Moje początki, proszę o ocenę :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 22:24   #91
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Pazurki wychodzą coraz lepiej Popracuj nad piłowaniem. Poczytaj o tym wątek. Jest bardzo przydatny. Ja osobiście polecam gęsty żel do frencha i metodę przecierania. Wychodzi o wiele ładniej
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 09:11   #92
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Vanessita, dziękuję za radę Tak, zdecydowanie pilowanie wychodzi mi najgorzej, ale ciągle nad tym pracuję Wierzę, że na egzaminie sobie poradzę
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:01   #93
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Napewno
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 14:57   #94
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Ostatnie paznokcie przed egzaminem, ktory ma sie odbyc jutro. Ja widze ogromna poprawę, ale KAZDA rada sie przyda
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:33   #95
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Kiedy się patrzy od przodu na kciuka to prawą stronę bym podpiłowała i będzie extra, kolejne fotki... sprawiają miłe wrażenie... poprawa jest - zdecydowanie jedynie nie dałabym cyrkonii na linii uśmiechu... chyba, że mocno falował ...i nie jestem pewna czy dostatecznie spiłowałaś całość... czasem fotki nie oddają realu tak jak trzeba, choć często bywają bardzo pomocne...
Ogólnie naprawdę fajnie ci to wyszło. Jesteś z siebie dumna, a widziałaś to z bliska ... zazwyczaj marudzisz więc wierzę, że jest całkiem nieźle
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:38   #96
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

ana990, dziękuje ;* a marudze, bo duzo od siebie wymagam, ale tutaj uwazam, ze jest dobrze... Wiem, wiem, ze gdzieniegdzie przydaloby sie wypilowac, ze czasami za grubo jest, ale wazne, ze nie ma juz gor i dolin, nie zalewam skorek, skrocilam czas pracy do 3 godzin i robie lepszy usmiech.

A odnosnie tych cyrkonii, to tak, akurat tam french mi tam niezbyt wyszedl i dalam tak na zamaskowanie

Mysle, ze jak jutro zrobie takie na egzaminie, to powinnam zdac
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 16:25   #97
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Jestem z Ciebie dumna Widać duży postęp Gdzie niegdzie dopiłować i będzie super
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 04:50   #98
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Jest postęp Jak najbardziej!! Parę razy jeszcze machnąć pilnikiem i super!
Trzymam kciuki za Ciebie, daj znać jak Ci poszło (wiem,że będzie dobrze)
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 05:33   #99
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Dziękuje za ogromne wsparcie ;*
Dzisiaj mam egzamin o 10, trzymajcie kciuki!
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 06:56   #100
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Trzymam kciuki!! Postępy są Chociaż ja sie nie znam ale w piątek też zaczynam kurs Już się nie mogę doczekać
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:40   #101
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

ale poprawa super kochana... no uśmiech dopracować i gdzieniegdzie ten pilnik by się przydał;p zdawaj relacje co i jak;p
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 17:36   #102
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Co z tym egzaminem? ............... o 10 rano czy wieczorem? żartuję bo się doczekać nie mogę..... palce od trzymania kciuków już mnie tak bolę, ....a jak ja prysznic wezmę? ... zdała i gdzieś baluje... hula, a ja tu z tymi kciukami tak sama siedzę
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:20   #103
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Jestem i zdaje relację:
ZDAŁAM, to najwazniejsze. Trochę się to wszystko przeciągnęło, bo nie wiedziałam, że tyle zajmie teoria. Poza tym- egzamin mialam w Lublinie, a ja mieszkam 70 km od Lublina, więc zanim dojechalam do domu, zanim zjadłam, odpoczęłam, to już mamy taką porę, jaką mamy ...

Z teorią bylo trochę cięzko, bo nie wiedzialam, że trzeba miec tyle procent, zeby zdac... Zabraklo mi 3 punktow, ale pozniej sie zastanowilam i dopisalam.

