Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-09, 14:04   #1741
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Chatul, jaki masz swój naturalny kolor w³osów? Jakich kolorów szamponetek Delii u¿ywa³a¶? Mo¿e próbowa³a¶ odcienia rudego? Czy wyszed³ taki jak na opakowaniu?
Ró¿owiutka, pozwolê sobie odpowiedzieæ na Twoje pytanie. Delia nie produkuje szamponów koloryzuj±cych na 24 mycia. Ma szamponetki na 4-8 myæ, szampon koloryzuj±cy, ale z henn±( pewnie jest trwalszy ni¿ szamponetka a mniej trwa³y od farby) oraz farby i rozja¶niacze.
Marion ma szampon koloryzuj±cy na 10-15 myæ oraz na 24 mycia.

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:11
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 17:15   #1742
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Chatul, jaki masz swój naturalny kolor w³osów? Jakich kolorów szamponetek Delii u¿ywa³a¶? Mo¿e próbowa³a¶ odcienia rudego? Czy wyszed³ taki jak na opakowaniu?
Naturalny kolor w³osów mam platynowy blond :P
I raz robi³am t± szamponetk± rudy na platynowym blondzie, a raz na mahoniu Delii. Za ka¿dym razem kolor wyszed³ taki jak na opakowaniu. Wiadomo, na blondzie minimalnie ja¶niejszy. Ale naprawdê minimalnie. Sam± mnie to zaskoczy³o.
A, najpierw trzyma³am 30 minut, a potem 40, wiêc to te¿ pewnie mialo wp³yw na intensywno¶æ i jasno¶æ koloru (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 17:49   #1743
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy


Ja w³a¶nie kupi³am tê rud± szamponetkê ale szczerze powiedziawszy liczy³am na to, ¿e kolor nie bêdzie tak intensywny jak na opakowaniu Chyba jednak poczeka do wakacji
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 19:47   #1744
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ

Ja w³a¶nie kupi³am tê rud± szamponetkê ale szczerze powiedziawszy liczy³am na to, ¿e kolor nie bêdzie tak intensywny jak na opakowaniu Chyba jednak poczeka do wakacji
Zawsze mo¿esz potrzymaæ krócej. A poza tym wiesz, moje w³osy wszystkie kolory ³api± szybko i bardzo mocno tak¿e nie wiem czy warto siê a¿ tak sugerowaæ moimi wspomnieniami z farbowania tymi szamponetkami [ Ale rym mi wyszed³ ]
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-10, 15:38   #1745
CanDyy
Raczkowanie
 
Avatar CanDyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrowiec ¦wiêtokrzyski
Wiadomo¶ci: 139
GG do CanDyy
Szampony koloryzuj±ce. Jaki efekt po u¿yciu .. :)

Witam was. Zastanawiam siê nad u¿yciem szamponetek. chcia³abym zmieniæ kolor w³osów ale tylko tak na próbê. Nie chcê na razie farby. Wszystko by³o by piêknie, gdyby nie to, ¿e moja przyjació³ka który ma taki sam kolor w³osów jak ja, umalowa³a sobie w³a¶nie szamponetk± w³osy na czarno, u¿y³a ich 3 :d Ale zamiast czarnego wyszed³ jej CZERWONY , podchodz±cy pod bordo. Dodam ¿e mój i mojej kole¿anki kolor w³osów to br±z Chcia³abym czarne w³osy, ale boje siê ¿e mog± mi wyj¶æ takie jak mojej przyjació³ce.
Wiêc zwracam siê do was z takim pytaniem, czy wy te¿ mia³y¶cie takie przygody z szamponetkami? z góry dziêkii
__________________


You are my baby love <3





CanDyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 18:17   #1746
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

W³a¶nie przeczyta³am, ¿e w szamponetkach Delii na drugim miejscu w sk³adzie jest Sodium Laureth Sulfate, który do niedawna by³ uwa¿any za rakotwórczy, teraz niby jacy¶ eksperci zbadali go ponownie i doszli do wniosku, ¿e nie jest. No ale nigdy nie wiadomo. Podobno nie powinien byæ stosowany w kosmetykach niesp³ukiwalnych a szampon koloryzuj±cy trzyma siê do¶æ d³ugo na g³owie. Podobno ten sk³adnik mo¿e równie¿ powodowaæ utratê w³osów:/ . No i nie wiem czy zastosowaæ tê szamponetkê...
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 20:50   #1747
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce. Jaki efekt po u¿yciu .. :)

