Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 08:57   #1471
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dzien Dobry

Od Nas wiosna chyba sobie poszła,dzisiaj jakoś tak pochmurno i nie fajnie nie wiem jak z ciepłem
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:07   #1472
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
dzień dobry
Mirelka alo alo witaj nam kochana

ale mam nastrój melancholijnie - pierdzący taki do

co do wczorajszego tematu .. kurcze nie mam jakiegoś wymarzonego samochodziska .. a może to błąd ... muszę sobie jakiś wynaleźć .. i tak, polecę po bandzie nie jakieś tam fiaty ... coś fajnego , jak marzyć to marzyć
popatrzyłam Pranie na Twój i tak mnie się uwidziało, konkret musi być !

Viollet87
sapomniałam ... to w f słoiczku to bazy pod cienie ... UD i Beefit (ta pomarańczowa)
hej
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:29   #1473
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Mirelka hello

na samochody się przerzuciłyście widzę, no to nie mam za wiele do powiedzenia prawka nie mam, chociaż kurs robiłam... ale mnie instruktor zniechęcił strasznie, jak tylko jechałam 50 km/h albo mniej (czyli tak, jak jest to wymagane na egzaminie) słyszałam teksty w stylu "chcesz żeby Ci za nami wysiedli z aut i zaczęli nas opie*dalać?! a potem się ludzie dziwią, że kierowcom przeszkadza nauka jazdy", a jak coś źle robiłam to było zwykle coś w stylu "co Ty ku*wa robisz? jak masz tak jeździć, to lepiej w ogóle sobie odpuść!". No nie powiem, odechciało mi się.
wiosna sobie od nas też poszła, dużo śniegu leży

ostatnio na brak kasy narzekałam, a tu przed chwilą jakaś pani zadzwoniła o korepetycje dla córki i to sąsiedztwo Aljaki jest teraz to w ogóle będe miała do Ciebie po drodze

Kamilko, wymaziałam się english toffee... dziękuję Ci bardzo !

i wpadłam do pracy przed zajęciami sprawdzić maile, a tu się okazało, że kolega ma imieniny i przyniósł taak smaczne ciasto z tej okazji (robione na maślance, z tym się jeszcze nie spotkałam), że chyba stąd jednak nie wyjdę
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:33   #1474
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Annieee, zmień instruktora. I to SZYBKO. Nauka jazdy niestety musi jeździć zgodnie z przepisami i kropka. A koleś nie ma prawa w ten sposób się do Ciebie odnosić. Dupek.

Cześć wszystkim
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:37   #1475
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Viollet87
sapomniałam ... to w f słoiczku to bazy pod cienie ... UD i Beefit (ta pomarańczowa)
A co tak oficjalnie?
i dziękuję, dziękuję
wracaj szybko do formy!


Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Annieee, zmień instruktora. I to SZYBKO. Nauka jazdy niestety musi jeździć zgodnie z przepisami i kropka. A koleś nie ma prawa w ten sposób się do Ciebie odnosić. Dupek.
Dokładnie... Nikt nie ma prawa tak traktować drugiego człowieka. To raz. Dwa, że to on tam był od tego żeby Cię nauczyć, przecież nie byłaś już kierowcą tylko kursantem. A trzy, że płacisz i wymagasz - ja bym mu powiedziała, że albo zmieni ton albo inaczej zaczniemy rozmawiać! Nie mam litości ani szacunku dla takich gnojków...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:42   #1476
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
calkowicie się zgadzam i pięknie napisalaś to pogrubione.. Tez juz bym tyle nie wydała..
a co do drugiej częsci posta..i tego co poźniej dopisałaś.. ale Ci zazdroszczę dziewczyno... Sama nie wiem ile tu będę.. mam pewien pomysl.. dość trudny w realizacji i wymaga sporego zaplecza finansowego na start.. ale mam wsparcie w rodzinie(niestety nie finansowo, ale w innej kwestii, też "potrzebnej" by się "to" udalo-piszę jak potluczona ) ale zaczynam się zastanawiać czy warto mieć swoj biznes.. Stres, praca 24 h na dobę, wielka odpowiedzialność i pieniądze czasami nie warte tego.. gdyby udalo mi sie znaleźc sensowną pracę to moglabym być zatrudniona.. a nie zatrudniająca..

