Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-14, 23:00   #301
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Czy któraś z Was miała zabieg laserem Asclepion Quadro Star Pro Yellow? Zastanawiam się czy jest lepszy od Cutera Excel V i czy następnym razem zmienić laser na quadro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ascl_website2015_sliderhomepage_QuadroYEL_EN_22jun151.jpg (28,7 KB, 12 załadowań)
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 02:17   #302
lexmax
Raczkowanie
 
Avatar lexmax
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 47
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała zabieg laserem Asclepion Quadro Star Pro Yellow? Zastanawiam się czy jest lepszy od Cutera Excel V i czy następnym razem zmienić laser na quadro.
Miałam 2krotnie robiony zabieg też laserem Ascelepion, ale w wersji ASCLEPION – QUADRO STAR 8W/30W (a może to to samo). Na szczęście mimo wrażliwiej skóry nie spuchłam tak jak Ty po ostatnim zbiegu. Zamykanie bardzo bolało,ale poza bardziej czerwoną twarzą przez kilka dni, wszystko było w porządku. Żadnych strupków. Rumień zjaśniał na kilka miesięcy i zniknęło mi może po tych 2 razach tak z 10-14% popękanych naczynek.
Z jednej strony polecam zabieg, choć z drugiej nie wiem ... rozczarowuje mnie mała ilość usuniętych pajączków.


Ja natomiast jestem ciekawa czy ktoś z Was poddawał się zabiegom systemem BBL firmy SCITON - to zabieg nielaserowym światłem. Cena podobna jak przy laserze, a jednak to nie laser.

Edytowane przez lexmax
Czas edycji: 2016-12-16 o 02:22
lexmax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:26   #303
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Laser wiadomo - jest najskuteczniejszy. Ale oprócz tego trzeba też ostrożnie i rozsądnie dobierać kosmetyki do codziennej pielęgnacji cery z naczynkami. Czasami mam po prostu dosyć, jak patrzę na te swoje "rumieńce"((. Nawet kosmetyki drogie i markowe potrafią mnie podrażnić. Staram się wybierać krem czy płyn micelarny, mające krótkie proste składy, ale czasem to jest porażka, jak w przypadku kosmetyków od Ziaji dla cery naczynkowej. Chociaż bardzo lubię produkty tej firmy. Teraz kupiłam krem i płyn micelarny od Bielendy dr Medica dla cery naczynkowej, ale i tak niedługo czeka mnie laser(
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 09:01   #304
lusterko00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

U mnie nadal po IPL nos nie zjasniał, jest jeszcze bardziej reaktywny niż był i zastanawiam się czy na grzbiecie mi się nie utrwalił, ale chyba tak
ja zabiegu żałuje, bo jets gorzej jak było a minęło już 2 tygodnie... CZy ktos też tak miał że po IPL było gorzej niż wcześniej..idąc na zabieg myślałąm że w najgorszym razie nie bd wgl efektu, ale nie że mi się rumień utrwali.. :'(
lusterko00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 17:39   #305
Pela2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Wink Naczynka usuwanie naczynek zabieg lambrobe ktos cos???

Witam chodzi mi głównie o usuwanie naczynek na twarzy urządzeniem lambrobe Czy ktos mial ten oto zabieg troszke poczytalam w internecie informacji dość fajnie sie to prezentuje Może ktoras z Pań miała zabieg ? Chętnie sie skusze bo mam dosc naczynka na środku nosa :-( a ślub tuż tuż nie chce wygladac jak rudolf ;-( czy gdzieś w malopolsce jest możliwość wykonania tego zabiegu czy gdzies dalej moze coś z polecenia?? Pozdrawiam serdecznie
Pela2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 01:45   #306
lexmax
Raczkowanie
 
