Rossmann - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 07:55   #3991
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: rossmann

Witajcie,

gdzieś obiło mi się o uszy, że któryś z kremów RdL zawiera wyciąg z masłosza ... czy któraś wie który to dokładnie ??
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 08:27   #3992
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
Witajcie,

gdzieś obiło mi się o uszy, że któryś z kremów RdL zawiera wyciąg z masłosza ... czy któraś wie który to dokładnie ??
O, przpomniałaś mi. Kupiłam wczoraj krem nawilżający na noc RdL z wyciągiem z figi kaktusowej, i mam buraka na twarzy od wczorajszego wieczora. Tak więc nie polecam.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 09:56   #3993
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Iwona zerknę na te IVR jak będe next time w Rossie

marryme21 kupiłam zieloną ampułkę Rival mineral, żeby sprawdzić co to Skład ma przyzwoity: aloes na drugim miejscu, więc producent nie kłamie, jak się chwali tym aloesem. Zużyłam jednorazowo jak serum pod krem na noc. Zapach neutralny, szybko się wchłania, ale nie zauważyłam wielkiej zmiany Moze trzeba stosować systematycznie dla większych efektów...

bananasplit też kupiłam balsam do ciała Alterry bezzapachowy i mnie bardzo odpowiada, szczególnie brak zapachu, bo pozostałe mnie mdliły lekko

Wczoraj z kolei złapałam w Rossie ostanią odżywkę do włosów morelową Alterry. Nie wiem, czemu taki ich deficyt...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ampulka Rival.jpg (34,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ampulka Rival INCI.jpg (50,2 KB, 29 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-17 o 10:10
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 12:25   #3994
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Gdzie dorwałaś ? W Renomie ?
Byłam wczoraj w dwóch Rossmannach.Zaopatrzenie się różniło,jak w jednym coś było,to w drugim nie.
Odżywkę morelową kupiłam w Renomie,maski nie było,bo też chciałam kupić.
Balsamy do ciała-w Renomie są obie wersje zapachowe,a nie ma bezzapachowego,na Ruskiej jest tylko bez zapachu,owocowych w ogóle nie dostali jeszcze. Trochę masło maślane,ale mam nadzieję,że wiesz o co chodzi.



Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
I
marryme21 kupiłam zieloną ampułkę Rival mineral, żeby sprawdzić co to Skład ma przyzwoity: aloes na drugim miejscu, więc producent nie kłamie, jak się chwali tym aloesem. Zużyłam jednorazowo jak serum pod krem na noc. Zapach neutralny, szybko się wchłania, ale nie zauważyłam wielkiej zmiany Moze trzeba stosować systematycznie dla większych efektów...
To chyba na razie wstrzymam się z zakupem.


Jestem po pierwszych testach.
Żelem do mycia twarzy RdL jestem rozczarowana,miałam wczoraj tylko delikatnie pomalowane rzęsy mascarą i zero innego makijażu i nawet głupiego tuszu nie zmył-zrobił mi pandę na twarzy.
Żel do mycia pomarańcza z wanilią bardzo słabo pachnie.


__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2011-03-17 o 12:27
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:03   #3995
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w dwóch Rossmannach.Zaopatrzenie się różniło,jak w jednym coś było,to w drugim nie.
Odżywkę morelową kupiłam w Renomie,maski nie było,bo też chciałam kupić.
Balsamy do ciała-w Renomie są obie wersje zapachowe,a nie ma bezzapachowego,na Ruskiej jest tylko bez zapachu,owocowych w ogóle nie dostali jeszcze. Trochę masło maślane,ale mam nadzieję,że wiesz o co chodzi.
Wiem o co chodzi To idź do Arkad jak na coś polujesz, ja dziś rano byłam tam u orto, ludzi w Ross nie było i pełne półki Tzn. pełne jak pełne, odżywka do włosów tylko morelowa, ale dużo sztuk, i osobny regalik na resztę Alterry, tzn. balsamy wszytskie, bezzapachowy też, ja kupiłam liczi, żele do mycia, dezodoranty (ja kupiłam bazyliową kulkę) itp. Oglądałam też ampułki, ale tych z cynkiem, o które pytałaś nie znalazłam. Tę aloesową też widziałam, ale ma denat, nie kupiłam.

Edit: ta aloesowa ampułka byłaby dobra na skalp włochowy. Porostowa
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2011-03-17 o 13:04
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:32   #3996
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-03-17 o 13:34
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:08   #3997
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Odżywka jest bezsilikonowa, więc na mohery się dla mnie nie nadaje Ale na skalp zapewne może dobrze wpływać.

