Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 00:02   #2461
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Masz rację, oczywiście Vivy nie można na B2M, to by było bez sensu. Więc Nicki zapewne kupię, a wymienić spróbuję moje 6 pudełeczek na coś z Shop/Cook, o ile mi dadzą, bo różnie z tym bywa ponoć przy kolekcjach w innych opakowaniach (choć to tylko pudełka inne przecie).
GAT jest znacznie intenswywniejsza niż Impassioned na pewno, powiedziałabym, że Impassioned to taka GAT dla mniej śmiałych. Uważam, że to jeden z najładniejszych kolorów Maca, świetny zwłaszcza latem. Costa Chic pokazywałam gdzieś na moich kiepskich swatchach, ten jej frost jest minimalny moim zdaniem. Ja ją bardzo lubię, bardziej niż np. taką Vegas Volt, jest subtelniejsza, ale też raczej wyrazista, to jeden z moich ukochanych kolorów do biegania na codzień.

Reykjawiczanka, pisałyśmy o tym już parę razy - zasadniczo jedyna stała promocja Maca w PL to program Back to Mac, czyli przyjmują opakowania po niektórych produktach na wymianę za szminkę (6 trzeba uzbierać, po fluidlinach jak najbardziej może być). No i czasem, w ramach nocy zakupów, robią losowanie dodatkowego produktu przy zakupach. Kiedyś były też zaproszenia na darmowy makijaż, ale nie wiem, czy jeszcze gdziekolwiek je dają. I tyle - nie ma przecen, wyprzedaży ani nic takiego.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2012-02-22 o 00:03
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 00:12   #2462
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

najada_naj, dzięki za odpowiedź.

Osobiście spotkałam się z przecenami w MAC, ale były to zawsze pojedyncze grupy produktów, niestety bez większych akcji. B2M jest mi oczywiście znany i trzymam moje opakowania w celu przyszłej wymiany
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 00:17   #2463
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez reykjaviczanka Pokaż wiadomość
Osobiście spotkałam się z przecenami w MAC
A gdzie widziałaś przeceny ? zawsze wydawało mi się ze założenie marki jest takie, żadnych obniżek cen, żadnych płatnych reklam.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 00:46   #2464
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
A gdzie widziałaś przeceny ? zawsze wydawało mi się ze założenie marki jest takie, żadnych obniżek cen, żadnych płatnych reklam.
W MACu w Reykjaviku. Co jakiś czas mamy tutaj w centrum handlowym dni tax-free i wtedy duża większość sklepów (jak nie wszystkie) robi przeceny na wybrane produkty o te 20%.
Widziałam jakieś przebrane odcienie pudrów prasowanych, róże czy lakiery do paznokci. Spytałam wtedy o fluidline, ale panie powiedziały że akurat ten produkt nie podlegał promocji.

Chociaż muszę zaznaczyć, że nawet z tymi -20% to cena pewnie byłaby porównywalna do tej regularnej w polskich sklepach.
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 00:51   #2465
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No tak, ale to brak podatku raczej a nie typowa promocja.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 01:03   #2466
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Przecież cena każdego produktu w sklepie ma już wliczony podatek, nawet w Polsce
To zwykła promocja, a nazywają ją tax-free żeby podkreślić fakt sprzedaży produktów w cenach zbliżonych do tych w innych krajach.

Ale nie słyszałam wcześniej, żeby mieli tak 'anty-promocyjną' politykę.
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 01:40   #2467
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

w moim kraju ceny podawane sa bez podatku, zarowno w sklepie jak i online. (7%) z zadnymi promocjami sie nie spotkalam. a szkoda...
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 07:09   #2468
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ale Vivy nie można przecież na B2M.... ? tak sądzę
Jej no, mówisz że obie warto mieć? Nawet jak się ma Girl about Town, Full Fuchsia, Fusion Pink i te wszystkie inne pomadki które mam w szufladzie? :/ cóż...
A CC jest fajna? Ładna? nie taka typowo Frostowa??
Słyszałam ze na Shop Cook tez nie będzie można opakowań wymieniać
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:34   #2469
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Słyszałam ze na Shop Cook tez nie będzie można opakowań wymieniać
Nie wiem, jak u nas, ale w USA jedna dziewczyna pisała iż pytała się tamtejszego pracownika maca o wymianę szminek z Cook/Shop za B2M i odpowiedział jej, że jak najbardziej wymieniają. A co u nas ... sama jestem ciekawa, bo mam już 6 opakowań gotowych i chciałabym capnąć szminęz Cook za nie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:39   #2470
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Słyszałam ze na Shop Cook tez nie będzie można opakowań wymieniać
No co Ty, a ja już na siłę drugą szóstkę opakowań kompletuję . Ale to może nie jest jeszcze przesądzone - pamiętam, jak z Quite Cute chciałam wziąć szminkę w ramach B2M i początkowo powiedziano mi, że to LE, więc się nie da, ale za chwilę okazało się, że nie ma problemu. Tylko fakt, Shop/Cook ma kolorowe kartoniki "wierzchnie", ale w końcu samo opakowanie szminki jest tradycyjne, więc już nic z tego nie rozumiem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:44   #2471
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, w marcu wejdzie najprawdopodobniej jeszcze jedna kolekcja ''Too Supreme'' Będą tam fajne błyszczyki, właśnie znalazłam swatch na blogu: http://www.sugarcreambeauty.com/2012...eme-sheen.html

