Projekt denko cz 2 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 17:24   #4621
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Projekt denko cz 2

moje zużycia
Dezodorant adidas, krem do rąk i stóp ziaja, płatki cleanic, krem do rąk johnson, pomadka babylips pink
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 20:11   #4622
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość

Ja już z laury Conti nie kupię żadnej pomadki czy balsamu oprócz takiej malinowej wersji Shine. No każda inna to poracha!!!!!! Ale i tak pewnie za szybko nie kupię żadnej pomadki bo mam ich kurde za dużo

Jak ten zmywacz? Masz porównanie z Isanowym zielonym???

Oczywiście peeling ma parafinę jak to w Perfeccie?

A teraz proszę was o pomoc, może akurat coś mi poradzicie
Otóż sprawa ma się następująco - długie lata mam bardzo wrażliwą skórę w okolicach intymnych i co za tym idzie - ciężko mi kupić coś do mycia tamtej okolicy. Testowałam już tyle, że głowa mała! Znalazłam coś co mi odpowiadało ale w ostatnim czasie i od tego zaczęło mnie swędzieć, szczypać, piec... Może znacie coś tak bardzo delikatnego jak woda, bo tylko jak się nią umyję nie ma takich przebojów a wiadomo, że czasem jednak sama woda może nie wystarczyć. Testowałam już AA, Perfecta, Soraya, Biały Jeleń z bławatkiem, to z Biedry, Venus, Green Pharmacy, praktycznie wszystko co jest w drogerii ale może znacie coś takiego? Nie używałam Lactacydu bo te zwykłe wersje też mogą zrobić krzywdę, zastanawiałam się nad tą serią apteczną, ale boję się np wydać 20 zł a potem płakać z bólu. Może Vagisil, Lacibios Femina? Jakieś inne apteczne POMOŻECIE????
Zmywacz z Isany miałam tylko różowy, więc tutaj niestety nie wiem, ale produkt sam w sobie całkiem przyjemny. Tylko śmierdzi okropnie. Myślałam, że jak wywietrzeje, to będzie czuć wanilię (jak z mleczkiem do zmywania o zapachu kokosowym - coś tam było czuć na paznokciach ), ale niestety :P

Co do pomadek mnie zmartwiłaś, bo mam chętkę wypróbować Kupiłam jakieś limonkowe mazidło i nie jest takie złe, taka parafinka o zapachu odświeżacza powietrza. Ja lubię takie zapachy

Do higieny intymnej mnie zawsze ratował Lactacyd (też nie toleruję Avonowych żeli, jak niektóre z Was). Facelle też się sprawdza

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Oczywiście wszystkim gratuluję denek! W chwili wolnego czasu (bo ostatnio deficyt) dopiszę, co tam jeszcze udało mi się zużyć, choć dużo tego we wrześniu nie będzie. Ale kupuję też mało!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 16:52   #4623
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kudlik
Mowa o maści na odciski z Aflofarm.
O dzięki Ci dobra kobieto





Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
moje zużycia
Dezodorant adidas, krem do rąk i stóp ziaja, płatki cleanic, krem do rąk johnson, pomadka babylips pink





Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Zmywacz z Isany miałam tylko różowy, więc tutaj niestety nie wiem, ale produkt sam w sobie całkiem przyjemny. Tylko śmierdzi okropnie. Myślałam, że jak wywietrzeje, to będzie czuć wanilię (jak z mleczkiem do zmywania o zapachu kokosowym - coś tam było czuć na paznokciach ), ale niestety :P

Co do pomadek mnie zmartwiłaś, bo mam chętkę wypróbować Kupiłam jakieś limonkowe mazidło i nie jest takie złe, taka parafinka o zapachu odświeżacza powietrza. Ja lubię takie zapachy

Do higieny intymnej mnie zawsze ratował Lactacyd (też nie toleruję Avonowych żeli, jak niektóre z Was). Facelle też się sprawdza
Łeeeee to może kupię z ciekawości

To może sobie posmaruj usta jakąś choinką do auta, wiesz tam świeżość gwarantowana A tak na poważnie to ja też lubię świeże zapaszki i teraz używam isany z liczi i jest mega!!!!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 17:33   #4624
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość


Łeeeee to może kupię z ciekawości

To może sobie posmaruj usta jakąś choinką do auta, wiesz tam świeżość gwarantowana A tak na poważnie to ja też lubię świeże zapaszki i teraz używam isany z liczi i jest mega!!!!!!
Też mam tę Isanę, miałam nie kupować, ale limitka... Lubię ją, aczkolwiek wolę bezbarwne mazidła.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 20:59   #4625
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Projekt denko cz 2

