Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 01:44   #1741
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Kluczem w tej metodzie jest olej rycynowy, który miesza się z wybranym- dowolnym. Na tej stronie, którą podałaś są wypisane proporcje do każdego typu skóry. Ja to robię na oko
Nakłada się tę mieszankę olejów na buzię i masuje się w każdym miejscu bardzo dokładnie i starannie. Do 'wytarcia' tego potrzebny jest ręcznik, który moczymy w gorącej wodzie. Przykładamy go do twarzy i trzymiemy. Gdy ostygnie ja robię powtórkę z gorącym ręcznikiem. Potem też moczymy ręcznik, ale tym razem w lodowatej wodzie i przykładamy do twarzy. Gdy się trochę ociepli, to też robię powtórkę.
No i gotowe Ja staram się nie trzeć skóry tym ręcznikiem, samo przyłozenie do twarzy wystarczy.
Na filmiku, który wcześniej wkleiłam jest pokazane jak robi to dziewczyna
Ja takie oczyszczanie stosuje od dawnaMieszam rycynowy z migdalowym i rozanym-metoda jest super-buzia gladka i o dziwo nie zapchana-najwazniejsze jest zeby oleje porzadnie zmyc
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 08:07   #1742
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Po takim zabiegu chyba już nie trzeba nakładać kremu prawda?

Spróbowałam tego olejowania, rycynkę wymieszałam z Hipp'em nie bylo tak strasznie tylko,że buzie mam lekko zaczerwienioną, chyba od przykładania rozgrzanego ręcznika :/ Mam nadzieję,że mnie nie zapcha
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2010-06-07 o 09:22
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:14   #1743
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mnie niestety olej rycynowy chyba zapycha nakładałam go przez dwie noce na buzie i szłam spać. Dziewczyny pisały, że pięknie ujednolica cerę. No i faktycznie koloryt rano był ładny, ale pojawiło mi się kilka dodatkowych niespodzianek, a po odstawieniu zniknęły. Może spróbuję jeszcze tej metody ze zmywaniem
Za to znalazłam w domu bardzo fajną glinkę do mieszania ze skrobią Ma taki lekko brązowy kolor, a po dodaniu skrobi uzyskuje się śliczny beżyk i co najważniejsze dobrze matuje z tym, że nie wiem czy jest do kupienia w aptece. Ja kupowałam na mazidłach. I co jest w niej bardzo fajne: jako maseczka ma rozjaśniać cerę podaję linka jakby któraś była zainteresowana http://mazidla.com/index.php?option=...=654&Itemid=10
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:27   #1744
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

przez długi weekend, trochę mnie tu nie było. zrobiło się potwornie gorąco i płynę... :/ aczkolwiek dla cery chyba ta dobre, bo się jeszcze bardziej poprawiła. z tym, że wkurzające jest siedzenie w autobusie i wycieranie się non stop chusteczką :/

jak znosicie tak wysokie temperatury? i jak to wpływa na Wasze cery?
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 12:33   #1745
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mój organizm źle znosi upały. Skarżę się na bóle i zawroty głowy, robi mi się słabo... Jak emerytce. I niestety, pocę się dosyć dużo, chociaż jestem osobą szczupłą. Najchętniej nie wychodziłabym spod prysznica. W upały staram się zmniejszyć ilość używanych kosmetyków w kremie, na dzień wolę raczej przypruszyć ciało talkiem, a na wieczór porządnie się nakremować, żeby nie wysuszyć skóry. Obowiązkową biorę ze sobą butelkę z wodą i chusteczki nawilżająco-odświeżające. Czasami też wkładam do torebki wodę termalną, żeby delikatnie się odświeżyć w ciągu dnia.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 12:50   #1746
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

paula-zla - ja mam tak samo, nie znoszę upałów. dziś rano się cieszyłam, bo po dwóch dniach gorąca była ulewa, ale teraz znów słońce grzeje jak szalone

