BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 19:48   #1921
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
A farby wellaton migdałowego blondu bądź jasnego popielatego blondu któraś z Was używała?
Użyłam kiedyś raz migdałowego blondu ale powiem szczerze, że jak dla mnie daje zbyt szary odcień. Poza tym co prawda ta farba nie połamała mi włosów ale zrobiły się po niej wyjątkowo sztywne. Nie wróciłam już do niej, choć w sumie jest przyzwoita.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 20:33   #1922
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A jakieś fajne złote kolorki znacie? Co nie rozjaśnią, a już lekko przyciemnią jasne włosy?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 21:09   #1923
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A jakieś fajne złote kolorki znacie? Co nie rozjaśnią, a już lekko przyciemnią jasne włosy?

Loreal Excellence, Goldwell, Voila
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 21:47   #1924
aniqa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

pomozcie bylam dzisiaj u fryzjera i chcialam rozjasnic wlosy (odrosty) jak
zawsze tyle ze tym razem u innego fryzjera i ..... Boze myslalam ze
wyjde z siebie bo nalozyla mi rozjasniacz na skore z woda 12 czy
tam 11 ( na czarne odrosty) i po paru minutach myslalam ze oszaleje
z bolu do tego odrosty sa zolte a tam gdzie juz bylo rozjasnione
MASAKRA normalnie zostaja w rekach do tego jak dotykam skory glowy i
w okolicachczola i uszu to normalnie az mi tam cos strzela pod skora i do tego strasznie boli i jakby cos pekalo nie wiem co sie dzieje strasznie sie boje !!!!Blagam was pomozcie doradzcie co mam robic dziewczyny czy wam tez o sie zdazylo
aniqa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:46   #1925
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Przede wszystkim,nie panikuj! na pewno nie jest tak źle jak się wydaje. Odczucia związane ze skórą to wynik przesuszenia-po umyciu włosów, żeby zmyć z nich resztki preparatu jeżeli takowe zostały i przetłuszczeniu skóry głowy to minie. Jest po prostu przesuszona i podrażniona, dlatego wydaje się taka nieprzyjemnie napięta. Co do Twoich odrostów i włosów....nie wszyscy fryzjerzy dobrze znają się na rozjaśnianiu i niestety użyty preparat był niewłaściwy do Twojego koloru włosów bądź kiepskiej jakości dlatego nie rozjaśnił Ci ich dobrze natomiast tam gdzie już były jasne-spalił Teraz niestety będziesz dużo musiała zainwestować w odżywki,a brzydki odcień- co najwyżej tonować-nie farbować znowu. Niestety rozjaśnianie jest ryzykownym procesem dlatego najlepiej chodzić do sprawdzonego fryzjera, żeby uniknąć przykrych niespodzianek. Ale głowa do góry wszystko da się rozwiązać, chociaż wiem jak pomyłka fryzjerska może podłamać nastrój. Nie martw się będzie dobrze
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:14   #1926
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mam dość jasne włosy z zimnym połyskiem a po 3 miesiącach ociepla się na nieładny blond. Ten 8. 1 to taki niewypał. Nie podoba mi się ten jasny popielaty blond 8.1 Loreal Excellence.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-11 o 18:45 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:43   #1927
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ten zeskanowany kolor nie jest ciemny,chcę tak przyciemnić moje włosy,jednak, rzeczywiście masz tu rudy kolor. Jakich płukanek i szamponów wtedy używałaś?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 17:36   #1928
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nie był rudy kolor, to nie jest rudy kolor. Ale bardzo ocieplałsię, więc po 2-3 tygodniach przefarbowałam się i było ok.
Słońce było w tym dniu już bardzo pomarańczowe akurat wtedy jeszcze nie byłzbyt ciepły. Płukanek nie używałam, bo ich nie lubię. A nie jest ciemny ten kolor, bo zdjęcie robione było na powietrzu przy zachodzącym już słońcu na pomarańczowo. Więc trochę zmieniłodcień.
Mnie nie podoba się ten 8.1

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 01:39 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 21:08   #1929
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nie mam doswiadczenia w farbowaniu wlosow. Ostatnio zrobilam sobie z mojego ciemnego jasny blond. (chyba skandynawski blond) wyszly mi lekko zolte...Chcialabym zrobic sobie ciemniejszy kolor bo ta zolc mnie dobij ai jeszcze te odrosty.

Mozna nalozyc kolejna farbe??? Moim wlosom nic sie nie stanie? I czy monz na takie jasn eklasc od razu ciemny kolor?