1. Grace Cole England body lotion
2. Delia Cosmetics anti-cellulite body butter
3. Pure Smile Powder in refresh sheets
4. Papepopo Loverecipe Apple Mask
5. Princess Lip Gel Polish
6. Juicy Couture Peace Love miniaturka
7. Lancaster Sun Beauty Silky Milk
8. Ambio Sun Expert balsam do opalania
9. Atrue Black Tea All Day Long Skin Care
10. Biosilk silk therapy
11, 12 Loreal mousse by casting odżywka
13. Recipe by nature slowganic cleanser lemon
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:56   #4626
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
1. Grace Cole England body lotion
2. Delia Cosmetics anti-cellulite body butter
3. Pure Smile Powder in refresh sheets
4. Papepopo Loverecipe Apple Mask
5. Princess Lip Gel Polish
6. Juicy Couture Peace Love miniaturka
7. Lancaster Sun Beauty Silky Milk
8. Ambio Sun Expert balsam do opalania
9. Atrue Black Tea All Day Long Skin Care
10. Biosilk silk therapy
11, 12 Loreal mousse by casting odżywka
13. Recipe by nature slowganic cleanser lemon

Naprawdę sporo
Gratuluje
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 23:54   #4627
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
będę wdzięczna

OOOOO zajrzę napewno

Tak, te z Biedry. No po jednej aplikacji nic się nie działo, włożyłam drugi raz i poparzenia. najs

Witamy! Niech ci denko lekkim będzie

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Polecam z czystym sercem:
- johnson's 24h nawilżenie
- cztery pory roku gliceryniwy regenerujący z neroli
- cztery pory roku z aloesem
- apis z zieloną herbatą i jaśminem i minerałami z morza martwego

ODRADZAM:
- wszelkie evelinowe
- regenrum do rąk

Znasz może nazwę tej maści? Porszę o namiar
za denko!

Witaj! Niech ci denko lekkim będzie
A po tej pierwszej aplikacji ile czasu czekałaś żeby stopy się zaczęły złuszczać? Ja dopiero po czterech dniach zauważyłam złuszczanie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 07:07   #4628
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Ja również po czterech

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 07:31   #4629
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Projekt denko cz 2

Denko żelu do mycia twarzy lirene
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 14:28   #4630
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Denko saszetek:
-ziaja Manuka żel normalizujący, taki sobie mam wrażenie, że po każdym użyciu wysusza mi cere(z peelingiem żel tego nie robi) nie kupie
-maseczka Ziaja z lisci oliwy, fajna u mnie na dwa razy, zapach przyjemny, zasycha na szaro, dobrze oczyszcza kupie ! ;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Maseczka ta w białej saszetce*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 16:29   #4631
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Projekt denko cz 2

Dawno mnie tu nie było, ale za to mam 3 denka, na które czekałam baaaaaardzo długo:

- serum nabłyszczające do włosów Avon Advance Techniques Shine Supreme
- mazidło do ust malinowe z H&M
- olej jojoba 40 ml

Na dniach zużyję szminkę z Avonu i zostaną mi tylko dwie stare do wypaćkania

I oczywiście brawa dla Was!
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 17:25   #4632
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Też mam tę Isanę, miałam nie kupować, ale limitka... Lubię ją, aczkolwiek wolę bezbarwne mazidła.
U mnie nie daje spektakularnego koloru ale super odbija światło





Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
1. Grace Cole England body lotion
2. Delia Cosmetics anti-cellulite body butter
3. Pure Smile Powder in refresh sheets
4. Papepopo Loverecipe Apple Mask
5. Princess Lip Gel Polish
6. Juicy Couture Peace Love miniaturka
7. Lancaster Sun Beauty Silky Milk
8. Ambio Sun Expert balsam do opalania
9. Atrue Black Tea All Day Long Skin Care
10. Biosilk silk therapy
11, 12 Loreal mousse by casting odżywka
13. Recipe by nature slowganic cleanser lemon





Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A po tej pierwszej aplikacji ile czasu czekałaś żeby stopy się zaczęły złuszczać? Ja dopiero po czterech dniach zauważyłam złuszczanie.
No niestety muszę stwierdzić, że po pierwszym nałożeniu 6 września nie działo się kompletnie nic, nawet milimetra złuszczenia! Nałożyłam drugie 13 września no i na drugi dzień zaczęła mi złazić skóra na pojedynczych palcach i na górze na śródstopiu. Niestety okazało się też, że skóra jest poparzona.




Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Denko żelu do mycia twarzy lirene


---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Denko saszetek:
-ziaja Manuka żel normalizujący, taki sobie mam wrażenie, że po każdym użyciu wysusza mi cere(z peelingiem żel tego nie robi) nie kupie
-maseczka Ziaja z lisci oliwy, fajna u mnie na dwa razy, zapach przyjemny, zasycha na szaro, dobrze oczyszcza kupie ! ;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Maseczka ta w białej saszetce*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.





Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, ale za to mam 3 denka, na które czekałam baaaaaardzo długo:

- serum nabłyszczające do włosów Avon Advance Techniques Shine Supreme
- mazidło do ust malinowe z H&M
- olej jojoba 40 ml

Na dniach zużyję szminkę z Avonu i zostaną mi tylko dwie stare do wypaćkania

I oczywiście brawa dla Was!

Jak i do czego używałaś oleju jojoba?
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 09:35   #4633
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Yves Rocher, szampon do włosów z malwą- całkiem ok, choć jeśli chodzi o nadawanie objętości, to lepiej sprawdzał się ichniejszy szampon z pokrzywą.

Yves Rocher, JdM, żel grejpfrut
- kiedyś bardzo lubiłam te żele, a ten grejpfrutowy mieścił się w ścisłej czołówce- głównie ze względu na naturalny, niechemiczny, orzeźwiający zapach słodko-kwaśno-goryczkowego owocu. Mając porównanie starego, do nowego z przykrością stwierdzam- jest słabo. Żele są mniej wydajne a zapach utrzymuje się tylko podczas mycia.

Isana, krem do rak 5% urea- dobry produkt, wydajny, treściwy o specyficznym zapachu- ja wyczuwam limonkę, mentol, geranium i mąkę ziemniaczaną. Zapach nie jest uciążliwy, można się przyzwyczaić. Plus za działanie. Chroni, pielęgnuje. Czuć nawilżenie dłoni na dłużej niż do kolejnego mycia rąk.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 11:33   #4634
motylek_8259
Raczkowanie
 
Avatar motylek_8259
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 376
Dot.: Projekt denko cz 2

Ogromne brawa za denka
motylek_8259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 11:46   #4635
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość

Jak i do czego używałaś oleju jojoba?
Kupiłam go z myślą o włosach, ale nie podpasował mi, więc używałam do oczyszczania twarzy codziennie wieczorem
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 15:47   #4636
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Denkujemy!
9. Avon, Intensywnie nawilżający krem do rąk z gliceryną i witaminą E(100ml) - fajny kremik, przyjemny, kwiatowy zapach. Szybko się wchłania, dzięki temu kremowi wyrobiłam sobie nawyk smarowania dłoni w ciągu dnia
10. AB Line, Select, lakier do paznokci (10ml) - zużyłam ten lakier w końcu, po latach. Był już trochę gęsty, ale zachciało mi się białego na paznokciach, a innego nie mogłam znaleźć. O ile dobrze pamiętam, to od początku był średniawy, więc nie skuszę się już
11. Avon Care, ujędrniający balsam do ciała z wyciągiem z wodorostów i kompleksem ujędrniającym (400ml) - raczej mleczko, a nie balsam. Ujędrnienia oczywiście nie zauważyłam (zresztą u mnie średnio jest co ujędrniać), ale działa przyjemnie i... super pachnie! Czasem trochę szczypie, co mnie lekko zdziwiło
12. Bone Bell, Lip Smacker, balsam do ust Fanta (4g) - słodki gadżecik, kupiłam za 4zł w Bedronce w promocji, trochę z sentymentu, bo kiedyś miałam mnóstwo tych pomadek. Nie ma rewelacji, ale jest przyjemny
13. Rossmann, Isana, żel pod prysznic 'Pomarańcza i Grejpfrut' (300ml) - ostatni, który miałam. Zużyłam w ciepłe dni, bo gdy robi się zimniej wolę słodkie, otulające i dla innych wręcz 'mdłe' zapachy

Więcej nie pamiętam, jak mi się przypomni, to dopiszę. :P
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 16:52   #4637
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
U mnie nie daje spektakularnego koloru ale super odbija światło

No niestety muszę stwierdzić, że po pierwszym nałożeniu 6 września nie działo się kompletnie nic, nawet milimetra złuszczenia! Nałożyłam drugie 13 września no i na drugi dzień zaczęła mi złazić skóra na pojedynczych palcach i na górze na śródstopiu. Niestety okazało się też, że skóra jest poparzona.

Jak i do czego używałaś oleju jojoba?
No to nie wiem czemu za pierwszym razem u ciebie nie zadziałało, ale fakt faktem tych skarpetek można używać maks raz w miesiącu więc pewnie dlatego cię poparzyło.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 16:03   #4638
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Dziewczyny, jak tak dalej pójdzie, to za jakiś czas nie będę już miała czego denkować.
Zapasy zostały znacznie uszczuplone, a i kosmetyków codziennego użytku co raz mniej. Cieszę się, że pozużywałam większość zalegaczy, po które niechętnie sięgałam tudzież mega pojemności, które zdążyły mi się już znudzić.
Niemalże całkowicie pozbyłam się miniaturek i próbeczek. Pozostało kilka niedobitków, ale na dniach się z nimi rozprawię.

