Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 15:29   #4291
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Dome napisz prosze gdzie zamowialas cos2 i jak dlugo czekalas
Aguś: cosmelan zamawiałam u sprzedawcy na portalu e-bay glo_revitalize. Najpierw sprawdziłam jej komentarze, znalazłam wśród nich opinię od Polki kwiateczek25, i zapytałam jak przebiegła transakcja zakupu i czy otrzymała oryginalny zestaw.
Kwiateczek25 potwierdziła, że na 100% jest wszystko OK, produkty oryginalne i przesyłka expresowa.
Ponieważ chciałam zamówić większą ilość, której nie miała wystawionej na aukcjach (zamierzam smarować również szyję i dekolt) - zwróciłam się do glo_revitalize bezpośrednio - odpowiedziała mi, że obecnie czeka na dostawę.
Podobie jak innym sprzedawcom - firma Mesoestetic dostarczała produkty przez ponad miesiąć ( wakacje, strajk w Hiszpani itp) !!!! Stąd powstałe opóźnienia z realizacją zamówień.
W czwartek glo_revitalize potwierdziła, że ma już zamówione produkty, wysłała mi rachunek przez PAYPAL, ja natychmiat zapłaciłam - wszystko trwało ok. 5 minut.
14-go nadała już do mnie przesyłkę. Teraz czekam w napięciu
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 15:36   #4292
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dome to chyba należymy do tego samego klubu. Ja zestaw kupiłam przez ebay ale cos 2 domówiłam (nieświadomie) tylko przez paypal. I czekam Tylko, że mój sprzedawca miał wysłać wczoraj a w kolumnie działanie nadal pusto. Nawet nie ma czegoś takiego jak wydrukowana etykieta.
Dome możesz mi podać jaki przykładowy format (ile cyfr i liczb) wpisuje się w tym wyszukiwaniu przesyłki. Może jakoś spróbuję bezpośrednio w tą stronę moje wrzucić http://www.usps.com/shipping/trackandconfirm.htm , bo to chyba jakieś cyfry z paypala trzeba będzie wpisać?
U mnie, gdy kliknę w działanie i wysyłka - pojawia się od razu numer nadwczy !!!!
Ponieważ dopiero po nadaniu przesyłki otrzymuje ona NUMER NADANIA I STATUS WYSŁANA.
ALE MOJE KOCHANE SPOKOJNIE - nie każdy sprzedawca nadaje przesyłkę z systemem monitorowania przez PAYPAL. Wystarczy poprosić (jego lub ją) o numer i sposób nadania. Jeśłi jest to Wasz przypadek to w kolumnie DZIAŁANIE NIGDY NIC SIĘ NIE POJAWI, a przesyłka będzie i tak do Was "lecieć". Resume - należy wyjaśnić ze sprzedawcą - jak nadał Wasz cosmo CUD
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 15:51   #4293
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

buczka jak zęby ?
kama: jak Rysiek i Twoja nowa turbo mopa?
madziusia: jak Twoja burza ?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 15:51   #4294
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
U mnie, gdy kliknę w działanie i wysyłka - pojawia się od razu numer nadwczy !!!!
Ponieważ dopiero po nadaniu przesyłki otrzymuje ona NUMER NADANIA I STATUS WYSŁANA.
ALE MOJE KOCHANE SPOKOJNIE - nie każdy sprzedawca nadaje przesyłkę z systemem monitorowania przez PAYPAL. Wystarczy poprosić (jego lub ją) o numer i sposób nadania. Jeśłi jest to Wasz przypadek to w kolumnie DZIAŁANIE NIGDY NIC SIĘ NIE POJAWI, a przesyłka będzie i tak do Was "lecieć". Resume - należy wyjaśnić ze sprzedawcą - jak nadał Wasz cosmo CUD
Dzięki kochana. Trochę mnie uspokoiłaś.