Nad balsamem bezzapachowym też się zastanawiałam, może być dobry do robienia własnego balsamu zapachowego, aczkolwiek on troszkę pachnie Kremowo.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 14:33   #3998
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:39   #3999
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mylisz się, ale nie będziemy się spierać Niektórym włosom, np. moim, pielęgnacja bezsilikonowa nie służy. Poza tym, biorąc pod uwagę skład, Alterra będzie bardziej służyć skalpowi, niż piórom.
Cytat:
Jak kremowo pachnie to dobrze, ważne, by bardzo delikatnie i neutralnie pachniał, ja po prostu czasem jakoś nie mogę nawet perfumami się spryskać, takie miewam odrzucenie od zapachów Dziwne
Ja też tak mam, dlatego zawsze na podorędziu mam bezzapachowy balsam AA, ale bardzo trudno go dostać, też myślę, ze Alterra będzie fajnym zamiennikiem.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:45   #4000
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: rossmann

Kupiłam tak zachwalaną piankę do mycia twarzy z RdL. Coś strasznego. Pierwszy raz chyba mam taką twarz: bardzo suchą i ściągnięta a do tego błyszcząca, szczególnie nos. Wygląda to okropnie. Nie wiem, co mnie podkusiło, skoro do tej pory myłam olejkiem z BU i byłam zadowolona. Chyba za często czytam wizaż i kuszą mnie nowości
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:48   #4001
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-03-17 o 14:49
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 20:35   #4002
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: rossmann

Mam włosy puszące się i latające, odżywka morelowa je nawilża i działa całkiem nieźle, bez spłukiwania nic nie używam. Zapachy piękne. Kupiłam dziś balsam z trawą, w moim bliskim rossmanie tylko taki był, a nie chciało mi się iść do dalszego.
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 21:09   #4003
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Wiem o co chodzi To idź do Arkad jak na coś polujesz, ja dziś rano byłam tam u orto, ludzi w Ross nie było i pełne półki Tzn. pełne jak pełne, odżywka do włosów tylko morelowa, ale dużo sztuk, i osobny regalik na resztę Alterry, tzn. balsamy wszytskie, bezzapachowy też, ja kupiłam liczi, żele do mycia, dezodoranty (ja kupiłam bazyliową kulkę) itp. Oglądałam też ampułki, ale tych z cynkiem, o które pytałaś nie znalazłam. Tę aloesową też widziałam, ale ma denat, nie kupiłam.

Zajrzę do Arkad w sobotę prawdopodobnie. Fajnie,że zrobili osobny regał.
Używałaś już tej kulki?Zostawia jakiś zapach?
Chyba tez kupię,co prawda nie pocę się(bloker ),ale lubię się odświeżyć mimo wszystko w tamtym miejscu. Nie znoszę tych wszystkich Lady Speed Sticków i Nivei,bo koszmarnie śmierdzą moim zdaniem,nie lubię tego charakterystycznego zapaszku antyperspirantów. Zawsze czuję na ciele,pomimo używania perfum.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Niektórym włosom, np. moim, pielęgnacja bezsilikonowa nie służy. Poza tym, biorąc pod uwagę skład, Alterra będzie bardziej służyć skalpowi, niż piórom.

Moim włosom również nie służy anty-silikonowa pielęgnacja.
Pisałam nawet kiedyś tu na forum,że po 2 miesiącach bez tych paskudnych oblepiaczy,koleżanka w pracy zapytała czy nie jestem chora,bo mi włosy zmarniały. Jak wróciłam do silikonów, to włosy od razu nabrały życia i blasku.
Teraz staram się je pielęgnować tak pół-na pół.Trochę natury i trochę chemii.Specjalnie nie patrzę na składy szamponów,bo to tylko szampon,ma mi porządnie umyć skalp i tyle.Od odżywiania są inne preparaty.


Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Kupiłam tak zachwalaną piankę do mycia twarzy z RdL. Coś strasznego. Pierwszy raz chyba mam taką twarz: bardzo suchą i ściągnięta a do tego błyszcząca, szczególnie nos.