Jestem nawet skłonna powiedzieć, że mam standardową, odpowiednią ilość kosmetyków, nie wybiegającą poza normy. Nie pochowają mnie z mazidłami! O, nie! A takie widmo ciążyło już nade mną od początku roku gdzie miałam wszystkiego nadmiar.

Jesienne miesiące to czas kiedy szczególnie dbam o cerę. Złuszczam się, nawilżam, chronię przed słońcem. Z miłą chęcią używam wszystkich kosmetyków, którymi aktualnie pielęgnuję buźkę. Prawdę mówiąc, to żadnego z nich nie chcę denkować, ale tak przyjemnie mi się ich używa, że już zauważyłam, znaczny ubytek.
Zapasy w tej kategorii nie są duże. W zasadzie większość produktów, które posiadam używam na bieżąco.

Żele/ mydła- idą jak woda. Szkoda tylko, że większość z nich pachnie orzeźwiająco, owocowo, a ja marzę teraz o produktach kremowych i otulających. No ale, ja przecież koniecznie chciałam je mieć,a że zdążyłam już wciubić w nie nosa, nie ma opcji, nie doczekają do kolejnego lata. Terminy gonią! Ech...

Mazidła/ mleczka/ balsamy/ masła- tutaj zaczynają się schody. 10 opakowań- mniejszych, większych, zaczętych, niedotkniętych. Ale jest progres. Regularnie co miesiąc zużywam jedną, czasem 1,5 butli. Zapasy się kurczą. Jeśli nadal będę taka regularna, to do nowego roku powinnam wyjść na prostą.

Szampony/ pielęgnacja włosów- no proszę, proszę. Co prawda mam kilka szamponów pod prysznicem, które używam naprzemiennie, ale nie mogłabym mieć tylko jednego. Wszystkie, zużyte są w połowie, a w zapasie tylko dwa 300ml. Tylko, bo było dużo więcej. Pielęgnacja, niemalże minimalna. Dwie odżywki, jeden olejek, jedna wcierka. To wszystko.

Kolorówka- nie jest najgorzej. Trzy róże- każdy w innym odcieniu; kilka pojedyńczych cieni do powiek- wszystkie używane, klasyczne dzienniaczki; trzy kredki do oczu- dwa brązy i jeden szalony turkus; dwa tusze do rzęs; jeden rozświetlacz- multifunkcyjny; trzy pudry- sypany utrwalający, w kamieniu do torebki, rozświetlający; dwa kremy BB- oryginalne, azjatyckie; jeden podkład rozświetlający no i kilka pomadek- większość to delikatne, klasyczne nudziaki. Pochwalę się, że jedną z nich skończę na dniach.

Lakiery? Też nie jest najgorzej. Używam, dbam o ich jakość, ale już nie kończę na siłę. Odeszła mi ochota na szalone kupowanie wszystkich wykończeń, odcieni jakie wpadną mi w oko. Na razie skupiam się na używaniu tych, na które mam ochotę, oraz odcieni zdublowanych.

A perfumy? Mam alergię na większość zapachów. Męczą mnie, drażnią, więc siłą rzeczy nie jestem fanką pachnideł, w przeciwieństwie do mojej siostry, która ma pokaźną kolekcję i ciągle jej mało.

A jak jest u Was?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 16:13   #4639
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tak dalej pójdzie, to za jakiś czas nie będę już miała czego denkować.
Zapasy zostały znacznie uszczuplone, a i kosmetyków codziennego użytku co raz mniej. Cieszę się, że pozużywałam większość zalegaczy, po które niechętnie sięgałam tudzież mega pojemności, które zdążyły mi się już znudzić.
Niemalże całkowicie pozbyłam się miniaturek i próbeczek. Pozostało kilka niedobitków, ale na dniach się z nimi rozprawię.

Jestem nawet skłonna powiedzieć, że mam standardową, odpowiednią ilość kosmetyków, nie wybiegającą poza normy. Nie pochowają mnie z mazidłami! O, nie! A takie widmo ciążyło już nade mną od początku roku gdzie miałam wszystkiego nadmiar.

Jesienne miesiące to czas kiedy szczególnie dbam o cerę. Złuszczam się, nawilżam, chronię przed słońcem. Z miłą chęcią używam wszystkich kosmetyków, którymi aktualnie pielęgnuję buźkę. Prawdę mówiąc, to żadnego z nich nie chcę denkować, ale tak przyjemnie mi się ich używa, że już zauważyłam, znaczny ubytek.
Zapasy w tej kategorii nie są duże. W zasadzie większość produktów, które posiadam używam na bieżąco.

Żele/ mydła- idą jak woda. Szkoda tylko, że większość z nich pachnie orzeźwiająco, owocowo, a ja marzę teraz o produktach kremowych i otulających. No ale, ja przecież koniecznie chciałam je mieć,a że zdążyłam już wciubić w nie nosa, nie ma opcji, nie doczekają do kolejnego lata. Terminy gonią! Ech...

