Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 07:35   #3451
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kiedyś też takie miałam. Zupełnie mi się zmieniły Wydaje mi się, że u niej wyglądają na bardziej gęste ponieważ ta grzywka ma tak jakby "kilka warstw". Sama nie wiem, to jedyna fryzura która mi się bardzo podoba, więc albo ta albo nadal będę szara myszką
Co jak co, ale Myszką nie jesteś. A juz na pewno nie szarą

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Laminowałam dziś włosy i są śliskie!
Że co robiłaś?

Stanęly mi przed oczami zafoliowane na gorąco włosy....

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą postanowilam machnąć maseczkę mega nawilżającą na włosy i złapałam skalpel, zeby rozciąć kapsułkę z lecytyną i wtedy...
Mam tak rozcięty do kości palec wskazujący lewej (na szczęście lewej) ręki, ze musiałam sobie zrobić opatrunek uciskowy, bo krew sikala jak z fontanny

O żesz....

Spróbuj w aptece kupić Steri-Strip. To takie paseczkowe plastry- zaklejali mi jak sama nacięłam tak głęboko łapkę. No i nie mocz przez co najmniej tydzień.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mi słabszy skręt nie przeszkadza chociaż w sumie to nie był taki słaby może nawet wyżej mi się skręciły niż zwykle? Do tego ładnie błyszczą i są takie mięciusiee że mogłabym je miziać cały czas
Cudne. Dopiero teraz widzę jak ładne sa po podcięciu

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Śniegusku boli hmm dziwne uczucie zdrętwiałego jakby obcego ciała jak dotknę lub mnie coś dotyka np pościel, nie bol ale takie dziwne uczucie, nie umiem go opisać. Ale przy kichaniu czy przy spięciu mięśni przy wstawaniu boli. A tak bolaco boli mnie w okolicach pępka w dół nie wiem czemu w środę idę na kontrole to się wypytam.
Nie brzmi to dobrze....
Na pewno w środę masz kontrolę. Wolny dzień wtedy.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35858486]

Tak Śniegowa to do Ciebie[/QUOTE]

Oj.. No bo ja juz myslałam, że się pomyliłaś. Dziękuję
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 09:16   #3452
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Że co robiłaś?

Stanęly mi przed oczami zafoliowane na gorąco włosy....



O żesz....

Spróbuj w aptece kupić Steri-Strip. To takie paseczkowe plastry- zaklejali mi jak sama nacięłam tak głęboko łapkę. No i nie mocz przez co najmniej tydzień.
Wiesz Śniegowa, to laminowanie jest całkiem fajne, ale bardziej moim zdaniem do prostych wlosów (albo do idealnych, jak te Ewalucji ).
Na Twoich mogłoby to bardzo ładnie wyjść, bo robią się takie bardziej błyszczące, sypkie i puszyste. Prawdopodobnie białko z żelatyny jakoś się tam wbudowuje, ale nie jestem pewna.
Spróbuj. To bardzo łatwe jest. Gdzieś wcześniej podawałam Malince drugi sposób na ciepło. Może nawet byłby lepszy

Sprawdzę w aptece te plasterki, chociaż z wielkiej nadziei nie mam, bo kiedyś już obleciałam za nimi pół miasta, kiedy były mi potrzebne po usuwaniu znamienia
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 09:37   #3453
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wiesz Śniegowa, to laminowanie jest całkiem fajne, ale bardziej moim zdaniem do prostych wlosów (albo do idealnych, jak te Ewalucji ).
Na Twoich mogłoby to bardzo ładnie wyjść, bo robią się takie bardziej błyszczące, sypkie i puszyste. Prawdopodobnie białko z żelatyny jakoś się tam wbudowuje, ale nie jestem pewna.
Spróbuj. To bardzo łatwe jest. Gdzieś wcześniej podawałam Malince drugi sposób na ciepło. Może nawet byłby lepszy

Sprawdzę w aptece te plasterki, chociaż z wielkiej nadziei nie mam, bo kiedyś już obleciałam za nimi pół miasta, kiedy były mi potrzebne po usuwaniu znamienia
No fajnie brzmi, ale ja miałam mocno ograniczony dostęp do kompa i nie wiem co to jest
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 09:53   #3454
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Podam Ci linkę do obu sposobów