Wlosy farbowane w domu. Do ryzjera nie chcem isc.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 09:16   #1930
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Chciałabym uzyskać taki kolor bądź trochę jasniejszy. To są moje naturalne włosy zimą, przed farbowaniem.Mój wyjściowy kolor to ten z opakowaia tej farby. Czy Belle Color uzyskałabym taki efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00301.jpg (51,8 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 453685798.jpg (21,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cb0115180f6cfcb7630b7504ea548502500x500.jpg (25,2 KB, 59 załadowań)
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:46   #1931
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mi się Twoje włosy bardzo podobają ,nie farbuj
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 15:13   #1932
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Właśnie chcę wrócić do mojego naturalnego koloru,a teraz mam taki jasny jak na 3 zdjęciu.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 17:43   #1933
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blue_cat, Twój naturalny kolor włosów to bardzo jasny blond w tonacji naturalnej.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 18:15   #1934
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja dzisiaj kupiłam farbę znów własnie tą ,która wkleiła Blue_Cat mianowicie , Recital Bardzo ,Bardzo Jasny blond Popielaty zaraz nakladam ,zobacze co mi wyjdzie jutro wkleje może fotki
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 18:36   #1935
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dagirll, trzymamy kciuki za ładny kolor a i pamiętaj, że prawidłowy kolor bardzo bardzo jasnego blondu popielatego to próbnik a nie opakowanie (chociaż Tobie może wyjść już jak na opakowaniu, bo masz bardzo bardzo jasne włosy). Na opakowaniu to są odpowiednie światła, pfotoshopy, które sprawiają, że kolor wydaje się jeszcze jaśniejszy.



Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Chciałabym uzyskać taki kolor bądź trochę jasniejszy. To są moje naturalne włosy zimą, przed farbowaniem.Mój wyjściowy kolor to ten z opakowaia tej farby. Czy Belle Color uzyskałabym taki efekt?
Blue, ten jasny blond popielaty jest ciemniejszy od Twojego naturalnego kolorku.

Oj, sorrki zapomniałam to wszystko edytować w jedną odpowiedź, ups:/

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 00:58 Powód: post pod postem- proszę korzystac z edycji
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 21:31   #1936
INESKA 24
Przyczajenie
 
Avatar INESKA 24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To całkiem miłe, że mamy tu takie małe wspólna forum. Piszę mamy, bo też

jestem blondynką i właśnie się do Was dołączam. Tak jak Wy bardzo lubię kolor

moich włosów, mój naturalny kolor to ciemnyblond, ale teraz je rozjaśniam i ppielęgnacja koloru stała się jeszcze ważniejsza. Wszytkim polecam balsam Nivea

Złociste refleksy do blondów. Włosy stają się miękkie i dobrze się układają , kolor

jest ładnie podkreślony i do tego jeszcze przyjemny zapach. Zdecydowanie

kosmetyk na tak.
INESKA 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:45   #1937
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny, czy oglądałyście wczoraj program - Mam talent?? Przyszła na casting dziewczyna wywodząca się z Polski Amerykanka, z Chigago. Czy widziałyście, jaką miała ona platyna na głowie?? I jak została zjechana przez Agnieszkę Chylińską i Kubę Wojewódzkiego?? Głos to miała boski i dlatego przeszła, ale tu chodziło o jej włosy. Nie miała bieli na głowowie, ale mega jasne i to bardzo niepodobało się jurorom i na pewno nie tylko im. Agnieszka stwierdziła: Wchodzi taka "dziunia"..., (nie obrażam nikogo). Kuba Wojewódzki:"Czy ty wiesz, że wyglądasz jak platikowa lalka Barbie?!"
Tak więc, nie rozjaśniajcie tak mocno włosów, bo jest się odbieranym niepowaźnie i wygląda to bardzo sztucznie. Nie ma jak naturalne jasne włosy
A rozjaśniać należy umiejętnie, aby nie było wrażenie lalki Barbie na głowie

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-12 o 12:58 Powód: Dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:55   #1938
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
witam
jestem poczatkujaca blondynka, mimo ze moj naturalny kolor(pamietany jedynie z opowiesci lub bardzo starych zdjec to ciemny blond) to farbowane byly zwykle na czarno, pozniej chcac wrocic do natury z 60cm czarnych wlosow zrobily mi sie 15 cm krotkie piorka... wlosy mi odrosly na szczescie i teraz maja okolo 45cm, sa po 2 rozjasnianiach w dlugich odstepach czasowych i powoli zaczynaja sie wyrownywac z tym ze pomaranczowa poswiata nadal przebija mimo plukanek
kupilam farbe palette 218 czysty blond, na opakowaniu obicuja ze neutralizuje pomaranczowe odcienie, myslicie ze poradzi sobie z ujednoliceniem wlosow?