A podroże "na starość" to moje i tżta wielkie marzenie.. I trzymam kciuki by nam dane bylo Tak samo jak i Wam
Ferg marzenia sie spelniaja! Napisze tak, z domu dostalam wyksztalcenie i milosc, kasy nie, bo nie bylo. Dostalam rowniez niesamowite wsparcie moralne i duchowe. Wiem ze jak sie potkne ( co sie zdarzylo) zawsze moge wrocic do domu i nikt mnie nie bedzie ocenial. Bo taka jest matczyna milosc a swiadomosc tego daje mi sile!
Na wszystko co mam zapracowalam sama. Za bledne decyzje zaplacilam. Zycie. Przyjechalam na wyspe 10 lat temu z jedna torba, bez planow, bylam elastyczna, moze zostane, moze nie. Dzis nie spakowalabym sie do 3 kontenerow. Zawsze marzylam o pieknym domu z ogrodem, basenem, prawie wszyscy sie smiali ze ja to ogladam za duzo filmow z Hollywood. Dzis to mam. Wlasny biznes tak , ale nie za cene 24h na dobe, bo nie warto. Pracujac dla innych zarobilam niewiele. Dalej pracuje na etat , bo biznes zaczelismy 3 lata temu i niestety ale moja pensja , wplywajaca co miesiac liczy sie bardzo. Gwarantowane pieniadze, cos czego biznes nie gwarantuje.
wiec probowac wlasnych sil warto. Poza tym daje to niesamowita satysfakcje. Uwierz w siebie, powodzenia.

Pastereczko, zaczytalam sie wczoraj o Chinach, ( przez Ciebie ) juz w nastepnym roku , zazdroszcze Ci. Calkiem inny swiat jak dla mnie, na ile wyjezdzasz? Bardzo fajna sprawa dla dziecka podrozowac i poznawac swiat. Chcialabym pojechac tez, poznac lokalna kulture, kuchnie, ludzi, styl zycia............. ale to musi poczekac..........

Pranie ale samochod, pelny wypas!!!!!!!

Atojka, Ty tez pomykalas TIR-em? OMG.!!!

Violl , dzis mam Twoj roz nalozony Cat lovers bardzo fajny, delikatny, takie lubie na co dzien.

Motyle nalozylam dzis oszczedniej, duzo lepiej......zobaczymy.... ..jak nie to wiem gdzie uderzyc......

A tak w ogole, Dzien dobry-. Milego dnia. Ja mam dzis napiety terminarz. Mam nadziej ze sie zjawie na lunch. CO bedzie?????
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:01   #1477
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17411380]Mirelka hello

na samochody się przerzuciłyście widzę, no to nie mam za wiele do powiedzenia prawka nie mam, chociaż kurs robiłam... ale mnie instruktor zniechęcił strasznie, jak tylko jechałam 50 km/h albo mniej (czyli tak, jak jest to wymagane na egzaminie) słyszałam teksty w stylu "chcesz żeby Ci za nami wysiedli z aut i zaczęli nas opie*dalać?! a potem się ludzie dziwią, że kierowcom przeszkadza nauka jazdy", a jak coś źle robiłam to było zwykle coś w stylu "co Ty ku*wa robisz? jak masz tak jeździć, to lepiej w ogóle sobie odpuść!". No nie powiem, odechciało mi się.
wiosna sobie od nas też poszła, dużo śniegu leży

ostatnio na brak kasy narzekałam, a tu przed chwilą jakaś pani zadzwoniła o korepetycje dla córki i to sąsiedztwo Aljaki jest teraz to w ogóle będe miała do Ciebie po drodze

Kamilko, wymaziałam się english toffee... dziękuję Ci bardzo !

