Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 07:39   #3721
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
10% - 0.5ml kwasu; 3,6ml wody
15% - 1ml kwasu; 4,5ml wody
20% - 1,25ml kwasu; 4,0ml wody
25% - 1,25ml kwasu; 3,0ml wody
30% - 1,25ml kwasu; 2,25ml wody
35% - 1,25ml kwasu; 1,75ml wody
40% - 1,25ml kwasu; 1,5ml wody
45% - 1,25ml kwasu; 1,25ml wody
50% - 1,25ml kwasu; 1,0ml wody

Taka tabelka krąży po tym wątku
Ta tabelka została następnie skorygowana przez Zapaałkę:

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Wiem, ze te proporcje juz wczesniej padaly, ale na biezaco chcialam sprawe wyjsnic, tym bardziej ze jakies 2 strony wstecz rowniez byla na ten temat dyskusja. Wklejam prawidlowe proporcje wyliczone na kalkulatorze stezen (http://members.lycos.co.uk/kickic/kalkulator.html)

10%
kwas salicylowy –1.2 ml
spirytus – 8.8 ml

15%
kwas salicylowy – 1.8 ml
spirytus – 8.2 ml

20%
kwas salicylowy – 2.36 ml
spirytus – 7.63 ml

30%
kwas salicylowy – 3.46 ml
spirytus – 6.53 ml

40%
kwas salicylowy – 4.52 ml
spirytus – 5.47 ml
Dyskusja na temat tych wyliczeń znajduje się na stronach 70-72 niniejszego wątku.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:02   #3722
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Czy ten krem
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27639
nadaje się do użycia po peelingu kwasowym?
dla mnie takie kremy sa za gęste i zapychajace , wolę coś lżejszego w konsystencji bardziej płynnej. ale jak reaguje twoja skóra to nie wiem i dla ciebie może byc dobry
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 16:03   #3723
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dziewczynki czy któreś mieszała kwasik migdałowy z jakims hydrolotem jeśli tak to z jakim i jaki efekt, przy skórze z rozszerzonymi porami- to mnie glównie interesuje.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 16:23   #3724
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Zrobiłam przed chwilą salicyla 10% według przepisu, że 8,2 spirytusu i 1,2 ściśnietęgo salicyla. I dobrze, że nałożyłam punktowo bo tak piekło. Ale przez jakieś 10 minut teraz już nic nie piecze, tylko skóra delitanie w niektórych punktach zbielała. Może jutro maźnę po całej brodzie i może nosie, zobacze na ile mi odwagi starczy. Przelałąm ten kwasik do platikowego pojemnika po hydrolacie i włożyłam do lodówki? Czy będzie się jutro nadawał do użycia?
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 16:49   #3725
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Zrobiłam przed chwilą salicyla 10% według przepisu, że 8,2 spirytusu i 1,2 ściśnietęgo salicyla. I dobrze, że nałożyłam punktowo bo tak piekło. Ale przez jakieś 10 minut teraz już nic nie piecze, tylko skóra delitanie w niektórych punktach zbielała. Może jutro maźnę po całej brodzie i może nosie, zobacze na ile mi odwagi starczy. Przelałąm ten kwasik do platikowego pojemnika po hydrolacie i włożyłam do lodówki? Czy będzie się jutro nadawał do użycia?
z tego co się orientuję tak ja używam saliderm gel tam jest podobno 10% salicylu ale z domieszką i mnie szczerze nic a nic nie piecze a skórka sie leciutko tylko po nim napina
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 21:25   #3726
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

no i przebrnelam do 96 strony czytalam bardzo wnikliwie i sporo rzeczy zapisalam. te ostatnie strony juz nie wniosly duzo nowych informacji wiec juz nie bylo takiego rygoru
dostalam swoje zamowienie i od wczoraj traktuje się tonikiem z kwasem migdalowych + HA. na razie nie dzieje sie nic zlego- poza tym ze czuje lekko sciagnieta skore po uzyciu (jakbym umyla twarz mydlem)
mam zamiar pouzywac go kilka dni i sprobowac peelingu. zapewne zdam relacje ze swoich przezyc