Ale cały czas zastanawiam się podobnie jak Megi, czy powinnam wystawić negatywa czy nie. W mojej aukcji nie było wspomniane nawet, że czas wysyłki może się przedłużyć. Glo_ informowała o tym. Wybrałam freedomusa bo myślałam, że wyśle zaraz i dlatego ma drożej. Dzień, w którym mogłam się pocosmelanować minął przedwczoraj. Nie wiem. Jestem rozczarowana.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 17:14   #4295
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome dzieki za informacje buziaki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 17:41   #4296
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny z mazideł serum z witaminą c15% np z lipoderminą(powoduje lepsze przenikanie w głąb skóry wit) nie ma alkoholu, dodatkowo jest z wit E. Ogólnie zakup tego wychodzi dużo taniej, bo kupujesz raz i potem kręcisz i kręcisz. Jest bez konserwantu więc to dodatkowa zaleta bo po co chemia? Waga jest zbędna. Wystarczy kupić 3 łyżeczki (1,25; 0,5 i 0,15) i cienką strzykawkę w aptece. A najtrudniejsze w ukręceniu tego to jest... umycie butelki po poprzednim serum.

Kamilia u mnie jajka w lodówce wyleciały z przegródki na jajka. Początkowo TŻ próbował je tam docisnąć ale musiał skapitulować.
Ivonako nie moge znaleźć tego serum na mazidlach, mozesz mi podac dokąłdną nazwe ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 17:53   #4297
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ivonako nie moge znaleźć tego serum na mazidlach, mozesz mi podac dokąłdną nazwe ?
Pani Lidia (właścicielka sklepu) poleciła je do cery z przebarwieniami i zmarchami na wiek pod czterdziechę, na rano pod filtry
serum z witc15% z lipoderminą

a to polecała na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe na noc:
serum do cery dojrzałej z lipoderminą i soją
to drugie właśnie do mnie idzie.

lipoderminę kupuje się w małej ilości 5g za ok 6zł.

Kobitki kochane, kończy mi się tusz do rzęs. Zna któraś jakieś cudo co to taaaakie firany robi?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 18:43   #4298
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome ja kupowałam przez ebay i wyszło mi taniej niż tobie.Za całą przesyłkę zapłaciłam 366,50 USD.Być może niepotrzebnie ryzykowałaś ale najwyraźniej wszystko dobrze się skończy.

agnieszka kiss cosmelan zamawiałam u tej samej sprzedawczyni co dome -10 lipca i do dnia dzisiejszego czekam .Być może teraz dostawy bedą odbywały się na bieżąco bo przerwa wakacyjna okazała się dla nas pechowa.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 19:43   #4299
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczka jak zęby ?
kama: jak Rysiek i Twoja nowa turbo mopa?
madziusia: jak Twoja burza ?
Domuś - siedze jak mysz pod miotłą, ale bez silniczka bo się boję piorunów. Wczoraj był totalny total i dzisiaj się boję bo to jeszcze nie koniec - oglądam tvn meteo, a mój TZ puka się w głowę. Bardzo romantycznie, jak widać , spędzamy czas

ale jeżeli chodzi o moją elektryczną miotłę, to się w niej zakochałam.coś pięknego móc zapomnieć o zwykłej i szufelce. To zupełnie do mnie nie podobne, żeby się zachwycac czymkolwiek, co ma wspólnego ze sprzątaniem. Gdybyście zobaczyły moje biurko......:ee k:
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 19:51   #4300
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Pani Lidia (właścicielka sklepu) poleciła je do cery z przebarwieniami i zmarchami na wiek pod czterdziechę, na rano pod filtry
serum z witc15% z lipoderminą

a to polecała na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe na noc:
serum do cery dojrzałej z lipoderminą i soją
to drugie właśnie do mnie idzie.

lipoderminę kupuje się w małej ilości 5g za ok 6zł.

