depilacja okolic bikini u brunetki !! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 19:07   #391
klaryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

lalalilala - chodzi ci o telocapil? sama zamówiłam i będę niedługo próbować
klaryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 07:18   #392
papewa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ***z bajkowej krainy***
Wiadomości: 125
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja zapłaciłam za całe nogi, pachy i bikini 90zł

a ja warg nie chciałam więc nie robiła ale mówiła, że to jest w tej cenie więc zależy ode mnie .

Edytowane przez papewa
Czas edycji: 2010-04-14 o 07:19
papewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 11:33   #393
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez klaryska Pokaż wiadomość
lalalilala - chodzi ci o telocapil? sama zamówiłam i będę niedługo próbować

nie wiem nie pamiętam, ale obiło mi sie o uszy ze cos takiego jest
daj znać co i jak u ciebie
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 20:57   #394
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

zastanawiam się właśnie nad depilacją woskiem ale u kosmetyczki, raz sobie sama chciałam pachy wydepilować.. heheh jak oderwałam wosk to myślałam że ręka też mi odleci to było straszne ale podobno u kosmetyczki nie jest tak tragicznie.

Powiedzcie mi dziewczyny czy jak się depiluje bikini i powiem babce ze chcę mieć paseczek to na wargach sromowych też go będę miała, może to głupie pytanie ale jakoś sobie tego nie mogę z wizualizować Nie wiem jak to robi kosmetyczka.

No i po jakim czasie one zaczną odrastać bo koleżanka mi mówiła że jej szybko odrastały i żeby osiągnąć fajny efekt to trzeba iść co kilka tygodni
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 03:05   #395
alexmis
Raczkowanie
 
Avatar alexmis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Canada***Podlaskie
Wiadomości: 58
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

JA robilam bikini i pachy pierwszy raz u kosmetyczki jestem mega zadowolona.....
Zdecydowanie polecam
alexmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 10:19   #396
MAJKA 19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Far far away:-*
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja mam też cholerny problem z bikini.Mam ich duzo co najgorsze i niestety juz w okolicach pachwin,przez golenie golarka rozrosły sie Teraz w tym miejscu usuwam je pinsetka a wargi i cala reszte golarka,ale coż efekt krótki.Na drugi dzień juz jest jeżyk i okropnie powrastane włoski

Mam tego powoli dosc,poszlabym do kosmetyczki.Pomyslałam sobie ze najpierw pojde wydepilowac nogi,jak przezyje ten ból,to potem sprobuje troszke tam.Wiem ze bol tam jest o wiele wiekszy.
MAJKA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 01:15   #397
alexmis
Raczkowanie
 
Avatar alexmis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Canada***Podlaskie
Wiadomości: 58
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

MAjka nie jest tak zle da sie wytrzymac.......ja przed woskowaniem biore tabletki przeciwbolowe......moze to glupie i moze nie pomaga ale na psychikie dziala i wydaja mi sie ze mniej boli.............nawet podpachami se wywoskowalam.....
alexmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 06:58   #398
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ból nie jest taki okropny, do przeżycia, a dziewczyny, którym woskowalam i bikini i nogi i pachy wbrew zdrowemu rozsądkowi twierdzą, że nogi sa najgorzej bolesne, a reszta to juz pikuś
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 08:57   #399
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Tak mnie zastanawia jedno.. piszecie ze po depilacji depilatorem wloski odrastaja ciensze i jasniejsze...co to za bzdura? przeciez to hormony i uwarunkowania genetyczne decyduja o jakosci i grubosci wlosa. Chyba nie ludzicie sie ze jak go wyrwiecie to odrasta cienszy? Wlosy poprostu rosna w kilku fazach.. najpierw pojawiaja sie te najjasniejsze i najdrobniejsze. Wszystkim paniom ktore twierdza ze depilacja depilatorem zmniejszyla problem z owlosieniem polecam nie ruszac wloskow przez jakies 3 miesiace..gwarantuje ze odrosna wszystkie takie same jakie byly, bo po wyrwaniu nie wszystkie odrastaja jednoczesnie tka jak po zgoleniu amszynka.. wiec efekt jest taki ze odrasta najpierw czesc.. my to depilujemy...potem znowu jakas czesc..znowu depilujemy i wydaje nam sie ze kurcze jest ich coraz mniej.

Depilacja woskiem biikini = krwawe rany i bol nie do zniesienia. O ile same "okolice" to faktycznie bol mniejszy niz na nogach to glebsza strefa bikini to jest dla mnie bol nie do przezycia. Moge przezyc naprawde wszystko.. nogi, paszki (ktore depiluje sobie sama woskiem..polecam) ale strefa bikini to placz i walka samej ze soba przez caly dzien... I zawsze, chocbym nie wie ile peelingow zrobila czesc wrasta Brunetki gora!