Mazidła/ mleczka/ balsamy/ masła- tutaj zaczynają się schody. 10 opakowań- mniejszych, większych, zaczętych, niedotkniętych. Ale jest progres. Regularnie co miesiąc zużywam jedną, czasem 1,5 butli. Zapasy się kurczą. Jeśli nadal będę taka regularna, to do nowego roku powinnam wyjść na prostą.

Szampony/ pielęgnacja włosów- no proszę, proszę. Co prawda mam kilka szamponów pod prysznicem, które używam naprzemiennie, ale nie mogłabym mieć tylko jednego. Wszystkie, zużyte są w połowie, a w zapasie tylko dwa 300ml. Tylko, bo było dużo więcej. Pielęgnacja, niemalże minimalna. Dwie odżywki, jeden olejek, jedna wcierka. To wszystko.

Kolorówka- nie jest najgorzej. Trzy róże- każdy w innym odcieniu; kilka pojedyńczych cieni do powiek- wszystkie używane, klasyczne dzienniaczki; trzy kredki do oczu- dwa brązy i jeden szalony turkus; dwa tusze do rzęs; jeden rozświetlacz- multifunkcyjny; trzy pudry- sypany utrwalający, w kamieniu do torebki, rozświetlający; dwa kremy BB- oryginalne, azjatyckie; jeden podkład rozświetlający no i kilka pomadek- większość to delikatne, klasyczne nudziaki. Pochwalę się, że jedną z nich skończę na dniach.

Lakiery? Też nie jest najgorzej. Używam, dbam o ich jakość, ale już nie kończę na siłę. Odeszła mi ochota na szalone kupowanie wszystkich wykończeń, odcieni jakie wpadną mi w oko. Na razie skupiam się na używaniu tych, na które mam ochotę, oraz odcieni zdublowanych.

A perfumy? Mam alergię na większość zapachów. Męczą mnie, drażnią, więc siłą rzeczy nie jestem fanką pachnideł, w przeciwieństwie do mojej siostry, która ma pokaźną kolekcję i ciągle jej mało.

A jak jest u Was?

Przybył mi jeden podkład... Tydzień temu jeszcze jeden

Ale wydenkowałam mój ukochany samoopalacz
Lancome - self tan ,flash bronzer. Zero zacieków i smrodu średnie to denko bo z pewnością kupię kolejny
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 16:17   #4640
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Projekt denko cz 2

Ja jestem na bieżąco chyba tylko z pielęgnacją twarzy
O żelach pod prysznic wolę nie wspominać. Jeden na wykończeniu, a nowe 5 przysłała ciocia
Z szamponami i odżywkami też ciężko, bo mam takie włosy, że myję 2 razy na ok. 1,5 tygodnia. Nie ma więc za bardzo jak szybko zużyć, a trochę w zapasach ich mam.
Wyszłam w miarę na prostą ze smarowidłami do ciała... Skusiłam się jednak na balsam o pojemności 500 ml a zaraz potem dowiedziałam się, że dostanę do przetestowania zestaw Barwy, więc kolejne dwa produkty do kolekcji
Nie mam jednak peelingu do ciała, bo używam tylko domowego kawowego. Zużyłam też wszelkie produkty do stóp i stosuję zwykły krem Nivea
Temat kolorówki i zapachów przemilczmy...

Przy okazji denko kremu do rąk z kwiatem pomarańczy Isany (100 ml)
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 18:33   #4641
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Projekt denko cz 2

skończyłam balsam Palmers na rozstępy i krem do twarzy Nivea
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 11:27   #4642
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Projekt denko cz 2

10. miniaturka Vichy Idealia 3ml
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:20   #4643
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Projekt denko cz 2

Ja zuźywam całą kolorówkę i lakiery dopaznokcibo mam za dużo. Wtym miesiącukupiłam tylko pomadkę i odżywkę dopaznokci
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:56   #4644
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Ja zuźywam całą kolorówkę i lakiery dopaznokcibo mam za dużo. Wtym miesiącukupiłam tylko pomadkę i odżywkę dopaznokci
lakiery to coś czego u mnie tylko przybywa
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 19:15   #4645
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
lakiery to coś czego u mnie tylko przybywa
Ja też jeden niedawno kupiłam. Na odżywkę też się skusiłam, a jest beznadziejna... Teraz się pilnuje, ale tylko czekać, aż ulegnę. Mam nadzieję, że za szybko się to nie stanie. Nawet wybrałam kilka lakierów, których używam na zmianę i nieźle mi to wychodzi, innych nie tykam Ciekawe, na jak długo.