Avatar lexmax
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 47
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez lusterko00 Pokaż wiadomość
U mnie nadal po IPL nos nie zjasniał, jest jeszcze bardziej reaktywny niż był i zastanawiam się czy na grzbiecie mi się nie utrwalił, ale chyba tak
ja zabiegu żałuje, bo jets gorzej jak było a minęło już 2 tygodnie... CZy ktos też tak miał że po IPL było gorzej niż wcześniej..idąc na zabieg myślałąm że w najgorszym razie nie bd wgl efektu, ale nie że mi się rumień utrwali.. :'(
Jak Twoja skóra wygląda obecnie? Nadal gorzej po IPL niż było?
lexmax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 23:52   #307
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Ja jestem po drugim zabiegu laserem Excel Cutera V tym razem w innej klinice, która podobno ma też lepsze opinie. Tym razem zniosłam okres po laserze bardzo dobrze, po zabiegu skóra była bardziej czerwona ok.3 dni, ale bez żadnych krwiaków. Nie wiem czy to kwestia drugiego zabiegu i zamknięcia już tych dużych naczynek czy moc lasera była ustawiona na dużą słabszą. W każdym razie lekarz już mnie namawiał na kolejny zabieg i tak się pewnie skończy, bo niby jest trochę lepiej, ale dalej mam rozległy rumień...
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 21:30   #308
alexxx2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
naczynka

Moje pytanie jest następujące: czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania myjek do twarzy typu foreo luna mając cerę naczynkową? Dodam, że mam naczynka pod oczami oraz wokół nosa i parę na policzkach. Dziękuję za odpowiedź.
alexxx2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:45   #309
beautyobsessionblog
Przyczajenie
 
Avatar beautyobsessionblog
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 22
Dot.: naczynka

Nie stosuj tego, jeśli masz bardzo wrażliwą cerę naczyniową. Ja mam cerę bardzo wrażliwą i Luna mnie podrażnia. Moje naczynka rozszerzają się gdy stosuje ją często, dlatego ostatnio przestałam.

Pozdrawiam Viktoria z
beautyobsessionblog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 10:45   #310
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: naczynka

ewentualnie omijaj partie naczyniowe, choć jeśli masz płytko unaczynowioną skórę, to mogą od takiego mechanicznego oczyszczania uszkodzić się nowe naczynka
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 15:17   #311
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera naczynkowa czy trądzik rozowaty?

Cytat:
Napisane przez czarna_17_gda Pokaż wiadomość
Witam. przeszukałam cały internet i nie moge uzyskac jasnej odpowiedzi na moj problem. otoz-mam 19 lat.od kad pamietam czerwienilam sie przy kazedej sytuacji nerwowej,,opalaniu, przy wchodzeniu do cieplych lub zimnych pomieszczeń..jednak wtedy pewna dermatolo powiedziala mi ze to taka moja uroda..Rumienie byly duze na twarzy i nie ustępowaly...Zaczęłam to akceptować.. Jednak teraz od jakiegos pol roku stosuje kremy na naczynka....zgodnie z zalaceniem kosmetyczki.... Dzisiaj takze mam rumienie na twarzy w sytuacjach o kórych wspomnialam albo tez czasami wyskakuja znienacka gdy nawet sie nie denerwuje ani nic...Uzywalam podkladów ale to i tak widać.... Czy to moze byc cera naczynkowa czy I stadium trądzika różowatego??Jak leczyć? wiem ze przydalaby sie wizyta u dermatologa ale niestety nie ma mnie w Polsce i wracam za pol roku..prosze o pomoc
A i czasami nawet od podsuzki jak wstaje rano to mam czerwona buziulke:P (mam poduszke hypoalergiczna)