wczoraj myłam twarz olejami, moje spostrzeżenia: cera super uspokojona, ujednolicona, zaczerwienienia znacznie 'zbladły' a krostki podeschły. zdecydowanie jestem zadowolona ale nie wiem, czy będę stosować oleje często, bo jednak dużo zabawy jest ze zmywaniem tego... tłusto wszędzie.
idę dziś do dermatologa, mam nadzieję, że znajdzie sposób by i tym razem wyciągnąć mnie z wysypu. i znów będę eksperymentować i biegać do niego z płaczem
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:47   #1747
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mój organizm źle znosi upały. Skarżę się na bóle i zawroty głowy, robi mi się słabo... Jak emerytce. I niestety, pocę się dosyć dużo, chociaż jestem osobą szczupłą. Najchętniej nie wychodziłabym spod prysznica. W upały staram się zmniejszyć ilość używanych kosmetyków w kremie, na dzień wolę raczej przypruszyć ciało talkiem, a na wieczór porządnie się nakremować, żeby nie wysuszyć skóry. Obowiązkową biorę ze sobą butelkę z wodą i chusteczki nawilżająco-odświeżające. Czasami też wkładam do torebki wodę termalną, żeby delikatnie się odświeżyć w ciągu dnia.
ja się nie smaruję w ciągu dnia niczym, tylko i wyłącznie przed snem.
poruszam się jak mucha w smole i tak samo czuje :/ i płynę cała.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 13:55   #1748
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mnie talk pomagał, dzięki niemu czułam się bardziej komfortowo. Może też spróbuj?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:09   #1749
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

w sumie spróbować, nie zaszkodzi, a może pomóc co do mgiełki, również używam, ostatnio w SuperPharmie, przy kasie były żele do mycia rąk, antybakteryjne, mam zamiar zaopatrzyć w nie swoją torebkę
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:13   #1750
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Żel też mam. Przyjemnie odświeża i ręce się nie kleją.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:17   #1751
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ogromne dzięki za tą opinię bo trochę się ich obawiałam, do tej pory nie miałam za przyjemnych doświadczeń z chusteczkami, po nich zawsze miałam klejące ręce:/
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 14:26   #1752
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Wystarczy dać odrobinę żelu, wetrzeć, a po chwili dłonie są suche. Kupiłam w Rossmannie, to był jeden z tańszych, wzięłam na próbę i jestem zadowolona.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...itamina-B5.htm Mam ten najmniejszy.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 16:55   #1753
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Moja koleżanka ma taki żel i kiedyś wypróbowałam go na sobie. Daje uczucie chłodu przez chwilę, dłonie niesamowicie i całe otoczenie śmierdzi alkoholem, no i dłonie się jednak kleją...

Co do upłów, to fakt- źle się je znosi. Ja jestem w stanie zemdleć 5 razy w ciągu dnia, a o zawrotach głowy nie wspomnę...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:57   #1754
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
przez długi weekend, trochę mnie tu nie było. zrobiło się potwornie gorąco i płynę... :/ aczkolwiek dla cery chyba ta dobre, bo się jeszcze bardziej poprawiła. z tym, że wkurzające jest siedzenie w autobusie i wycieranie się non stop chusteczką :/

jak znosicie tak wysokie temperatury? i jak to wpływa na Wasze cery?

Ja podczas upałów najchętniej siedziała bym w lodówce nie cierpię słońca i nie nawidzę się opalać już jako dziecko miałam słońcowstręt i zamiast leżeć plackiem na plaży i się smażyć brykałam w wodzie
Marze o wyjeździe do Norwegii tam to dopiero mają fajny klimat
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:19   #1755
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma taki żel i kiedyś wypróbowałam go na sobie. Daje uczucie chłodu przez chwilę, dłonie niesamowicie i całe otoczenie śmierdzi alkoholem, no i dłonie się jednak kleją...

Co do upłów, to fakt- źle się je znosi. Ja jestem w stanie zemdleć 5 razy w ciągu dnia, a o zawrotach głowy nie wspomnę...
Ten sam żel, do którego podałam link?

Dziwne, bo on pachnie ogórkowo, a nie wali alkoholem i dłonie się nie kleją po wchłonięciu. Może każdy ma inne odczucia, chpć recenzje na KWC zebrał pozytywne.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:54   #1756
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Ja podczas upałów najchętniej siedziała bym w lodówce nie cierpię słońca i nie nawidzę się opalać już jako dziecko miałam słońcowstręt i zamiast leżeć plackiem na plaży i się smażyć brykałam w wodzie
Marze o wyjeździe do Norwegii tam to dopiero mają fajny klimat
identycznie jak ja!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:03   #1757
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
identycznie jak ja!
ja jako dziecko sięnie przejmowałam słońcem, zawsze po kilku słonecznych dniach byłam opalona jak mulatka, ale teraz mnie to słońce troszkę irytuje... tzn. bardzo lubię lekką opaleniznę i wydaje mi się, że do mojego typu urody nie pasuje taka kompletna bladośc, ale jednak nie chcę mieć przebarwień i zniszczonej skóry za kilka lat