Wyszłam na prostą z mazidłami do ciała, a już myślałam, że mi się to nie uda. Bardzo mnie to cieszy, bo zimą będę chciała zaopatrzyć się w coś słodkiego - czekolada, słodki kokos, jakieś kakao, wanilie.... Ach!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 21:16   #4646
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Projekt denko cz 2

Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Nazywam się Sowa i mam problem... Kupuje o dużo za dużo nim zdążę zużyć i potrzebuje..
a teraz do rzeczy! - zaczęłam też wymieniać kosmetyki poszukując już tylko tych których używam lub ew. chciałabym spróbować, choć już swoją pielęgnację mam opracowaną.
Obecnie walczę z nadmiarem balsamów do ciała, które zbieram i rzadko używam. Obecnie w posiadaniu mam 7. Z czego jeden napewno pójdzie w ramach porządku do mojej koleżanki, już ma obiecany. Chce pokończyć miniaturki, zająć się maksymalnie 2 i chce żeby na stałe gościły w mej łazience, nie więcej. Szamponów się pozbyłam, niebawem będę kończyć Radical, ale jeszcze nie kupiłam! Jeden leży nieużywany, coś na niego wymyślę.
Kilku innych się pozbyłam w ramach wymiany.
Kremy do twarzy.. napoczętych 3 w poczekalni 4...
Toniki/micele, otwarte 2 w poczekalni 5...
podkłady 5, jeden w poczekalni nieotwarty
Lakierów do paznokci: 60 .... nie kupie ani ml więcej
Pomadki- używam 2, napoczętych 6 w poczekalni 3
Zapachów 8, to do obejścia, tu nie ma co się spinać, chyba nie?
Cel: zużyć szampony do końca, kremy do twarzy-za pare dni skonczę tubkę i przejdę do następnego nie kupię !
żeli do mycia nie licze, peelingów także, to są produkty codziennej pielęgnacji i zawsze się je jakoś zużyje.

Idzie mi dobrze, naprawde. Szampony kończe i krem. Jest dobrze


Jak skończe dam znać, a za zaoszczędzone pieniądze wyjadę na wycieczkę

Edytowane przez sowaa5
Czas edycji: 2014-09-23 o 21:17
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 20:13   #4647
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Yves Rocher, szampon do włosów z malwą- całkiem ok, choć jeśli chodzi o nadawanie objętości, to lepiej sprawdzał się ichniejszy szampon z pokrzywą.

Yves Rocher, JdM, żel grejpfrut
- kiedyś bardzo lubiłam te żele, a ten grejpfrutowy mieścił się w ścisłej czołówce- głównie ze względu na naturalny, niechemiczny, orzeźwiający zapach słodko-kwaśno-goryczkowego owocu. Mając porównanie starego, do nowego z przykrością stwierdzam- jest słabo. Żele są mniej wydajne a zapach utrzymuje się tylko podczas mycia.

Isana, krem do rak 5% urea- dobry produkt, wydajny, treściwy o specyficznym zapachu- ja wyczuwam limonkę, mentol, geranium i mąkę ziemniaczaną. Zapach nie jest uciążliwy, można się przyzwyczaić. Plus za działanie. Chroni, pielęgnuje. Czuć nawilżenie dłoni na dłużej niż do kolejnego mycia rąk.





Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Kupiłam go z myślą o włosach, ale nie podpasował mi, więc używałam do oczyszczania twarzy codziennie wieczorem
A jak się spisywał w roli oczyszczania?




Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Denkujemy!
9. Avon, Intensywnie nawilżający krem do rąk z gliceryną i witaminą E(100ml) - fajny kremik, przyjemny, kwiatowy zapach. Szybko się wchłania, dzięki temu kremowi wyrobiłam sobie nawyk smarowania dłoni w ciągu dnia
10. AB Line, Select, lakier do paznokci (10ml) - zużyłam ten lakier w końcu, po latach. Był już trochę gęsty, ale zachciało mi się białego na paznokciach, a innego nie mogłam znaleźć. O ile dobrze pamiętam, to od początku był średniawy, więc nie skuszę się już
11. Avon Care, ujędrniający balsam do ciała z wyciągiem z wodorostów i kompleksem ujędrniającym (400ml) - raczej mleczko, a nie balsam. Ujędrnienia oczywiście nie zauważyłam (zresztą u mnie średnio jest co ujędrniać), ale działa przyjemnie i... super pachnie! Czasem trochę szczypie, co mnie lekko zdziwiło
12. Bone Bell, Lip Smacker, balsam do ust Fanta (4g) - słodki gadżecik, kupiłam za 4zł w Bedronce w promocji, trochę z sentymentu, bo kiedyś miałam mnóstwo tych pomadek. Nie ma rewelacji, ale jest przyjemny
13. Rossmann, Isana, żel pod prysznic 'Pomarańcza i Grejpfrut' (300ml) - ostatni, który miałam. Zużyłam w ciepłe dni, bo gdy robi się zimniej wolę słodkie, otulające i dla innych wręcz 'mdłe' zapachy

Więcej nie pamiętam, jak mi się przypomni, to dopiszę. :P





Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No to nie wiem czemu za pierwszym razem u ciebie nie zadziałało, ale fakt faktem tych skarpetek można używać maks raz w miesiącu więc pewnie dlatego cię poparzyło.
raz w miesiącu? poważnie? No to teraz będę rozważniesza!!!! Dziękuję za informację!