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

nie mam zadnych krostkow na tawrzy ani nic...poprostu wielke rumienie na calej twarzy...
Rumień oraz czerwone play spowodowane stresem/ostrym jedzeniem, to nie jest trądzik różowaty. Wiele lekarzy chyba wprowadza ludzi w błąd. Trądzik różowaty występuje z grudkami, krostkami. Jeśli jest tylko czerwona, to znaczy że masz teleangiektazje (jeśli zaczerwienienie jest stałe). Na dłuższą metę pomagają zabiegi na twarz wykonane w gabinecie kosmetycznym, odpowiednia pielęgnacja, oraz dieta. Wiem, że są też tabletki zmniejszające zaczerwienienie. Warto też łykać witaminę C (sprawdzone info od moich klientów- działa) i używać dobrego serum, z stabilną wit. C.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 09:49   #312
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cześć Mam problem z zaskórnikami na twarzy. Czytałam o wielu sposobach na nie, ale w zasadzie większość odpada i jest odradzana ze względu na naczynkową, wrażliwą cerę, czyli taką jaką mam ja. Co możecie polecić skutecznego na zaskórniki, co nie podrażni takiej cery? Czy znacie jakieś sposoby? Bardzo proszę o pomoc, bo chcę zwalczyć te dziadostwa.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 00:03   #313
16184d9cda3dc635ef8643ffabb5c91037618a00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 91
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Polecam dystans przede wszystkim dla dziewczyn z "rumieniowym" problemem .

Pamiętam, że jak miałam naście lat i zaczął się u mnie pojawiać, to w wielu źródłach wyczytałam, że warto jeść jagody, bo uelastyczniają naczynia krwionośne - więc jadłam same jagody (mieszkam blisko lasu), a poza sezonem wszelkie z nich przetwory, te robione w domu na zimę, jogurty i serki, soki itd. W końcu moja dieta składała się w 100% z przetworów z jagód! Nie muszę mówić, jak nieomal się to skończyło, tak czy siak często rumień to objaw psychosomatyczny i problem leży "głębiej".

Same rumieńce - taka uroda. Żeby czuć się komfortowo, nie tylko estetycznie, warto mocno doedukować się w kwestii makijażu (oczywiście hipoalergicznego, jak najbardziej naturalnego i delikatnego, ale skutecznego) .

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-10 o 16:03 Powód: przywrócenie postu
16184d9cda3dc635ef8643ffabb5c91037618a00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 11:21   #314
LazyMarcepan
Raczkowanie
 
Avatar LazyMarcepan
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 141
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cześć dziewczyny
Chyba do dobrego wątku trafiłam. Chodzi mi o krwawe wybroczynki na skórze.
Mam je już od dłuższego czasu - jakieś 3 lata. Małe, czerwone kropeczki, które nie chcą zniknąć. Najwięcej mam ich na ramionach i barkach. Teraz jest to denerwujące, bo te małe kropeczki co były wielkości ukłucia szpilką, teraz są wielkości 0,5 do 1 mm. Może to nic bo to dalej małe, ale np 3-4 kropeczki blisko siebie i juz sie to rzuca w oczy, tak jakbyście nosiły ciężką torebkę i sobie odgniotły skórę (czasami też są takie kropeczki czerwone).
Znacie ten temat? Nawilżanie nic nie daje.. One po prostu cały czas są..
__________________
Miało być LadyMarcepan... Widocznie moje przeznaczenie jest inne niż bym chciała


LazyMarcepan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 17:52   #315
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

