Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 16:38   #1771
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj czek z Mario na -35 zł, czy on się łączy z aktualną promocją -23% na wszystko?
Łączy .
Chyba pójdę jutro kupić jakiś drobiazg, żeby wykorzystać swoje czeki. Razem z promocją to będę miała taki prezent na 'do widzenia'. Może jakiś róż albo błyszczyk CHANELkowy. Póki jest jeszcze z czego wybierać .


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 16:44   #1772
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Jaka, ta?
Tak, ta .
---------------------------------------------------
Ale mi ostatnio sklepy na nerwy dzialaja. Szczyt burdelu i braku profesjonalizmu. Na eobuwie (ktos mnie przed nimi ostrzegal i mial racje) moje buty od 9 rano (mowa o poniedzialku) czekaja na wysylke. Zamowienie zlozone w niedziele w DOZie, gdzie deklarowano jest odbior w ciagu 24 godzin , dopiero opuscilo magazyn.
MAC w D. dalej nie dziala. Do tego D. zawraca dupe klientom i kazde dzwonic na infolinie po jakis kod, zamiast podac uniwersalny kod dla wszystkich. W koncu to blad z ich strony wyniknal.

Ech, wylalam troche swoich zali, juz mi lepiej. Moge z czystym sumieniem zbierac sie do kina .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 17:53   #1773
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny pędzel Shiseido dostępny jest w Sephorze. Cena dwa razy wyższa od Misshowego pędzla który jest identyczny.
Shiseido kosztuje ok 120zł a Missha 16$

Mam misshe i uważam że to genialny pędzel
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:35   #1774
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, jak Wy to robicie, ale mnie się jeszcze zaden tusz na zadnym korektorze nie odbił, zdolne jesteście A propo korektorów, polecam macową paletkę sześciu korektórow, jest świetna.
No zdolna jestem niesłychanie .
A serio - mnie dotąd nigdy nic się nie odbiło, nawet nie wiedziałam, że to możliwe. Benefit jest jednak najbardziej tłusty ze wszystkich korektorów, jakich używałam, więc może trzeba go staranniej przypudrować, a ja sandardowo, po łebkach poleciałam . Poza tym pewnie to też kwestia skóry pod oczami - jedna wchłonie tą wazelinkę bardziej, druga mniej.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:38   #1775
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Korektora użyłam póki co tylko raz, więc jeszcze za wsześnie na osądy. Na razie jednak mnie nie zachwycił, bo jednak trochę za tłusty mi się wydaje (czego się zresztą można było spodziewać ) i przez to tusz z dolnych rzęs mi się odbił pod oczami, co dotąd nigdy mi się nie zdarzyło. Może za mało przypudrowałam tę okolicę sypańcem . Tak czy inaczej dam znać, jak wnikliwiej go potestuję.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, jak Wy to robicie, ale mnie się jeszcze zaden tusz na zadnym korektorze nie odbił, zdolne jesteście A propo korektorów, polecam macową paletkę sześciu korektórow, jest świetna.
Ja akurat lubię trochę tłustawe korektory bo mam cienką skórę pod oczami i taki np. Touche Eclat nieco ją wysusza. Muszę potestować tego Benefita o ile dorwę tester w Sephorze. Ostatnio niestety nie widziałam Aktualnie używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ler-cream.html
Kolor ma idealny, jasność również, krycie takie se (ale dla mnie wystarcza). Jedyny minus że zbiera się w zmarchach
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:38   #1776
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ten korektor mam od dłuższego czasu i jestem nim zachwycona, na pewno kupię ponownie.
Podzielam opinię, jeden z niewielu korektorów, które nie robią mi przesuszu pod oczami.

Kliknęłam wczoraj w Dougim on-line korektor pod oczy - magiczną różdżkę Rouge Bunny Rouge. Uwielbiam ich podkłady, cienie i szminki, zobaczymy jak to cudo się będzie sprawowować.
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:47   #1777
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Podzielam opinię, jeden z niewielu korektorów, które nie robią mi przesuszu pod oczami.