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tak dalej pójdzie, to za jakiś czas nie będę już miała czego denkować.

Niemalże całkowicie pozbyłam się miniaturek i próbeczek. Pozostało kilka niedobitków, ale na dniach się z nimi rozprawię.

Żele/ mydła- idą jak woda. Szkoda tylko, że większość z nich pachnie orzeźwiająco, owocowo, a ja marzę teraz o produktach kremowych i otulających. No ale, ja przecież koniecznie chciałam je mieć,a że zdążyłam już wciubić w nie nosa, nie ma opcji, nie doczekają do kolejnego lata. Terminy gonią! Ech...

Mazidła/ mleczka/ balsamy/ masła- tutaj zaczynają się schody. 10 opakowań- mniejszych, większych, zaczętych, niedotkniętych. Ale jest progres. Regularnie co miesiąc zużywam jedną, czasem 1,5 butli. Zapasy się kurczą. Jeśli nadal będę taka regularna, to do nowego roku powinnam wyjść na prostą.

Lakiery? Też nie jest najgorzej. Używam, dbam o ich jakość, ale już nie kończę na siłę. Odeszła mi ochota na szalone kupowanie wszystkich wykończeń, odcieni jakie wpadną mi w oko. Na razie skupiam się na używaniu tych, na które mam ochotę, oraz odcieni zdublowanych.

A jak jest u Was?
Jak ci dobrze! Ja byłam prawie ze wszystkim na bieżąco poza małymi wpadeczkami a po obłędzie jaki mnie naszedł w DM mam szlaban na zakupy chyba przez rok. Pomijam tylko płyn micelarny i raczej kosmetyki do twarzy mam ok, reszta to ojezusiu!!!!!!!! Żeli to mam blisko 20, maseczek chyba ze 30 i nie mam gdzie trzymać. Próbki? Znowu zgroza!!!! Za to kolorówka jest ok - mam 2 tusze w zapasie, cieni nie używam wcale. Za to pełen popis w lakierach do paznokci - miał być minimalizm i był do czasu, teraz mam ich znów chyba z 50




Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Przybył mi jeden podkład... Tydzień temu jeszcze jeden

Ale wydenkowałam mój ukochany samoopalacz
Lancome - self tan ,flash bronzer. Zero zacieków i smrodu średnie to denko bo z pewnością kupię kolejny
I tak brawo za denko!!!!




Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja jestem na bieżąco chyba tylko z pielęgnacją twarzy
O żelach pod prysznic wolę nie wspominać. Jeden na wykończeniu, a nowe 5 przysłała ciocia

Przy okazji denko kremu do rąk z kwiatem pomarańczy Isany (100 ml)
to tak jak ja z twarzą
A tak w ogóle - wiesz może ile zapachów jesiennych limitowanych wypuściała Balea? Widziałam jakiś z wanilią a drugi chyba jeżyny czy tam maliny. Są jakieś inne jeszcze?




Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam balsam Palmers na rozstępy i krem do twarzy Nivea
Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
10. miniaturka Vichy Idealia 3ml


---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja też jeden niedawno kupiłam. Na odżywkę też się skusiłam, a jest beznadziejna... Teraz się pilnuje, ale tylko czekać, aż ulegnę. Mam nadzieję, że za szybko się to nie stanie. Nawet wybrałam kilka lakierów, których używam na zmianę i nieźle mi to wychodzi, innych nie tykam Ciekawe, na jak długo.
Też tak mam i niby idzie ok ale wraz za wolno. No i mam jakieś 2 na jakieś okazje bo nie zwsze pasuje jakiś róż czy coś




Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Nazywam się Sowa i mam problem... Kupuje o dużo za dużo nim zdążę zużyć i potrzebuje..
a teraz do rzeczy! - zaczęłam też wymieniać kosmetyki poszukując już tylko tych których używam lub ew. chciałabym spróbować, choć już swoją pielęgnację mam opracowaną.
Obecnie walczę z nadmiarem balsamów do ciała, które zbieram i rzadko używam. Obecnie w posiadaniu mam 7. Z czego jeden napewno pójdzie w ramach porządku do mojej koleżanki, już ma obiecany. Chce pokończyć miniaturki, zająć się maksymalnie 2 i chce żeby na stałe gościły w mej łazience, nie więcej. Szamponów się pozbyłam, niebawem będę kończyć Radical, ale jeszcze nie kupiłam! Jeden leży nieużywany, coś na niego wymyślę.
Kilku innych się pozbyłam w ramach wymiany.
Kremy do twarzy.. napoczętych 3 w poczekalni 4...
Toniki/micele, otwarte 2 w poczekalni 5...
podkłady 5, jeden w poczekalni nieotwarty
Lakierów do paznokci: 60 .... nie kupie ani ml więcej
Pomadki- używam 2, napoczętych 6 w poczekalni 3
Zapachów 8, to do obejścia, tu nie ma co się spinać, chyba nie?
Cel: zużyć szampony do końca, kremy do twarzy-za pare dni skonczę tubkę i przejdę do następnego nie kupię !
żeli do mycia nie licze, peelingów także, to są produkty codziennej pielęgnacji i zawsze się je jakoś zużyje.

Idzie mi dobrze, naprawde. Szampony kończe i krem. Jest dobrze


Jak skończe dam znać, a za zaoszczędzone pieniądze wyjadę na wycieczkę
Witaj! Niech ci denko lekkim będzie
A i na tą wycieczkę to możesz mnie zabrać ze sobą, będzie fajnie
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 21:03   #4648
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?
Nazywam się Sowa i mam problem... Kupuje o dużo za dużo nim zdążę zużyć i potrzebuje..
a teraz do rzeczy! - zaczęłam też wymieniać kosmetyki poszukując już tylko tych których używam lub ew. chciałabym spróbować, choć już swoją pielęgnację mam opracowaną.
Obecnie walczę z nadmiarem balsamów do ciała, które zbieram i rzadko używam. Obecnie w posiadaniu mam 7. Z czego jeden napewno pójdzie w ramach porządku do mojej koleżanki, już ma obiecany. Chce pokończyć miniaturki, zająć się maksymalnie 2 i chce żeby na stałe gościły w mej łazience, nie więcej. Szamponów się pozbyłam, niebawem będę kończyć Radical, ale jeszcze nie kupiłam! Jeden leży nieużywany, coś na niego wymyślę.
Kilku innych się pozbyłam w ramach wymiany.
Kremy do twarzy.. napoczętych 3 w poczekalni 4...
Toniki/micele, otwarte 2 w poczekalni 5...
podkłady 5, jeden w poczekalni nieotwarty
Lakierów do paznokci: 60 .... nie kupie ani ml więcej
Pomadki- używam 2, napoczętych 6 w poczekalni 3
Zapachów 8, to do obejścia, tu nie ma co się spinać, chyba nie?
Cel: zużyć szampony do końca, kremy do twarzy-za pare dni skonczę tubkę i przejdę do następnego nie kupię !
żeli do mycia nie licze, peelingów także, to są produkty codziennej pielęgnacji i zawsze się je jakoś zużyje.

Idzie mi dobrze, naprawde. Szampony kończe i krem. Jest dobrze


Jak skończe dam znać, a za zaoszczędzone pieniądze wyjadę na wycieczkę
Tu dziewczyny Kochane i gościnne Cześć Natalia jestem

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja też jeden niedawno kupiłam. Na odżywkę też się skusiłam, a jest beznadziejna... Teraz się pilnuje, ale tylko czekać, aż ulegnę. Mam nadzieję, że za szybko się to nie stanie. Nawet wybrałam kilka lakierów, których używam na zmianę i nieźle mi to wychodzi, innych nie tykam Ciekawe, na jak długo.

Wyszłam na prostą z mazidłami do ciała, a już myślałam, że mi się to nie uda. Bardzo mnie to cieszy, bo zimą będę chciała zaopatrzyć się w coś słodkiego - czekolada, słodki kokos, jakieś kakao, wanilie.... Ach!
Ja z lakierami na prostą nie wyjdę chodzi o to źeby był to mój jedyny kaprys
wielkie brawa za balsamy. Ja mam kilka ale wszystkie mocno blisko denka więc jest szansa źe zostanę z niczym

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Kudlk_kk dziękujemy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 09:56   #4649
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
A jak się spisywał w roli oczyszczania?
Średniawo, ja ogólnie mam problem z uwierzeniem w to, że oleje oczyszczają, ale kiedy go używałam, zniknęły mi zaskórniki na nosie

dla Was wszystkich za denka! Ja ruszyłam próbki i miniaturki kremów do twarzy, ale raczej nie zużyję wszystkich do końca miesiąca
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 17:46   #4650
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Projekt denko cz 2

Chwalę się:
Dno-
YR Harmonelis- płyn do kąpieli
Filtr Clinique Dark Spot Defense 45
Ziaja Rebuild peeling cukrowy
Alantan krem



Na wycieczkę zapraszam wszystkich chętnych
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 16:40:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.