Cytat:
Napisane przez CanDyy Poka¿ wiadomo¶æ
Witam was. Zastanawiam siê nad u¿yciem szamponetek. chcia³abym zmieniæ kolor w³osów ale tylko tak na próbê. Nie chcê na razie farby. Wszystko by³o by piêknie, gdyby nie to, ¿e moja przyjació³ka który ma taki sam kolor w³osów jak ja, umalowa³a sobie w³a¶nie szamponetk± w³osy na czarno, u¿y³a ich 3 :d Ale zamiast czarnego wyszed³ jej CZERWONY , podchodz±cy pod bordo. Dodam ¿e mój i mojej kole¿anki kolor w³osów to br±z Chcia³abym czarne w³osy, ale boje siê ¿e mog± mi wyj¶æ takie jak mojej przyjació³ce.
Wiêc zwracam siê do was z takim pytaniem, czy wy te¿ mia³y¶cie takie przygody z szamponetkami? z góry dziêkii
Pewnie Twoja kole¿anka ma ciep³y odzieñ br±zu z natury i u¿y³a ciep³ej czerni. To mog³o daæ taki efekt. Je¿eli chcesz unikn±æ efektu czerwonych w³osów to wybierz szamponetkê o odcieniu zimnej czerni. Kolor bêdzie siê nazywa³ np. granatowa czerñ. Przy czym tu istnieje ryzyko, ¿e kolor bêdzie wpada³ w granat. Tutaj nie da siê tego przewidzieæ.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie przeczyta³am, ¿e w szamponetkach Delii na drugim miejscu w sk³adzie jest Sodium Laureth Sulfate, który do niedawna by³ uwa¿any za rakotwórczy, teraz niby jacy¶ eksperci zbadali go ponownie i doszli do wniosku, ¿e nie jest. No ale nigdy nie wiadomo. Podobno nie powinien byæ stosowany w kosmetykach niesp³ukiwalnych a szampon koloryzuj±cy trzyma siê do¶æ d³ugo na g³owie. Podobno ten sk³adnik mo¿e równie¿ powodowaæ utratê w³osów:/ . No i nie wiem czy zastosowaæ tê szamponetkê...
SLS jest w prawie ka¿dym szamponie. Wiem, ¿e szamponetkê siê d³u¿ej trzyma na w³osach ale tak czy inaczej, ja tam nie widzia³am ¿adnych negatuwnych skutków u¿ycia szamponetek Delii.
Co do rakotwórczo¶ci to siê nie wypowiem, gdy¿ nie bada³am nigdy w³a¶ciwo¶ci SLS (; Natomiast wiem, ¿e w³a¶ciwie wszystko jest szkodliwe w tym ¶wiecie. Nawet jedzenie. Zw³aszcza miêso. Tak¿e je¿eli nie masz w³osów sk³onnych do wypadania to my¶lê, ¿e spokojnie mo¿esz spróbowaæ zaszamponetkowaæ w³osy Deli±. Chyba, ¿e siê faktycznie obawiasz SLS. Je¿eli tak to odpu¶æ sobia farbowanie Deli±. Albo w ogóle. Bo inne szamponetki te¿ nie maj± nadmiernie zdrowych rzeczy w sk³adzie. Taka prawda niestety ;/
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 21:09   #1748
alicja281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 10
Szamponetka

Witam.

Mam zamiar przefarbowaæ sobie w³osy szamponetk±. Mój naturalny kolor to jasny br±z/ciemny blond. Chcia³bym nieco go wzmocniæ farbuj±c je szamponetk± jasny br±z. Bojê siê jednak, ¿e wyjdzie mi rudy. Co o tym my¶licie ? Jakiej firmy szamponetki polecacie i co o nich s±dzicie ?