Cytat:
Napisane przez trollcia Pokaż wiadomość
witam
jestem poczatkujaca blondynka, mimo ze moj naturalny kolor(pamietany jedynie z opowiesci lub bardzo starych zdjec to ciemny blond) to farbowane byly zwykle na czarno, pozniej chcac wrocic do natury z 60cm czarnych wlosow zrobily mi sie 15 cm krotkie piorka... wlosy mi odrosly na szczescie i teraz maja okolo 45cm, sa po 2 rozjasnianiach w dlugich odstepach czasowych i powoli zaczynaja sie wyrownywac z tym ze pomaranczowa poswiata nadal przebija mimo plukanek
kupilam farbe palette 218 czysty blond, na opakowaniu obicuja ze neutralizuje pomaranczowe odcienie, myslicie ze poradzi sobie z ujednoliceniem wlosow?
i jeszcze jedno polecano mi blondy z londy czy zgadzacie sie ze to jedne z lepszych farb blond?

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-10-13 o 11:32 Powód: post pod postem- proszę korzystac z edycji
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 13:40   #1939
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy oglądałyście wczoraj program - Mam talent?? Przyszła na casting dziewczyna wywodząca się z Polski Amerykanka, z Chigago. Czy widziałyście, jaką miała ona platyna na głowie?? I jak została zjechana przez Agnieszkę Chylińską i Kubę Wojewódzkiego?? Głos to miała boski i dlatego przeszła, ale tu chodziło o jej włosy. Nie miała bieli na głowowie, ale mega jasne i to bardzo niepodobało się jurorom i na pewno nie tylko im. Agnieszka stwierdziła: Wchodzi taka "dziunia"..., (nie obrażam nikogo). Kuba Wojewódzki:"Czy ty wiesz, że wyglądasz jak platikowa lalka Barbie?!"
Tak więc, nie rozjaśniajcie tak mocno włosów, bo jest się odbieranym niepowaźnie i wygląda to bardzo sztucznie. Nie ma jak naturalne jasne włosy
A rozjaśniać należy umiejętnie, aby nie było wrażenie lalki Barbie na głowie
Bez sensu, nie robić czegoś bo ktoś coś źle powie. Każdy ma inny gust i robi to na co ma ochotę, co mu się podoba.
To jedynie źle świadczy o jurorach, o ich braku kultury, tolerancji. Mnie takie coś osobicie śmieszy, żal mi takich ludzi.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 14:05   #1940
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Na pewno to świadczy o ich braku kultury. Widzisz oni byli zdziwieni, że weszła laleczka Barbie a miała ogromny talent. Przepięknie zaśpiewała a i piosenka była poruszająca Widocznie nie wierzyli, że laska z platyną na głowie potrafi tak śpiewać. Powiem tylko tyle, mnie do niedawna bardzo podobały się włosy Dody, ale obecnie dla mnie najpiękniejszy blond to naturalny (oczywiście nie-mysi) lub sprawiający wrażenie naturalnego a bardzo jasnego. To taka wyższa szkoła jazdy, pisząc kolokwialnie. Swoją wypowiedzią nie chciałam nikgo obrazić, mam nadzieję, że wizażanka Dziunia nie gniewa się za cytowaną wypoweidź.
Widzę, że faceto też podobają się bardziej naturalne bardzo jasne blondy niż farbowane na sztuczno platyny lub prawie platyny.
Pozdrówka
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 15:35   #1941
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A za co ja mam się gniewać? Co to ma wspólnego ze mną?

Jurorzy przekonali się, że pozory mylą. Jak zapewne dużo z nas. Sama też wolę ciemniejsze blondy, ale widocznie tej dziewczynie jaśniejsze i to jej sprawa.
Tak samo jednym facetom się podobają platyny, innym ciemniejsze blondy i nie ma co pisać, że jakiś tam akurat odcień na pewno bardziej. Ilu ludzie tyle gustów.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 16:41   #1942
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a mi wlascie podobaja sie bardzo takie plastikwoe odcienie w stylu barbie, ale jeszcze dłuuga droga przedemną do takich
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 19:12   #1943
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

john57, oczywiście,że dziekuję za informacje,jednak niepodoba mi się wypisywanie przez Ciebie prywatnych wiadomości na temat jaka to ja jestem egoistyczna,że Ci nie podziękowałam. Takie zachowanie nie świadczy źle o mnie,lecz o Tobie. Pytałam się forumowiczki o farby drogeryjne i tu mogę podziękować morelle,że na moje pytanie udzieliła odpowiedzi. Ty podałaś mi informacje zupelnie niepotrzebną i zbędną,gdyz kilkakrotnie zaznaczyłam,iż potrzebuję farby drogeryjnej.Nie mniej jednak dziękuję za te informacje.