Kliknęłam wczoraj w Dougim on-line korektor pod oczy - magiczną różdżkę Rouge Bunny Rouge. Uwielbiam ich podkłady, cienie i szminki, zobaczymy jak to cudo się będzie sprawowować.
ja wczoraj kliknęłam ich szminkę i róż, jestem ciekawa ich produktów, bo to będą moje pierwsze kosmetyki z Rouge Bunny Rouge
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 18:47   #1778
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny a moze napiszecie swoje hity, must have? Chętnie wyprobuje

Moim hitem do niedawna okazał sie podklad estee lauder double wear ale trochę zaczął mnie zapychać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:49   #1779
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Dziewczyny a moze napiszecie swoje hity, must have? Chętnie wyprobuje

Moim hitem do niedawna okazał sie podklad estee lauder double wear ale trochę zaczął mnie zapychać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No Kama, no jakże to tak hit, który zpycha, ejze Hit musi miec samo zalety, zero minusów, no moze prócz ceny
Dobra, nie zartuje już, bo napisałas do niedawna Ja 2 dni temu wzialam próbki EL DW dla przypomnienia, bo dawmo go nie miałam. Ale raczej z ciekawości odświezenia wrażeń, bo wiem, ze on mnie wysuszał, a w sezonie zimowym, szczególnie przesusz mnie dotyka.

Dla mnie ostatni hit to podkład Kanebo Sensai i bronzer Rihanna, Love
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-12-18 o 18:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:52   #1780
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja wczoraj kliknęłam ich szminkę i róż, jestem ciekawa ich produktów, bo to będą moje pierwsze kosmetyki z Rouge Bunny Rouge
A jaki kolor różu wzięłaś? Ja uwielbiam ich Delicatę - śliczny jest
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:54   #1781
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No zdolna jestem niesłychanie .
A serio - mnie dotąd nigdy nic się nie odbiło, nawet nie wiedziałam, że to możliwe. Benefit jest jednak najbardziej tłusty ze wszystkich korektorów, jakich używałam, więc może trzeba go staranniej przypudrować, a ja sandardowo, po łebkach poleciałam . Poza tym pewnie to też kwestia skóry pod oczami - jedna wchłonie tą wazelinkę bardziej, druga mniej.
Hmmm, u mnie ten korektor nie jest za tłusty, jest w sam raz ze tak powiem i o ile macowy Pro Long wysuszał mi skóre pod oczami i nieco zmarchy uwidaczniał, tak Benefit jest idealny, nie uwidacznia nic i nie wyusza. Moze faktycznie tzreba przypudrowac mocniej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 18:57   #1782
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No Kama, no jakże to tak hit, który zpycha, ejze Hit musi miec samo zalety, zero minusów, no moze prócz ceny

Dla mnie ostatni hit to podkład Kanebo Sensai i bronzer Rihanna, Love
Wlasnie słyszałam wiele dobrego o kanebo
Spróbuje sobie

Był hot do czasu haha


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmmm, u mnie ten korektor nie jest za tłusty, jest w sam raz ze tak powiem i o ile macowy Pro Long wysuszał mi skóre pod oczami i nieco zmarchy uwidaczniał, tak Benefit jest idealny, nie uwidacznia nic i nie wyusza. Moze faktycznie tzreba przypudrowac mocniej.
Corii Ty to wogle masz taki makijaż mów krok po kroku co robisz


