Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 12:11   #4561
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

zgłosiłąm juz kulasy do KWC

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ja poproszę skład i modlę się, żeby był identyczny jak poprzednich to nie kupię
Talc, Nylon-12, Magnesium Myristate, Distarch Phosphate, Magnesium Carbonate, Hydrated Silica, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Silica, Parfum (fragrance), Meteorite Extract, Sodium Dehydroacetate, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Cellulose Gum, Sorbic Acid, Aplha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Geranoil, Cinnamyl Alcohol, [+/- Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 73360 (Red 30 Lake), CI 77007 (Ultramarines), CI 15850 (Red 6, Red 7 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77288 (Chromium Oxide Greens), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77742 (Magnesium Violet)].
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:20   #4562
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
zgłosiłąm juz kulasy do KWC

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------


Talc, Nylon-12, Magnesium Myristate, Distarch Phosphate, Magnesium Carbonate, Hydrated Silica, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Silica, Parfum (fragrance), Meteorite Extract, Sodium Dehydroacetate, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Cellulose Gum, Sorbic Acid, Aplha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Geranoil, Cinnamyl Alcohol, [+/- Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 73360 (Red 30 Lake), CI 77007 (Ultramarines), CI 15850 (Red 6, Red 7 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77288 (Chromium Oxide Greens), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77742 (Magnesium Violet)].
ja zgłaszałam już kilka dni temu i nie ma ich w katalogu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:23   #4563
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

hmmm.... tak na pierwszy rzut oka baaardzo podobny... czy ten meteorite extract to chodzi o zapach?
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:09   #4564
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Przykro mi. To co Was zapycha w tym pudrze, to najprawdopodobniej "Magnesium Myristate", a niewykluczone, że również "Glyceryl Stearate" i niestety zostały w składzie (a nie ma ich w "pryszczatych" i liczyłam na podtrzymanie tej dobrej tradycji). Mogą zapychać też niektóre minerały i pigmenty (np. Red 30).
W nowych meteorytach nie ma za to parabenu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2010-06-26 o 13:31
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:20   #4565
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
hmmm.... tak na pierwszy rzut oka baaardzo podobny... czy ten meteorite extract to chodzi o zapach?

to ja bym mogła sam ekstrakt też kupić

pytanie do posiadaczek pryszczatych jakim pędzlem nakładacie puder? ja do tej pory używałam chowanego sephory, ale chciałabym jeszcze jakiś stacjonarny, który do pudru sypkiego też by się nadał.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:04   #4566
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Przykro mi. To co Was zapycha w tym pudrze, to najprawdopodobniej "Magnesium Myristate", a niewykluczone, że również "Glyceryl Stearate" i niestety zostały w składzie (a nie ma ich w "pryszczatych" i liczyłam na podtrzymanie tej dobrej tradycji). Mogą zapychać też niektóre minerały i pigmenty (np. Red 30).
W nowych meteorytach nie ma za to parabenu.

Noor miałam cichą nadzieję, że zajrzysz tu i podpowiesz nie miałam pojęcia, że skład pryszczatych jest inny.... no to teraz jak w banku muszą być moje i znowu przez Was
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:14   #4567
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
pytanie do posiadaczek pryszczatych jakim pędzlem nakładacie puder? ja do tej pory używałam chowanego sephory, ale chciałabym jeszcze jakiś stacjonarny, który do pudru sypkiego też by się nadał.
Ja nakładam Artdeco z kozy kaszmirskiej (z wiewióry jakoś mi się nie rozprowadza równo, a jednak ten puder wymaga lekkiej ręki i dobrego rozprowadzenia).

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Noor miałam cichą nadzieję, że zajrzysz tu i podpowiesz nie miałam pojęcia, że skład pryszczatych jest inny.... no to teraz jak w banku muszą być moje i znowu przez Was
Dodałam skład przyszczatych do ich karty w KWC. Jak ktoś zidentyfikował swoje zapychacze, może sprawdzić, czy ich tam nie ma ("caprylyl glycol" mimo brzydkiej nazwy raczej nie trzeba się w nim obawiać - powinien działać wręcz bakteriostatycznie i został użyty prawdopodobnie w obu jako konserwant, zamiast parabenów).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2010-06-27 o 11:26
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 21:36   #4568
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Kupiłam kulki 02 pani Sephorowa pozachwycała się nad opakowaniem, powiedziała, że 01 jest dla porcelanowej cery, 02 bezowej, a 03 brzoskwiniowej, żałowała bardzo, ze pedzelek się wyprzedal. Miła pani
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:50   #4569
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Musze powiedzieć, ze z Parurka jestem bardzo zadowolona, wytrzymał dzisiaj cały dzień na buzi i mi nie spłynał, a bardzo się tego obawiałam Może pomogło "wykończenie" go Les Voilettes + Mythice.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 09:30   #4570
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Kochane w związku z tym ze analizujemy składy kosmetyków może założymy wątek ze składami, żeby łatwo było odszukać. i proszę Mądre Główki wskazywały zapychacze
powiedzcie tylko gdzie załozyc wątek i zakladam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 09:32   #4571
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ale juz jest taki watek na Biochemii
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 09:37   #4572
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale juz jest taki watek na Biochemii
składy kolorowych kosmetyków?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:11   #4573
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