witajcie
widze ,że nie tylko ja mam problem z czerwoną twarzą((

Idzie lato i teraz coraz gorzej będzie;/ Już teraz jadąc na rower wracam czerwona jak burak A ostatnio coraz gorzej jest silne emocje i już cała się czerwienie nawet podkład tego już nie kryje. Też tak macie?
Stosuje mixę mleczko do skóry wrażliwej do zmycia makijażu i testuje kremy do skóry suchej naczynkowej. Co macie wypróbowane ? Bo obecnie zastanawiam się nad Biodermą AR lub Iwostin Capillin. Ktoś próbował na dłuższą metę jak działają oba kremy? KTóry lepszy?
JA wiem ,że nie zlikwiduje czerwienia się całkowicie ale fajnie by było chociaż trochę to pokonać. Pomóżcie
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 19:27   #316
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Cera naczynkowa czy trądzik rozowaty?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Rumień oraz czerwone play spowodowane stresem/ostrym jedzeniem, to nie jest trądzik różowaty. Wiele lekarzy chyba wprowadza ludzi w błąd. Trądzik różowaty występuje z grudkami, krostkami. Jeśli jest tylko czerwona, to znaczy że masz teleangiektazje (jeśli zaczerwienienie jest stałe). Na dłuższą metę pomagają zabiegi na twarz wykonane w gabinecie kosmetycznym, odpowiednia pielęgnacja, oraz dieta. Wiem, że są też tabletki zmniejszające zaczerwienienie. Warto też łykać witaminę C (sprawdzone info od moich klientów- działa) i używać dobrego serum, z stabilną wit. C.
hej! czy mogłabyś polecić jakieś takie właśnie serum dla cery bardzo wrażliwej, naczynkowej? szukam czegoś, ale ciężko mi to idzie..
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 18:27   #317
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

nikt nic?
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 06:17   #318
LazyMarcepan
Raczkowanie
 
Avatar LazyMarcepan
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 141
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
nikt nic?
Jak ma mam już zaopatrzyć się w takie inne kosmetyki niż krem nivea to ide do apteki, ale takiej apteki gdzie mają stoiska z kosmetykami bo te Panie jeżdżą po szkoleniach i wiem że są dobrze testowanymi produktami, nieuczulającymi i w ogóle wole w aptekach zawsze pytać i kupić niż w normalnych drogeriach gdzie chcą mi wcisnąć wszystko.
__________________
Miało być LadyMarcepan... Widocznie moje przeznaczenie jest inne niż bym chciała


LazyMarcepan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 18:36   #319
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-26, 10:15   #320
puchy11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Rozszerzone naczynia - jak ukryć?

Cześć,

Mam pytanie odnośnie stosowania kosmetyków na rozszerzone naczynia/rumień. Kilka miesięcy temu dermatolog stwierdził u mnie trądzik różowaty (stały rumień na policzkach i wokół oczu + rozszerzone naczynka na powiekach). Leki nie przyniosły efektu i lekarz stwierdził ze jedyna opcja to zabiegi laserowe. Niestety mogę je wykonać dopiero na jesień. Moje pytanie brzmi jakim sposobem zamaskować rumień i widoczne naczynka? Polecacie jakieś szczególne kremy? Głównie chodzi mi o okolicę powiek
Z góry dzięki za propozycje
puchy11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 13:33   #321
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Rozszerzone naczynia - jak ukryć?

Cytat:
Napisane przez puchy11 Pokaż wiadomość
Cześć,

Mam pytanie odnośnie stosowania kosmetyków na rozszerzone naczynia/rumień. Kilka miesięcy temu dermatolog stwierdził u mnie trądzik różowaty (stały rumień na policzkach i wokół oczu + rozszerzone naczynka na powiekach). Leki nie przyniosły efektu i lekarz stwierdził ze jedyna opcja to zabiegi laserowe. Niestety mogę je wykonać dopiero na jesień. Moje pytanie brzmi jakim sposobem zamaskować rumień i widoczne naczynka? Polecacie jakieś szczególne kremy? Głównie chodzi mi o okolicę powiek
Z góry dzięki za propozycje
Jeśli chodzi o okolicę powiek to raczej nic nie znam, ale każdy z nas ma rozszerzone naczynia na powiekach, jest to normalne bo powieki są bardzo cienkie. Natomiast na twarz najlepiej jakieś dobre dermokosmetyki i koniecznie ochrona przeciwsłoneczna.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 14:49   #322
puchy11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Tzn źle sie wyraziłem... Naczynka na powiekach stworzyły rumień, przez co moje powieki są ciągle zaczerwienione.
puchy11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 08:35   #323
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez puchy11 Pokaż wiadomość
Tzn źle sie wyraziłem... Naczynka na powiekach stworzyły rumień, przez co moje powieki są ciągle zaczerwienione.
Jeżeli na powiekach jest rumień, to znaczy że coś go powoduje. Rumień na powiekach, i wokół oczu, to nie to samo co teleangiektazje na twarzy. Zaczerwieniona skóra może być wynikiem np. kurzu, pyłów, pracy przy jakichś chemicznych rzeczach, na budowie, remontach. Może też być skutkiem przyjmowania leków, kropli, albo nawet kremów, które podrażniają, żeli do mycia twarzy itp. ogólnie kosmetyków. Bo rumień to zaczerwienienie trwałe, a pęknięte naczynia nie tworzą ogółem rumienia. Można na twarzy mieć to i to, ale jedno i drugie to są dwie różne rzeczy. Zwróć uwagę na otoczenie, kiedy to się pojawiło, może zmieniłeś pracę, kosmetyki?
Jeśli chodzi o jakieś kosmetyki, mogę polecić kremy na okolice oczu z arniką, albo z wit C, które uszczelnią naczynia krwionośne. Jednak pęknięte naczynie da się zamknąć tylko poprzez zabieg.

