Kosmetyki Essence - cz. XIV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 13:10   #2701
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
we Wroclawiu (Arkady - chyba jedyny D. z E.) pani powiedziala, ze D. sie wycofuje z kosmetykow E. i nie bedzie nowosci, a niebawem zniknie cala szafa...
Podobno mają się wycofywać z Douglasów, ale za to widzę, że powoli we wszystkich Superpharmach się pojawiają za to, co dla mnie jest lepszym rozwiązaniem - więcej punktów no i limitki w Rossach

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Czyżby linia My Skin wchodziła do Natur?
widziałam je też w SP - w Magnolii mają całą My Skin
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 13:15   #2702
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
znalazłam tylko filmik, nawet po polsku tutaj
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jedna jest cieplejsza (Essence), druga chłodniejsza (Catrice). Mam paletkę Essence, z paletą Catrice miałam styczność u cioci i uważam, że daje bardziej naturalny efekt.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja mam obie i zgodzę się z zoila, że Catrice daje bardziej naturalny efekt.
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
I ja sie zgadzam - miałam 2 sztuki z Essence, potem kupiłam Catrice i już przy niej pozostanę. Kolory są dużo lepiej dopasowane, moim zdaniem, a i jakosć samego produktu chyba lepsza. Mniej talku moze...? W każdym razie - polecam.
Dzięki
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 14:11   #2703
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Podobno mają się wycofywać z Douglasów, ale za to widzę, że powoli we wszystkich Superpharmach się pojawiają za to, co dla mnie jest lepszym rozwiązaniem - więcej punktów no i limitki w Rossach



widziałam je też w SP - w Magnolii mają całą My Skin
Ja bardzo lubiłam kupować Essence w Douglasach: kupowałam po jednym produkcie i już dwa razy w ciągu roku otrzymałam bon na 40 zł. W SuperPharm nie ma aż takich bonusów punktowych. Poza tym w SP w SCC nie ma szafy Essence. Tym bardziej brakować mi będzie ich szaf w Douglasach.

Wiem, że My Skin jest już od pewnego czasu w SP, skorzystałam nawet z ich promocji na wejście -15% i kupiłam żel pod oczy i krem tonujący, którym jestem zachwycona i zaopatrzyłam się jeszcze w drugie opakowanie po promocyjnej cenie Ciekawa jestem natomiast, czy My Skin wejdzie do DN, i czy będą to tylko kremy, czy też pozostałe produkty z serii
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 14:22   #2704
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubiłam kupować Essence w Douglasach: kupowałam po jednym produkcie i już dwa razy w ciągu roku otrzymałam bon na 40 zł. W SuperPharm nie ma aż takich bonusów punktowych. Poza tym w SP w SCC nie ma szafy Essence. Tym bardziej brakować mi będzie ich szaf w Douglasach.
Wiem, to akurat jest minus

Cytat:
Wiem, że My Skin jest już od pewnego czasu w SP, skorzystałam nawet z ich promocji na wejście -15% i kupiłam żel pod oczy i krem tonujący, którym jestem zachwycona i zaopatrzyłam się jeszcze w drugie opakowanie po promocyjnej cenie Ciekawa jestem natomiast, czy My Skin wejdzie do DN, i czy będą to tylko kremy, czy też pozostałe produkty z serii
O, ja się jeszcze na nic nie zdecydowałam, ale zdecydowanie pare rzeczy mnie kusi. Mówisz, że krem tonujący jest warty uwagi?
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 14:35   #2705
kocurek 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Witam

W Naturze w Rudzie Śląskiej w Plazie są już nowości. Trzeba się uważnie przyjrzeć bo zostaly wystawione nie w szafie głównej gdzie sa limitki, ale w ten drugiej gdzie zawzyczaj mieszczą się akcesoria do paznokci. Z nowości kupiłam cień w kremie stay all day w kolorze 09 for fair, śliczny, opalizujący różowo-złotawy kolorek, raczej delikatny. Ten fioletowy nie przypadł mi do gustu. Dość ciemny i o takiej dość tępej konsystencji. Niestety brak testerów. Poza tym są już nowości z colours art. Kupiłam dwa pigmenty w kolorach 02 smell the camel (beżowo-złoty) i 15 pure love (łososiowy). Mają po 1,8 g i są ważne 6 msc od otwarcia. Pigmenty maja testerki, większość jest mocno perłowa lub brokatowa. Cena to 10, 90 za sztukę.
kocurek 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 15:14   #2706
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kocurek 27 Pokaż wiadomość
Ten fioletowy nie przypadł mi do gustu. Dość ciemny i o takiej dość tępej konsystencji.
A jak sprawdziłaś tę konsystencję?
Moim zdaniem wcale nie jest tępa, właśnie stare cienie SAD były tępe, ten jest miękki i dobrze się rozprowadza. Odcień też według mnie wcale nie jest ciemny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 15:14   #2707
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Krótka recenzja pudru w kompakcie:

