszych klientek (ale nie wykluczam, że dziewczyny miały poodkładane te kremy dla swoich klientek)
Aaa i przy wyjściu czerwona róża .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 09:27   #3104
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Testuję nowy podkłąd Givenchy Teint Couture i zapowiada się dosyc ciekawie. Nie jest cięzki, daje piękny satynowy efekt i bardzo fajnie stapia się ze skórą. Nakładanie palcami jest rewelacyjne. Ciekawe czy rzeczywiście 15 h będzie na miejscu, czy jednak się utleni po paru godzinach, jak Photo Perfexion Jesli wytrzyma to na pewno się na niego skuszę, tak samo jak na Baby Doll ysl. I nieoczekiwanie zachciało mi sie rożswietlacza Benefitowego, tego w sztyfcie kremowego z gabeczka Tylko jaki jest sens, skoro mam pełno rozświetlaczy w kamieniu z drugiej strony w kremie nie mam ani jednego, a ten daje piękny szampański efekt. Polecacie go? Macie go?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 10:39   #3105
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Yves Rocher:
35% rabatu przy zamówieniu pow. 139 zł., kod: TD35PR do 31 sierpnia
50 zł. rabatu przy zamówieniu pow. 139 zł., kod: TD50ZL do 31 sierpnia
50% rabatu na najdroższy kosmetyk w koszyku przy zakupach pow. 89 zł. (nie dotyczy produktów już przecenionych i z zielonym punktem), kod: ETE08 do 1 września

i jeszcze Douglas online:
15% rabatu przy zakupie minimum trzech kosmetyków kod: DOUGLAS3 do 15 sierpnia
__________________
http://www.ekoloza.org/

Edytowane przez kasia68
Czas edycji: 2013-08-13 o 10:52 Powód: dopisek
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 11:28   #3106
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

w Douglasie wyprzedaz kolorówki firmy NOUBA, nie dogadali sie z dystrybutorem i likwidują stoiska
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 11:29   #3107
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testuję nowy podkłąd Givenchy Teint Couture i zapowiada się dosyc ciekawie. Nie jest cięzki, daje piękny satynowy efekt i bardzo fajnie stapia się ze skórą. Nakładanie palcami jest rewelacyjne. Ciekawe czy rzeczywiście 15 h będzie na miejscu, czy jednak się utleni po paru godzinach, jak Photo Perfexion Jesli wytrzyma to na pewno się na niego skuszę, tak samo jak na Baby Doll ysl. I nieoczekiwanie zachciało mi sie rożswietlacza Benefitowego, tego w sztyfcie kremowego z gabeczka Tylko jaki jest sens, skoro mam pełno rozświetlaczy w kamieniu z drugiej strony w kremie nie mam ani jednego, a ten daje piękny szampański efekt. Polecacie go? Macie go?
O, fajnie, że napisałaś, czekam na dalszą relację Też jestem ciekawa tego podkładu, szczególnie, że kolorówka Givenchy zwykle super się u mnie sprawuje. Na lato trwały i naturalnie wyglądający jest Eclat Matissime, jeśli szukasz czegoś takiego
Dla zainteresowanych - swatch najjaśniejszego odcienia, wygląda przyjemnie. Klik
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 11:37   #3108
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w Dougim ten peeling Collistara polecany przez Pingwina (akurat był na promo).
A promocja jest tylko online, czy w stacjonarnych też?
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 11:47   #3109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O, fajnie, że napisałaś, czekam na dalszą relację Też jestem ciekawa tego podkładu, szczególnie, że kolorówka Givenchy zwykle super się u mnie sprawuje. Na lato trwały i naturalnie wyglądający jest Eclat Matissime, jeśli szukasz czegoś takiego
Dla zainteresowanych - swatch najjaśniejszego odcienia, wygląda przyjemnie. Klik
Im dłuzej go mam na buzi, tym bardziej sie napaliłam na kupno
Eclat znam, przyznaje jest super, niestety, nie maja odcienia, który by mi pasował. Albo za jasny, albo za ciemny, albo za rózowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 11:54   #3110
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
A promocja jest tylko online, czy w stacjonarnych też?
Ja kupiłam stacjonarnie
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 13:25   #3111
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W TK Maxx w Blue City szampony i odżywki Nioxin po 80 zł za litrową butlę
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:04   #3112
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
W TK Maxx w Blue City szampony i odżywki Nioxin po 80 zł za litrową butlę
Na Marszałkowskiej też widziałam, tydzień temu.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:05   #3113
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Na Marszałkowskiej też widziałam, tydzień temu.
a coś innego jeszcze było ? jakieś sera czy lotiony ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:07   #3114
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testuję nowy podkłąd Givenchy Teint Couture i zapowiada się dosyc ciekawie. Nie jest cięzki, daje piękny satynowy efekt i bardzo fajnie stapia się ze skórą. Nakładanie palcami jest rewelacyjne. Ciekawe czy rzeczywiście 15 h będzie na miejscu, czy jednak się utleni po paru godzinach, jak Photo Perfexion Jesli wytrzyma to na pewno się na niego skuszę, tak samo jak na Baby Doll ysl. I nieoczekiwanie zachciało mi sie rożswietlacza Benefitowego, tego w sztyfcie kremowego z gabeczka Tylko jaki jest sens, skoro mam pełno rozświetlaczy w kamieniu z drugiej strony w kremie nie mam ani jednego, a ten daje piękny szampański efekt. Polecacie go? Macie go?
Ja swój podkład givenchy mam od 3.08 i na razie nie zauważyłam utlenianiania. Mam najjaśniejszy odcień. Tylko drogi jest dziad- 25ml za 209 zł bez zniżek.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:16   #3115
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
a coś innego jeszcze było ? jakieś sera czy lotiony ?
Niestety nie, rzuciły mi się w oko jedynie szampony i odżywki
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:17   #3116
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Niestety nie, rzuciły mi się w oko jedynie szampony i odżywki
Dzięki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:20   #3117
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Milko - gdzieś wspominałas, że na Insomni kupujesz.
Skoro kupujesz, to pewnie jesteś zadowolona, ale tak ze wszystkiego: obsługa, jakość, ... ?
Kupowałam i stacjonarnie w sklepie na Chmielnej 8 (drugi stacjonarny sklep mają na Nowym Świecie 43).
Możesz sobie pójść i przymierzyć na spokojnie. Fajny jest model sukienki Megan (tylko akurat ten model ma nieco zawyżoną rozmiarówkę, ja XS musiałam trochę skracać).
Lubię też sukienkę Inga Jumper - mam S. Ładnie się układa, czarna wygląda świetnie.
Jakościowo w porządku. Fajne kroje. Obsługa w sklepie miła i nie nachalna, przynajmniej na Chmielnej. Uwaga - kupując stacjonarnie nie można dokonywać zwrotu, więc warto spokojnie przymierzyć
Obsługa netowa też bardzo dobra. Szybko zrealizowali moje zamówienie, do przesyłki dołączona była paczuszka żelków Ubranie było ładnie zapakowane.
Na pierwsze zakupy w sklepie internetowym można uzyskać 25 zł rabatu (przy zamówieniu powyżej 79 zł), po wejściu na ich stronę byinsomnia.com pojawi się okienko z prośbą o wpisanie maila do bazy (newsletter).
Wysyłka z płatnością - przedpłata - jest za darmo.