Kobitki kochane, kończy mi się tusz do rzęs. Zna któraś jakieś cudo co to taaaakie firany robi?
Ivonako - a jakie jest to serum, które już masz- lepi się , tłuste itd ? Bo ja mam skórę raczej mieszaną i już od filtrów się świecę. Możną mnie w ciemności odnależć .Taki blask ze mnie bije
A jakie masz rzęsy ? Ja używam zwykłego rimmla albo ostatnio Loreal Carbon black i chyba już go nie kupię, bo strasznie zlepia rzęsy. Ja mam dosyć długie tylko jasne i kiedy je nim pomaluje to moje rzęsy wyglądają jak czułki ślimaka. chyba znowu wrócę do rimmla bo mi nie podrażnia oczu co nie jest takie oczywiste w moim przypadku. rimmel jest o tyle ok że te tusze są dosyć tanie i można ryzykować .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 20:35   #4301
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
dome ja kupowałam przez ebay i wyszło mi taniej niż tobie.Za całą przesyłkę zapłaciłam 366,50 USD.Być może niepotrzebnie ryzykowałaś ale najwyraźniej wszystko dobrze się skończy.
Megi Kochana: to zapłaciłyśmy mniej więcej tyle samo Mój zestaw kosztował 335$ plus dokupiłam extra krem cosmelan 2 za 135$
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 20:38   #4302
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

...znowu idzie do nas burza z W-wy, dziewczyny nie bojcie sie alkoholu w serumC oraz w kremach z BU, te 30-35 kropli nie wysusza i nie podraznia, to sluzy wylacznie do tego aby lepiej wnikaly w skore aktywne skladniki, alkohol ulatwia penertacje skory, początkowo na BU nie bylo alkoholu w produktach (wczesniej kupowalam serumC i krem liponowy bez alkoholu) potem wprowadzono alkohol (niewiele) w celu j.w.(info z BU)mozna uzywac pod oczy, tak jak jest zalecane Megi72, ciekawa jestem z jakiego jastes miastaja oczywiscie z wojewodzkiego, latwo zgadnąc, pewnie kiedys sie spotkamy i na pewno rozpoznamy sie po, kupujesz tez kosmetyki essence (widzialam Cie na forum) ja ostatnio tez, niektore sa do bani ale mozna wybrac perelki.Najwazniejsze ze naturalne, ja jestem tak i wiekszosc na tym forum (jest lub bedzie) "chora" na naturalnosc, boje sie uzywac niemineralnychzeby nie zaszkodzic dla cosmelanka.
Madziusia777,prosze Cie, jesli mozesz o podanie proporcji jakich uzywasz do "krecenia" pudru, chyba ze robisz to "na bolka oko", zamowilam z mazidel skrobie i jedwab, kupilam cynamon i bedzie puder naturalny Zabieram sie za matowienie filtrow - sa poprostu nie do ujarzmienia(tluscielce). Będac u fryzjera, przy podcinaniu wlosow, wszystkie drobne wloski przykleily sie do twarzy, oczywiscie nie zauwazylam, dopiero w samochodzie jak juz przyszlam ze sklepu, jasny gwint to bylo straszne
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 20:52   #4303
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ivonako - a jakie jest to serum, które już masz- lepi się , tłuste itd ? Bo ja mam skórę raczej mieszaną i już od filtrów się świecę. Możną mnie w ciemności odnależć .Taki blask ze mnie bije
A jakie masz rzęsy ? Ja używam zwykłego rimmla albo ostatnio Loreal Carbon black i chyba już go nie kupię, bo strasznie zlepia rzęsy. Ja mam dosyć długie tylko jasne i kiedy je nim pomaluje to moje rzęsy wyglądają jak czułki ślimaka. chyba znowu wrócę do rimmla bo mi nie podrażnia oczu co nie jest takie oczywiste w moim przypadku. rimmel jest o tyle ok że te tusze są dosyć tanie i można ryzykować .
Ja też mam skórę mieszaną w kierunku tłustej (zwłaszcza czoło-latarnia). Serum z BU ma glicerynę (bardzo gęsty, lepki, bezbarwny i bezzapachowy płyn)- mazidłowe nie ma. Serum z mazideł ma lipoderminę która nie jest tłusta a przenosi witaminy w głąb skóry. Reszta składników to to samo. BU ma jeszcze spirytus. Czy jest tłuste, moim zdaniem nie, wsiąka jak woda, posmarowałam przed chwilą (5min) rękę, macam, nie lepi się, nie widać w którym miejscu była posmarowana więc chyba i nie świeci się. Niestety nie potrafię porównać namacalnie obu. Być może będzie tak samo. Kamilia daj adres na PW to Ci chętnie wyślę próbkę