- kolor bardzo ładnie stapia się ze skórą, nie jest "mączasty", jest bardzo mocno zmielony
- nakładałam puszkiem do pudru, nakłada się błyskawicznie, właściwie nie trzeba rozcierać po twarzy
- nie tworzy plam ani smug
- nie niszczy nałożonego wcześniej podkładu w sensie placków albo ciemnych miejsc
- nie powoduje przetłuszczania się cery (mam tłustą), jest długo matowa. W tej chwili jest popołudnie i moja twarz świeci się tylko w okolicy skrzydełek nosa, czoło nadal dość matowe
- fajne opakowanie, ale gąbeczka z zestawu do niczego, używam mojej z pudru Creme Puff MF (najlepsza gąbeczka/puszek na tej planecie )

Jestem bardzo zaskoczona jakością pudru, na pewno kupię jeszcze nie raz, jak go skończę
Szkoda tylko, że jest go tak mało w opakowaniu
Mimo to, polecam bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence 2in1make up powder.jpg (26,3 KB, 77 załadowań)
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2012-09-08 o 15:17
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 15:15   #2708
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Krótka recenzja pudru w kompakcie:

- kolor bardzo ładnie stapia się ze skórą, nie jest "mączasty", jest bardzo mocno zmielony
- nakładałam puszkiem do pudru, nakłada się błyskawicznie, właściwie nie trzeba rozcierać po twarzy
- nie tworzy plam ani smug
- nie niszczy nałożonego wcześniej podkładu w sensie placków albo ciemnych miejsc
- nie powoduje przetłuszczania się cery (mam tłustą), jest długo matowa. W tej chwili jest popołudnie i moja twarz świeci się tylko w okolicy skrzydełek nosa, czoło nadal dość matowe
- fajne opakowanie, ale gąbeczka z zestawu do niczego, używam mojej z pudru Creme Puff MF (najlepsza gąbeczka/puszek na tej planecie )

Jestem bardzo zaskoczona jakością pudru, na pewno kupię jeszcze nie raz, jak go skończę
Szkoda tylko, że jest go tak mało w opakowaniu
Mimo to, polecam bardzo
dziękuję
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 17:36   #2709
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
O, ja się jeszcze na nic nie zdecydowałam, ale zdecydowanie pare rzeczy mnie kusi. Mówisz, że krem tonujący jest warty uwagi?
Na krem tonujący namówiłam mamę i ona też się zakochała w tym produkcie. Chce nawet kupić drugie opakowanie. Wypróbowywałam również dwa kremy, tonik i żel do mycia z My Skin, bo natrafiłam na te kosmetyki w czasie pobytu za granicą i też jestem z nich zadowolona. Dobre kosmetyki w niskiej cenie, w dodatku mają obłędne zapachy.
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 17:45   #2710
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Krótka recenzja pudru w kompakcie:

- kolor bardzo ładnie stapia się ze skórą, nie jest "mączasty", jest bardzo mocno zmielony
- nakładałam puszkiem do pudru, nakłada się błyskawicznie, właściwie nie trzeba rozcierać po twarzy
- nie tworzy plam ani smug
- nie niszczy nałożonego wcześniej podkładu w sensie placków albo ciemnych miejsc
- nie powoduje przetłuszczania się cery (mam tłustą), jest długo matowa. W tej chwili jest popołudnie i moja twarz świeci się tylko w okolicy skrzydełek nosa, czoło nadal dość matowe
- fajne opakowanie, ale gąbeczka z zestawu do niczego, używam mojej z pudru Creme Puff MF (najlepsza gąbeczka/puszek na tej planecie )