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:04   #1783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja akurat lubię trochę tłustawe korektory bo mam cienką skórę pod oczami i taki np. Touche Eclat nieco ją wysusza. Muszę potestować tego Benefita o ile dorwę tester w Sephorze. Ostatnio niestety nie widziałam Aktualnie używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ler-cream.html
Kolor ma idealny, jasność również, krycie takie se (ale dla mnie wystarcza). Jedyny minus że zbiera się w zmarchach
Miłam kiedys próbke tego korektora od naszej HoliOli, ale do końca Skinfood mi nie przypadł do gustu. No tak średnio na jeża sie sprawdził. I własnie tez mi w zmarchy sie ładował,a tego bardzo nie lubię.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Wlasnie słyszałam wiele dobrego o kanebo
Spróbuje sobie

Był hot do czasu haha


Corii Ty to wogle masz taki makijaż mów krok po kroku co robisz
Kamuś tylko w sumie ja mam na mysli dwa Kanebiaki: Fluid Finish, który jest nawilżający i o dziwo moja skóra go bardzo polubiła, a dotychczas nawilżające średnio z moja cera współrpacowały i drugi Lasting Finish Velvet, też bardzo fajny.

No dopisałam od EL DW w poprzednim poście.
Ale z nim tak przewaznie jest - dobry do czasu, a potem za ciezki i zaczyna się wysyp i inne takie.

I dziękuję Ci Słonko za uznanie Ja głownie kosmetyki MAC-a uzywam, chociaz podkłady to nie tylko tutaj akurat jestem multimarkowa Allle co chcesz wiedzieć? maluje sie normalnie, jak kazda kobita, podstawa to krem nawilżający i dobry korektor. Z tym, ze korektora używam tylko pod oczy, drobnych przebarwien i innych takich nie zamalowywuję, jakoś mi sie nie chce Wiele daja własnie dorze dobrane pdokłady i pudry wykończeniowe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-12-18 o 19:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:08   #1784
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miłam kiedys próbke tego korektora od naszej HoliOli, ale do końca Skinfood mi nie przypadł do gustu. No tak średnio na jeża sie sprawdził. I własnie tez mi w zmarchy sie ładował,a tego bardzo nie lubię.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------



Kamuś tylko w sumie ja mam na mysli dwa Kanebiaki: Fluid Finish, który jest nawilżający i o dziwo moja skóra go bardzo polubiła, a dotychczas nawilżające średnio z moja cera współrpacowały i drugi Lasting Finish Velvet, też bardzo fajny.

No dopisałam od EL DW w poprzednim poście.
Ale z nim tak przewaznie jest - dobry do czasu, a potem za ciezki i zaczyna się wysyp i inne takie.

I dziękuję Ci Słonko za uznanie Ja głownie kosmetyki MAC-a uzywam, chociaz podkłady to nie tylko tutaj akurat jestem multimarkowa Allle co chcesz wiedzieć? maluje sie normalnie, jak kazda kobita, podstawa to krem nawilżający i dobry korektor. Z tym, ze korektora używam tylko pod oczy, drobnych przebarwien i innych takich nie zamalowywuję, jakoś mi sie nie chce Wiele daja własnie dorze dobrane pdokłady i pudry wykończeniowe.
A jakie masz pudry wykończeniowe? Bo ja zauważyłam wysyp jak np. po EL dałam meteoryty guerlain


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:11   #1785
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
A jakie masz pudry wykończeniowe? Bo ja zauważyłam wysyp jak np. po EL dałam meteoryty guerlain


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam 3, wszystkie MAC-owe: blot powder pressed, select sheer/loose powder i pre+prime trnasparent finishing powder, którego używam najczęściej i najbardziej lubie z tej trójcy. Okazjonalnie używam kulek Paradise, bo po nich na cały ryjek szybko wszytsko sie sweici przewaznie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:37   #1786
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Gdzie kupujecie lakiery China Glaze? Interesuje mnie 1 lakier, na allegro go nie ma... Znalazlam sklep beautyflo.pl, ale nie znam ich(reklamuja sie jako hurtownia...a moj zakup pod hurtowy na pewno nie podchodzi macie jakies sprawdzone zrodla?
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:43   #1787
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja wczoraj kliknęłam ich szminkę i róż, jestem ciekawa ich produktów, bo to będą moje pierwsze kosmetyki z Rouge Bunny Rouge
Pewnie będziesz zadowolona, bo RBR ma na prawdę porządne kosmetyki. Mają super konturówki i jedyne (które teraz przychodzą mi do głowy :P) szminki, które nie przesuszają mi ust. Polecam odcień Murmurings (nie pamiętam jaką ma nazwę po polsku. Polskie nazwy są chyba tylko na testerach)- mój ulubiony.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:48   #1788
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