Z góry dziêkujê i pozdrawiam ;- )
alicja281 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 17:48   #1749
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4 604
Dot.: Szamponetka

polecam wyszukiwarkê! Temat szamponetek nie raz przewija³ siê przez forum
__________________


tootsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 19:36   #1750
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 417
Dot.: Szamponetka

A ja poradzê ^^ Szampony L'oreal (do 28 myæ, lub co¶ ko³o tego) s± bardzo dobre. No i do tego s± w bardzo porêcznej buteleczce, co pomaga w rozprowadzaniu. Nie doradzê Ci niestety koloru, bo na swoich w³osach nie u¿ywa³am, ale co kilka tygodni od¶wie¿am nimi kole¿ance i mamie kolor w³osów i jeszcze nigdy nie by³y zawiedzione. Kolory s± ¶liczne i na pewno co¶ sobie dobierzesz.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 21:22   #1751
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 3 345
Dot.: Szamponetka

a ja napiszê, ¿e szamponetki L'oreala(nie jeste¶ warta cierpienia zwierz±t) s± testowane na zwierz±tkach, a wiêc to samo z³o, ju¿ lepiej kupiæ polecane wcze¶niej szamponetki Delii
__________________
je¶li spodziewasz siê zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Ciê zadowoliæ,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko mo¿e Ciê uszczê¶liwiæ.
laza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 08:26   #1752
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 344
Casting loreal zmycie szamponu

Witam wszytskich. Rok temu w wakacje zrobi³am sobie braz szamponem koloryzujacym casting. Minê³o juz tyle miesiêcy, a dalej pozosta³ na mojej g³owie ten paskudny kolor. Jest parwie czarny. Mam ju¿ konkretne odrosty. Zale¿y mi na zmyciu tego specyfiku, by pó¼niej pokryæ go jakims innym szamponem. Boje siê stosowaæ farby. Macie moze jakie¶ sposoby na zmycie resztek tego szamponu? Oczywiscie poza dekoloryzacja, bo podobno bardzo niszczy w³osy.
Moje w³osy z natury sa krêcone i bardzo suche i moze dlatego ten szampon tak mocno przyleg³ do moich w³osów. Za ka¿da radê bêdê bardzo wdziêczna. Pozdrawiam
misiokoczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-20, 10:15   #1753
2016100512001
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1 114
Dot.: Casting loreal zmycie szamponu

Ja mam tak samo... czekam a¿ odrosn±... Dekoloryzacja i po³o¿enie inej farby zniszczy Ci wlosy .. Teraz tylko zastanawiam sie czy s± szampony koloryzuj±ce które faktycznie sie zmywaj± po 4 czy wiêcej myciach
2016100512001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-20, 11:39   #1754
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: S³upsk
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Casting loreal zmycie szamponu

witam, ja równie¿ mam krêcone w³oski, zrobi³am caffe latte( na prawie bia³e w³osy) i niestety wyp³uka³o siê tylko czê¶ciowo, ale na szczê¶cie na tyle ¿e mog³am powróciæ do ulubionego blondu po 1 farbowaniu ale niestety farba rozja¶niajac±.Ale katowa³am w³osy nizoralem ,¿eby szybciej sp³uka³o siê. Wiem jedno-nigdy wiêcej nie potraktuje w³osów Castingiem... powodzenia w "schodzeniu" castingu
__________________
(...)
Tak lubiê byæ kobiet±
i widzieæ w Twoich oczach
to wszystko czego pragnê
by siê kobiet± poczuæ.
Gosiaczek z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-20, 11:43   #1755
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomo¶ci: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Casting loreal zmycie szamponu

Mia³am z castingiem ten sam problem ale tylko raz, z ciemnym odcieniem. Kiedy malowalam jasnym zmy³ siê tak jak trzeba, nie wiedzieæ czemu. B³êdem by³o pofarbowanie pó³trwa³± farb± suchych w³osów, to znaczne przeciwskazanie.