moge jeszcze napisac ze to moje pierwsze kontakty z kwasami i mam zamiar podejsc do tego rozwaznie i nie szalec.
glownie chce wyrownac koloryt i pozbyc sie zaskornikow (w tym drugim celu mam zamiar za jakis czas wykonac tonk salicylowy)

pozdrawiam kwasujace/cych się
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 03:44   #3727
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
jestem w trakcie czytania na stronie 7 ale przeraza mnie mysl kompletowania zestawu i mieszania tego .. wolalabym miec gotowe .. dodatkowy problem -nie mieszkam w polsce i bede dlugo czelac na paczke .. dlatego obejrzalam sobie peelingi migdalowe na allegro i znalazlam taki oto gotowy pelny zestaw do wykonania zabiegu :

http://allegro.pl/item732698419_40_k...g_wys_24h.html

co o tym mysla migdalowe weteranki ? no i zestaw nie posiada niczego aby przygotowac skore .. tylko ostra jazda tak od razu , poza tym kwas migdalowy ma stezenie 40% .. jak na 1 raz to chyba bedzie samobojstwo ? prosze o rady
Ten peeling będzie słabszy , niż 15% robionego peelingu samemu z kwasu .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 08:59   #3728
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ponawiam pytanie dziewczynki czy któreś mieszała kwasik migdałowy z jakims hydrolotem jeśli tak to z jakim i jaki efekt, przy skórze z rozszerzonymi porami- to mnie glównie interesuje.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 19:55   #3729
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Czy mogę stosować peeling kwasem migdałowym na zmianę z salicylowym? Tzn najpierw migdał, gdy skończę się łuszczyć to salicyl?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 20:45   #3730
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

mozesz je stosowac naprzemiennie, jesli oba ci bede odpowiadac.

ja kilka dni uzywam toniku migdalowego z przepisu z Mazidel i zauwazylam juz wczoraj w nocy (po wysmarowaniu sie olejami ) po potarciu twarzy (a raczej lekkim drapaniu) ze luszczy mi sie delikatnie skora! szczegolnie na linii zuchwy. nie spodziewalam sie za zareaguje juz na tak male stezenie.
ciekawe co bedzie po pierwszym peelingu...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 10:38   #3731
halapuca
Raczkowanie
 
Avatar halapuca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 222
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

chciałam zapytać o tą nową serię Garniera Czysta Skóra Active. tam jest peeling z małą zawartością kwasu (2% skoncentrowany kwas salicylowy), myślicie, że to da jakies efekty? nigdy nie używałam kwasów, nie mam blizn, tylko nierówną cerę i ciut pozatykane pory.
halapuca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 12:28   #3732
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Czy mogę stosować peeling kwasem migdałowym na zmianę z salicylowym? Tzn najpierw migdał, gdy skończę się łuszczyć to salicyl?
sama tak kiedyś robiłam
tylko pamiętaj żeby po jakimś czasie dać skórze się zregenerować całkowicie czyli odczekać jakieś 3 tygodne.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:09   #3733
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
sama tak kiedyś robiłam
tylko pamiętaj żeby po jakimś czasie dać skórze się zregenerować całkowicie czyli odczekać jakieś 3 tygodne.
A po jakim mniej więcej?

Jestem po pierwszym peelingu migdałowym. Zrobiłam sobie 15%, trzymałam 10 minut. Szczypało, ale do wytrzymania. Wytrzymałabym dłużej, ale nie chciałam przesadzać Później nałozyłam neutralizator kwasów (po nim przestało piec) i zmyłam wodą. Chciałam zmyć dla pewności wodą z sodą oczyszczoną, ale strasznie piekło, nie wiem dlaczego? Także zmyłam już zwykłą wodą. Teraz siedzę z maścią sutkową z Rossmana na twarzy Po jakim czasie mogę ją zmyć? Bo cała się kleję i boję się, że może mnie zapchać (cera tłusta i trądzikowa)

Aha zrobiły mi się białe plamki nad górną wargą i obok jednej z brwi (tam gdzie miałam wypryski), ale już zniknęły.