Jestem bardzo zaskoczona jakością pudru, na pewno kupię jeszcze nie raz, jak go skończę
Szkoda tylko, że jest go tak mało w opakowaniu
Mimo to, polecam bardzo
a próbowałaś może używać na mokro jako podkładu?
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 19:28   #2711
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Na krem tonujący namówiłam mamę i ona też się zakochała w tym produkcie. Chce nawet kupić drugie opakowanie. Wypróbowywałam również dwa kremy, tonik i żel do mycia z My Skin, bo natrafiłam na te kosmetyki w czasie pobytu za granicą i też jestem z nich zadowolona. Dobre kosmetyki w niskiej cenie, w dodatku mają obłędne zapachy.
Ja jestem uzależniona od toniku - świetnie pachnie, dobrze oczyszcza, tonizuje, lekko nawilża - cud miód i na pewno jeszcze kupię niejeden raz.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 19:39   #2712
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
a próbowałaś może używać na mokro jako podkładu?
Jeszcze nie, dziś nałożyłam go jak zwykły puder prasowany - na podkład
Muszę spróbować na mokro
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 20:19   #2713
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Ł@siczk@ Dzięki, czuję się zachęcona do zakupu
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 20:40   #2714
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Ja jestem uzależniona od toniku - świetnie pachnie, dobrze oczyszcza, tonizuje, lekko nawilża - cud miód i na pewno jeszcze kupię niejeden raz.
ja też
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 20:52   #2715
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Mam 3 lakiery z nowej serii Colour & go: http://zakosmetykowane.blogspot.com/...-rozterka.html
i mam dylemat, bo dwa z nich niedawno kupione nie wytrzymują u mnie na pazurkach nawet całego jednego dnia (nr 127 i 142), a jeden z nich daje radę przez 3 dni (128)... Jak to jest u Was?

Na zdj. od lewej: 128 let's get lost, 127 i love bad boys, 142 grey-t to be here
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3x_essence-colour-and-go_1cr.jpg (42,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3x_essence-colour-and-go_2cr.jpg (73,6 KB, 58 załadowań)
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:04   #2716
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

na pewno kupie ten puder 2 w 1- juz wczesniej mnie zainteresowal kiedy ogladalam blogi

bylam dzis w legnicy- galeria piastow- z nowosci widzialam balsamy do ust i jeden rzad lakierow, aha i nowe tusze do rzes- te inne wersje multi action

kupilam odzywke i zel do usuwania skorek (2 opakowanie) lakier do stempli i z nowosci lakier do paznokci -125 absolutely blue
szkoda ze nie bylo wiecej ;/ planowalam zakup innych lakierow
boho chic wydawal mi sie sliczny w zapowiedziach ale jak dla mnie jest za pomaranczowy ;/ myslalam ze to bedzie badziej brzoskwinia

wgl panie mialy w wielkich kartonach nowosci i nie chcialy wykladac, widzialam tez peeeeeelno lakierow z ready to borading i jedna baze peel off- nie chcialy wylozyc, nawet jak spytalam to nie maja :PPP

a jak to wyglada we wroclawiu - w magnoli?
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:08   #2717
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Jak to jest u Was?
U mnie jest niestety tak samo, ale mam tylko jeden odcień.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:09   #2718
Rinneya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Białystok,woj.podlaskie
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Nie było mnie tydzień,i już nie nadążam z czytaniem waszych komentarzy.
Z wampirzej kolekcji podoba mi się złoty lakier,rozświetlacz i róż. Coś dla mnie,jeszcze z 2 lata temu zaczytywałam się w Zmierzchu.
Rinneya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:18   #2719
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

aa i zapomnialam, byl nowy eyeliner w pisaku, kajal turkusowy (nawet mialam kupic), nowe cienie pojedyncze i poczworne i nowe szminki- ta pomaranczowa i czerwona- macalam nowe testery- chetnie kupilabym te czerwona- ladny transparentny kolorek na codzien ale ma drobinki dosc spore;/ na dloni niby ich bylo mniej ale no nie wiem...
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 21:21   #2720
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

a ja dzisiaj macałam pigmenty no i brokacik na maxa. zapowiadało się super, a jest no cóż. dość przeciętnie
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:22   #2721
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
U mnie jest niestety tak samo, ale mam tylko jeden odcień.
A, pamiętam, pisałam nawet u Ciebie, ale wtedy miałam tylko ten trwalszy...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:49   #2722
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Weszłam do DN zobaczyłam jak Pani wypakowuje nowości, ale szybko mi się ich odechciało. Przy kasie koleżanka sprzedawczyni malowała paznokcie nowymi lakierami Essence. Oczywiście każdy palec na inny kolor przecież trzeba sobie sprawdzić. Nic nie kupiłam. Napisałam maila do DN ciekawe czy coś odpiszą. W tej Naturze sprzedawczynie ciągle coś testują na sobie, pozwalają klientkom testować. Ja się tam boję cokolwiek kupić.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 22:12   #2723
After eight
Raczkowanie
 
Avatar After eight
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
aa i zapomnialam, byl nowy eyeliner w pisaku, kajal turkusowy (nawet mialam kupic), nowe cienie pojedyncze i poczworne i nowe szminki- ta pomaranczowa i czerwona- macalam nowe testery- chetnie kupilabym te czerwona- ladny transparentny kolorek na codzien ale ma drobinki dosc spore;/ na dloni niby ich bylo mniej ale no nie wiem...
Drobinki na ustach są widoczne, połyskują na złoto. Niestety nie mam jak zrobić zdjęć, może jutro się uda.