Wygląda zachęcająco
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 07:58   #2472
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w marcu wejdzie najprawdopodobniej jeszcze jedna kolekcja ''Too Supreme'' Będą tam fajne błyszczyki, właśnie znalazłam swatch na blogu: http://www.sugarcreambeauty.com/2012...eme-sheen.html

Wygląda zachęcająco
Nawet bardzo , zwłaszcza ten kolor na zdjęciach. Miałam kiedyś w takim aplikatorze błyszczol z YSL i fajnie się sprawdza forma z pędzelkiem.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:27   #2473
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nawet bardzo , zwłaszcza ten kolor na zdjęciach. Miałam kiedyś w takim aplikatorze błyszczol z YSL i fajnie się sprawdza forma z pędzelkiem.
Zgadza się kolor wyjątkowo ładny Właśnie dostałam info, że:
''Limitowana kolekcja M·A·C Chenman jest dostępna w salonach MAC w marcu 2012'' I jeszcze będzie event MACowy między 7-11 marca w Galerii Mokotów Może zrobią coś takiego jak było za granicą z Shop, Cook ?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:37   #2474
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No co Ty, a ja już na siłę drugą szóstkę opakowań kompletuję . Ale to może nie jest jeszcze przesądzone - pamiętam, jak z Quite Cute chciałam wziąć szminkę w ramach B2M i początkowo powiedziano mi, że to LE, więc się nie da, ale za chwilę okazało się, że nie ma problemu. Tylko fakt, Shop/Cook ma kolorowe kartoniki "wierzchnie", ale w końcu samo opakowanie szminki jest tradycyjne, więc już nic z tego nie rozumiem .
Też tego nie rozumiem i nie pamiętam zeby kiedykolwiek tak było... w ogóle teraz usłyszałam najpierw wersje że będzie można... potem że nie będzie można właśnie ze względu na ten bezsensowny kartonik
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:54   #2475
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wrrr, no tego się właśnie obawiam, że tak jak i w Stanach, to i u nas będą robić problemy z B2M za Shop/Cook. Kurczę, chyba się spróbuję dopytać w piątek, zanim kolekcja wejdzie - w sumie też na siłę bym te opakowania opróżniała. Trzeba się będzie szminkowo ograniczyć, jak nie wejdą do B2M.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:59   #2476
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ale przeciez w stanach wymieniali ...polityka powinna być jedna, jeśli tam wymieniają to u ans tym bardziej powinni.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:01   #2477
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wiesz co, na Spektrze czytałam, że różnie bywało - jednym wymieniają, innym nie. W tym wątku o Shop/Cook właśnie. W każdym razie zdaje się, jest z tym zamieszanie i nie mam pewności, jak będzie u nas.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:29   #2478
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja ostatnio w MAC kupiłam pędzelek do eyelinera 210, kosztował £ 16,00. Spisuje się o wiele lepiej niż 30T z Inglota, polecam ! Dodatkowo dostałam 2 próbki: tuszu do rzęs Zoom Lash i płynu do demakijażu oczu Pro Eye Makeup Remover. Obydwa produkty spisują się dobrze. Może się kiedyś skuszę na ten tusz, ale podobny do niego jest bardzo z Diora Diorshow New Look więc jeszcze przetestuję, bo mam obydwie próbki i zobaczymy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0538.jpg (66,8 KB, 17 załadowań)
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:33   #2479
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wiesz co, na Spektrze czytałam, że różnie bywało - jednym wymieniają, innym nie. W tym wątku o Shop/Cook właśnie. W każdym razie zdaje się, jest z tym zamieszanie i nie mam pewności, jak będzie u nas.
No kurcze, to ja nie wiem, czy to takie trudne aby w macu odgórnie ustalili, jak z tym jest.
U nas pewno będzie podobnie, a znajac życie w większosci nie będa chcieli wymieniać.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio w MAC kupiłam pędzelek do eyelinera 210, kosztował £ 16,00. Spisuje się o wiele lepiej niż 30T z Inglota, polecam ! Dodatkowo dostałam 2 próbki: tuszu do rzęs Zoom Lash i płynu do demakijażu oczu Pro Eye Makeup Remover. Obydwa produkty spisują się dobrze. Może się kiedyś skuszę na ten tusz, ale podobny do niego jest bardzo z Diora Diorshow New Look więc jeszcze przetestuję, bo mam obydwie próbki i zobaczymy
Myślę, ze na tym wątku nie trzeba nikomu polecać pędzla 210 chociaz sporo zalezy od osobistych preferencji Ja i tak uwazam ze najlepszy jest 211
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 11:36   #2480
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myślę, ze na tym wątku nie trzeba nikomu polecać pędzla 210 chociaz sporo zalezy od osobistych preferencji Ja i tak uwazam ze najlepszy jest 211
miałam brać ten 211 ale pomyślałam, że będzie dla mnie za duży i nie żałuje bo 210 spisuje się świetnie
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:40   #2481
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w marcu wejdzie najprawdopodobniej jeszcze jedna kolekcja ''Too Supreme'' Będą tam fajne błyszczyki, właśnie znalazłam swatch na blogu: http://www.sugarcreambeauty.com/2012...eme-sheen.html