chyba wreszcie odkryłam, co tak szkodziło mojej cerze- krem z Tołpy! robił z moich porów kratery i co najśmieszniejsze pogarszał zaczerwienienia, a jest do cery naczynkowej

zaciekawiłyście mnie tą metodą ocm, muszę kupić sobie jakiś olej do rycynowego i spróbować
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:16   #1758
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hej ho Stronka o olejku rycynowym

http://www.jaworek.net/kosmetyki/fas...j_rycynowy.php

Olejek do mycia twarzy

Dla cery suchej:
  • 75% oliwka z oliwek
  • 25% olej rycynowy
Dla cery tłustej:
  • 25% oliwa z oliwek
  • 75% olej rycynowy
Oleje wymieszać i wlać do buteleczki. Olej rycynowy ma działanie myjące, natomiast oliwa z oliwek pełni funkcję nawilżającą.


Lecę jutro po zapas rycyny
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 06:07   #1759
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A ja zamówiłam tą błękitną glinkę krymską (ktoś tu o niej wspominał). Naczytałam się o jej cudownych właściwościach w internecie. Wczoraj wysłali paczkę, więc pewnie dostanę ją jeszcze w tym tygodniu;d jak tylko zastosuję, opiszę efekty
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 10:18   #1760
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam tą błękitną glinkę krymską (ktoś tu o niej wspominał). Naczytałam się o jej cudownych właściwościach w internecie. Wczoraj wysłali paczkę, więc pewnie dostanę ją jeszcze w tym tygodniu;d jak tylko zastosuję, opiszę efekty

To ja o niej wspominałam
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:12   #1761
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Ja podczas upałów najchętniej siedziała bym w lodówce nie cierpię słońca i nie nawidzę się opalać już jako dziecko miałam słońcowstręt i zamiast leżeć plackiem na plaży i się smażyć brykałam w wodzie
Marze o wyjeździe do Norwegii tam to dopiero mają fajny klimat
ja lubię słońce, ale nie w nadmiarze i nie przy tak masakrycznych temperaturach.
w Norwegii bym nie wytrzymała, tam jest natomiast stanowczo za malo slonca i na dluzsza mete bym tam chodzila non stop przygnebiona.

ooo rycynka plus oliwka z oliwek to dla mnie
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:46   #1762
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Finlandia...
też uwielbiam Północ - taki, surowy, chłodny klimat, mało słońca...
z powodu alergii staram się go unikać jak się da, ale jak myślę np o wyjściu na zajęcia gdy na dworze jest błękitne bezchmurne niebo i tepm powyżej 30* (a tak od jutra ma być) to robi mi się słabo - zawsze mam wrażenie, że zetrze mi się albo zdestabilizuje filtr i znów będę miała poparzoną skórę
najbardziej chciałabym móc wyjść na słońce z taką letnią parasolką i nie wywoływać tym powszechnego zdziwienia. no ale nie jesteśmy niestety w Japonii...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:56   #1763
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
też używam cetaphil, świetnie nawilża a kiedy mieszasz z tymi rybkami to nie zapycha?
Ja tak też czasem robię i mnie nie zapycha.
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja takie oczyszczanie stosuje od dawnaMieszam rycynowy z migdalowym i rozanym-metoda jest super-buzia gladka i o dziwo nie zapchana-najwazniejsze jest zeby oleje porzadnie zmyc
Myślę nad tą metodą, ale jakoś nie przekonuje mnie nakładanie ciepłego ręcznika na twarz...gdzieś czytałam, że raz rozszerzone pory tak naprawde już zawsze takie będą...A Ty kładziesz ciepły ręcznik? Jak się mają Twoje pory? A zmywanie, trzesz ręcznikiem, czy schodzi pod wodą?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:23   #1764
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
najbardziej chciałabym móc wyjść na słońce z taką letnią parasolką i nie wywoływać tym powszechnego zdziwienia. no ale nie jesteśmy niestety w Japonii...
niestety, ale podejście Polaków, bywa dość patologiczne, do pewnych kwestii. zostaje jedynie, nie zwracać uwagi na głupie spojrzenia albo uszczypliwe komentarze.
szczerze współczuję. ja nie muszę się martwić o poparzenia, jedynie uważać, aby nie przesadzić z wylegiwaniem się na plaży. ale mam różne inne alergie wziewne, pokarmowe :/ teraz najgorszy okres pylenia traw...kicham, smarcze się ;/ do tego ostatnio powieki mi spuchły i wyglądałam jak eskimos.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:57   #1765
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ten sam żel, do którego podałam link?