1. Sposób Anwen: http://www.anwena.blogspot.com/2012/...tyna-moje.html

2. Modyfikacja Kascyska: http://kascysko.blogspot.com/2012/08...w-inaczej.html

Ja chcę jeszce ten drugi sposób wypróbować, bo po pierwszym słaby skręt miałam.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:02   #3455
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja chcę jeszce ten drugi sposób wypróbować, bo po pierwszym słaby skręt miałam.
Wypróbuję to jutro ten pierwszy sposób się sprawdził, ale nie dałam stylizatora i był puszak.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:30   #3456
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Podrzucam jeszcze jeden kusiciel
a mi się nie podoba, taki zwyklak

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą postanowilam machnąć maseczkę mega nawilżającą na włosy i złapałam skalpel, zeby rozciąć kapsułkę z lecytyną i wtedy...
Mam tak rozcięty do kości palec wskazujący lewej (na szczęście lewej) ręki, ze musiałam sobie zrobić opatrunek uciskowy, bo krew sikala jak z fontanny
czy ty masz w domu SKALPEL? może idź na pogotowie z tym, mogłaś jakiś nerw uszkodzić czy coś
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:40   #3457
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Podam Ci linkę do obu sposobów

1. Sposób Anwen: http://www.anwena.blogspot.com/2012/...tyna-moje.html

2. Modyfikacja Kascyska: http://kascysko.blogspot.com/2012/08...w-inaczej.html

Ja chcę jeszce ten drugi sposób wypróbować, bo po pierwszym słaby skręt miałam.
Brzmi kusząco

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a mi się nie podoba, taki zwyklak


czy ty masz w domu SKALPEL? może idź na pogotowie z tym, mogłaś jakiś nerw uszkodzić czy coś
ja też mam w domu skalpel. ale zgadzam się z Tobą- lekarz powinien to obejrzeć.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 10:50   #3458
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a mi się nie podoba, taki zwyklak


czy ty masz w domu SKALPEL? może idź na pogotowie z tym, mogłaś jakiś nerw uszkodzić czy coś
Właśnie niby taka zwykła czerwień ale z głębią

Zła, idź Ty lepiej na pogotowie, serio.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:52   #3459
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
czy ty masz w domu SKALPEL? może idź na pogotowie z tym, mogłaś jakiś nerw uszkodzić czy coś
Mam całą paczke skalpelków od znajomego chirurga
Z palcem juz w porządku, chociaż wieczorkiem przyjdzie do mnie lekarz na winko, to jej pokażę

Właśnie skończyłam myć włosy po maseczce nawilżajacej wzbogaconej keratyną hydrolizowaną i jestem ciekawa co będzie :przebieranogami:

Strasznie wciąga ta pielęgnacja włosów
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:53   #3460
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Zła,idź na pogotowie,bo może się to przerodzić w coś poważniejszego....
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:59   #3461
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35862096]Zła,idź na pogotowie,bo może się to przerodzić w coś poważniejszego....[/QUOTE]

Nie martwcie się kochane. Palec jest odkażony, normalnie sie zgina i juz nawet nie boli. Wszystko się ładnie zasklepiło. Lekarz zobaczy wieczorkiem (oczywiście zanim się zacznie alkoholizować, żeby nie było ). Zaraz jadę po zakupy, to spróbuje w aptece te plasterki kupić.
Czuję, że nie umre, to jeszcze nie mój czas
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 11:05   #3462
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Brzmi kusząco



ja też mam w domu skalpel. ale zgadzam się z Tobą- lekarz powinien to obejrzeć.
ej no nie wiedziałam,że skalpele się normalnie w domu trzyma
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Właśnie niby taka zwykła czerwień ale z głębią

Zła, idź Ty lepiej na pogotowie, serio.
w zasadzie,to zgadzam się,że są czerwienie z głębią,ale akurat Geranium takie mi się nie wydaje

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Mam całą paczke skalpelków od znajomego chirurga
Z palcem juz w porządku, chociaż wieczorkiem przyjdzie do mnie lekarz na winko, to jej pokażę

Właśnie skończyłam myć włosy po maseczce nawilżajacej wzbogaconej keratyną hydrolizowaną i jestem ciekawa co będzie :przebieranogami:

Strasznie wciąga ta pielęgnacja włosów
no jak mówisz,że w porządku to ok, dobrze,że nie zrobiłaś sobie większych "uszkodzeń"
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:08   #3463
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie martwcie się kochane. Palec jest odkażony, normalnie sie zgina i juz nawet nie boli. Wszystko się ładnie zasklepiło. Lekarz zobaczy wieczorkiem (oczywiście zanim się zacznie alkoholizować, żeby nie było ). Zaraz jadę po zakupy, to spróbuje w aptece te plasterki kupić.
Czuję, że nie umre, to jeszcze nie mój czas
W takim razie nie mocz łapki to powinno być ok. Ja nawet śladu blizny nie mam.