Je¶li farba po roku siê nie zmy³a to nie ma co siê ³udziæ, ¿e jaki¶ nizoral pomo¿e. Ja robi³am dekoloryzacjê 2 razy i w³osy mam w bardzo dobrym stanie, poniewa¿ odpowiednio o nie dbam.
Jestem najlepszym przyk³adem, ¿e dekoloryzacja nie oznacza najgorszego Mo¿e warto zrobiæ dekoloryzacjê, zrównaæ w³osy farb± u fryzjera do odcienia zbli¿onego do naturalnego i obci±æ w³osy?
Ja tak zrobilam - jestem bardzo zadowolona.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2009-02-20 o 11:45
klaudynka4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-21, 11:00   #1756
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Wykorzysta³am tê szamponetkê Delii. Zmieni³a mi delikatnie kolor w³osów. Zauwa¿y³am jednak, ¿e w³osy mi teraz bardziej wypadaj±- mo¿e nie gar¶ciami, ale jak przejadê rêk± po w³osach to zawsze zostaje co najmniej jeden, a wcze¶niej tak nie by³o. Czy te¿ tak mia³y¶cie? Mo¿e po kolejnym umyciu w³osów bêdzie lepiej?
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-21, 11:07   #1757
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Wykorzysta³am tê szamponetkê Delii. Zmieni³a mi delikatnie kolor w³osów. Zauwa¿y³am jednak, ¿e w³osy mi teraz bardziej wypadaj±- mo¿e nie gar¶ciami, ale jak przejadê rêk± po w³osach to zawsze zostaje co najmniej jeden, a wcze¶niej tak nie by³o. Czy te¿ tak mia³y¶cie? Mo¿e po kolejnym umyciu w³osów bêdzie lepiej?
Ja tak nie mia³am, ale zawsze kilka dni po farbowaniu w³osy s± delikatniejsze. Je¿eli nie wypadaj± gar¶ciami to nie ma siê czym przejmowaæ. Zawsze mo¿esz stosowaæ jakie¶ wcierki albo co¶ takiego (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-21, 13:47   #1758
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: S³upsk
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

klaudynka4, zgadzam siê z Tob± ¿e niestety po roku to tylko dekoloryzacja, ja siê cieszê ¿e a¿ tak mocno mi nie utrwali³ siê ten ciemny kolor. W³osy równie¿ mam w dobrym stanie bo po takiej dawce rozja¶niania to tylko je regenerowa³am, koñcówki obciê³am i jest super.
__________________
(...)
Tak lubiê byæ kobiet±
i widzieæ w Twoich oczach
to wszystko czego pragnê
by siê kobiet± poczuæ.
Gosiaczek z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 16:44   #1759
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Joanna Multi Cream Color

Witajcie!

Mam nadzieje,¿e nie dubluje tematu
Jesli jednak moja wyszukiwarka mnie oszuka³a, proszê o wybaczenie

Co s±dzicie o farbach Joanna Multi Cream Color ?

KWC --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eam-color.html
Uwielbiam produkty firmy Joanna! Chyba nie jestem odosobniona w tym
Szczególnie polubi³am z tej firmy kolory: orzechowy br±z i kasztanowy.

A Wy macie swoje ulubione kolory?

W za³±czniku moje w³osy w jasnym idzennym ¶wietle (troszkê kolory zblad³y).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2368.jpg (33,9 KB, 353 za³adowañ)
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/

Edytowane przez Eowina1818
Czas edycji: 2009-02-22 o 16:46 Powód: b³±d ort
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 19:28   #1760
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4 604
Dot.: Joanna Multi Cream Color

