Krem do rąk dla mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-07, 10:11   #1
dizel1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 55

Krem do rąk dla mężczyzny


Cześć dziewczyny
Mam nadzieję że nie dziwi Was to że facet pyta o takie rzeczy ale potrzebuję Waszej pomocy ponieważ mam już dość porad Pań z aptek które są kompletnie nie trafione. A więc do rzeczy. Mam dłonie z silną tendencją do wysuszania się. Zwłaszcza w obrębie skórek paznokci gdzie ta skóra mi bez przerwy pęka, zadziera się, ja to zrywam bo mnie to denerwuje po czym tworzą mi się rany co wygląda fatalnie. Najgorzej jest właśnie zimą bo latem jeszcze jakoś udaje mi się te ręce doprowadzić do porządku. W aptekach za każdy razem Panie polecają mi co innego ale niestety wszystko jak kulą w płot. Do tego stopnia że nakremuję sobie ręce przed snem w 3 cyklach oczywiście w odstępach ok 10min. Zawsze biorę nie za dużą ilość kremu po czym ją porządnie wcieram. Następnego dnia jak myję w pracy ręce to skóra aż mnie szczypie taka jest wysuszona. Już sam nie wiem co mam stosować. Bardzo Was proszę o porady. Jeżeli wszystko będzie bezskuteczne to chyba będę musiał udać się do dermatologa.
dizel1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:57   #2
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Isana z rossmana z czerwona nakretka to jest krem w mocznikiem i naprawdę daje rade

nabazgrane palcem po szybie
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:32   #3
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

mój mąż pracuje fizycznie, ma suchą skórę i używa czerwonego Garniera: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...em-do-rak.html
Wcześniej używał Kremu z Eveline glicerynowego z mlekiem kozim, ale ten zdecydowanie bardziej mu odpowiada.
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:53   #4
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

na Twoim miejscu spróbowałabym odstawić produkty myjące z SLS zawarte w mydle/żelu do mycia rąk - sprawdzaj składy tego czego używasz
wypróbuj może maść Retimax, Cicaplast Baume, może jakieś olejki macadamia lub argan, ale czyste, masło kakaowe, shea - tylko naturalne
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 13:09   #5
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Nie ma znaczenia czy krem dla mezczyzny czy dla kobiety, chodzi o sklad kremu. Moj brat uzywa kremu do rak i paznokci z ziaji, w takim sloiczku w kolorze oliwkowym i chwali sobie a tez ma suche dlonie. Ja mam krem z isany z mocznikiem i jestem zadowolona. Ogolnie krem do rak powinien miec w skladzie mocznik i/lub gliceryne.
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:36   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Na suchą skórę polecam olejki. Krem do rąk w ciągu dnia, a wieczorem natłuszczać. Wcierać olejek w dłonie i skórki.
Kup jakikolwiek olejek firmy Loton, albo Wellness & Beauty. To są olejki z pompką, wygodne w obsłudze. /Ten drugi tylko w Rossmannie/
Jeśli upierasz się przy kremach, to szukaj takich na zimę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 13:03   #7
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Mi ostatnio kosmetyczka poleciła krem (maść?) dexeryl z apteki. Jest on przeznaczony dla atopowców, ale jak opowiadała to jej tata, który pracuje na budowach i ma wiecznie spękane do krwi ręce po mieszaniu zapraw, wyleczył je właśnie tym. Kupiłam, tuba 250 ml kosztuje ok. 18 zł (są i mniejsze opakowania). Tworzy film na skórze, ale nie powoduje tłustości. Ja, o ile nie mam mocno przesuszonych dłoni, stosuję to może ze 2-3 razy w tygodniu, bo do normalnej pielęgnacji wystarczy mi krem z ziaji.
Wcześniej stosowałam maść nagietkową z apteki (koniecznie w plastikowym, okrągłym pudełeczku, bo te w tubce mają inny skład i już tak fajnie nie działają). Smarowałam nią dłonie na noc i po nasmarowaniu zakładałam bawełniane rękawiczki, bo maść jest bardzo tłusta i łatwo pobrudzić wszystko wokół. 2-3 dni takiej kuracji i dłonie były gładkie, a ja w zimie często zdejmuję rękawiczki na dworze, zmywam gołymi rękoma itp., więc moje łapki łatwo ze mną nie mają.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 13:35   #8
mKot12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Dr Irena Eris – Sensi Hydrator - jest delikatny i fajnie nawilża twarz
mKot12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 13:49   #9
adelajda999
Raczkowanie
 