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:00
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:28   #400
MAJKA 19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Far far away:-*
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Z tym że nogi najbardziej bola zaskoczyłaś mnie Myślałam że tam boli o wiele bardziej
MAJKA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 10:24   #401
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Nie, o dziwo bardziej mnie boli na lydkach. Ja poelcam jednak wosk, bo to chwila i nic nie boli, tylko sekunde po zdarciu czuc delikatne uklucie ale wystarczy przylozyc reke mocniej i znika. Oczywiscie najbardziej effektywnie depiluje sie wloski dluzsze, te mniejsze niz 4 mm moga wogole nie chwycic. Ja caly czas mowie o bikini plytkim! im dalej w strone glebokiego tym bol jest wiekszy a u mnie od pewnego momentu jest absolutnie niemozliwy do wytrzymania i nie pomagaja nawet masci chirurgiczne znieczulajace. Inna sprawa te wloski mocno siedza i naprawde trzeba mic duzo samozaparcia zeby mocno, decydowanie i szybko zedrzec plaster heheh majac swiadomosc ze za chwile bedzie strasznie bolec. Po 2 zabiegach na bikini plytkim depilacja jest wrecz "radoscia" bo naprawde nic sie nie czuje a swietnie poprawia samopoczucie

Wartosciujac bol moge powiedziec ze depilujac woskiem wyglada to tak (od najmniej bolacych po najbardziej) uda z przodu - biini plytkie - piszczele - uda boki i tyl - łydki - dlugo dlugo nic... - paszki(przy czym tutaj bol juz jest konkretny.. nie w momencie zdzierania tylko jakies 5 sekund po fakcie... ) - bardzo bardzo dlugo nic.. - glebokie bikini (raz sprobowalam i dziekuje..nigdy wiecej w zyciu.. wole sie pochlastac)

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2010-06-02 o 10:28
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 11:24   #402
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja ciagle mecze sie z depilatorem. Raz zdecydowalam sie isc do kosmetyczki na depilacje nog i bikini. Bol nie taki straszny (mowie o nogach bo brazylijskie bikini jednak dosc boli) ale efekt powiedzmy ze na 3 tyg a najgorsze jest to zeby zapuscic wloski do odpowiedniej dlugosci. Bo jak tu sie pokazac mezowi z takim zarostem wszedzie
Teraz nogi niestety dalej zostaja przy depilatorze ( co trzeba poprawiac do kilka dni zeby nogi byly naprawde gladkie) a bikini pesetka mysle ze najbardziej zadowalajacy efekt.
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 12:32   #403
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

No to ja powiem tak.. mam tez depilator i depilatorem w zyciu bym sobie po udach czy bikini nie pojechala :d nieporownywalnie wiekszy bol niz woskiem
No jasne ze ciezko jest "zapuszczac".. ale kobiety np sa niedysponowane przez kilka dni w miesiacu to dobry moment na wymowki i chodzenie w dlugich spodniach
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 21:52   #404
drewniana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nigdy nie wiem gdzie jestem...
Wiadomości: 35
GG do drewniana
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Witajcie Kobitki spędziłam ostatnie trzy dni na czytaniu tego wątku i muszę powiedzieć, że strasznie mi pomógł, bo pierwszy raz używałam wosku i przy okazji dowiedziałam się o paście cukrowej, którą mam zamiar niebawem wypróbować

powiem Wam, że wosk bolał mnie mniej niż się spodziewałam
ale niestety wykonałam go dość nieumiejętnie (no pierwszy raz w końcu) i nie udało mi się całych nóg zrobić woskiem. resztę usunęłam 'tradycyjnie' czyli maszynką, ale i tak jestem strasznie zadowolona z efektu! pierwszy raz nie mam wkurzających czarnych punkcików w miejscach, gdzie włoski rosną mi grubsze. próbowałam też robić płytkie bikini woskiem, ale nie dałam rady to nawet nie przez to, że jakoś strasznie bolało, ale po prostu nie bardzo wiedziałam jak się za to zabrać bo włoski wiadomo rosną tam w różne strony. po oderwaniu pierwszego kawałka plastra od razu pojawiło się zaczerwienienie. a najgorzej było na wewnętrznej stornie ud, bo niestety zaczęło krwawić
ale i tak się nie poddam