Rzęsy mam takie...hmm... wszystko średnie, średnio długie, średnio gęste i średnio podkręcone. Czaję się na masterpice max - max factor. Odradzi ktoś?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:03   #4304
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczka jak zęby ?
kama: jak Rysiek i Twoja nowa turbo mopa?
madziusia: jak Twoja burza ?
.....łoj Dome- strasznie było, gacie pełne strachu, dziś też ma tak być i dopiero sie wiatrzycho zrywa i wyłączam komputer jak tylko zacznie błyskać. bo lepiej nie ryzykować i nie ściągać na siebie piorunów.
. No nic długo nie pisze
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:08   #4305
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

PODDAJĘ SIĘ - POMOCY - DAJCIE KOCHANE LINK DO SKLEPU Z PERFUMAMI I KREMAMI - truskawka coś tam pitu pitu przeszukałam ostanie strony - i nie mam siły - nic nie widzę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:10   #4306
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
...znowu idzie do nas burza z W-wy, dziewczyny nie bojcie sie alkoholu w serumC oraz w kremach z BU, te 30-35 kropli nie wysusza i nie podraznia, to sluzy wylacznie do tego aby lepiej wnikaly w skore aktywne skladniki, alkohol ulatwia penertacje skory, początkowo na BU nie bylo alkoholu w produktach (wczesniej kupowalam serumC i krem liponowy bez alkoholu) potem wprowadzono alkohol (niewiele) w celu j.w.(info z BU)mozna uzywac pod oczy, tak jak jest zalecane Megi72, ciekawa jestem z jakiego jastes miastaja oczywiscie z wojewodzkiego, latwo zgadnąc, pewnie kiedys sie spotkamy i na pewno rozpoznamy sie po, kupujesz tez kosmetyki essence (widzialam Cie na forum) ja ostatnio tez, niektore sa do bani ale mozna wybrac perelki.Najwazniejsze ze naturalne, ja jestem tak i wiekszosc na tym forum (jest lub bedzie) "chora" na naturalnosc, boje sie uzywac niemineralnychzeby nie zaszkodzic dla cosmelanka.
Madziusia777,prosze Cie, jesli mozesz o podanie proporcji jakich uzywasz do "krecenia" pudru, chyba ze robisz to "na bolka oko", zamowilam z mazidel skrobie i jedwab, kupilam cynamon i bedzie puder naturalny Zabieram sie za matowienie filtrow - sa poprostu nie do ujarzmienia(tluscielce). Będac u fryzjera, przy podcinaniu wlosow, wszystkie drobne wloski przykleily sie do twarzy, oczywiscie nie zauwazylam, dopiero w samochodzie jak juz przyszlam ze sklepu, jasny gwint to bylo straszne
haniu - kochana ja pudru nie kręce bo jeszcze nie umiem, robie sobie serum jedwabne- Cudko- wszystko na oko, pierwszy raz zrobiłam troche nie tak ale teraz hmmmmm rewelacja.
Fajnie że jesteś.
Kurcze no musze kończyć bo burzzzzzzzza nadciągnęła. Jutro sie odezwe jak przeżyje.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:15   #4307
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

COSMITKI NIE MOGE SIE OD WAS ODERWAĆ , RYZYKUJE ŻYCIEM, JAK MI WALNIE PIORUN W LAPTOPA TO BEDZIE WASZA WINA.