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2009-09-20 o 15:11
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:24   #3734
DeeDee89
Przyczajenie
 
Avatar DeeDee89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa, czytam wszysttkei wypowiedzi, ale jest ich bardzo duzo, a ja na rzie jestem na początku. Mam bardzo brzydka cerę, szybko się przetłuszcza, rozszerzone pory, zaskórniki, grudki i co jakiś czas pryszcze, no i oczywiscie przebarwienia i blizny. Nie wiem juz co mam z tym robić. Do tej pory uzywałam przeważnie takich drogeryjnych kosmetyków, no i brevoxyl, ale aktualnie przestałam, bo wysuszył mi skórę. Kupiłam w aptece Avene Cicalfate i używam go juz ponad tydzień, jest fajny, tylko, ze buzia starszliwie się po nim świeci. Tak więc mam do Was prośbę, ja nie znam się jeszcze na tych kwasach, a chciałbym spróbowac, bo jeszcze nigdy nie uzywałam, a może pomógłby mojej skórze. Co byście mi poleciły na poczatek. Czytałam duzo o kwasie migdałowym, ale w ostatnim postach piszecie coś o LHA, co to za kwas, czy on jest bardzo silny?

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Ahh, doczytałam teraz, ze niektóre z Was miały wysyp po peelingu migdałowym, a ja tak bardzo nie chcę mieć teraz pryszczy, bo od pażdziernika studia :-/
DeeDee89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:28   #3735
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Martwi mnie jednak jedna rzecz. Czy to mozliwe żeby po migdale pęknęło naczynko? Bo najechałam kwasem na delikatną skórę po okiem i teraz zauważyłam tam pęknięte naczynko i to wcale niemałe, a nie przypominam sobie żeby tam wcześniej było
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:39   #3736
DeeDee89
Przyczajenie
 
Avatar DeeDee89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Wiecie chyba sie zdecydowałam. Tylko nei wiem, czy to wszystko co potrzebne do toniku migdałowego:
-kwas migdałowy 10g.
-kwas L-mlekowy 80% (czy to jest konieczne??, bo zrozumiałam, że jeśli ph jest za wysokie to nalezy dodać kwasu mlekowego, a jesli za niskie to sody)
- hydromanil
- bagietka borokrzemowa
- papierki wskaźnikowe

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

I jeszcze jedno pytanie. Ile wynoszą koszty przesyłki na stonie mazidła??? Bo te wszystkie składniki trochę mnie wyniosą, a nie jestem zbytnio przy kasie.
DeeDee89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:46   #3737
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DeeDee89 Pokaż wiadomość
Wiecie chyba sie zdecydowałam. Tylko nei wiem, czy to wszystko co potrzebne do toniku migdałowego:
-kwas migdałowy 10g.
-kwas L-mlekowy 80% (czy to jest konieczne??, bo zrozumiałam, że jeśli ph jest za wysokie to nalezy dodać kwasu mlekowego, a jesli za niskie to sody)
- hydromanil
- bagietka borokrzemowa
- papierki wskaźnikowe

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

I jeszcze jedno pytanie. Ile wynoszą koszty przesyłki na stonie mazidła??? Bo te wszystkie składniki trochę mnie wyniosą, a nie jestem zbytnio przy kasie.
przesyłka 11 zł poczta polską (to jest najtańsza opcja)

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Dziś zrobiłam sobie tonik BHA 2% i cos mi nie gra. PH mi wychodzi non stop 4 (a ma mieć 3) choć już dodawałam sporo kwasu mlekowego i nadal 4 (az zużyłam wszystkie papierki ) Czy w takim razie sie nadaje do uzywania?

I widzę, że na dole jest taki jakby nieropuszczony tłuszcz (pływa), czy to normalne?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:12   #3738
DeeDee89
Przyczajenie
 
Avatar DeeDee89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Iwona200 dzięki. To ja zamawiam i czekam na przesyłkę.
DeeDee89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:34   #3739
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a ja zrobiłam tonik mogdałek 10% przcieram twarz i nic zero pieczenia nawet skóra mi się nie napiela nic. tak samo mam po salicylu 10% nic normalnie ja juz nie wiem chyba musze odrazu na 30 wskoczyc
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:28   #3740
DeeDee89
Przyczajenie
 