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2017-06-02 o 08:37
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 08:23   #324
aniazawieja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Miałam zabieg zmykania naczynek w klinice w Gdańsku. Polecam Paniom borykającym się z tym problemem.xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-01-09 o 13:26 Powód: reklama
aniazawieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 10:02   #325
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Czy zabieg zamykania naczynek pomaga na takie okazjonalne czerwienienie się skóry, rumieńce? Np. podczas sportu, latem, picia alkoholu/ gorących napoi, jedzenia gorących potraw, zmian temperatury, wstydu
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 19:34   #326
marysiazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Pękające naczynka pomocy

I jak efekty?
marysiazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 22:37   #327
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

hej, nie wiem czy mam rumien czy naczynka - tego nie odrozniam. Pewnie zalazki tego co zwa tradzikiem rozowatym, ale teraz glownie "rumiane policzki" i reszta twarzy dosc czesto.. pewnie nie bardzo glebokie. dobry peeling czy krem albo wstaje rano i jest ok, potem sie czerwienie cala na twarzy. doradzicie mi, czy istnieje laser, ktory po 1-2 zabiegach usunie calkowicie (albo w 70-80%) naczynka? Pamietam jakis post dr Wasiluka o bromkowym laserze, dzialajacy jeszcze na przebarwienia potradzikowe. Wydawalo mi sie, ze tamten post sugerowal, ze '1 zabieg i po klopocie', ale wydaje sie to zbyt piekne. Doradzicie?
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 10:56   #328
ilustowa13
Przyczajenie
 
Avatar ilustowa13
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 7
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Hej, miałam taki problem, że na twarzy miałam straszny rumień i naczynka, nie wiedziałam jak to zwalczyć, poszłam do kosmetyki do clinica cosmetologica i tam mi powiedzieli, że najlepiej laserem varilite czy jakoś tak. Byłam na razie na 1 zabiegu, trochę się bałam ale wszystko spoko, troche skóra podrażniona była. Coś już widać jakieś efekty, mam jeszcze umówione 3 zabiegi.
ilustowa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 10:13   #329
Tobiszka
Raczkowanie
 
Avatar Tobiszka
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 52
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Jakie serum na twarz polecicie?
Tobiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 10:49   #330
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Kwasy PHA, może Bioderma Matricium jak to wynika z wrażliwości, podrażnień.

Ale poza tym też dużo pomogło mi dogadanie się ze swoją skórą, rumienienie się u mnie się pojawia od podrażnień, słońca (porządne filtry w dużych ilościach pomagają), odwodnienia, suchości. Jak będę miała suchą skórę to żadne składniki dla cery naczynkowej przy takim stanie nie pomogą. No prawie żadne, bo kwasy PHA to wyjątek - nawilżające są.

A Neostrata ci odpowiada czy masz na myśli bardziej budżetowe marki?
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 12:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.