Odnosnie paznokci to wyszly w miare dobrze... Z ogromu czasu i chyba troche z przerazenia wypilowalam krzywa C, bo ciągle wydawalo mi sie, ze cos jest zle krzywo itp. i ostatecznie w prawie wszystkich paznokciach musialam budowac krzywa C od nowa, co nigdy mi sie nie zdarzalo, więc to byl skutek zdenerwowania i tego, ze tak bardzo chcialam miec juz ten certyfikat. Ostateczny efekt oceniam jako dobry i ciesze sie ze swojego zyciowego sukcesu. Będzie tylko lepiej
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:19   #104
__Tinkerbell__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

NO TO MOJE GRATULACJE!!!!!:roz a: masz zdjecie pracy egzaminacyjnej?? ciekawa jestem efektu koncowego po tym jak Twoj stes zwiazany z egzaminem pożarł stres na pazurkachbuzka:c mok:
__Tinkerbell__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:24   #105
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

jak kolezanka mi wysle, to moze wstawie

W piatek robie kolejne paznokcie
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:22   #106
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Hej kochane, żeby już nie motać wstawiam egzaminacyjne pazurki Oli na moich łapkach. Nie oceniam, same zobaczcie.
A tak ode mnie Olu przerzuć się na gęsty biały, na prawdę jest dużo wygodniej.
A co do wykonania, uważam, że poszło Ci wspaniale, pod tym względem choćby, że chciałam ekstremalnie długaśne i wiesz przynajmniej, że gorszej klientki już nie będziesz miała. Buziaczki
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:52   #107
__Tinkerbell__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

patrzac moim skromnym niewprawionym okiem moge powiedziec to co widac ewidentnie czli poszarpany usmiech i jakis balagan przy skorkach. ale najwazniejsze ze egzamin zdany i teraz liczac na praktyke bedzie tylko lepiej
__Tinkerbell__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 15:06   #108
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Sztynka nie lepiej było przesłać koleżance Oli fotki? ... chyba, że byłyście umówione to nie ma tematu, ale jeśli nie to decyzję i proces wstawienia wypadałoby zostawić właścicielce wykonanej pracy... Mi ogólnie - biorąc pod uwagę stres związany z egzaminem, a ja mam tak, że stres, presja i momentalnie się spalam.... - i biorąc pod uwagę wszystkie prace Oli, które widziałam, a szczególnie ostatnie które zmotywowały mnie do stworzenia takich jakich jeszcze dotąd mi się nie udało.... bla bla bla te są przyzwoite... jedynie; ten urwany uśmiech mocno razi... Kciuk coś tam ma z boczku, albo właściwie czegoś mu brak i ciutkę podpiłować boczki... myślę, że był jakiś pośpiech... i stąd te defekciki, ponieważ jestem przekonana, że Ola na falujący uśmiech ma mega rewelacyjne sposoby, a tu widać czasu nie było
Gratuluję papierka ! (zazdroszczę nawet )
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 16:51   #109
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Sztynko, dziękuje ci, ze wstawilas moje zdjecia, faktycznie mniej balaganu i prościej

Balagan przy skorkach jest, poniewaz: hm... moja egzaminatorka powiedziala, ze sa dziwne zapowietrzenia przy skorkach i mi to wypilowala i kazala "dorabiac" cover w tych miejscach i pewnie dlatego.

Usmiech poszarpany- wiem. Ale nienawidze zelu z golden nailsa, jest rzadki jak woda, formuje w miare dobery usmiech, a po wyjeciu z lampy wszystko scieklo i utwardzilo sie krzywo... Przerzucam sie na zel bialy od Dobrej rady, bo juz mi go polecalyscie
ana990, pospiechu wlasnie nie bylo, tylko za duzo czasu.Zrobilam paznokcie, wyszedl mi nawet stres i zostalo mi czasu i zaczelam paznokcie ogladac, podpilowywac, ciągle cos mi sie nie podobalo, chcialam, zeby bylo jak najmniej niedociągniec i zaczelam wypilowywac bialy zel, spilowalam sobie na wiekszosci linie stresu itp... I pozniej wszystko poprawialam, zalepialam itp. Jutro mam klientke, a więc cos wstawie