i wpadłam do pracy przed zajęciami sprawdzić maile, a tu się okazało, że kolega ma imieniny i przyniósł taak smaczne ciasto z tej okazji (robione na maślance, z tym się jeszcze nie spotkałam), że chyba stąd jednak nie wyjdę [/QUOTE]
hej

mój tata jest instruktorem i nigdy nie słyszałam, zeby w ogóle podniósł głos na kursanta
zawsze bardzo spokojnie tłumaczy co i jak
musiałaś miec wielkiego pecha trafiając na takiego instruktota,naprawdę spróbuj jeszcze raz zacząc
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 10:21   #1478
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Czytam sobie nowy watek Elemental i zamorduje Rozi. Czy naprawde potrzebuje nowych minerałów, zeby mnie kusiły?


ja chcę powiedzieć, że to cathy mnie skusiła.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:03   #1479
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dziewczyny, jakby któraś była chętna na atomki to w czwartek o 20 rusza mój rzut Tzn na razie wstępnie jest tak ustalone ale myślę że nic się nie zmieni Limit nieduży (ok.300 szt.) bo 1 raz organizuję zakupy atomizerkowe więc trzeba się będzie spieszyć (ostatnio atomki rozeszły się w 5 minut )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:21   #1480
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A co tak oficjalnie?
i dziękuję, dziękuję
wracaj szybko do formy!
zupełnie przypadkiem ....
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:35   #1481
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

a to tak na dobry dzień i fogle cobyście wiedziały jak wygląda przyszłość Światowego Terroryzmu
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 11:37   #1482
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a to tak na dobry dzień i fogle cobyście wiedziały jak wygląda przyszłość Światowego Terroryzmu
Terrorysta jak terrorysta, ale Alusia jaka do ciebie podobna
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:42   #1483
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a to tak na dobry dzień i fogle cobyście wiedziały jak wygląda przyszłość Światowego Terroryzmu
Śliczna ta przyszłość
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:49   #1484
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a to tak na dobry dzień i fogle cobyście wiedziały jak wygląda przyszłość Światowego Terroryzmu

Ty Go tam lepiej temperuj trochę coby nam świata nie zniszczył
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:51   #1485
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Aljaka..sliczne masz dzieci Nie będzie terrorystą, zobaczysz
Podłączam się do czyjegoś posta odnośnie Kamili związku , tez odniosłam wrażenie że pierwszy raz coś takiego widzę- obopulną miłość i wzajemne się kochanie . Przyznam szczerze, że ja nie wierzę w miłość na całe lata , nie wierzę chyba już w miłość faceta . Wiem ,że nie ma nigdy idealnie , że zawsze wychodzą jakieś problemy, szczególnie jak się żyje razem . Oni żyją osobno i są szczęśliwi . A według jesteś Kamilo fantastyczną kobietą i zasłużyłaś na takie traktowanie . Może ja miałam zbyt dużo wad
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:04   #1486
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Podłączam się do czyjegoś posta odnośnie Kamili związku , tez odniosłam wrażenie że pierwszy raz coś takiego widzę- obopulną miłość i wzajemne się kochanie . Przyznam szczerze, że ja nie wierzę w miłość na całe lata , nie wierzę chyba już w miłość faceta . Wiem ,że nie ma nigdy idealnie , że zawsze wychodzą jakieś problemy, szczególnie jak się żyje razem . Oni żyją osobno i są szczęśliwi . A według jesteś Kamilo fantastyczną kobietą i zasłużyłaś na takie traktowanie . Może ja miałam zbyt dużo wad
Tak, a ja za to jestem chodzącym ideałem Proszę cię ...
Po ostatnim ogromnym rozczarowaniu masz prawo czuć się rozgoryczona, ale to minie, zobaczysz. Nie wkręcaj sobie, że czymś zawiniłaś. Trzeba po prostu trafić na faceta, dla którego chce się chcieć. Świetna babka z ciebie, spotkasz jeszcze kogoś, kto to doceni

Za ciepłe słowa dziękuję
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:36   #1487
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

czesc

u nas dzisiaj znowu ponuro, i padal deszcz ze sniegiem wiec nam spacer odpadl... buuu.
ale za to pocwiczylam rano.