w KWC jest wszystko napisane przecie¿
__________________


tootsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-25, 13:06   #1761
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny, ostatnio zrobi³am sobie czarnym szaponem koloryzujacym ciemny braz ale od 4 miesiecy nie zmy³ sie za duzo, wyglada wrecz jak czarny .. wlosy juz dosc duzo odrosly, jakies 5 cm i mam lekkie odrosty i chcialabym pofarbowaæ w³osy szamponetka na jakis ciep³y kolor. I tu rodzi sie moje pytanie : czy jak na³oze jesscze zamponetke na ten szampon to on juz zupe³nie przestanie sie zmywaæ i jedynie szampnetka sie bedzie wyp³ukiwac .. czy szampon bedzie sie wyp³ukiwa³ razem z szamponetka ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-25, 15:07   #1762
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, ostatnio zrobi³am sobie czarnym szaponem koloryzujacym ciemny braz ale od 4 miesiecy nie zmy³ sie za duzo, wyglada wrecz jak czarny .. wlosy juz dosc duzo odrosly, jakies 5 cm i mam lekkie odrosty i chcialabym pofarbowaæ w³osy szamponetka na jakis ciep³y kolor. I tu rodzi sie moje pytanie : czy jak na³oze jesscze zamponetke na ten szampon to on juz zupe³nie przestanie sie zmywaæ i jedynie szampnetka sie bedzie wyp³ukiwac .. czy szampon bedzie sie wyp³ukiwa³ razem z szamponetka ??
Po pierwsze ¿aden kolor nie z³apie Ci na czerni. Po drugie nak³adanie szamponetki na szamponetkê zwiêksza trwa³o¶æ koloru. Mo¿e poczekaj jeszcze a¿ kolor siê wyp³ucze? O ile jeszcze to robi. Bo je¿eli od miesi±ca stoi w miejscu to nie ma na co czekaæ, to raczej nie nast±pi.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-26, 08:03   #1763
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Mam na w³osach resztkê ciemnego szamponu koloryzujacego, na który chcê dac tez szampon koloryzujacy, ale jasny br±z. Obawiam siê, ze na te ciemnepasma mi nie "z³apie". Kiedys gdzies czyta³am, ze na rozjasnienie w delikatny sposób pomaga spryskiwanie w³osów zwyk³a wod± utleniona z apteki, taka 3%. Próbowa³a któras z was takiego sposobu? Nie chce dawac farby, bo bojê siê gorszych odrostów. Poradzciecos na zmycie tego zamponu. Robi³am go rok temy w lipcu i dalej zosta³. Mia³ byc br±zem, a wyszed³ prawie czarny:-(
misiokoczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-26, 11:11   #1764
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 999
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Po pierwsze ¿aden kolor nie z³apie Ci na czerni. Po drugie nak³adanie szamponetki na szamponetkê zwiêksza trwa³o¶æ koloru. Mo¿e poczekaj jeszcze a¿ kolor siê wyp³ucze? O ile jeszcze to robi. Bo je¿eli od miesi±ca stoi w miejscu to nie ma na co czekaæ, to raczej nie nast±pi.

na³o¿y³am sobie ostatnio br±z (¶redni) i tydzieñ pó¼niej g³êboki burgund (¿eby nie by³ taki mocno fioletowy)
no i w ogóle mi fiolet nie z³apa³, tylko br±z zrobi³ siê ciemniejszy
w dodatku mia³ byæ do o¶miu myæ a mi po miesi±cu nie zmy³ siê ani trochê

Cytat:
Mam na w³osach resztkê ciemnego szamponu koloryzujacego, na który chcê dac tez szampon koloryzujacy, ale jasny br±z. Obawiam siê, ze na te ciemnepasma mi nie "z³apie". Kiedys gdzies czyta³am, ze na rozjasnienie w delikatny sposób pomaga spryskiwanie w³osów zwyk³a wod± utleniona z apteki, taka 3%. Próbowa³a któras z was takiego sposobu? Nie chce dawac farby, bo bojê siê gorszych odrostów. Poradzciecos na zmycie tego zamponu. Robi³am go rok temy w lipcu i dalej zosta³. Mia³ byc br±zem, a wyszed³ prawie czarny:-(
a jaki masz naturalny kolor?? jak blond to pewnie ci siê nie wyp³ucze
ale dziewczyny pisa³y ¿e szampon przeciw³upie¿owy szybciej zmywa kolor

a np. szampony takie mocno oczyszczaj±ce?? jesli usuwaj± resztki kosmetyków do w³osów to mo¿e i na resztki szamponetki zadzia³a?

Edytowane przez ..::anvastra::..
Czas edycji: 2009-02-26 o 11:15
..::anvastra::.. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-26, 15:44   #1765
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pisa³y ¿e szampon przeciw³upie¿owy szybciej zmywa kolor