Avatar adelajda999
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Ja rozmawiałam na początku sezonu zimowego z moją znajomą, która jest kosmetolożką i ona zdecydowanie zalecila mi uzywanie kosmetyków naturalnych takich jak Naturativ ma w ofercie. Fajnie pachną i szybko sie wchłaniają i ciekawostka co się dowiedziałam - jako jedyne na rynku mają certyfikat Natrue.
__________________
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.
Szekspir
adelajda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 19:11   #10
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

zgadzam się z Callianna, odstaw mydła do rąk z SLS, gdyż to Ci dodatkowo podrażnia skórę. Możesz to zastąpić oliwką myjącą(Bioderma Atoderm olekej do mycia), która już po umyciu zostawi delikatny, nietłusty film na skórze. Do codziennego stosowania polecam Avene Cold Cream - tylko ten nowy, który jest bardziej skoncentrowany, a gdy pojawią się pęknięcia na dłoniach to posmaruj La Roche Posay Cicaplast, który jest mocniejszy w regeneracji skóry oraz jego atutem są składniki antybakteryjne, które spowodują, że żadne zakażenie nie wda się w rany.
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:39   #11
dizel1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 55
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
zgadzam się z Callianna, odstaw mydła do rąk z SLS, gdyż to Ci dodatkowo podrażnia skórę.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi . Problem w tym że ja niestety nie znam składów każdego mydła. Nie wiem jakiego mydła używają u mnie pracy. Musiał bym po prostu nosić swoje i chodzić do łazienki ze swoim mydłem.

Tu ktoś napisał że jego tata pracuje na budowie i ma spękane ręce. Pewnie chodzi o dłonie od wewnątrz? Ja mam właśnie bardzo podobnie od zewnątrz. Gdy wyprostuję palce i popatrzę na dłonie z góry to miejsca np na kostkach mam takie spękane i czerwone. I w ogóle dłonie mam bardzo takie pomarszczone.

Jeszcze tego nie kupiłem ale jak byłem w piątek w aptece po inne leki to właśnie taka starsza Pani która mnie obsługiwała poleciła coś co tu już zostało wymienione czyli krem na atopowe zapalenie skóry. Mówiąc szczerze pierwszy raz mi ktoś coś takiego poleciał. Pani właśnie powiedziała żebym obie na noc używał tej maści a na co dzień krem silnie nawilżający np jakiś z neutrogeny. Widzę że tu też piszecie o tych maściach więc chyba spróbuję
dizel1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 13:43   #12
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

z żeli do mycia rąk polecam dziecinne żele do kąpieli - wypróbuj HiPP albo dla kobiet w ciąży Babydream fur mama - są w drogerii na R
w pracy mają napewno jakiś przemysłowy żel, najgorszy skład sls i sól dla zagęszczenia
ja bym nosiła swój żel, trzymała w szafce w pracy
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 08:48   #13
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Mój TŻ używa z neutrogeny. Sprawdza się. Nawet w zimie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:05   #14
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez dizel1988 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam nadzieję że nie dziwi Was to że facet pyta o takie rzeczy ale potrzebuję Waszej pomocy ponieważ mam już dość porad Pań z aptek które są kompletnie nie trafione. A więc do rzeczy. Mam dłonie z silną tendencją do wysuszania się. Zwłaszcza w obrębie skórek paznokci gdzie ta skóra mi bez przerwy pęka, zadziera się, ja to zrywam bo mnie to denerwuje po czym tworzą mi się rany co wygląda fatalnie. Najgorzej jest właśnie zimą bo latem jeszcze jakoś udaje mi się te ręce doprowadzić do porządku. W aptekach za każdy razem Panie polecają mi co innego ale niestety wszystko jak kulą w płot. Do tego stopnia że nakremuję sobie ręce przed snem w 3 cyklach oczywiście w odstępach ok 10min. Zawsze biorę nie za dużą ilość kremu po czym ją porządnie wcieram. Następnego dnia jak myję w pracy ręce to skóra aż mnie szczypie taka jest wysuszona. Już sam nie wiem co mam stosować. Bardzo Was proszę o porady. Jeżeli wszystko będzie bezskuteczne to chyba będę musiał udać się do dermatologa.
Ja mam podobny problem i już drugi rok z rzędu używam Garniera w tym czerwonym opakowaniu (chyba formuła kanadyjska czy coś z liściem klonu) Mam również z tej serii mleczko do ciała, świetnie nawilża i co najważniejsze - na bardzo długo! Na co dzień minimalizuje potrzebę używania gotowych kosmetyków do pielęgnacji, ale na to nie wynalazłam jeszcze, żadnego bardziej naturalnego sposobu więc nie mam co innego tobie polecić.
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 11:05:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.