w temacie hitów
Po różnych perypetiach z innymi markami odkrywam Diora na nowo
ogólnie wszytsko oprócz cieni mi pasuje, pomadki najfajniejsze na świecie (chociaż wybór kolorów w MACu lepszy o
Od lat moim hitem jest Addict Lip Glow. Ostatnio odkryłam pomadki z serii Extreme - nie do opisania boskie
Mam dość rzucające się w oczy usta (i ogólnie takie hmmm... wyraźne rysy twarzy...) a do tego bardzo wymagające, skłonne do wysuszania i podrażnień.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:49   #1789
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
w temacie hitów
Po różnych perypetiach z innymi markami odkrywam Diora na nowo
ogólnie wszytsko oprócz cieni mi pasuje, pomadki najfajniejsze na świecie (chociaż wybór kolorów w MACu lepszy o
Od lat moim hitem jest Addict Lip Glow. Ostatnio odkryłam pomadki z serii Extreme - nie do opisania boskie
Mam dość rzucające się w oczy usta (i ogólnie takie hmmm... wyraźne rysy twarzy...) a do tego bardzo wymagające, skłonne do wysuszania i podrażnień.
Musze sie przyjrzec pomadkom Extreme

A tak btw. jak Ci się nosi róz Diorkowy? Zdał egzamin, czy jednak nie ten kolor?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 19:52   #1790
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

A jaki kolor różu wzięłaś? Ja uwielbiam ich Delicatę - śliczny jest
właśnie wzięłam Delicatę, zastanawiałam się jeszcze nad Gracilis, ale wybrałam ten pierwszy
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:53   #1791
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Musze sie przyjrzec pomadkom Extreme

A tak btw. jak Ci się nosi róz Diorkowy? Zdał egzamin, czy jednak nie ten kolor?
jeśli w ogóle używam różu to tylko tego
choć przyznaję, że nie codziennie mi się chce malować
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 19:58   #1792
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jeśli w ogóle używam różu to tylko tego
choć przyznaję, że nie codziennie mi się chce malować
Ciesze sie, ze Tobie kolor pasuje, szkoda ze nie maja takiego z Diora tylko czegoś w kolorze Margin, to w ciemno byl brała

A to rozumiem, sama nie maluje sie co dzień ostatnio
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 20:22   #1793
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie lakiery China Glaze? Interesuje mnie 1 lakier, na allegro go nie ma... Znalazlam sklep beautyflo.pl, ale nie znam ich(reklamuja sie jako hurtownia...a moj zakup pod hurtowy na pewno nie podchodzi macie jakies sprawdzone zrodla?
ja kupuje na ebay ze stanów, mam sprawdzonego sprzedawce, od 2 lat u niego kupuje, zawsze dochodza, choc trzeba czekac jakies 2 tyg. zawsze kupuje min. 2 lakiery bo za drugi i dalszy produkt wysylka jest mniejsza wiec sie bardziej oplaca. za 2 lakiery z wysylka place ok 10-12 euro.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 20:46   #1794
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze Tobie kolor pasuje, szkoda ze nie maja takiego z Diora tylko czegoś w kolorze Margin, to w ciemno byl brała