Aljaka
, usmiechnij sie, przegon zle nastroje sliczniutkie dzieciaki! Ala bardzo podobna do Ciebie, a Pietrek taki fajny pucus

ja na nowy watek zajrzałam, ale jeszcze na stronke nie wchodzilam, po co sie katowac... chociaz pewnie niedlugo tam zajrze z ciekawosci.
Rozi- kusicielka odzywaj sie czesciej.

Kamila serio jest tak, ze kiedy czyta sie twoje wypowiedzi na temat zwiazkow, milosci i Waszego malzenstwa, odnosi sie wrazenie, ze jestes baardzo dojrzala osoba, swiadoma swoich uczuc, i swiadomie kochajaca fajnie wiedziec, ze sa ludzie ktorzy sie ze soba tak dobrze dogaduja. bo np ja i moj Tz to dwa koguty jestesmy.. ale sie kochamy
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:35   #1488
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakby któraś była chętna na atomki to w czwartek o 20 rusza mój rzut Tzn na razie wstępnie jest tak ustalone ale myślę że nic się nie zmieni Limit nieduży (ok.300 szt.) bo 1 raz organizuję zakupy atomizerkowe więc trzeba się będzie spieszyć (ostatnio atomki rozeszły się w 5 minut )
Ooo gratulacje jak uporam się z rozbiórkami to może i ja rzut zorganizuję (po fakcie powiesz mi na PW co i jak?).


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a to tak na dobry dzień i fogle cobyście wiedziały jak wygląda przyszłość Światowego Terroryzmu
Ale Piotrek spoważniał! Jeszcze niedawno jak nam go tu wklejałaś to był taki bardziej niemowlakowaty


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
np ja i moj Tz to dwa koguty jestesmy.. ale sie kochamy

w moim związku to ja jestem furiatem, TŻ jest niemal zawsze opanowany ale to dobrze, bo gdyby on też był cholerykiem to byśmy się kiedyś pozabijali

Mówiłam Ci już, że ślicznie wyglądasz na avku?



Wróciłam z załatwień i od fryzjera. Poszłam się tylko ufarbować... potem postanowiłam, że jeszcze podetnę końcówki. Skończyło się na cięciu około 7 centymetrów niby niewiele, ale widać sporą różnicę. Albo tak mi się narazie wydaje. Ale dobrze, bo już tych ostatnich parę cm miałam skudłacone, nieładne. Poza tym od kilku tygodni Wam tu trułam, że mam ochotę obciąć. No i obcięłam
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:49   #1489
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Violl nie mowilas

hehe, u nas tez to ja jestem ta klotliwa, a Tz opanowany. dobrze, ze nie zawsze reaguje na przerozne sytuacje bo byloby kiepsko chociaz tez potrafi dopiec niezle czasem.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 14:05   #1490
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Łodzianki, może któraś jest zainteresowana kiermaszem bielizny?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ooo gratulacje jak uporam się z rozbiórkami to może i ja rzut zorganizuję (po fakcie powiesz mi na PW co i jak?).
Dopiero wczoraj na to wpadłam jak zobaczyłam ile mam pustych pudełek w domu (TŻ zamawia mnóstwo książek i ostatnio pozostawiałam te pudełka że może się przydadzą ehhe)
Ja mam teraz tylko Lolitki do rozebrania więc potem będę mieć luz (bez pieniędzy będę więc i rozbiórek nie będzie raczej )

Martwiłaś się swoją rozbiórką a lepiej Ci poszło niż mi
W ogóle weszłam na stronę perfumerii tego użytkownika od Lolitek i okazało się że tam ma tę tańszą L de L że też wcześniej nie sprawdziłam (nawet nie wiedziałam że ma swoją perfumerię) No ale trudno opłaciłam już zakupy i czekam na kuriera

Naprawdę nikt nie chce klasycznej Lolitki?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:21   #1491
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