tam jest pomieszane kolorowe z pielegnacją ale warto zobaczyc co i jak, ja czesto patrzalam, choc nie ma wszystkiego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:00   #4574
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Musze powiedzieć, ze z Parurka jestem bardzo zadowolona, wytrzymał dzisiaj cały dzień na buzi i mi nie spłynał, a bardzo się tego obawiałam Może pomogło "wykończenie" go Les Voilettes + Mythice.
to mój ulubiony zestaw

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Ja nakładam Artdeco z kozy kaszmirskiej (z wiewióry jakoś mi się nie rozprowadza równo, a jednak ten puder wymaga lekkiej ręki i dobrego rozprowadzenia).
dziękuję

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Kupiłam kulki 02 pani Sephorowa pozachwycała się nad opakowaniem, powiedziała, że 01 jest dla porcelanowej cery, 02 bezowej, a 03 brzoskwiniowej, żałowała bardzo, ze pedzelek się wyprzedal. Miła pani
gratuluję
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:41   #4575
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
to mój ulubiony zestaw
No i dzisiaj wytrzymał znowu Parurek calutki dzień jezu, że też sie nie dałam wczesniej na niego namówić, na testy
Ale Les Voilettes, to chyba najlepszy sypanieć, jaki miałam do tej pory musze pełnowymiarowe opakowanie nabyć, jak skończy mi się te 5 g Jaki masz kolorek Even? Ja nr 4.
Ale wolałabym pryszczate zamiast mythiców na sam koniec, no, ale to przy okazji na listę na razie mam odłożony w sephorze różyk z letniej kolekcji i juz moze jutro go odbiorę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:53   #4576
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i dzisiaj wytrzymał znowu Parurek calutki dzień jezu, że też sie nie dałam wczesniej na niego namówić, na testy
Ale Les Voilettes, to chyba najlepszy sypanieć, jaki miałam do tej pory musze pełnowymiarowe opakowanie nabyć, jak skończy mi się te 5 g Jaki masz kolorek Even? Ja nr 4.
Ale wolałabym pryszczate zamiast mythiców na sam koniec, no, ale to przy okazji na listę na razie mam odłożony w sephorze różyk z letniej kolekcji i juz moze jutro go odbiorę
ja długo przymierzałam się do podkładu parure ale na zakup pełnowymiarowego produktu skusiłam się po tym, jak zobaczyłam efekt u koleżanki na buźce i teraz nikomu go nie oddam muszę wypróbować aqua też, ciekawe, czy bardzo różni się od extreme.

a jaki wydajny! mam go już ponad rok i zużyłam dopiero połowę opakowania. swoją drogą jak już kupisz, to zobaczysz, jakie ma przemyślane wnętrze - takie sitko, że łatwiej nabrać odpowiednią ilość na pędzel. najbardziej to lubię w nim, że matuje i wygładza i zostawia takie śliczne matowe, ale nie płaskie wykończenie ja to ściana jestem, mam 01 ale już mnie nie wybiela dodatkowo na szczęście

pryszczate dla mnie są super do poprawek ale na wykończenie też rewelacja.. bardzo przemyślane te produkty, współgrają ze sobą świetnie.

widzę, wishlista się powiększa niebezpiecznie
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 19:27   #4577
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja długo przymierzałam się do podkładu parure ale na zakup pełnowymiarowego produktu skusiłam się po tym, jak zobaczyłam efekt u koleżanki na buźce i teraz nikomu go nie oddam muszę wypróbować aqua też, ciekawe, czy bardzo różni się od extreme.