Co do laminowania... To dobrze rozumiem, że powinnam spodziewać się wygładzenia i większej objętości?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ej no nie wiedziałam,że skalpele się normalnie w domu trzyma
Się przydają czasem
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:10   #3464
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W takim razie nie mocz łapki to powinno być ok. Ja nawet śladu blizny nie mam.

Co do laminowania... To dobrze rozumiem, że powinnam spodziewać się wygładzenia i większej objętości?

Nie będę moczyła. Nawet włosy umyłam jakoś tak sprytnie, że udało mi sie uchronic ten palec

Tak, tak. Włosy powinny byc wygładzone i takie mega sypkie. U mnie w ogole sie nie plątały. Jeszcze nigdy takich nie miałam. Robia się też takie jakby bardziej mięsiste.
Spróbuj koniecznie i opowiedz jak wyszło
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:17   #3465
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Tak, tak. Włosy powinny byc wygładzone i takie mega sypkie. U mnie w ogole sie nie plątały. Jeszcze nigdy takich nie miałam. Robia się też takie jakby bardziej mięsiste.
Spróbuj koniecznie i opowiedz jak wyszło
Sypkość mi nie potrzebna, bo z natury sa takie. I nie plączą się w sumie, ale ta mięsistość kusi. W środe się pobawię.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:37   #3466
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cześć dziewczyny
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:48   #3467
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

cześć
nadrobić Was to święto!
zła, jak przeczytałam co się stało to aż mi się słabo zrobiło, i to podobnie jak wczoraj jak sama palca rozcięłam! mam nadzieję, że to nic groźnego, dobrze że ten lekarz znajomy Ci to obejrzy, zawsze to jakaś fachowa opinia
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:56   #3468
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Mam całą paczke skalpelków od znajomego chirurga
Z palcem juz w porządku, chociaż wieczorkiem przyjdzie do mnie lekarz na winko, to jej pokażę

Właśnie skończyłam myć włosy po maseczce nawilżajacej wzbogaconej keratyną hydrolizowaną i jestem ciekawa co będzie :przebieranogami:

Strasznie wciąga ta pielęgnacja włosów
Dobrze, że jakiś lekarz na to spojrzy

A ja mam teraz kryzys w pielęgnacji. Mam ochotę to ciepnąć w kąt. Ale uparta jestem, to tak trwam dalej w tym

Ciekawe jak efekt

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:01   #3469
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

już mam pomysł na nowe mani.. tylko czy mi się uda..

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

złakobieta - dobrze, że masz dostęp do fachowego opatrzenia tego palca życzę szybkiego zagojenia
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 12:17   #3470
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
już mam pomysł na nowe mani.. tylko czy mi się uda..
Ja tez Pokaż koniecznie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:17   #3471
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Mgiełko, tu rachunkowość, tu technik farmaceutyczny?
wiesz, wszystko da się pogodzić, tylko trzeba sobie dobrze zorganizować czas, chociaż jeśli staż, to chyba już nie praca dorywcza?
hehehe wiem jak to brzmi wiesz jak szlam na studia to zdawałam matmę i chciałam studia bardziej w tą stronę. Na studiach okazało się, ze uwielbiam laboratoria z chemii i na praktykach w takim się zakochałam.
Technik to bardziej byłoby wyjście "nie mam pracy to zrobię ze sobą coś pożytecznego", rachunkowosc natomiast jest praktyczna, każda firma ma księgową przeciez... miałam na studiach rachunkowość, finanse, zarządzania i inne takie też więc uznałam, ze mogłabym to studiować.
Także no stąd wybór studiów podyplomowych, a pracę dorywczą pogodziłam se studiami dziennymi przez 5 lat więc uważam, ze pogodzę i ze stażem przez 3 miesiące A przecież na studiach po zajeciach, musiałam się też coś uczyć (musiałam bardziej niż inni bo potrzebowałam stypendium naukowego, więc tak - uczyłam się na studiach wbrew pozorom )
Za to opcja staż + praca dorywcza + studia zaoczne trochę mnie może przerosnąc...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A właśnie... albo staż, albo praca nawet dorywcza niestety
a nie to akurat spokojnie dam radę pogodzić. Gorzej z opcją roszerzoną o studia jeszcze do tego... także zobaczymy... najpierw muszę ten staż dostać...