Tak patrze że nasz Jasiek sie ujawnił i o kurcze Jasiek jest kobietą:m dleje::md leje::mdl eje:.
Miło Ciebie poznać. Witaj w naszym cosmelanowym klubie
Zmykam bo pioruny walą, nie dadzą dziś mi popisać.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:26   #4308
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusiu777 i Buczaczo, male resume odnosnie ciekawosci - jestem na forum bez mala pol roku, tyle czasu juz minelo od zrobienia kuracji cos1+cos2, rzadko gadam ale jak juz to duzo, w tygodniu czesto zagladam wieczorem na "nasze forum" ale nie mam energii do pisania ( w ub roku zmienilam prace na niby wymarzona i co mam? stres i ogrooom obowiazkow) w ciagu dnia nie mam fizycznej mozliwosci zalogowania sie na forum a jak wracam do domu po 10-12 godz to jestem "detka" i jeszcze robie jakies papierzyska w domu)
Jak to sie mowi "coś za coś". Ale w kwestii pocosmelanowej kuracji w kontekscie pol roku to: uzywam cos codziennie na ok.4 godz. w wikend na noc, cera juz nie luszczy sie mocno i nie jest czerwona, stala sie grubsza i jedrniejsza, mam cere teraz w wieku 40+ piekniejsza niz mialam majac lat 30+. Dziwne??? Kosmetyki tylko naturalne (BU,mazidla, Jane Iredale,essence) oraz oleje - cale mnostwo ( z pestek granatu, skawalan, ze sliwek, slonecznikowy, tamanu) oleje mineralne nie zapychaja, sa zbawienne dla kazdego rodzaju skory,wymagaja systematycznosci w stosowaniu, zeby byl efekt. (mam cere mieszana i nie mam nawet pol zaskorniaka)Czytajc nasze forum mam niejasne przeswiadczenie ze sie kiedys spotkamyi nie u Kogos w domu, poprostu wynajmniemy jakas fajna agroturystyke w miejscu uroczym i "optymalnym" dla cosmelanek. Dziewczyny przeciez jestesmy niezalezne, w wiekszości zmotoryzowane, to nic trudnego skrzyknac sie i spotkac sie na pogaduchyNie dzis, nie jutro ale napewno kiedys, dziewczyny z innych forum spotykaja sie, to moze i My tez????pzdr serdecznie
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:29   #4309
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

to jak w koncu? Jasiek to baba,kurcze a ja juz nadzieje mialam

Zabek nie boli,jestem szczesliwa(bo mnie to nie duzo do szczescia)A cassatta chciala mi kopa w d... dac,a ja sie boje dentysty.
I zaraz sobie piwko otworze
Tutaj jest piekna pogoda!!!! Nie jak u Was jakies burze!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 21:35   #4310
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Madziusiu777 i Buczaczo, male resume odnosnie ciekawosci - jestem na forum bez mala pol roku, tyle czasu juz minelo od zrobienia kuracji cos1+cos2, rzadko gadam ale jak juz to duzo, w tygodniu czesto zagladam wieczorem na "nasze forum" ale nie mam energii do pisania ( w ub roku zmienilam prace na niby wymarzona i co mam? stres i ogrooom obowiazkow) w ciagu dnia nie mam fizycznej mozliwosci zalogowania sie na forum a jak wracam do domu po 10-12 godz to jestem "detka" i jeszcze robie jakies papierzyska w domu)
Jak to sie mowi "coś za coś". Ale w kwestii pocosmelanowej kuracji w kontekscie pol roku to: uzywam cos codziennie na ok.4 godz. w wikend na noc, cera juz nie luszczy sie mocno i nie jest czerwona, stala sie grubsza i jedrniejsza, mam cere teraz w wieku 40+ piekniejsza niz mialam majac lat 30+. Dziwne??? Kosmetyki tylko naturalne (BU,mazidla, Jane Iredale,essence) oraz oleje - cale mnostwo ( z pestek granatu, skawalan, ze sliwek, slonecznikowy, tamanu) oleje mineralne nie zapychaja, sa zbawienne dla kazdego rodzaju skory,wymagaja systematycznosci w stosowaniu, zeby byl efekt. (mam cere mieszana i nie mam nawet pol zaskorniaka)Czytajc nasze forum mam niejasne przeswiadczenie ze sie kiedys spotkamyi nie u Kogos w domu, poprostu wynajmniemy jakas fajna agroturystyke w miejscu uroczym i "optymalnym" dla cosmelanek. Dziewczyny przeciez jestesmy niezalezne, w wiekszości zmotoryzowane, to nic trudnego skrzyknac sie i spotkac sie na pogaduchyNie dzis, nie jutro ale napewno kiedys, dziewczyny z innych forum spotykaja sie, to moze i My tez????pzdr serdecznie
to za Twoja piekna buzke,a to za to,ze wrocilas.Znam ten bol.mnostwo pracy,brak ochoty.Ja przez te baby powazne bledy w ksiegowosci popelnilam.
Teraz jest wszystko ok,bo siedzialym do tej pory nad papierkami.Oczy mnie bola.Ten watek strasznie uzaleznia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:39   #4311
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hanusiu,a Ty skad? Cos mi sie wydaje,ze na serio wycieczke krajoznawcza zrobie
A jak bedziecie okupanta odwiedzac,to zapraszam do siebie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:50   #4312
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
to za Twoja piekna buzke,a to za to,ze wrocilas.Znam ten bol.mnostwo pracy,brak ochoty.Ja przez te baby powazne bledy w ksiegowosci popelnilam.
Teraz jest wszystko ok,bo siedzialym do tej pory nad papierkami.Oczy mnie bola.Ten watek strasznie uzaleznia
Czy uzaleznia???, Buczaczo, masz skojarzenia w kierunku uzaleznien(prosze sie nad tym zastanowic??? - sugestia prawie ja z Freundapowiedzialab ym ze relaksuje, jak sie loguje na forum to mam poczucie ze jestem w innym swiecie, no bo i jestem "w wirtualnym". Czy sukces naszych kontaktow polega na tym, ze jestesmy "witrtualne"??? Jesli tak, to nalegam w przyszlosci na spotkanie w realu. Prosze mnie posluchac, bo w wieku 42 pieknych wiosen jestem chyba tu najstarsza
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:51   #4313
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