Avatar DeeDee89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Hej, ja mam jeszcze pytanie. Czy któraś z Was uzywała tego zestawu do peelingu
http://www.allegro.pl/item747089139_...g_wys_24h.html
piszą, że to 40%, więc nie wiem czy nie byłby za mocny dla mnie na pierwszy raz, bo nigdy wczesniej nie uzywałam kwasów, z tym, ze moja skóra nie należy do wrazliwych, jest dość gruba i bardzo zanieczyszczona.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Sory, właśnie przeczytałam o tym zestawie pare postów wyżej.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie, bo ja się na tym wogóle nie znam. Czy gotowy tonik mogę przechowywać w butelce po syropie dokładnei umytej, bo jest ona taka właśnie jak ta butelka typu amber z strony mazideł? Z góry dziękuję za odpowiedź
DeeDee89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:17   #3741
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DeeDee89 Pokaż wiadomość
Hej, ja mam jeszcze pytanie. Czy któraś z Was uzywała tego zestawu do peelingu
http://www.allegro.pl/item747089139_...g_wys_24h.html
piszą, że to 40%, więc nie wiem czy nie byłby za mocny dla mnie na pierwszy raz, bo nigdy wczesniej nie uzywałam kwasów, z tym, ze moja skóra nie należy do wrazliwych, jest dość gruba i bardzo zanieczyszczona.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Sory, właśnie przeczytałam o tym zestawie pare postów wyżej.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie, bo ja się na tym wogóle nie znam. Czy gotowy tonik mogę przechowywać w butelce po syropie dokładnei umytej, bo jest ona taka właśnie jak ta butelka typu amber z strony mazideł? Z góry dziękuję za odpowiedź
ten peeling jest slaby

mozesz przechowywac w takiej butelce tylko wyparz ją lepiej

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Jestem 1 dzień po zrobieniu peelingu 15% (10 minut) i choć szczypało mnie gdy go miałam na twarzy to dziś skóra wygląda normalnie i chyba nie zapowiada się żeby miała się łuszczyć

A może to tylko pozory?

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Dziewczyny poradźcie czy mogę używać toniku z mazideł BHA 2% skoro on ma mieć PH 3 a mi ciagle wychodzi 4 mimo, ze dodalam sporo kwasu mlekowego I konsystencja nie jest taka jednolita, moze to przez ten kwas mlekowy, jest białawy, ale na dole jest taki jakby proszek, jakby ten kwas salicylowy sie nie rozuscil, ale przeciez wsypalam go do spirytusu i widzialam ze sie rozuscil. Wasze toniki tez tak wyglądają?

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2009-09-21 o 13:28
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:57   #3742
DeeDee89
Przyczajenie
 
Avatar DeeDee89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Iwona200 dzieki za szybka odpowiedź. Niestety ja nie mogę Ci pomóc. Dopiero zaczynam jako tako się orientować w kwasach.
DeeDee89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 16:06   #3743
DeeDee89
Przyczajenie
 
Avatar DeeDee89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Hej dziewczyny, pewnie pomyślicie, że jestem jakaś niedouczona, ale ja jeszcze nigdy nie robiłam zakupów przez internet i teraz mam problem. Złożyłam zamówienie w mazidłach i chciałam zapłacić karta kredytową przez taki serwis płatności czy coś takiego, na który przekierowała mnie automatycznie strona mazidła. Wypełniłam wszystkie formularze i na koniec gdy chciałam zapłacić, przyszedł mi sms z banku, ze transakcja została odrzucona. Złożyłam więc kolejne zamówienie, postąpiłam dokładnie tak samo i to samo się powtórzyło, transakcja odrzucna. Nie wiem co zrobiłam nie tak. Teraz chcę spróbowac dokonać przelewu, ale nie wiem czy zrobic to ze strony mojego banku, czy znowu polegać na stronie mazidła i czekac na kolejne instrukcje, które mi się pojawia. No i nie wiem czy po raz trzeci mam składac zamówienie. Proszę pomócie mi
DeeDee89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 16:39   #3744
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie czy mogę używać toniku z mazideł BHA 2% skoro on ma mieć PH 3 a mi ciagle wychodzi 4 mimo, ze dodalam sporo kwasu mlekowego I konsystencja nie jest taka jednolita, moze to przez ten kwas mlekowy, jest białawy, ale na dole jest taki jakby proszek, jakby ten kwas salicylowy sie nie rozuscil, ale przeciez wsypalam go do spirytusu i widzialam ze sie rozuscil. Wasze toniki tez tak wyglądają?
Tonik o wyzszym ph bedzie dzialal troche slabiej, ale zawsze cos tam pomoze Nie doczytalam czy robilas tonik zgodnie z instrukcja podana na mazidlach? Jesli tak to sprobuj wlozyc buteleczke z tonikiem do cieplej wody - kwas ladnie sie rozpusci
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 17:41   #3745
DeeDee89
Przyczajenie
 