Sztynko, jeszcze raz ci dziękuje, ze sie zgodzilas byc moja modelka Zaprosze cie jeszcze na paznokcie w pazdzierniku, wtedy na pewno bedzie o niebo lepiej
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 17:04   #110
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

No to wszystko już wiadomo
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:24   #111
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

I ja tez gratuluję papierka i trzymam kciuki za dalsze poczynania. Obyś miała jak najwięcej zadowolonych klientek .... i do przodu!! Masz potencjał tylko musimy jeszcze trochę poćwiczyć. Będzie dobrze
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:36   #112
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Juz na szczęscie jutro ide robic te paznokcie Chce, zeby to byly moje najlepsze paznokcie do tej pory... zreszta, chyba gorzej nie będzie. Soniu, dziękuje za wsparcie
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:34   #113
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Cytat:
Napisane przez ana990 Pokaż wiadomość
Sztynka nie lepiej było przesłać koleżance Oli fotki? ... chyba, że byłyście umówione to nie ma tematu, ale jeśli nie to decyzję i proces wstawienia wypadałoby zostawić właścicielce wykonanej pracy... Mi ogólnie - biorąc pod uwagę stres związany z egzaminem, a ja mam tak, że stres, presja i momentalnie się spalam.... - i biorąc pod uwagę wszystkie prace Oli, które widziałam, a szczególnie ostatnie które zmotywowały mnie do stworzenia takich jakich jeszcze dotąd mi się nie udało.... bla bla bla te są przyzwoite... jedynie; ten urwany uśmiech mocno razi... Kciuk coś tam ma z boczku, albo właściwie czegoś mu brak i ciutkę podpiłować boczki... myślę, że był jakiś pośpiech... i stąd te defekciki, ponieważ jestem przekonana, że Ola na falujący uśmiech ma mega rewelacyjne sposoby, a tu widać czasu nie było
Gratuluję papierka ! (zazdroszczę nawet )
Umówione byłyśmy, że prześle zdjęcia, a jaką drogą to chyba nie było znaczenia prawda Olu? Miałaś zamiar wstawić, bo chyba po to je robiłyśmy ? Zresztą to MOJE pazurki na moich łapkach i mi się podobają to wstawiłam, a co
Co do czasu, to jest go ZA DUŻO i tyle. Ola po 2 godzinach była gotowa oddać pazurki do oceny i byłoby po sprawie, dlatego uważam, że nie potrzebnie się męczyła. Z resztą widać jest róznicę, gdy się patrzy na pazurki robione w domu, a robione pod działaniem stresu egzaminacyjnego? Ja musiałam działać szybko, bo moja modelka się spieszyła i nie było mowy o poprawkach i to samo radzę Oli i będzie git
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:25   #114
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:31   #115
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

wszystko jest dobrze tylko te boczki... french to kwestia wprawy... dołączam zdjęcie z poprawionymi liniami , (na serdecznym mi troszkę uciekła linia, nie umiem w paincie malować) ;p ale mam nadzieję że choć troszkę to pomoże... linie boczne piłujemy prosto, tak jakbyś kroiła chleb... i pilniczek trzymamy prosto, jakby pod kontem 90 stopni z łożem paznokcia(nie wiem czy coś z tego zrozumiałaś;p ) jakby co to pisz na pw
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 17:02   #116
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Cytat:
Napisane przez ana990 Pokaż wiadomość
To chodź Ola do nas Za Twoje zdrowie i żeby mi się pazurki trzymały
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:24   #117
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)