Miałam ją kupić wczoraj. Zdecydowałam się na żel RdL i jakoś szału też nie robi.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 07:51   #4004
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Chyba tez kupię,co prawda nie pocę się(bloker ),ale lubię się odświeżyć mimo wszystko w tamtym miejscu. Nie znoszę tych wszystkich Lady Speed Sticków i Nivei,bo koszmarnie śmierdzą moim zdaniem,nie lubię tego charakterystycznego zapaszku antyperspirantów. Zawsze czuję na ciele,pomimo używania perfum.
Mam dokładnie tak jak Ty i dokładnie z tego samego powodu go kupiłam ;D Jeszcze nie testowałam, zrobię to dziś,, a kupiłam ze względu na zapach - jest bardzo delikatny i bardzo świeży, i dobry skład, bloker mnie trochę wysusza, mam nadzieję, że ta meliska z cytryną mnie trochę nawilży (mimo alko w składzie, ale zaraz po nim jest kilka wyciągów fajnych) i odświeży.
Cytat:
Teraz staram się je pielęgnować tak pół-na pół.Trochę natury i trochę chemii.Specjalnie nie patrzę na składy szamponów,bo to tylko szampon,ma mi porządnie umyć skalp i tyle.Od odżywiania są inne preparaty.
Dokładnie, ja bez silikonów nie rozczesałabym piór, szamponu też używam najtańszego, byleby tylko mył. A jak ten Alterry, nie jest przyciężkawy, testowałaś ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:06   #4005
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
O, przpomniałaś mi. Kupiłam wczoraj krem nawilżający na noc RdL z wyciągiem z figi kaktusowej, i mam buraka na twarzy od wczorajszego wieczora. Tak więc nie polecam.
dobrze wiedzieć bo jest na mojej liście kremów do kupienia
miał dobre recenzje

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mylisz się, ale nie będziemy się spierać Niektórym włosom, np. moim, pielęgnacja bezsilikonowa nie służy. Poza tym, biorąc pod uwagę skład, Alterra będzie bardziej służyć skalpowi, niż piórom.
niestety moje włosy (kręcone, więc niby idealne do pielgnacji bez silonów i mycia odżywką) wolą czasem sie czymś oblepić - kilka tygodni bez silikonów i sls spowodowało że sie nie kręciły i nie dawało sie ich rozczesać
więc nad alterrą się zastanawiam - szampony na pewno będą fajne, ale odżywki dla mnie raczej na przemian z innymi
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:56   #4006
radkafatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 38
Dot.: rossmann

ja uwielbiam te maseczki "rosmanowskie" Rival bardzo dobrze oczyszczają i nawilżają skórę, i nie jest taka czerwona później a mojej mamie kupuje takie złote ampułki na zmarszczki (nie są drogie -kilka złotych) i mówi że świetnie działa i jest bardzo zadowolona. a z moich obserwacji to rzeczywiście ma gładką twarz jak na swój wiek i uwielbiam jeszcze żele pod prysznic tej firmy są super!
radkafatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 11:43   #4007
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć bo jest na mojej liście kremów do kupienia
miał dobre recenzje
Weż pod uwagę, że ja jestem wrażliwcem. Może nie ekstremalnym, ale jednak po wielu latach kuracji anty-trądzikowych i kwasowych itp. skóra jest nieco uwrażliwiona. Tobie może nie zaszkodzić
Cytat:
szampony na pewno będą fajne, ale odżywki dla mnie raczej na przemian z innymi

Edit: acha, jestem po testach mleczka liczi - brzoskwiniowego; zapach ma bardzo średni, ale miło się używa i dobrze zmiękcza, aczkolwiek zostawia tłustą warstewkę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2011-03-18 o 11:46
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 19:03   #4008
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: rossmann

O matko, dziewczyny skusiłam się na tę maseczkę aloesową alterry Tak, czytałam, te wasze niepochlebne opinie, ale postanowiłam i tak spróbować, bo pomyślałam - jednemu może nie pasować, a drugiemu już tak po użyciu powiem jedno - ta maska to ZUO. Piekła tak straszliwie,że po 5 minutach musiałam ja zmyć, a teraz mam buzię w takim kolorze i całą gorącą, że hej. Normalnie, co oni tam wsadzili? To się chyba nadaje tylko jako rozgrzewacz do stóp na zimę! Mam nadzieję, że jeszcze odzyskam mój zwykły kolor twarzy
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 21:36   #4009
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: rossmann