Avatar DeeDee89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ufff.. wreszcie udało mi sie zapłacić za zamówienie, dodam, że to było moje 3 zamówienie, ale pierwsze za które udało mi się zapłacić. Wczesniej niepotrzebnie próbowałam z tym płaceniem karta kredytowa przez tą stronę e-card. Teraz zapłaciłam przelewem i wszystko ladnie poszło. Mam nadzieję, że nie zostanę obciążona jakimiś kosztami za te 2 poprzednie zamówienai, ktorych nie udało mi się zapłacić. Napisałam juz do pani Lidii, że chcę anulować te zamówienia. A może powinnam na stronie mazideł jakoś to anulować, nie wiecie przypadkiem??
DeeDee89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:32   #3746
krecetylkiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Question Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

powiedzcie cos na temat kwasu azelainowego bylam wczoraj u kosmetyczki na zbiegu tym kwasem (koszt 200zl) i pani poinformowala mnie ze co 2 tygodnie musze taki zabieg powtarzac nie stac mnie zbankrutuje czy nie mozna w domu zastapic jakos takiego zabiegu? pomozcie! jak i czym?
krecetylkiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:49   #3747
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Tonik o wyzszym ph bedzie dzialal troche slabiej, ale zawsze cos tam pomoze Nie doczytalam czy robilas tonik zgodnie z instrukcja podana na mazidlach? Jesli tak to sprobuj wlozyc buteleczke z tonikiem do cieplej wody - kwas ladnie sie rozpusci
no wlasnie zrobilam wedlug przepisu z mazidel
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:16   #3748
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Po pierwszych zakupach ukręciłam tonik migdałowy z kwasem hialuronowym.. efekt:minimalnie ciągnąca konsystencja,a po użyciu skóra delikatnie ściągnięta ale bez jakiś nieprzyjemnych doznań.
Po kilku dniach zauważyłam zaczerwienie policzków
Mam cerę mieszaną, ze znaczną ilością zaskórników,a pory na policzkach to moja zmora.
Wczoraj zrobiłam peeling kwasem migdałowym. O matko! na początku chciałam zmieszać 4 ml kwasu z 1 ml wody- wariatka
Ale na szczęście się ocknęłam. Nałożyłam delikatnie małym pędzelkiem na całej twarzy powtarzając w miejscach, w które wcześniej wsiąkł kwas.
Trzymałam około 15-20 minut, szczypało w niektórych miejscach ale wytrzymałam. Zmyłam delikatnym mydłem po czym nasmarowałam się porządnie kremem z Ziaja z masłem kakaowym. Po 20 minutach nałożyłam kolejną gruba porcję kremu. \
Swoją drogą byłam czerwona jak burak już się bałam ,że z czymś przesadziłam.
Rano buźka gładziuchna, piękna, jaśniuteńka, pory delikatnie się skurczyły No po protu cudna, jak na pierwszy raz to jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Na dzień dzisiejszy nic mi nie złazi z twarzy ale nie wykluczam że zacznę się przepoczwarzać Oby nie...
Polecam wszystkim zaskórnikowcom, wągrowcom i porowcom.
Koniec naszej udręki!!!
Cholercia żebym nie zapeszyła
Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:21   #3749
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja zrobiłam sobie w niedzielę peeling 15% i się nie łuszczę. Wczoraj zaledwie kilka skórek nad ustami. Kiedy więc mogę zrobić kolejny, mocniejszy?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:51   #3750
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Jeżelinie masz ściągniętej skóry,czerwonej i nie czujesz suchosci, to myślę,że jutro możesz zrobić.Tylko nie szalej z procentami, 20% max.
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.