a np. szampony takie mocno oczyszczaj±ce?? jesli usuwaj± resztki kosmetyków do w³osów to mo¿e i na resztki szamponetki zadzia³a?
Je¶li ju¿ jeste¶my przy szamponach to od razu wyj±sniê jedn± rzecz- szampony przeciw³upie¿owe to szampony najsilniejsze i owszem wyp³ukuj± sztuczny pigment ale TYLKO je¿eli jest ¶wie¿y. Tj, je¶li zaraz po farbowaniu stwierdzimy, ¿e kolor jest np. za ciemny to myj±c od razu w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, wyp³ukujemy z nich pigment, który siê w nich jeszcze nie utrwali³.
Mycie w³osów szamponem przeciw³upie¿owym tydzieñ lub wiêcej po farbowaniu ju¿ niczego nie da.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-27, 06:51   #1766
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

to mnie pocieszy³y¶cie czyli ju¿ nie zmyje resztek tego ¶wiñtwa z wlosów? mój naturalny koor w³osów to jasny braz, nawet podchodzacy pod kasztan, a to co mam od po³owy g³owy przypomina nienaturalny ciemny czarny. ale taki naprawdê nienaturalny. Od zesz³ych wakacji nic nie robi³am z w³osami. Chce wrócic do naturalnego koloru. Myje szamponami przeciw³upiezowymi, d³ugo 3mam ten szampon. jest jakas róznica, ale i tak odrosty widac dosc konkretnie:-( kupie ta wodê utleniona i spróbuje spryskac te ciemniejsze w³osy. i tak z biegiem czasu bede chcia³a je ¶ci±c.
misiokoczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-27, 15:18   #1767
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Poka¿ wiadomo¶æ
to mnie pocieszy³y¶cie czyli ju¿ nie zmyje resztek tego ¶wiñtwa z wlosów? mój naturalny koor w³osów to jasny braz, nawet podchodzacy pod kasztan, a to co mam od po³owy g³owy przypomina nienaturalny ciemny czarny. ale taki naprawdê nienaturalny. Od zesz³ych wakacji nic nie robi³am z w³osami. Chce wrócic do naturalnego koloru. Myje szamponami przeciw³upiezowymi, d³ugo 3mam ten szampon. jest jakas róznica, ale i tak odrosty widac dosc konkretnie:-( kupie ta wodê utleniona i spróbuje spryskac te ciemniejsze w³osy. i tak z biegiem czasu bede chcia³a je ¶ci±c.
Je¿eli te szampony Ci pomagaj± to spróbuj szamponu zmieszanego z sod± oczyszczon±. I nie pryskaj w³osów wod± utlenion±, efekty nie bêd± rewelacyjne, a w³osy mog± siê nie¼le zniszczyæ. Mo¿e id¼ do fryzjera na delikatn± dekoloryzacjê? Je¿eli chcesz zej¶æ z czerni na br±z to nie powinno byæ problemu
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 08:48   #1768
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ju¿ by³am u fryzjera:-( mam bardzo suche i krecone w³osy. babka powiedzia³a, ze nawet delikatna dekoloryzacja to zabójstwo:-( dla moich w³osów:-( juz wys³a³am mame po dode dzia³anie ta soda jest jednorazowe, czy moge kilka myc tak dzia³ac? dziekuje z rady
a znacie jakis dobry szampon oczyszczaj±cy dostêpny w drogerii? pozdrowionka
misiokoczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 12:58   #1769
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 999
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li ju¿ jeste¶my przy szamponach to od razu wyj±sniê jedn± rzecz- szampony przeciw³upie¿owe to szampony najsilniejsze i owszem wyp³ukuj± sztuczny pigment ale TYLKO je¿eli jest ¶wie¿y. Tj, je¶li zaraz po farbowaniu stwierdzimy, ¿e kolor jest np. za ciemny to myj±c od razu w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, wyp³ukujemy z nich pigment, który siê w nich jeszcze nie utrwali³.
Mycie w³osów szamponem przeciw³upie¿owym tydzieñ lub wiêcej po farbowaniu ju¿ niczego nie da.
aha dzieki
to za pozno
sprobuje jeszcze z ta soda
..::anvastra::.. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 14:42   #1770
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Poka¿ wiadomo¶æ
Mam bardzo suche i krecone w³osy.
Krêcone w³osy nie musz± byæ suche. Przegl±da³a¶ w±tek o pielêgnacji w³osów krêconych?

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Poka¿ wiadomo¶æ
sprobuje jeszcze z ta soda
Jak spróbujesz to powiedz jakie efekty to przynios³o
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.