Kupiłam odżywkę do włosów z Alterry, bo w końcu dostałam! Uff... Odżywkę użyłam raz i póki, co świetna! Jest bardzo treściwa i nawet na moje włosy (mam prawie do pasa) potrzeba niewielką ilość, jestem (na razie) zachwycona.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 09:20   #4010
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Weż pod uwagę, że ja jestem wrażliwcem. Może nie ekstremalnym, ale jednak po wielu latach kuracji anty-trądzikowych i kwasowych itp. skóra jest nieco uwrażliwiona. Tobie może nie zaszkodzić
niestety mam i wrażliwa skórę i naczynka więc raczej tego kremu nie kupię
tak samo na maski z alterry nie skusze się na pewno, każda maska z rival mnie choćby lekko podrażniała, więc już tak rossmanowskim wynalazkom nie ufam
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:34   #4011
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-03-19 o 09:35
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:43   #4012
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
O matko, dziewczyny skusiłam się na tę maseczkę aloesową alterry Tak, czytałam, te wasze niepochlebne opinie, ale postanowiłam i tak spróbować, bo pomyślałam - jednemu może nie pasować, a drugiemu już tak po użyciu powiem jedno - ta maska to ZUO. Piekła tak straszliwie,że po 5 minutach musiałam ja zmyć, a teraz mam buzię w takim kolorze i całą gorącą, że hej. Normalnie, co oni tam wsadzili? To się chyba nadaje tylko jako rozgrzewacz do stóp na zimę! Mam nadzieję, że jeszcze odzyskam mój zwykły kolor twarzy
Dziewczyny, ja rowniez odradzam wam zakup maseczki aloesowej w saszetce Alterry!
Wczoraj nalozylam ja podczas kapieli, a po zmyciu...masakra, cala twarz poparzona, czerwona i piekaca, do tego czulam, ze mam goraczke na twarzy, takie gorace uczucie
Zastanawiam sie, czy tej drugiej nie wyrzucic do kosza (podwojna saszetka), ale moze zuzyje na nogi do golenia...
Na szczescie rano juz skora byla OK, ale jak tylko sie obudzilam, to od razu pobieglam ze strachem do lustra, balam sie, ze poparzenie nie zeszlo...:/
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2011-03-19 o 09:45
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:44   #4013
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ty używasz tej samej odżywki, którą ja wczoraj kupiłam?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 11:06   #4014
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja rowniez odradzam wam zakup maseczki aloesowej w saszetce Alterry!
Wczoraj nalozylam ja podczas kapieli, a po zmyciu...masakra, cala twarz poparzona, czerwona i piekaca, do tego czulam, ze mam goraczke na twarzy, takie gorace uczucie
:/
No, to dokładnie to samo co u mnie na szczęście z moją buzią też już jest ok, ale naprawdę, czegoś takiego jeszcze nie na facjatę nie nakładałam
No i kombinuję co tam tak zabójczo działa, alkohol może podrażniać, ale chyba nie aż tak, sok z aloesu mi krzywdy nie robił, więc to nie uczulenie na aloes...
Drugą saszetkę zużyję na chyba na dłonie, ale trochę też się boję
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:08   #4015
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:14   #4016
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To faktycznie tą samą, co ja. Również mi się spodobała, od pierwszego użycia. Mam włosy prawie do pasa, a potrzebuję tej odżywki tylko minimalnie, jest bardzo treściwa.
Dodałam ją na KWC i czekam aż zatwierdzą, więc niedługo będzie można dodawać recenzję na jej temat.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:43   #4017
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
No, to dokładnie to samo co u mnie na szczęście z moją buzią też już jest ok, ale naprawdę, czegoś takiego jeszcze nie na facjatę nie nakładałam
No i kombinuję co tam tak zabójczo działa, alkohol może podrażniać, ale chyba nie aż tak, sok z aloesu mi krzywdy nie robił, więc to nie uczulenie na aloes...
Drugą saszetkę zużyję na chyba na dłonie, ale trochę też się boję

Nie myl uczulenia z podraznieniem.

ja tez nie wiem co moglo mnie tak podraznic, ale Alterry twarzowej mi sie odechcialo. Druga maseczke oddalam znajomej i jej krzywdy nie zrobilo, a tez ma wrazliwa cere. To sprawiedliwosc ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 13:53   #4018
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:10   #4019
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Nie myl uczulenia z podraznieniem.
ja nigdy nie mogę tego odróżnić
tylko jak poczymś naczynka robią mi sie wyraźnie czerwone i widoczne to wiem że podrażnienie
ale widzę że opinie są mniej więcej zgodne - maseczki alterra to ruletka - nie wiadomo jak na kogo podziałają
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 14:54   #4020
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

kurcze powiem wam, że miałam ochotę na te maseczki ale jak czytam wasze opinie i jak znam moją skłonność do podrażnień to chyba sobie daruję.....
zastanawiam się nad kremem tym z orchideą na noc.... ale pomyślę bo póki co wykańczam nivea regenerujący do suchej i wrażliwej
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.