powiem jeszcze, że użyłam plastrów Veet Debiut nawet spoko, tylko mam wrażenie, że strasznie dużo wosku zostawało mi na skórze... powiedzcie, zawsze tak jest?? i chusteczki, które dołączyli do opakowania tak nie bardzo sobie z tymi resztkami wosku radził, więc mam teraz miejscami na nogach klejące ślady

aha, i wyczytałam tutaj, że sudocrem pomaga na podrażnienia po depilacji, których zawsze miałam strasznie dużo... oczywiście się zaopatrzyłam w niego i dziś od razu po zabiegu się wysmarowałam muszę przyznać, że strefę bikini po maszynce miałam praktycznie od razu zaczerwienioną i podrażnioną, ale dzisiaj użyłam sudocremu i widzę już różnicę teraz 'przed spaniem' nałożyłam drugą warstwę, ale nie mam nawet zaczerwienionej skóry
__________________
Największe zwycięstwo to pokonanie samego siebie


drewniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:19   #405
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

jak ja depiluję plastrami to oliwką schodzi ten wosk natychmiastowo.
ja już nie mam problemu z depilacją a wiecznie wrastającymi włoskami i moją obsesją, która powoduje wielkie gule, wieczne strupy itp, co oczywiście jak nadchodzi lato zaczyna mi bardzo przeszkadzać :/


także jeśli któraś z was zaczyna zabawę z depilacją, to peeling musowo często róbcie bo sie nabawicie kłopotów
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 22:34   #406
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
jak ja depiluję plastrami to oliwką schodzi ten wosk natychmiastowo.
ja już nie mam problemu z depilacją a wiecznie wrastającymi włoskami i moją obsesją, która powoduje wielkie gule, wieczne strupy itp, co oczywiście jak nadchodzi lato zaczyna mi bardzo przeszkadzać :/


także jeśli któraś z was zaczyna zabawę z depilacją, to peeling musowo często róbcie bo sie nabawicie kłopotów
Mi nawet peeling nie pomaga...2 lata temu zaczęłam zabawę z depilatorem...peeling robiłam wtedy 2-3 razy w tygodniu a mimo to włoski mi wrastały :/ Coś okropnego... Więc wróciłam do tradycyjnej metody - maszynki... Teraz zastanawiam się nad wizytą u kosmetyczki - głównie chodzi mi o depilacje bikini- ale jakoś wstydze się tam iść, bo zawsze bikini traktowałam maszynką A jak to mniej więcej u kosmetyczki wygląda? Jeśli gdzies już to było opisane, to przepraszam, ale nie chcę mi się czytać całego wątku...
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 08:54   #407
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Mi nawet peeling nie pomaga...2 lata temu zaczęłam zabawę z depilatorem...peeling robiłam wtedy 2-3 razy w tygodniu a mimo to włoski mi wrastały :/ Coś okropnego... Więc wróciłam do tradycyjnej metody - maszynki... Teraz zastanawiam się nad wizytą u kosmetyczki - głównie chodzi mi o depilacje bikini- ale jakoś wstydze się tam iść, bo zawsze bikini traktowałam maszynką A jak to mniej więcej u kosmetyczki wygląda? Jeśli gdzies już to było opisane, to przepraszam, ale nie chcę mi się czytać całego wątku...