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Weszłam do DN zobaczyłam jak Pani wypakowuje nowości, ale szybko mi się ich odechciało. Przy kasie koleżanka sprzedawczyni malowała paznokcie nowymi lakierami Essence. Oczywiście każdy palec na inny kolor przecież trzeba sobie sprawdzić. Nic nie kupiłam. Napisałam maila do DN ciekawe czy coś odpiszą. W tej Naturze sprzedawczynie ciągle coś testują na sobie, pozwalają klientkom testować. Ja się tam boję cokolwiek kupić.
Ktoś o podobnych przypadkach pisał na facebooku, na profilu DN. To jakaś plaga. Miałam możliwość pracy w Naturze, ale stwierdziłam że nie byłabym zbyt miła dla macających, a pewnie w swoich działaniach byłabym osamotniona, po co więc sobie nerwy psuć...
After eight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 22:23   #2724
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Ja mam jeden lakier z tych nowosci i moze nie trzymał się tak jak lakiery colour alike, ale 3 dni spokojnie. Pozniej dowaliłam top coat holograiczny, wiec on penwie tez trochę przedłużył.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 22:26   #2725
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Weszłam do DN zobaczyłam jak Pani wypakowuje nowości, ale szybko mi się ich odechciało. Przy kasie koleżanka sprzedawczyni malowała paznokcie nowymi lakierami Essence. Oczywiście każdy palec na inny kolor przecież trzeba sobie sprawdzić. Nic nie kupiłam. Napisałam maila do DN ciekawe czy coś odpiszą. W tej Naturze sprzedawczynie ciągle coś testują na sobie, pozwalają klientkom testować. Ja się tam boję cokolwiek kupić.
No tak, jeszcze nie wypakowane a już zmacane :/

Ja jeszcze nie byłam sprawdzić swojej Natury, bo chora byłam Dopiero w pon się wybiorę. Zaczęłam przeglądać swatche i zainteresowały mnie lakiery Stuck On You i Date in the Moonlight. Po swatchach nie umiem się jeszcze zdecydować. Podobałby mi się I'm The Boss gdyby te drobinki miał mniejsze.
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 22:29   #2726
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mam 3 lakiery z nowej serii Colour & go: http://zakosmetykowane.blogspot.com/...-rozterka.html
i mam dylemat, bo dwa z nich niedawno kupione nie wytrzymują u mnie na pazurkach nawet całego jednego dnia (nr 127 i 142), a jeden z nich daje radę przez 3 dni (128)... Jak to jest u Was?

Na zdj. od lewej: 128 let's get lost, 127 i love bad boys, 142 grey-t to be here
niestety podobnie - ja mam pięć i tylko jeden nie odpryskuje po paru godzinach, ale za to szybko się ściera na końcówkach.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:08   #2727
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

nowy eyeliner we flamastrze super fine, deep black - fajny, nawet bardzo, ale się rozmazuje :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060140.jpg (12,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060143.jpg (16,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060137.jpg (12,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060142.jpg (29,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060286.jpg (15,8 KB, 100 załadowań)
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:53   #2728
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
nowy eyeliner we flamastrze super fine, deep black - fajny, nawet bardzo, ale się rozmazuje :/
ale piekna kreska
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 10:08   #2729
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ja mam jeden lakier z tych nowosci i moze nie trzymał się tak jak lakiery colour alike, ale 3 dni spokojnie. Pozniej dowaliłam top coat holograiczny, wiec on penwie tez trochę przedłużył.
Już nawet myślałam w pewnym momencie, że może mam za słabe paznokcie..

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
niestety podobnie - ja mam pięć i tylko jeden nie odpryskuje po paru godzinach, ale za to szybko się ściera na końcówkach.
Mogłabyś napisać, który z nich się lepiej trzyma? Dzięki!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 10:29   #2730
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

wiecie może czy Rossman będzie przeceniał MRG tak jak zrobił z poprzednią limitką? bo własne się zachwycam trwałością zółtego lakieru nawet opisałam to na blogu


i chętnie bym kupiła pozostałe lakiery ale ze względu na odwyk chcę to zrobić jak przecenią
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.