Kochane jestescie

charolina- tak, wiem. Boczki to na razie moja zmora, bo dziwnie mi pilnik ucieka na boki, ale i tak uwazam jest o wiele lepiej niz bylo i łopat nie ma. Zwykla klientka, ktora nie zna się na budowie paznokcia, tych wszystkich krzywych itp. nie zauwazy nawet, ze ma o 1 czy 2 mm szerszy paznokciec, niz byc powinien Takie rzeczy widzą tylko stylistki

Dzisiaj bylam u klientki. Mialo byc niby uzupelnienie, a okazalo sie, jak przyszlam, ze 5 paznokci ma, a 5 jej odpadlo... Te, ktore byly mialy dosyc dziwny ksztalt, a więc spilowalam wszystko i zrobilam od nowa. Oczywiscie chcialam zrobic proste kwadraty, ale klientka stwierdzila, ze nie zyczy sobie kwadratu, tylko cos pomiędzy kwadratem a migdalem... A jak to sie mowi, z racji tego, ze klient- nasz pan, to zrobilam na jej zyczenie cos migdalopodobne Z koncowka brokatowa french i z usmiechem... Hm... ten usmiech to mi czasami dziwnie wyszedl, ale cholernie ciezko jest zrobic brokatem. Zrobilam rowniez dobrze widoczną krzywą C, poniewaz na egzaminie powiedziano mi, ze robie za plaskie paznokcie, więc pracuję na tym.

Na 2 paznokcie zapomnialam dodac primera z rozpędu, hahha, myslicie, ze paznokcie beda sie trzymac? Powiedzialam jej, ze jak odpadna w ciągu tygodnia, to zrobię za darmo, ale to najmniejsze paznokcie u rąk, więc mysle, ze powinno byc dobrze. Dosyc mocno je pilowalam i celowo naciskalam pod roznymi kątami i trzymaly się dobrze. Grunt, ze plytka byla zmatowiona.

Na zakonczenie przytoczę mini dialog, jaki mial dzisiaj miejsce:

Wyciagam plyn do dezynfekcji i chce spryskac rece klientki
K: A co to jest za płyn?
Ja: plyn do dezynfekcji, spryskam nim twoje rece i swoje.
K: Ja robie paznokcie juz od roku u roznych osob, ale nigdy sie nie spotkalam z plynem do dezynfekcji


hahaha Wnioski nasuwaja sie same

Moze paznokci jeszcze rewelacyjnych nie robie, ale chociaz przestrzegam podstawowych zasad higieny, dezynfekuje przed kazdą stylizacją dlonie swoje i klientki, dokladnie myje wszystkie narzedzia wielokrotnego uzytku i spryskuje plynem do dezynfekcji narzędzi.
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:39   #118
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

jeszcze zapomnialam dodac:
- usmiechy bede o niebo lepsze, jak kupie gęsty bialy zel, bo to, co teraz mam rozlewa mi się się strasznie
Hm... czy myslicie, ze jestem juz na takim etapie, zeby podwyzszyc cene do 30 zl...
Bo niestety za 25 zl, to ja nawet na materialy nie zarabiam i taka jest prawda
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 00:09   #119
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Jak za 25 to rewela ...a gdyby miały być np. za ....40 to serdeczny z prawej ciut krótszy wolny brzeg... albo łożyska więcej zostawić... boczki... ale co tam, ty to przecież wszystko wiesz... gdyby dopilnować te sprawy to cenka w górę
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 08:26   #120
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Moje początki, proszę o ocenę :)

Dziękuję za opinię
W takim razie mysle, ze spokojnie moge brac 30 zł, bo teraz mam spore wydatki, zele sie koncza, pilnikow juz praktycznie nie mam, jakies ozdoby, brokaty by sie przydaly, a rowniez pojemniki na ozdoby, bo w tych woreczkach strunowych wszystko mi się wysypuje...


i bede brala tez za dojazd do klientki 5 zł, albo bede wykonywac uslugę u siebie w domu... Dojezdzac w taka pogode zatloczonym autobusem na drugi koniec miasta, to zadna przyjemnosc.
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.