Wygląda zachęcająco
To jakiś mix dwóch kolekcji, bo szminki są z Seasonally Supreme i wchodzą w stałą kolekcję Sheen Supreme. U nas od marca chyba
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:51   #2482
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
miałam brać ten 211 ale pomyślałam, że będzie dla mnie za duży i nie żałuje bo 210 spisuje się świetnie
Taaak, ja tak samo myśłalam, póki nie pomalowałam się 211
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:43   #2483
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaak, ja tak samo myśłalam, póki nie pomalowałam się 211
nie kuś
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:45   #2484
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
nie kuś
Nie tyle kuszę ile mówie prawdę Mam 210, mam 209, i 266 a i tak najlepsze kreski mi się maluje 211, a tez jak go zobaczyłam, to pomyślałam ze bedzie za gruby, jednak jest tak ścięty, ze mozna i cienkie i grubsze nim namalowac i to perfekcyjnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:53   #2485
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myślę, ze na tym wątku nie trzeba nikomu polecać pędzla 210 chociaz sporo zalezy od osobistych preferencji Ja i tak uwazam ze najlepszy jest 211
Ja wole 209 .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:55   #2486
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Zgadza się kolor wyjątkowo ładny Właśnie dostałam info, że:
''Limitowana kolekcja M·A·C Chenman jest dostępna w salonach MAC w marcu 2012'' I jeszcze będzie event MACowy między 7-11 marca w Galerii Mokotów Może zrobią coś takiego jak było za granicą z Shop, Cook ?
Nie wiem co było za granicą ale w GM ma to byc po prostu makijaż kosmetykami Shop Mac Cook Mac i prezentacja ewentualnie innych kolekcji. Już przyjmują zapisy ok. 40min na osobę.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:58   #2487
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ale Vivy nie można przecież na B2M.... ? tak sądzę
Ja Kasiu oddawałam i przyjęły bez problemu.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Dziewuszki , a orientujecie się może czy do Back2Mac mogę oddać na kredkę z której jestem niezadowolona i wiem ,że na 100% nie będę jej używać?
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:03   #2488
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ale chcesz oddać szminkę? Niezużytą? Czy kredkę do oczu/ ust? Generalnie, możesz na pewno oddać nawet cały produkt, nikt mi nigdy nie sprawdzał, czy opakowanie jest puste, czy coś w nim siedzi. Kredek w sztyfcie oczywiscie nie przyjmują w B2M, tylko takie z wysuwanym rysikiem typu Tehnakohl.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:58   #2489
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ale chcesz oddać szminkę? Niezużytą? Czy kredkę do oczu/ ust? Generalnie, możesz na pewno oddać nawet cały produkt, nikt mi nigdy nie sprawdzał, czy opakowanie jest puste, czy coś w nim siedzi. Kredek w sztyfcie oczywiscie nie przyjmują w B2M, tylko takie z wysuwanym rysikiem typu Tehnakohl.
Mam Kredkę Chromagraphic w ciemniejszym kolorze ( taki prezent kiedyś dostałam) i nijak nie potrafię zmusić jej do współpracy, dlatego pomyślałam ,że może by ja tak do B2M spożytkować??
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:11   #2490
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Z tego, co wiem, to takie kredki nie podlegają B2M - nie mają przecież opakowania do recyklingu, całość się zużywa/ temperuje do końca. A teoretycznie o recykling i ochronę środowiska tu chodzi.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.