no i znowu zostalam sama,to typowe.Jak ja sie pojawie to wszystkie milkna
To mi daje duzo do myslenia
wymowke ,kurde maja-BURZE
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:54   #4314
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no i znowu zostalam sama,to typowe.Jak ja sie pojawie to wszystkie milkna
To mi daje duzo do myslenia
wymowke ,kurde maja-BURZE



__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 22:05   #4315
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość

Czy uzaleznia???, Buczaczo, masz skojarzenia w kierunku uzaleznien(prosze sie nad tym zastanowic??? - sugestia prawie ja z Freundapowiedzialab ym ze relaksuje, jak sie loguje na forum to mam poczucie ze jestem w innym swiecie, no bo i jestem "w wirtualnym". Czy sukces naszych kontaktow polega na tym, ze jestesmy "witrtualne"??? Jesli tak, to nalegam w przyszlosci na spotkanie w realu. Prosze mnie posluchac, bo w wieku 42 pieknych wiosen jestem chyba tu najstarsza
Hanusiu,to ciezko opisac-obce baby-czlowiek zwierza sie z zmartwien(czasami inntymnych).Dla mnie to jest doskonale-nie mam zobowiazan(ktorych zawsze sie boje)Tutaj dziewczyny sa cudowne!!!Wiekszasc rozumie Twoje,moje problemy.I w sumie jestesmy podobne do siebie.To nie jest inny swiat! To my! To nasza rzeczywistosc! To nasze plamy! Nasze male(duze) piersi! itd.Tutaj jestesmy soba,tutaj nie oszukujemy siebie! Hanusiu! prawda i rzeczywistosc uzalezniaja
Tylko ta szara codziennosc nie pozwala nam byc soba.
Kochana ja mam 40stke na kartke.Takze te Twoje 42-nie robi na mnie wrazenia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 22:06   #4316
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość




domciu,mam racje.Ja to Wasza zmora?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 22:11   #4317
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=buczacza;8617839]Hanusiu,a Ty skad? Cos mi sie wydaje,ze na serio wycieczke krajoznawcza zrobie
A jak bedziecie okupanta odwiedzac,to zapraszam do siebie[/quote]
Buczaczo, mieszkam w Białymstoku, to jest pln -wsch czesc Polski, inaczej mowiac to "zielone pluca Polski" i obszar objety programem "Natura 2000", o kurcze ale chrzanie!!!!! Fajne miasto ok.350 tys ludzikow, bardzo zielone, to zdanie przyjezdzajacych znajomych, bo ja sama tego nie zauwazylamNie jest to metropolia ale pretenduje do niej, poprostu Polska "B"Zaleta "B" jest taka, ze czas wolniej tu biegnie i ludzie milsi tzn. bardziej towarzyscyJ a sama tez uwielbiam
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 22:17   #4318
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=Hannah40;8618317]
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Hanusiu,a Ty skad? Cos mi sie wydaje,ze na serio wycieczke krajoznawcza zrobie
A jak bedziecie okupanta odwiedzac,to zapraszam do siebie[/quote]
Buczaczo, mieszkam w Białymstoku, to jest pln -wsch czesc Polski, inaczej mowiac to "zielone pluca Polski" i obszar objety programem "Natura 2000", o kurcze ale chrzanie!!!!! Fajne miasto ok.350 tys ludzikow, bardzo zielone, to zdanie przyjezdzajacych znajomych, bo ja sama tego nie zauwazylamNie jest to metropolia ale pretenduje do niej, poprostu Polska "B"Zaleta "B" jest taka, ze czas wolniej tu biegnie i ludzie milsi tzn. bardziej towarzyscyJ a sama tez uwielbiam
tam mnie jeszcze nie bylo.Czas najwyzszy.Przyjade,napisz e na jakims murze-BYLEM TU -Tony Halik.I wypije za Ciebie winko.
bo ja to na zadupiu mieszkam.Tu wszedzie zielono.Lasy,lasy,lasy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 22:23   #4319
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
PODDAJĘ SIĘ - POMOCY - DAJCIE KOCHANE LINK DO SKLEPU Z PERFUMAMI I KREMAMI - truskawka coś tam pitu pitu przeszukałam ostanie strony - i nie mam siły - nic nie widzę
Ech Ty- pitu - pitu - masz to - tu : http://pl.strawberrynet.com/main.aspx?region=PL

kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 22:31   #4320
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Hanusiu,to ciezko opisac-obce baby-czlowiek zwierza sie z zmartwien(czasami inntymnych).Dla mnie to jest doskonale-nie mam zobowiazan(ktorych zawsze sie boje)Tutaj dziewczyny sa cudowne!!!Wiekszasc rozumie Twoje,moje problemy.I w sumie jestesmy podobne do siebie.To nie jest inny swiat! To my! To nasza rzeczywistosc! To nasze plamy! Nasze male(duze) piersi! itd.Tutaj jestesmy soba,tutaj nie oszukujemy siebie! Hanusiu! prawda i rzeczywistosc uzalezniaja
Tylko ta szara codziennosc nie pozwala nam byc soba.
Kochana ja mam 40stke na kartke.Takze te Twoje 42-nie robi na mnie wrazenia
Buczaczo, rzeczywiscie mam na imie Hanna, Hania,Hanka, Hanusia itp, a Ty jak? Nie zgodze sie z Toba ze w realu byc moze oszukujemy??, zeby byc spokojnym i pogodzonym wewnetrznie czlowiekiem czyli poprostu szczesliwym , trzeba mowic i robic to samo co czuje, mysli i jaki jest stan faktyczny,(nie da sie inaczej na dluzsza mete) poprostu zasada nr 1: nie oszukuj siebie i innych!!! Jeśli zdarzyloby sie ze ktos o Tobie w takiej sytacji zle pomysli, to jest jego problem nie Twoj. Czego Buczaczo sie boisz???, poprostu na kazde pytanie odpowiadaj prawdziwie lub poprostu przemilcz i cala tajemnica dobrego samopoczucia i spokojnosci:e hem:Chyba otworze czerwone winko, jest Okazja, taka rzeczowa wymianA POGLADOW
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.