Mialam ten sam problem. Troche krepowalam sie isc do kosmetyczki, ale trafilam na taka co bez krepacji wszystko wiedziala co i jak wiec wcale nie czulam sie zazenowana
Powiedziala tylko jakie pozycje przyjac i po klopocie. Nawet ku mojemu zaskoczeniu zaproponowala usunac wloski nawet te z tylu miedzy posladkami o co z poczatku nie odwazylabym sie zapytac
Bol nie taki straszny jak w domu. co prawda juz z woskiem eksperymentowalam w domu na bikini ale raz ze ciezko samemu oderwac te plastry a dwa bol okropny bo to jednak trzeba fachowej reki. No i tez mialam pozostalosci po wosku tu i tam...
Efekt na okolo 3 tyg. Takze polecam!!
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:38   #408
nusia74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cześć dziewczyny ja też przeczytałam o paście cukrowej, wcześniej używałam depilatora elektrycznego na nogi i maszynki do pach i bikini. Raz skusiłam się na plastry woskowe chyba Tanita bo innych nie było, efekt był taki, że kłaczory na nogach nadal tkwiły za to dla odmiany wraz z woskiem, który próbowałam usunąć płatkiem do zmywania twarzy, który oczywiście przykleił się do wosku, wyglądałam fantastycznie ale doczytałam, że oliwka to zmywa, musiałam pofatygować się po nią do apteki oczywiście modląc się żeby nic mi się nie stało po drodze, bo gdyby ktoś podniósł mi nogawkę do góry... ) W zeszłą środę mówię sobie, co tam pasta cukrowa w ruch poszedł garnek i wszystkie składniki,pogotowałam to wszystko i ... zostawiłam na chwilę do wystygnięcia. W tym czasie zjadłam obiad, jak wróciłam do kuchni łyżka "zabetonowana" w garnku ani drgnie prawie ją złamałam próbując wyrwać nie dało rady musiałam pogotować jeszcze trochę. W garnku już był karmel (dodam, ze pierwszy raz grzebałam w czymś takim ) wyłączyłam gaz i po chwili zanurzyłam palce żeby nabrać trochę i nałożyć na nogę, masakra i ręka i noga poparzone, pół kuchni w karmelowych włosach, które zastygały już w momencie wyjmowania z gara. Do nogi to się wcale nie chciało kleić i znów zastygło w garnku na amen. W końcu garnek zamoczyłam i czekam aż puści Przeprosiłam mój depilator i objechałam nóżki. Muszę dodać, że nogi robię prawie bez bólu, tylko wewnętrzna strona łydek tuż pod kolanami boli pioruńsko. Ud nie robię wcale bo tam włoski są delikatne i niewidoczne. Pozostało mi bikini - coś mnie tknęło i dołożyłam depilator. Dałam radę pasek około 4 cm szeroki jadąc od góry do dołu ok 10 cm długi z jednej i drugiej strony.( Resztę zrobiłam maszynką bo im głębiej i dalej w stronę tyłu było gorzej.) To co wydepilowałam, bolało, ale nawet nie tak strasznie, ale bardziej boję sie wrastających włosów. Kiedyś wyrwałam sobie mniej wiecej taki sam fragment pensetą , zajęło mi to 2 dni. A po 2 tyg wyglądałam fatalnie bo kłaczory zaczęły wrastać. Teraz mam małe czerwone krosteczki
nusia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:04   #409
OLAsloth94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Hej! jestem tu nowa i mam pytanie.
Czy pasty cukrowej można używać by ogolić całość? Mam na myśli nie tylko okolice bikini ale też wzgórek, wargi oraz te między pośladkami, ogółem to chcę być tam całkowicie łysa

Okolice bikini i wzgórek czasem wargi golę zwykłą maszynką ale zawsze zostają mi te czarne kropki, pojawią sie krostki, troszke krwi i znowu to samo za 3 4 dni, więc jest nieciekawie.

Więc pytam jeszce raz czy można się zgolić całkowicie na łyso (okolice bikini, wzgórek, wargi oraz między pośladkami) za pomocą pasty cukrowej?
Jeśli nie pasta to jaka jest najlepsza metoda?

Jestem nastolatką i w dodatku zakompleksioną, wiec chciałabym coś zrobić zeby ładnie wyglądać. Dodam że w mojej okolicy nie ma jakiegoś salonu kosmetycznego...
OLAsloth94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 21:31   #410
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Witam wszystkie Panie Już są prawie wakacje, niedługo wyjeżdżam nad morze i chciałabym sobie wydepilować okolice bikini u kosmetyczki e, ale moim problemem jest wstydliwość. Nigdy nie goliłam/depilowałam na gładko miejsc intymych jedynie co to 'przycinalam' włoski , bo wiem,że golenie/depilacja na gładko nie jest dobra, ponieważ niszczy się wtedy flora bakteryjne (czy jak to się tam profesjonalnie nazywa) i wtedy jest większe prawdopodobieństwo,że dostaniemy grzybicy albo czegoś podobnego I w związku z tym, czy jak pójde na depilacje okolic bikini i spod majteczek będą wystawać włoski to kosmetyczka poczuje jakiś niesmak czy coś w tym stylu ? Wiem,że może jest to głupie pytanie, ale dla mnie ważne... Proszę o odpowiedź .. Pozdrawiam!
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:38   #411
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

a ja mam pytanie jak ktos sie depiluje kremem i on dostanie sie ''do środka'',to nie spowoduje jakiejs infekcji?

a i slyszalam odnosnie dep.nóg zeby bezposrednio ''po'' nie smarowac balsamem bo moga wyskoczyc czerwone kropki,tylko poczekac 24h
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2010-06-20 o 20:25
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:11   #412
cameroOonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 112
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