a jaki wydajny! mam go już ponad rok i zużyłam dopiero połowę opakowania. swoją drogą jak już kupisz, to zobaczysz, jakie ma przemyślane wnętrze - takie sitko, że łatwiej nabrać odpowiednią ilość na pędzel. najbardziej to lubię w nim, że matuje i wygładza i zostawia takie śliczne matowe, ale nie płaskie wykończenie ja to ściana jestem, mam 01 ale już mnie nie wybiela dodatkowo na szczęście

pryszczate dla mnie są super do poprawek ale na wykończenie też rewelacja.. bardzo przemyślane te produkty, współgrają ze sobą świetnie.

widzę, wishlista się powiększa niebezpiecznie
No ja z Aquy jestem tak zadowolona Ale wezmę kiedyś próbki i Extreme i Golda
A Les Voilletes ... dodatkowo mnie nakręca ten zapach meteorytowy w nim, miodzio no.
Tylko tusz Guerlaina kompletnie mi się nie spodobał i jednak zostane przy tych, co mam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 19:30   #4578
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

mi tez tuszyk nie podpasowal - oddalam mamie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 19:34   #4579
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja z Aquy jestem tak zadowolona Ale wezmę kiedyś próbki i Extreme i Golda
A Les Voilletes ... dodatkowo mnie nakręca ten zapach meteorytowy w nim, miodzio no.
Tylko tusz Guerlaina kompletnie mi się nie spodobał i jednak zostane przy tych, co mam
a ja właśnie go dostałam z wymianki, ciekawe czy z nim zostanę na dłużej bo jak do tej pory to po różnych testach zawsze wracam do... 2000 calorie max factora

zapach jest wyjątkowo intensywny
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 20:03   #4580
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Dziewczyny.... widze, ze mowa o Les Voilettes... powiedzcie, czy to prawda, ze wycofali go ze sklepow??
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:05   #4581
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja długo przymierzałam się do podkładu parure ale na zakup pełnowymiarowego produktu skusiłam się po tym, jak zobaczyłam efekt u koleżanki na buźce i teraz nikomu go nie oddam muszę wypróbować aqua też, ciekawe, czy bardzo różni się od extreme.

a jaki wydajny! mam go już ponad rok i zużyłam dopiero połowę opakowania. swoją drogą jak już kupisz, to zobaczysz, jakie ma przemyślane wnętrze - takie sitko, że łatwiej nabrać odpowiednią ilość na pędzel. najbardziej to lubię w nim, że matuje i wygładza i zostawia takie śliczne matowe, ale nie płaskie wykończenie ja to ściana jestem, mam 01 ale już mnie nie wybiela dodatkowo na szczęście

pryszczate dla mnie są super do poprawek ale na wykończenie też rewelacja.. bardzo przemyślane te produkty, współgrają ze sobą świetnie.

widzę, wishlista się powiększa niebezpiecznie
ja mam i Extreme i Aqua
oba podkłady się bardzo różnią
Extreme jest bardzo trwały szybko zastyga, dobrze kryje i ładnie wygląda
Aqua jest lżejszy, o wiele łatwiej go rozprowadzić, jest bardziej kremowy, najjaśniejszy kolor jaśniejszy niż 02 w Extreme co akurat mi odpowiada
żaden nie wchodzi w pory i zmarszczki, co dla mnie jest wieeelką zaletą

w tym momencie bardziej mi odpowiada Extreme, ale ostatnio cera mi się jakoś pogorszyła i Aqua jest u mnie mniej trwały i tylko dlatego dziś wybrałabym Extreme
ogólnie oba podkłady godne polecenia
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:18   #4582
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... widze, ze mowa o Les Voilettes... powiedzcie, czy to prawda, ze wycofali go ze sklepow??
Nic mi o tym nie wiadomo. Widze, ze w perfumeriach sa dostępne bez problemu.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam i Extreme i Aqua
oba podkłady się bardzo różnią
Extreme jest bardzo trwały szybko zastyga, dobrze kryje i ładnie wygląda
Aqua jest lżejszy, o wiele łatwiej go rozprowadzić, jest bardziej kremowy, najjaśniejszy kolor jaśniejszy niż 02 w Extreme co akurat mi odpowiada
żaden nie wchodzi w pory i zmarszczki, co dla mnie jest wieeelką zaletą

w tym momencie bardziej mi odpowiada Extreme, ale ostatnio cera mi się jakoś pogorszyła i Aqua jest u mnie mniej trwały i tylko dlatego dziś wybrałabym Extreme
ogólnie oba podkłady godne polecenia
Z tego co opisujesz, to Extreme jest w sam raz na zimę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:23   #4583
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... widze, ze mowa o Les Voilettes... powiedzcie, czy to prawda, ze wycofali go ze sklepow??
na stronie internetowej jest wymieniony wśród pudrów, podczas gdy stare meteoryty zniknęły. więc chyba nic tego nie zapowiada