KLIK i KLIK - musiałabym zapytać, czy ma dwa testery. Jeśli nie, to wzięłoby się jeden tester i jeden nie-tester i cenę za ml uśredniło w rozbiórce
to ja czekam w takim razie na cynk od Ciebie Kiedy będziesz chciała je rozebrać?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:23   #1492
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Kamilko Jesteś wyjątkowa i tyle!!! Ja mam cięzkie dni , rozmawiałam wczoraj z jego bratem , który o niczym nie wiedział mimo że z nim gadał . Stwierdził że jak go zna to za kilka tygodnie będzie przepraszał i takie tam , ale ja tego nie chcę , boję się że się złamię ale ja naprawdę tego nie chcę ....
Kupiłam właśnie deskę , kupiłam nowe bilety do Polski , zapłaciłam za wycieczkę....4000 zł poszło A jeszcze kurtkę i gogle potrzebuję ;(
Violl...pokaż się
Paula..tez z wrażeń zapomniałam pochwalić Twoj avek -bardzo ładny
Piję 4 kawe....
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:27   #1493
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Aljaka, super masz tych terrorystów
A Violl jest fajna
Sel, nie łam się i basta.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:31   #1494
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

o rany... Selene drogo tam... i jeszcze ta 4 kawa? nie za duzo?
ja od wczoraj zaczelam pic zielona herbate uwaga... BEZ cukru a jeszcze niedawno bylo to dla mnie nie do wykonania, bo zielona ma taki gorzki posmak ktorego nie moglam zniesc. teraz mi smakuje
i dziekuje
i nie lam sie. jesli teg nie chcesz to nie wracaj do niego chocby nie wiem co
tobie Violl tez

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-02-24 o 14:32
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:32   #1495
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
to ja czekam w takim razie na cynk od Ciebie Kiedy będziesz chciała je rozebrać?
Najpierw się zorientuję bo zakończeniu obecnych rozbiórek jak stoję z kasą. Jeśli źle, to rozbiorę tylko flakon dla Ciebie, a jeśli dobrze to wezmę dwa. Poczekasz tydzień...?


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Violl...pokaż się
Jutro... może...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:38   #1496
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Aljaka, super masz tych
Sel, nie łam się i basta.
Heheh, ja wątpie że się odezwie ale nie złamię się
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
o rany... Selene drogo tam... i jeszcze ta 4 kawa? nie za duzo?
Tam ??? W sensie że w Norge ???Nie , wszystko kupione w Pl , wycieczka też z polskiego biura podróży . Sprzęt
i tak kupiłam bardzo tani
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Jutro... może...
może ???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:50   #1497
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel, kiedy jedziesz na narty? I gdzie?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:51   #1498
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

No może, bo ja się najlepiej czuję tak kilka dni po farbowaniu, jak już kolor trochę złagodnieje ale nadal jest świeży i błyszczący

miałam iść na basen, ale kumpela znowu nie da rady... ale prawdę mówiąc to super, bo nie chce mi się jak chol...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:56   #1499
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Najpierw się zorientuję bo zakończeniu obecnych rozbiórek jak stoję z kasą. Jeśli źle, to rozbiorę tylko flakon dla Ciebie, a jeśli dobrze to wezmę dwa. Poczekasz tydzień...?
jasne, że poczekam i ślicznie Ci dziękuję

Sel właśnie zjadłam batonika od Ciebie (ale pyszny ) wypiłam 2 kawkę i idę się uczyć. Nie wyszło by Ci taniej jakbyś kurtkę i google kupiła na miejscu, nie u Norków?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:57   #1500
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Sel, kiedy jedziesz na narty? I gdzie?
Jadę 19 marca do Val di Sole - Włochy jednak wybraliśmy bo wszystkim termin pasował..Kurcze, wysypała się jedna osoba więc jedziemy w 4 osoby a ja będę sama ze starym przyjecielem w pokoju

Nie wiem jakie tam będą temperatury i nie wiem czy kupować bardzo ciepłą kurtkę , takie kosztują z 500 zł w Polsce bo tutaj nie mam zamiaru kupować
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-02-24 o 14:58
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.