Dziwne, bo on pachnie ogórkowo, a nie wali alkoholem i dłonie się nie kleją po wchłonięciu. Może każdy ma inne odczucia, chpć recenzje na KWC zebrał pozytywne.
nie, nie ten. On chyba był z carex'u? z taką pompką.

a ten rosmanowski to na której półce można znaleźć? bo ma fajne recenzje
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:35   #1766
Alkaran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja też nie lubię się opalac . Zaraz mam plamy. A kiedyś mogłam leżec plackiem na słońcu i nic. Teraz lubie słońce podziwiac w cieniu

Zaraz ciężkie nogi, i problemy z cerą , zaraz mnie wysypuje, tak reaguje na słońce oprócz plam okropna wysypka.
A wracając do wczesniejszych wątków to potwierdzam, że u mnie problemy z cerą skończyły się od kiedy zaczęłam dokładnie robic demakijaż, oczyszczanie i tonizowanie. Kiedys robiłam to ekspresem i niedokładnie i byłam zdziwiona, że mam brzydką cerę. A tu rozwiązanie takie proste.
Alkaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:59   #1767
satsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Przyłączam się do was

Nienawidzę lata! Nie dość, że mam alergię (mimo 7 lat odczulania poprzez szczepionki) to jeszcze to słońce! Dzisiaj wysmarowałam się filtrem idąc do szkoły, ale niestety podczas lekcji wf złapało mi ręce.
Zaczęłam chronić się przed słońcem od tej zimy, ale teraz porównując się do koleżanek na prawdę widzę efekty! Przebarwienia jakby znikają o jestem duuużo jaśniejsza
Najgorzej denerwują mnie opinie koleżanek xD Chcą być szybciej pochłonięte przez promieniowanie UV to niech będą

Czy któraś z Was stosowała glinkę Multani Mitti? Ja zaczęłam stosować od niedawna, podobnież ma wybielać. Zobaczymy po miesiącu

Edytowane przez satsu
Czas edycji: 2010-06-08 o 21:00
satsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:02   #1768
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Ja tak też czasem robię i mnie nie zapycha.

Myślę nad tą metodą, ale jakoś nie przekonuje mnie nakładanie ciepłego ręcznika na twarz...gdzieś czytałam, że raz rozszerzone pory tak naprawde już zawsze takie będą...A Ty kładziesz ciepły ręcznik? Jak się mają Twoje pory? A zmywanie, trzesz ręcznikiem, czy schodzi pod wodą?
Co do Cetaphilu to mnie zapchal

Co do metody to ja klade cieply recznik,przykladam na kilkanascie sekund do twarzy,plukam, i nakladam ponownie-wszystko sie zmywa,a potem oplukuje twarz zimna woda(pory sie wtedy zamykaja) i na koniec wycieram recznikiem jednorazowym.Nie tre twarzy recznikiem-tylko przykladam recznik do twarzy .Moja twarz sie ma dobrze,tez sie na poczatku dziwilam jak ta metoda moze dzialac

Przyszlo mydelko Likas
-myje nim twarz i cialo od kilku dni-na razie sie sprawdza dobrze(czuje tylko lekkie pieczenie/laskotanie skory ale nie jest to dyskomfort).Uzywam go do twarzy uzywajac szczoteczki-twarz jest tak wypolerowana ze mi w jednym miejscu skora na nosie troche zeszla
Na razie jestem zadowolona
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:05   #1769
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
nie, nie ten. On chyba był z carex'u? z taką pompką.

a ten rosmanowski to na której półce można znaleźć? bo ma fajne recenzje
W rejonie past do zębów, mydeł i miniaturek. Mój żel stał obok drogich Carexów, które właśnie otrzymują niezbyt pochlebne recenzje.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 05:43   #1770
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Zauważyłam,że zapychają mnie podkłady od kilku dni nie używam podkładu i cera mi się uspokoiła. Natomiast jak tylko nałożę taki w płynie to mi za parę dni coś się kluje Sypkiego pudru używam tylko do matu, chodzi mi o to żeby zakryć plamy po wyciskaniu a sam sypaniec nie da takiego efektu co ja mam zrobić??? Apteczne podkłady do trądzikowej są masakrycznie drogie a ja teraz kasy nie mam. Pomocy
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.