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
oj wiesz, to taki jej bardziej znajomy bo starszy od nas 10 lat
jak sie umówimy na spotkanie to węzmę płytki i obmacasz, ale spytac się spytam goscia
hmmm to ode mnie chyba nie taki starszy własnie zdałam sobie sprawę, ze ja chyba z 5 lat starsza od Ciebie jestem...
Chętnie obmacam
płytki, nie kolegę a spytać możesz, jasne

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

I dzisiejsze mani:
jak to zrobiłaś... to Virtual + MIG+ miyo na wierzch?
wygląda obłędnie i wygląda jak ten Revlon dziewczyn tylko w wersji złotej a nie srebrnej
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:18   #3472
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja tez Pokaż koniecznie
pokażę, Ty też !
widzę, że powoli ratujesz swoje pazurki, i tak są bardzo fajne

pamiętam jak w marcu moje paznokcie wyglądały... to był istny koszmar
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:25   #3473
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a nie to akurat spokojnie dam radę pogodzić. Gorzej z opcją roszerzoną o studia jeszcze do tego... także zobaczymy... najpierw muszę ten staż dostać...
Tylko, żeby iść na staż musisz być zarejestrowana jako bezrobotna. Nie może mieć podpisanych żadnych umów. Ja niestety tez musiałam wybierać: staż albo dorywcza praca
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:42   #3474
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[QUOTE=Prezes Kuli Ziemskiej;35863663]Dobrze, że jakiś lekarz na to spojrzy

A ja mam teraz kryzys w pielęgnacji. Mam ochotę to ciepnąć w kąt. Ale uparta jestem, to tak trwam dalej w tym

Ciekawe jak efekt

[
/QUOTE]

No to pokazuję efekt po keratynie. Po umyciu nałożylam jeszcze b/s Joannę z miodem i cytryną, a potem gluta lnianego, do którego dołożyłam 2 kropelki jedwabiu hydrolizowanego.
Są jeszcze lekko wilgotne, ale skręt jest OK, więc krzywdy to wszystko nie zrobilo

PS: sorry za sexy koszulke nocną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1DSC04278.jpg (257,6 KB, 64 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:47   #3475
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hehehe wiem jak to brzmi wiesz jak szlam na studia to zdawałam matmę i chciałam studia bardziej w tą stronę. Na studiach okazało się, ze uwielbiam laboratoria z chemii i na praktykach w takim się zakochałam.
Technik to bardziej byłoby wyjście "nie mam pracy to zrobię ze sobą coś pożytecznego", rachunkowosc natomiast jest praktyczna, każda firma ma księgową przeciez... miałam na studiach rachunkowość, finanse, zarządzania i inne takie też więc uznałam, ze mogłabym to studiować.
Także no stąd wybór studiów podyplomowych, a pracę dorywczą pogodziłam se studiami dziennymi przez 5 lat więc uważam, ze pogodzę i ze stażem przez 3 miesiące A przecież na studiach po zajeciach, musiałam się też coś uczyć (musiałam bardziej niż inni bo potrzebowałam stypendium naukowego, więc tak - uczyłam się na studiach wbrew pozorom )
Za to opcja staż + praca dorywcza + studia zaoczne trochę mnie może przerosnąc...

a nie to akurat spokojnie dam radę pogodzić. Gorzej z opcją roszerzoną o studia jeszcze do tego... także zobaczymy... najpierw muszę ten staż dostać...
rozumiem, rozumiem
ale wiesz, że ponoć teraz jest coś takiego, że jak idziesz na staż, to pracodawca ma obowiązek zatrudnić Cię później na jakiś tam okres czasu?