A to rozumiem, sama nie maluje sie co dzień ostatnio


No ja się nie wyrabiam czasowo rano. Proces pielęgnacyjny (mycie i kremowanie) mam zbyt rozbudowany... A te pomadki diorowe mam w kieszeniach kurtki, także używam trochę jako ochronne. Mają dość mocne kolory w op., ale nie wychodzą tak na ustach. Wykończenie zbliżone do Lustre. Ale dla mnie lepsze o tyle, że mogę się po omacku malować nimi a MACiem nie bardzo...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie lakiery China Glaze? Interesuje mnie 1 lakier, na allegro go nie ma... Znalazlam sklep beautyflo.pl, ale nie znam ich(reklamuja sie jako hurtownia...a moj zakup pod hurtowy na pewno nie podchodzi macie jakies sprawdzone zrodla?
Na targach kosmetycznych

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 21:06   #1795
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


No ja się nie wyrabiam czasowo rano. Proces pielęgnacyjny (mycie i kremowanie) mam zbyt rozbudowany... A te pomadki diorowe mam w kieszeniach kurtki, także używam trochę jako ochronne. Mają dość mocne kolory w op., ale nie wychodzą tak na ustach. Wykończenie zbliżone do Lustre. Ale dla mnie lepsze o tyle, że mogę się po omacku malować nimi a MACiem nie bardzo...
To tym bardziej mnie nimi zainteresowałas Magłosiu, bo mocnych kolorów mam od groma, a takich delikatniejszych i to na zimową porę, mało. Wazne, zeby nie wysuszała ust, tylko nawilżała. Jutro im sie przyjrze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 21:49   #1796
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Jamestown pisałaś kiedyś o jakimś sklepie internetowym w którym były tanie lakiery Essie. Jaki to był sklep? Nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 22:23   #1797
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Podzielam opinię, jeden z niewielu korektorów, które nie robią mi przesuszu pod oczami.

Kliknęłam wczoraj w Dougim on-line korektor pod oczy - magiczną różdżkę Rouge Bunny Rouge. Uwielbiam ich podkłady, cienie i szminki, zobaczymy jak to cudo się będzie sprawowować.
Mnie tez kiedys kusily. Kolory niestety nie dla mnie. Wszystko zbyt naturalne, a ja makijaz z walacymi po oczach akcentami musze miec, co by nie wygladac niczym z Walking Dead .

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Jamestown pisałaś kiedyś o jakimś sklepie internetowym w którym były tanie lakiery Essie. Jaki to był sklep? Nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę
Nie mam pojecia o czym mowa .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 22:24   #1798
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44213632]Tak, ta .
---------------------------------------------------
Ale mi ostatnio sklepy na nerwy dzialaja. Szczyt burdelu i braku profesjonalizmu. Na eobuwie (ktos mnie przed nimi ostrzegal i mial racje) moje buty od 9 rano (mowa o poniedzialku) czekaja na wysylke. Zamowienie zlozone w niedziele w DOZie, gdzie deklarowano jest odbior w ciagu 24 godzin , dopiero opuscilo magazyn.
MAC w D. dalej nie dziala. Do tego D. zawraca dupe klientom i kazde dzwonic na infolinie po jakis kod, zamiast podac uniwersalny kod dla wszystkich. W koncu to blad z ich strony wyniknal.

Ech, wylalam troche swoich zali, juz mi lepiej. Moge z czystym sumieniem zbierac sie do kina .[/QUOTE]

na co idziesz do kina? ja sie jutro wybieram

mnie przed chwila nerw złapał, jak dowiedziałam sie, ze od 27.12 do końca roku bedzie -30% w S. no dałam ciała, oj dałam
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 22:25   #1799
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Jamestown pisałaś kiedyś o jakimś sklepie internetowym w którym były tanie lakiery Essie. Jaki to był sklep? Nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę

ezebra.pl
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 22:25   #1800
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Jamestown pisałaś kiedyś o jakimś sklepie internetowym w którym były tanie lakiery Essie. Jaki to był sklep? Nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę
może kosmetykizameryki albo ezebra?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.