dagirll ja własnie farbowałam wlosy tym bardzo bardzo jasnym popielatym blondem, w świetle dziennym sa one własnie jasne, takie jak na tym nowym opakowaniu. Nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu,ale kolor zostawialm na trzy miesiace, gdyz mimo wszytsko był śliczny, jednak ja chcę teraz coś ciemniejszego.
Spytałam sie fryzjerki o moj naturalny kolor włosów i jednak jest on zimny, popielaty jasny blond, w lecie zmienia się w złocisty.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 19:27   #1944
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blue, sorrki za to. Ostatnio jestem znerwicowana i stąd tak wyszło. Nie gniewaj się.
Pozdrówka i udanego farbowania

Dziunia, bo nie chciałam nikogo obraźić, bo wiem, że lubisz mega jasne blondy i nie chciałam, aby był jakiś podtekst do Twojej osoby.

A co do blondu, to myślę, że podobają się bardziej naturalne kolory, bo od zasze doceniamy piękno naturalne niż sztuczne. Tak samo jest z silikonami, to naprawdę nie jest ładne jak dziewczyna ma takie sztuczne silikony a jest bardzo szczupła, to widać od razu, że jest sztuczne.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-12 o 19:31 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 19:43   #1945
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jakbym lubiła takie mega jasne blondy to bym swoich nie chciała przyciemniać teraz;p.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:40   #1946
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Jakbym lubiła takie mega jasne blondy to bym swoich nie chciała przyciemniać teraz;p.


A mi się też wydawało ,ze Ciebie kojarze z watkow o platynowych wlosach


blue_cat

Tak racja w swietle dziennym sa bardzo ,bardzo jasne Podoba mi się ten kolorek i jestem zadowolona.Nie wiem tylko ,czy teraz jak bede robila odrosty czy jakbym siegnela po bardzo jasny blond popielaty ,nie przyciemnia sie bede chciala pewnie troche odswiezyc kolor




wklejam fotki po tym Recitalu bardzo ,bardzo jasnym blondzie popielatym ,rozne swiatla :


aha no i wiadomo ,zdjecie ,to zdjecie ,sa mniej "białe" w rzeczywistosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,6 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (18,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (4,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (25,1 KB, 43 załadowań)
__________________








Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2008-10-12 o 21:04
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 23:09   #1947
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dagirll, dziękujemy za fotki. Wyszło bardzo bardzo bardzo jasno. Pewnie to przekłamanie koloru. Zdjęcie potrafi nam "wybielić" włosy. Na pierwszej fotce-bardzo ładny efekt. Ale szczerze mówiąc bardziej podobał mi się Twój kolorek po bardzo bardzo jasnym blondzie perłowym Recital Stocholm. Ale to moje subiektywne zdanie
Pozdrówka
Jeśli sięgniesz po kolor bardzo jasny blond popielaty, aby odświerzyć kolor, to przyciemnią się Twoje włosy (chodzi o długość, nie o odrost). Ja jak kładę bardzo jasny blond na moje naturalne pasemka (mam je tak jasne, jak Twoje po Stocholmie, są pojedyncze i mam je od dziecka) to te bardzo bardzo jasne przyciemniają się po nałożeniu tego bardzo jasnego blondu popielatego.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 01:41 Powód: błędy
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 23:30   #1948
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nie ma za co Tak , są dużo jaśniejsze ,powiem szczerze ,ze na zdjęciach po Stockholmie kolor wyglada lepiej ,ale na żywo teraz o wiele, lepiej czuje sie w tych jaśniejszych. Wydaje mi się ,że bardziej mi pasują trochę jaśniejsze ,im jaśniejsze tym lepiej sie czuje. A na zdjeciach wygladaja o wiele jaśniej ,az takie nie są ,probowalam robic zdjęcie tak żeby wyszły identycznie jak na żywo ,ale niestety nie udało mi się.. Wkleje jeszcze fotki w sztucznym świetle.

Bardzo zniszczone mam te włosy .Koszmar ,muszę się wyleczyć z tego farbowania włosów ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010170.jpg (49,8 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010171.jpg (31,2 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010172.jpg (51,8 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mnhyh.jpg (14,4 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m,mm.jpg (15,3 KB, 132 załadowań)
__________________








Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2008-10-13 o 00:56
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 01:55   #1949
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dagirll, bardzo ładnie świecą się Twoje włosy.
To teraz ja pochwalę się w avatarku - to mój obecny kolor włosów.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 02:06   #1950
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dzięki ,ale ,to chyba tylko tak na zdjęciu

O a wklej tutaj w powiększeniu ,żeby było widać bardziej Jasne Twoje włoski ,z daleka widać ,ze o nie dbasz W avatarku Twoje włosy wyglądaja jak od syreny Nie wiem czemu mi się tak skojarzyło
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.