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No to pokazuję efekt po keratynie. Po umyciu nałożylam jeszcze b/s Joannę z miodem i cytryną, a potem gluta lnianego, do którego dołożyłam 2 kropelki jedwabiu hydrolizowanego.
Są jeszcze lekko wilgotne, ale skręt jest OK, więc krzywdy to wszystko nie zrobilo

PS: sorry za sexy koszulke nocną
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa!
oddaj troche ze skrętu, co?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:51   #3476
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No to pokazuję efekt po keratynie. Po umyciu nałożylam jeszcze b/s Joannę z miodem i cytryną, a potem gluta lnianego, do którego dołożyłam 2 kropelki jedwabiu hydrolizowanego.
Są jeszcze lekko wilgotne, ale skręt jest OK, więc krzywdy to wszystko nie zrobilo

PS: sorry za sexy koszulke nocną
Wow. Niesamowity. Jak zupełnie inna głowa
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:53   #3477
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa!
oddaj troche ze skrętu, co?
Nie oddam
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:57   #3478
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie oddam
proooooooooooooooooooszę !

albo z objętości, tyle mi włosów leci ostatnio, ze........
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:04   #3479
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czekoladaaaaa
nie masz/ nie miałaś ochoty ich zjeść? bo ja bym miała
eheheh nie aż tak

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą postanowilam machnąć maseczkę mega nawilżającą na włosy i złapałam skalpel, zeby rozciąć kapsułkę z lecytyną i wtedy...
Mam tak rozcięty do kości palec wskazujący lewej (na szczęście lewej) ręki, ze musiałam sobie zrobić opatrunek uciskowy, bo krew sikala jak z fontanny
o matko.... czytałam już ze jakoś w miarę jest... i że lekarz zobaczy... ehhhh biedna...

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ej no nie wiedziałam,że skalpele się normalnie w domu trzyma
ja też mam w domu

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Tylko, żeby iść na staż musisz być zarejestrowana jako bezrobotna. Nie może mieć podpisanych żadnych umów. Ja niestety tez musiałam wybierać: staż albo dorywcza praca
własnie musze się dowiedzieć czy tak samo jest w razie stażu z zakładu pracy... bo ze z UP to wiem... zawiesiłabym moje dorywcze rzeczy na te 3 miesiące, już to uzgodniłam. Zastanawiałam się też czy nie olać stażu i nie znaleźć normalnej pracy na 3/4 etatu albo cały + dorywcze + studia... ale ciężko będzie tak czy owak...
Przy stażu z UP gdybym dostała to potem jest obowiązek zatrudnienia mnie na co najmniej 3 miesiące (inaczej nasz UP nie daje staży) więc wtedy wróciłabym do pracy dorywczej..
Rozważam tylko te studia, czy nie odłożyć ich na przyszły rok... teraz zrobić staż, potem te 3 mies co mnie muszą zatrudnić łącznie z dorywczymi, a potem w zalezności czy zostanę czy mnie pożegnają zdecydować o studiach..

Zła twoje włosy są mega!

Która pożałowała mi paznokci! Przyznać się! Znowu zrobiął mi się taka rysa na wierzchu, tak jakby rozdwojenie ale w środku płytki...
Dzisiaj jeszcze spolerowałam i maluję bo mam wernisaż... i chcę żeby jakoś wyglądały... ale wieczorem skracam na zero na wszelki wypadek bo to tak jakby blisko brzegu ta rysa i w kierunku mięska więc jakby nie daj Boże tu się złamał to tragedia!
Także no... będę miała na zero...

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
rozumiem, rozumiem
ale wiesz, że ponoć teraz jest coś takiego, że jak idziesz na staż, to pracodawca ma obowiązek zatrudnić Cię później na jakiś tam okres czasu?
tak tak wiem własnie... dlatego w najgorszym wypadku 6 miesięcy miałabym "zajęcie" ale potem cholera wie... dlatego nie chcę rezygnować tak całkiem z mojej dorywczej pracy... żeby jakby coś nie poszło na koniec mieć chociaż tyle...
Jest to raptem pare groszy ale jednak... a że zgodzili się zawiesić mi to na czas stażu i potem oddać z powrotem to tym bardziej spoko..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:08   #3480
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
tak tak wiem własnie... dlatego w najgorszym wypadku 6 miesięcy miałabym "zajęcie" ale potem cholera wie... dlatego nie chcę rezygnować tak całkiem z mojej dorywczej pracy... żeby jakby coś nie poszło na koniec mieć chociaż tyle...
Jest to raptem pare groszy ale jednak... a że zgodzili się zawiesić mi to na czas stażu i potem oddać z powrotem to tym bardziej spoko..
skoro masz taką opcję to super
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.