O jest! Chyba znalazłam odpowiedniejszy wątek dla mojego pytania
Wybieram sie pierwswzy raz na depilacje brazylijska do kosmetyczki tylko...
moje wloski na pewno sa dluzsze niz 1 cm co zrobic ???
Mam je sama jakoś przyciać? jak ??
jak wy sobie z tyym radzicie
cameroOonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:03   #413
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

smarujecie czyms np.sudokremem odrazu po depilacji czy moze na drugi dzien?bo cos mi sie obilo o uszy ze odrazu lepiej nie ale moge sie mylic
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:07   #414
dalena2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Hej
ja powiem szczerze raz czy dwa zdarzyło mi się depilować okolice bikini depilatorem, ale jakiś czas temu kupiłam pastę cukrową na allegro i jestem zadowolona myśle że można ją stosować tam gdzie się chce, ból nie jest straszny, ale wiadomo, jeśli chodzi o miejsca intymne to im bliżej środka tym gorzej dlatego to sprawa bardzo indywidualna
dalena2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:48   #415
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

A ja mam takie pytanie które nie daje mi spokoju. Jeśli idzie się do kosmetyczki, na depilację okolic bikini to jaką `pozę` się przybiera? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić ...
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 01:29   #416
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
smarujecie czyms np.sudokremem odrazu po depilacji czy moze na drugi dzien?bo cos mi sie obilo o uszy ze odrazu lepiej nie ale moge sie mylic
Ja ciapię zasypką dla dzieci z Babydream, pomaga
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:16   #417
Addicted to love
Rozeznanie
 
Avatar Addicted to love
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 708
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

hej no wiec dzisiaj sie zdecydowalam na depilacje bikini woskiem . wszystko ladnie , elegancko zapisalam sie do kosmetyczki . dzisiaj pedem ruszylam do gabinetu troszke sie balam bolu ale raz sie zyje. no i wszystko fajnie , atmosfera mila, nie bolalo w sumie tak bardzo ale teraz jestem zalamana.....mam straszne podraznienia , skora wyglada tragicznie ( mnostwo czerwonych kropek) ale to jeszcze nie jest najgorsze ....w okolicach pachwin powstal mi krwiak, ma wielkosc maliny i doslownie taki sam kolor.....jestem zalamana...wiecie moze po jakim czasie to mi zejdzie ?? i czy to podraznienie moge potraktowac alantanem ??
Addicted to love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:17   #418
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Addicted to love Pokaż wiadomość
hej no wiec dzisiaj sie zdecydowalam na depilacje bikini woskiem . wszystko ladnie , elegancko zapisalam sie do kosmetyczki . dzisiaj pedem ruszylam do gabinetu troszke sie balam bolu ale raz sie zyje. no i wszystko fajnie , atmosfera mila, nie bolalo w sumie tak bardzo ale teraz jestem zalamana.....mam straszne podraznienia , skora wyglada tragicznie ( mnostwo czerwonych kropek) ale to jeszcze nie jest najgorsze ....w okolicach pachwin powstal mi krwiak, ma wielkosc maliny i doslownie taki sam kolor.....jestem zalamana...wiecie moze po jakim czasie to mi zejdzie ?? i czy to podraznienie moge potraktowac alantanem ??
A depilowałaś całe bikini czy tylko okolice bikini?
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:21   #419
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Addicted to love Pokaż wiadomość
hej no wiec dzisiaj sie zdecydowalam na depilacje bikini woskiem . wszystko ladnie , elegancko zapisalam sie do kosmetyczki . dzisiaj pedem ruszylam do gabinetu troszke sie balam bolu ale raz sie zyje. no i wszystko fajnie , atmosfera mila, nie bolalo w sumie tak bardzo ale teraz jestem zalamana.....mam straszne podraznienia , skora wyglada tragicznie ( mnostwo czerwonych kropek) ale to jeszcze nie jest najgorsze ....w okolicach pachwin powstal mi krwiak, ma wielkosc maliny i doslownie taki sam kolor.....jestem zalamana...wiecie moze po jakim czasie to mi zejdzie ?? i czy to podraznienie moge potraktowac alantanem ??
Możesz zrobić alantanem w zasypce! Czasami zdarzaja sie takie krotki i podraznienie...ja zazwyczaj tak mam i znika po jednym czasami dwóch dniach.
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:51   #420
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez tintin90 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie które nie daje mi spokoju. Jeśli idzie się do kosmetyczki, na depilację okolic bikini to jaką `pozę` się przybiera? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić ...
Ja jak bylam u kosmetyczki to polozylam sie na plecach, nogi zgiete w kolanach i jedna noge oparlam o druga czyli kostka na drugie kolano o ile wiesz o co chodzi
Jezeli trafisz na fajna kosmetyczke to wszystko bez krepacji
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 22:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.