Minusem jest to, że nie zawsze są dostępne wszystkie rozmiary i kolory określonych ubrań.

Reasumując ja jestem bardzo zadowolona, mają fajne kroje i przystępne ceny, poza tym to polska firma, a to też duży plus
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:20   #3118
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

WAKACYJNY RABAT OD SYNESIS

W dniach 13 - 20.08. 2013.

- 39 %

Na poniższe produkty:

• Atłas do Makijażu • Baza Zielona • Eliksir pod oczy 21
• Eliksir pod oczy 22 • Esencja Francuska,
• Serum na noc • Atłasowy żel po oczy
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:57   #3119
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kupowałam i stacjonarnie w sklepie na Chmielnej 8 (drugi stacjonarny sklep mają na Nowym Świecie 43).
Możesz sobie pójść i przymierzyć na spokojnie. Fajny jest model sukienki Megan (tylko akurat ten model ma nieco zawyżoną rozmiarówkę, ja XS musiałam trochę skracać).
Lubię też sukienkę Inga Jumper - mam S. Ładnie się układa, czarna wygląda świetnie.
Jakościowo w porządku. Fajne kroje. Obsługa w sklepie miła i nie nachalna, przynajmniej na Chmielnej. Uwaga - kupując stacjonarnie nie można dokonywać zwrotu, więc warto spokojnie przymierzyć
Obsługa netowa też bardzo dobra. Szybko zrealizowali moje zamówienie, do przesyłki dołączona była paczuszka żelków Ubranie było ładnie zapakowane.
Na pierwsze zakupy w sklepie internetowym można uzyskać 25 zł rabatu (przy zamówieniu powyżej 79 zł), po wejściu na ich stronę byinsomnia.com pojawi się okienko z prośbą o wpisanie maila do bazy (newsletter).
Wysyłka z płatnością - przedpłata - jest za darmo.

Minusem jest to, że nie zawsze są dostępne wszystkie rozmiary i kolory określonych ubrań.

Reasumując ja jestem bardzo zadowolona, mają fajne kroje i przystępne ceny, poza tym to polska firma, a to też duży plus

o! mi też Megan właśnie w oko wpadła
dziękuję ślicznie Milko i oobno za cenną uwagę o stacjonarnych i rozmiarówce

bo mi Mum linka podesłała, że jej się zdaje, że w moim guście tam są sukienki i fakt trafiła idealnie, bo kilka z nich (lub podobnych) akurat na mieście, na kobietkach przyobserwowałam zazdrośnie

a paczuszka żelków szczególnie mnie rozczula, jestem żelko-żercą
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-08-13 o 15:00
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 16:09   #3120
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Pytam, bo nie posiadam doświadczenia i nie znam sklepów - jedyne co mi przychodziło do głowy to beautybay, ale oni akurat nie mieli na stanie tego towaru.

Problemem jest, że nie znam sklepów i prosiłam o polecenie czegoś, co na w ofercie UD i przesyłkę rejestrowaną w rozsądnej cenie, bo bywa, że rejestrowana to 20-30euro albo funtów, co czasami przewyższa wartość kosmetyku.

Ebay odpada w większości przypadków, bo nie korzystam z paypala i nie planuję tego zmieniać.

Czy to aż takie dziwne, że poprosiłam o podpowiedź...?
dziwne, że ponaglasz nas z odpowiedzią, a nie zadałaś sobie trudu, zeby sprawdzić, że Hqhair o którym wspominasz w pierwszym poście ma przesyłkę rejestrowaną za 6,99 Ł
http://www.hqhair.com/articles/inter...-delivery.list
http://www.hqhair.com/urban-decay-sm.../10635211.html
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.