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam i Extreme i Aqua
oba podkłady się bardzo różnią
Extreme jest bardzo trwały szybko zastyga, dobrze kryje i ładnie wygląda
Aqua jest lżejszy, o wiele łatwiej go rozprowadzić, jest bardziej kremowy, najjaśniejszy kolor jaśniejszy niż 02 w Extreme co akurat mi odpowiada
żaden nie wchodzi w pory i zmarszczki, co dla mnie jest wieeelką zaletą

w tym momencie bardziej mi odpowiada Extreme, ale ostatnio cera mi się jakoś pogorszyła i Aqua jest u mnie mniej trwały i tylko dlatego dziś wybrałabym Extreme
ogólnie oba podkłady godne polecenia
kusisz coś lżejszego by się przydało. i coś, co będzie dostępne w tym kraju bo extreme muszę mój kolor na truskawie kupować, a aqua może będzie dla mnie
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:27   #4584
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tego co opisujesz, to Extreme jest w sam raz na zimę.
to samo pomyslalam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:28   #4585
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... widze, ze mowa o Les Voilettes... powiedzcie, czy to prawda, ze wycofali go ze sklepow??
wczoraj rozmowiałam z zaufaną konsultantką od GUERLAIN i na jesieni mają wejść nowe odmienione LES VOILETTES więc możliwe,że te wycofają.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:37   #4586
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... widze, ze mowa o Les Voilettes... powiedzcie, czy to prawda, ze wycofali go ze sklepow??
u mnie w dougim online zostaly resztki jednego koloru... wiec na to wyglada...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:56   #4587
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nic mi o tym nie wiadomo. Widze, ze w perfumeriach sa dostępne bez problemu.



Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
na stronie internetowej jest wymieniony wśród pudrów, podczas gdy stare meteoryty zniknęły. więc chyba nic tego nie zapowiada
Mam nadzieje, to moj ulubiony puder...

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
wczoraj rozmowiałam z zaufaną konsultantką od GUERLAIN i na jesieni mają wejść nowe odmienione LES VOILETTES więc możliwe,że te wycofają.
To niedobrze bo w 100% odpowiada mi ten co jest

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
u mnie w dougim online zostaly resztki jednego koloru... wiec na to wyglada...
O nieeeee
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:05   #4588
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nic mi o tym nie wiadomo. Widze, ze w perfumeriach sa dostępne bez problemu.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


Z tego co opisujesz, to Extreme jest w sam raz na zimę.
hmm, ja mam odwrotne wrażenie
ja na lato potrzebuję czegoś trwałego, a zimą bardziej kremowego - na trwałości mi tak nie zależy jak latem
więc dla mnie odwotnie - Extreme na lato, a Aqua na zimę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:12   #4589
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
wczoraj rozmowiałam z zaufaną konsultantką od GUERLAIN i na jesieni mają wejść nowe odmienione LES VOILETTES więc możliwe,że te wycofają.
byle, żeby były tak samo skuteczne i wydajne!

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, to moj ulubiony puder...


To niedobrze bo w 100% odpowiada mi ten co jest


O nieeeee
póki co Guerlain tylko udoskonalał swoje produkty więc jestem dobrej myśli a zapasów i tak nie będę robić bo mam jeszcze rok używania i co później będzie to nie wiem nowy i tak będzie kusił

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
hmm, ja mam odwrotne wrażenie
ja na lato potrzebuję czegoś trwałego, a zimą bardziej kremowego - na trwałości mi tak nie zależy jak latem
więc dla mnie odwotnie - Extreme na lato, a Aqua na zimę
ważne, że każdemu pasuje ale ja też należę do tych, co zimą wolą mocniejsze krycie
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:59   #4590
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
hmm, ja mam odwrotne wrażenie
ja na lato potrzebuję czegoś trwałego, a zimą bardziej kremowego - na trwałości mi tak nie zależy jak latem
więc dla mnie odwotnie - Extreme na lato, a Aqua na zimę
No to już pewnie indywidualny wybór, który na jaką porę roku
Mnie na teraz świetnie pasuje Aqua, tak, że DW Light zostawię sobie na zimniejsze miesiące. Właśnie na lato szukałam czegoś lekkiego, a Aqua taki właśnie jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.